İstanbul Meksika Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Meksika uçak biletleri

44.174,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

20 Şub 2024

20 Şub 2024

44.174,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

20 Şub 2024

20 Şub 2024

25.522,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Nis 2024

06 Nis 2024

25.371,61TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Nis 2024

07 Nis 2024

25.554,59TRY'den
başlayan fiyatlarla

15 Nis 2024

15 Nis 2024

İstanbul Belgrad Uçak Bileti

Belgrad Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Belgrad, Sırbistan’ın başkentidir. Aynı zamanda da en büyük şehridir. Sava ve Tuna nehirlerinin kesiştiği platodadır. Nüfusu ise 1.3 milyondur. Güneydoğu Avrupa bölgesinin en büyük kentlerinden biridir. Beyaz Şehir anlamına gelmektedir. İdari açıdan yüzölçümü 3.333.60 kilometrekaredir. Ülkenin ufak bir kısmını kaplayan şehir, birçok yere de yakın olması ile bilinir.

Belgrad’ın kurulduğu yer, Prehistorik Avrupa’nın en ilgi çeken kültürlerinden bir tanesi olan Vinca kültürünün doğduğu bölge olarak görülür. Antik çağlarda kentin yer aldığı bölgede Trak Dak kabilelerinden biri olan Singiler yerleşim kurmuşken M.Ö. 279 senesinin akabinde bölgeye gelmiş olan Keltler buranın ismini Singidün yapmıştır. Belgrad, tarihi boyunca birçok olay atlatmıştır.

Belgrad’da Gezilmesi Gereken Yerler

Kalemegdan, Belgrad’ın gezilecek ilk durağıdır. Türkçe kökene sahip olan bu ad, kale ve meydan kelimelerinin birleşiminden doğmuştur. Burada Belgrad Kalesi ve kale etrafında bir park bulunur. Kalemegdan’da bulunan ve adı yine Türkçe kökene sahip olan diğer yapı da Sahat Kula yani Saat Kulesidir. Burada Zindan Kapısı da keyifle görülebilir ve incelenebilir. Günümüzde birçok kişi Zindan Kapısı’nın hikayesini de öğrenmek adına Belgrad’ı ziyaret eder.

Her zaman müze gezmek isteyen kişiler için Nikola Tesla Müzesi de Belgrad’da yer alır. Tesla’nın kendi eşyalarının ve icatlarının sergilenmekte olduğu bu ilgi çekici müze, Krunska Caddesi’nde bulunur. Nikola Tesla Müzesi, 1952 senesinden itibaren ziyaretçilere açılmıştır. Herkes buraya yoğun bir alaka göstermiştir. Müze içerisinde Tesla’nın kitapları, sanat koleksiyonu ve 160 bin tane orijinal belge yer alır. Hayli uzun bir sürede gezilebilecek bir yerdir. İhtişamı ile herkesi etkiler.

Belgrad'ın en ilgi çekici müzelerinden Sırbistan Ulusal Müzesi 1844 yılında kurulmuştur.

Belgrad’da bulunan Çağdaş Sanatlar Müzesi, Avrupa'da kurulan ilk çağdaş sanatlar müzesi özelliği taşımaktadır. 

Knez Mihailova Caddesi de Belgrad’ın kalbi olan caddedir. Trafiğe tamamen kapalıdır. Cadde üzerinde birçok mağaza, lokanta ve kafe bulunur. Aynı zamanda da şehrin en mühim sanat galerileri de bu caddede bulunmaktadır. İstiklal Caddesi’ne benzer bir görünümü olan Knez Mihailova Caddesi, sene boyunca sayısız konserin yapıldığı mekan olarak da dikkatleri üzerine çeker. Burası aynı zamanda Alaçatı sokaklarını da hatırlatan bir güzelliğe sahiptir.

Tasmajdan Park yani Taş Meydan Parkı, sakin ambiyansı ile Belgrad’ın mutlaka görülmesi gerekenler listesinde yer alır. St. Mark Kilisesi gibi tarihi yerler de her daim burada bulunur. Parktaki Çocuk Kültür Merkezi, çocukların keyifli zaman geçirebileceği noktalar arasındadır. Tasmajdan adı ise Osmanlı devrinde bölgede bulunan taş ocakları nedeniyle verilmiştir. O günden beri de ismi asla değiştirilmemiştir. Kalıcı hale getirilmiştir.

Republic Square Park ise Cumhuriyet Meydanı’dır. Meydanda çok ilgi gören birkaç bina mevcuttur. İlk defa 1868 senesinde kapılarını açan Ulusal Tiyatro da tam olarak burada konumlandırılmıştır. Çocuklar için kurulan Bosko Buha Çocuk Tiyatrosu ve Ulusal Müze gibi yerlerin her biri de bu mevkide yer alır. Merkezi bir nokta olduğu için ulaşım da son derece kolay bir biçimde gerçekleştirilir. Trafik asla yoktur, gelmek isteyenler en konforlu şekilde buraya gelebilirler.

Belgrad’da görülecek yerlerden biri de Skadarlija olur. Yalnızca 400 metrelik bir sokak olmasına rağmen Belgrad’ın sahiden de en sevimli sokağıdır. Çok eski zamanlarda burada çingeneler yaşıyormuş. Şu an ise bohem tarza sahip olan Skadarlija Sokağı, kusursuz akşam yemeklerinin vazgeçilmez adresidir. Bu caddede yürürken eski evleri incelemek de mümkündür. Burası şehir merkezinde yer alır; bu yüzden de hafta sonları fazlası ile kalabalık olabilir. Hafta içi ziyaret etmek en mantıklısı olacaktır. 

Savamala da bir mahalledir. Sava Nehri çevresinden Kalemegdan’a kadar uzanır. Surların dış kısmına yapılan ilk yerleşim yerlerinden biri olan bu mekan, son senelerde sürekli olarak değişime uğruyor. Sanatçı bireyler bölgeyi kontrol altına alarak yaratıcı girişimleriyle her şeyi değiştirmeye başlamıştır. Savamala Mahallesi’nin tamamen kendine özgü, göz alıcı bir görünümü vardır. Özgür bir mahalle incelemek isteyen herkes Savamala’yı bir görmelidir. 

Nova Grad yani Yeni Belgrad ise Savamala Mahallesi’nden Savski Most adlı köprüyle karşıya geçilince görünen kentin adıdır. Burada iş merkezleri, alışveriş mekanları ve yüksek katlı binalar bulunur. Manzara izlenerek kıyı boyunca muazzam bir yürüyüş gerçekleştirilebilir. Merkezi bir yer olduğu için bol bol alışveriş de yapılabilir. Seçim bu konuda tamamen kişilere kalıyor; Nova Grad’da genel olarak aşırı derece gezilecek bir yer olmasa da kişilerin zevkine uyuyorsa burası da elbette gezilebilir.

Bir diğer ilgi çekici mekan olan Zemun, Tuna Nehri boyunca devam eden bir şehirdir. Sokaklarının harika bir güzelliği vardır. Turist kalabalığı burada çok fazla olmaz. Sakinlik arayan kişiler her daim burayı tercih edebilir. Burası yüzyıllar evvel Osmanlı ve Avusturya arasında sınır kasabası olmaktaydı. 1934 senesinde ise Belgrad ile birleşmiştir. Gardos Kulesi de burada görülmesi gereken yerlerdendir. Belgrad’da gezilecek yerler hiçbir zaman bitmez. Her yerini gezmek birkaç günü alabilir.

Belgrad’ın Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Belgrad’ın tarihi dokuya sahip yerlerine başlangıç Terazi Meydanı ile en iyi şekilde yapılabilir. Cumhuriyet Meydanı’ndan biraz ilerlenirse Terazi Meydanı direkt olarak görünecektir. Burası adını Osmanlıların 1840’lı senelerde kentin su dağıtımını yapmak için inşa ettiği su kulesinden alır. 1906 senesinde yapılan ve Alfred Hitchcock, Maksim Gorki, Brad Pitt gibi yıldız isimleri ağırlayan Moskova Oteli de yine burada konumlanmıştır. Muhteşem manzaraya sahip olan otellerden bir tanesidir.

Josip Broz Tito, Yugoslavlara İkinci Dünya Savaşı’nda liderlik yapmıştır. Uluslararası konularda son derece saygı duyulan bu lider, 1980 senesinde hayata veda etti ve eşiyle beraber Çiçek Evi yani House of Flowers adıyla bilinen anıt mezara gömüldüler. Bu nedenle Çiçek Evi de Belgrad’da mutlaka gezilmesi gereken tarihi yerlerden biri olmuştur. Birçok kişi burayı ziyaret ettiği zaman hüzünlenmektedir. Buna karşın muhteşem bir ambiyansı olduğu da ortadadır.

Avala Kulesi de 1965 senesinde inşa edilmiştir. Fakat 1999 senesinde gerçekleşen NATO bombardımanında bu kule ne yazık ki tamamen yok olmuştur. 2010 senesinde bir gayretle yeniden yapılan Avala Kulesi, Balkanlardaki en yüksek kule olma unvanına sahiptir. Yüksekliği tam tamına 206 metredir. Devasa bir yapıdır ve turist akınına uğrar. Herkes bol bol fotoğrafını çekmek ister. Ayrıca bu kulenin yeniden inşa edilmesi konusunda maddi açıdan halkın da yardımcı olduğu bilinmektedir. El birliği ile herkes katkı sunmak için çaba göstermiştir. Takdire şayan bir durumdur.

Belgrad’a gelen herkesin görmesi gereken ve Voyvodina Eyaleti’nin başkenti olarak da bilinen Novi Sad, Belgrad’dan sonraki en büyük Sırbistan şehridir. Burası uzun seneler Avusturya – Macaristan İmparatorluğu egemenliğinde kaldığı için Macar etkisi son derece kendini hissettirir. Kusursuz bir ambiyansa sahip olması ile dikkat çeken bir yerdir. Novi Sad birçok bilgisayar oyununda ve filmde de kullanılan mekanlardan biri olmuştur. Marjinal bir yapısı vardır. 

Karlofça, Karlofça Antlaşması’nın gerçekleştirildiği yerdir. Sırbistan için de son derece mühim bir noktadır. 170 sene Osmanlı egemenliğinde kalan bu yer, seneler sonra tekrar Avusturya – Macaristan Krallığı’na geçmiştir. Burada yer alan tarihi binalar herkesin ilgisini çekecek kadar güzel görünüyor. Kesinlikle keşfedilmesi gereken bir noktadır; tarihi mekanları seven kişiler buraya uğramadan yaşadıkları ülkeye geri dönmemelidir. 

Kültürel Etkinliklerin Odağında Belgrad Kenti

Belgrad’da sayısız kültürel etkinlik oluşturulur. Her sene Belgrad Film Festivali yapılmaktadır. Bu festivale birden fazla ünlü sima katılır, ödüller verilir ve film gösterimleri gerçekleştirilir. Film eleştirmenleri de yapımların her birini yorumlar. Bunun yanı sıra opera, tiyatro, dans türleri, yemek ve kahve festivalleri gibi türlü aktiviteler de üretilir. Belgrad, herkesin daimi bir biçimde aktivitelerden keyif alacağı çok özel bir yerdir.

Belgrad’da Konaklama İmkanları 

Belgrad, konaklama konusunda kendini geliştirmiş bir yerdir. Günlük kiralık evler, kiralık odalar, pansiyonlar, apart oteller, butik oteller, lüks ve ekonomik oteller gibi birçok seçenek burada yer alır. Herkes kendi bütçesine uyan yerden rezervasyonunu yaptırarak muhteşem bir tatil geçirebilir. Çok önceden rezervasyon yaptırmak bu işlemi daha uygun fiyatlı kılabilir.

Belgrad’da Denenmesi Gereken Lezzetler

Belgrad mutfağı hayli çeşitli yemekler içerir. Başlangıç Ajvar ile yapılabilir. Bu aslında her yemeğin yanına yakışan bir garnitür olmaktadır. Sarımsak, patlıcan ve kırmızıbiberin sentezlenmesi ile ortaya çıkan bu yiyeceği Sırplar genelde meze ve salata olarak kullanır. Acı olma düzeyi ise tamamen kişiye göre ayarlanabilmekte olup, enfes bir tadı vardır. 

İtalya’nın meşhur pizzasına Sırp dokunuşu yapılınca adı Bucko Pizza oluyor. Sırbistan’ın en sık tüketilen yemeklerinden biri de budur. Pizza hamuru üzerine türlü malzemelerin eklenmesi sonucunda ortaya çıkan Bucko Pizza genel olarak soğuk içeceklerle beraber servis ediliyor. Günün her saatinde bu pizzadan hazırlayan birçok mekan da bulunuyor.

Türk mutfağına hayli yakın olan Burek ise anne böreğinin aynısıdır. Kıymalı, peynirli, patatesli, ıspanaklı ve mantarlı birçok seçenek bulunabilir. Fiyat açısından da son derece uygun olan bir yiyecektir. Genelde atıştırmalık olarak kullanılır. Denenmesi gereken bir başka Belgrad lezzeti ise Cevapcici olur. Domuz ya da sığır etinin kıyılarak ızgarada pişmesi ile hazırlanan bu yemeğin farklı bir lezzeti vardır.

En çok da Belgrad’da yenmesi gereken Karadordeva Snicla, geçmişte kraliyet yemeklerini temsil etmekteydi. Kırmızı etin yer aldığı bu yemek; domuz ya da dana bifteğinin içerisinin kaymakla doldurulduktan sonra rulo formuna dönüştürülmesi ile hazırlanır. Ülkenin en çok ilgi çeken yemeği olmaktadır. Birçok turist bu yemeği denemek adına Belgrad’a gelir.

Kobasica ise Sırp tarzında hazırlanan sosis türlerindendir. Kobasica yiyeceğini restoranlarda bulmak mümkündür. Genelde ekmek arası yenir. Yanında ise patates ve salata sunulur. Ülke genelinde çoğunlukla kızartılarak veyahut soğuk meze halinde ana yemeklerin yanında veriliyor. Pljeskavica ise bir et yemeğidir. Birçok farklı baharatla hazırlanır. Bu köfte de yine patates ve salata ile iyi gider.

Biber dolması da Punjene Paprike ismi ile Sırpların en sevdiği yiyeceklerden biridir. Bol bol domates sosu ile sunulan bu leziz yiyecek herkesin damak zevkine uyum sağlaması ile ilgi çeker. Farklı tatlar denemeyi sevmeyenler bu tür yiyeceklerle Sırbistan’da daha kolay zaman geçirebilir. Bir de Skembici vardır. Bu yemek, işkembe çorbasına benziyor. Güveçte birden fazla sebzeyle hazırlanan bir yemektir.

Urbenes de yine meze ya da sos olarak değerlendirilen Sırp yiyeceklerinden biridir. Kırmızı biber, baharatlar ve peynirle hazırlanır. Çok acı bir mezedir. Tatlı şekilde tüketilirse daha farklı bir lezzet ortaya çıkar fakat bireyler bu mezeyi genelde acı olduğu için tercih eder. Urbenes mezesi, et yemeklerinin yanına çok yakışır. Bol bol da tüketilir.

Tatlı Belgrad Lezzetleri

Baklavası ile meşhur olan Belgrad, lezzet ve yapılış yönüyle ülkemizin baklavasının aynısıdır. Sırp usulü baklava denemek isteyen bireyler bu tatlıyı çok sevecektir. Bir diğer Sırbistan tatlısı ise Krofne olmaktadır. Reçel, marmelat, çikolata ve jöle ile doldurulan ekmeksi çöreklere benzeyen bu tatlıyı herkes çok sever. Kremalı hali çok yapılmasa da hayli lezzetlidir. Sonuç olarak Belgrad genel manada yemeklere yoğunlaşan bir şehir olduğu için fazla sayıda tatlısı yoktur. Fakat farklı kültürlerin birçok tatlısı da bu şehrin restoranlarında hazırlanmaktadır. Turistler için sayısız tatlı seçeneği de bu şekilde sağlanmış olur. Belgrad mutfağı her açıdan muhteşem bir yapıya sahiptir.

Belgrad’da Ulaşım Olanakları

Belgrad orta büyüklükte bir şehirdir. Bu yüzden de kişiler çok fazla toplu taşıma aracına gereksinim duymaz. Çünkü şehirde gezilecek birçok yer her daim birbirine yakın konumda bulunur. Taksi, otobüs, minibüs, tramvay ve araç kiralama gibi birçok yöntemle şehirde gezilebilir ya da Sırbistan’ın başka yerlerine de yolculuk yapılabilir. 

Taksi ile Ulaşım 

Taksi durakları şehrin her kısmında vardır. Günün her saatinde boş taksi bulunabilir; acele şekilde Belgrad’ın bir yerinden diğer noktasına giderken taksiye binmek mantıklı olur.

Otobüs ile Ulaşım 

Otobüsler saat başı hareket eder ve Belgrad içerisinde dönüşümlü olarak yolcu alıp bırakır. Klimalı ve son derece konforlu otobüslerden yerli halk da turistler de bir hayli memnundur. 

Minibüs ile Ulaşım

Minibüs sayısı Belgrad’da çok fazladır. Bu yüzden de turistler genel olarak minibüs ile bir yerden başka yere gitmeyi tercih eder. Fiyat olarak da makul olan bir seçenektir. 

Tramvay ile Ulaşım

Tramvay sistemi Belgrad’da uzun zaman öncesinde oturmuştur. Düzenli olarak bakımı ve dezenfekte edilme işlemleri yapılan tramvaylar konfor düzeyi olarak da tatmin edici bir haldedir. Uygun fiyatlı bilet seçenekleri vardır.

Araç Kiralama ile Ulaşım

Araç kiralayarak hem Sırbistan’ın her yerini hem de Belgrad’ı iyice bir gezmek isteyen kişiler araç kiralama acenteleri ile iletişime geçerek bu planlarını gerçekleştirebilir.

İstanbul Havalimanı’na En Hızlı ve En Uygun Ulaşım 

İstanbul Havalimanı’na en hızlı ve en uygun ulaşım her zaman özel servis otobüsleri ile sağlanır. Özel servis otobüsleri şehir merkezinden İstanbul Havalimanı’na değin giden bir araçtır. Ücreti ise her sene düzenli olarak güncellenmektedir. Taksi ve belediye otobüsleri de tercih edilebilecek araçlar arasındadır.

İstanbul Belgrad Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul Belgrad arası aktarmasız uçuşla 1 saat 40 dakika sürmektedir. Bu süre gayet makuldür. Aktarmalı uçuşla ise yolculuk çok daha uzun sürecektir.

İstanbul Belgrad Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

İstanbul Belgrad arası mesafe 953 kilometredir. Bu mesafe kuş uçuşu şekilde hesaplandığında hayli azalmaktadır. 

İstanbul Belgrad Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Her uçuş firmasının kendine özgü bir fiyat sistemi vardır. Fakat zaman zaman tüm firmalar çeşitli indirim tarifleri uygulayabilir. Böyle zamanlar takip edilmelidir. İstanbul – Belgrad uçak bileti de bu doğrultuda en uygun şekilde alınabilir.

Belgrad’da İklim Nasıldır?

Belgrad taraflarında görülen iklim tipinde yazlar ılık ve az bulutlu geçer. Kışlar ise son derece karlı, soğuk ve parçalı bulutlu geçmektedir. Sene içinde sıcaklık normal zamanlarda -2 derece olurken arada da olsa -9 derece altında ve 34 derece üzerinde olabilir. 

istanbul_meksika

Meksika Hava Durumu

20 Şubat 2024

Sun

19 °C

18 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

İstanbul Hava Durumu

20 Şubat 2024

Sun

9 °C

9 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
428,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
428,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
615,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.215,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.710,98TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis