Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Erzurum uçak biletleri

İstanbul Havalimanı - Erzurum Havalimanı (ERZ)
uçuşları
409,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

27 Mar 2023

İstanbul Havalimanı - Erzurum Havalimanı (ERZ)
uçuşları
718,57 TRY'den
başlayan fiyatlarla

28 Mar 2023

İstanbul Havalimanı - Erzurum Havalimanı (ERZ)
uçuşları
718,57 TRY'den
başlayan fiyatlarla

29 Mar 2023

İstanbul Havalimanı - Erzurum Havalimanı (ERZ)
uçuşları
718,57 TRY'den
başlayan fiyatlarla

30 Mar 2023

İstanbul Havalimanı - Erzurum Havalimanı (ERZ)
uçuşları
409,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

31 Mar 2023

İstanbul Erzurum Uçak Bileti

Erzurum Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Erzurum aslen Evliyalar Beldesi olarak anılmasının yanı sıra Dadaşlar Diyarı olarak da anılan önemli mevkilerden biridir. Doğu Anadolu Bölgesi üzerinde yer alan en kalabalık 2. Şehir konumundadır. Aynı zamanda yüzölçümü olarak incelendiğinde de Türkiye’nin en büyük 19. Şehirlerinden biridir. Erzurum doğu bölgesi içerisinde yer almasıyla birlikte mükemmel bir tarihi geçmişe sahiptir. Tarih öncesi çağlardan kalan birçok siyasi olaylara ev sahipliği yapmış önemli şehirlerden biridir. Bunun başlıca sebeplerinden biri de coğrafi konumundan kaynaklıdır. Ayrıca doğal güzellikleri arasında da yer alan akarsuları olsun ovaları olsun görülmeye değerdir. 

Bölge ilk olarak Doğu Roma İmparatorluğu döneminde kurulmuştur. Aynı zamanda Erzurum şehri Sasaniler, İskitler, Kimmerler, Medler, Urartular, Bizanslılar, Persler, Moğollar, Romalılar, Araplar, Safaviler, İlhanlılar, Selçukluklular gibi tarihe yön vermiş önemli yönetimlerin kalbinde yaşamıştır. Erzurum birçok farklı kavmin bir arada yer aldığı ve bunlarında kültürünü günümüze kadar yansıtmış olan önemli şehirlerden biridir.

Anadolu tarihi içerisinde oldukça önemli bir konuma sahip olan Erzurum için görülmesi gereken birçok mevkiinin olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle de şehir kayak merkezleriyle ün salmıştır. Palandöken şehrinde yer alan kayak merkezi önemli görülmesi gereken yerlerden biridir. Erzurum’da şehir merkezi haricinde 21 ilçe yer almaktadır. Aynı zamanda şehrin içerisinde yer alan ilçelerin büyük bir kısmı Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. 

Bunların haricinde Erzurum coğrafi konumunun da vermiş olduğu avantajlar sayesinde oldukça elverişli farklı bitki örtülerinin yetişebileceği topraklara sahiptir. Geçiminde de büyük bir yüzdesi tarım ve hayvancılığa bağlı olduğu için bu anlamda önemli bir yere sahiptir. Şehirde birbirinden güzel birçok ovaya rastlamanız da mümkündür. Ayrıca göl anlamında çok zengin olduğu söylenemez. Ancak Tortum Gölü, Tortum Şelalesi mükemmel doğal güzelliklere sahip noktalardan biridir. Hem burayı görebilir hem de enfes fotoğraflar çekebilirsiniz.

Hem ulusal anlamda hem de yabancı turistler anlamında oldukça tercih edilen şehirlerden biridir. Özellikle şehirde gelenek ve göreneklere dair birçok şeyi canlı olarak görebilirsiniz. Asırlardır Erzurum bu anlamda son derece büyük bir bağlılığa sahip şehirlerden biridir. Aynı zamanda şehir gelişim odaklı ilerlemelerini sürdürmektedir. Sosyokültürel yönden de bakıldığında modern şehir görünümü için oldukça iyi bir gayret söz konusudur. Özellikle de Erzurum kış sporları noktasında büyük bir önem vererek kış turizmi açısından da büyük bir yere sahiptir.

Geleneksel spor dalları arasında yer alan cirit sporu da hala günümüzde Erzurum’da yaşamaya devam ediyor. Şehre gelen halkın da büyük ilgisini çeken sporlardan biridir. Ata sporumuz olan, Cengiz Han döneminden Anadolu’ya gelmiş olan cirit atma sporu önemli bir konumda yer alır. Diğer yörelerde pek görmeseniz de Erzurum’da bu anlamda yarışmalar dahi aktif bir şekilde düzenlenmeye devam ediyor. 

Bunların dışında Erzurum birçok efsaneye de ev sahipliği yapan bir konuma sahiptir. Gelin Geldi Efsanesi, Çoban Dede Efsanesi, Külhancı Baba Efsanesi ve daha birçok ilginç efsanelere şahitlik edebilirsiniz. Eğer Erzurum gezinizden değerli bir hediye getirmek isterseniz şehre özel olan oltu taşından satın alabilirsiniz. Oltu taşı işçiliğinde dünya üzerinde adını duyurmuş şehirlerdendir. Birçok takı ile ziyaretçilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. 

Erzurum’da Gezilebilecek yerler

Her mevsim ayrı güzelliği beraberinde barındıran ve Evliyalar Beldesi olarak bilinen Erzurum gezip görülmesi gereken birçok meşhur tarihi noktalara sahiptir. Bunun haricinde birbirinden güzel doğal güzelliklere de tanıklık edebilirsiniz. Coğrafi yapısından ve konumundan kaynaklı olarak oldukça büyük güzelliklere sahip önemli şehirlerden biridir. Medreseler, şelaleleri, müzeleri ile gezerken ufkunuzu bir uçtan bir uca taşıyacaktır. 

Hem yerli hem de yabancı turistlerin de oldukça ilgisini çeken noktalardan biri de Yakutiye Medresesi’dir. 1910 yılında kurulmuş ve günümüze kadar gelmiş olan bir yapıdır. Aslen medresenin kurucusu Hoca Yakut Gazani olarak bilinir. Aynı zamanda İslamiyet tarihine ait birçok esere de müze içerisinde görmeniz mümkündür. Özellikle de Ramazan aylarında burada birçok etkinliğe yer verilerek keyifli anlar sunar. Medresenin günümüzde bu kadar konuşulmasının sebeplerinden biri de iç yapısındaki işçiliğin oldukça gösterişli olmasından kaynaklıdır.

93 Harbi zamanlarında Türk ve Rus savaşlarının yaşandığı dönemde ele geçirilen Aziziye Tabyası’nı geri almak adına Nene Hatun birçok kişiyi genç, kadın, erkek demeden komuta etmeyi başarmıştır. Koca yürekli, cesur bir kişidir. 1995 yılına gelindiğinde de ülkemizde yılın annesi seçilmiştir. Onun adını yaşatacak Nene Hatun Milli Parkı yapılmıştır. Gezi rotanıza eklemek isteyeceğiniz yerlerden biridir.

Tortum Şelalesi Erzurum’un önemli doğal güzelliklerinden birisidir. Tortum Gölü üzerinde heyelan birikintisi sonucunda aşınmaların meydana gelmesiyle Tortum Şelalesi ortaya çıkmıştır. Hatta yerel halkın söylemlerine göre Sudökülen şelalesi ilkbahar mevsimi ile canlanmaya başlar. Aynı zamanda şelale dökülürken bir yandan gökkuşağı oluşması sağlar. Mükemmel bir görsel şölen yaratır. Tortum Şelalesi doğal güzelliği ile dünyanın en büyük şelaleleri arasında yer alır.

Türkiye’nin önemli kış turizmlerinden olan Palandöken bu anlamda birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Sadece ülkemizde değil dünya üzerinde de birçok yerden kişi özellikle burada kış tatili yapmak için akın ediyor. Bunun sebeplerinden biri de dünya üzerinde en dik kayak pistlerine sahip olmasından kaynaklıdır. Şehir merkezinden gün içerisine sürekli kalkan otobüslerle kolaylıkla gelebileceğiniz yerlerden biridir.

Öşvank Kilisesi görkemli bir mimariyi içerisinde barındıran ve dikkatleri üzerine çeken önemli yapılardan biridir. Şehre gelen turistlerin ilk uğradıkları noktalardan biridir. İç mimarisiyle oldukça ilgi çekmektedir. Kilisenin içerisine girdiğiniz bitkisel motifler ve dini resimler sizleri ağırlar. Bununla birlikte renkli taş bezemeleri, kabartma figürlerine de kilise içerisinde yer verilmiştir. 

Erzurum Saat Kulesi aslında gözetleme kulesi olarak 1124 yılında inşa edilmiştir. Erzurum’un önemli simgelerinden biridir. Tarihe de ışık tutan ve halk arasında Tepsi Minare olarak adlandırılan bir yapıdır. Kulede yer alan saatin yerleştirilmiş olduğu dönem hakkında farklı söylemler yer almaktadır. 

Erzurum’un Tarihi

Anadolu’nun ilk yerleşim yerlerinden biri olan Erzurum tarih boyunca çok fazla uygarlığa ev sahipliği yapmış önemli lokasyonlardan biridir. Erzurum günümüzde adeta açık hava müzesi tadında ve gezmesi de bir o kadar keyifli şehirlerden biridir. Şehir üzerinde yapılan arkeolojik çalışmalar noktasında Erzurum tarihinin Yontma Taş Devri’ne kadar oldukça derin bir geçmişe uzandığı görülmektedir. 

1517 senesine gelindiğinde ise Erzurum Osmanlı yönetimine bağlanmıştır. Aynı zamanda 1923 senesine kadar Türkiye Cumhuriyeti’nin de kuruluşuna kadar bölge üzerinde hakimiyetine devam etmiştir. Yıllar içerisinde gerçekleşen savaşlara ve önemli kongrelere de şahitlik etmiştir. Kısacası Erzurum hem siyasi hem de tarihi açıdan büyük derinlikleri içerisinde saklayan önemli şehirlerden biridir.

Bunlarla birlikte Erzurum’da ziyaret edebileceğiniz birçok tarihi nokta yer alır. Özellikle Erzurum Kalesi bu lokasyonlardan biridir. Tarihi 2500 yıl öncesine uzanan ve bu dönemlerde bölgede Urartular’ın hâkim olduğu zamanlardan kalmadır. Günümüzde dış kale surlarının büyük ölçüde yıkıldığını görmek mümkündür. Ancak tarihi geçmişi noktasında birçok izi içerisinde barındırmaya devam ediyor.

Üç Kümbetler 12 ve 14. Yüzyıllarda inşa edilen ve Erzurum için en güzlü tarihi hazinelere sahip noktalardan biridir. Anadolu üzerindeki en güzel anıt mezar örneklerinden birkaçıdır. Bunlardan en büyüğü Emir Saltuk’a aittir. Diğer kümbetlerin ise kime ait olduğu bilinmeyen bir gerçekliktir. Kesme taşlarla yapılan bu kümbetlerde geometrik bezemelere yer verilmiştir. 

Çifte Minareli Medrese yapımı 1253 senesinde başlamış ve tam anlamıyla 1291 senesinde tamamlanmış, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden biridir. Erzurum’u ziyaret ettiğinizde tarihi noktalar açısından görülmesi gereken en önemli yerlerden biridir. Selçuklu taş süslemeleriyle oldukça estetik bir görünüme sahiptir. 

Rüstem Paşa Kervansarayı Kanuni Sultan Süleyman’ın sadrazamı olan Rüstem Paşa tarafından 1561 yılında yaptırılmıştır. Aynı zamanda Tarihi Taşhan ve Rüstem Paşa Bedesteni olarak da bilinen bir yapıdır. Eskisi gibi han özelliği kalmamıştır. Ancak Erzurum’da sevdiklerinize ve kendinize özel bir şeyler almak istiyorsanız Taşhan’ı ziyaret edebilirsiniz. 

Erzurum Tabyaları 1877 ve 1878 yılları arasında gerçekleşmiş olan Osmanlı- Rus Savaşı sırasında Erzurum’un korunması için yapılmıştır. Bu yapı aslen ilk olarak 18. yüzyılda gerçekleşen Osmanlı ve İran arasındaki savaşta yapılmıştır. Görüşün geniş olması adına şehrin tepelerine inşa edilmiştir. 

Lala Mustafa Paşa Camii Erzurum’da yer alan ilk Osmanlı Camii olarak dikkatleri üzerine çeken bir yapıdır. 1562 yılında Kanuni Sultan Süleyman’ın komutanı olan Mustafa Paşa tarafından yaptırılmıştır. Mimarisi ise Mimar Sinan’a aittir.

Erzurum’da Kültürel Etkinlikler

Erzurum’a yıl içerisinde hangi zaman aralığında giderseniz gidin bölge üzerinde gerçekleşen bir etkinliğe gelmeniz büyük bir olasılıktır. Çünkü Erzurum festival ve etkinlik noktasında oldukça geniş bir alanda hizmet vermektedir. Yeme, içme, kültürel, spor şenlikleri, sanat festivalleri olmak üzere birçok alanda yıl boyunca coşkusunu daima harlı bir ateş gibi canlı tutan etkinliklerle keyifli anlara tanıklık eder.

Erzurum Balık Ekmek Şenliği deniz ürünlerini sevenler için oldukça ilgi çekici olacak etkinliklerden biridir. Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi ile Erzurum Büyükşehir Belediyesi birlik olarak düzenlenen şenliktir. 4 yıldır aralıksız bir şekilde düzenlenmeye devam ediyor. Her yıl Haziranın 2. Haftası gerçekleşmektedir. 

Akdağ Kültür ve Sanat Festivali Haziranın 4. Haftası düzenlenen ve yöresel anlamda herkesi tanıtmak adına yapılan bir etkinliktir. Çok yönlü bir festivaldir. Festival içerisinde yöresel tat yarışlarından, el sanat sergilerine, halk danslarına ve doğa gezilerine kadar pek çok keyifli etkinliğe yer verilmektedir. 

Bal Karakucak Güreş Festivali güreş oyunlarının önemli bir yer tuttuğu Anadolu üzerinde heyecanlı müsabakalar çerçevesinde düzenlenen keyifli etkinliklerden biridir. 

Haziranın birinci haftası düzenlenen Aşık Sümmani Şenlikleri aslında aşıklar atışması olarak bilinir. Bu şenlikte iki aşık karşılıklı olarak yer alır ve birbirilerine şiir okur. İkisi de birbirini yenmeye gayret eder. Oldukça eğlenceli bir festivaldir. Edebiyatseverler için son derece renkli bir şenliktir. 

Erzurum’da Konaklama

Erzurum konaklama açısından birçok seçeneği barındıran bir şehirdir. Özellikle Tarihi güzellikleri rahat bir şekilde görerek gezmek isterseniz şehir merkezine yakın olan otelleri tercih etmeniz sizler için daha iyi olacaktır. Bu sayede geziniz sırasında da birçok noktaya kolaylıkla gidiş sağlayabilirsiniz. Otelleri genel anlamda oldukça temiz ve konforludur. Aynı zamanda en önemlisi de güvenli bir konaklama imkanı sunar. 

Erzurum Lezzetleri

Eski bir tarihe sahip olan ve birçok medeniyete de ev sahipliği yapmış olan Erzurum mutfağı noktasında da bir hayli eşsiz lezzetlere sahiptir. Erzurum’u ziyaret ettikten sonra yemeden asla ayrılmamanız gereken birçok lezzet yer almaktadır.

Bunlardan ilki aşotu çorbasıdır. Erzurum’un soğuk akşamlarında içinizi ısıtacak olan lezzetli bir çorbadır. Aslen ayran çorbasına benzer. Bu çorba yoğurt, soğan, buğday ve yumurta gibi malzemelerin birleşiminden oluşur. Oldukça sağlıklıdır ve isteğe göre içerisine et de eklenebilir.

Bir diğer Erzurum’un olmazsa olması kebabı cağ kebabıdır. Keçi veya kuzu etinin en özel bölgesinden karışımla hazırlanır ve bir gün boyunca dinlendirilir. Ardından da döner makinesinde yatay olarak yerini alır. Cağ kebabı Erzurum dışında birçok şehirde de rastlayacağınız bir lezzettir. Ancak en iyisine Erzurum’da denk gelirsiniz.

Şalgam dolması da ilginç yöresel yemeklerinden biridir. Kıyma, salça, pirinç, bulgur, tuz ve çeşitli baharat karışımlarından oluşur. Erzurum’da oldukça popüler bir yemektedir. İki farklı şekilde hazırlanabilen bir lezzet olmasıyla birlikte her türlü oldukça iyi bir tada sahiptir.

Erzurum kahvaltılarında vazgeçilmez hamur işlerinden olan lalanga bir nevi krep tarzı bir yemektir. Yumurta, süt un ve yağ birleşiminden hazırlanır ve kahvaltıların mutlaka olmazsa olmazlarından birisidir.

Şekil olarak yaprak sarmasına benzeyen lor dolması son derece lezzetli bir ara sıcaktır. Her ne kadar peynir tadı ağır olacak gibi düşünülse de aksine oldukça hafif ve yemesi keyifli atıştırmalıklardan biridir. Erzurum’un önemli kültürel değerini yansıtan yemekleri arasındadır.

Erzurum’da yer alan yöresel tatlılardan biri de hasutadır. Dut pekmezi, nişasta ve şekerden oluşur. Bu tatlıya bazı yörelerde katı püre denir. Hatta bazı yerlerde de sıvı çorba şeklinde içilerek de tüketilmektedir. Gelenekselleşmiş lezzetlerden biri olmuştur. 

Erzurum’da Ulaşım

Erzurum’da şehir içi ulaşım noktasında aktif bir şekilde otobüs, minibüs ve taksi kullanılmaktadır. Toplu taşıma araçları sayesinde şehrin hemen hemen her bölgesine kolaylıkla ulaşım sağlarsınız. Aynı zamanda Kardelen Kart adı verilen bir kartlı sisteme sahiptir. Bununla birlikte otobüs hatlarını kolaylıkla kullanmanız mümkün olacaktır.

Otobüs ile Ulaşım

Erzurum’da alternatif ulaşım noktasında en çok tercih edilenlerden biri de otobüslerdir. Şehir içinde istediğiniz birçok noktaya gitmenize yardımcı olur. Aynı zamanda tarihi yerleri görmek istediğiniz de de otobüslerle kolay ulaşım sağlarsınız. 

Minibüs ile Ulaşım

Erzurum’da ilçeler arası ulaşımda minibüsler de sık tercih edilenler arasındadır. Minibüs Seferleri otobüslere göre daha seyrektir. Ancak minibüslerle de ulaşımlarınızı kolayca sağlayabilirsiniz.

İstanbul Havaalanına Ulaşım Olanakları

İstanbul Havaalanına ulaşım olanakları noktasında İETT otobüsleri ve özel servisleri kullanabilirsiniz. Özellikle İETT otobüsleri ile ulaşımını sağlamak istiyorsanız H-1, H-2, H-3, H-6, H-8, H-9 nolu hatlı seferlerle kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

İstanbul’dan Erzurum’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul’dan Erzurum’a uçuşlar 1 saat 46 dakika gibi süre zarfında gerçekleşir. Ancak aktarmalı uçuş satın alırsanız bu durum daha da uzayabilir. Aynı zamanda hava koşulları neticesinde de gecikmeli rötarları da uçuş saatlerinize ekleyebilirsiniz.

İstanbul Erzurum Arası Kaç Km?

İstanbul ve Erzurum arası yolculuğunuzu kara yoluyla tercih ederseniz 1235 km yol gideceksiniz. Ancak hava yoluyla gidiş sağlarsanız 1048 km yol kat etmiş olursunuz. 

Erzurum’a En Uygun uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Kış turizmi ile nam salmış olan Erzurum için gezi planlamalarınızı yapıyorsanız en keyifli zaman kış aylarıdır. Erzurum’un iklimsel şartları nedeniyle kış ayları oldukça uzun ve sert geçer. Özellikle kış mevsiminde birçok eğlence, etkinlik düzenlenerek keyifli bir tatil ortamı yaratılmıştır. Şehirde kış aylarına özel olarak düzenlenen Winterfest etkinliklerine de katılmanız mümkündür. Gezi için planlı gelmek istiyorsanız da en uygun aylar aralık ve mayıs sezonlarıdır. 

Erzurum’da her sene binlerce kişi kayak için bu rotayı tercih etmektedir. Bu nedenle uygun uçak bileti almak adına önceden rezervasyon yaptırmanız sizler için faydalı olacaktır. Böylece tatilinizi çok daha uygun fiyatlara getirmeniz mümkündür.

Erzurum’da İklim Nasıldır?

Erzurum ülkemizin rakımı en yüksek ve en soğuk illerinden biridir. Sert karasal bir iklime sahip olan Evliyalar Beldesi genel olarak oldukça soğuk bir kış geçirir. Soğuk ve karlıdır. Yazları ise çok sıcak ve aynı zamanda kurak geçer. Yılın ortalama 2 ila 3 ay bölge karla örtülü olur. 

img

Erzurum Hava Durumu

27 Mart 2023

Sun

9 °C

9 °C

Uçuş süreleri

Erzurum

İstanbul

1 sa 50 dk

Erzurum

Ankara

1 sa 30 dk

Erzurum

İzmir

2 sa 15 dk

Erzurum

Bursa

1 sa 45 dk

Erzurum

Antalya

2 sa 35 dk

Erzurum

Adana

2 sa 30 dk

Erzurum

Dalaman

3 sa 20 dk

Erzurum

Çanakkale

2 sa 50 dk

Erzurum

Denizli

2 sa 50 dk

Erzurum

Bodrum

2 sa 45 dk

Erzurum

Amsterdam

5 sa 20 dk

İstanbul Hava Durumu

27 Mart 2023

Sun

16 °C

16 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 30 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Semerkand

4 sa 15 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

2 sa 15 dk

İstanbul

Frankfurt

2 sa 45 dk

İstanbul

Köln

3 sa

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

İstanbul - Antalya
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - İzmir
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - İzmir
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Lefkoşa
uçuşları
760,62 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Gaziantep
uçuşları
409,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Trabzon
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Adana
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Ankara
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Diyarbakır
uçuşları
406,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Ordu
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

İstanbul - Taşkent
uçuşları
3.369,54 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Bakü
uçuşları
1.909,02 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Berlin
uçuşları
1.413,53 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Amsterdam
uçuşları
1.972,55 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Paris
uçuşları
1.620,09 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Bangkok
uçuşları
6.560,01 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Belgrad
uçuşları
1.267,91 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Erzurum varışlı yurt içi uçak biletleri

İstanbul - Erzurum
uçuşları
406,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Erzurum
uçuşları
414,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İzmir - Erzurum
uçuşları
829,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bursa - Erzurum
uçuşları
654,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Antalya - Erzurum
uçuşları
873,77 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Adana - Erzurum
uçuşları
819,22 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Çanakkale - Erzurum
uçuşları
1.858,42 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Muğla - Erzurum
uçuşları
1.285,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bodrum - Erzurum
uçuşları
1.285,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Dalaman - Erzurum
uçuşları
1.323,84 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Erzurum varışlı yurt dışı uçak biletleri

Stuttgart - Erzurum
uçuşları
3.409,76 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis