İstanbul Belçika Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Brüksel uçak biletleri

5.475,98TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Eki 2023

06 Eki 2023

5.072,37TRY'den
başlayan fiyatlarla

15 Eki 2023

15 Eki 2023

2.027,97TRY'den
başlayan fiyatlarla

16 Eki 2023

16 Eki 2023

4.196,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

18 Eki 2023

18 Eki 2023

4.196,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

19 Eki 2023

19 Eki 2023

İstanbul Belçika Uçak Bileti

Belçika Hakkında Bilinmeyen Gerçekler

Belçika, resmi adıyla Belçika Krallığı Batı Avrupa’da yer alan bir devlettir. Ülke Avrupa Birliği’ne üyedir ve birçok uluslararası organizasyonların merkezlerini topraklarında barındırır. Bunun dışında ülke Cermen ve Latin sınırında yer almaktadır. Belçika bölgesinde Flemenk, Valon ve Alman nüfusu yoğundur. Bu sebeple ülkede en çok 3 farklı dil konuşulmaktadır. Bu diller Flemenkçe, Fransızca ve Almancadır. 

Federal bir devlet olmasından dolayı resmi diller bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Felemenklerin yoğun olduğu Flaman bölgesinde Flemenkçe, Valonların yoğun olduğu bölgede Fransızca ve her iki dilin resmi olduğu bölge ise Brüksel Başkent Bölgesi olmuştur. Almanca ise Valon bölgesinin küçük bir topluluğu tarafından konuşulmaktadır. Bunun dışında Almanlar bazı bölgelerde özerkliğe sahip olduğundan dolayı resmi dil Almanca olarak da geçmektedir. Birden fazla dilin resmi olmasından dolayı ülke siyasetinde sorunlar yaşanmış ve hatta Belçika tarihine de bu durum yansımıştır. 

Ülkenin ismi Kelt ve Cermen halkının karışımı olan Balgae’lerin, Roma eyaleti Gaul’ün kuzeyinde yer alan Gallia Belgica’dan gelmektedir. Bunun dışında Hollanda, Belçika ve Lüksemburg tarih boyunca Alçak ülkeler olarak anılmaktadır. Geçmişte üniter bir devlet olan Belçika, zamanla üç bölge olarak nitelendirilmiştir. Fransızların, Almanların ve Flemenklerin baskın olduğu ülkede federal yönetim oluşmuştur. Öncesinde üniter olan yönetimin sonrasında federalleşmesi de ülkede azınlıkların sorun yaşadığını göstermektedir. Bu da ülkenin karmaşık bir tarihten ve siyasi olaydan geçtiğini belli etmektedir. 

Belçika Görülmesi Gereken Yerler

Belçika, tarihine sahip çıkan ve Orta Çağ dönemine kadar birçok eserleri günümüze dek koruyan ülke olmuştur. Ülkenin birçok şehrinde tarihsel mimariler görmek mümkündür. Belçika gezilecek yerler arasında ilk sıradaki eser, Bruges şehrinde yer alan Belfry ve Halle binasıdır. Bu bina Bruges şehrinin ana meydanında yer almaktadır. Çan kulesi olan bu mimari yapı ilk günkü gibi durmaktadır. Birçok turistin ilgisini çeken çan kulesi Belçika turlarında en başa gelmektedir. Bir diğer mimari yapı ise Saint Bavo Katedrali’dir. Bu katedral çok eski zamanlarda yapılmış olup günümüze kadar sağlam bir şekilde gelmiştir. Romanesk ve Gotik tarzlarının bir arada kullanıldığı katedrale Aziz Bavo’da denmektedir. Ayrıca katedralin bir diğer önemli noktası ise Belçika’daki en iyi dini mimari yapı olmasıdır. Yapının içi ve dışı ayrı bir şaheserdir. Katedralin dışı yüksek pencere ve dış yapı işlemesi olup içi ise ünlü sanatçıların sanat eserleri ile doludur. Bu sebeple Belçika’da görülmesi gereken ikinci yerdir. 

Belçika, Birinci Dünya Savaşı’nda ön cephede bulunmuş bir ülkedir. Bu savaşta en çok Belçika’nın Ypres çevresinde var olan Flandra, Savaş Meydanlarında rol oynamıştır. Günümüzde bu savaş meydanını anıta çevirerek savaşta hayatlarını yitiren askerler anılmaktadır. Birçok turistin ilk gelişinde burayı ziyaret etmesi yerel halk için büyük bir anlam oluşturmaktadır. Bunun dışında Haçlı Seferleri esnasında keşfedilen birçok yerden ilham alınarak yapılmış muazzam bir kale de yine Belçika’da bulunmaktadır. Bu kalenin adı Gravensteen olup Avrupa’nın en iyi korunmuş kalelerinden biridir. Kale, kalın ve yüksek duvarları ile tamamen Orta Çağ’dan geldiğini belli etmektedir. Ayrıca bu yüksek kaleden şehri etkileyici bir şekilde izlemeniz de mümkündür. Gezilmesi gereken diğer önemli yerler ise şu şekildedir;

 • Kutsal Kan Bazilikası
 • Meuse Vadisi
 • Büyük Saray
 • Mons
 • Aziz Peter Kilisesi
 • Mechelen
 • Waterloo
 • Semois Vadisi
 • Ardennes
 • Liege

Belçika, tarihi koruması ile bilinen ve UNESCO tarafından da desteklenen bir ülke olmasından dolayı bu bölgeler dışında da gezilecek tarihi alanlar vardır. Birçok savaşa uğramış ve harabe olarak nitelendirilen bu ülkenin geri toparlanışını ve gelişmesini görmek için öncelikle tahrip olmuş alanları ardından ise ülkenin gelişmiş bölgelerini görmek gerekir. Bu sayede ülkenin ne durumlardan geçtiğini anlayabilir ve seyahatinizi daha anlamlı kılabilirsiniz.

Belçika Tarihi

Belçika, tarih öncesi dönemlerde Kelt kabilesi olan Menapii tarafından yönetilmekteydi. Bu kabilelere Roma döneminde Balgae adı verilmekteydi. Bu sebeple Belçilka’nın günümüzdeki adı buradan gelmekteydi. Balgae bölgesi bölünmeden önce Roma İmparatorluğu’na bağlı olup Orta Çağ döneminde Fransa ve Alman İmparatorluğu olarak bölünme yaşandı. İki imparatorluk arasında Schelde akarsuyu sınır kabul edildi ve Belçika bölgesi Habsburglar tarafından yönetildi. Bir süre sonra bölgeyi Fransızlar işgal etti. 

Napolyon Bonapat’ın 1815 yılındaki yenilgisinin ardından Belçika, Hollanda Birleşik Krallığı’nın himayesine girdi. Fakat bu olaydan yaklaşık 15 yıl sonra Hollanda’dan ayrılarak bağımsızlığını ilan etti. Bunun sonucunda ise Belçika meşruti monarşi yönetimle devam etti. Bağımsızlığını ilan eden Belçika 9 il ile birleşerek ‘’Birlikten Güç Oluşur’’ sloganını benimsedi ve bu 9 il ülkenin arma levhasında da yer aldı. Daha sonrasında ülke birinci ve ikinci dünya savaşlarında Almanlar tarafından işgal edildi. Bu olaydan sonra bölgede Flemenk, Valon ve Alman azınlıklar toplandı. Bu durumun ardından günümüzde ülke bu üçlü arasında gerginlik yaşasa da anayasal değişikliklere giderek üç bölge ve üç topluluk adında bir federal devlet oldu. 

Günümüzde ise Belçika kendisini sanayi ve hizmet sektöründe oldukça geliştirmiştir. Endüstri alanında metal ürünler, otomotiv, işlenmiş gıda, ilaç ve tekstil gibi ürünler ile ekonomisini daha da kalkındırmaktadır. Ülke ekonomisi dünya sıralamasında 26, Avrupa sıralamasında ise 11. sırada yer almaktadır. Refah düzeyiyle de bu durumu kanıtlayan ülke savaş sonrası yaralarını hızlı bir şekilde iyileştirmiştir. Ayrıca ülkeye çok fazla turist akışı bulunmaktadır. Genellikle yaz ayları oluşan bu durum yine ülkenin ekonomisini artı yönde etkilemektedir. Ayrıca Belçika, yaptığı etkinlikler ile de turistleri ülkeye çekmeye çalışarak ekonomiyi pozitif olarak etkilemeye çalışır. 

Belçika’da Kültürler Etkinlikler

Belçika, kutlamaları ile ünlü olan bir ülkedir. Avrupa’da festival ve bayram kutlamalarını en iyi şekilde yapan bu ülke yıllık en az 2000 çeşit kutlama yapmaktadır. Belçikalıların en bilindik kutlamaları Noel Kutlamasıdır. Birçok Belçikalı gelenek ve görenekleri neticesinde Noel haftasında ardıç dumanı ile evlerini temizlemektedir. Ayrıca evin her yerine meşaleler ya da mumlar yanar. Bunun yanı sıra Belçikalılara özel korna sesi bulunur ve her sene Noel gecesi bu korna sesi ile sokaklar inler. Ayrıca tatilin ertesi günü bütün Belçikalılar tiyatro, konser ya da arkadaşlarla takılmak gibi bir aktiviteye katılmak zorundadır. Bir diğer kültür etkinliği ise Binche şehrinde yapılan Şubat karnavalıdır.

Şubat karnavalı dünyaca bilinen ve en çok turist alan karnavallardan biridir. Festival yaklaşık 3 gün sürmektedir ve her günü farklı etkinlikler yapılmaktadır. Festivalin ilk günü kostüm yürüyüşü yapılmaktadır. Bütün halkın katıldığı bu yürüyüşe kişiler diledikleri kostümler ile sokağa çıkmaktadır. Diğer gün ise kişiler kasaba meydanında yuvarlan oluşturarak dans ve havai fişek etkinliklerine katılır. Son etkinlik ve en ilgi çekici etkinlik ise üçüncü gün yapılır. Üçüncü gün ulusal kıyafetler ve balmumu maskeler ortaya çıkar. Bu kıyafet ve maskeleri ünlüler giyer ve sokakta yürüyüşe çıkar. Ayrıca ünlüler sokaktaki insanlara portakal atmaktadır. Bu portakaldaki anlam ise meyveyi yakalayan kişinin şanslı olmasıdır. 

Belçika, her yıl düzenli olarak birçok karnavala ve etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bu ülkeye seyahat etmek isteyen kişiler elbet bir festivale denk gelecektir. 

Belçika’da Konaklama

Belçika çok fazla turistin uğrak mekanı olduğu ülkedir. Bu sebepten ülkede çok fazla konaklama imkanı bulunur. Ülkedeki oteller de tarihi yapılardan olup yine turistlerin ilgisini çeker. Ayrıca ülkede yıldızlı oteller de yer almaktadır. Belçika’da ulaşımın kolay olmasından dolayı istenilen bölgede kalma gibi bir avantaj bulunmaktadır. Kaldığınız yerden gideceğiniz yere sürekli bir vasıta bulunur ve kısa sürede istediğiniz yere gitmiş olursunuz. Ayrıca Belçika’nın bütün şehirlerinde lüks oteller de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyatlı pansiyon bulmakta oldukça kolaydır. 

Belçika’da konaklama imkanı oldukça fazladır. Ülkenin her şehrinde hem uygun fiyatlı hem de lüks oteller bulunur. Ayrıca ulaşımın da kolay olması turistik bir yer için gezileri kolaylaştırmaktadır. Bunun dışında Belçika’nın başkenti olan Brüksel’de ise çok fazla gezilecek yer bulunur. Turistik bir şehir olan Brüksel en sık tercih edilen konaklama bölgesidir. Bölgede turistler genellikle şehir merkezi olan Sint-Gillis ya da Elsene’de konaklamaktadır.

Belçika Lezzetleri

Belçika’nın pişirme tekniklerinden mutfak kültürüne kadar sahip olduğu detaylar dünya mutfağına yön vermektedir. Ülkede et ve deniz ürünleri, baharat, otlar ve sebzeler tüketilmektedir. Ayrıca sosları ile de ünlü olan bölgede ketçap, mayonez, Belçika turşuları, tartar ve samourai sosları yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kahvaltıya da önem veren ülke marmelat, reçel ve fındık ezmeleri kültürünü de yaygınlaştırmıştır. Bunların yanı sıra Belçika, çikolatası, midye, waffle ve kızartmaları ile meşhur bir ülkedir. Geleneksel yemekleri ise şu şekildedir;

 • Carbonade Flamande; Bira ile pişirilen bu yemek sığır eti güvecidir.
 • Sole Meuniere; Un ve yağ ile yapılan balık yemeğidir. Balık una bulanarak az bir tereyağı ile tavada kızartılır.
 • Filet Americain; Dana kıymasının soğuk bir şekilde servis edilmesidir. Patates kızartmasının yanına eklenir. 
 • Moules Frites; Midyenin beyaz şarap ve sebze suyu eşliğinde pişirilmesidir. Ayrıca özel Belçika birası ile yapılabilir. Genellikle patates ile servis edilir.
 • Waterzooi; Bu yemek çeşidi bir yahni türüdür. İçerisinde tavuk veya balık, sebze, krema ve yumurta bulunur. Belçika’da en çok tüketilen yemek türüdür.
 • Steak Frites; Kızartılmış biftek yemeğidir. Bol patates eşliğinde servis edilir.
 • Stoemp; Patates püresinin birçok çeşit ile servis edilen çeşididir. Pürenin yanında havuç, kara lahana ve Brüksel lahanası getirilir. Ayrıca patates püresi tek servis edilirse meze, sucuk ile edilirse ana yemek olarak tüketilmektedir.

Diğer lezzet ise karides kroket ve patates kızartmasıdır.

Belçika’da Ulaşım

Belçika, kolay ulaşımı ile bilinen ülkedir. Ülkede çeşitli ulaşım aracı bulmanın yanı sıra gidilecek yerlerin kısa sürmesi de bu durumu kolaylaştırmıştır. Brüksel havalimanından şehir merkezine gitmek için otobüs, tren, metro ve tramvay ulaşım araçlarının tercihi çok fazladır. Bunun yanında uber ve taksi gibi seçenekler de Belçika’da vardır. Ayrıca Shuttle Bus imkanı da Brüksel havalimanında bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde ülkede ulaşım kolaylaşır. Bunun yanı sıra kişiler ulaşım için fazla bir süre harcamamaktadır.

Otobüs ile Ulaşım

Brüksel havalimanından şehir merkezine gitmek için en uygun ulaşım seçeneği otobüstür. Havalimanı önünde bulunan duraklardan rahatlıkla şehir merkezine gidilebilir. Otobüslere biniş için duraklarda bulunan otomatlardan bilet alınması gerekir. Bu biletler ile tren, metro, otobüs ve tramvaya binilebilir. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık 35 dakika sürmektedir ve 12 numaralı otobüsler saat 20.00’a kadar hizmet vermektedir.

De Lijn Otobüs ile Ulaşım

Bir diğer otobüs seçeneği ise De Lijn otobüsleri olup 72 ve 471 numaralı hatlar ile Brüksel Kuzey Tren Garı’na 620 numaralı hat ile Brussel Centraal’a gitmeniz mümkündür.

Uber ile Ulaşım

Taksilere göre daha uygun olan bu ulaşım seçeneği kalabalık gruplarda uygun fiyatlı olmaktadır. Yaklaşık 50 dakikalık bir yolculuk süresi bulunmaktadır.

Taksi ile Ulaşım

Taksi tercih etmek isteyen yolcular farklı renklerde taksiler ile karşılaşabilir. Lisanlı olan taksiler mavi ve yeşil renkte olup havalimanına 24 saat hizmet vermektedir. Bunun dışında taksi ile şehir merkezine yolculuk tam olarak 50 dakika sürmektedir.

Araç Kiralama

Brüksel havalimanında araç kiralamak için birçok şirket ve firma bulunmaktadır. Bu firmaları seyahat öncesi araştırabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük ve saatlik olarak rahatça araba kiralanabilir. Kiralık araçları havalimanından aldıktan sonra isterseniz bulunduğunuz konuma bırakabilir isterseniz de havalimanına geri getirebilirsiniz. Kişiler araçları istedikleri konuma bırakmadan önce firma yetkilileri ile görüşmelidir.

İstanbul Havalimanına En Hızlı Ulaşım

İstanbul Havalimanı, Taksim’e 40 kilometre, Sultanahmet’e ise 49 kilometre uzaklıktadır. Şehir merkezinden havalimanına yaklaşık 50 dakika yolculuk sürmektedir. Şehir merkezi ile havalimanı arasında D20 otoyolu bulunmaktadır. Bu sayede yolculuk daha kolay ve hızlı yapılmaktadır. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için İBB otobüsleri, HAVAİST servisleri, taksi, özel araç veya araç kiralama seçenekleri bulunmaktadır. HAVAİST servisleri ve belediye otobüsleri havalimanına 30 dakikada bir hizmet vermektedir. Belediye otobüsleri HAVAİST servislerine göre daha ekonomiktir. Fakat HAVAİST servisleri daha hızlı ve daha konforludur. Bu sebeple birçok yolcu genellikle HAVAİST servisini veya taksiyi tercih etmektedir. 

İstanbul’dan Belçika’ya Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul ve Belçika arası aktarmasız uçak bulmak mümkündür. Farklı kıtalarda yer alan bu iki bölge arası uçak ile aktarmasız olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir. Aktarmalı uçuşlarda bu süre daha da uzamaktadır. Bunun arasında farklı sebepler olabilir. Aktarmalı uçuşlar hem daha maliyetli hem de uzun süren yolculuklardır. Bu nedenle bu iki bölge arasında seyahat edecek kişiler aktarmasız uçuşu tercih ederse daha rahat bir seyahat planlaması ayarlayabilir.

İstanbul’dan Belçika Kaç Kilometredir?

İstanbul hem Avrupa hem Asya kıtasında toprakları bulunan bir şehirdir. Belçika ise Avrupa’nın batısında yer alır. Birbirlerine kıta olarak da uzak olan bu iki bölge tarih boyunca turist çeken bölgelerdir. İstanbul ve Belçika arası yaklaşık olarak 2.670 kilometredir. Farklı kıtalarda yer alan bu iki bölge arasında çok fazla uçuş vardır.

İstanbul’dan Belçika’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İstanbul ve Belçika hem farklı konum hem de uzak olmalarından dolayı uçuş fiyatları bir hayli yüksektir. Bu iki bölge arasında seyahat yapacak kişilerin bu duruma dikkat etmesi gerekir. Ayrıca hem Belçika’nın durumuna hem de İstanbul’un durumuna göre bilet almak daha uygun bilet almayı sağlar. Belçika’da yapılan kültürel etkinliklere turistlerin katılmasından dolayı uçak biletleri artmaktadır. Ayrıca İstanbul’daki etkinliklerin bitişinde de İstanbul’dan ayrılacak kişilerin olması da İstanbul gidiş biletini arttırabilir. Bu detaylara dikkat ettikten sonra kişiler sonbaharda bilet alırsa daha uygun fiyata almış olur.

Etkinlik planlaması yapıldıktan sonra seyahat planınız belliyse ve etkinliklere denk geliyorsa bir veya iki ay önceden uyguna bilet almanız mümkündür. Çünkü uçuş tarihi yaklaşan uçak biletleri gittikçe fiyat artışına uğramaktadır. Ayrıca ilkbahar ve sonbahar aylarında uçak biletleri indirimlere girmektedir. Bu kampanyalardan da yararlanarak uyguna bilet alabilirsiniz.
Brüksel Hava Durumu

04 Ekim 2023

Sun

16 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Brüksel

İstanbul

3 sa 15 dk

Brüksel

İzmir

3 sa 20 dk

Brüksel

Eskişehir

3 sa 10 dk

Brüksel

Ankara

3 sa 35 dk

Brüksel

Antalya

3 sa 35 dk

İstanbul Hava Durumu

04 Ekim 2023

Sun

22 °C

22 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
957,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Brüksel varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.462,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.720,79TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.478,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.440,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.086,48TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis