İstanbul Tokyo Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Japonya uçak biletleri

14.338,81TRY'den
başlayan fiyatlarla

04 Ara 2023

04 Ara 2023

89.309,62TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

14.422,01TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Ara 2023

10 Ara 2023

13.179,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

20 Ara 2023

20 Ara 2023

15.884,03TRY'den
başlayan fiyatlarla

24 Ara 2023

24 Ara 2023

İstanbul Tokyo Uçak Bileti 

Tokyo Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Tokyo, Japonya’nın başkenti ve aynı zamanda ülkenin en kalabalık şehirlerinden biridir. Tokyo’nun merkezinde 12 milyon insan barınmaktadır. Dünya’nın en büyük metropol şehirlerinden biri olan Tokyo, ülke genelinde en pahalı yerlerden bir tanesidir. Şehrin tarihi çok uzun yıllara dayanmaktadır. Ancak bu şehir, önceleri küçük bir balıkçı kasabası olsa da şuan da doğunun başkenti olarak bilinmektedir. Şehrin eski adı Edo 1603 senesinde, Tokugawa Şogunluğu’nun kuruluşuyla farklı alanlarda gelişmeye başlamıştır. Ekonomi, kültür gibi alanlarda gelişimini tamamlayan şehrin, 1868 senesinde ismi Tokyo olarak değiştirilmiştir. Şehir 1923 yılında depremden dolayı, ağır hasar görerek yıpranmıştır. Toplanması zaman alan şehir, II. Dünya Savaşında Amerika’nın attığı atom bombasıyla tam olarak yerle bir olmuştur. 

Atom bombasının ardından, şehir yerle bir olsa da Japonya’nın hızla gelişimi takdir toplamıştır. Günümüzde de Japonya farklı alanlarda gelişen ve bu gelişimi devam ettiren bir ülke olmuştur. Bu metropol şehir, dünyadaki en büyük şölen yerleri arasındadır. Güzel yemek kültürüne sahip olan şehirde, eğlence anlayışı da gelişmiştir. Tokyo’da farklı ve heyecan verici yemek mekanlarını sıklıkla görebilmeniz mümkündür. Japon yemeklerini özel kılan mekanlarda farklı lezzetleri tadabilirsiniz. Yemeklerde kullanılan teknik ve malzemeler son derece titiz bir işçilik ile hazırlanır. Şehirde İngilizce bilen kişi sayısı az olduğu için Tokyo’ya gittiğinizde beden dili becerilerinizin gelişmiş olmasına dikkat etmeniz gerekir. 

Tokyo Olimpiyat Oyunlarının da sıklıkla yapılmış olduğu bir şehirdir. Düzenlenecek olimpiyatlar için milyarlarca dolarlık yatırımlar yapılmaktadır. Kentin yükselmekte olan otel gelirleri ise şehrin turistik değerini artırmaktadır. Tokyo’ya gidecek olan bireyler için bu şehrin dünya standartlarında olduğunu söyleyebiliriz. Şehre geldiğinizde, Japon yemek kültürünün her lezzetini tatmak için lüks restoranların bodrum katına inebilirsiniz. Çünkü Tokyo’nun yer altı dünyası oldukça gelişmiş ve son derece canlıdır. Tokyo’daki metro sistemi de seyahat eden turistlerin imdadına yetişmektedir. Şehirde transit sistem iki ayrı şekilde tasarlanmıştır. Devlet tarafından işletilen metro ve özel metro olarak iki ayrı hizmet alabilirsiniz. Japon para birimi Yen olduğu için şehre geldiğinizde mutlaka yanınızda Japon parası olmalıdır. 

Şehirde, nakit parayla bütün işlemlerin yürüdüğünü söyleyebiliriz. Bu nedenle, Tokyo’da dolaşırken yanınızda nakit para bulundurmalısınız. Tokyo, şaşırtıcı bir metropol şehir olduğu için keşfe doyamayacağınız özelliklere sahiptir. Gezinizi yaparken, Japonya’nın tren sisteminden yararlanarak, seyahatinizi kolaylaştırabilirsiniz. Tokyo iklim olarak ise ılıman olduğu için üşümeden şehri dolaşabilirsiniz. Kış ayları bu nedenle çok soğuk olmaz ancak bazı aylarda fırtına ve yağmur görülür. Ancak Güney ve Kuzey Japonya arasında net iklim farklılıkları vardır. Kuzey’de sert kış hüküm sürerken, Güney’de daha ılıman kış geçmektedir. Ancak bu durum Tokyo için geçerli olmamaktadır. Çünkü Tokyo’da, yaz aylarında nemli ve sıcak bir iklim vardır. Bu metropol şehrin en ideal mevsimi ise Sonbahar ayı olarak kabul edilir. 

Şehrin eğitim alanında da en gelişmiş başkentlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Ülkedeki okuma yazma oranı %100’e yakındır. Tokyo’da ise eğitim kurumları olarak hizmet veren kaliteli yerler vardır. Tokyo Teknoloji Enstitüsü, Tokyo Güzel Sanatlar Üniversitesi, Veseda Üniversitesi, Tokyo Üniversitesi, Tokyo Sanat Üniversitesi, Keio Üniversitesi, Tokyo Teknoloji ve Tarım Üniversitesi gibi yerler, şehrin önemli eğitim kurumlarıdır. Tokyo’da Gezilmesi Gereken Yerler

Japonya, köklü bir geçmişe sahip olan tarihi ülkelerden bir tanesidir. Başkent Tokyo’ya geldiğinizde ise bu tarihi geçmişin izlerini gözünüzle görebileceğiniz birçok mekan bulabileceksiniz. Tokyo ziyaretinizde, İmparatorluk Sarayı’nı mutlaka gezmelisiniz. Bu saray, devasa bir bahçeye sahip ve kendi başına tıpkı bir şehri andırmaktadır. Sarayın bahçesine girmek ise oldukça kolaydır. İçeri girerken, ziyaretçilere bir kart verilir ve çıkışta teslim etmeleri istenir. Geçmişi 8. yüzyıla dayanan Kanda Mabedi de görülmeye değer yerlerden bir tanesidir. Tokyo’nun elektronik merkezi olarak bilinen Akihabara ise buraya yakın bir konumdadır. Tokyo’ya gelip hediyelik eşyalar satın almak adına, Asakusa’ya mutlaka gelmelisiniz. Burada hediyelik eşya satışının fazla olmasının nedeni ise Sensoji Mabedine yakın olmasıdır. Shibuya ise yaya geçidiyle ünlenmiş olan bir yerdir. Her saniye kalabalık olan bu bölge, hareketli bir yaşam merkezidir. Çevresinde birçok alışveriş merkezi bulunmaktadır. 

Ueno, önemli bir metro kavşağı ve şehrin en hareketli bölgelerinden bir tanesidir. Filmlere konu olan bu yerin büyük bir bahçesi olduğunu göreceksiniz. Kültür turu yapmaktan hoşlanan turistler için Tokyo Ulusal Müzesi, gezilmesi gereken yerler arasındadır. Son derece büyük olan bu müze, Japon tarihi ve sanatları konusunda binlerce eser sergilemektedir. Müze gezinize ekleyebileceğiniz yerler arasında; Ulusal Bilim Müzesi de yer almaktadır. Bu müzede ise hayvanların içinin doldurulmuş maketlerini görebilmeniz mümkündür. İmparator Tapınağı -Meiji Jinguve Yoyogi Parkı, tarihi dokusunun korunmuş olduğu bir yerdir. Bu tapınakta Japon popüler kültürü hakkında birçok hediyelik eşya bulabilirsiniz. Şehrin meşhur olan Tokyo Tower panoramik mağazası gezilmesi gereken yerler listesine alınmalıdır. 

Tokyo Station Character Street, altı metro hattının kesiştiği istasyondur. Manga ve Anime karakterlerinin meraklısı olan turistler mutlaka bu istasyonu gezmelidir. Japonların milli güreşi olarak bilinen Sumo Güreşlerini izleyebileceğiniz RyogukuKokugikan ise on bin kişi kapasiteli Sumo Salonlarında seyredebileceğiniz bir spor aktivitesidir. Tokyo’da gezilebilecek diğer yerler arasında; Tsukiji Balık Pazarı, Japon Park ve Bahçeleri gibi mekanlar bulunur. 

Tokyo Tarihi Dokusu 

Japonya’da Tokyo Doğu’nun başkenti olarak bilinen bir metropol şehridir. Dünyanın en büyük kentleri arasında yer alan bu şehir, yaşamın en pahalı olduğu yerlerden bir tanesidir. Eski ismi Edo -haliç kapısı olarak tanımlanan ve daha sonra isminin tekrar Tokyo olarak değiştirildiğini söyleyebiliriz. 1603 senesinde, Tokugawa’nın kurucusu Tokugawa Leyasu, Edo’yu başkent olarak ilan etmiştir. Ancak o zamanlar, Şogun başkenti olarak kabul edilen Edo, Japonya’nın politik, ekonomik ve kültürel merkezlerinden biri haline gelmiştir. 1868 senesinde İmparator Meiji Şogun yönetimine son vermiştir. Ardından Edo ismi Tokyo olarak değiştirilmiştir. 

Bu metropol şehir 1923 senesinde yaşanan deprem nedeniyle çok büyük zararlar görmüştür. Depremin ardından şehir inşa edilmiş olsa da II. Dünya Savaşında ABD atom bombası saldırısıyla şehir tekrar yerle bir olmuştur. ABD uçaklar ile ciddi bombardımanlar yaparak şehre ve ülkeye büyük zararlar vermiştir. 1950 yılından sonra ise ülke ekonomisi hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır. Özellikle, teknolojik yönden büyüme ivmesini geliştiren şehrin bugünkü seviyesi ise üst düzeydedir. Tokyo şehri seneler içinde birçok tarihi olaya şahitlik etmiştir. Doğu’nun başkenti unvanını alması ise 12. YY’da Büyük Japon Restorasyonu sonucu olmuştur. Bu restorasyon ile birlikte şehrin ismi de Tokyo olmuştur. Tokyo’daki Kültürel Etkinlikler

Tokyo, oldukça renkli, eğlenceli ve kültür düzeyi yüksek bir şehirdir. Şehrin yerli halkı turistlere alışkın olmakla birlikte, son derece kibar ve naziktir. Yerel halk yüzyıllardır süregelen gelenek ve festivalleri takip etmektedir. Ancak şehre gelen turistlerin de yapılan festivaller dikkatini çekmektedir. Tokyo, taş ormanlardaki eski tapınakları, teknolojik gelişimleri, yüzyıllık gelenekleri ve fütüristtik umutlarıyla harika bir şehirdir. Geleneksel olarak kabul edilen folklorik festivaller ise kültürüne bağlı olan bu ülke için büyük bir öneme sahiptir. Festivaller, genel olarak renkli ve oldukça eğlenceli geçmektedir. Tokyo’nun en fazla beklenen ve geleneksel kabul edilen etkinliği arasında; Sakura Matsuri yer almaktadır. İlkbaharın gelişiyle birlikte, Tokyolular meditasyon yaparak, kendilerine zaman ayırırlar. Bu festival, Mart ayının sonlarında gerçekleşir. Aynı zamanda, festivalin bin yıllık bir tarihi geçmişi vardır. Hanami geleneği ise Tokyo’da önemli bir dini değer taşımaktadır. Uçmakta olan pembe yaprakları izleyen kişiler, hayatın güzelliğini düşünmektedir. 

Tokyo’da en ilginç kabul edilen geleneksel kutlama, Sanja Matsuri ve Sanja Festivalidir. Bu karnaval oldukça eğlenceli ve dini ritüellerin nasıl birleşeceğini göstermek amacıyla yapılır. Her sene Mayıs ayında düzenlenen bu karnaval, bir tapınak festivalidir. Festivalin başlangıcı ise Daigioretsu geçit töreni ile başlatılmaktadır. Geleneksel Edo kıyafetleri giyen rahip, geyşa, dansçılar, şehir görevlileri Asakusa Tapınağı’na yürümektedir. Dini olarak, Shinto töreni yapıldıktan sonra, hasat ve refah namazı kutlamalarıyla tören sona ermektedir. Tokyo’da yeni yıl kutlaması yapılmadan önce ise benzersiz törenler gerçekleştirilir. Bu törenler, Tori-no-ichi ya da Cock Günü olarak ticaret ve servet Tanrısı olan Otori için yapılmaktadır. Tori-no-İchi, otuzdan fazla Şinto tapınağının toprağında kutlanırken, tarih olarak Kasım ayının on ikinci günü gerçekleştirilir. 

Tokyo’da Konaklama Olanakları

Tokyo, kültür, tarih ve eğlence kokan bir metropol şehridir. Japonya’nın başkenti olan bu şehirde kalmak için öncelikle, Tokyo’da ne görmek istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bu metropol şehirde, 20 milyonun üzerinde insan yaşamaktadır. Gündelik yaşamda bile bu şehrin kalabalığı küçük bir kaos ortamına neden olmaktadır. Uzak Doğu kültürünün zenginliğini bu şehirde fazlaca görebilmeniz mümkündür. Eğlence, alışveriş, kültür turları ve daha birçok aktiviteyi gerçekleştirmek amacıyla Tokyo’nun merkezinde yer alan otellerde konaklayabilirsiniz. Şehirde konaklamaya en elverişli olan bölgeler arasında; Ginza, Shibuya, Sshinjuku yer alır. Otelde kalmak isteyen tatil tutkunları ise Shinjuku bölgesindeki ekonomik otelleri gözden geçirebilirler. Ancak kaliteli bir yerde konaklamak isteyen turistler ise plaza otelleri tercih edebilirler. 

Şehre ilk kez seyahat edecek kişiler için Shinjuku uygun bir konaklama bölgesi olacaktır. Ancak bütçeniz kısıtlı ise kültür gezilerinden hoşlanıyorsanız, Asakusa bölgesindeki konaklama alanlarını tercih edebilirsiniz. Alışveriş tutkunları için prestijli alışveriş bölgelerinden olan Ginza bölgesindeki oteller uygun bir seçim olacaktır. Ancak sürekli eğlenceli ve renkli gecelerde eğlenmek istiyorsanız da Shibuya’da konaklayabilirsiniz. Gece hayatından hoşlanan turistler, aynı zamanda Roppongi’de de kalabilirler. Tokyo’nun çoğu yerine kolay ulaşmak isterseniz, şehrin önemli ulaşım merkezleri arasında yer alan Tokyo İstasyonu Marunouchi’ye yakın olan konaklama alanlarını tercih edebilirsiniz. 

Tokyo Mutfak Lezzetleri

Dört yüz yıldan daha uzun bir süredir, Tokyo ülkenin siyasi merkezi konumunda olmuştur. Bu nedenle, Japon mutfağındaki lezzetler, ilgi çekmektedir. Tokyo ziyaretinizde mutlaka denemeniz gereken lezzetlerin başında sushi gelmektedir. Japon yemekleri arasındaki tartışmasız en lezzetli yemeklerden biri de sushi’dir. Çiğ balık ve pirinç ile yapılan bu yemeği yerken Japon kültürüne özel olan çubukları kullanmalısınız. Yakitori -ızgara tavuk şiş yemeği ise kömür ateşinde yapılan geleneksel bir lezzettir. Dışı çıtır ve iç kısmı yumuşak olan bu yemek Japonların sevdiği bir üründür. Ramen noodles ise ucuz ve son derece lezzetli yemeklerden bir tanesidir. Makarnaya benzeyen bu yemeğin içinde haşlanmış yumurta ve çeşitli sebzeler bulunmaktadır. 

Okonomiyaki yemeği ise Japonlar arasında popülerleşmiş bir tattır. Un, lahana, domuz yağı ve yeşil soğanla yapılmaktadır. Soba noodles ise çeşitli sosların sık kullanıldığı mideyi yormayacak olan bir yemektir. Yağda kızaran karides ve sebzelerin müthiş uyumunu bu yemekte tadabilirsiniz. Nigiri-Zushi yemeği ise bir çeşit sushi türüdür. Sushi severler bu yemeği lezzetli bulacaktır. Tokyo’ya gittiğinizde tüketmeniz gereken lezzetli yemekler arasında tempura da yer alır. Dış kısmı çıtır ancak içi yumuşak olan bu yemek, deniz ürünleriyle pişirilir. Chankonabe yemeği ise Sumo güreşçilerinin diyet yaparken mutlaka listesinde bulunan bir lezzettir. Önemli olan tavuk, balık gibi besin kaynakları bu yemeğin içinde yer almaktadır. Monjayaki -tava kızartma sokak lezzetlerinden bir tanesidir. Tsukudani -deniz yosunları ve deniz ürünleri yemeği, Natto -fermenteli fasulye yemeği, Edo Amamiso -soya fasulyesi ezmesi, Ningyo yaki – bir çeşit küçük Japon keki, Namerou -balıkçı yemeği, Tokyo Sayama Tea -çay gibi yiyecek ve içecekleri de mutlaka Tokyo’ya geldiğinizde denemelisiniz. 

Tokyo’da Ulaşım 

Tren İle Ulaşım 

Özellikle, Tokyo’da trenlerin 1,5 dakikada dakik bir şekilde gelmesi bu anlamda gezicileri mağdur etmemektedir. Tokyo dahil, Japonya’nın hemen hemen her bölgesine ulaşım sağlayan Mermi Tren ve Shinkansen’i kullanarak güvenli seyahatler yapabilirsiniz. 

Otobüs İle Ulaşım 

Tokyo şehir içinde gezmek isteyen bireyler, Toei Bus’ kullanabilirler. Bu otobüs şehrin ana alanlarını kapsayan bir güzergahta ilerler. Tokyo Shitamachi otobüs ise gezi otobüsleridir. Tokyo’nun ünlü yerlerini bu otobüs ile gezebilirsiniz. Sky Bus Tokyo ise üstü açık olarak tasarlanmıştır. Tokyo’nun önemli noktalarını bu otobüsler ile gezip görebilmeniz mümkündür.Otobüslerde kullanabilmeniz için Suica kart kullanmanız gerekir. 

Taksi İle Ulaşım 

Tokyo’da trafik yoğunluğu fazla olduğundan dolayı, taksi ulaşımı çok fazla tercih edilmemektedir. Ancak taksi tercih edecek olan bireyler, yeşil renkli uygun fiyatlı olanlara binebilirler. 

Araç Kiralama 

Tokyo içinde araç sürmek adına, kiralayacağınız arabalardaki hız limitine dikkat etmelisiniz. Çünkü kalabalık bir şehir olduğu için Tokyo’da hız sınırının aşılmaması son derece önemlidir. Araç kiralama hizmeti alabileceğiniz birçok ofisi bu bölgede bulabilirsiniz. 

İstanbul Havalimanı’na Ulaşım 

İstanbul hava alanına ulaşım yapabilmek için farklı taşıt türlerini kullanabilirsiniz. Güvenli ve sorunsuz bir şekilde İstanbul Havaalanına ulaşım sağlayabilmeniz için toplu taşıma araçlarını ya da özel servis otobüslerini kullanabilirsiniz. Buraya henüz, metrobüs ya da metro gibi ulaşım araçları hizmet vermemektedir. Ancak İstanbul Havalimanı’na ulaşım sağlayacak olan metroların inşası sürmeye devam etmektedir. Otobüsler toplamda 65 durakta lüks ve bagajlı taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Toplamda 150 otobüsle sunulan bu hizmet, seyahat edecek kişileri, havalimanına güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. İstanbul Havalimanına ulaşım için 7 gün 24 saat hizmet veren özel servis otobüslerini kullanabilirsiniz. 

İstanbul’dan Tokyo’ya Uçuş Kaç Saat Sürüyor?

İstanbul ve Tokyo arası uçuş için birçok uçak seferi bulabilmeniz mümkündür. İki şehir arası mesafenin fazla olmasından dolayı, süre de bir hayli uzundur. İstanbul’dan Tokyo’ya seyahat edecek olan yolcular, ortalama olarak 15 saat 45 dakika gibi bir sürede gidecekleri yere ulaşırlar. Ancak bu süre bazı durumlarda 16 saati bulabilmektedir. Saatlerin değişkenlik göstermesi, uçak rötarı ve hava muhalefetlerine de bağlı olabilmektedir. 

İstanbul’dan Tokyo Arası Kaç Kilometredir?

İstanbul Tokyo arası, bir hayli uzaktır. İki şehir arası toplam km mesafesi ise 8.938’dir. 

İstanbul’dan Tokyo’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İstanbul Tokyo arası seyahatinizi uygun fiyat ile yapmak için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekir. Bu iki şehir arası bütçe dostu olarak uçabileceğiniz gün ise Pazar’dır. Ancak hava yolu şirketlerinin de bazı özel günlerde yaptıkları kampanyalar doğrultusunda, uçak biletlerinde indirime gidilmektedir. Kısacası erken rezervasyon çoğu zaman fiyat olarak daha uygun olmaktadır. istanbul_tokyo

Japonya Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

3 °C

Uçuş süreleri

8 sa 35 dk

Tokyo

Ankara

14 sa 10 dk

İstanbul Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

8 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Japonya varışlı yurt dışı uçak biletleri

9.313,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
12.064,13TRY'den
başlayan fiyatlarla
29.366,05TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis