İstanbul Dubai Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Dubai uçak biletleri

5.917,17TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

5.921,46TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

5.777,99TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

5.623,46TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

5.598,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

İstanbul Dubai Uçak Bileti

Dubai Hakkında

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nin Arap Yarımadası'nda inşa edilmiş, gökdelenleri, muhteşem binaları ve çöl vahası benzeri lüks bir konfora sahip yedi emirlikten biridir. Dubai’nin yaklaşık 9 bin yıllık bir geçmişi vardır. Dubai’nin Arap Yarımadası’ndaki konumu, turizm ve iş merkezlerinin olması bu şehri dünyanın en hızlı büyüyen şehri yapmıştır. 1968 yılına kadar İngiltere’nin koruması altında olan şehir bağımsızlığını 1969 yılında kazanmıştır. Resmi dili Arapçadır. Ancak turizmin yoğun olduğu şehir de İngilizce konuşulmaktadır. Şehirde tabelaların altında İngilizce olarak açıklamalar bulunur. Dubai, farklı ülkelerden insanların bir arada yaşadığı uluslararası bir yapıya sahiptir. Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti olan Dubai'de yaşayanların çoğu göçmendir. Şehir nüfusunun çoğunluğu yerli halk olan Emirati'dir. Dubai, çok kültürlü yapısı nedeniyle çeşitli eğitim sistemlerine sahiptir. Yerli halk Dubai’de yıllardır balıkçılık ve benzeri işlerden geçimini sağlar. Son derece küçük ve sevimli bir şehirdir. Sonraki yıllarda İngiltere’nin koruma altına almasıyla İran'a yakınlığı ve artan ticari faaliyeti nedeniyle önem kazanmaya başlamıştır. Dubai, ofisleri, gökdelenleri ve dünyanın en lüks otelleriyle dünyanın en büyük şirketlerinin bulunduğu bir şehre dönüşmüştür. Bugün Dubai tarihi bir zenginliğe sahip değil ancak modern yapısı, inşaat ve turizm sektöründeki önemini “en”lerin şehri başlığı altında artmıştır. Şehrin geliri bilinenin aksine petrolden değil ticaret ve turizmden sağlanır. Petrol rezervlerinin tükenmesi nedeniyle turizm, ticaret ve inşaat sektörlerinde büyük yatırımlar yapılmaktadır. Dubai'de yerliler nüfusun küçük bir bölümünü oluşturur. Genellikle Dubai'de yaşayan halk açılan şirketlerde faaliyet göstermezler. Çünkü bunun için yasal haklara sahip değildirler. Statüsü olmayan kişilere Dubai Prensliği tarafından villa verilir ve bu villarda yaşarlar. Dubai, lüksün, konforun ve eğlencenin dünyadaki simgelerinden biri olmasının yanı sıra uluslararası yapısı ile dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir.

Dubai’de Gezilecek Yerler

Bir zamanlar sessiz bir çöl kasabası iken şimdi dünyanın en çok akın ettiği modern yerlerden biridir. Dünyanın büyük alışveriş merkezlerine, en yüksek gökdelenlere ve en lüks otellerine ev sahipliği yapmaktadır. Dubai’de ihtişama ve lükse dair her şeyi bulmak mümkündür. Devasa gökdelenlere sahip olan bu şehir mega yapıların en gösterişli örneklerini barındırır. Dubai’de keyifle gezeceğiniz yerler arasında;

Burj Khalifa 

Dünyanın en yüksek binalarından biridir. Toplam 828 metre uzunluğa sahip olan bu muhteşem yapı 161 katlıdır. Her yıl binlerce turist Dubai'yi kuşbakışı görmek için buraya gelir. Burj Khalifa binasının 124. katı turistlerin manzarayı izlemesi için ayrılmıştır. 

Burj Al Arab

Dünyanın ilk yedi yıldızlı oteli olma özelliğine sahiptir. 1999 yılında açılan bu lüks otel 321 metrelik yüksekliğindedir. Oldukça lüks, görkemli ve ihtişamlıdır. Her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği geldiği otellerden biridir. 

Palmiye Adaları

Dünyanın en büyük mühendislik projelerinden biri olmasının yanı sıra yapay bir ada özelliğine sahiptir. 2001 yılında başlayan proje tam yedi yıl sonra tamamlanmıştır. Hollandalı mühendisler tarafından yapılan Palmiye Adası’nda üç adet ada bulunur. Bu adaların isimleri Palm Jumeriah, Palm Deira ve Jebel Ali’dir. Palmiye Adalası, eşsiz ve güzellikte nefis bir kuşbakışı manzarasına sahiptir. Adanın bir parçası olan Palm Jumeriah’a baktığınızda adanın bir palmiye ağacına benzediğini görebilirsiniz. 

Dubai Çeşmesi

Dubai Çeşmesi dünyadaki en iyi koreografisiyle ünlüdür. Muhteşem ışık gösterileri ve canlı müzikleri ile birçok turistin akın ettiğini görebilirsiniz. Çeşmenin 275 metre uzunluğunda kavisli bir çeşmesi vardır. Gösteri sırasında bu çeşmelere altı bin adet ışık, elli adet projektör ve etkileyici müzik eşlik eder. 

Madinat Jumeriah

Anlamı Cumeyra Şehri’dir. Kırk hektarlık bir alan üzerine kurulmuş bir komplekstir. Turistlerin en fazla ilgi gösterdiği yerlerden biridir. Burada dünyaca ünlü markaların yer aldığı alışveriş merkezlerini, tiyatro merkezlerini ve lüks butik otelleri bulabilirsiniz. Madinat Jumeriah’ın eski bir Arap köyünün izlerini yansıtan mimari bir görünüşe sahiptir. 

Dubai Mall

Dubai Mall dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. Dünyaca ünlü markaları bir arada bulmak mümkündür. Burası o kadar büyük ki 1300 dükkan ve 200'den fazla restoran bulunur. Yemek buz pateni, akvaryum turları, alışveriş yapmak gibi çeşitli aktivitelerde bulunmaktadır. 

Mucizeler Bahçesi

Dünya’nın en büyük çiçek bahçesidir. Bin bir çeşit çiçekle karşılaşabileceğiniz bir bahçedir. 2013 senesinden beri 150 milyon çiçek açmıştır. 2016 yılında dünyanın en büyük çiçek heykeli ile Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmiştir. 

Baharatçılar Çarşısı

Dubai, Baharatçılar Çarşısı'nda dünyanın dört bir yanından baharatları bulabilirsiniz. İlginç kokuları ve renkli görüntüleri olan bu çarşı, her zaman kalabalıktır ve turistlerin ilgisini çekmektedir. Baharatçılar Çarşısı'nda zencefil, tarçın, kırmızıbiber zerdeçal, kuru meyveler, bitki yaprakları gibi daha fazlasını bulabilirsiniz. Buradaki baharatların çoğu Pakistan, Hindistan ve İran'dan günlük olarak taze gelmektedir. Rengarenk yiyecek tezgahlarında alışveriş yaparken mutlaka pazarlık yapmalısınız. 

Altıncılar Çarşısı

Altıncılar Çarşısı gün boyu kalabalıktır ve en turistlik yerlerden biridir. Labirenti andıran görünümü ile çarşıda altın, pırlanta, gümüş gibi pek çok değerli taşlar bulunur. 300'ün üzerinde mağazanın bulunduğu bu çarşıda hem yerel esnafı hem de dünyaca ünlü markaların mağazalarını görebilirsiniz.

İbn Battuta Mall

Bu alışveriş merkezinin adı Orta Çağ seyyahlarından İbn Battuta’ya aittir. İbn Battuta'nın diğer alışveriş merkezlerinin aksine, Dubai bir merkez den uzakta yer almaktadır. Burası o kadar çekici olağanüstü bir yapıya sahip ki, alışveriş yapmak yerine sarayı keşfedebilirsiniz. Dünyanın en büyük temalı alışveriş merkezleri ve mağazaları ile Dubai'nin gerçek dokusunu bu merkezde hissedebilirsiniz. 

İbn Battuta 21 yaşında iken dünyanın birçok yerini gezmiştir. Buralar; Mısır, Tunus, Hindistan, Çin, İran ve Endülüs’tür. Gezdiği bu yerlerde birçok macera yaşamış ve bu maceralarını seyahatnamesinde anlatmıştır. İbn Battuta’nın gezdiği yerlerin atmosferini yansıtan altı tane sarayın birleşiminden oluşmuştur. 

La Mer Dubai,

Dubai'nin sıcağından ve yoğun şehir hayatından kaçmak istiyorsanız La Mer Dubai tam size göre yer. Burada altın kumlara uzanıp denizin serinliğine dalabilirsiniz. İnsanları sahilde sörf yapabilir, su parkında eğlenebilir, film izlemek için sinemaya gidebilir, dünyanın en iyi butiklerinden bazılarında alışveriş yapabilir veya popüler restoranlarda gurme yemeklerin tadına bakabilirsiniz Özellikle aileler için ideal bir plajdır. La Mer’de, Jumeria Bay ve Pearl Jumeria arasında palmiye ağaçları arasında yer alır. Çocuklarınızla beraber bu palmiye ağaçlarının arasında güvenli ve huzurlu bir şekilde denizde girebilir ve güneşlenebilirsiniz. 

Dubai’nin Tarihi Yerleri Nelerdir?

Dubai Birleşik Arap Emirlikleri'nin en önemli ve popüler şehirlerinden biridir. Kentin mimari özellikleri oldukça dikkat çekicidir. Dubai’nin tarihi Dubai üzerinde büyük etki bırakmasına neden olmuştur.

Etihad Müzesi

Dubai'deki en yeni müze olma özelliğine sahip olan ve aynı zamanda etkileyici bir yapıya sahiptir. Etihad Müzesi Kanadalı mimarlar tarafından inşa edilmiştir. Birleşik Arap Emirlikleri’nin birleşme tarihinin sembollerinden olan müze tarih meraklıları arasında oldukça popülerdir. 

Al Fahidi Kalesi

Dubai’nin geçmişini öğrenmek istiyorsanız mutlaka Al Fahidi kalesini ziyaret etmelisiniz. Bu kale size Dubai tarihi hakkında çok şey anlatacak yapıya sahiptir. Al Fahidi Kalesi 1971 yılında müzeye dönüştürülmüştür. Ayrıca müze, yaygın olarak Dubai Müzesi olarak bilinmektedir. Kalenin içerisinde Arap evleri ve camileri gibi Dubai kültürünü yansıtan değerli yapılar ve el sanatları bulunur. 

Jumeirah Camii

Dubai’deki yeni inşa edilen binalardan biridir. En güzel camilerden biridir. Jumeirah Camii Eski Mısır ve Suriye mimarisinden esinlenilerek yapılmıştır. 1998 yılında halka açılmış ve ziyaret edilmeye başlanmıştır.

Al Ahmediye Okulu

İlk eğitim kurumlarından biri olduğu kabul edilir. Tarihi önemi büyüktür. Okulun yapımına 1912 yılında başlanmıştır. 1958 yılında da tamamlanmıştır. 1995 yılında müze olarak kullanılmıştır. Ülkenin birçok önemli kişileri burada yetişmiştir. Bu bakımdan çok değerlidir.

Hatta Köyü

Tarihi bir köydür. Kaleleri, tarihi camileri ve gözetleme kuleleri ile çok önemli yerlerden biridir. 2001 yılında turizm sektörüne kazandırılmıştır. Köyde bulunan Hatta Kalesi’nde tabanca, tüfek gibi birçok malzeme bulunur.

Dubai’deki Kültürel Etkinlikler Nelerdir?

Dubai tatilinizi planlarken, şehirde gerçekleşen kültürel etkinlikleri de göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle, bu eğlenceli Orta Doğu şehrinin her alanında mükemmel bir seyahat deneyimi yaşama fırsatı bulabilirsiniz. Ocak ayında Dubai Maratonu, Şubat ayında gerçekleştirilen Dubai Uluslararası Caz Festivali, Aralık ayında Dubai Uluslararası Film Festivali, Aralık ayı ile Şubat ayında gerçekleştirilen Dubai Alışveriş Festivallerine katılabilirsiniz. Arap kültürü ve dünyanın farklı yerlerinden kültürel motiflerin bir karışımını sunan Dubai, vergiden muaf avantajları ve ürün çeşitliliği ile lüks ürün tutkunlarını kendine çekiyor. Alışveriş seyahatinizin önemli bir parçasıysa, Dubai'den ne alacağınıza dair pek çok cevap bulabilirsiniz. Ülkede vergi olmadığı için özellikle elektronik ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla telefon, bilgisayar, tablet gibi ürünleri araştırabilir ve alternatiflerden yararlanarak bu ürünleri satın alabilirsiniz. Kolye, küpe ve gerdanlık gibi birbirinden değerli parçaları, özgün ve modern tasarımlarıyla meraklılarını bekliyor. Ayrıca Dubai'de alışveriş yaparken sıklıkla karşılaştığınız ürünler arasında otantik giysiler, oryantal işlemeli elbiseler, eşarplar ve otantik aromalı kokular yer alıyor. Arap kültüründe önemli bir yere sahip olan kına, baharatçılar çarşısından satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Dubai’de Konaklama

Tatiliniz sırasında Dubai’nin muhteşem kumsallarında güneşlenmek ve Basra Körfezi’nin berrak sularında serinlemek istiyorsanız otel seçerken Jumeirah’ın tesislerinden yararlanabilirsiniz. Burası sanat galeri, kafeleri ve butikleri ile de turistlerin ilgisini çekmektedir. Burj Khalifa ve Dubai Mall gibi mimari ve zengin içerikli mekanlara yakın olmak istiyorsanız Dubai’de şehir merkezlerini tercih edebilirsiniz. Benzer şekilde konforlu bir tatil geçirmek isterseniz Palm Jumeirah ve Dubai Marina çevresindeki modern olanaklara sahip mekanları seçebilirsiniz. Seyahat ederken bölgenin tarihini ve kültürünü öğrenmek istiyorsanız Bur Dubai’deki otellerden birinde konaklamayı tercih edebilirsiniz.

Dubai’deki Lezzetler 

Dünyanın her yerinden turist ağırlayan Dubai’nin mutfağı oldukça çeşitlidir. Mısır, Türk mutfaklarının yanı sıra İtalyan, Lübnan, Çin, Japon ve Fransız mutfağı sayısız seçenekler sunmaktadır. Tatil amacı ile gelen turistler damak zevklerine uygun yemekleri bulmakta zorluk çekmezler. Chelo kebab, Dubai’de yiyebileceğiniz lezzetler arasında öne çıkan İran yemeğidir. Bu yemek kuzu ve tavuk eti ile yapılmaktadır. Yoğurt, acı sarımsak ve ıspanak ile servis edilir. Bir çeşit Lübnan’ın pizza türü olan Manousheh de Dubai’de tadına bakabileceğiniz lezzetlerden. Manousheh; peynir, yumurta, zeytinyağı, baharat, kuşbaşı et ya da sucuk gibi birçok malzemeden yapılır. Mandi, qoozi al, harees, ve shirin polo şehre özgü yemekler arasındadır. Et yemeyenler için menülerde tabbouleh, fattoush, falafel ve fatteh, gibi tariflere yer veriliyor. 

Dubai Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Dubai de 3 tane Havalimanı bulunur. Bu nedenle ulaşım oldukça rahattır. Havaalanından şehir merkezine taksi, otobüs ve servis gibi alternatif ile ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Dubai Havalimanı’ndan şehir merkezine giden en ekonomik yollardan biri otobüslerdir. Eğer fazla bagajınız yoksa otobüslere binebilirsiniz. Birçok otobüs hattı Havalimanı’nı şehir merkezine bağlamaktadır. Üç terminali bulunan Dubai havalimanı dış hat uçuşları birinci terminalden yapılmaktadır. 20 dakikada bir kalkan otobüsler ile merkeze ulaşabilirsiniz. Dubai’de otobüslere tek veya günlük kullanımlık kartlarla binebilirsiniz. Bu kartı Dubai’de otobüse binerken ve inerken mutlaka okutmanız gerekiyor. Otobüsler 401 ve 402 gün boyunca şehir merkezine yolcu taşımaktadır.

Metro

Şehir merkezine ulaşmanın en hızlı ve en ucuz yollarından biri de metroyu kullanmaktır. Gedeceğiniz yere ulaşmak için en hızlı toplu taşıma aracı metrodur. Dubai metrosu iki hattan oluşmaktadır. Bu hatlar yeşil ve kırmızı renge sahip hatlardır. Kırmızı hat ile yeşil hattın kesiştiği duraklarda aktarma yapabilir ve şehrin farklı noktalarına ulaşabilirsiniz. 

Taksi

Ticari taksiler de bir diğer konforlu ulaşım alternatifidir. Taksi ile ulaşım oldukça ucuz ve hesaplıdır. Mesafenin kısa olduğu da düşünülünce, rahatlıkla tercih edilebilecek ulaşım araçlarıdır. 

Otel Servisleri

Dubai’de çok sayıda otel bulunmaktadır. Bu otellerin çoğu lükstür ve isteyen misafirlerinden ek ücret alarak havalimanı servis hizmeti sunmaktadır. 

Araç Kiralama

Havalimanında çok sayıda araç kiralama ofisi bulunmaktadır. Fiyatları da dünyandaki diğer şehirlere göre daha uygundur. Araç kiralayarak çok daha konforlu bir biçimde seyahat edebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Ulaşımı

Yeni Havalimanı’na şehir merkezinden en kolay ulaşım Kuzey Marmara Otoyolu ile sağlanabilmektedir. Bir başka ulaşım şekli ise TEM Otoyolu’ndan Göktürk, Kemerburgaz, Gaziosmanpaşa, Başakşehir, ayrımlarını tercih edebilirsiniz. Özel aracınızı kullanacaksanız eğer havalimanında geniş bir otopark yeri vardır.

Taksi

Toplu ulaşımın yapıldığı yerlere kadar taksi seçeneğini tercih etmeniz sizin için en uygun seçenek olacaktır. 

Otobüs

Yeni Havalimanı’na İstanbul’un birçok bölgesine otobüs seferleri düzenli olarak yapılmaktadır. Bu bölgeler Kadıköy, Yenikapı, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Arnavutköy, Sirkeci, Otogar, Bakırköy, Beylikdüzü, Pendik, Sarıyer, Kemerburgaz, Halkalıdır. 

Marmaray

Marmaray’dan yeni havalimanına ulaşabilmek için Sirkeci-Yenikapı durağında indikten sonra otobüse binmeniz gerekiyor.

Metrobüs

Metrobüs hattı Yeni Havalimanı’na uzak olduğundan dolayı metrobüsü kullanmak istiyorsanız Beylikdüzü’nden havalimanına giden otobüsleri kullanmalısınız. 

İstanbul’dan Dubai’ye Uçuş Süresi

 İstanbul Dubai arası aktarmalı ve aktarmasız olarak uçak seferleri düzenlenmektedir. Aktarmasız olarak uçuş süresi 4 saat 30 dakikadır. Aktarmalı olarak gerçekleştiren uçuş süreleri biraz daha uzun sürmektedir. 

İstanbul Dubai Arası Kaç Kilometredir?

Dubai ile İstanbul arası karayolu mesafesi 4.086 kilometredir. Kuş uçuşu direkt mesafesi ise 2995 kilometredir. 

İstanbul’dan Dubai’ye En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınmalıdır?

İstanbul-Dubai bilet fiyatları, İstanbul'da iki farklı havalimanından uçan havayoluna göre değişiklik göstermektedir. 

Dubai de İklim Nasıldır?

Dubai, Arap yarımadasında yer aldığından dolayı hem yazın hem de kışın sıcaktır. Ancak yaz aylarında gündüz sıcaklıklar 40 dereceyi geçer ve hava çok nemli olur. Bu nedenle mağazalar ve alışveriş merkezleri genellikle geceleri açık olup öğle saatlerinde tatil yapılmaktadır. Güneş neredeyse tüm yıl boyunca görülebilir. Kış aylarında, yağış genellikle düşüktür Kışın ise yirmi beş derece sıcaklıklar gözlenmektedir. Çöl iklimi görüldüğü için gece sıcaklığı ile gündüz sıcaklığının çok farklı olduğunu da belirtmekte fayda var. Kışın ocak ve şubat aylarında dahi rahatlıkla denize girebilirsiniz. Nisan ayından itibaren sıcaklık 30 derecenin üzerine çıkar. Yaz aylarında sıcaklık 45 dereceye ulaşır. Sonbaharda ortalama sıcaklık 35 derecedir.istanbul_dubai

Dubai Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

30 °C

29 °C

Uçuş süreleri

4 sa 30 dk

Dubai

İzmir

4 sa 55 dk

Dubai

Ankara

4 sa 25 dk

Dubai

Antalya

4 sa 25 dk

Dubai

Adana

6 sa

İstanbul Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

11 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Dubai varışlı yurt dışı uçak biletleri

3.519,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.812,62TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.299,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.243,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.109,14TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis