İstanbul Hatay Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Hatay uçak biletleri

2.152,05TRY'den
başlayan fiyatlarla

22 Şub 2024

22 Şub 2024

2.152,05TRY'den
başlayan fiyatlarla

23 Şub 2024

23 Şub 2024

2.152,05TRY'den
başlayan fiyatlarla

24 Şub 2024

24 Şub 2024

1.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla

29 Şub 2024

29 Şub 2024

1.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla

01 Mar 2024

01 Mar 2024

İstanbul Hatay Uçak Bileti

Hatay Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tarihi dokusu ile görülmesi gereken antik değerler bütünüdür. Birçok kişi tarafından ziyaret akınına uğrayan önemli bir geçmişe sahiptir. Seyahat için birçok kişi tarafından tercih edilmesi ile sadece geçmişi değil aynı zamanda yöresel tatları ile de dikkat çeker. Aynı zamanda etnik yapısı ve farklı kültürleri de bir arada bulundurmaktadır. Her zaman gezmeniz gereken birçok ilçesi ve semti mevcuttur. Turistler ve birçok gezi sever tarafından ziyaret edilen il, aynı zamanda kültürel anlamda önemli bir geçmişi ile de merak edilmektedir. 

Birçok şehre yakın konumda olması ve jeopolitik konumu itibari ile birçok turistin gezi için tercihi olmaktadır. Eğlenceyi seviyorsanız gitmek isteyeceğiniz birçok gece kulübü de bulunmaktadır. Kültürel etkinlikleri ve geçmiş tarihini anlatan birçok müzeye de ev sahipliği yapar. Gezi sırasında birçok meşhur yöresel yemekleri tadarak, sokak lezzetleri ve kendine özgü kültürel değerleri ile öğrenmeniz gereken birçok güzelliği barındırır.

Gezilmesi Gereken Yerler

Akdeniz’in Batı kıyısında bulunan Hatay, nüfus yoğunluğu ile bilinir. 2021 yılında ise 1.670.712 kişi olarak belirlenen nüfusa göre turizm oldukça gelişmiştir. Ziyaret eden kişilerle daha da kalabalık olması ile aynı zamanda etnik duruşu ile de görülmesi gereken birçok önemli yapı mevcuttur. Gezi esnasında birbirinden farklı kültürleri de bulundurmaktadır. Yöresine özel hazırladığı yemekleri ile dikkat çeken mutfağında birbirinden güzel lezzetleri tadabilirsiniz. 

Birçok il arasında en kalabalık şehirlerden biridir. Her zaman gezilecek birçok ilçesi olmasının yanında aynı zamanda doğa tutkunu birçok kişinin tercihi arasındadır. Gezinizi güzelleştiren yöresel lezzetler ve kültürel etkinlikler ile her zaman fark yaratan bir seyahat imkanı yakalayabilirsiniz. 

Gezilmesi gereken ilçeler ve semtler oldukça fazladır. Hem doğa tutkunlarının tercihi, hem de zamanını en iyi şekilde değerlendirerek farklı kültürleri tanımak isteyenlere göre oldukça önemli bir gezi şehridir. Konaklama ihtiyacından birçok eğlence kulüplerine kadar farklı seçenekleri de içerisinde bulundurur. Her zaman bilinmesi gereken ve geçmişe ait birçok kültürel dokuyu içerisinde barındıran il, aynı zamanda antik değerde birçok kültürel mirasa sahiptir. Belirtilen gezi yerleri ise,

 • Koz Kalesi (Kürşat Kalesi)
 • Bakras Kalesi
 • Payas Kalesi
 • Mancılık Kalesi
 • Cin Kulesi
 • Darbısak Kalesi
 • Sarıseki Kalesi
 • Şalan Kalesi
 • Arsuz Kalesi
 • Titus Tüneli

Belirtilen turistik alanların sadece bir kaçı verilmiştir. . Görmek istediğiniz Hatay’da tercih edilecek daha birçok gezi alanı mevcuttur. Örneğin kaplıcaları ile fark yaratan bir gezi planı yapabilirsiniz. Seyahatinizi renklendirecek kültürel etkinliklere de katılma imkanına bulabilirsiniz 

Turizmin merkezi haline gelmesi ile her zaman görülmeye değer eşsiz bir doğası, harika ve antik yapıları ile doludur. Fark yaratan bir gezi planına dahil edeceğiniz şehrin sosyoekonomik açıdan da oldukça önemli olan geçim imkanları da geniş yelpazede ele alınmıştır. Seyahat edenlerin sayısı oldukça fazla olmakla beraber aynı zamanda turist sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Bu sebeple de kültürel dokuya önem oldukça fazladır. Birçok şehir arasında en kalabalık olan illerden biri olan Hatay, el sanatları ve tarihi ve doğal yerleri ile tanınması bir şehirdir.

Hatay’da tarihi yerler arasında en çok Samandağ olarak bilinen alanda Titus Tüneli ve Beşikli Mağarası hayli önem arz eder. Samandağ, tarihi etnik yapısı ile bilinir. Aynı zamanda Antakya ve İskenderun da her zaman tercih edilen gezi yerleri arasındadır. Belirtilen yerleri gezebilmek için il merkezinden Samandağ’a 25 km yol gitmeniz yeterlidir. Taksi veya birçok ulaşım aracı ile gezi sağlayabileceğiniz gibi, araç kiralama da önemli seçenekler arasındadır.

Tarihi Dokusu

Eski yapıları ve geçmiş uygarlıklara konu olan birçok semti mevcuttur. Gezinizi renklendirecek semtlerde yöresel bir etnik yapı da mevcuttur. Bu sebeple de öncelikle gezi planınızda olması gereken ve kültürel miras olarak görülen önemli yapılar ve antik değerler aşağıda verilmiştir

 • Arkeoloji Müzesi
 • Titus Tüneli ve Beşikli Mağara
 • Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi
 • İssos Antik Kenti
 • Habib – i Neccar Camii
 • Bakras Kalesi
 • Kozkalesi vb.

Yukarıda verilen yapılar başta olmak üzere gezilecek birçok kültürel yapıyı da içerisinde bulundurmaktadır. Aynı zamanda görülmesi gereken mimari eserler de oldukça fazladır. Ailece veya arkadaşlarınızla tercih edebileceğiniz restoran, mimari yapı, sanatsal etkinlikler ile her zaman önemli bir gezi şansı yakalamış olursunuz. Fark yaratan manzarası ile konaklama ihtiyacı için de birçok etnik yapıyı içerisinde bulundurur. Turistik birçok gezi noktası mevcut olmakla beraber farklı kültürlere açık olması ile de önemli birçok ilçeye sahiptir. 

Kültürel dokusu ve meşhur birçok yapısı ile turizm cenneti olarak bilinir. Turizm sektöründe en çok ilgi gören ve turistlerin akın ettiği şehirlerden biridir. Aynı zamanda birçok konuda gelişmişliği ve modern yapısı ile beğeni almaktadır. Gezi esnasında mevcut olan ve görülmesi gereken etnik yapılar ile turistlerin ilgisini çekmeye devam eder. Sadece yapıları ile değil, aynı zamanda sokak lezzetleri ve yöresel birçok tat ile de dikkat çeker. 

Fark edilir bir etnik yapısı olması ile kamp yapmak isteyen macera severler için de pek çok ova ve yüksek dağları görülmeye değerdir. Gezilmesi gereken başta Altınözü ve Antakya olmak üzere toplamda 15 ilçesi bulunur. Her bir ilçesi ile görülmeye değer olması, tatil yapmak istediğinizde önemli bir alternatiftir. Kültürel gelişmişliğine bağlı olarak öncelikle kültürel etkinlik seçeneği oldukça fazladır. Osmanlı Dönemine kadar uzaman bir geçmişi ve eski dönemlere ev sahipliği yapması ile birçok medeniyetin de geçmişteki izlerini taşır. 

Geçmişten kalan kültürel yapıların olması da birçok gezi sever için önemlidir. Kaplıcaların olması ile turistlerin ilgisini çeken şehir, doğal güzelliklere sahip önemli bir yerdir. Akat Beyliğine ev sahipliği yapmasının yanında, Urartular, Asurlar ve Perslerin de mevcut olduğu hükümdarlık dönemlerine şahit olmuştur. Oldukça eski bir tarihe sahip olan Antakya’da Roma İmparatorluğu ile Tolunoğulları ve Osmanlı İmparatorluğunun izleri de halen mevcuttur. 

Kültürel Etkinlikler

Kültürel değerleri ile bir bütün olmasının yanında gezi esnasında birçok konuda keyifli bir seyahat imkanı tanır. Bu sebeple de gezilecek birçok ilçe ve semt ile birlikte aynı zamanda birçok eski yapıyı da bulundurmaktadır. Gezi planı yaptıysanız öncelikle gidilecek semtlerini ve ilçelerini listelemeniz gerekir. Eski yapıların listesini çıkararak birçok önemli turistik bölgeyi de gezmeden dönmemiş olursunuz. Manzarası ve doğa harikası olan mekanları ile beklentileri karşılayan bir görünüm mevcuttur. 

Bilmeniz gereken kültürel etkinlikler ise oldukça fazladır. Seyahatiniz sırasında gidilmesi gereken birçok etkinliği de görme fırsatına yakalamış olursunuz. Şehir merkezi ve ilçelerinde her zaman çeşitli festivaller ve kültürel etkinlikler yapılmaktadır. Bu sebeple de etnik festivaller ile birçok kişiyi tanıma ve kültürünü öğrenme imkanına sahipsiniz. Tercih edilmesi gereken etkinlikler ise,

 • El sanatları sergisi
 • Kaligrafi ve Hat sanatı eğitimi
 • Cam işlemeciliği
 • Mozaik Heykel Yapımı
 • Resim ve Yağlıboya çalışmaları
 • Konserler
 • Tiyatro
 • Müzikal eğlenceler
 • Festivaller
 • Turnuvalar
 • Künefe festivali
 • Güreş şampiyonası
 • Antakya festivali
 • Bahar şenlikleri
 • Yumurta bayramı
 • Kavun festivali vb.

Belirtilen etkinlikler dışında daha pek çok kültürel etkinlik çeşidi mevcuttur. Seyahatiniz sırasında her zaman tercih edilecek etkinliklerdir. Renkli halkı ve festivallerin coşkulu havasına eşlik etmek istediğinizde Hatay her zaman gezi için tercih edeceğiniz bir yerdir.

Konaklama İmkanı

Konaklama ihtiyacınız için geniş bir seçenek listesi mevcuttur. Öncelikle tercih edilecek olan birçok otel, pansiyon ve butik otel mevcuttur. Ev kiralama seçeneklerinin de mevcut olması ile uygun bir tatil geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Konaklama için tatil beldesi ve lüks otelleri bulunmakla beraber beş yıldızlı otellerinden uygun maliyetli konaklama imkanına kadar fırsat sunmaktadır. 

Fark yaratan bir gezi ile eşsiz manzarasını görme şansına erişebilirsiniz. Bu sebeple de tercih edeceğiniz konaklama için rezervasyonunuzu erken yaptırmanız oldukça önemlidir. Aksi halde boş oda bulmak veya konaklama imkanı oldukça zordur. Tertemiz havası ve doğayla iç içe konaklama ve tatil yapma şansına erişebilirsiniz. Kamp yapmak isteyenlerin seçeceği tercih skalası da oldukça geniştir. Her zaman birçok alternatifin mevcut olması ile beklentiyi karşılayan bir eğlence imkanı tanır. 

Antik yapıları ile beğeneceğiniz önemli bir şehirdir. Konaklama ihtiyacınız için en çok talep edilen ilçeler İskenderun, Antakya ve Samandağ olarak bilinir. Hem önemli antik değerleri görme fırsatına erişirsiniz, hem de turizmin kalbinin attığı ilçeleri de keşfederek birçok semti gezme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Antakya ve Samandağ, her semti ve doğa harikası güzellikleri ile birçok turistin gezi planına kattığı ilçeler arasında geliyor. Turistlerin gezi sırasında görmek istedikleri birçok antik değer mevcuttur. Seyahatinizde görmeniz gereken, doğasıyla baş başa kalınacak birçok manzaralı restoranları ve farklı etkinlikleri ile kültürel bir gezi sizleri beklemektedir.

Bilinmesi Gereken Lezzetler

Kültürel yapıları ile ünlü olan şehrin meşhur lezzetleri de her zaman ön planda olmaya devam eder. Pek çok farklı mimari yapısı olan il, aynı zamanda sokak lezzetlerinde de oldukça başarılıdır. Gezi esnasında tercih edeceğiniz ve en çok görmeniz gereken 600 yemek listesi ile UNESCO tarafından kazandırılan Gastronomi evi ilk sırada gelmelidir. Antik yapıları ve büyük bir geçmişi olması ile yemek kültürü ile de beklentileri karşılamaya devam eder. 

Her zaman fark yaratan yapıları ve birçok restoranı ile fark edilir bir kültüre ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın en önemli lezzet durakları arasında gelir. Yöresel lezzetleri ile 600 farklı yemeği sayrsinde UNESCO tarafından kazandırılan gastronomi unvanı oldukça önemlidir. Gezi sırasında tatmanız gereken birçok lezzeti mevcut olmakla beraber zengin kahvaltı menüleri, et yemekleri ve meşhur künefesi ile baş döndüren birbirinden güzel yemekleri mevcuttur. Bilinmesi gereken lezzetler ise,

 • Künefe
 • Fellah Köftesi
 • Kağıt Kebabı
 • Kaytaz Böreği
 • Katıklı Ekmek
 • İçli Köftesi
 • Ispanak Borani
 • Bakla Ezmesi
 • Kâğıt kebabı
 •  Oruk
 •  Dövme (Aşur)
 • Semirsek
 •  Tepsi kebabı
 •  Humus
 •  Zahter salatası,
 •  Peynirli irmik helvası
 •  Kabak tatlısı
 •  Cevizli biber
 •  Küflü çökelek salatası
 • Turplu tarator
 • Yumurta öccesi

Yukarıda verilen yemeklerin her biri kendine has ve şehre özel yöresel tatlardır. Bu sebeple de tatmanız gereken eşsiz yemekler için tercih edeceğiniz pek çok restoran mevcuttur. Restoran seçenekleri oldukça fazla olmasının yanı sıra, gezmeniz gereken ilçeler ve semtler dahil olmak üzere birçok önemli seçenek mevcuttur. Kahvenizi yudumlarken harika bir manzara eşliğinde aile veya arkadaş çevrenizle keyifli anlar geçirmeniz mümkündür. Dünya mutfağında da önemli bir duruşu olan lezzetleri ile her zaman denemeniz gereken bir çeşit skalası mevcuttur.

Ulaşım Olanakları

Gezi esnasında birçok ulaşım olanakları ile istediğiniz ilçe veya semte gidiş imkanınız bulunur. Her zaman gezi için tercih edeceğiniz semt veya ilçeye ulaşım olanağı oldukça önemlidir. Seyahatin en önemli konularından biri olan ulaşım, her zaman gezinizi kolaylaştıran bir unsurdur. Bu sebeple de seyahatiniz sırasında otobüs, taksi, araç kiralama ve minibüs seçenekleri ile ulaşmanız oldukça önemlidir. Birçok ulaşım aracı sayesinde istediğiniz ilçeye ve semte giderek seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Birçok turistin kolaylıkla şehir içinde mevcut olan ulaşım araçları ile istenilen ilçeye gezi imkanı sağlaması mümkündür. Görülmesi gereken antik yapılardan konaklama seçeneklerine kadar fırsatlar da sunulmaktadır. Bu sebeple de ister ailece, isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte gideceğiniz gezi planınıza ekleyebilirsiniz. Ziyaret edebileceğiniz birçok turistik yapısı olmasının yanında aynı zamanda farklı lezzetleri ile kendine has yemek kültürü de merak edilmektedir. 

Taksi İle Ulaşım

Gezinizde taksi ile ulaşım oldukça kolaylık sağlamakla beraber, aynı zamanda rahat bir seyahat sunar. Bu şekilde seyahatinizde kısa sürede ulaşmanıza imkan tanıyan taksi seçeneği her zaman turistlerin ve birçok seyahat severin tercihi olmaktadır. Fiyatları diğer ulaşım araçlarına göre biraz daha yüksek olan taksinin tercih edilme sebebi kısa sürede varış imkanı sağladığı içindir. 

Otobüs İle Ulaşım

Mevcut olan belediye otobüsleri her zaman birçok semt ve ilçeye gitmektedir. Belirli saatlerde geçen belediye otobüsü her semte ve ilçeye farklı numaralarda gidiş sağlamaktadır. Böylelikle biletiniz hem uygun fiyata gelmekte, hem de istenilen her semte ulaşımınıza kolaylık sağlamaktadır. 

Araç Kiralama İle Ulaşım

Her zaman turistlerin en çok tercih ettiği konulardan biri de ulaşımın araç kiralama ile sağlanmasıdır. Gezi severlere kolaylık tanıdığı gibi aynı zamanda birçok kişi için seyahatte kısa sürede istenilen ilçeye gidiş imkanı sunar. Uygun fiyat aralıklarında mevcut olmakla beraber istenilen modelde araç bulma imkanı da mevcuttur. 

İstanbul Havalimanına En Hızlı Ulaşım Seçenekleri

İstanbul havalimanına en hızlı ulaşımı sağlamak istiyorsanız taksi, belediye otobüsü veya araç kiralama seçeneklerinden faydalanmanız mümkündür. Bu şekilde kolaylık tanıyan ulaşım araçları her zaman kısa sürede havalimanına gitmenize olanak tanır. 

İstanbul - Hatay Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Mesafe karayolundan 1117 km olarak tespit edilmiştir. Süre ise 11 saat 46 dakika olarak bilinir. Fakat uçuş mesafesi 823 km’dir. Süre ise 1 saat 35 dakika kadardır. Belirtilen süreçte uçak ile hızlı bir seyahat imkanı yakalamış olursunuz. Bu sebeple de karayolunu tercih etmek yerine uçak ile seyahatiniz daha kısa sürecektir. Karayolundan gelmek istediğinizde ise uzun süre yolda geçirerek etrafı görerek gezi imkanınız mevcuttur. 

İstanbul Hatay Arası Mesafe Kaç Km’dir?

Akdeniz kısmında kalan Hatay ve Marmara’da bulunan İstanbul arası mesafe, 11 saat 36 dakikadır. Bu sebeple de uçak ile yolculuk yapmak isterseniz kolaylık sunması ile birlikte 1 saat 46 dakikada varış olanağınız mevcuttur. Birbirinden farklı ulaşım olanaklarının mevcut olması ile aynı zamanda seyahat için en çok tercih edilen önemli şehirlerden biridir.

İstanbul- Hatay Uçak Bileti En Uygun Ne Zaman Alınır?

İstanbul – Hatay uçak bileti almak için aynı gün olmasını beklemeden bilet almanız en doğru seçenektir. Bu gibi durumlarda erken tarihlerde bilet fiyatları daha uygun maliyette satışa sunulur. Gidiş zamanınızdan en az 15-20 gün öncesinden alınan biletler her zaman daha uygun fiyatlarda olmaktadır. Bu şekilde hem uygun bir bilet almış olursunuz hem de kısa sürede seyahat yapma imkanı da sağlamış olursunuz. Uçak biletleri kadar konaklama için de önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bu durumun sebebi de aynı gün otellerde boş oda bulmanın zor olmasından kaynaklıdır.

istanbul_hatay

Hatay Hava Durumu

20 Şubat 2024

Sun

14 °C

11 °C

Uçuş süreleri

1 sa 30 dk

Hatay

İzmir

1 sa 40 dk

Hatay

Ankara

1 sa 10 dk

2 sa 25 dk

Hatay

Antalya

1 sa 20 dk

Hatay

Bodrum

2 sa 25 dk

Hatay

Trabzon

2 sa 25 dk

Hatay

Erzurum

2 sa 30 dk

Hatay

Samsun

2 sa 50 dk

Hatay

Dalaman

2 sa 20 dk

İstanbul Hava Durumu

20 Şubat 2024

Sun

8 °C

7 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
428,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
428,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
615,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.215,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.710,98TRY'den
başlayan fiyatlarla

Hatay varışlı yurt içi uçak biletleri

615,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
722,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.468,34TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.911,34TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.749,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.509,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.759,65TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.557,13TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.031,04TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis