İstanbul Manila Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Filipinler uçak biletleri

27.914,23TRY'den
başlayan fiyatlarla

23 Eyl 2023

23 Eyl 2023

11.630,04TRY'den
başlayan fiyatlarla

29 Eyl 2023

29 Eyl 2023

13.271,30TRY'den
başlayan fiyatlarla

30 Eyl 2023

30 Eyl 2023

21.397,86TRY'den
başlayan fiyatlarla

14 Eki 2023

14 Eki 2023

13.137,68TRY'den
başlayan fiyatlarla

31 Eki 2023

31 Eki 2023

İstanbul Manila Uçak Bileti 

Manila Hakkında 

Filipinler Cumhuriyetinin hem başkenti hem de ticaret limanı olan Manila, son derece popüler bir merkezdir. Bu şehre ilk gidildiğinde devasa gökdelenleri göze çarpar. Aşırı kalabalık, yüksek orandaki hava kirliliği, alt yapı yetersizliği, yoğun ticareti ve düzensiz kentleşmesinden dolayı olumsuz özellikler barındırsa da bünyesinde barındırdığı doğal güzellikleri, tarihi alanları ve kültür birikimi ile görülmeye değer bir şehirdir. Filipinler’in tarihi geçmişini en iyi şekilde yansıtan Manila, tarihten bir yolculuğa çıkıyormuş gibi hissettir. Ayrıca şehrin bölgeleri hem zenginleri hem de fakirleri bir arada barındıran yapısıyla çarpıcıdır. Son derece renkli ve hareketli bir yaşama sahip olan Manila’yı bahar ve yaz ayları başta olmak üzere her tarihte ziyaret etmek mümkündür. 

Manila‘da Gezilmesi Gereken Yerler 

Manila, doğal yapıları, müzeler, katedraller, parklar, kaleler, kiliseler, caddeler ve daha pek çok yer ile dikkat çeker. Manila da görmeniz gereken yerler arasında yer alan Rizal Park, şehrin kalbinde huzur veren mükemmel bir bahçedir. Quiapo Kilisesi ise, şehrin en beğenilen ve en eski Katolik kiliseleri arasında bulunur. Manila Ocean Park, bu şehre gelip de eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenlerin ilk adresi olması olacak ve bu noktada mutlaka gidilmesi gereken bir yerdir. İnteraktif deniz yaşamını sunan atmosferi ile her göreni etkiler. San Agustin Kilisesi ve Müzesi, Filipinler Ulusal Müzesi, Bambike Ecotours, Santiago Kalesi de mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. 

Manila Tarihi 

Manila’da tarihi ve kültürel alanları ile adeta açık hava müzesi gibidir. Katedraller, kiliseler, müzeler, kaleler, parklar, kuleler ve daha pek çok tarihi alanı ile dikkat çeker. Bu alanlar arasında yer alan Quiapo Kilisesi, şehrin en beğenilen ve en eski Katolik kilisesidir. O nedenle hem yerli halk hem de turistler tarafından büyük bir ilgi görür. Bunun yanı sıra San Agustin Kilisesi ve Müzesi, Para Müzesi, Filipinler Ulusal Müzesi, Bambike Ecotours, Manila Katedrali ve Santiago Kalesi de mutlaka görülmesi gereken tarihi yerler arasındadır. Bu yapılar şehrin tarihini de yansıtması açısından oldukça önemlidir.

Manila’da Kültürel Etkinlikler

Hem gece hayatı hem de kültürel etkinlikleri ile dikkat çeken Manila, ziyaretçilerine muhteşem anlar sunar. Gece hayatının aktif olduğu caddelerde sırasıyla barlar, kafeler, restoranlar, gece kulüpleri ve publar bulunur. Çoğu mekan sabahın ilk ışıklarına kadar hizmet verir ve doyasıya eğlenilmesine olanak sağlar. Bunun dışında Manila’da yöresel ve sanatsal festivaller düzenlenir. Yeme içme festivali bunlar arasında yer alıp, çok lezzetli ve çeşitli yiyeceklerin sergilendiği bir festival olur. Bunun dışında market, çarşı ve alışveriş merkezleri her kullanıcıya hitap edebilecek ürünler barındırır. Bahsi geçen yerlere gidilerek Manila da muhteşem deneyimler elde edilebilir. 

Manila‘da Konaklama 

Hem Türkiye’den hem de Dünya’nın pek çok ülkesinden ziyaretçi ağırlayan Manila harika bir destinasyondur. Bünyesinde barındırdığı tarihi noktalar, doğal güzellikler, festivaller, kültürel etkinlikler ve eşsiz lezzetler ile gönüllerde taht kurar. O nedenle bir giden bir daha gitmeyi ister. Manila halkı ise, ziyaretçilerinin her birine hitap edebilmek için lüks otellerden pansiyonlara kadar pek çok konaklama alternatifi sunar. 5 yıldızlı lüks oteller her şey dahil ve ultra her şey dahil konsepti ile dikkat çeker. Bunun yanı sıra 3, 4 ve 5 yıldızlı oteller de her bütçeye ve her beklentiye hitap etmeyi başarır. 

Manila Lezzetleri

Filipinler mutfağı, zengin ve doğal malzemelerden oluşan son derece lezzetli bir kültüre sahiptir. Hem yöresel lezzetleri hem de dünya mutfağındaki lezzetleri ile dikkat çeken Manila mutfağında, aç kalmayacağınıza eminiz. Adobo, kentte tüketebileceğiniz ulusal yemeklerden biridir. Tavuk eti ile pişirilen bu lezzetin içerisinde deniz ürünleri, soya sosu, sebze, sirke ve birçok baharat yer alır. Binacol, Manila da tüketebileceğiniz tavuk etli lezzetlerden bir diğeridir. Filipin Bifteği, ince ince kesilen biftek etlerinden oluşur. Pancit, Manila’nın spesiyel yemeklerden bir diğeri olup, noodle ile yapılır. Pandesal, beş çaylarında ve kahve molalarında sıklıkla tüketilen bir lezzettir. Tinola, et ve sebzeden yapılan besin değeri yüksek olan bir çorbadır. Dinengdeng, Ensaymada, Brazo de Mercedes de Manila da tüketmeniz gereken muhteşem lezzetler arasındadır. 

Manila’da Ulaşım 

İstanbul ile Manila arasında gerçekleşen ulaşım yaklaşık olarak 11 saat 20 dakika sürmektedir. Bu şehrin havalimanına indiğinizde şehir merkezine veya herhangi bir noktaya gitmeniz için birçok seçenek belirir. Bu seçeneklerin birçoğu toplu taşıma olurken tolu taşımanın yanı sıra taksi ve araç kiralama gibi kişisel seçeneklerden de faydalanılabilir. Her zevke ve her beklentiye hitap eden ulaşım seçenekleri yalnızca fiyat bakımından birbirinden ayrılır. Bu noktada, bütçeyi göz önünde bulundurarak hareket etmek doğru olur. Aşağıda havalimanından şehir merkezine gitmek için seçenekler yer alır: 

Metro ile Ulaşım

Manila’da şehir içi ulaşım da metro ağları da hizmet verir. Bu ağlar son derece ekonomik ve rahat olduğundan birçok yere gitmek için tercih edilir. Havaalanından şehir merkezine gitmek üzere kullanılabileceği gibi gezilecek yerlere giderken de tercih edilebilir. 

Araç Kiralama 

Tatil boyunca keyifli ve konforlu yolculuk geçirmek isteyenlerin tercihleri arasında araç kiralama seçeneği bulunur. Çeşitli firmalar tarafından sunulan araçlar lüks ve orta segment olarak dikkat çeker. Bu araçları havalimanına indiğiniz an kiralayabilir ve tatil bittikten sonra teslim edip, ülkeden ayrılabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Havalimanından şehir merkezine veya herhangi bir alana konforlu gitmenin yolu taksilere binmekten geçer. Son derece konforlu ve rahat olan taksilerle yolculuk yapılabilir. 

Otobüs ile Ulaşım

Manila havaalanına indiğinizde karşınıza çıkacak ulaşım seçeneklerinden bir diğeri de otobüs olur. Otobüsler şehrin birçok noktasına gittiği için aşırı kullanışlı bir seçim olarak dikkat çeker. Üstelik ekonomik fiyatıyla istediğiniz noktaya erişmenizi sağlar. 

Yolcu Servisi ile Ulaşım

Manila Havalimanında sıklıkla tercih edilen ulaşım seçeneklerinden biri yolcu servisi olup hem konforlu hem de ekonomiktir. Bu ulaşım seçenekleri belirli bir saatte hareket ettiği için uçaktan iniş saatinizi göz önünde bulundurarak hareket etmeniz doğru olur. Tren ile Ulaşım

Trenler de havalimanına indiğinizde tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Son derece ekonomik ve konforlu olan bu araçlar ile kısa zamanlı yolculuk geçirilebilir. 

İstanbul Havalimanına Ulaşım

İstanbul şehir merkezinden İstanbul havaalanlarına hem İEET hem de metro seçenekleri ile cüzi fiyatlara ulaşım sağlanabilir. Bu araçlara şehir merkezinden binilebileceği gibi farklı noktalardan da binilebilir. 

İstanbul’dan Manila’ya Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul ile Manila arası seferler yaklaşık olarak 11 saat 20 dakika sürer. Bu yolculuk aktarmalı ve aktarmasız gerçekleşebileceği için bahsi geçen uçuşlarda süre değişebilir.

İstanbul’dan Manila Kaç Kilometre?

İstanbul ile Manila arası mesafe kuş uçuşu olarak yaklaşık 9109 kilometreden oluşur. 

İstanbul’dan Manila’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İstanbul ile Manila arasında gerçekleştirilen uçuşlar pek çok uçak firması tarafından değerli yolcular ile buluşturulur. Bu uçuş seçenekleri zaman zaman indirimli ve avantajlı fiyatlar ile sunulur. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için firmaları takip etmek yeterli olur.

img

Filipinler Hava Durumu

22 Eylül 2023

Sun

28 °C

26 °C

Uçuş süreleri

Manila

İstanbul

12 sa 25 dk

İstanbul Hava Durumu

22 Eylül 2023

Sun

19 °C

17 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
957,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.764,69TRY'den
başlayan fiyatlarla

Filipinler varışlı yurt dışı uçak biletleri

9.152,46TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis