İstanbul Bakü Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Bakü uçak biletleri

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

09 Ara 2023

10 Ara 2023

Azerbaycan’ın en ünlü şehirlerden biri olan Bakü, sahip olduğu kültürel, tarihi ve estetik güzellikleri ile yerli ve yabancı halkı büyülüyor. Karasal iklim yapısına sahip olan Bakü, eski tarih devirlerine kadar uzanan bir geçmişe sahip. Kendini geliştirerek yabancı turisti bölgeye çekmeyi başaran Bakü’de birçok medeniyetin izlerini görebilirsiniz. Kışları soğuk ve yağışlı olan Bakü şehri, yaz mevsimini sıcak ve kurak geçirmektedir. Ziyaretçilerin dört mevsim sorun yaşamadan ulaşım sağlayabildiği Bakü için birçok havalimanı inşa edilmiştir. Geniş bir yayılıma sahip olan Bakü’de tarihi medeniyetlerin izlerini taşıyan eski şehir ile gelişmeye ve yenilenmeye devam eden yeni şehir adı altında farklı bölgeler bulunuyor. Özellikle Bakü’nün tarihsel gelişimini görebilmek için düzenlenen seyahat rotalarını inceleyebilirsiniz.

Neden İstanbul’dan Bakü’ye Yolculuk Yapmalısınız?

Hazar Denizi’nin batı kıyısında kalan Bakü şehri, Kafkasya’da yer alan birçok şehrin kültür ve ticaret merkezi olarak anılıyor. Sahip olduğu imkanlar ve geniş yayılım gösteren kültürel faaliyetleri dolayısıyla tüm mevsimlerde hareketlilik görmek mümkün. Aynı zamanda Bakü’de Azerbaycan’ın en büyük liman kenti bulunuyor. Bakü ve Tiflis boru hattının yer aldığı bu coğrafyada ticareti ve coğrafi yapılaşmaları görmek mümkün. Yaklaşık olarak iki milyon nüfusa sahip olan Bakü’de gece hayatı da oldukça hareketli geçmekte. Özellikle turistler için düzenlenen çeşitli organizasyon ve festivaller bu yöreyi dikkat çekici bir hale getiriyor. Aynı zamanda çeşitli olimpiyat ve yöresel oyunlara ev sahipliği yapan Bakü’de farklı kültürlerin etkileşimlerini deneyimleyebilirsiniz.

İstanbul’dan Bakü’ye Uçuş Bilgileri

İstanbul kalkışlı uçak seferleri Bakü’ye aktarmalı ya da direkt uçuş şeklinde yapılıyor. Özellikle Bakü’yü gezmek ve ziyaret etmek isteyenler için oluşturulan direkt uçuşlu turlar da bulunuyor. Bakü ile İstanbul arasındaki saat farkı bir saat şeklindedir. Dolayısıyla düzenlenen uçuş seferleri ve İstanbul’dan Bakü’ye varma süreleri bu doğrultuda değişiklik gösteriyor. Tercihiniz doğrultusunda uçak biletlerini önceden ya da rezervasyon aracılığı ile temin edebilirsiniz. Farklı lokasyonlardan kalkmalı ve aktarmalı İstanbul Bakü uçak bileti seçenekleri de bulunuyor. Özellikle gidiş – dönüş ya da tek yön fırsatları ile uçak biletlerinizi alabilirsiniz. İstanbul’dan Bakü’ye iş ya da tatil amacıyla gidenler için düzenlenen hızlı bilet opsiyonları da mevcut. Birçok yönden uçuşların sefer sayıları değişiklik gösterebiliyor. Türkiye içerisinden Bakü’ye ulaşabilmek için İstanbul’da yer alan havalimanlarından aktarma yapmak gerekiyor. Azerbaycan Hava Yolları ve Türk Hava Yolları şirketlerinin sunmuş olduğu uçuş seferleri doğrultusunda biletinizi kolayca temin edebilirsiniz.

İstanbul’dan Bakü’ye Yolculuk Ne Kadar Sürüyor?

İstanbul kalkışlı uçak seferleri Bakü’ye varana kadar farklı lokasyonlara uğrayabiliyor. Dolayısıyla yolculuk süresinin net saat aralığı değişiklik gösterebiliyor. İstanbul’dan Bakü’ye giden uçuşlar genel olarak aktarmalı ve direkt uçuş şeklinde tercih ediliyor. Uçuş sırasında uçağın aktarma yapacağı lokasyon, hava yolu şirketinin rotasına göre değişiklik gösterebiliyor. İstanbul’dan kalkan ve Bakü’ye varmak isteyen birçok uçak Ukrayna’da aktarma yapabiliyor. Aktarma süreleri ise 6 saatten 21 saate kadar değişebiliyor. Özellikle farklı ülkelerin uçuş seferlerine sahip olan uçaklarda birkaç bölgeye gitme durumu gözlemlenebiliyor. İstanbul’dan direkt Bakü’ye ulaşan uçuş seferleri ise ortalama olarak 3 saat ile 4 saat arasında tamamlanıyor. Rezervasyon fırsatları ile birçok Bakü turuna özel seçenekler ile ulaşabilirsiniz. Katar, Ukrayna, Rusya, Norveç ve benzeri komşu ülkelerin uçuş seferlerinin yoğun olduğu bu bölgeye ister aktarmalı ister direkt uçuş seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

İstanbul - Bakü Uçak Biletleri Ortalama Ne Kadardır?

İstanbul’dan Bakü’ye aktarmalı ya da direkt uçuş seçenekleri ile bilet bulabilirsiniz. Özellikle biletin alınacağı tarih ve hava yolu şirketinin düzeyi fiyat kriterlerini etkilemektedir. Aktarmalı uçuşlarda varış süresi uzayacağı için direkt uçuşlara göre daha uygun bilet bulmak mümkün. Aynı zamanda İstanbul kalkışlı ve Bakü inişli biletlerde tek yön ya da geliş - gidiş seçeneklerinin yer aldığı biletleri temin edebilirsiniz. Aynı zamanda bazı geliş - gidiş yönlü biletlerde avantajlı fiyat seçenekleri bulunuyor. Biletlerin temin edileceği mevsim ve saat seçenekleri biletlerin fiyatlarını büyük oranda etkiliyor. Ayrı olarak İstanbul’dan kalkılacak olan havalimanı ile Bakü’ye inilecek olan havalimanlarının özellikleri dolayısıyla da fiyat bilgisi değişiklik gösteriyor.

Bakü – İstanbul Arası Mesafe Ne Kadardır?

İstanbul ile Bakü arasındaki toplam mesafe 2.202 km olarak belirtiliyor. İstanbul’dan Bakü’ye gidebilmek için iki farklı havalimanını da tercih edebilirsiniz. Uçak seferlerinin yol güzergahlarına göre hem İstanbul Havalimanı’ndan hem de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gitmek mümkün. Bakü’de ise İstanbul’dan gelen uçakların inebilmesi için toplamda iki adet havalimanı bulunuyor. Bunlardan biri Zabrat Havalimanı, bir diğeri ise Haydar Aliyev Havalimanı olarak ziyaretçilere sunuluyor. Zabrat Havalimanı Bakü’nün 18 km güneybatısında kalıyor. Aynı zamanda Zabrat Havalimanı’nın yerleşim yerlerine olan uzaklıkları yaklaşık olarak 5 km mesafede. Dolayısıyla bu havaalanına indikten sonra kolay ve hızlı bir şekilde seyahat rotasını oluşturabilirsiniz. Bakü’de yer alan bir diğer havalimanı ise Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı’dır. Azerbaycan’da yer alan Şimal ilçesindeki bu havalimanı Bakü’nün 20 km kuzeybatısında bulunuyor. Uluslararası bir havalimanı olması ise oldukça popüler ve işlek olmasına imkân tanıyor. Aynı zamanda tüm Kafkasya bölgesinin uçuş merkezi liderliğini üstlenen Haydar Aliyev Havaalanı, Azerbaycan için ulusal bayrak taşıyıcısı olma unvanını taşıyor. Genellikle İstanbul Havalimanı kalkışlı uçaklar, Bakü’de yer alan Haydar Aliyev Uluslararası Havalimanı’na; Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı uçuşlar ise Bakü’de bulunan Zabrat Havaalanı’na iniyor.

Bakü’de Ulaşım

İstanbul’dan Bakü’ye ulaştıktan sonra iki farklı ulaşım güzergahı ziyaretçileri karşılıyor. Öncelikli olarak seyahat rotasının tespit edilmesi tavsiye ediliyor. Özellikli şehir turu olarak ya da iş amacıyla gelenler için farklı ulaşım seçenekleri bulunuyor. Bakü havaalanlarının herhangi birine iniş tamamlandıktan sonra şehir merkezine ulaşmak için ve şehir içerisinde rahatça dolaşabilmek için çeşitli opsiyonlar mevcut. Tercihiniz doğrultusunda bu seçenekleri değerlendirebilir ve Bakü turuna dolu dolu devam edebilirsiniz. Bakü havaalanlarının şehir merkezlerine olan uzaklıkları yaklaşık olarak yarım saatlik bir sürede tamamlanıyor. Havaalanından indikten sonra Bakü şehir merkezine ulaşmak için birçok otobüs, minibüs, taksi ve özel araç firmaları sizleri bekliyor. Bakü’nün şehir merkezi için ve yakın çevrelerde gezebileceğiniz turistik lokasyonlar için oluşturulan rotaları inceleyebilirsiniz. Havaalanından konaklama yapılacak olan otellere özel olarak giden otobüsler bulunuyor. Bakü için konaklama alanları belirli bir bölgede yer alıyor. Dolayısıyla konaklama yapacağınız otele kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bakü gezisi için oluşturulan turlardan yararlanmak için birçok rotayı inceleyebilirsiniz. Bakü’de bulunan tarih ve kültür turları büyük otobüslerle gerçekleşiyor. Aynı zamanda özel araç kiralayarak da Bakü şehir merkezini ve tarihi lokasyonları ziyaret edebilirsiniz. Bakü şehir merkezi ulaşımı için metro, taksi, otobüs ve minibüs tercih ediliyor. Aynı şekilde yerli halk Bakü’yü yaya bir şekilde dolaşıyor. Jeolojik özellikleri ve çoğu işletmenin birbirine yakın olması sebebiyle kısa sürede yürüyerek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Bakü’nün şehir merkezinde iki hatta sahip metro istasyonu bulunuyor. Bölgede çok fazla kullanılmayan metro hattı Bakü’nün iki ucunu birbirine bağlayacak şekilde oluşturuluyor. Ayrıca Bakü’de çok fazla özel taksi seçeneği mevcut. Bu özellik sayesinde istediğiniz bölgeye kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bakü’de Araç Kiralama Seçenekleri

Bakü ve çevresinde bulunan çoğu turistik lokasyona ulaşabilmek için araç kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Havaalanından ya da şehir merkezinden kiralanabilen araçlar hızlı ve konforunuzdan ödün vermeden istediğiniz yere ulaşmanıza imkân tanıyor. Bakü’de otomobil kiralayabileceğiniz gibi taksi de kiralayabilirsiniz. Özel araçların sağladığı konfor ile birçok Bakü turunu tamamlayabilirsiniz. Araç kiralama seçeneklerini tercihiniz doğrultusunda ister rezervasyon şeklinde ister internetten alarak oluşturabilirsiniz. Araç kiralama seçenekleri büyük araç ve küçük araç şeklinde çeşitlilik gösteriyor. Kişi sayısına göre aracın büyüklüğünü seçebilmek mümkün. Bakü yakın çevrelerinde bulunan birçok tarihi ve kültürel alanlara kiraladığınız araçlar ile kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda motor ve bisikletin de kolayca kiralanabildiği Bakü’de doğa turları oluşturabilirsiniz. Bisiklet ve motor ile dolaşabileceğiniz özel rotalarda doğa deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bakü’de Gezilecek Yerler

Tarihi bir bölgede yer alan İçeri Şehir, kentin en fazla medeniyete ev sahipliği yapmış olduğu alanı oluşturuyor. Şehir merkezinden ister yürüyerek ister araç kullanarak İçeri Şehir bölgesine ulaşabilirsiniz. Paleolitik dönemden itibaren birçok medeniyet için yerleşim yeri olan bu bölge, Dünya Tarihi Mirası Listesi’nde bulunuyor. Bakü’de yer alan bir diğer tarihi yer ise Şirvanşahlar Sarayı’dır. 15. yüzyıldan bu yana korunabilmiş olan sarayda dönemin hanedan şahlarının eserlerini görmek mümkün. Aynı zamanda birçok saray halısının ve vitray cam detaylarının ağır bastığı sarayda o dönemin kültürel ve estetik özelliklerini de görebilirsiniz. Hemen hemen haftanın her günü gezebileceğiniz bu saray 10.00 ile 18.00 saatleri arasında ziyaretçilerine kapısını açıyor. Bakü’de bulunan eski bir tapınak olma özelliğine sahip olan Kız Kulesi, 12. yüzyılda inşa edilmiştir. Yaklaşık olarak 27 metre yüksekliği ile dikkat çeken Kız Kulesi, çeşitli efsanelerin konusu olmaya devam ediyor. Kulenin içerisinde bulunan sekiz katlı yapıya çıkıp birçok açıdan şehrin fotoğraflarını çekebilirsiniz. Ateş Mabedi olarak adlandırılan ateşgah, Bakü şehir merkezine 30 km mesafede yer alıyor. Ayakta kalmayı başarabilen üç farklı Mecusi tapınağının bir parçası olan bu mabedi birkaç saat içerisinde gezebilirsiniz. Geçmişte birçok uygarlığın ibadet yeri olarak kullandığı bu yapı, günümüzde müze olarak ziyaretçilerini karşılıyor. Aynı zamanda Bakü’de yılın belli zamanlarında kutlanan Nevruz etkinliklerinde de ilgi görüyor.

İlham Aliyev tarafından temeli atılan Devlet Bayrağı Meydanı, Bakü’nün en uzun bayrak rekorunu kırmasına olanak tanıyor. Yaklaşık olarak 162 metre uzunluğa sahip olan bu bayrak, Guinness Rekorlar Kitabı’na konu olmaktadır. Bu bölgede Azerbaycan’ın ulusal marşı ve arması da bulunuyor. Kobustan Milli Parkı, Bakü’nün sanat, kültürel ve peyzaj alanında en ilgi çekici parkı olma niteliği taşıyor. Bakü şehir merkezinin 64 km uzaklığında kalan bu park, Kafkas Dağları’nın izlenmesine olanak tanıyor. Bu milli park içerisinde yürüyebilir, eşsiz güzellikteki mağaraları inceleyebilirsiniz. Bakü’de gezilecek diğer yerler ise Kristal Salon, Apşeron Yarımadası, Azerbaycan Ulusal Güzel Sanatlar Müzesi, Çeşme Meydanı, Azeri Ulusal Kıyafet Müzesi, Bakü Hayvanat Bahçesi, Bakü Televizyon Kulesi, Taza Pir Camii, Bibiheybet Camii, Minyatür Kitap Müzesi, Park Bulvarı, Targovi Caddesi, Teze Pazarı, Ulusal Bilim Müzesi ve Uluslararası Mugam Merkezi olarak ziyaretçiler tarafından tercih ediliyor.

Bakü’de Yeme - İçme Seçenekleri

Bakü kültürünün yeme ve içme seçenekleri farklı tatların bir araya gelmesiyle çeşitlilik gösteriyor. Birçok yemek restoranının bulunduğu Bakü’de ister dünyaca ünlü restoranlardan yemek yiyebilir ister Bakü’nün kendine özgü yöresel yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Kahvaltı, tatlı ve atıştırmalık seçenekleri ile dikkat çekici lezzete sahip olan yemekler Bakü’nün merkezinde bulunuyor. Ev yemeklerinin ve lokantaların yoğun olduğu yemek lokasyonlarında sulu yemek ya da çorba tüketebilirsiniz. Öncelikli olarak pilav kültürünün ağır bastığı Bakü’de, otuza yakın farklı pilav çeşidini yiyebilirsiniz. Kendine özgü pilav, dolma ve sarma seçeneklerine sahip Bakü’nün en bilinen yemeklerinin başında Düşbere adlı mantı geliyor. Özellikle Azerbaycan’da oldukça sık tüketilen bu mantı, turistler tarafından da fazla sayıda tercih ediliyor. Bir diğer ünlü yemek ise Qutab olarak adlandırılan Azerbaycan gözlemesidir. Türk yemek kültürüne benzer tatlara sahip olan Bakü’de farklı sos ve baharat karışımlarının tadına bakabilirsiniz. Gürcü Mantısı (xingel), Piti, Lüle Kebabı ve Doğva da ülkede en çok tüketilen yiyeceklerin başında geliyor. Yoğurt ve yeşilliklerin harmanlanması ile hazırlanan Doğva çorbası farklı sunum teknikleri ile servis ediliyor. Aynı zamanda bakliyat tüketiminin de yüksek olduğu Bakü’de nohut ve etin kombinasyonu ile oluşturulan Piti adlı yemekler de mevcut.

Azerbaycan’da çay kültürü oldukça fazla seviyede. Çeşitli çay aromalarının ağır bastığı bu yörede çay servisinin yanında servis edilen Mürebbe tatlısını tadabilirsiniz. Reçel olarak hazırlanan tatlı, tüm meyvelerle kolayca oluşturulabiliyor. Bakü’nün en ünlü içeceklerinden biri olan Düşeş ise armuttan yapılıyor. Bir diğer adı armut gazozu olan içecek, Fransız orijinli düşeş armudundan oluşturuluyor. Özellikle sıcaklığın arttığı yaz mevsiminde çok fazla sayıda tercih edilen bu içecek, yerli ve yabancı turistler tarafından da ilgi görüyor. Çay kültürünün çok fazla olduğu Bakü’de birçok çay restoranı ve kafesi görmek mümkün. Özellikle yöresel tarzda dizayn edilen kafelerde fotoğraf çekilebilir ve çay servisinin yanında Mürebbe yiyebilirsiniz. Tandırda et ve kebap türlerinin çok yaygın bir şekilde tüketildiği Bakü’de birçok et restoranı görebilirsiniz. Bakü’nün tarihi lokasyonlarında bulunan bu restoranlar, içeri şehir bölgesinde turistik işletme olarak kuruluyor. Kahve ve eğlence mekanlarının yer aldığı yeni şehir bölgesinde ise günlük rotanızı tamamlayıp farklı müzik dinletilerini izleyebilirsiniz.

Bakü’de Konaklama Fırsatları

Bakü’de konaklama seçenekleri kalacağınız gün sayısına, tur organizasyonuna göre değişiklik gösteriyor. Farklı lokasyonlarda bulunan oteller, apartlar ve villalar mevcut. Özellikle tur organizasyonu ile gelen ziyaretçiler için kapsamlı ve her şey dahil opsiyonlu oteller bulunuyor. İş seyahati amacıyla gelen ziyaretçiler için ise şehir merkezinde ve havaalanına yakın oteller mevcut. Bakü’nün tarihi bölgesinde yer alan butik oteller ise yerli ve yabancı turist tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Tercihiniz doğrultusunda Bakü’de bulunan apart villaları kiralayabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanabilen villalar, kalabalık gelen aileler tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda Bakü’deki İçeri Şehir, Gençlik Merkezi, Kız Kulesi ve Sebail bölgelerinde gençler ve turistler için oluşturulan butik otelleri inceleyebilirsiniz.

Bakü’ye Gitmeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Coğrafi konumu itibarıyla Türkiye ile birçok benzer özellik gösteren Bakü’ye gitmeden önce bilinmesi gerekenler çeşitlilik gösteriyor. Bakü’de dil olarak Azeri Türkçesi konuşuluyor. Birçok açıdan Türkçeye benzer özellik gösteren bu dil sayesinde kolayca iletişim kurabilirsiniz. Ayrı olarak Bakü’de tercih edilen para birimi manat. 1 manat yaklaşık olarak 3.35 Türk lirası şeklinde. Oldukça güvenilir bir şehir özelliğine sahip olan Bakü’de rahatça ve özgürce dolaşabilirsiniz. Şehrin merkezinde yer alan ünlü caddelerinde alışveriş yapabilir ya da kafe ve restoran gibi işletmelerde zaman geçirebilirsiniz. Araç trafiğine kapalı olan Nizami Caddesi’nde birçok markanın mağazasına uğrayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 3,5 km uzunluğundaki bu cadde hem yerli hem de yabancı turist tarafından ilgi görüyor.

Aynı şekilde Bakü şehir merkezinde bulunan Alev Kuleleri ise şehrin en yüksek yapıları olma unvanını taşıyor. İnşasına 2007 yılında başlanan bu kuleler 2013 yılında tamamlanmıştır. Otel, ofis ve alışveriş merkezi olarak kullanılan bu yapılarda gece saatlerinde ışık gösterileri ve çeşitli ışık yansıtma uygulamaları gerçekleştiriliyor. Bakü’de mutlaka gezilmesi gereken bir diğer yer ise Bakü Bulvarı. Bakü’nün deniz kenarı milli parkı olarak adlandırılan bu alanda bisiklet sürebilir ya da yürüyebilirsiniz. Aynı zamanda şehir silüetini ve Alev Kuleleri’ni izleyebileceğiniz gözetleme alanları da bulunuyor. Ünlü Apşeron yarımadasına ev sahipliği yapan Bakü’de yanardağ da yer alıyor. Doğal özellikleri sebebiyle kendiliğinden yanabilen bu dağ, turistler tarafından uğrak noktası olma özelliği taşıyor. Belirli mesafeden görebileceğiniz yanardağda devam eden gaz kaynağının yaratmış olduğu basıncın etkisini gözlemleyebilirsiniz. Günübirlik turlar ile ziyaret edebileceğiniz yanardağa otobüs ya da özel araç ile ulaşabilirsiniz.

istanbul_baku

Bakü Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

11 °C

11 °C

Uçuş süreleri

2 sa 50 dk

Bakü

Ankara

2 sa 30 dk

Bakü

Antalya

3 sa

Bakü

İzmir

3 sa 5 dk

Bakü

Adana

3 sa 35 dk

Bakü

Trabzon

1 sa 30 dk

Bakü

Samsun

3 sa 35 dk

İstanbul Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

10 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Bakü varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.135,30TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.960,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.558,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.891,88TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.242,11TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.212,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.922,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.386,18TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis