İstanbul Hakkari Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Hakkari uçak biletleri

21 Eyl 2023

22 Eyl 2023

23 Eyl 2023

24 Eyl 2023

25 Eyl 2023

İstanbul Hakkari Uçak Bileti

Diyarbakır Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey 

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Hakkari, 2022 verilerine yaklaşık 300 bin kişiden oluşan nüfusu ve 1738 kilometrekare olan yüzölçümüyle beraber doğu illeri arasında oldukça önemli bir konumadır. İran ve Irak ile komşu olan şehrin, kuzeyinde Van bulunurken, batısında Şırnak yer alır. Merkezi başta olmak üzere Şemdinli, Çukurca ve Yüksekova Hakkari’nin ilçeleri arasında yer alır. 

Türkiye’nin en doğusunda bulunan şehirde pek çok dağ bulunur. Hatta şehrin %88’i dağlarla kaplı olup, Cilo Dağı 4150 metre yükseklikte olup önemli dağlardan bir tanesidir. Hakkari coğrafi konumundan dolayı sert karasal bir iklime sahip olup, yazları sıcak ve yağışsız şekilde kışları ise yağışlı ve soğuk geçer. Bu şehir yılın neredeyse 7 ayı karla kaplıdır. Hakkari’nin iklim özellikleri sert olsa da tarım ürünleri yetişir. Başta buğday olmak üzere şehirde mısır, arpa, pirinç, patates, mercimek, soğan ve fasulye yetişir. Bunların dışında biber, patlıcan, domates, lahana ve sarımsak gibi ürünler ise az da olsa yetiştirilmektedir. 

Hakkari’nin ekonomisi daha çok hayvancılığa dayalıdır. Çayırlarda, meralarda ve dağlık alanlarda genelde sığır ve keçi beslenir. Son zamanlarda gelişmeye başlayan bir tür hayvancılık da arıcılık olmuştur. Hakkari, Türkiye illeri arasında sanayi açısından az gelişen bir ildir. Bu şehrin ilk ismi Çölemerik olup, tarihçesi Paleolitik döneme uzanır. Milattan Önce 6. yüzyılda Urartularla devam eden egemenlik Persler, Asurlular, Medler ile devam etmiştir. Bir süre de Arapların hakimiyeti altında kalan Hakkari, Bizans, Selçuklu İlhanlı, Bizans ve Safevi egemenliği altına da girmiştir. 

Coğrafi özelliklerinden dolayı biyo çeşitliliğin zengin olduğu metropolde birçok endemik bitki vardır. En bilinenleri arasında ağlayan gelin olan ters lale vardır. 15 gün kadar ömrü olan bu laleler yalnızca Van, Şırnak ve Hakkari illerinde yetişir. Şehir, doğal yapısı sebebiyle dağ turizmi bakımından da son derece elverişlidir. Şehrin kuzeyinde bulunan Karadağ ile beraber Cilo Buzul dağları ve Sat Dağları, kış turizmine kazandırılmaya çalışılmaktadır. Eğer şehre kış aylarında giderseniz Merga Bütan Kayak merkezinde kış sporlarının tadına varabilirsiniz. Hem profesyonel hem de amatör kayakçıların olduğu bu pistte tertemiz doğanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Hakkari doğal güzellikleri ile de ziyaretçilerini büyülen metropollerden biridir. Cennet Cehennem Vadisi, Seyithan Gölü, Berçelan Yaylası, Mergan Vadisi ve Durankaya yaylası Hakkari de mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. 

Hakkari‘de Gezilmesi Gereken yerler 

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Hakkari, her yıl çeşitli sebeplerle ziyaret edilir. Bu sebepler arasında İş, kültür turu, eğitim, turistik gezi, sağlık ve daha fazlası yer alır. Hakkari’ye herhangi bir sebeple giden insanlar ise, şehrin doğal güzelliklerine ve tarihi noktalarına şahit olmak ister. Tarih boyunca Urartu, Pers, Arap, Selçuklu, Hurri ve Osmanlı medeniyetlerinin hakimiyeti altında kalan şehrin hem doğal hem de tarihi yerleri gezilip görülmeye değer niteliktedir. 

Hakkari’ye gittiğinizde ilk durağınız Hakkari Kilim Müzesi olabilir. El sanatı iş ve ürünlerinden meydana gelen bu müze de 170 tane kadın kilim dokur. Dokunan kilimler il dışına satılarak, gelir elde edilir. Cennet ve Cehennem vadileri, 3 bin 500 rakımdaki doğal güzelliği ile kendine hayran bırakır. Yüzlerce yıllık buzullarla örtülü olan bu vadinin diğer bölümü çiçeklerle süslüdür. Özellikle doğa sever bir yapınız varsa kaya tırmanışı, kamp, yürüyüş ve piknik yapmak için burayı tercih edebilirsiniz. 

Mergan Vadisi de Hakkari de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunur. Özellikle yazın bunaltıcı havasından kaçıp, serinleyerek huzur bulabileceğiniz bir vadidir. Şehir merkezinden hareket eden bir turla anlaşarak buraya gelebilir, keyifli yürüyüş gerçekleştirebilir ve birbirinden güzel fotoğraflar çekilebilirsiniz. 

Zap Vadisi, mikro iklimi ile dikkat çeken bir vadi olup, muhteşem bir bitki örtüsü sunar. Burada dut, erik, cennet hurması, ceviz ve nar gibi eşsiz lezzetler bulabilirsiniz. Özellikle Hakkari’ye gittiğiniz tarihlerde Foto Safari ve Doğa Sporları Festivaline denk gelirseniz bu vadide rafting, yamaç paraşütü, Paintball, ziblen ve off road gibi birçok etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz. Seyithan Gölü Yüksekova ilçesinde bulunan ve Cilo dağının en zirvesinde yer alan bir göldür. Yaz aylarında Hakkari halkı buraya gelir ve kış aylarına kadar kalırlar. Dağcılık ve kayak sporuna uygun olan bu yere siz de gidebilirsiniz. 

Mor Dağı, İran sınırında bulunur. Dağcılık ve trekking için tercih edilen dağ halk arasında Mur dağı olarak da bilinir. Sat Dağı, muhteşem güzellik sunan bir dağ olup mutlaka görülmelidir. Sümbül Dağı, devasa bir güzellik sunar. Her ne kadar sıcak olsa da dağın tepesinde kar birikintileri olur. Ore Şelalesi, mutlaka görmeniz gereken Hakkari güzellikleri arasında yer alır. Özellikle yaz döneminde gittiyseniz serin havası ve buz gibi suyunda huzur bulabilirsiniz. Manzarası ve yeşil tonlarının güzelliği size eşsiz bir deneyim sunar. Berçelan Yaylası, Durankaya yaylası, Peri bacaları, Merga Bütan Kayak merkezi, Ulu doruk reşko tepesi, Zap suyu da Hakkari’ye gittiğiniz zaman mutlaka görmeniz gereken yerler arasında bulunur. 

Tarihi ve Kültürel Alanların Çeşitliliği 

Köklü bir geçmişe sahip olan Hakkari’nin tarihçesi Paleolitik döneme uzanır. Milattan Önce 6. yüzyılda Urartularla başlayan egemenlik Persler, Asurlular, Medler ile devam etmiştir. Bir süre de Arapların hakimiyeti altında kalan Hakkari; Bizans, Selçuklu İlhanlı, Bizans ve Safevi egemenliği altına da girmiştir. Haliyle bu şehirde görülmesi ve şahit olunması gereken birçok tarihi ve kültürel alan oluşmuştur. Antik kaya resimleri, tarih öncesinde yaşam süren kişilerin bıraktığı eserlerdir. Bu eserler, Cilo ve Salt dağlarının Gevrek vadisinde yer alan Sarp kayalıklara çizilen insan suretlerinden, hayvan şekillerinden ve çeşitli sembollerden oluşur. 

Koç heykeli, Geveruk Kaya resimlerinin hemen yakınında yer alır. Bu koça baktığınızda ne kadar titiz çalışıldığının farkına varabilirsiniz. Koç heykeli, kaya kütlesinin oyulmasıyla meydana gelmiştir. Dev Evleri, geçmişte Asur devletinin saldırılarını önceden bilmek için inşa edilmiştir. Savunmaya önem veren Hakkarlar bu işçilikle beraber hayvancılıkta da gelişmiştir. Hakkari Kaledibi Buluntuları (Hakkari Stelleri), 1998 yılında bir okul inşaatının kazı çalışmalarından sonra bulunmuştur. Tarih için oldukça aydınlatıcı düzeyde olan keşif olarak bilinir. 

Urartu Mezarlığı da Hakkari de şahit olmanız gereken tarihi noktalar arasında yer alır. Üç odalı mezarlığın Milattan Önce 1.000’li yıllara ait olduğu düşünülür. Meydan Medreseleri, 1700 yıllık köklü bir geçmişi olan en eski medreseler arasında yer alır. Mimarisi oldukça gösterişli olan medreseyi gezmeli ve görmelisiniz. Zeynel Bey Medresesi, 1560 yılında yapılmış bir medrese olup, oldukça eski bir tarihi yapıdır. Kayme Sarayı, Kelat sarayı, Şemdinli Taş köprü, Nasturi Kilisesi (Koçani Kilisesi, Hakkari kilim müzesi de Hakkari’de mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. 

Kültürel Etkinliklerin Adresi Hakkari 

Hakkari kültürel etkinlikleri ve gece hayatıyla da öne çıkan bir ilimizdir. Hem şehir merkezinde hem de ilçelerinde gerçekleşen etkinlikler hem yerli halk hem de turistler tarafından büyük bir ilgi toplar. Şehir merkezinde yer alan kafe, restoran ve çay bahçeleri, keyifli anlar ve sohbetler için oldukça idealdir. Bahsi geçen noktalarda dinlenebilir, Hakkari’nin yöresel lezzetlerini tadabilir ve dinlenebilirsiniz. 

Hakkari ‘de gece hayatı diğer şehirlere kıyasla daha sönük geçer. Daha çok lüks otellerin içerisinde yer alan gece kulüpleri ve cluplar vardır. Otelde konakladığınız zaman katılabileceğiniz gibi dışarıdan da katılım sağlayarak gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Bahsi geçen noktaların bazıları gecenin belirli bir saatine kadar hizmet verirken bazıları sabaha kadar hizmet verir. Şehir merkezinde yer alan çarşılar hediyelik eşya ve yöresel eşya satar. Çarşıları gezerek hem sevdiklerinize hem de kendinize muhteşem ürünler alabilirsiniz. 

Alışveriş merkezine giderek hem gezebilir hem de alışveriş yapabilirsiniz. Doğa yürüyüşüne çıkabilir, piknik yapabilir, muhteşem fotoğraflar çekebilir, doğayla huzur bulabilirsiniz. Hakkari’de zaman zaman düzenlenen konserlere de katılım sağlayabilirsiniz. Ünlü ve popüler sanatçıların katıldığı konserlerde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Bunun dışında hem yöresel hem de modern festival ve şenlikler düzenlenir. Gösterilerin yapıldığı, eşsiz ve yöresel lezzetlerin sunulduğu, yöresel kıyafetlerin giyildiği festival ve şenliklerde anılarınıza anı ekleyebilirsiniz. 

Cennet Cehennem Vadisi, Seyithan Gölü, Berçelan Yaylası, Mergan Vadisi ve Durankaya yaylası tertemiz doğa havası almak, muhteşem fotoğraflar çekilmek, yürüyüş yapmak ve huzur bulmak için ideal alanlardır. Üstelik bazıları yüksekte yer aldığı için size eşsiz şehir ve dağ manzarası da sunar. Özellikle gün batımında gittiğinizde muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

Hakkari‘de Konaklama Seçenekleri

Hakkari her yıl pek çok sayıda gezgin tarafından ziyaret edilen bir şehirdir. İş, turistik gezi, kültür turu, eğitim gibi daha pek çok sebeple ziyaret edilen şehirde birçok konaklama alternatifi bulunur. Her bütçeye ve her beklentiye hitap eden konaklama seçenekleri ile herkes memnun bir şekilde konaklar. Lüks oteller ve şehir otelleri keyfinden, konforundan ödün vermek istemeyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Hizmetin neredeyse sınırsız olduğu oteller, şehir merkezinde yer aldığı için her yere kolay bir şekilde ulaşılmasına olanak sağlar. Kafeterya, kafe, spor salonu, masaj salonu, kapalı havuz gibi hizmetlerin verildiği otellerde konaklayarak keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. 

Bütçesi düşük olan insanların tercihlerine sunulan apart, pansiyon ve butik oteller de vardır. Bahsi geçen konaklama seçenekleri de şehir merkezinde yer aldığı için her yere kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Üstelik sundukları hizmet ve misafirperverlikleri sayesinde konforlu bir şekilde konaklamanız mümkün olur. Apart ve pansiyonlar oldukça ekonomik konaklama seçenekleri arasında yer alır. Yatak ve mini bir dolabın yer aldığı odalarda keyifli bir şekilde uyuyabilir, gezinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Denemeniz Gereken Hakkari Lezzetleri

Coğrafi konumundan ötürü pek çok kültüre ve uygarlığa ev sahipliği yapan Hakkari, köklü geçmişiyle bilinir. Bu geçmiş, metropolün yemek kültürünü yakından etkilemiş ve ortaya onlarca yöresel lezzet çıkmıştır. Konumu gereği hayvancılıkla uğraşılan şehirde, yemekler et ağırlıklı yapılır. Aynı zamanda hamur işleri, tatlıları, çorbaları ile dikkat çeken şehir, iştahınızı kabartacak türde leziz yemekler sunar. 

Hakkari’de yemeklerde genelde et kullanılırken çorbalarında yoğurt, yöresel ot ve buğday yer alır. Örneğin, Gulul çorbası en meşhur çorbalar arasında yer alır. Kemikli Kavurma, etin kendi yağında pişmesiyle elde edilen yumuşacık bir lezzettir. Pilav ile sunulan bu lezzet özellikle kurban bayramında sofraları süsler. Parmak kebabı, Hakkari Yüksekova ilçesine özgü bir yemek olup, içerisinde pek çok sebze ve et olur. Keşkek, Hakkari’de düğünlerde bayramlarda, kalabalık toplantılarda yapılan yöresel bir lezzettir. Kimi zaman tavuk kimi zaman et ile yapılan bu lezzetin tadına bayılacağınızı söylemek gerekir. 

Tandır Ekmeği, yemelere doyamayacağınız bir lezzette olup hem kahvaltılarda hem de normal öğünlerde oldukça iyi gider. Yüksekova Kebabı, yörenin meşhur lezzetleri arasında yer alır ve kuyruk yağıyla yapılır. Jajik, etli yemekler başta olmak üzere ağır yemeklerin yanında yapılan bir lezzettir. Özellikle sıcak yaz günlerinde sıklıkla tercih edilen bu lezzeti ister meze olarak isterseniz aperatif olarak tüketebilirsiniz. Sengeser, Corti Aşı, Doleme, kiriş, İçli Köfte, Doğaba, Kepaye, Keledoş, Çevirmeli Pilav, Köftesir, Otlu peynir ve Maşin Çorbası da Hakkari’nin yöresel lezzetleri arasında yer alıp oldukça lezzetlidir. 

Hakkari’de Ulaşım Olanakları 

İstanbul havalimanlarından Hakkari havaalanına yaklaşık 1 saat 40 dakikanın sonunda konforlu ve keyifli bir biçimde ulaşabilirsiniz. Hakkari havaalanından şehir merkezine, otele veya herhangi bir yere gidebilmeniz için şehirde pek çok ulaşım seçeneğine başvurabilirsiniz. Her bütçeye ve her beklentiye hitap eden ulaşım seçenekleri vardır. 

Servis Araçları ile Ulaşım

Hakkari havalimanına ulaştığınızda tercih edebileceğiniz ilk seçenek servis araçları olabilir. Hem konforlu hem de ekonomik olan bu araç ile merkeze kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

Hakkari havaalanına ulaştığınızda tercih edebileceğiniz ilk ulaşım aracı arasında otobüsler de yer alır. Otobüsler hem ekonomik hem de kolay ulaşılabilen ulaşım araçları arasında yer alır. 

Özel Transfer ile Ulaşım

Hakkari havaalanında indiğinizde özel transfer araçlarına da yönelebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de konforlu ulaşım araçlarından biridir. 

Minibüs ile Ulaşım

Minibüsler de tıpkı otobüsler gibi ekonomik ulaşım araçları arasında yer alır. Havaalanı dışından geçen minibüsler ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. 

Araç Kiralama 

Hakkari havalimanına ulaştığınızda araç kiralayabilir ve tatilinizi konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Çeşitli firmalar tarafından size sunulan araç seçeneklerinden bütçenize hitap edeni seçebilirsiniz. Orta segment ve üst segment olarak ikiye ayrılan seçenekler tatil boyunca size eşlik eder. Şehirden ayrılırken arabayı teslim ederek uçağınıza binebilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Hakkari havalimanına ulaştığınızda kısa sürede ulaşabileceğiniz bir ulaşım aracı da taksidir. Konfor ve pratiklik açısından öne çıkan bu seçenek ile istediğiniz yere kısa zamanda gidebilirsiniz. 

İstanbul Havalimanına En Uygun ve En Kolay Ulaşım Nasıl Gerçekleşir?

İstanbul şehir merkezinden havaalanına giden en uygun ulaşım seçenekleri arasında servis araçları ve belediye otobüsleri vardır. Hemen hemen birçok noktadan kalkan bu servis araçları ve otobüsler ile kısa zamanda havaalanına ulaşabilirsiniz. Bunun dışında özel transfer araçları ile de hem konforlu hem de ekonomik fiyata İstanbul havaalanlarına ulaşabilirsiniz. 

İstanbul ile Hakkari Uçuşu Kaç Saat Sürer?

İstanbul ile Hakkari arası seferler yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürer. İki şehir arasında aktarmalı ve aktarmasız gerçekleşen uçuşlardan ötürü sürede farklılık oluşabilir. 

İstanbul ile Hakkari Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

İstanbul ile Hakkari arası mesafe kuş uçuşu olarak yaklaşık 1.324 kilometredir. Araçla gidilmek istendiğinde bu mesafe 1826 kilometreye kadar ulaşabilir. Uçak ile hem kısa sürede hem de konforlu bir biçimde ulaşılabilir. 

İstanbul ile Hakkari Arası Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınabilir?

İstanbul ile Hakkari arasında yapılan uçuşlar birçok firma tarafından sunulur. Uçak firmaları, müşterilerini keyfini ve konforunu düşündüğü gibi bütçesini de düşünerek hareket eder. O nedenle zaman zaman indirim ve avantajlı satışlar yapmaktadır. Siz de uçak firmalarını takip ederek bu indirimlerden haberdar olabilir ve daha ekonomik fiyatlarla uçuş gerçekleştirebilirsiniz. 

img

Hakkari Hava Durumu

20 Eylül 2023

Sun

11 °C

11 °C

Uçuş süreleri

Hakkari

İstanbul

2 sa 25 dk

Hakkari

Ankara

1 sa 40 dk

Hakkari

Gaziantep

2 sa 50 dk

Hakkari

İzmir

2 sa 55 dk

Hakkari

Adana

2 sa 40 dk

Hakkari

Antalya

2 sa 45 dk

Hakkari

Samsun

2 sa 40 dk

Hakkari

Konya

3 sa 40 dk

Hakkari

Kayseri

3 sa 45 dk

Hakkari

Erzurum

4 sa 15 dk

İstanbul Hava Durumu

20 Eylül 2023

Sun

21 °C

19 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
957,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.764,69TRY'den
başlayan fiyatlarla

Hakkari varışlı yurt içi uçak biletleri

1.150,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.533,55TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.211,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.841,95TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.755,54TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.966,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.069,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.724,23TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.028,98TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis