İstanbul New York Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul New York uçak biletleri

20 Şub 2024

21 Şub 2024

22 Şub 2024

24 Şub 2024

25 Şub 2024

İstanbul New York Uçak Bileti

New York Hakkında Bilinmesi Gerekenler

New York, ünlü binalarıyla ve görselliğiyle kendine hayran bırakan bir metropoldür.. Amerika’nın Hollywood filmleri de sık sık bu şehirde çekilmektedir. Birçok gökdeleni şehirde görebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, Amerika’nın ilk pizza restoranı da New York’ta yer alır. Bu şehirde evsiz insan sayısı da oldukça fazla olsa da New York’un ihtişamı turistleri kendine hayran bırakmaktadır. Ünlü olan New York’ta çok fazla milyoner yaşamaktadır. New York City olarak bilinen bu metropol , dünya şehri olarak da bilinir. Sanat, ticaret, medya gibi farklı alanlarda da önde gelmektedir. Bunun yanı sıra, şehrin finans ve ticaret merkezi de olduğunu söyleyebiliriz. New York’ta Birleşmiş Milletler Genel Kurul binası bulunmaktadır. Bundan dolayı, dış ilişkiler açısından sürekli gidilen bir şehirdir. New York’un 18. 7 milyon nüfusu vardır. Aynı zamanda, Amerika’nın en önemli şehirlerinden biri olma statüsüne de sahiptir. Bu şehir, 1524 yılında Fransızların önderliğinde Avrupa tarafından keşfedilmiştir. Yerlilerden Manhattan adası satın alınarak Hollanda yönetiminde şehre New York Amsterdam ismi verilmiştir. Bu isimle önemli bir ticaret kolonisi şehri olan New York, 1664 senesinde York Düküne babası tarafından hediye olarak New York ismi verilmiştir. 18. Yüzyılda ise bu metropol şehir, liman şehri olarak önemini artırmayı başarmıştır. 

Dünya üstündeki en popüler ve büyük gökdelenler, New York’ta yer almaktadır. Her alanda ve anlamda önde gelen bu metropol şehir, son derece ihtişamlıdır. New York, Queens, The Bronx, Manhattan, Brooklyn ve Staten Island olarak 5 bölgeye ayrılır. Her bölgenin ise kendine has kültürel yapısı bulunmaktadır. Bu şehirde nerede yaşadığınız ve çalışmış olduğunuz sizin hakkınızda insanlara bilgi vermektedir. Bu şehre Güneybatıdan gelen nemli ve sıcak hava, şehrin havasını ısıtmaktadır. Ancak Kuzeybatıdan gelen kuru ve soğuk hava ise şehirde karasal bir hava dalgasının hüküm sürmesine neden olur. New York, genel olarak nemli ve karasal bir iklime sahiptir. Yaz aylarında bu şehirde ortalama sıcaklık 25-30 derece olmaktadır. Kış aylarında ise şehrin kuzey kısımları -25 derecelere inmektedir. New York, fırtınaları ve kar tipileriyle de bilinen bir şehirdir. 

New York’da Gezilmesi Gereken Yerler

Herkesin hayali New York’u gezmek ve buradaki güzellikleri görmektir. 1778-1780 seneleri arasında Amerika’nın yönetim merkezi olan New York, turistlere birçok dikkat çekici değer sunmaktadır. Cazibe merkezleriyle de ön plana çıkan şehir, bütün dünyaya popülerliğini kanıtlamayı başarmıştır. Şehre ilk geldiğinizde mutlaka Özgürlük Heykeli’ni ziyaret etmelisiniz. New York’un simgesi olan Özgürlük Heykeli bütün ihtişamıyla karşınıza çıkacaktır. Şehirde Empire State binası da ikonik bir yapıya sahiptir. Bu yapı, tarihi bir değere sahiptir. Anten kulesinin 1950 yılında kuleye eklenmesi yapının daha da özel bir hale gelmesine neden olmuştur. New York’ta yer alan Rockefeller Center Top of The Rock merkezi ise ticari amaçlı yapılmış bir binadır. Ülkenin en zenginleri arasında yer alan Rockefeller ailesinin ismiyle taçlandırılan bu yapı, tarihi bir yapı olarak da kabul edilir. Art Deco stilinde inşa edilen bu yapı, ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır. Gotik tarzda inşa edilen Brooklyn Köprüsü ise Almanya’dan göç eden John Augustus tarafından inşa ettirilmeye başlamıştır. Köprünün açılış töreni ise 1883 yılında gerçekleştirilmiştir. 

New York’ta gezip görmeniz gereken bir diğer yer ise Times Square’dir. Yedinci Cadde ve Broadway ile kesişen bu yer, 19. Yüzyıl’dan bu yana varlığını sürdürmektedir. Central Park ise New York’ta tatil yapmaya gelenlerin dikkatini çekecek yerlerden bir tanesidir. Kentin yoğunluğunun az olduğu bu yapı, doğa tutkunlarının da ilgisini çekecektir. Sanat tutkunları ise şehre geldiğinde Metropolitan Sanat Müzesi’ni mutlaka ziyaret etmelidir. Amerikalılara sanatı sevdirmeyi ve bu anlamda eğitim vermeyi amaçlayan bu müze, The Met ismiyle de anılır. 1870 yılında kurulan bu müze, üç farklı lokasyonda da faaliyet göstermektedir. Grand Central Terminali, şehrin 1900’lü yılların başlarında kültürel ve ticari başkent olarak anılmasına yardımcı olmuştur. Mimari açıdan gösterişli bir görünüme sahip olan bu yapı, son derece ihtişamlıdır. New York’ta Amerikan Doğa Tarihi Müzesi, Çin Mahallesi, İtalyan Mahallesi, Solomon R. Guggenheim Müzesi Aziz Patrik Katedrali gibi yerleri de mutlaka ziyaret etmelisiniz. 

New York Tarihi Dokusu 

New York gökdelenler kenti 1615 yılında Hollandalı sömürgeciler tarafından farklı bir isimle kurulmuştur. Hollandalılar bu şehre öncelikle New Amsterdam ismini vermiştir. Daha sonra kent 1664 senesinde Birleşik Krallığın eline geçmiştir. Bu duruma bağlı olarak da şehrin adı New York olarak değiştirilmiştir. O zamandan günümüze kadar da şehrin ismi New York olarak kalmıştır. 1778 yılından itibaren yeni kurulmuş ABD’nin başkenti olan New York, önemli bir metropol şehirdir. Ancak şehrin başkenti Washington’a taşınmış olsa da New York yine de önemini artırmaya devam etmiştir. Şehrin bulunduğu yere Avrupalılar tarafından ilk ziyaret ise 1524 yılında yapılmıştır. Bu tarihte Fransız Kraliyeti donanması içindeki İtalyalı kaşif Verrazzano, New York’a Yeni Angouleme ismini vermiştir. Ardından Hollandalılar şehirde kürk ticareti yapmaya başlamıştır. Bu durum ise şehrin Nieuw Amsterdam ismini almasına neden olmuştur. Ardından Manhattan Adasının gerçek sahibi olan Amerika yerlilerinden günümüz değeri ile 1000 dolara satın alınarak el değiştirmiştir. İngilizler tarafından ise New York fetih edilerek tekrardan şehrin adı New York olarak değiştirilmiştir. New York, 19. Yüzyılda açılım ve göç hareketleriyle dönüşüm geçirmiştir. 

1857 senesinde Central Park Amerika şehirleri içinde peyzaj mimarlığı amacıyla tasarlanan ilk park olmuştur. 1827 yılında ise New York’ta köleler tutulurdu. Ancak 1830’lu senelerden sonra ise şehirde köleliğin kaldırılması çeşitli eylemlere neden olmuştur. 1904 senesinde New York Şehir Metrosu açılmıştır. Böylece eski ve yeni şehrin bir araya gelmesi sağlanmıştır. 20. Yüzyılın ilk yarısında ise sanayi, iletişim ve dünya ticaretinin merkezi New York olmuştur. Ancak General Slocum isimli buharlı gemide çıkan yangın toplamda 1.021 yolcunun ölümüne sebep olmuştur. Bunun yanı sıra, New York’ta şehrin en büyük felaketi olarak tarihe kazınan olay Triagle Shirtwaist fabrikasının yanması olmuştur. Bu yangında ise 146 işçi hayatını kaybetmiştir. 

New York şehri Güney Amerikalıların ise başlıca istikameti haline gelmiştir. 1916 senesinde ise şehir Kuzey Amerika’nın en büyük kentsel Afrikalı zorunlu göçmen nüfusuna sahip olmasıyla bilinirdi. 1920’li yıllarda ise Londra’yı geride bırakan New York, en kalabalık şehirler listesine girmiştir. Metropolitan Bölgesi 1930’lu yılların başında ortalama 10 milyon nüfusa ulaşmıştır. Bu durumda, New York’un insanlık tarihinin ilk mega şehri olma statüsüne sahip olmuştur. 2. Dünya Savaşı’nın sona ermesiyle şehre gaziler dönmüştür. Aynı zamanda, Avrupa’dan gelen göçmenler de Doğu Queens bölgesine yerleşmişlerdir. Ancak New York, savaştan sağlam bir şekilde çıkan şehirlerden bir tanesidir. ABD’nin dünya üstündeki hakim ekonomik gücü ise New York’a aittir. Dünyaya yön veren bu şehir, 1960’lı yıllarda çeşitli ekonomik sorunlar, artış gösteren suç oranları ve ırksal sorunlara da şahitlik etmiştir. Ancak 1980’li yıllarda şehirdeki finans sektörünün güçlenmesi, kamu maliyesinin de düzelmesine yardımcı olmuştur. 

New York’taki Kültürel Etkinlikler

New York, Dünyanın mega şehri olarak bilinmektedir. Şehre gelen ziyaretçiler ise burada diledikleri gibi gezip eğlenebilirler. Aynı zamanda, çeşitli kültürel etkinliklerin de şehirde sık sık düzenlendiğini söylemek mümkündür. New York’ta düzenlenen CitySights New York Çift Katlı Otobüs Turları, turistlerin ilgisini çekecek bir gezidir. Bu otobüslerle şehrin güzelliklerini kısa sürüde görebilmeniz mümkündür. Manhattan Skyline ise şehrin en önemli ilçesi olan Manhattan siluetini göreceğiniz en güzel manzaradır. New York’a gittiğinizde sanat merakınızı gidermek için Broadway’de düzenlenen Tiyatro gösterisini izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Metropolitan Opera Binasında düzenlenen gösteriye de katılım sağlayabilirsiniz. Lincoln Center’da yer alan bu bina, bale, opera ve benzeri sanatların icra edildiği bir yerdir. Son derece ışıltılı, devasa abajurların yer aldığı ve lüks olan bu mekan görülmeye değer bir yerdir. Sanat tutkunlarını yakından ilgilendirecek Central Park Açık Hava Tiyatrosunda Shakespeare ise en fazla ilgi gören açık hava tiyatrolarından bir tanesidir. Ücretsiz olan bu gösteri, sanat meraklılarının ilgisini çekecektir. 

The Moth Story SLAM’da anlatılan ilginç hikayeler de New York dahil 28 şehirde düzenlenmektedir. Açık mikrofon hikaye anlatım yarışması olan bu etkinlik, herkesin katılabileceği bir aktivitedir. New York’ta Radio City Music Hall etkinliği ise dünyanın en büyük kapalı tiyatrosu olma özelliğine sahiptir. Şehrin en önemli simgesi olan bu mekan, 1932 yılında inşa ettirilmiştir. Bowery Mural Fotoğraf Çekimi yaparak da New York’ta özel anılar biriktirebilirsiniz. Sık sık düzenli olarak değişimi sağlanan sanat ve resimlerin sergilendiği bu duvar, birçok turistin ziyaretine uğramaktadır. 

New York’taki Konaklama Olanakları

Amerika’nın mega şehirleri arasında yer alan New York, gezilip görülmesi gereken önemli şehirlerden bir tanesidir. Konaklama olanağı olarak da farklı alternatifleri ziyaretçileri için sunmaktadır. New York, farklı bölgelere ayrılan bir şehirdir. Bu nedenle, bölgelere göre şehirde konaklayacağınız yerin lükslüğü de değişkenlik gösterir. Şehre geldiğinizde en hesaplı olarak kalabileceğiniz belli bölgeler bulunmaktadır. Eğer şehrin karmaşasından uzak bir yerde konaklamak istiyorsanız, Times Meydanı’nda yer alan konaklama olanaklarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Turistlere uygun olan lüks ve aynı zamanda hesaplı konaklama alternatiflerini bulabileceğiniz Lincoln Center da yer almaktadır. Brooklyn’de yer alan konaklama alternatifleri ise yerel karakteristiğin modern tasarımına şahit olabileceğiniz yerleri görmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra, Broadway ’deki otel ve hoteller de canlı mekanlara yakın olarak kalmanıza yardımcı olacaktır. 

Küçük ve sevimli odalara sahip olan konaklama alternatifleri de New York’ta bulabileceğiniz mekanlar arasındadır. Tarihi bir değere sahip olan otel, motel ve hoteller de seçenekler arasındadır. Kalabalık ya da sakin yerlerde kalabileceğiniz birçok alternatifi New York şehrinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda, lüks ve ekonomik olarak da konaklayacağınız seçenekleri de bu mega şehirde bulabilmeniz mümkündür. 

New York’a Özel Lezzetler

Amerika’nın en önemli şehirlerinden biri olan New York, farklı lezzetleri de ziyaretçilere sunmaktadır. Şehri ziyaret ettiğinizde öncelikle pizzasını denemelisiniz. 1900’lü yılların başında İtalyan göçmenler şehre bu lezzeti tanıtmışlar ve şu anda New York’ta önemli bir yiyecek olmasını sağlamışlardır. Yumuşak ve ince tabanlı olan New York pizzaları özel mozerella peyniriyle hazırlanmaktadır. Bagel ise içi yumuşacık olan dışı ise parlak ve kıtır bir lezzettir. Yine tarihi bir lezzet olan Bagel, Yahudilerden şehre bırakılan bir lezzettir. Açmaya benzer olan Bagel, New York’luların severek yediği bir yiyecektir. Hotdog ise fast food lezzetlerden bir tanesidir. Sosisli sandviç olarak da açıklanan bu yiyecek özel soslar ile tatlandırılmaktadır. Cronut ve Donut ise Amerika’nın simge haline gelmiş bir yiyeceğidir. Humar işi olan bu lezzet, farklı soslar ile hazırlanarak lezzetlendirilir. New York ziyaretinizde mutlaka Cheesecake’yi tatmalısınız. Bu tatlı, özel bir peynir ile yapılan ve sevilen bir tatlıdır. 

New York’a özel olan sığır pastırması da çeşitli burger ve sandviçlerin hazırlandığı bir lezzettir. Pastırmalı sandviçlerin de mutlaka New York’ta tadılması gerekir. Cupcake ise küçük kalıplara konulan keklerin pişirildiği bir tatlıdır. Bu şehir, aynı zamanda burger lezzetleriyle de ünlenmiştir. Hamburger lezzetleri efsanelere göre 1800’lü yıllarda vatan hasreti çeken Almanlar tarafından hazırlanmıştır. Islak hamburger ya da normal burger seçeneklerini en lezzetli haliyle New York’ta tadabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Brunch da New York’ta tatmanız gereken başka bir yiyecek çeşididir. Pankeklerin yer aldığı brunchlar, ziyaretçilerin severek tadacağı yiyeceklerdir. Şehirdeki sokak lezzetleri ve restoran yemeklerini ise New York’a giderek tadabilirsiniz. 

New York’da Ulaşım

New York’ta havaalanından şehir merkezine gitmek için farklı ulaşım olanakları bulunmaktadır. En konforlu olarak değerlendirilen taksiler ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Ancak şehir merkezine gitmek için trafiğe takılmamak adına en ideal ulaşım alternatifleri trenler ve metrolardır. 

Tren İle Ulaşım: Tren ile New York havalimanından Manhattan’a rahatlıkla gidebilirsiniz. Havalimanından kent merkezine gidebilmenin en hızlı yolu ise trendir. 

Metro İle Ulaşım: New York halkı her ne kadar metroyu sevmese de en fazla kullandıkları toplu taşıma araçlarıdır. Tam saatinde hareket eden metrolar, dilediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilmenize olanak sağlar. Manahattan’da nereye gitmek istediğinize bağlı olarak, metroyu tercih edebilirsiniz. Ancak bu seyahat için AirTrain kullanmanız da son derece önemlidir. 

Taksi İle Ulaşım: New York şehri yoğun bir kent olduğu için sık sık taksilere ihtiyaç duyulur. Havalimanında da uçuş sonrası taksileri kullanarak dilediğiniz adrese gidebilirsiniz. Taksiler ile şehir merkezine ortalama 40 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak trafiğe denk gelme durumunda bu sürede değişkenlik olabilecektir. Metro ve trenlerin stresli olmasından dolayı, taksi ulaşımını tercih edebilirsiniz. 

Araç Kiralama: New York havalimanında yer alan araç kiralama acentelerinden dilediğiniz markadaki aracı kiralayabilirsiniz. 

İstanbul Havalimanı Ulaşımı

İstanbul havalimanı ulaşımı farklı alternatiflerle sağlanabilmektedir. Özel servis otobüslerini, kiralık araçları, belediye otobüslerini ya da taksileri kullanarak dilediğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İstanbul’dan New York’a Uçuş Kaç Saat Sürmektedir?

İki şehir arası oldukça uzun bir mesafeye sahiptir. İstanbul’dan New York’a uçuş yapmak için tercih edeceğiniz hava yolu şirketine göre uçuş süreniz değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak İstanbul’dan New York’a 10 saat 45 dakika gibi bir sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır. 

İstanbul’dan New York’a kaç Kilometre Yol Gidilir?

New York’a kara yolu ile ulaşım sağlamak için ortalama 8.065 kilometre yol gitmeniz gerekmektedir. 

İstanbul- New York Uçuşu İçin En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Farklı ülkeler arası uçuşlarda fiyatlar yurt içi uçuşlara göre daha yüksek olabilmektedir. İstanbul’dan New York’a uçuş yapacak bireyler için ortalama fiyatlar incelendiğinde en uygun bilet rezervasyon gününün Cuma olduğu görülmektedir. Cuma günü satın alacağınız biletler, diğer günlere göre daha uygun fiyatlı olacaktır. 

New York’ta İklim Nasıl?

New York, subtropikal ve nemli bir iklim tipine sahiptir. Bu şehir senede ortalama 234 gün güneş görmektedir. Yaz ayları nemli ve sıcak iken kış ayları ise soğuk ve yağışlı geçer. 
İstanbul

New York Hava Durumu

20 Şubat 2024

Sun

28 °C

28 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

İstanbul Hava Durumu

20 Şubat 2024

Sun

6 °C

6 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
428,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
428,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
615,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.215,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.710,98TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis