İstanbul Paris Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Paris uçak biletleri

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

11 Ara 2023

12 Ara 2023

İstanbul Paris Uçak Bileti 

Paris Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Fransa’nın başkenti olan Paris, dünyanın en romantik şehirlerinden biridir. Bu şehirde, yaklaşık olarak 12 milyon civarı kişi yaşamaktadır. Şehir merkezinde yaşayan kişi sayısı ise ortalama 2.3 milyondur. Paris, Sen Nehri çevresine kurulmuş olan bir konumdadır. Aynı zamanda, Avrupa’da da en popüler şehirlerden biri olarak bilinir. Paris’te, birçok ünlü yapının UNESCO’ya girmiş olması, bu şehri daha da önemli hale getirmektedir. Paris’te Montmartre’den Quartier Latin’e kadar yapacağınız uzun yürüyüşler ile birçok Roma eserini görebilmeniz mümkün olur. Adeta açık hava müzesini andıran şehirde, tarihi yapılara dokunulmamıştır. Dünya’nın en fazla turist çeken ve ziyaret edilen şehirleri arasında ilk sıralarda yer alan Paris, görkemli mimari tasarımlara sahiptir. Şehir, 19. YY’da modern Paris’in gelişimi için Napolyon’un Baron Housmann’a atanmasıyla güzel binalar, uzun bulvarlar ve büyük parklar tasarlanmıştır. 

Şehrin uluslararası bir üne kavuşmasından kaynaklı olarak, Neoklasik mimarinin gelişmiş olmasıdır. Paris’in popüler olmasının sebepleri arasında, moda ve sanata yön veren bir şehir olması yer alır. Paris’in bölgelerini, mezarlıklarını, büyük parklarını ve eski merkezlerini keşfetmek için mutlaka bu şehri ziyaret etmelisiniz. Binlerce turisti ağırlayan Paris, oldukça yoğun bir şehirdir. Mimari yapılarındaki orijinalliğin korunmuş olması, turistlerin bu şehri tercih etme sebepleri arasındadır. Başlangıç turu için, bu orijinal yapıları ziyaret etmek amacıyla Montmarte ve Champs-Elysees gibi yerlerden başlayabilirsiniz. Fantastik bir gezi turu arayanlar için ise La Marais, Quartier Latin ya da antik Canal St-Martin gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Paris sanatın kalbinin attığı bir şehir olduğu için sanat tutkunları, bu şehirde düzenlenen sanat galerilerini ve müzeleri ziyaret edebilirler. Lüksün ve modanın şehri olarak bilinen Paris’in simgesi ise Eyfel Kulesidir. Bu yapının yanı sıra, çok sayıda tarihi gezilecek yerin de olduğunu söyleyebiliriz. 

Avrupa şehirleri arasında en güvenli olarak kabul edilen Paris’in bu yönüyle turizme katkısı büyüktür. Aynı zamanda, Dünya’nın en büyük otelleri de bu şehirde yer almaktadır. Paris’i ziyaret ettiğinizde, kahve ve kruvasan ile kahvaltı etmeyi ihmal etmemelisiniz. Bunun yanı sıra, kültür turları, sanat galerisi ziyaretleri ve spor aktivitelerini de bu şehirde rahatlıkla yapabilirsiniz. 

Paris’te Gezilmesi Gereken Yerler

Gezilecek yerler bakımından Dünya’nın en fazla turistinin ziyaret ettiği şehirlerin başında Paris yer almaktadır. Her sene binlerce turist ve gezgin Paris’i ziyaret etmektedir. Bu şehri gezip görüp anlamak isteyen bireyler de şehirde gözde olan yerleri gezebilirler. Paris’e gittiğinizde ilk görmeniz gereken yer Eyfel Kulesi olmalıdır. Mühendislik harikası olarak tasarlanan bu kule, toplamda üç seyir terasına sahiptir. Şehrin kalbine vurulmuş hançer olarak kabul edilen Eyfel Kulesi’ni mutlaka görmelisiniz. Paris’te ziyaret edilmesi gereken yapılar arasında; Notre Dame Katedrali de bulunmaktadır. Bu dini yapı, gotik tarzda tasarlanmıştır. Notre Dame Katedralini gezeceğiniz zaman; Gülpencereler, Batı cephesi, bakire taçkapısı, uçan payangalar, galerie des chimeres ve hazine odası gibi bölümlere öncelik verebilirsiniz. Müzeler şehri olan Paris’te Louvre Müzesi mutlaka görmeniz gereken bir yerdir. Kentin simgelerinden olan bu müze, Viking akınlarına karşı korunmak amacıyla tasarlanmıştır. 

Sanat tutkunlarının ilgiyle gezeceği bir yer olan Montmarte (ressamlar tepesi), ilham kaynağı sayılacak nadir güzelliklerden bir tanesidir. Salvador Dali, Picasso gibi ünlü ressamlar, çalışmalarını burada gerçekleştiriyordu. Tarihi bir anısı olan Sacre Coeur Bazilikası, 1875-1914 yılları arasında, Fransa ve Prusya arasındaki savaşta hayatını kaybeden kişiler için tasarlanmıştır. Paris’in son derece işlek olan Şanzelize Caddesi de görülmeye değer olan yerlerden bir tanesidir. Özellikle bu bölge, alışveriş tutkunlarının favorisi olan bir caddedir. Paris’te mimari bir başyapıt olarak tasarlanan Zafer Takı da Meydanı süsleyen bir simge haline gelmiştir. Bu takı görmeden Paris’ten gitmemelisiniz. Paris’te özellikle çocukların dikkatini çekecek olan Disneyland ise çocuklu ailelerin eğlenebileceği bir yerdir. 

Tarihi bir yer olan Versay Sarayı ve Bahçeleri tarihi görünümü ile kendine hayran bırakmaktadır. Fransız klasik ve barok mimarisinin harmanlanarak tasarlandığı bu saray, kesinlikle görülmeye değer bir yerdir. Müze tutkunları için tam bir başyapıt olan Orsay Müzesi, sanat eserlerinin sergilendiği bir yerdir. Yine tarihi bir yapı olan Pantheon da kilise olarak kullanılmış olan bir yapıdır. Fakat kültürel anlamda da önemli bir yapı olarak şimdilerde de varlığını sürdürmektedir. Kutsal emanetlerin saklanabilmesi için IX. Louis zamanında inşa ettirilen Sainte Chapelle’de tarihi dokusuyla hayran kalacağınız bir başyapıttır. Paris’te gezip görebileceğiniz diğer yerler arasında; Lüksemburg Sarayı ve Bahçeleri, Sen Nehri, Opera Binası, Concorde Meydanı, Pompidou Merkezi, Moulin Rouge, Yer altı mezarları, Montparnasse, Les Invalides, Tuileries Bahçesi, Pere Lachaise mezarlığı, Rodin Müzesi gibi yerler de vardır. Bunun yanı sıra, Orangerie Müzesi, Louis Vuitton Foundation, Picasso Müzesi, Hotel de Ville, III. Alexandre Köprüsü, Galeries Lafayette gibi yerleri de ziyaret etmeden Paris’ten gitmemelisiniz. 

Paris Tarihi Dokusu

Fransa’nın başkenti olan Paris, Avrupa’nın diplomasi, ticaret, moda, bilim, sanat ve gastronomi şehridir. Bu şehrin tarihi kökleri derinlere dayanmaktadır. Antik çağda Paris konusunda çok fazla veri bulunmamaktadır. Bu çağda tek emin olunan noktanın Sezar Birliklerinin bölgede dolaşmasıdır. Ancak durum böyle olsa da Parisliler bu dönemde bölgenin hakimi konumundadır. Parislilerin, bu kenti kurma tarihi ise M.Ö 250 ve 200 yılları arası olduğu bilinmektedir. Antik Çağda, Paris’i ele geçiren Jül Sezar, bu şehre Lutece ismini vermiştir. Galya’nın ise başkent görevini Lyon şehri üstlenmekteydi. Çok uzun süre, bu bölgenin ismi (İle De La Cite) olarak kaldığı bilinmektedir. Orta Çağa gelindiğinde ise Paris şimdiki ismini 5. YY’da almıştır. Fransa’nın Romalılara karşı aldığı zaferden sonra, Frank kralı Merovenj Hanedanından I. Clovis Paris’i başkent yapmıştır. Paris’teki Nehrin sağ kıyısında 6. YY’dan bu yana Saint Gervais kilisesinin kurulduğu bilinmektedir. Bu kilise ise günümüzde Paris’te yer alan Hotel De Ville’nin arka tarafında yer almaktadır. 

Paris’teki Nehrin sol kıyısı ise 885 senesinde Viking akınlarıyla yok edilmiştir. Bu akınların ardından taht 987 senesinde Capet Hanedanlığına kalmıştır. Şehir, Orleans ile birlikte, hanedanlığın kişisel serveti içinde kabul edilmiştir. Capet Hanedanlığının atası ise I. Eudes, Paris’i Vikinglere karşı savunmuştur. Paris, 20. YY’da ise II. Dünya Savaşı’na takılmıştır. 1940 senesinde, şehir Alman ordusunun işgali altına girmiştir. 1944’te ise Paris, Fransızlara ait olan 2. Zırhlı Tümen ve ABD’nin yardımlarıyla kurtarılmıştır. 

Paris’teki Kültürel Etkinlikler 

Paris, oldukça ışıltılı, renkli ve romantik bir şehirdir. Bu canlılığa uygun şekilde yapılan etkinlik ve festivaller, turistlerin ilgisini çekmektedir. Sene boyunca süren etkinlikler, yaşamakta olan Paris şehrinin karnaval havasına bürünmesine yardımcı olmaktadır. Sene başında şaşmadan kutlanan La Grand Parade (yeni yıl kutlamaları), bandolu geçitler ile gerçekleşir. Paris meydanında hava gösterileri, danslar ve görsel şölenler de kutlamalarda yerini alır. Fete Des Rois ise Fransızların dini bayramlarından bir tanesidir. Hristiyanlıkta İsa Peygamber’in vaftiz edilmesinin kutlandığı bir törendir. Bu özel günde Fransızlar, kralın keki diye adlandırdıkları tatlıyı yapmaktadır. Moda tutkunlarının yakinen takip ettiği Paris Moda Haftası da senede iki kez düzenlenir. Sonbahar-Kış ve Bahar-Yaz kreasyonlarının tanıtıldığı bu etkinlik oldukça ilgi görmektedir. Paris’te oldukça farklı bir kutlama olan Çin yeni yıl kutlaması, popüler etkinliklerden bir tanesi haline gelmiştir. 

Eğlencenin dozunu tam anlamıyla hissedeceğiniz Festival Exit’te Mart ayında düzenlenen çağdaş sanat festivalidir. Tiyatro ve dans gösterilerini bu festivalde görebilmeniz mümkündür. Printemps Des Rues ise her sene bahar ayında kutlanan bir sokak sanatı festivalidir. Paris’e geldiğinizde Banlieues Bleus caz festivaline kesinlikle katılmalısınız. Bahar ayında yapılan bu festival, son derece eğlenceli geçmektedir. Festival De Films Des Femmes festivali ise dünyaca ünlenmiş olan kadın yapımcıların film gösterilerinin seyredildiği bir gösteridir. Gastronomi meraklıları için Paris fuarı ise yiyecek, içecek, dekoratif eşya, el sanatları ürünü gibi seçeneklerin sunulduğu bir festivaldir. Mart ayının sonlarına doğru düzenlenen Foire Du Trone ise lunapark eğlenceleridir. Festival Agora ise dans, tiyatro ve müziğin yer aldığı bir festivaldir. Yine müzik tutkunlarının katılabileceği Festival De St-Denis klasik müzik konseri şeklinde düzenlenir. 

Spor tutkunlarının dikkatini çekecek olan Tour De France Cyclistes, Paris’te gelenek haline gelmiş olan bir festivaldir. Bisikletçileri zorlayan bir tur olsa da son derece eğlenceli geçmektedir. Temmuz Bastille Day olarak bilinen gün ise Fransızlar için ulusal kabul edilmektedir. Askerler ve itfaiyecilerin geçit ve gösteri yaparak kutladığı bu etkinlik son derece renkli geçmektedir. 

Paris’te Konaklama Olanakları 

Büyük bir metropol şehir olan Paris’in her yıl çektiği turist sayısı oldukça fazladır. Bu durum, şehirde farklı konseptlerde otelin hizmet vermesine neden olmuştur. Paris’te yapacağınız tatile bağlı olarak, kalacağınız yere de karar verebilirsiniz. Paris sokaklarını keşfederek alışveriş yapmak isterseniz, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak otel seçeneklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle, şehir merkezinde yer alan oteller, bu yöndeki ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak sağlayacaktır. Şehirde, Champs-Elysees, Bastille, St. Germain ve Montmarte gibi bölgeler, konaklayabilmek için son derece ideal bir seçim olacaktır. Çünkü Paris’in bu bölgeleri şehrin tam göbeğinde yerini almaktadır. St. Germain ile Champs-Elysees tarafları turistik açıdan daha fazla tercih edilir. Bu bölgelerdeki otelleri tercih etmeniz, Paris’te birçok yere rahatlıkla ulaşım sağlayabilmenize yardımcı olur. Yürüyerek bile dilediğiniz yeri rahatlıkla gezebilirsiniz. Konaklama alanlarının yanı sıra, kendinize uygun restoran ve cafeyi de bu bölgede bulabilirsiniz. 

Bu gösterişli şehri gezmek için Paris’te yürüyüş yapmanız gerekir. Çünkü şehirde görülmesi gereken pek çok noktayı yürüyerek rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Buna bağlı olarak, konaklama yerinizi de merkezi bir yerden seçmeniz uygun olacaktır. Şehir, oldukça gelişmiş bir metro ağına sahip olduğu için merkezi bir yerde konaklamasanız bile, metro ile kısa sürede dilediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Konaklayacağınız otelin metro durağına yakın olmasına da dikkat edebilirsiniz. Paris, bölgelere ayrılan bir şehirdir. Dolayısıyla konaklamak için Paris’e geliş amacınızın ne olduğu da çok önemlidir. Genel olarak, Louvre çevresinin konaklamak için uygun bir bölge olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, konaklayacağınız bölgeye ve otele bağlı olarak, ödeyeceğiniz tutar da değişkenlik gösterecektir. Seçenekler arasında; 5 yıldızlı oteller, hoteller ve benzeri konaklama alanları bulunmaktadır. Turistler, tatil amaçları doğrultusunda Paris’in sakin ya da canlı bölgelerindeki otelleri kiralayabilirler. 

Paris Mutfağına Özel Lezzetler 

Paris denildiğinde şüphesiz ki ilk akla gelen kruvasandır. Ancak Fransızların severek tükettiği ve Paris’e gittiğinizde sizin de beğeneceğiniz birçok yemeği bulunmaktadır. Fransız yemekleri, Türk mutfağına yabancı olsa da bütün dünyada popülerlik kazanmıştır. Fransız mutfağı son derece zengin ve lezzetli yemeklere sahiptir. Paris geziniz sırasında mutlaka yemeniz gereken birçok Fransız lezzeti bulunmaktadır. Yukarıda da belirtildiği gibi Paris’in yöresel hamur işi olan kruvasan, içine çikolata doldurularak pişirilir. Oldukça lezzetli olan bu atıştırmalık, Fransızların kahvaltı saatlerine eşlik etmektedir. Fransa’da ve ülkemizde de ilgi gören tatlılar arasında; Makaron ilk sıralarda yer alır. Bu tatlılar, vanilya, ahududu, çikolata gibi farklı ürünler kullanılarak pişirilir. Son derece hafif ve lezzetli bir tatlıdır. Hamur işiyle ünlü olan Paris’in baget ekmeği de meşhurdur. İnce ve uzun bir yapıya sahip olan baget ekmek, yumuşak ve gözenekli bir iç dolguya sahiptir. 

Fransızların severek tükettiği yemekler arasında; soğan çorbası da yerini alır. Et suyu ile kısık ateşte pişirilen bu yemek, baget ekmek ile tüketildiğinde harika bir tat vermektedir. Paris’e geldiğinizde mutlaka Fransız kreplerinin tadına bakmalısınız. Kreplerin üzerine çikolata ve çeşitli meyveler serpiştirilerek servis edildiği için tadına doyamayacağınız bir lezzet olmaktadır. Fransa’da ördek yetiştiriciliği çok fazla yapılmaktadır. Bu nedenle, ülkenin ördek confit yemeği, özellikle soğuk kış günlerinin vazgeçilmez bir lezzeti olmuştur. Et severlerin severek yiyeceği Steak Frites ise aladante olarak pişirilen ve Paris restoranlarında menülerde sık göreceğiniz bir yemektir. Fransa’ya özel olan Salyangoz yemeği, lüks yemekler listesinde yerini alır. Yüksek protein değerine sahip olan bu yemek, lezzet açısından da tam not almaktadır. Fransızlar, deniz mahsullerine olan düşkünlükleriyle bilinir. Bu nedenle, İstiridye de sık tüketilen deniz ürünlerinden bir tanesidir. 

Tatlı ve hamur işleriyle ünlü olan Fransız mutfağında yerini alan Ekler de krema ve çikolatanın buluştuğu enfes bir lezzettir. Yine özel bir spesiyal olan Creme Brulee tutturulması zor olan bir tatlıdır. Şeker, krema, vanilya, yumurta sarısı ve süt ile pişirilir. Farklı bir yemek olan Steak Tartare ise at ya da sığır etinden yapılan bir yemektir. Kıymalı yumurtanın pişirilmemiş hali olarak da bilinen bir yemek türüdür. Croque Monsieur ise Paris’e geldiğinizde kahvaltılarınızda mutlaka tüketmeniz gereken bir tost türüdür. Paris’e geldiğinizde tüketmeniz gereken diğer lezzetler ise; Falafel (bakla ya da nohut ezmesi), Ratatouille (sebze yemeği), Beef Bourguignon (dana eti yemeği), Sufle (çikolatalı tatlı), Kurbağa bacağı (Kurbağa bacağının marine edilip pişirilmesi) olarak sıralanabilir. 

Paris’te Ulaşım Olanakları

Tren İle Ulaşım; Şehir merkezine ulaşım için her 7-8 dakikada bir trenle ulaşım sağlanabilir. 

Otobüs ile Ulaşım; Otobüs ile ulaşım, Paris şehrinin içinde olduğu gibi 350 ve 351 numaralı otobüslerin havalimanından şehir merkezine sizi ulaştıracağını söyleyebiliriz. 

Taksi İle Ulaşım; Havalimanında indiğinizde sizi bekleyen taksiler ile şehir merkezine konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Araç Kiralama; Araç kiralayarak, şehir merkezine ulaşım sağlamak adına, havalimanındaki Rent A Car ofislerini ziyaret edebilirsiniz. 

İstanbul Havalimanına Ulaşım

Yeni yapılan havalimanına gitmek için Havaist’i ya da İETT araçlarını kullanabilirsiniz. Bu araçlar ile kolayca yeni havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İstanbul’dan Paris’e Uçuş Kaç Saat?

İki şehir arasındaki uçuş mesafesi ortalama olarak, 5 saat sürmektedir. Ancak bu süre uçakların yapacakları rötar ve hava muhalefetlerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. 

İstanbul’dan Paris Kaç Kilometre?

İstanbul- Paris arası, 29 saatlik bir mesafededir. Bu da toplamda 2.729,1 km’ye tekabül etmektedir. 

İstanbul’dan Paris’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Paris’e uçmak için uygun fiyatlı bilet satın almak istiyorsanız, rezervasyon için pazar günlerini tercih edebilirsiniz. 

Paris’te İklim Nasıldır?

Bu şehir, Kuzey Atlantik Akıntısı nedeniyle okyanus iklimine sahiptir. Yaz ve kış ayları ise ılıman geçmektedir. 


istanbul_paris

Paris Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

27 °C

27 °C

Uçuş süreleri

3 sa 10 dk

Paris

İzmir

3 sa 25 dk

Paris

Ankara

3 sa 40 dk

Paris

Antalya

3 sa 50 dk

4 sa 50 dk

Paris

Adana

4 sa 40 dk

Paris

Kayseri

4 sa 30 dk

Paris

Bodrum

4 sa 10 dk

4 sa 55 dk

Paris

Sivas

4 sa 35 dk

İstanbul Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

10 °C

9 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Paris varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.184,70TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.053,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.708,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.866,21TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.593,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.604,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.723,46TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.530,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis