İstanbul Montreal Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Montreal uçak biletleri

12 Ara 2023

13 Ara 2023

14 Ara 2023

18 Ara 2023

25 Ara 2023

İstanbul Montreal Uçak Bileti

Montreal Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kanada’nın merkezî ve en büyük şehirlerinden biri olan Montreal, her yıl milyonlarca turisti ağırlamaya devam ediyor. Quebec eyaletine bağlı olan Montreal dünya üzerinde her yerden kolaylıkla ulaşım sağlanabilen şehirlerden birisidir. Ottawa şehriyle de komşu olan Montreal şehri ekonomiden sağlığa, kültürel çeşitlilikten eğitime evrensel bir istikrara sahiptir. Milyonlarca turistin akınına uğrayan Montreal Kanada’ya yerleşmek ve kalan hayatını burada geçirmek isteyenler için oldukça ideal bir şehirdir. Uluslararası festivallerden kültürel aktivitelere, sanat etkinliklerinden turizm etkinliklerine varana dek her açıdan geniş bir kapsama sahip olan Montreal, Quebes eyaletinin tam olarak güneybatısında yer alır. Bir ada şehri olarak da tanımlanan Montreal limanlarıyla gölleriyle ve okyanusa uzanan su yoluyla ekonomide oldukça önemli bir yer tutmaktadır. 

Yapılan son araştırmalara göre Montreal nüfusu 1,704,694’tür. Resmi dili Fransızca olan bu şehir Kanada ülkesinin en büyük ikinci şehri olarak bilinir. Halkın çok büyük çoğunluğu akıcı bir şekilde Fransızca konuşur ve kalan kesim de iki dillidir. Fransızcadan sonra şehirde en fazla konuşulan ana dil İngilizcedir. Kanada Montreal ilinde yaşam masrafları birçok ülkeye oranla daha uygundur. Kira ücretlerinden eğitim masraflarına, sağlık masraflarından elektrik, su, doğal gaz ve ulaşım gibi temel masraflara dek tüm giderler ideal seviyededir. Bu ekonomik özgürlüğünden ötürü kalıcı olarak daha fazla tercih edilmektedir. Dünya çapında her geçen gün saygınlığı giderek artan Montreal aynı zamanda adını duyurmuş olan meşhur üniversitelere de ev sahipliği yapmaktadır. Turizmden sağlık sektörüne pek çok açıdan gelişmiş olduğu için hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. 

Eğitim imkanlarıyla dünyada en iyi şehirleri listesine girmeyi de başaran Montreal şehrinde uluslararası birçok öğrenci değişim programları sayesinde okuma fırsatı elde eder. Şehirde toplamda 6 üniversite bulunur. Üniversitelerin her biri gerek programları gerek akademik personelleri ve gerekse sundukları eğitim imkânları sayesinde dünyanın en iyi üniversiteleri arasına girmeye hak kazanır. Aynı zamanda şehirde çeşitli dil okulları da eğitim sektörünün önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Bilinen en iyi üniversiteleri arasında McGill, Montreal, Concordia, Quebec, Teknik ve Yüksek Teknoloji üniversitesi yer alıyor. College Platon, CLC Canada ve Centre Saint gibi dil okulları da Montreal’in hem eğitim hayatını hem de çalışma hayatını etkiler. Yaşam tarzı ise Montreal’de tipik bir çalışma hayatıyla devam eder. Tüm çalışma hayatı ise eşitlik ilkelerine bağlı olarak gelişir. Sağlık sektöründen turizm sektörüne, hizmet sektöründen eğitim sektörüne her açıdan kendini geliştirmeye devam eden Montreal ekonomik açıdan da son derece zengin ve istikrarlıdır. Aynı zamanda Montreal’de yer alan bir Çin Mahallesi mevcuttur. Bu mahallede Doğu Asyalılar ve Çinliler de yerleşmiş haldedir. Mahalleye özgü Çin hastaneleri ve restonları, kültür ve sanat merkezleri de mevcuttur. 

Montreal Gezilmesi Gereken Yerler

Kanada’nın tam anlamıyla kültür başkenti olarak adından söz ettiren Montreal gezilmesi ve mutlaka görülmesi gereken yerlere sahiptir. Yerli ve yabancı turistlere her yıl ev sahipliği yapmakta olan Montreal, modernizmi son derece üst seviyeye taşıyan bir şehirdir. Kuzey Amerika sınırları içerisinde yer almasına rağmen tam bir Avrupa şehri olarak tarzını yansıtan Montreal’e gittiğiniz zaman şehrin gözle görülür her yanı sizi etkisi altına alır. Buraya gittiğiniz zaman mutlaka gezmeniz gereken en önemli yer Mont-Royal dağıdır. Şehre adını veren bu dağ aslında tepe olarak konumlanmıştır. Tam anlamıyla turistlerin ilgi odağı haline gelen Montreal tepesi muhteşem manzarayı izlemeniz için de büyük bir olanak sağlar. Aynı zamanda dinlenmek, doğayla iç içe olmak, piknik yapmak, bisiklet sürüşü ve buz pateni gibi etkinlikler için de bu tepeye gidebilirsiniz.

Montreal denildiği zaman akla ilk gelen turistik yerlerden biri de Lachine Canal’dır. Tam şehrin içinden geçen bu nehir hem temizliği hem de doğal güzelliği ile dikkat çekiyor. Turistlerin yoğun ölçüde rağbet gösterdiği Lachine Canal, yemyeşil bir ormanlık alana da sahiptir. Bu nehri gezerken hem yeşil bölgenin keyfini çıkarmış olacak hem de etrafta yer alan tarihi kiliseleri gezmiş olacaksınız. Montreal Botanik Bahçesi ise dünyanın en önemli ve rağbet gören bahçelerinden birisidir. Oldukça devasa bir mekân olan Botanik Bahçesi, dev heykeller ve birbirinden renkli bitkiler ile donatılmıştır. Her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan bu bahçenin en önemli özelliği ise her geçen gün büyümesidir. 

Montreal denildiği zaman en önemli etkinlikleri arasında olimpiyatlar yer almaktadır. 1976 yılında Olimpiyat oyunları için özel olarak tasarlanan ve günümüzde varlığını son derece modern bir şekilde sürdürmeye devam eden stadyum da burada yer alıyor. Şehrin en önemli simgelerinden biri haline gelen Montreal Olimpiyat Stadyumu bugüne dek yapılmış olan en pahalı stadyum olarak bilinir. Hareketli çatısı sayesinde olumsuz hava koşullarında dahi kapalı şekilde kullanılır. 

  1. yüzyıldan kalma ve adeta tarihin buram buram sokaklarından fışkırdığı Eski Montreal Bölgesi de gezilip görülmesi gereken yerler arasında yer alır. Gezerken kendinizi adeta eski Avrupa’da geziyormuş gibi hissedebileceğiniz bu bölge birçok müzeye de ev sahipliği yapmaktadır. Dünyaca ünlü Notre Dame Bazilikası da Montreal içerisinde bulunmaktadır. Ünlü mimar James O’Donell tarafından yapılan ve tamamlandıktan sonra Katolik binası olarak hizmet veren bir bazilikadır. Yapımında 24 ayar altın ve vitray pencereler kullanılmıştır. Bazilikada çalan çan ise Amerika kıtasının en büyük çanı olarak bilinir. 

Montreal yer üstünde onlarca tarihi ve doğal güzelliğinin yanı sıra yer altı kentiyle de dikkat çekmektedir. Dünyanın en büyük yer altı kentine sahip olan Montreal, her yıl kalabalık şekilde ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Yer altı kenti olmasına rağmen içerisinde mağazalar, alışveriş merkezleri, oteller, kilise ve müze gibi tarihi alanlar da yer almaktadır. Tam anlamıyla tarihi bir bilgi edinmek ve tarihi bir bölge gezmek istediğinizde ise Montreal Güzel Sanatlar Müzesi ve Place Jaquis Cartier’e uğrayabilirsiniz. Aynı zamanda Montreal, sıra dışı bir gezi yapmak isteyenler için Demiryolu Müzesine de sahiptir. Bu müze 1961 yılında kurulmuş olup tam anlamıyla demir yolu ve tren meraklılarına hitap eder. Tüm bu özel adresleri gezdikten sonra McGill Üniversitesi, Saint Joseph Mabesi, Montreal Casino, Habitat 67, La Fontaine Parkı, Lord Horatio Nelson Heykeli, Notre Dame Adası, Chinatown ve Palais des Congres merkezini de gezebilirsiniz. 

Montreal Tarihi Hakkında

Kanada’nın en büyük ikinci şehri olan Montreal’in, yapılan birçok arkeolojik kazı çalışmaları 4000 yıllık bir geçmişe sahip olduğunu göstermektedir. İlk milletler bu adaya yerli olarak 4000 yıl önce yerleşmişlerdir. Ardından milattan sonra 1000 yılı civarında bölgede mısır yetiştirilmeye başlanmıştır. Birkaç yüz yıl boyunca ticaret mısır üzerinden devam etmiş, zenginlik elde edilmiş ve köyler inşa edilmeye başlanmıştır. Etnik ve kültürel açıdan farklı grupların bir arada uzun yıllar boyunca yaşadığı Montreal Fransızlardan evvel Hochelaga köylülerine ev sahipliği yapmıştır. Uzun süre arkeolojik kazılar yapan arkeologlar tarafından 14.yüzyıl dönemine ait vadiler ve yerleşke kalıntıları da bulunmuştur. Aynı zamanda ünlü Fort Ville-Marie inşaatı esnasında çıkarılan kalıntılar çok daha eski dönemlere de işaret etmektedir. 

Montreal’de Kültürel Etkinlikler

Montreal tam anlamıyla bir kültür şehir unvanına sahiptir. Bu unvanı yıllardır taşıyan ve taşımaya da devam eden şehir kültürel etkinlikleri, sanat etkinlikleri, birbirinden özel turizm etkinlileriyle popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Şehir organizasyonlarıyla, sanat organizasyonlarıyla ve eğitim oyunlarıyla yediden yetmişe herkese hitap eden bir kültür kapasitesi mevcuttur. Çok uluslu ve çok kültürlü bir yapıya sahip olduğundan her yıl düzenli bir şekilde göçmen almaya da devam eder. 

Kentin en önemli festivali Montreal Uluslararası Caz Festivali’dir. 30 yıldan fazla bir süredir düzenlenen bu festival Haziran ayının sonunda gerçekleşmektedir. Festivalin on gün veya daha fazla sürdüğü günler de vardır. 

Aslında Montreal için en önemli festival Ağustos ayının başında düzenlenen Osheaga Müzik ve Sanat Festivalidir. Yaz mevsimin başlarında dünyaca ünlü Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın bir bölümü olan Kanada Grand Prix yapılmaktadır. 

Montreal’de Konaklama Olanakları

Kanada’nın en büyük şehirlerinden biri olarak kabul edilen Montreal, konaklama olanaklarıyla da dikkat çekmektedir. Şehre gittiğiniz zaman bütçenize en uygun otelleri, pansiyonları, butik evleri ve daha pek çok alanı kiralayabilirsiniz. Kişi sayısına en uygun konaklama alanlarını bulabilirsiniz. Kent, ucuz bir konaklama bulmanız için son derece idealdir. Bu nedenle misafirler için Bell Centre ve Notre Dame Bazilikası bölgeleri, sunulan en ucuz konaklamaya sahip bölgelerdir. Düşük bütçeye sahip bir gezgin iseniz bu bölgeler oldukça popülerdir.

Montreal’e Özgü Lezzetler

Montreal kendine özgü lezzetleriyle adından söz ettiren harika bir şehirdir. Çeşitli yemeklerinden tatlılarına varana dek buraya gittiğiniz zaman mutlaka tatmanız gereken çeşitli birçok lezzet mevcuttur. En çok tüketilen ana yemeklerinden biri Pate Chinoistir. İçeriğinde bol miktarda kıyma, soğan, patates ve mısır bulunur. Genellikle halk arasında adı çoban turtası olarak da bilinir. Baked Beans ana yemekleri ise tıpkı Türkiye’deki kuru fasulyeye benzer. Konserve şekilde satışa sunulan bu yemek özel bir domatesli sosla pişirilir. Sabah, öğle ve akşam ayırt etmeksizin her öğünde tüketilebilir. Sade patates kızartmasına kattıkları Montreal farkı ve havasıyla ortaya çıkan Poutine, kentte yiyebileceğiniz en lezzetli yemekler arasında yer alır. Patates kızartması içine lor peynir de katılarak ortaya farklı bir tat çıkarılır. Üzerine özel kahverengi sos dökülerek görünümü de son derece leziz hale getirilir. Tourtieres ise domuz etinden yapılan özel bir yemektir. Bu lezzet kıymalı böreği andırır. Daha çok Noel ve Şükran günlerinde özel olarak pişirilir. 

Domuz yağı kullanılarak yapılan özel bir yemek de Cretonstur. Bu yemek aslında daha çok kahvaltılarda tercih edilir. İçerisinde yer alan baharat ve soğanlar sayesinde özel bir lezzet elde edilir. Montreal’de kahvaltıların vazgeçilmezidir. Pea Çorbası ise sık sık tüketilen leziz mi leziz bir bezelye çorbasıdır. Bu çorbanın yapımında özel bezelyeler kullanılır. Beaver Tails ise hem Montreal hem Kanada’da vazgeçilmez atıştırmalıklar arasında yer alır. Hamur kızartması şeklinde yapılan bu tatlının üst kısmında çikolata, karamel ve çeşitli renklerde soslar kullanılır. Süt ve peynirin leziz mi leziz şekilde buluştuğu pratik tatlı ise Canada Stratadır. Pudra şekeri, meyve ya da tuzlu şekilde tüketilmekte olan kızartılmış hamur da bu şehrin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Montreal’e özgü simitler ise tamamen bu şehrin stilini yansıtır. Çıtır çıtır incecik hamuru ile damaklarda harika bir lezzet bırakır. 

Saskatoon Berry Pie ise iştahları kabartan harika görünümlü bir tatlıdır. Hamur içi böğürtlenle süslenerek muhteşem bir lezzet elde edilir. Montreal oldukça soğuk bir ülke olduğundan, bu avantajı kullanılarak yapılan bir şekerleme de mevcuttur. Tire derable sur la neige adıyla bilinen şekerler buz üzerinde yapılır ve ham maddesi akçaağaç şurubudur. Ginger Beef ise en popüler ana yemekleri arasında yer alır. En önemli ayrıcalığı ise susamlı sos ve börülce kullanılarak bifteğin kızartılması ve süslenmesidir. Halifax Donair ise tıpkı Türk dönerine benzeyen bir dürümdür. Butter Tartlar klasik lezzetler arasında yer alır. Dış kısmı tart hamurundan elde edilen bu minik lezzetlerin iç kısmında ceviz ve üzüm taneleri kullanılarak tam bir enerji bombası ortaya çıkarılır. Montreal’e gittiğiniz zaman Nanaimo Bars denemeden gelmemelisiniz. En alt katmanında cevizli kek, orta katmanında krema ve en üst katmanında ise çikolata kullanılan bu tatlının tadına doyum olmaz. Tüm bu yemek ve tatlıların yanına en çok yakışan Montreal içeceği ise soslu içki olan Ceaser’dır. İçeriğinde botka, tabasco sos ve limon bulunur. 

Montreal’de Ulaşım Avantajları

Montreal’de havalimanında uçaktan indikten sonra dilediğiniz her yere kolaylıkla gidebileceğiniz çeşitli ulaşım olanakları mevcuttur. Montreal şehir içerisinde dünyanın en büyük hizmet ağına sahip olan trenleri mevcuttur. Üstelik uygun fiyatlı şekilde hizmet sunan bu trenlerin yanı sıra metroları kullanmanız da mümkündür. Toplu taşıma ulaşım olanaklarını kullanmak istemediğinizde özel araç ve otobüsleri de tercih edebilirsiniz. Oldukça geniş bir ulaşım ve erişim ağına sahip olan Montreal, her durakta otobüs bulabileceğiniz bir şehirdir. 

Şehirlerarası Yolcu Servisleri

Montreal’de en fazla tercih edilen ulaşım olanakları arasında yer alır. Tüm şehirlere ve şehir merkezine şehirlerarası yolcu servisleri ile erişim sağlayabilirsiniz. 

Bölgesel Yolcu Servisleri

Daha çok Montreal şehir merkezine giden yolcular içindir. Bölgesel yolcu servisleri istasyonları kullanarak yolculara kolaylık sağlar.

Toplu Taşıma

Şehir içerisinde her yere kısa sürede gitmek ve özellikle de uygun fiyatlar kapsamında gitmek için toplu taşımaları kullanabilirsiniz.

Feribot Ulaşımı

En sık kullanılan ulaşım hizmetlerinden biri de feribot ulaşımıdır. Hem yayan olarak hem de özel araçlarla birlikte kullanabilirsiniz. 

İstanbul Havalimanına Ulaşım

İstanbul çeşitli havalimanları ile ulaşım ağı en geniş ve en gelişmiş şehirlerden birisidir. Bu genişlik ve gelişmişlik sayesinde İstanbul’da yer alan havalimanlarına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. İster otobüs ister taksi ister toplu taşıma isterseniz de metroyu kullanarak hızlıca, trafiğe takılmadan havalimanına ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Montreal Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

İstanbul Montreal arası uçuş yaklaşık 9 saat 38 dakikadır.

İstanbul Montreal Arası Kaç Km?

İstanbul Montreal arası mesafe 9095 km.dir. Bu toplam yol mesafesidir. Uçakla ölçülen mesafe ise 7708 km.dir. 

İstanbul Montreal Arası En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır? 

İstanbul Montreal arası en uygun uçak biletini Hepsiburada Seyahat sayesinde dilediğiniz her an bulabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca uygun biletleri görebilir ve tek tıkla temin edebilirsiniz. 

Montreal’de İklim Nasıldır? 

Kanada’nın Quebec eyaletine bağlı olan Montreal’de hakim olan iklim karasal iklim türüdür. Yaz ayları ortalama 25 derece, sıcak ve nemlidir. En yüksek sıcaklık 30 derece olarak Temmuz ayında ölçülmektedir. Kış mevsiminde ise -10 dereceye kadar sıcaklığın düştüğü görülür. Kış aylarında bazen hissedilen sıcaklık -30 derece dahi olabilir. Aralık ayının ilk haftalarında başlayan yoğun kar yağışı ise Mart ayının son haftalarına dek sürer ve karların erimesi uzun zaman alır. 

Montreal Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

-5 °C

-8 °C

Uçuş süreleri

Montreal

İstanbul

9 sa 30 dk

İstanbul Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

6 °C

6 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Montreal varışlı yurt dışı uçak biletleri

13.581,92TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis