İstanbul Frankfurt Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Frankfurt uçak biletleri

3.149,27TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

3.060,21TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

3.010,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

4.055,67TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

3.363,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Ara 2023

10 Ara 2023

İstanbul Frankfurt Uçak Bileti

Frankfurt Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Frankfurt Almanya’nın en büyük şehirlerinden birisidir. Hessen eyaletine bağlıdır ve Wiesbaden’in doğu tarafında yer alır. Bu bölge şarap bağları ile üne sahip olmuştur. Aynı zamanda bu kent birbirinden çok farklı kültürlerin bir araya geldiği bir şehirdir. Main Nehri kıyısına düşen Frankfurt’un yüzölçümü 248,3 km2’dir. Normal nüfusun yanı sıra ciddi bir öğrenci nüfusuna da sahiptir. Şehir, Almanya’da bulunmasına rağmen Avrupa çapında da oldukça önemli bir konuma sahiptir. Frankfurt Avrupa genelinde en önemli fuar kentlerinden birisidir. Bununla birlikte finans ve hizmet merkezleri ile de ilk sıralarda yer alır. Almanya’da Alpha World Cities ismi ile anılır.

Frankfurt Almanya’da yabancı nüfusun en fazla yaşadığı şehirdir. Bununla birlikte Almanya’da yaşayan Türklerin büyük bir kısmı da Frankfurt’ta yaşar. Ülkenin Ortaçağ’dan beri en önemli kent merkezi olması nedeni ile de ayrı bir öneme sahiptir. 

Avrupa’nın en büyük finans merkezi olan Frankfurt, Avrupa Merkez Bankası, Frankfurt borsası, Almanya Merkez Bankası ve Frankfurt Fuarı’na ev sahipliği yapmaktadır. Şehir genelinde yükselen gökdelenler ön plana çıkar. Avrupa’nın en yüksek gökdeleni yine Frankfurt’ta bulunmaktadır. Şehirde farklı yerlerde bulunan gökdelenler ağırlıklı olarak bankalar tarafından kullanılır. Frankfurt yolcu taşımacılığı açısından önemli bir konumdadır. Avrupa’nın ikinci büyük havalimanı olan Rain-Main, Frankfurt’ta bulunur. Birçok şehre ve ülkeye hava yolu ulaşımı, aktarma ile Frankfurt’tan gerçekleşir. 

Dünyanın en büyük kitap fuarı Frankfurt’tadır. Her yönden zengin olan şehirde gece hayatı da odlukça gelişmiştir. Hem gündüz hem de gece saatlerinde hareketli nadir şehirler arasında yer alır. Şehrin mimari dokusu New York ile benzerlik gösterir. 

Frankfurt’un nüfusu diğer büyük şehirlere göre daha azdır. Ancak buna rağmen diğer şehirler ile kıyaslandığında Frankfurt kozmopolit yapısı ile dikkat çeker. Aynı zamanda uluslararası bir şehirdir. Bunun da nedeni yine şehrin sahip olduğu hava trafiğidir. Frankfurt’a gelen yolcular sayesinde şehir 40’tan daha fazla uluslararası ticaret fuarına ev sahipliği yapar. 

Frankfurt’ta Gezilecek Yerler 

Frankfurt’u tepeden görmek ve şehrin bütün güzelliklerine yüksekten şahit olmak isteyenler için şehrin en iyi alternatifi Main Tower’dır. 280 metre uzunluğa sahip olan kule gözlem kulesi olarak öne çıkar. Main Nehri’ne yakın konumdadır. Avrupa’nın en iyi 5 kulesi arasında yer alan Main Tower’ın tepesinden şehri kuşbakışı izleyebilirsiniz.

Frankfurt’un en ünlü meydanı Hauptwache’dir. Bu meydan 24 saat kalabalığından hiçbir şey kaybetmez. Şehrin en canlı meydanında hem eğlenebilir hem de kafelerde bir şeyler içebilirsiniz. Şehrin en farklı mimari dokularını da bu meydanda yakından incelemeniz mümkündür.

Main Nehri’ni görmeye gittiğinizde burada bulunan demir köprü mutlaka dikkatinizi çekecektir. Eiserner Steg adı ile bilinen bu demir köprü nehir üzerinde toplam 174 metre uzunluğundadır. Yürüyerek geçebileceğiniz bu köprünün üzerindeyken Main Nehri’ni en güzel hali ile seyredebilirsiniz. 

Şehrin yeşil alanlarını ve parklarını gezmek isterseniz Grüneburgpark ile birlikte Bethmannpark, Frankfurt City Forest, Kurpark Bad Homburg, Langener Waldsee, Rothschild Park, Frankfurt Zoological Garden ve Opel Zoo sizin için en iyi seçenekler olacaktır.

Frankfurt seyahatiniz sırasında gezinize bir minik mola vererek şehrin alışveriş merkezlerini gezmeniz de tavsiye edilir. Frankfurt, alışveriş anlamında oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Eğer mağaza gezmeyi seviyor ve seyahatleriniz sırasında alışveriş yapmaktan hoşlanıyorsanız Frankfurt sizin için en iyi seçeneklerden birisidir. Şehirde hem şehrin kültürünü yansıtan hem de her ihtiyacınıza çözüm olacak birçok farklı alışveriş noktası bulabilirsiniz. 

Frankfurt’un Tarih Kokan Dokusu

Frankfurt buram buram tarih kokar. Şehir merkezine geldiğinizde kendinizi tarih sahnesinde gibi hissedebilirsiniz. Tarihi şehir merkezi hem gece hem de gündüz vakitlerinde her daim rengarenktir. Hem eğlence hem de kültüre doymak istiyorsanız mutlaka bu tarihi meydanda yerinizi almalısınız. Şehir merkezi Frankfurt’un göbeğinde yer alır. Hem festival hem de etkinlikler söz konusu olduğunda akla gelen ilk yerlerden birisi şehir merkezidir. Ortaçağ’dan kalma bu değerli meydanda unutulmaz fotoğraflar çekebilirsiniz. 

Kentin siluetinin oluşmasındaki en önemli mekanlardan birisi Frankfurt Katedrali’dir. Bilinen adı Aziz Bartholomew İmparatorluk Katedrali’dir. 1550 yılında açılan bu önemli yapı, adeta şehrin tarihini simgeler. Burada yer alan müzeyi gezerek şehrin sanat tarihine şahitlik edebilirsiniz. 

Şehrin tarihi mekanlarını gezerken aynı zamanda dinlenmek isterseniz, Palmengarten’e rotanızı çevirebilirsiniz. Burası şehirde yer alan en büyük yeşil alandır. Botanik bahçesi konseptine sahip olan bu alan 1871 yılında kurulmuştur. Palmiye Bahçesi olarak dilimize çevirebileceğimiz bu eşsiz güzellik hem yürüyerek hem de içeride bulunan tren turları ile gezilebilir. 

Tarihin yanı sıra edebiyata da ilgi duyanların görmesi gereken en önemli yer Goethe Evi’dir. Hem yazar hem filozof hem de bir devlet adamı olan Goethe’nin doğduğu bu 4 katlı yapı, burjuva yaşam stilinin en önemli temsilcilerindendir.

Kültürel değerler arasında öne çıkan Alte Oper, Rönesans tarzını bütün güzellikleri ile gözler önüne serer. 1880 yılında açılan bu önemli yapı, zaman içerisinde tahribata uğrasa da günümüze kadar gelmeyi başarmış ender yapılar arasında yer alır. 

Frankfurt’ta Kültürel Etkinlikler

Frankfurt, sahip olduğu kültürel festivalleri ile şehre farklı bir hava katar. Özellikle yaz döneminde şehrin birçok farklı yerinde sayısız kültür etkinliği düzenlenir. Şehrin sahip olduğu tarihi doku kültürel etkinliklerin en iyi şekilde gerçekleştirilmesine zemin hazırlar. Tarihi binalarda düzenlenen kültürel etkinlikler şehrin halkına ve ziyaretçilerine oldukça farklı bir hava yaşatır.

Frankfurt’ta katılabileceğiniz başlıca kültür etkinlikleri şu şekildedir; Mainfest, Bernemer Festivali, Elma ve Şarap Festivali, Palmengarten’de Caz, Baroque am Main, Embankment Festivali, Ruestung Aus Der Vorstellung, Daniele Buetti Sergileri. Festivaller, kültür, sanat, müzik gibi birbirinden farklı konseptlere sahiptir. Katılacağınız etkinlikler ile farklı bir dünyanın kapılarını aralayabilir ve sanatın en önemli isimleri ile tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Frankfurt’ta Konaklama Seçenekleri

Frankfurt’ta konaklama için sayısız seçenek sizi bekler. Geziniz sırasında konaklama açısından en fazla seçeneğe sahip olan kent Altstadt’tır. Bu kentte her bütçeye ve her zevke uygun sayısız konaklama yeri bulabilirsiniz. Eğer nehir manzaralı bir yerde konaklamak isterseniz, Frankfurt’un büyük kısmını uzaktan görebileceğiniz Main Nehri kıyısını tercih edebilirsiniz. 

Frankfurt seyahatinizde eğer tarihi dokunun bulunduğu ve eğlence merkezlerinin yer aldığı bir yerde konaklamak isterseniz Sachsenhausen sizin için iyi bir tercih olur. Popüler konaklama seçeneklerini değerlendirmek için Bahnhofsviertel & Gutleutviertel bölgelerini tercih edebilirsiniz. Lüksü seviyorsanız en iyi seçenek Gallusviertel’dir. Daha kalburüstü ve sesiz bir yer için ise Westend’i tercih edebilirsiniz. 

Frankfurt ‘un Dillere Destan Lezzetleri 

Almanya çok geniş bir lezzet kültürüne sahiptir. Millet olarak mutfaklarında sayısız lezzet yer alır. Özellikle atıştırmalık menülerinde yer alan lezzetler saymakla bitmez. Buna ilave olarak Alman kültürüne özgü çok fazla lezzet bulunur. Almanlar genelde ağır besinler ile beslenmeyi sever. Bu nedenle lezzetlerinin çoğu tat olarak ağırdır. Ancak bu lezzetler her ne kadar ağır olsa da tattığınıza asla pişman olmazsınız. Çünkü bölgenin yemek kültürünün öğelerini içerir. 

Frankfurt, restoranlar açısından çok fazla seçeneğe sahiptir. Şehrin birçok farklı yerinde şehrin lezzet kültürünü yansıtan restoranlar bulabilirsiniz. Ülke genelinde donmuş gıdaları tüketme oranı son derece yüksektir. Donmuş ve hazır gıdalar gün içerisinde Almanların en çok sevdikleri atıştırmalıklardır. Frankfurt mutfağını şehirde istediğiniz her noktada tadabilirsiniz. Frankfurt, kendi mutfak kültürüne ek olarak dünya mutfağında bulunan birçok yemeği de müşterilerine sunar. Bu kapsamda Frankfurt’ta herhangi bir restorana gittiğinizde ülkenin yemek kültüründen iade bir dünya lezzetleri menüsü ile de karşılaşabilirsiniz. Restoranlar kendi kültürleri gibi benimsedikleri dünya lezzetlerini de müşterilerin en iyi şekillerde hazırlayarak sunar. 

Frankfurt’ta Tatlı Kültürü

Her bölgenin kendine has bir kültürü vardır. Frankfurt yemek kültüründe daha çok hazır lezzetler tercih etse de tatlı kültüründe oldukça zengindir. Ülkede en bilinen tatlı lezzetlerinden birisi Frankfurter Kranz’dır. Şekli yuvarlak olan bu pasta üç farklı katmana sahiptir. Ortası boştur ve dilimlenerek tüketilir. İçerisinde yoğun krema bulunan pasta vişne ve çilek gibi kırmızı meyveler ile süslenerek son halini alır. Fındık eşliğinde servis edilir ve afiyetle tüketilir.

Hafif tatlı tüketmek isteyenler için şehrin en iyi alternatifi Rote Grüsse’dir. İçerisinde ahududu, çilek ve vişne gibi kırmızı meyveler yer alır. Dondurma eşliğinde servis edildiğinde mükemmel bir lezzet halini alır.

Frankfurt’un Kahve Kültürü

Avrupa genel anlamda kahveye düşkündür. Türklerin her gün istisnasız çay tüketme kültürünün yerini Avrupa ülkelerinde kahve alır. Frankfurt’ta özellikle pazar günü ulusal kahve günü gibidir. ‘Kahve-kek saati’ adı altında Pazar ritüelleri bulunur. Yaz mevsiminde ise ülke genelinde “Eiskaffee” adı verilen soğuk kahvelerin tüketimi artar. 

Frankfurt’ta Ulaşım Seçenekleri

Frankfurt, Almanya genelinde olduğu gibi bisiklet ile ulaşımın öne çıktığı şehirler arasındadır. Şehir içinde yerliler istedikleri yerlere bisiklet ile kolayca ulaşabilir. Avrupa ülkelerinde bisiklet kullanımı odlukça yaygın bir anlayıştır. Bu kapsamlarda şehirlerde bisikletler için özel yollar oluşturulmuştur. Frankfurt’ta hemen her yerde özel bisiklet alanlarına rastlayabilirsiniz. Bununla birlikte bisiklet kullanıcıları için kendi aralarında anlaşabilecekleri trafik kuralları da mevcuttur. Bisiklet sürerken diğer sürücüler ile nasıl anlaşılacağını kısa süre içerisinde öğrenebilir ve onların arasına karışabilirsiniz. Bisiklet yolu şehirde hemen her noktaya ulaşmanızı sağlayacak bağlantılara sahiptir. Zaman probleminiz yoksa sağlıklı olmak adına şehirde her yeri bisikletler ile gezebilirsiniz. 

Frankfurt’u bisiklet ile gezmek için kendinize ait bisiklete sahip olmanıza gerek yoktur. Şehrin belirli noktalarında bulunan kiralama merkezlerinden de istediğiniz özelliklerde bisiklet kiralayabilirsiniz. Ücreti karşılığında dilediğiniz bisiklet ile dilediğiniz yere gidebilirsiniz. 

Frankfurt’ta ulaşım için birçok farklı seçenek bulur. Ülkenin gelişmişlik seviyesine bakarak şehirde her ulaşım alternatifinin aynı yoğunlukta kullanıldığını görebilirsiniz. Bisiklete alternatif olarak Frankfurt’ta kullanabileceğiniz diğer ulaşım alternatifleri; tren, metro, otobüs, S-Bahn (hızlı Tren) ve tramvay şeklindedir. Tercih edeceğiniz her ulaşım yolunda da aynı güvenlik ve rahatı sağlayabilirsiniz. 

Frankfurt, yolcularına Frankfurt Card seçeneği sunmuştur. Bu karta sahip olanlar kartlarına yapacakları yükleme ile ulaşımda rahatlık sağlayabilirler. Frankfurt Card aynı zamanda indirimlidir. Ulaşımda normalden daha ucuz ödeme yapmanızı sağlar. Frankfurt’un günlük bedeli yaklaşık olarak 9 Euro’dur. İki günlük olarak bu kartı almak isterseniz ödemeniz gereken bedel yaklaşık 15 Euro’yu bulur. Bu kart aynı zamanda şehirde bulunan alışveriş merkezlerinde, restoranlarda ve bazı müzelerde de indirim seçeneği sunar. Buralarda da bu kart ile indirimli giriş ve satın alma imkanlarına sahip olabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Frankfurt Avrupa’nın en zengin şehri olarak bilinir. Şehrin satın alma paritesi son derece yüksektir. İş anlamında da Almanya’nın en yoğun olan kentidir. İlaç ve kimya sanayi başta olmak üzere birçok farklı sektörde güç bakımından Avrupa’da ilk sıralarda yer alır. Şehrin her yerinde her dakika müsait bir taksi bulabilirsiniz. Dilediğiniz yere en rahat gidebileceğiniz en iyi alternatiflerden birisidir. 

Şehirde belirli noktalarda taksi çağırmak için yönlendirmeler bulunur. Saat kaç olursa olsun bu noktalardan taksi çağırabilirsiniz. Taksiler dakikalar içerisinde beklediğiniz yere gelerek sizi adresinize ulaştırır.

Otobüs ile Ulaşım

Almanya’da ulaşımın en fazla geliştiği şehirlerden birisi Frankfurt’tur. Frankfurt’ta toplam 42 adet otobüs hattı bulunur. Bu hatlar sayesinde şehrin hemen her noktasına kadar rahat bir şekilde ulaşım sağlanır. Şehir genelinde toplam 670 adet otobüs durağı bulunur. Yolcu indirme ve bindime işlemleri sadece duraklarda gerçekleşir. Bu sayede de trafikte gerekli olan düzen sağlanır. Planlı bir şekilde otobüsler duraklardan hareket eder. Daha önceden hangi hattın hangi durakta saat kaçta bulunacağı genelde bellidir. Bu sayede ulaşım için otobüsü tercih ettiğinizde, beklediğiniz hat otobüsünün nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Beklediğiniz durakta otobüsün geliş saatini bilerek bu saatte durakta hazır bulunabilirsiniz. 

Metro ile Ulaşım

Frankfurt’ta bisikletten sonra en fazla tercih edilen ulaşım türü metrodur. Şehir genelinde son derce gelişmiş bir demir yolu hattı bulunur. Şehir yerlileri gün içerisinde hemen her yere metrolar ile gider. Metro hattı şehrin her noktasında duraklara sahiptir. Gün içerisinde sayısız sefer düzenlenir ve dakikalar içerisinde yeni bir metronun durakta yer aldığını görebilirsiniz. 

Frankfurt’ta 7 tünel ve 9 demiryolu hattı bulunur. Demir yolları rahat olduğu kadar ekonomik olması nedeni ile de tercih edilir. Aynı zamanda tren ve metrolar ile gitmek istediğiniz yere dakikalar içerisinde gidebilirsiniz. Planlanmış saatlerde harekete geçen tren ve metrolar planlanan süre içerisinde duraklarda hazır olur. Bu sayede dakik bir şekilde planladığınız saatte, planladığınız durakta olabilirsiniz. 

Tren garları Frankfurt’ta genelde merkezi yerlerde bulunur. Ulaşım mesafeleri, uzak ve yakın mesafe dikkate alınarak birbiri ile bağlantılı şekilde düzenlenmiştir. Trenler arası yapacağınız aktarma ile istediğiniz her bölgeye ulaşmanız mümkün olur. Demir yolu ulaşımının size sağlayacağı bir diğer yarar ise hatların hava alanına kadar ulaşıyor olmasıdır Havaalanında herhangi bir sorun yaşamadan direkt olarak valiziniz ile demir yolunu tercih ederek şehir merkezine kadar gelebilirsiniz. Buradan farklı ulaşım araçlarını tercih ederek adresinize kadar ulaşmanız son derece kolaydır.

Tren yolunun fazla tercih edilmesindeki en büyük etken S-Bahn olarak adlandırılan hızlı trenlerdir. Ulaşımda kullanacağınız Bahn-Card ile hızlı trenlere oldukça ekonomik fiyatlar ile binebiliyorsunuz. Hızlı trene binerseniz giriş öncesinde herhangi bir üst araması yapılmaz. Kontrol mekanizması olmadan sadece biletlerinizi yetkililere göstererek geçiş yapabiliyorsunuz. Bu aşamada bilet kontrolünü resmi görevliler yaparak sizi vagonunuza yönlendirir. Bilette sahtecilik yaptığınız durumda ağır yaptırımlar ile karşılaşacağınızı bilmelisiniz. Aynı şekilde biletiniz olmadan bindiğinizde de yakalandığınız zaman ağır cezalar ile karşılaşacağınızı unutmamalısınız. Buna ek olarak Frankfurt Card sahibi iseniz her ulaşım aracına indirimli binebilir ve avantajlı birçok indirimden de faydalanabilirsiniz. 

Araç Kiralama 

Frankfurt’a indiğiniz anda hem havaalanında hem diğer ulaşım yerlerinde kolayca araç kiralama seçenekleri ile karşılaşırsınız. Şehir genelinde en üst araç segmentine sahip sayısız araç kiralama şirketi bulunur. Şehirde rahat bir seyahat geçirmek için araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilir ve tatiliniz boyunca kendinizi özel hissedeceğiniz araçlara sahip olabilirsiniz.

İstanbul Havaalanına En Uygun ve En Ucuz Ulaşım

İstanbul havaalanı merkezi yerde bulunmasa da buraya birçok farkı ulaşım seçeneği ile gidebilirsiniz. Şehir içinde havaalanına ulaşmanızı sağlayacak çok sayıda otobüs vardır. Hatları takip ederek geleceği saatlerde hazır bulunabilir ve havaalanına ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İstanbul- Frankfurt Arası Uçak ile Kaç Saat Sürüyor?

İstanbul’dan Frankfurt’a uçmak isteyenler yaklaşık 2,5 saatte yolculuklarını tamamlayabilirler. Eğer hava koşullarında herhangi bir olumsuz durum yoksa tek seferde gidilebilir. Aktarmalı uçak tercih edildiğinde uçuş süresinin uzayacağını unutmamalısınız.

İstanbul-Frankfurt Arası Mesafe Kaç Kilometre?

İstanbul- Frankfurt arası 1870 kilometredir. Havadan düz istikamet gidildiğinde bu süre ciddi anlamda kısalır. Kuş uçuşu mesafeyi isterseniz farklı kaynaklar üzerinden inceleyebilir ve uçağın rotası hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

İstanbul- Frankfurt Uçak Bileti En Uygu Ne Zaman Satın Alınır?

İstanbul- Frankfurt arası seferler yılın her döneminde havayolu şirketlerinden satın alınabilir. Rağbetin yoğun olduğu günlerde daha fazla uçak bulmanız mümkün olur. Yaz dönemleri genelde çok fazla yolcu uçak ile seyahati tercih eder. Satın alma işlemi öncesinde firmaların fiyat politikalarını izleyerek uygun bilete sahip olabilirsiniz. 

Frankfurt’ta İklim Nasıl?

Frankfurt’un iklimi nemli özelliklere sahiptir. Yaz mevsimini güneşli geçiren ülke, kış mevsimini soğuk ve sıfırın altında geçirir. Frankfurt seyahatinizi yanınızda mevsimlik ceket bulundurarak rahatlıkla geçirebilirsiniz. Yaz mevsiminde mevsimlik yağmurlar ile karşılaşma ihtimaliniz vardır. Hazırlıklı olarak seyahatiniz sırasında her şeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. 

istanbul_frankfurt

Frankfurt Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

5 °C

2 °C

Uçuş süreleri

Frankfurt

İzmir

3 sa

Frankfurt

İstanbul

2 sa 50 dk

Frankfurt

Ankara

3 sa 15 dk

Frankfurt

Antalya

3 sa 15 dk

Frankfurt

Adana

3 sa 40 dk

Frankfurt

Kayseri

3 sa 30 dk

Frankfurt

Gaziantep

4 sa

Frankfurt

Samsun

3 sa 30 dk

Frankfurt

Elazığ

4 sa

İstanbul Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

9 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Frankfurt varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.332,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.613,78TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.214,75TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.588,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.703,33TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.021,95TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.874,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.694,69TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis