İstanbul Berlin Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Berlin uçak biletleri

3.651,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

4.272,16TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

2.073,08TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

2.966,92TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

5.590,66TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Ara 2023

10 Ara 2023

İstanbul Berlin Uçak Bileti

Berlin Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Berlin nüfus bakımından Almanya ülkesinin en büyük şehridir. Aynı zamanda Berlin Almanya ülkesinin de başkenti olarak bilinir. Berlin’in nüfus yaklaşık olarak 6 milyon bireyden oluşur. Ayrıca Brandenburg eyaleti ile çevrilidir. Berlin, Polonya sınırına 70 km mesafe uzaklıktadır. Her yıl birçok turist tatil maksadıyla Berlin’i tercih etmektedir. Ayrıca kültürel zenginliklerini görmek ve yeni yerler keşfetmek isteyen bireyler için Berlin kesinlikle görülmesi gereken yerler arasında bulunur. Almanya’nın kuzeydoğu bölgesinde yer alır. Birçok tarihi mekan ve çoklu kültüre sahiptir. Tarihi birçok müze barındırır. Şehrin tarihi geçmişi de turist çekmesine sebep olmaktadır. Ayrıca alışveriş maksadıyla da çok sayıda turist çekmektedir. Berlin geçmişte birçok medeniyete başkent olan bir şehirdir. Bundan dolayı da çok yapılı bir şehir statüsündedir. Berlin tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı kültür etkileşimi yaşanmıştır. Kültür etkileşimi sonucu yemek lezzetlerinde de bu etkileşimin izleri görülür. Ayrıca Berlin’de düzenli olarak her yıl çeşitli festivaller düzenlenir. Çok yapılı bir şehir olduğundan dolayı her kültüre uygun festival bulunmaktadır. Aynı zamanda Berlin Almanya'nın başkenti olduğu gibi ayrıca bir eyalettir. Berlin şehrinde ulaşım imkanı da oldukça fazladır. Otobüs, metro ve taksiyle şehir içerisinde kısa sürede gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. 

Berlin’de Gezilmesi Gereken Yerler

Bohem bir atmosfere sahip olan Berlin şehrinde kültürel ve tarihi birçok alan bulunmaktadır. Ayrıca şehrin içinden geçen bir nehir de bulunmaktadır. Brandenburg kapısı Berlin’in en meşhur alanlarından biridir. Yaklaşık olarak 18. Yüzyılda inşa edilen tarihi bir alandır. Dönemin Prusya kralı 3. Friedrich Wilhelm tarafından gösterişli ve şık bir kapı tasarlanması istenir. Atina kentinde bulunan Akropolis giriş kapısından esinlenerek bir kapı tasarlanmıştır. Tasarlanan kapının yanına 1973 yılında dört atın çektiği araba heykeli eklenerek eşsiz bir sanat eseri ortaya çıkmıştır. Ayrıca at arabasını çeken kişinin ise Viktoria olduğu düşünülür. Viktoria inanışlarına göre Zafer tanrıçasıdır. Berlin’de mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri ise Alman parlamento binasıdır. Eşsiz bir tasarım ile tasarlanan Alman parlamento binasının kubbe kısmı komple camlarla oluşturulmuştur. Görülmesi gereken bir diğer alan ise en meşhur alanlardan biri olan Alexanderplatz meydanıdır. Berlin’in tarihi merkezlerinden biri Mitte de bulunur. Mittenin en merkezi alanında bulunan meydan Almanya’nın en büyük meydanıdır. Ayrıca halkın toplanma alanı olarak da belirlenmiş bir meydandır. Halk Alexanderplatz meydanına kısaca Alex Meydanı ismini vermiştir. Berlin’de Alexanderplatz meydanını ziyaret etmek istediğinizde kısaca Alex Meydanı dediğinizde kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Tarihi dokuları seven turistler için Berlin’e gidince gezilmesi gereken yerlerden biri de müzeler adasıdır. Müzeler adasında yaklaşık olarak 5 adet farklı müze bulunmaktadır. Müzeler adası Spree nehri civarında bulunmaktadır. Tarihi ve kültürel zenginlikleri müzeler içerisinde kolaylıkla görebilirsiniz. 1700’lü yıllarda tasarlanan Berlin Katedrali de mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir. İlk olarak barok stili ile tasarlanan alan sonraki yıllarda tekrardan yenilenerek neo barok stili ile tasarlanmıştır. Berlin Katedrali içerisinde yaklaşık olarak 270 adet merdiven bulunmaktadır. 270 adet merdiven çıkıldıktan sonra en yukarıda Berlin manzarası gözler önüne serilir. Ayrıca Protestanlık mezhebinin de en önemli alanlarından biridir. Yahudi soykırımında hayatını kaybeden kişiler için Holocaust Anıtı inşa ettirilmiştir. Görülmeye değer Holocaust Anıtı 2003 yılında inşa ettirilmiş ve 2004 yılında eşsiz tasarım son bulmuştur. Anıtın üzerinde Yahudi kuralları ve efsaneleri yer alır. Eşsiz bir sanat eseri olan Holocaust Anıtı Yahudilerin yaşamı hakkında da bilgi verir. Gendarmenmarkt Meydanı da Berlin’de en meşhur meydanlar arasında bulunmaktadır. Genellikle meydan içerisinde çeşitli konserler düzenlenmektedir. Ayrıca meydan içerisinde kafelere rastlamak da mümkündür. Çeşitli mimariler de bulunmaktadır. Gendarmenmarkt Meydanı halkın hem gece hayatı geçebildiği bir alan olduğu gibi hem de bünyesinde birçok tarihi ve mimari yapı barındırır. Fransız Katedrali, Alman Katedrali ve ünlü mimar Friedrich Schiller’in heykeli bu meydan içerisinde yer alan muhteşem sanat eserleridir. Berliner Fernsehtrum ismiyle Berlin’de meşhur olan alanlardan biri de TV kulesidir. Berlin kenti için oldukça önemlidir. Adeta Berlin kentinin simgesi olması için tasarlanmış bir yapıdır. En üst kısmında Berlin’in muhteşem manzarasını izleyebilir veya kente özgü yemek lezzetlerini tadabilirsiniz. 

Berlin’in Tarihi 

Berlin geçmişten günümüze birçok uygarlığa ev sahipliği yapan yerlerden biridir. Ancak Berlin tarihi denilince akıllara ilk olarak Berlin duvarı gelmektedir. Berlin duvarı ile adını çok fazla duyurmuştur. Berlin’in ilk yerleşim yerlerinden biri Colln ile Berlin’di. İlk zamanlar birbirinden ayrı olan iki alan zamanla birleşerek Berlin adını taşımaya devam etmiştir. 1451 yılında Prusya lideri 2. Friedrich şehri kendi hükümet merkezi haline getirmiştir. 2. Friedrich döneminde birçok mimari yapı inşa edilmeye başlamıştır. Ancak bu dönem içerisinde Berlin’de çok fazla salgın ve veba gibi olumsuz durumlar yaşanmaya başlanmıştır. ABD, Birleşik Krallık, Fransa ve SSCB ile şehir 4 farklı bölgeye bölünmüştür. Sovyetler Birliği’nin diğer devletlerle arasında bulunan farklılıklar sebebiyle Berlin doğu ve batı olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Üstelik Berlin’in doğu ve batı olarak ikiye ayrılması uzun yıllar süren sorunları da beraberinde getirmektedir. Berlin’in ikiye ayrılması ile birlikte 1961 yılında Berlin duvarı inşa edilmeye başlamıştır. Berlin duvarı günümüzde utanç duvarı olarak nitelendirilir. Berlin duvarı inşa edildikten sonra yaşayan halkın doğudan batıya veya batıdan doğuya geçmesi sert kurallarla yasaklanmıştır. Böylelikle Doğu'da yaşayan bireyler batıda bulunan akrabalarını ziyaret edememektedir. 

Sanatsal tüm mimari yapılar, müzeler ve saraylar Berlin'in Doğu kısmında kalmıştır. Bundan dolayı Berlin şehrinin doğu kısmı kültürel ve mimari bakımından daha gelişmiştir. 1989 yılında şehri ikiye bölen Berlin duvarı yıkılmıştır. 1990 yılında ise doğu ve batı Almanya birleşerek Almanya Federal Cumhuriyeti’nin başkenti olarak kalmıştır. Şehrin doğu ve batı olarak uzun yıllar ayrılmış olması beraberinde birçok farklılığı da getirmiştir. Özellikle insanların karakteristik yapısında bile bu farklılık söz konusu olmaktadır. 

Berlin Kültürel Etkinlikler 

Berlin şehrinde çeşitli birçok kültürel etkinlikler ve festivaller düzenlenmektedir. Özellikle çok yapılı bir kültüre sahip olduğundan dolayı her kültüre uygun birçok festival düzenlenir. Müzik ve sinema gibi çeşitli festivaller planlanır. Berlin’de her yıl düzenli olarak Şubat ayının 2. haftasında Berlin film festivali düzenlenir. Birçok ülkeden yüzlerce katılımcı film festivaline katılır. Carnival of Cultures Festivali de düzenli olarak gerçekleştirilir. Çok yapılı bir şehir olan Berlin’de Carnival of Cultures Festivali sayesinde birçok medeniyete sahip kültürel gösteriler sergilenir. Rengarenk birbirinden şık yöresel kıyafetler tercih edilerek müzik eşliğinde dans edilir. Karnaval yaklaşık olarak dört gün boyunca kesintisiz olarak gerçekleşir. Love Parade Festivalleri ile dans ve müzik eşliğinde eğlenceler düzenlenir. Düzenli olarak gerçekleştirilen kültürel etkinliklerden biri de Berlin Müzik Festivalidir. Berlin müzik festivali Ağustos aylarında başlarken Eylül ayında son bulur. Berlin Müzik Festivalinde genel olarak klasik müzik eserleri sergilenir. İnternational Berlin Beer Festivali de bulunmaktadır. Her yıl uluslararası Berlin Bira Festivaline birçok ülkeden yüzlerce katılımcı katılır. Festival yaklaşık olarak 3 gün 3 gece sürer. Festival süresince Friedrichshan alanında tüm bira içkilerini kolaylıkla tadabilirsiniz. Eğlence, müzik, sinema ve film gibi birçok alanda eşsiz festival ve kültürel etkinlikler düzenlenir. 

Berlin’de Konaklama İmkanları 

Berlin’de görülmesi gereken birçok alan bulunduğundan dolayı konaklama imkanları da oldukça fazla tutulmuştur. Berlin’de yaklaşık olarak 12 ilçe bulunur. Turistler tarafından en çok Mitte ilçesi ziyaret edilir. Berlin’in her ilçesinde tarihi yapı ve sanatsal eserler bulunur. Bundan dolayı birçok konaklama olanağı bulunmaktadır. Her bütçeye uygun otel imkanı mevcuttur. Yüksek bütçeli oteller bulunduğu gibi düşük bütçeli otel imkanı da sunulmaktadır. Ayrıca Berlin yemyeşil bir doğaya sahip bir şehirdir. Ormanın derinliklerinde yemyeşil doğada kamp seçeneği de oldukça ilgi görmektedir. Böylelikle konaklama için ister otel ister kamp seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Berlin şehrinde uzun süre kalmayı düşünüyorsanız ev kiralama imkanı da bulunmaktadır. Ev kiralayarak tıpkı bir Berlin halkı gibi yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca uygun maliyetli olan bir konaklama seçeneği ise birçok kişiyle aynı odayı paylaşarak hostel seçeneğini tercih edebilirsiniz. 

Berlin Lezzetleri 

Çok yapılı bir medeniyete sahip olan Berlin'de yemek seçeneği de oldukça fazladır. Her medeniyete uygun çeşitli yöresel yemekler bulunur. Damak tadınıza uyacak birçok yemek lezzeti mevcuttur. Sauerbraten isimli yemek çeşidi Almanya'da en çok tüketilen yemekler arasında bulunmaktadır. Tercihe bağlı olarak dana eti, sığır eti veya at eti şarap ve sirke ile marine edilerek çeşitli baharatlar ile lezzetlendirilmektedir. 

Maultaschen isimli yemek ise Türk mutfağında bulunan mantıya oldukça benzemektedir. Makarna hamurundan elde edilen hamurun içerisine et veya ıspanak ile dondurularak haşlanan ve sos eşliğinde sunulan lezzetli bir yemek çeşididir. 

Almanya'nın yöresel lezzetlerinden biri ise schweinshaxe en çok rağbet görülen lezzetler arasında yer almaktadır. Schweinshaxe yemeğinde domuz etinden elde edilen bir köfte yer almaktadır. Ayrıca yemek makarna veya patates ile servis edilmektedir. 

Senfeir yemek çeşidi et sevmeyen kişiler için oldukça uygun olmaktadır. Yumurta, patates püresi ve hardal sosu ile hazırlanan yemek çeşidi Berlin'de en çok tercih edilen lezzetler arasında yer almaktadır. 

Eisbein yemek türü Berlin’de özellikle akşam yemeklerinde en çok tercih edilen yemek çeşitlerinden biridir. Domuz eti ile yapılmaktadır. Domuz eti lahana turşusu suyunun içerisinde bir kaç saat kaynatılır. Ardından kaynatılan domuz eti buğulanarak servise hazır hale getirilir. Bezelye püresi ve haşlanmış patates ile servise sunulur. 

Pretzels ise Berlin çöreklerinden biridir. Damağa hitap ettiği gibi göze de hitap eden bir çörektir. Pretzels düğüm şeklinde bir görünüşe sahiptir. Dışı çıtır ve gevrek olan çöreğin iç kısmı oldukça yumuşaktır. Ayrıca bu çöreğin birçok çeşidi de bulunmaktadır. Çikolatalı çeşitli bulunduğu gibi bademli çeşidi de bulunmaktadır. 

Schwarzwalder kirschtort isimli yaş pasta çeşidi Berlin'de her gün tüketildiği gibi özellikle yılbaşı ve özel günlerde mutlaka tercih edilen bir pasta çeşididir. 

Berlin lezzetlerinden bir diğeri ise çaça balığıdır. Kentte bulunan balık pazarında her daim satışa sunulur. Pişirme yöntemi olarak genellikle fırın veya tava tercih edilir. 

Alman kızartması ülkede en çok tercih edilen fastfood lezzetlerinden biridir. Hemen hemen her köşede sokak satıcılarında Alman kızartması lezzetini bulabilirsiniz. Domuz etinden yapılmış olan sosis ve patates kızartması oldukça lezzetli ve pratik bir atıştırma olarak Alman kızartması ismi ile satışa sunulmaktadır. 

Ayrıca tatlı olarak da şahane bir pasta lezzeti bulunmaktadır. Schwarzwalder kirschtorte isimli enfes bir lezzet bulunmaktadır. Özellikle Berlin’e gittiğinizde mutlaka denenmesi gereken muhteşem bir lezzettir. Kiraz ve çikolata dolgulu enfes bir tada sahip pastadır. Ayrıca lezzetli bir kremayla hazırlanmaktadır. Hem göze hem de damağa hitap eden lezzetler arasında yer alır. 

Ayrıca Berlin’de birçok Türk restoranı da bulunmaktadır. Berlin’in en meşhur içeceklerinden birisi ise Alman birasıdır.

Eierkuchen geleneksel alman krepidir. İçerisinde yumurta, un, süt, kabartma tozu ve yağ bulunmaktadır. Ayrıca hamurun içerisine tatlandırıcı olarak vanilya şurubu veya tarçın eklenmektedir. Ayrıca bu krep lezzeti tatlı tüketildiği gibi tuzlu olarak da tüketilebilir. 

Berliner pfannkuchen Alman çöreğidir. Çöreğin iç kısmında marmelat ve reçel çeşitleri kullanılır. Hamur kızartılarak pudra şeker eşliğinde servis edilir. 

Kartoffelpuffer lezzeti ise damak tadınıza uyacak bir atıştırmalık türüdür. Yumurta, un, patates ve soğan ile hazırlanan karışım kızartılır. Ayrıca bu aperatif atıştırmalık çeşidini hem tatlı hem de tuzlu bir şekilde tüketebilirsiniz. 

Berlin Ulaşım Olanakları 

Berlin şehrine ulaşmak için genellikle birçok havayolu şirketi aktarmalı ve aktarmasız uçuş seferi düzenlemektedir. Son zamanlarda yeni faaliyete geçen Brandenburg havalimanı en çok tercih edilen havalimanıdır. Brandenburg havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 27 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine taksi, metro ve otobüs gibi alternatifleri tercih ederek ulaşabilirsiniz. 

Otobüs İle Ulaşım 

Havalimanı etrafında otobüs seferleri düzenlenmektedir. Havalimanı çıkışında bulunan otobüs seferlerinden 171, x7 ve n7 numaralı otobüsler şehir merkezine ulaşım sağlamaktadır. Şehir içi ulaşım olarak otobüs tercih ettiğinizde öncelikle olarak Rudow istasyonuna ulaşım sağlamakta ve ardından metro hattı ile Berlin’e ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanı çıkışında metro seferlerini takip ederek metro ile şehir içerisine ulaşma imkanı da bulunmaktadır. Metro hattı havalimanı terminalinden yaklaşık olarak 300 metre uzaklıktadır. 

Taksi ile Ulaşım 

Havalimanından şehir içerisine taksi ile ulaşım mümkündür. Taksi ile şehir içine ulaşım diğer alternatiflere göre daha hızlı bir şekilde sürmektedir. Taksi ile şehir içerisinde seyahat etmek istiyorsanız havalimanı danışma kısmından Taksi çağırabilirsiniz. 

Araç Kiralama ile Ulaşım 

Almanya’nın başkenti olan Berlin şehri içerisinde rahat bir şekilde gezinti yapmak istiyorsanız araç kiralama imkanları da bulunmaktadır. Araç kiralama şirketleri Berlin şehrinde çok fazla bulunmaktadır. Böylelikle her bütçeye uygun araç bulunmaktadır. 

İstanbul Havaalanına Ulaşım Olanakları

İstanbul şehrinde 3 adet havalimanı bulunmaktadır. Atatürk, Sabiha Gökçen ve yeni İstanbul havalimanı mevcuttur. Şehir içinden havalimanına ulaşım için birçok alternatif bulunmaktadır. Otobüs, taksi veya özel araç ile kısa sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca havayolu şirketlerinin servis araçları da bulunmaktadır. Servis araçları şehir içerisinden havalimanına kolaylıkla ulaştırmaktır.

İstanbul’dan Berlin’e Uçuş Kaç Saat? 

Berlin şehrini seyahat etmek isteyen bireyler tarafından en çok merak edilen konulardan biri de İstanbul şehrinden Berlin şehrine uçuşun kaç saat sürdüğüdür. İstanbul Havalimanı’ndan Berlin Havalimanı’na yaklaşık olarak 2 saat 55 dakika uçuş gerçekleşmektedir. 

İstanbul Berlin Arası Kaç Km? 

İstanbul ve Berlin arası yaklaşık olarak 1738 kilometredir. Almanya'nın başkenti olan Berlin'e İstanbul havalimanı üzerinden direkt uçuşlar gerçekleştirilmektedir. 

İstanbul’dan Berlin’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır? 

Berlin şehrine seyahat planladığınızda bir iki ay öncesinden bilet rezervasyonu yaparak uygun maliyetli uçak biletine sahip olabilirsiniz. Ayrıca Pazar günleri de Berlin uçak bileti uygun olmaktadır. 

Berlin’de İklim Nasıl? 

Berlin karasal iklim etkisindedir. Yaz mevsiminde ılık ve bulutlu geçmektedir. Kış mevsiminde ise parçalı bulutlu, yağışlı, kar yağışlı, uzun ve soğuk geçmektedir. 

istanbul_berlin

Berlin Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

1 °C

0 °C

Uçuş süreleri

Berlin

İstanbul

2 sa 45 dk

Berlin

İzmir

2 sa 45 dk

Berlin

Gaziantep

3 sa 35 dk

Berlin

Antalya

3 sa 10 dk

Berlin

Ankara

3 sa 5 dk

Berlin

Adana

3 sa 30 dk

İstanbul Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

10 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Berlin varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.651,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.884,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.886,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis