İstanbul Muğla Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Muğla uçak biletleri

1.190,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

1.040,17TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

1.130,80TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

1.130,80TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

1.130,80TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Ara 2023

10 Ara 2023

İstanbul Muğla Uçak Bileti 

Türkiye'nin en kalabalık şehirleri arasında yer alan Muğla, tatil ve yerleşim yerlerinin başında gelir. Topraklarının kimi Ege Bölgesi’ne kimisi de Akdeniz Bölgesine kadar uzanmıştır. Bu uzantıları ile gözde tatil bölgesi özelliklerine sahiptir. Dalaman, Marmaris, Datça, Bodrum, Köyceğiz, Ortaca, Fethiye, Milas ve Datça diğer ilçelere göre özellikle de yaz aylarında daha kalabalıktır. 

Muğla, ilk çağ dönemlerinden başlayarak Cumhuriyet dönemlerine kadar uzanan ve birçok devletler ve krallıklar tarafından yönetilmiştir. Bu nedenle şehrin her bir köşesinde geçmişten günümüze kadar ulaşan tarihi kalıntılara bulunmaktadır. Tüm bu sebeple ilk yerleşimlerin ne zaman başladığına dair kesin bir bilgi yoktur. M.Ö.2000’li yıllarda Hititlerin yaşadığı bilinmektedir. Frig, Lidya, Makedon, Bergama, Pers, Roma gibi krallıklar burada hakimiyetlerini sürdürmüşlerdir. Kenti yaşayan bir tarih şehri olarak adlandırabiliriz. 

Türklerin eline 1284 yılında Menteşe Bey tarafından geçmiş o tarihten bugüne kadar da önemini korumuştur. Kadim medeniyetlere ev sahipliği yapan şehir Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesindeki özel yerini de almıştır. Osmanlı Devleti’nde sancak yönetimi merkezi Muğla olarak seçilmiştir. Osmanlı Devleti döneminde dışarıya kapalı bir şehir olarak kalmıştır. 

Cumhuriyet döneminde ise ülke birçok işgalci devletler tarafından kuşatılmıştı. Muğla ise hem İtalya hem de Yunan devletleri tarafından işgal edilmişti. Bu işgallere karşı duran halk büyük bir mücadele ve birlik göstergesi olarak direniş komiteleri kurmuştur. Bu direniş sonucunda da büyük bir başarı gösterilmiştir. Ülkenin birçok savaşlar geçirmesi ve tarım arazilerinin bakımlarının yapılamaması nedeniyle gelişmesi oldukça uzun bir süre almıştır.

Günümüzde ise oldukça ve özellikle turizm bakımından gelişimini tamamlamıştır. Üniversitenin kurulması, yeni fabrikaların ve sanayi bölgelerinin artmasının yanı sıra turizm beldelerinin keşfedilmesi ile gelişmiş ve tatil merkezlerinin başında yer alır hale gelmiştir. Küçük ama bir o kadar şirin beldeleri ile otantik görünümleri sayesinde turizmin odağı haline gelmiştir. Bodrum, Milas, Dalaman çevrelerindeki butik otellerin görselleri sayesinde turist sayısını arttırmaktadır. 

Gezilmesi Gereken Yerler 

Muğla’nın kent merkezinden başlayarak diğer ilçelerinde de her an bir tarihi kalıntıya rastlayabilirsiniz. Özellikle Roma ve Hititler dönemine ait birçok buluntular elde edilmiştir. Antik kent olarak adlandırılan bu yerleşim yerinde bir kale bulunur. İki farklı sur duvarı ile sizi karşılar. Bir tiyatro, 2 Roma hamamı, bir Meclis binası, 3 köy meydanı, iki sütunlu cadde, dört kilise ve Osmanlı dönemine ait taş döşemeli yollar vardır. Antik dönem, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemini içinde barındıran bu tarihi yolculuk sizi bambaşka dünyaya götürecektir.

Muğla- Marmaris arası yolculuğunuz sırasında Gökova Körfezi’nde durmalı ve o baş döndürücü manzarayı izlemek için zaman ayırmalısınız. Bu manzarayı izlemeniz için özel olarak park yerleri kurulmuştur. Körfez büyük çoğunlukla sisler içindedir. Bu masalsı görünüş ile doğanın size sunduğu güzellikleri izlemek için vakit ayırmalısınız. 

Datça kendi dünyasını dışarı yansıtan küçük ama popüler bir ilçedir. Datça sokaklarında hediyelik eşyaların satıldığı tezgahlarla karşılanırsınız. Dar sokakları arasında ilerlerken Can YÜCEL evini ziyaret etmeyi ihmal etmemelisiniz. 

Fethiye’nin güneyinde yer alan Kabak Koyu olağanüstü bir güzelliğe sahiptir. Kızılçam ormanları, el değmemiş doğası size aşkı görsel olarak anlatacaktır. Likya Yolu üzerinde yer alması ile çok ünlüdür. Sarp yamaçları olan bir kanyona sahiptir. Şelaleler, yeşil ormanlar ve masmavi denizi bir arada bulunması imkansız bir sunuma hazır olmalısınız. 

Muğla’nın birçok ilçelerinde bulunan mağaralar ve şelaleler görenleri kendine hayran bırakmaya devam ettirmektedir. Bunlardan Cennet Adası içinde bulunan Nimara Mağarası’na doğal sarkıtlar ve dikitleri turistler tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Antik dönemlere ait olduğu düşünülen bu kalıntılar aslında geçmiş yüzyıllarda yaşayan halk için tapınma yeri olarak bilinmektedir. Ayrıca Fosforlu Mağara, Yerküpe Mağarası da gezebileceğiniz diğer mağaralardır.

Gökova da doğa yürüyüşü, trekking, kamp ve piknik yapabileceğiniz olağanüstü güzellikte bir yerdir. Sincap kayalıklarına mutlaka gidip, sincapların size yaklaşmasına izin verebilirsiniz. Gökova’da 40 tane mağara bulunmaktadır. Dilerseniz bu mağaralar için ayrıca bir vakit de ayırabilirsiniz. Üstelik şehre gelmeniz için bir neden daha oluşturursunuz. 

Köyceğiz Gölü’nde Ölemez Dağlarının eteklerinde Sultaniye Kaplıcaları bulunmaktadır. Dalyan’dan dolmuş araçları ile 20 dakika gibi kısa bir sürede kaplıcalara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz tekne turları ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Buradaki kaplıcaların Türkiye’deki en çok radyoaktif kaplıca olma özelliğine sahiptir. Sultaniye Kaplıcaları, yurt dışındaki özellikle de Endonezya’daki kaplıcalardan sonra 2.sırada yer almaktadır. Kaplıcalar üzerinde araştırma yapıldığında yine geçmiş yüzyıllarda burada hastane olarak kullanıldığına dair kalıntılar bulunmuştur. Kaplıca sularının içinde kalsiyum klorür, kalsiyum sülfat, radon ve kalsiyum sülfürür içerir. Bu bileşenler siyatik ve romatizma hastalıklarına, nevtalif, nefrit, lumbago, kadın ve cilt hastalıklarına, ruh yorgunluklarına şifa verdiği bilinmektedir. Ayrıca kaynak suyu içilerek tüketildiğinde ise iç hastalıklarına şifa vermektedir. Dilerseniz şifalı su ile yapılan çamur banyolarına da girebilirsiniz. 

Marmaris ilçesinde Çabucak Tabiat Parkı oluşturulmuştur. Bu park Türkiye’nin en büyük çadır kampı olarak bilinir. Kendi çadırınızı getirebilir veya buradan bir çadır kiralayabilirsiniz. Bu çadır kamp alanında basketbol, bilardo langırt gibi oyunlar yer alır. Tekne turlarına çıkabilir, doğa yürüyüşleri yapabilir, jeep safari gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Dilediğiniz seçenekleri arkadaş gruplarınızla mükemmel ve doyumsuz bir şekilde geçirebilirsiniz. 

Kelebekler Vadisi artık bilinen en büyük kelebek cennetidir. Ancak buraya sadece bin bir çeşit kelebekleri görmek için değil, ağaçlandırılan dağ bahçe oluşturulan ve tamamen doğal bir yeryüzü cenneti olarak nitelendiren coğrafyayı da keşfetmek için ziyaret etmelisiniz. Kekik, hayıt, ekşi nar, keçiboynuzu, zakkum, defne, kantaron, karaağaç, zeytin gibi kendiliğinden yetişen ürünleri, denizi ve doğası ile sizi büyüleyecektir.

Yamaç paraşütünün yapıldığı en ideal yer olan Babadağ, Ölüdeniz’in arka tarafında bulunur. Burada yapılan yalnızca yamaç paraşütü değildir. Jeep safari turlarına katılabilir, teleferiğe de çıkabilirsiniz. Akyaka’da ne mi yapılır; kamp yapabilir, kano, bisiklet, su bisikleti, trekking ve kitesurf sporlarını dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Muğla Tarihi 

İlk yerleşim olarak Tunç Çağı’na dayandırıldığı düşünülmektedir. M.Ö.3500’li yıllara rastlamaktadır. Kuzeyde Karialılar topluluğu balıkçılık, tarım ile geçinmekte iken güneyde Lukalar yaşamlarını korsanlık yaparak sürdürmekte idiler. Hititliler ile başlayan bu yerleşim zamanla diğer tüm topluluklara kadar devam etmiştir. Roma, Asur, Pers, Makedonya, Mısır, Pergoman Krallığı ve Bizans egemenliğinde yaşamıştır. Çoğunlukla toplulukların yaşadığı yer Muğla Milas bölgesidir. Sömürgecilik ve çeşitli nedenlerle Datça, Bodrum civarlarına kadar ilerlemişlerdir. 

Tlos Antik Kent, Likya uygarlığı için önemli ticaret yolları üzerinde kurulmuş olan bir başkenttir. Likya Hristiyan mimarisi alanında ender ve özel örneklerin bulunduğu kalıntılar günümüzde halen sergilenmektedir. Yine Telmessos Antik Kent ise Roma ve Bizans İmparatorluklarına ait kalıntılarının bulunduğu görkemli bir şehirdir. M.Ö. 500’lü yıllardan sonra farklı birçok imparatorlukların paylaşamadığı bir antik kenttir. Bu haliyle Muğla tarihini en güzel biçimde yansıtmaktadır.

Muğla’nın berrak sularına sahip olan Knidos bölgesi bir koy ve antik kentten oluşur. Bu kentte mimari ve bilim oldukça gelişmiş hatta geçmiş dönemlerdeki ikinci tıp okulu olarak burası kurulmuştur. Afrodit tapınağı özellikle görülmesi gereken bir geçmiş tarihi yansıtan en büyük yapılar arasındadır. Muğla’da bulunan Sedir Adası Ula ilçesinde bulunur. Adını öncelikle sedir ağaçlarından almış ancak zamanla bu sedir ağaçlarının yanı sıra diğer ağaçlar da yer almıştır. Büyüleyici bir görünüme sahiptir. Tarihin bilinen tanrıçası Cleopatra ile bir efsanede adanın ismi anılmaktadır. Hem yerli hem de yabancı birçok turist tarafından uğrak yerler arasında bulunan Saklıkent Kanyonu kalkerli bir arazi özelliğine sahiptir. Kanyonun girişindeki şiddetli akan su sayesinde özel olarak yapılan bir köprüden geçmek gerekmektedir.

Yüzyıllar sonra böyle büyük devletlere ve krallıklara kucak açan bu güzel şehir Malazgirt Zaferi ile Anadolu topraklarına katılmıştır. Selçuklulardan, Osmanlı Devleti’ne gelen ve sonrasında Cumhuriyet döneminde de günümüze kadar ulaşarak bünyesinde biriktirdiği kalıntıların izlerini sizlere sergilemektedir. 

Muğla’da bulunan evlerin ayrı bir özelliği ve işçiliği bulunmaktadır. Her döneme ev sahipliği yapmış olan bu mükemmel şehirdeki evlerin işçilikleri, işlemeleri ve tasarımları çok ilginç ve etkileyicidir. Hem geçmiş yüzyılların izlerini taşımakta hem de bu eserleri kendine ait bir sembolmüş gibi gururla sergilemektedir. Kent merkezinden başlayarak Hisar Dağı eteklerine doğru yoğunlaşan eski Muğla evlerinin her bir bölümü isimlendirilmiştir. Örneğin ön sofalara “Hayat” adı verilirken, “Kuzulu Kapı” olarak adlandırılan avlu girişleri büyük önem taşır. Bacalar, ocaklar, uzun ve geniş saçaklar, tavan süslemelerinin yanı sıra ahşap süslemeli verandaların tam bir sanat şaheseri olduğu ifade edilir. Duvarlara gömülü olan dolap görünümlü banyolar Muğla evlerine has bir özelliktir. Aile mahremiyetine büyük önem verildiğinin en büyük göstergesidir. Ayrıca evler içe dönük bir biçimde inşa edilmektedir. Türk evleri ve Rum evleri olarak isimlendirilen bu evleri yakından görme şansına sahipsiniz.

Muğla Kültürel Etkinlikleri 

Muğla, kendine has festivaller düzenleyerek adını hem yurt içinde hem de yurt dışında duyurmuştur. Coşkulu ve eğlenceli geçen festivallerden bazıları; deve güreşi, mandalina festivali, ot festivali (ki bu festivali duymayan kalmamıştır), caretta caretta festivali gibi kısa ama etkili festivallerde büyük etkinlikler de yer almaktadır. Yılın Eylül ve Kasım aylarında gerçekleştirilen Köyceğiz Bal ve Narenciye Festivali’nde yöresel ürünlerinde sergilendiği bir festivaldir. Bu festivallerde tüm lezzetleri bir arada bulabileceğiniz başka bir an bulamayabilirsiniz. Bu nedenle kaçırmak istemeyeceksiniz.

Deniz zevkini doyasıya yaşadıktan sonra bazı aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz. Belki tarihi yakından görmek isteyebilir bunun içinde keşfe çıkabilirsiniz. Tarihi mekanlar arasında gitmeniz gereken yerler arasında Bodrum Kalesi bulunmaktadır. İki liman arasında bir kayalık üzerine inşa edilmiştir. Tarihi dokusu ile zamanda yolculuğa çıkabilirsiniz. Kapı üzerinde çeşitli armalar bulunur. St. Jean Şövalyelerinin kalesi olarak bilinir. Fransız Kulesi, İtalyan, Alman, İngiliz ve Yılanlı Kule olarak adlandırılmıştır. 

Ölüdeniz’e en yakın Kıdrak Tabiat Parkı bulunur. Kıdrak plajını da kapsayan bu park içinde günübirlik dinlenme tesisleri ve kafeterya hizmeti verilir. Plajda su sporları yapabilirsiniz. Su kayağı, kano, banana en çok tercih edilen su sporlarıdır. Dalaman’da hızlı akan sularda rafting yapabilirsiniz.

Konaklama İmkanı 

Muğla her ne kadar turistik açıdan zengin olan bir şehir olsa da konaklama imkanı kısıtlı olan bir şehirdir. Şehir merkezinde oteller bulunurken, daha çok ilçelerde bulunan butik otel, pansiyon gibi otantik görünümlü konaklama imkanları bulunmaktadır. 

Eğer şehre gelmek ve burada uzun bir süre vakit geçirmek isterseniz aylar öncesinden yerinizi ayırtmanız gerekeceğini hatırlatmak isteriz. Böylece hem ekonomik bir maliyete sahip olursunuz hem de konaklama yeri düşünmenize gerek kalmayacaktır. Büyük oteller sahile yakın yerlerde bulunurken, daha küçük ilçelerde butik oteller konaklama hizmetleri sunmaktadır.

Muğla Lezzetler Diyarı

Her yörenin kendine has lezzetleri vardır. Ancak Ege Bölgesinin yemekleri dünya mutfağı tarafından da takip edilmektedir. Denizi, iklimi ve yöresel lezzetleri ile Muğla’da şehir sakinlerinin kendi ürünlerini sergilediği sebze ve meyvelerine kolayca ulaşabilirsiniz. Semt pazarlarında veya ara sokaklarında açılan ve sergilenen tezgahlarda taptaze meyve ve sebzeleri dilediğiniz kadar alabilirsiniz. Yöreye ait beylerce üzümü, yayla kavunu ve mor domatesler ile size doğallığın kolay ulaşımını göstermektedir. Ev yapımı salçaları, taze baharatları, yeşil zeytini, testi peynirini ya da keçi peynirinin tadına bakarak almanız için ikram edilmektedir.

Muğla’nın en önemli lezzetlerinin başında tarhana gelir. Farklı otların ve sebzelerin yetiştiği bu şehirde yapılan tarhana bol malzemeli ve doyurucu bir özelliğe sahiptir. Bir diğer lezzet ise keşkeğidir. Özellikle düğünlerde hala yemeklerin başında gelir. Turp otu, nar ekşisi ve sarımsak ile yapılan sündürme’yi sipariş ettiğinizde tadına doyamadığınız bir lezzetle karşı karşıya kaldığınızı bilmenizi isteriz. 

Ege Bölgesi’nde daha çok bitkisel yemekler favoridir. Börülce ekşilemesi bunların başında gelir. Börülceler suda haşlandıktan sonra domates, biber, zeytinyağı, sarımsak, limon ve un ile karıştırılır. Bu haliyle ister soğuk isterseniz sıcak olarak tüketebilirsiniz. Kabak çiçeği dolması yalnızca Muğla’ya değil Ege Bölgesine ait olan bir yemek türüdür. 

Çökertme Kebabının lezzetine bakmadan gitmeniz size büyük bir pişmanlık hissettirecektir. Dana eti, yoğurt ve patates birleşimi ile ortaya çıkan bu lezzete maden suyu, zeytinyağı, süt, karabiber, kimyon ve dilediğiniz baharatları ekleyebilirsiniz. Ayrıca döş dolması da şehirdeki unutulmaz lezzetlerin arasındadır. Muğla köftesi ve oğlak yahnisi de et severlerin tatmaları gereken diğer lezzetler arasındadır. 

Deniz ürünlerinden ekşili balık ve kefal dolması Muğla’nın en sevilen lezzetlerindendir. Börülce, patlıcan kızartması, kaya koruğu salatası yöreye ait diğer tatlar arasındadır. Yöreye özgü reçelleri de mutlaka tatmalısınız. Doğal kokusu ve tatları onların orijinal halini görmeniz için size sunulan büyük bir fırsat olacaktır. Deniz ürünlerini seviyorsanız ahtapotlu pilav size hitap etmektedir. Datça bölgesine ait olan bu yemeği zeytinyağı, sarımsak, domates, arpacık soğan gibi sebzeler ile pirinç, baharat ve ahtapot ile servis edilmektedir.

Ulaşım 

Şehir içinde ulaşım son derece rahat ve kolaydır. Şehirde iki havalimanı bulunur, bunlar Milas-Bodrum Havalimanı ile Dalaman Havalimanı’dır. Şehrin deniz ulaşımı da son derece aktiftir. Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Güllük limanları da ulaşıma yardımcı olmaktadır. 

Otobüs

 Şehir içinde belirli saatlerde hizmet veren belediye otobüsleri ulaşımlarınızı sağlamaktadır. Toplu taşıma araçları saatleri belirli olduğu için çok fazla vakit harcamazsınız.

Taksi

Ulaşım araçlarının en çok tercih edilenleri arasında taksi gelmektedir. Gitmek istediğiniz yere hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. 

Araç Kiralama

Havaalanına indiğinizde hemen havaalanı içinde araç kiralama şirketlerinden birine uğrayarak kendi aracınızla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 

İstanbul Havalimanı Ulaşım

İstanbul ‘da bulunan Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı ile uçuş saatlerinizi belirleyerek dilediğiniz havalimanından uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Havaalanı için belediye otobüslerinin belirlenen duraklarında saat aralıklarında hareket eden belediye otobüsleri bulunmaktadır. 

İstanbul-Muğla Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

 İstanbul ve Muğla arası uçuş 1 saat 15 dakika sürmektedir.

İstanbul-Muğla Kaç Km? 

İstanbul-Muğla arası 667 km mesafeye sahiptir. 

İstanbul-Muğla en uygun uçak bileti ne zaman alınır? 

Aktarmasız direkt uçuşlar için gitmek istediğiniz tarihi hemen belirleyip biletinizi temin edebilirsiniz. Böylece biletinizi daha uygun bir fiyata almış olursunuz. 

Muğla iklimi nasıldır? 

Muğla’da Akdeniz iklimi görülür. Kışlar ılık yazlar ise sıcak geçer. M2’ye düşen yağış miktarı çok olduğu için ülkenin en fazla ormana sahip olan şehir konumundadır. İstanbul

Muğla Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

13 °C

13 °C

Uçuş süreleri

Bodrum

Trabzon

2 sa 30 dk

2 sa 35 dk

Bodrum

Samsun

2 sa 15 dk

Bodrum

Van

2 sa 45 dk

Bodrum

Gaziantep

2 sa 25 dk

Bodrum

Batman

2 sa 40 dk

Bodrum

Hatay

2 sa 30 dk

Bodrum

Şırnak

2 sa 50 dk

Bodrum

Mardin

2 sa 40 dk

Bodrum

Erzurum

2 sa 35 dk

İstanbul Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

10 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Muğla varışlı yurt içi uçak biletleri

443,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.559,19TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.631,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.571,62TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.675,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.419,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.549,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis