İstanbul Londra Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Londra uçak biletleri

5.942,23TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

5.957,17TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

5.957,17TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

5.957,17TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

5.957,17TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

İstanbul Londra Uçak Bileti

Londra Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Londra herkesin hayatında bir kere de olsa ziyaret etmesi gereken İngiltere’nin başkenti ve önemli bir şehirdir. Oldukça köklü bir tarihi geçmişe ve önemli ilk yerleşimlerin izlerine Londra şehrinde rastlayabilirsiniz. Tam 2 bin yıl öncesine dayanan ilk yerleşim kalıntıları yer almaktadır. Londra’ya ilk olarak Keltler gelmiştir. Ancak şehir asıl ismini Romalılar zamanında almış bulunuyor. 

M.Ö 43 yılında aslında bu şehre Roma İmparatorluğu Londonium ismini vermiştir. Bu kelimenin anlamı da “Akan Nehir” anlamına gelir. Geçen zaman dilimiyle birlikte kelime evrimleşerek Londra’ya dönüşmüştür. Şehir içerisinde birçok farklı kültüre rastlamanız mümkündür. Uzun bir tarihi geçmişi barındıran Londra farklı kültürlere oldukça açık bir şehirdir. Hatta bu yönüyle dünya üzerinde de en kozmopolit şehirlerden biri olmuştur. 

Roma İmparatorluğu zamanlarında da en önemli şehirlerden biri olarak Londra her zaman önde olmuştur. Ancak 5. Yüzyılda imparatorluğun çöküşüyle birlikte 11. Yüzyıl dilimine kadar Londra Viking’lerin saldırıları altında kalmışlardır. Hatta birçok bölge bu nedenle terk edilmiş ve harap halde bırakılmıştır. Ancak bu durum 960 yılında değişerek farklı bir yön almıştır. Birleşik Krallık içerisinde en görkemli dini yapılardan biri de Westminster Abbey’dir. Bu dini yapı şehir içerisinde önemli bir kilit rol üstlenmiştir ve zamanında halkı canlandırmıştır.

Şehir üzerinde ticaretin de zamanla hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ve nüfusun da artmasıyla birlikte Londra İngiltere’nin başkenti olmayı başarmıştır. Ayrıca dünya tarihi üzerinde de büyük yeri olan hatta yön veren İngiltere’nin kralları ve kraliçeleri Londra’da ikamet etmişlerdir. Günümüzde de kısmen monarşi ile yönetim devam etmektedir. Kraliçe ikinci Elizabeth Buchingham Sarayı’ndan hizmetlerine devam ediyor. Hatta Buckingham Saray’ına ait bir kısım halka açıktır ve gezilmesine izin verilir. 

Özellikle Britanya İmparatorluğu zamanlarından başkent olan Londra sanayi alanında, sanatta, bilimde dünyada en popüler ve öncü şehirlerden biri olmayı başarmıştır. Aynı zamanda İmparatorluk döneminden beri dünyanın her yerinden göç almaya devam ederek farklı etnik çeşitliliklerine de sıklıkla karşılaşılmaktadır. 

Londra’da Gezilebilecek Yerler

Londra gezilecek ve görülecek yerler bakımından oldukça zengin içeriklere sahip bir şehirdir. Özellikle sanat galerileri, müzeleri ve doğal güzellikleri ile mükemmel bir tarihi zenginliğe sahiptir. Aynı zamanda ülkenin önemli filmlerinden biri olan Harry Potter sinemasına ait de birçok önemli gezilip görülmesi gereken lokasyonlar şehir içerisinde yer almaya devam etmektedir. Güzellikleri ile göz kamaştıran ve dünya üzerinde de oldukça ünlü meydanlara sahip olan önemli bir şehirdir. Kısacası Londra’da gezilecek o kadar çok yer var ki günleriniz sizlere yetmeyecektir. 

İngiltere’nin Başkenti Londra denildiğinde akla ilk olarak efsane güzelliğe sahip olan Buckingham Sarayı gelmektedir. Burası 1703 yılında inşa edilmiştir. 1837 yılında ise Kraliçe Victoria’nın tahta çıkmasıyla artık Buckingham Sarayı resmi olarak kraliyet sarayı olarak kabul edilmiştir. İngiliz Kraliyet ailesi mensuplarına meraklıysanız ve aynı zamanda monarşiyi günümüzde gözlerinizle görmek istiyorsanız bunun en önde gelen örneklerinden biri Buckingham Sarayıdır. 

Londra şüphesiz dünya üzerinde en fazla turistin ağırlandığı şehirlerden biridir. Kültür ve sanat açısından, spor müsabakaları, edebiyatı, mimarisi ve en önemlisi tarihiyle birlikte eşsiz bir kültürel tat bırakır. Londra her ne kadar gezilecek birçok yere sahipse bir o kadar eğlence merkezlerine de sahiptir. Bunlardan en meşhuru da devasa büyüklükteki dönme dolap olan London Eye’dir. Burası gözlem tekerleği olarak tasarlanmış ve aynı zamanda London Eye dünyanın en büyük üçüncü gözlem tekerleği olarak kabul edilmektedir.

Şehir her ne kadar büyük bir metropol olarak anılıyor olsa da Londra’da %47’lik bir alan yeşilliktir. Özellikle bu yeşil alanların büyük bir kısmı da kraliyet parklarından oluşur. Şehir içerisinde her bir yana dağılarak mükemmel bir görünüme sahiptir. Ayrıca bu kraliyet parklarına da girişler serbesttir. Dünya üzerinde de meşhur olan ünlü Londra parkı Hyde Park şehir merkezinde yer alan önemli bir lokasyondur. 

Londra’yı ziyaret ediyorsanız gitmeniz gereken yerler arasında en büyük meydanı olan Trafalgar Meydanı yer almaktadır. Şehir içerisinde yapılan kutlamaların genellikle gerçekleştiği ilk adreslerden biridir. Aynı zamanda burası şehir içerisinde gezilebilecek olan her yere de merkez mesafesinde yer alıyor. Otobüslerin de ilk durağı olarak bu meydan bilinir.

Westminster Abbey Londra’da en görkemli yapılar içerisinde yer alıyor. Burası Westminster Sarayı’nın batısında yer alır. Önemli birçok kişinin ve kralların mezarlıkları ise bu bölgede yer alır. Her ne kadar manastır olsa da aslında manastır olarak kullanılmamaktadır.

Londra’nın en popüler noktalarından ve aynı zamanda en kalabalık yerlerinden birisi de Oxford Street olarak bilinmektedir. Günde ortalama olarak bu cadde üzerinden 500 binden fazla kişi geçmektedir. Bu caddenin uzunluğu 1,9 km kadardır. Yürüyerek eşsiz manzarayla çok keyifli bir gezinti yapabilirsiniz. Ayrıca önemli alışveriş noktalarından biridir.

Londra’nın Tarihi

Londra’nın tarihi 2 bin yıl öncesine kadar uzanmakla birlikte çok fazla medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. Hatta ülke içerisinde günümüze kadar başarıyla ulaşmış olan birçok tarihi eser yer almaktadır. Mimari yapıları olsun, caddeleri ve sokakları olsun bunu ruhunuzun en derin noktalarında hissedebileceksiniz. Özellikle tarihi mekanlar noktasında zengin olan şehirde birçok gezebileceğiniz nokta vardır. 

Bunlardan ilki Westminster Sarayı’dır. Aslında burası sizlerin televizyonlardan da sık sık gördüğü Parlamento Binası’dır. Westminster Sarayı hem politikanın hem de kraliyet ailesine ev sahipliği yaparak oldukça önemli bir yeri vardır. Bu saray 11. Yüzyılda inşa edilmiş olup dönem dönem çıkan yangınlar neticesinde kraliyet sarayı olmasından vazgeçilmiştir. Onun yerine İngiltere Parlamentosu ve Adalet Divanı’na ev sahipliği yapmasıyla öne çıkmıştır. Turlar ile ziyaretçiler için serbest olan bölümleri gezip görebilirsiniz.

Londra denildiğinde ikonik noktalardan biri de şüphesiz Big Ben kulesidir. Aslında adı Elizabeth Kulesi olan bu yer dünya üzerinde yaygın adıyla Big Ben olarak biliniyor. Bu kule içerisinde yer alan 13 ton ağırlığındaki devasa çan sebebiyle Big Ben adını almıştır. 

Londra’nın en büyük dini yapısının yer verildiği Aziz Paul Katedrali Piskoposluk merkezidir. Ayrıca her yıl çok fazla turisti çeken bir noktadır. 17. Yüzyıldan kalma olan bu yer savaşlarda gördüğü hasarlarla birlikte birçok kez yenilenmeye gitmiştir. Hatta yapıldığı dönem içerisinde 111 metreyle Londra’nın o zamanlardaki en uzun binası olarak bilinirmiş. Aynı zamanda dünyadaki en büyük kilise kubbesi burada yer almaktadır.

Kensington Bahçeleri içerisinde yer alan oldukça mütevazı bir saray olarak bilinen Kensington Sarayı da 17. Yüzyılda yapılmış olan önemli bir mimarisi vardır. Burası birçok dük, düşeş ve kraliçeye ev sahipliği yapmıştır. Köklü bir geçmişe sahip olan saray göz kamaştırıcı güzelliğiyle ziyaretçilerini kendisine hayran bırakıyor. 

Dünyanın en eski ve hatta en büyük şatolarından biri Windsor Şatosu’dur. Burası 900 yıldan eski bir tarihi geçmişe sahiptir. Özellikle Kraliçe Elizabeth’in hafta sonlarında tercih etmiş olduğu önemli bir yerleşkedir. Trenle kolay bir şekilde ulaşım sağlayarak uygun zaman dilimlerinde gezilere katılabilirsiniz.

Bir diğer Londra’nın ikonik açılır ve kapanan baskül köprüsü Tower Bridge’dir. Bu köprü şehrin iki yanını birbirine bağlar. Mimarisi ise görenleri büyülemektedir. Köprü ilk zamanlarında buhar enerjisiyle çalışıyormuş, ancak gelişen teknolojiyle birlikte şu an elektrikli çalışmaktadır. Eski sisteme ait bütün detaylar korunarak sergi haline de getirmiş bölümleri vardır.

British Museum ise insanlık tarihine ev sahipliği yapan ve tam 2 milyon yıl öncesine uzanan kalıntıları içerisinde barındırıyor. Oldukça önemli bir koleksiyona sahip bir merkezdir. Her döneme ait medeniyetin somut öğelerini yakından görmeniz mümkün olacaktır. Yılda 6 milyondan fazla kişi bu müzeyi ziyarete gelmektedir.

Londra’da Kültürel Etkinlikler

Londra sahip olduğu kültürel ve turistik yapısıyla burada her yıl birçok farklı festivale yer vermektedir. Birbirinden ünlü festivaller ve karnavallar ile tatillerinizi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. 

Avrupa’da yer alan en önemli sokak festivallerinden biri de Londra Geçiti olarak bilinir. Dünya çapında birçok ülkeyi temsil ederek 10 bin kadar sanatçının yer aldığı ve yeni yıl gününde müziklerle birlikte harika eğlencelerin olduğu önemli bir festivaldir. Bu festival yeni yıl gecesi ile Big Ben’de başlar ve geçit töreni sabah 3 saatlerinde son bulur.

NotthingHill Karnavalı Ağustos ayında Pazar ve Pazartesi günleri düzenlenen ve Londra’nın en ilginç etkinliklerinden biridir. Londra her yıl özellikle festival zamanlarında dünyanın 4 bir yanından ziyaretçi kabul eder. Sizleri birbirinden renkli kostümler, harika karnaval ve yiyecekleri bekler. 

Pueblo Karnavalı Ağustos ayında gerçekleşen Burgess Park’da yapılan ve İngiltere’de yer alan en büyük Latin Amerikan festivalidir. Güney Amerika’dan birçok sanatçının katıldığı bu festivale her yıl 60 binden fazla kişi katılır.

Londra Şehir Festivali Haziran ve Temmuz aylarında gerçekleşen ve birbirinden eğlenceli müziklerin yer aldığı, filmlerin yansıtıldığı ve sanatla iç içe olan önemli bir festivaldir. Dünyanın önde gelen birçok sanatçısı da bu festivalde yer alır. 

Her yıl Ocak ayında düzenlenen ve içerisinde 100 galeri, 1500 sanatçı eseri yer alan Londra Sanat Fuarı oldukça önemli bir kültürel etkinliktir. Burada birçok çağdaş sanat eserlerini inceleyebilir ve satın dahi alabilirsiniz.

Lord Mayos’s Show Londra’nın oldukça önemli törenlerinden biridir. Kral Joh’un 1215 yılında vatandaşların kendi belediye başkanlarını seçmesi ile ortaya çıkan özel bir gösteridir. Her yıl yeniden oylamayla Lord Mayor seçilir. Bu festivale birçok meslek grubu katılır. Askeri bandolar yer alır ve mükemmel havai fişek gösterileri eşlik eder.

Londra’da her yıl Büyük Nehir Yarışı düzenlenir. Thames nehri boyunca 2 bin kişi bu yarışa katılır. Aynı zamanda The Mayor’sThames Festivali Eylül ayının bir hafta sonunda gerçekleşen oldukça renkli ve sokak sanatçılarından oluşan, animasyonların sergilendiği bir festivaldir. Hatta Avrupa üzerinde yer alan en uzun sokak festivalleri arasında yer alır.

Londra’nın Lezzetleri

Londra’da bu kadar keyifli bir gezi geçirirken bunlara eşlik olarak lokal yemeklerden yemeden de şehirden ayrılmayın. Londra yemek yemek için birçok alternatifin içerisinde yer aldığı önemli şehirlerden biridir. Çok farklı mutfak kültürlerine ev sahipliği yapar. Bunun başlıca sebebi de şehrin yapısının kozmopolit olmasından kaynaklıdır. Her ne kadar şehir üzerinde geleneksel mutfaktan uzaklaşma görülüyor olsa da dünya mutfağı noktasında eşsiz lezzetleri Londra’da bulabilirsiniz.

Geleneksel İngiliz yemekleri arasındaki temel malzemeler patates, fırınlanmış et ve haşlanmış sebzelerdir. Aynı zamanda balık yanında kızartılmış patatesler de son derece meşhurdur. Hatta Londra sokaklarında birçok fish and chips satan dükkanlar görebilirsiniz. Hemen hemen her restoranda menülerde yer alan bir üründür.

Tatlı denildiğinde ise İngiliz kültüründe Yorkshire adında bir puding yer alır. Ancak İngilizler bunu daha çok bir tatlı niyetinde değil yemek türevi olarak tüketirler. Bar ve restoranlarda menülerde sıkça yer alır. Aynı zamanda eğer İngiltere’de Londra’ya geldiyseniz bir İngiliz kahvaltısı yapmadan dönmek istemezsiniz. Yumurta, et, sosis, domates, fasulye, tost ve bazen mantar şeklinde sunulan bir kahvaltı tabağıdır. 

Üstelik şehirde 5 çayı oldukça önemli bir yere sahiptir. Birbirinden harika hamur işi yiyebilirsiniz. İngiltere’ye özgü tatlarla birlikte tam bir keyif çayı yaparak şehrin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 

Londra’da Ulaşım

Londra üzerinde ulaşım ağı son derece gelişmiş bir şehirdir. Şehir içerisinde metro, otobüs, tren, bisiklet ve tur otobüslerine yer verilir. Bunları kullanarak seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik şehir içi ulaşım noktasında da tarihi eserlere çok kolay ulaşım sağlarsınız. Görülecek yerlere de kısa sürede metro hattını kullanarak oldukça kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Transport for London şirketi Londra ulaşımı ile ilgilenen önemli bir departmandır. Eğer bir sorun yaşarsanız turistlerle 24 saat ilgilenmektedir.

Metro ile Ulaşım

Metro ile ulaşım noktasında Londra mükemmel bir hizmete sahiptir. Dünya üzerinde de en geniş metro hattına sahip olan ülkedir. Sabah 5:30’dan gece 12’ye kadar hizmet sağlayan bir metro hattı vardır. Şehir içerisinde en uygun ulaşım araçlarından biri de aynı zamanda metrolardır.

Otobüs ile Ulaşım

Şehir üzerinde her yere gidebileceğiniz şekilde haritaları oluşturulmuş olan otobüs hatları yer almaktadır. Ayrıca filmlerden ve dizilerden sıkça şahit olduğunuz çift katlı kırmızı otobüsler yer almaktadır. Bu otobüsler metrolardan farklı olarak gece de hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Londra’da istediğiniz her lokasyona kolayca ulaşabilen hatları mevcuttur.

Bisiklet ile Ulaşım

Londra her ne kadar kozmopolit bir şehir olsa da çevreye de bir o kadar duyarlıdır. Bisiklet kullanımı ise şehir içerisinde oldukça popülerdir. Bisikletleri kiralayarak şehri pedal çevirerek oldukça keyifli bir şekilde gezebilirsiniz. Bisikletler ile metrolara binebilir ve kısa mesafelerde de kullanarak her yere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.İstanbul Havalimanı’na Ulaşım Olanakları

İstanbul Havalimanı’na ulaşım noktasında sizler için birçok seçeneğe yer verilmiştir. İster belediye otobüslerini isterseniz de özel servislerini kullanarak kolaylıkla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Belediye otobüslerinde H-1, H-2, H-3, H-6, H-8, H-9 hatlarını kullanabilirsiniz. Eğer özel servis kullanacaksanız belli duruklardan binerek ve kredi kartıyla temassız ödeme seçeneğiyle, otobüs kartınızla da binebilirsiniz. 

İstanbul’dan Londra’ya Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul’dan Londra’ya gerçekleşen uçuşların süresi 4 saat 5 dakikadır. Ancak her ihtimale karşı uçağın rötar yapması ve hava koşullarını da düşünmeniz gerekebilir. Aynı zamanda aktarmalı bilet alacak olursanız bu süreler daha da uzayabilecektir.

İstanbul Londra Arası Kaç Km?

İstanbul ve Londra arası kara yolu ile 3044 km iken hava yoluyla bu mesafe 2500 km’ye kadar düşmektedir. 

Londra’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Avrupa’nın en çok ziyaret edilen ikinci başkenti olarak Londra her yıl birçok ziyaretçiyi ağırlamaya devam ediyor. Londra için seyahat gerçekleştirecek iseniz yılın her zamanında gidebilirsiniz. Ancak yine de şehri yaz aylarında ziyaret etmeniz daha keyifli olacaktır. Bu nedenle de biletlerinizi en uyguna almak için önceden rezervasyon işlemi yapabilirsiniz. Hatta uçuşlarınız için bildirimleri açarak güncel fiyatları takip edebilirsiniz.

Londra’da İklim Nasıldır?

Londra tam olarak yağmurları ile ünlü bir şehirdir. Bu şehrin asıl iklimi okyanus iklimidir. Şehir içerisinde ılıman ve nemli bir iklime rastlamanız mümkündür. Aynı zamanda yaz aylarında Londra merkezinde sıcaklık 22 derece olarak değişiklik gösterir. Kış aylarında ise 2 ila 5 derece arasında değişen soğuk havalar söz konusudur.istanbul_londra

Londra Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

26 °C

26 °C

Uçuş süreleri

Londra

İstanbul

3 sa 30 dk

Londra

Ankara

4 sa 35 dk

Londra

İzmir

3 sa 45 dk

Londra

Antalya

3 sa 10 dk

Londra

Gaziantep

5 sa 5 dk

Londra

Adana

5 sa 10 dk

Londra

Tiflis

5 sa 40 dk

Londra

Bakü

6 sa 20 dk

İstanbul Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

9 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Londra varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.158,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.877,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.158,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.155,85TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.094,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.219,53TRY'den
başlayan fiyatlarla
900,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.643,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.643,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.663,97TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis