İstanbul Chicago Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Chicago uçak biletleri

28 Ara 2023

28 Ara 2023

29 Ara 2023

30 Ara 2023

31 Ara 2023

İstanbul Chicago Uçak Bileti

Chicago Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Chicago bir diğer adıyla Rüzgarın Kenti olarak da bilinir.Chicago Kuzey Amerika’da yer alan bir şehirdir.Amerika’nın en büyük üçüncü şehri olarak bilinir. İsminin ise nereden geldiği hakkında bazı rivayetler vardır. Bunlardan biri de isminin bu bölge üzerinde yetişen ve bir bitki türü olan shikaakwadan geldiği düşünülmektedir. Bir diğeri ise Kızılderili dilinde güçlü anlamında kullanılan chicagaudan esinlenerek ortaya çıktığı söylenmektedir. 

Kentin tarihi Kızılderililer ile başlamıştır. 1795 yılında ise Avrupalı misyonerler tarafından bölge satın alınmıştır. Bu sayede ticari etkinliği de bir hayli yükselmeye başlamıştır. Abraham Lincoln taraftarlarının da önderliği ile yapılan toplantılarla siyasi açıdan da şehir büyük bir önem kazanmıştır. Daha sonrasında yaşanan iç savaş ve sonrasında gelen İkinci Dünya Savaşı’nın yaşanmasıyla Chicago üzerinde oldukça zor zamanlar yaşanmaya başlamıştır. Savaşın ardından ise Almanya, İrlanda, İtalya, İskandinavya, Meksika ve güney sahillerinden de gelen büyük bir göç dalgası yaşayarak nüfus patlaması yaşamıştır. Hatta bu dönemde kayıt altına alınan 90 bin kadar evsiz yer almıştır. Ancak Chicago kısa sürede kendini toparlayarak planlı bir görünüm kazanmaya başlamıştır. Günümüz ise modern mimarisiyle bir örnek olan gökdelenleri son derece meşhurdur. Her sene binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Chicago’da Gezilebilecek Yerler

Chicago gezinizde görmeniz gereken birçok gezi noktası yer almaktadır. Ülkenin kozmopolit yapısını da göz önünde bulundurduğunuzda yaklaşık olarak 4 gün kadar bu şehre süre vermeniz gerekir. Bu sürede aklınıza gelen bütün yerleri en iyi şekilde gezebilirsiniz. Navy Pier, Chicago gezinizdeki rotalardan biridir. Burası 1916 yılında inşa edilmiştir. Aynı zamanda şehrin en ünlü gezi noktalarından biri olmasıyla dikkat çeker. Şehrin simgesi haline gelen iskele Michigan Gölü’ne doğru uzanır. Ayrıca The Magnificent Mile’ın da birkaç blog doğusunda yer alan bu iskele yıl boyunca birçok havai fişek gösterisine, canlı müziğe, tiyatroya ev sahipliği yapar. Özellikle de yaz aylarında iskele çevresinde hayat tam anlamıyla son derece canlı ve çok akıcıdır. 

Millennium Parkı, Chicago’nun kalbi olarak ün kazanmıştır. Kente geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden biridir. Park popüler gezi noktası haline gelerek yediden yetmişe birçok kişiye de hitap eder. Özellikle 2004 yılından beri kent merkezinde ziyaretçileri aktif bir şekilde ağırlayan bir parktır. Aynı zamanda dünyadaki en büyük çatı bahçesi ünvanına sahiptir. Milenyum Parkı’nı sıradanl bir park gibi değerlendirip kullanabilir, yürüyüş yapabilirsiniz, piknik yapmak ve dinlenme aktiviteler için de oldukça uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Burada birçok eğlence ve heyecan bir arada yer alır. 

Skydeck, Chicago’ya ait olan muhteşem manzarayı izlemek için en iyi yerlerden biridir. Gökyüzüne kendinizi hiç olmadığınız kadar yakın hissedeceksiniz. Ziyaretçilerine tam 360 derecelik bir panoramik manzara sunar. Cam bir kutu şeklinde tasarlanmıştır. Buradan 4 eyaleti birden görmeniz mümkündür. Yerden 1353 metre kadar yükseklikte yer alır. Ayrıca Skydeck barı yarımkürede yer alan en yüksek bina olarak bilinen Willis Tower’ın 103. Katında yer alır. Terastan gördüğünüz 4 eyalet ise Michigan, Indiana, Illinois, Wisconsin eyaletleridir. 

Michigan Bulvarı Köprüsü, Chicago denildiğinde akıllara ilk gelen yapılardan biridir. Burası Chicago Nehri’nin üzerinde konumlanmıştır. Şehrin ise en ikonik yapılarından biri olarak bilinir. Köprü 1920 yılında, 1909 yılında yapılan Burnham Planı’na ait bir parça olarak inşa edilmiştir. Chicago Planının ortak yazarı olarak bilinen Edward Bennet tarafından tasarlanmıştır. Aynı zamanda Chicago üzerinde yer alan diğer köprüler gibi bu köprü de açılır ve kapanır özelliktedir. Köprünün inşasıyla birlikte Kuzey Michigan gelişme noktasında daha da hızlanmıştır. Ayrıca Arthur Rubloff’un 1947 yılında Magnificen Mile olarak adlandırmış olduğu ünlü caddenin temelleri de buranın gelişmesinde büyük rol üstlenmiştir. 

Holy Name Katedrali, 1871 yılında Büyük Chicago yangını olarak anılan zamandan sonra inşa edilmiştir. Bu yapı şehrin modern yapısına oldukça mükemmel bir şekilde senkronize olur. Kentin ilk Katolik Kilisesidir. Katedral kurulduğu zamandan beri şehirde yer alan Katolik dinine mensup vatandaşların sayısını da arttırmıştır. Yapı gotik bir revivalist mimari tarzında tasarlanarak yapılmıştır. 1968’den beri sürekli olarak restorasyon çalışmalarına maruz kalsa da yapı korunmaya devam ediyor. Katedrale girdiğiniz de devasa bronz kapılarına hayran kalabilirsiniz. 

Chicago Tiyatrosu, 1921 yılından beri aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Günümüze kadar ise binlerce farklı sahne gösterisine ev sahipliği yapmıştır. İçerisinde 3 bin 880 kadar koltuk vardır. Aynı zamanda yapıldığı dönemde Dünyanın Harika Tiyatrosu olarak da anılmıştır. Ayrıca Balaban ve Katz ismiyle de anılan tiyatro salonunda 1925 yılından 1945 yılına kadar sinema gösterimleri gerçekleşmiştir. Daha sonrasında ise sahne oyunları, illüzyon şovları, komedi tiyatro şovları, konserler ve spor etkinlikleri daha çok ön plana çıkmıştır. 

Chicago’nun Tarihi

Chicago Amerika Birleşik Devletleri’nin Illinois eyaletinde yer alan bir kent olmasıyla birlikte 1833 yılında kurulmuş yeni bir şehirdir, 1855 yılında ise ilk gökdelen bu şehre yapılmıştır. 110 katlı olan ünlü Sears Kulesi de bu şehirde yer alır. Şehri gezerken birçok tarihi yapı ve müzeyi de bir arada görebilirsiniz. Şehrin hakkında daha fazla bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. 

Chicago Sanat Enstitüsü, dünya üzerinde yer alan en iyi müzelerden biri olarak gösterilmektedir. Bu müze her ziyaret eden turist için kesinlikle ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir. Özellikle bu müzeyi ziyaret etmeden Chicago’yu gezdim demeniz doğru olmayacaktır. ABD’de yer alan en büyük kalıcı koleksiyonların sergilendiği bu müzede Monet, Roneir, Seurat ve Von Gogh’a ait çalışmalar da yer alır. Hatta Paris’ten sonra en büyük izlenimci tablo koleksiyonuna sahiptir. Müze içerisinde Renzo Piano’nun tasarlamış olduğu Modern Wing’i, Chagall, Dali, Matisse gibi daha birçok olağanüstü sanatçının eserlerine ev sahipliği yapar. 

Richard H. Driehaus Müzesi, şehrin 19. yüzyıl zamanlarındaki yaşantısına ışık tutar. Richard H. Driehaus dönemin sanatına, mimarisine ve günlük yaşamına yer vermiştir. 1883 yılında ise Nickerson Konağı ustalarınca titizlikle restore edilmiştir. Daha sonra bina müzeye çevrilmiştir. Bina içerisinde oldukça muhteşem yapıdaki Tiffanı lambaları ve eski parçaları da görebilirsiniz.

Bilim ve Sanat Enstitüsü, 1933 yılından beri şehirde yer alan ve en dikkat çeken müzelerden biridir. İçerisinde 35 binden fazla kendisine hayran bırakacak eser yer alır. Yüzlerce sergiye de ev sahipliği yapan bu müze turistler tarafından çok sık ziyaret edilen gezi noktalarındandır. Müze içerisinde uygulamalı etkinlikler, canlı bilim deneyleri, özel etkinlikler olmak üzere birçok farklı etkinlik yer alır. Özellikle de çocuklu ailelerin hayli ilgisini çeken son derece keyifli ve zengin bir müzedir. 

Field Doğa Tarihi Müzesi: Özellikle doğaya ilginiz varsa doğa tarihi hakkında dünyanın en büyük müzelerinden biriolan ve 1893 senesinde Chicago’da tertiplenen Dünya Kolombiya Fuarı vesilesi ile kurulan Field Doğa Tarihi Müzesi’ni kesinlikle gezmelisiniz. 1983 yılında bu fuar için bir araya getirilen eserler ise müzenin koleksiyonunu oluşturmuştur. Graham, Anderson, Probst ve White mimarları tarafından tasarlanmıştır. 

Chicago Tarih Müzesi, 1856 yılında kurulmuştur. Daha sonrasında ise eyalet yasama organıyla 1857 yılında birleştirilen Chicago Tarih Derneği ve koleksiyonları, Dearborn ve Ontario Sokaklarının birleştiği köşede ilk binasını açmıştır. Özellikle büyük Chicago yangınının yaşanmasından sonra dernek birçok önemli koleksiyonu da kaybetmiştir. Tekrar toparlaması ise oldukça uzun sürmüştür. İçerisinde Cem Charles Gunther mülkünden kalma Abraham Lincoln’ün öldüğü yatak, George Washington’un pusulası ve binlerce el yazması olmak üzere tarihi eserlerin birçoğu satın alınarak 1936 yılında müze tam anlamıyla tekrar açılmıştır. Bu müze uzun yıllardan beri şehrin tarihine ışık tutmaktadır. 

Adler Planeryumu, Chicago’nun merkezinde yer alır. Şehir sakinleri ve turistler için gece gökyüzünü görüntüleme, öğrenme imkanı sunar. Özellikle de batı yarımkürede yer alan ilk örnek yapılardan biridir. Max Adler tarafından 1930 senesinde kurulmuştur. 12 Mayıs 1930 yılında halka hizmete açılmıştır.

Doğu Enstitüsü Müzesi, 1931 senesinde ziyaretçilerine kapılarını açan oldukça popüler bir müzedir. Şehirde yer alan rağbet gören gezi noktalarından biri olmasıyla ön plana çıkar. Müze içerisinde koleksiyonlarının pek çoğu 1920, 1930 ve 1940 yıllarına aittir. Her bir eser belli keşifler sonucunda toplanmıştır. Özellikle konut koleksiyonları ve arşivleri olmak üzere müzenin yeniden kurulması 1990’larda başlamış ve 2000 yılında aktifleşmiştir.

Magnificent Mile, Chicago denildiğinde akıllara ilk gelen ve dünyanın en önemli alışveriş caddelerinden biridir. Burası tam anlamıyla şehrin kozmopolit yapısını en iyi şekilde yansıtır. Cadde aynı zamanda tarih doludur. Mağazaların her biri çok katlıdır ve perakende satış gerçekleştirilir. İçerisinde birçok lüks butik, marka zincirleri de yer alır.

Dünyanın en meşhur suçluları, gangster ve mafya babaları Chicago’da yer alır. Hatta bu yönüyle de oldukça bilinen bir şehirdir. Uzun yıllar ise suçluların yaşadığı ve burada saklandığı şehir olarak anılmıştır. Özellikle heyecan arıyorsanız şehirde yalnızca çetelerin, suçluların yoğunlukta yaşadığı mahallelere geziler düzenlenir. Oldukça keyifli turlardır. Tur boyunca Dillinger’in nerede öldürüldüğünü görebilirsiniz. Harry Carey restoranının derinliklerini dahi gözlemek mümkün olacaktır. Turist rehberinden daha fazla suçla ilgili bilgi aldıkça gezi oldukça keyifli hale gelmeye başlar. 

Çin Mahallesi, şehirde yer alan en esrarengiz ve canlı, zengin bölgelerden biridir. Aynı zamanda burası kent içerisinde popüler gezi noktalarından biri olarak bilinir. Hareketli sokakları ile dikkat çeker. Birbirinden otantik bakkal dükkanları, butikler, hediyelik eşya mağazaları, ve Çinlileri sahip oldukları veya işlettikleri restoranlarla doludur. Her yeri özenle dekore edilmiştir. 

Çağdaş Sanat Müzesi, tam anlamıyla çığır açan sergilerin yer aldığı uluslararası bir ünü olan müzedir. İçerisinde resim, heykel, fotoğraf, film, video gibi birçok eseri bir arada görebilirsiniz. Tam anlamıyla görsel kültürel bir koleksiyondur. 

Chicago’da Kültürel Etkinlikler

Chicago gezinizi daha heyecanlı bir hale getirmek isterseniz eğer kültürel etkinliklere ve çeşitli festivallere katılabilirsiniz. Her ocak ayında düzenlenen Chicago Sketch Comedy Festival oldukça keyiflidir. Şubat aylarında ise Chicago Restaurant Week, Chicago Theater Week yer alır. Yılın her haziran ayında Crossroads Guitar Festival, Chicago Pride Fest, Blue Fest and Gospel Fest düzenlenir. Temmuz’da ve Ağustos aylarında Taste of Chicago, Chicago Festivals, Chicago Summer Dance, Ale Fest, Lolapalooza yer alır. Eylül’de ise Chicago Jazz Festivali, EXPO Art Week, EXPO Chicago düzenlenir. Kısacası şehir yılın her ayına özel olarak bir festival hizmeti sağlar. Oldukça renkli ve eğlenceli görüntülere tanıklık edebilirsiniz.

Chicago’da Konaklama

Geçmişi Kızılderilelere dayanan ve Patowatomi yerlileri tarafından da güçlü, yabani soğan anlamına gelen Checaugou olarak adlandırılan şehirdir. Oldukça canlı ve büyük bir şehirdir. Her yıl pek çok sayıda gezgin tarafından ziyaret edilmektedir. Buna uygun olarak da birçok konaklama alanı sunar. Özellikle birbirinden lüks otelleri ile de oldukça dikkat çeker. Son derece temiz, bakımlı ve güvenlik seviyesi yüksek konaklama alanlarına sahiptir.

Aynı zamanda lüks otellerin yanı sıra normal bütçeli oteller de yer alır. Hatta daha uygun fiyatlara kalacak yer istiyorsanız Hostel de ayarlayabilirsiniz. Oldukça fazla konaklama seçeneği sunan bir şehirdir. 

Chicago’nun Lezzetleri

Chicago mutfağında Amerikan lezzetleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda şehirde birçok ülkeye ait mutfak da yer alır. Dünyanın en iyi ve en güzel restoranlarının bulunduğu şehirde fast food kültürü de bir hayli gelişmiştir. Hatta fast food türü yiyecek kültürünün de ana vatanıdır. Amerikan kültürüne ait lezzetlerden bazıları; hamburger, Chicago pizzası, hot dog, portakallı tavuk, yumurtalı pilav, milkshake olup bir hayli meşhurdur. Halk tarafından da en çok tercih edilen yemeklerdir.

Özellikle Chicago’nun en bilindik ve özel lezzetli olan kalın kenarlı pizzasını şehrin hemen hemen bütün restoranlarında bulabilirsiniz. Bununla birlikte şehirde en sevilen aperatiflerden biri de sandviçlerdir. Sosisle yapılan sandviç ve İtalyan usulü yapılan sandviç Chicago’da yiyebileceğiniz eşsiz lezzetlerden biridir. Bu sandviçleri özel kılan şey ise kullanılan sığır etidir. 

Chicago’da Ulaşım

Chicago’da şehir içi ulaşım oldukça rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleşir. Hatta Down Town bölgesi için sizlere sıkıntısız bir şekilde yolculuk imkanı sağlar. Şehre gelenler ise bölge halkı da olmak üzere kendi araçlarını kullanabilecekleri gibi metra, taksi, CTA, otobüs sistemlerini de kullanarak toplu taşımayı tercih edebilirsiniz. 

Metra ile Ulaşım

Chicago’da banliyö ve şehir merkezi arasındaki ulaşımı sağlar. Metra’lar 2 katlı bir tren görünümüne sahip araçlardır. 12 hatta sahip olan bu trenlerde gideceğiniz mesafeye göre ücret ödersiniz. 

CTA ile Ulaşım

Raylı sistemdir. Hem yer altından hem de yer üstünden gider. Şehir içi ulaşım noktasında oldukça kolaylık sağlar. Şehirde genel olarak tercih edilen ulaşım aracıdır. Aynı zamanda ulaşım güzergahının sahip olduğu renge göre tanıma imkanı sunar. 

İstanbul Havaalanına Ulaşım Olanakları

İstanbul Havaalanına ulaşım için İstanbul Büyükşehir Belediyesinin hizmet verdiği İETT otobüslerine binebilirsiniz. H-1, H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 otobüslerini aktif olarak kullanmak mümkündür. Aynı zamanda Havaist araçlarını da kullanarak kolaylıkla ulaşımlarınızı gerçekleştirmek mümkün olacaktır. 

İstanbul’dan Chicago’ya Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul üzerinden aktarmasız olarak Chicago’ya 11 saat 27 dakikada varış sağlarsınız. Eğer biletinizi aktarmalı alırsanız bu süre daha da uzun olacaktır.

İstanbul Chicago Arası Kaç Km.dir?

İstanbul ve Chicago arası 8808 kilometredir.

Chicago’ya En uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Dört ayrı mevsimi de ayrı güzel olan Chicago nemli bir karasal iklim özelliği görülür.. Özellikle de nisan ve ekim ayları arasında şehri gezmek çok daha keyiflidir. Aynı zamanda sizler için de kolaylık sağlar. Hava şartlarının güzel olması da son derece önemlidir. Turistlerinde yoğun ilgisi üzerinde olan Chicago için uçak biletlerinizi önceden satın alabilirsiniz. Böylece çok daha uyguna denk gelecektir.

Chicago’da İklim Nasıldır?

Chicago’da nemli karasal iklim görülür. Bu nedenle de 4 ayrı mevsimi şehirde görmek mümkündür. Yaz ayları oldukça sıcak ve nemli geçer. Yaz aylarında ortalama olarak 29 ila 30 derece arasında değişkenlik gösteren hava sıcaklığı vardır. Kış aylarında ise -4 ve -5 dereceye kadar düşüşler görebilirsiniz. 

Chicago Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

3 °C

1 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

İstanbul Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

10 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis