İstanbul Uskup Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Makedonya uçak biletleri

2.592,54TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Ara 2023

05 Ara 2023

2.687,79TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

3.224,43TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

2.550,74TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

1.722,83TRY'den
başlayan fiyatlarla

12 Ara 2023

12 Ara 2023

İstanbul Üsküp Uçak Bileti

Türkiye’den artık yurtdışı tatillerinin çok önemli bir kısmı birçok medeniyetin kaynaşma noktası olarak öne çıkan, tarihi ve doğal güzellikleriyle göz dolduran ve hesaplı seyahat seçenekleri sunan Balkanlar bölgesi için planlanıyor. Balkanların merkezinde yer alan Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp ise en sık tercih edilen tatil noktalarından biri olarak gezginlerin dikkatini çekiyor. Dünya’yı gezmeyi kafasına koymuş herkes için Balkanlar’da mutlaka gidilip görülmesi gereken yerlerin başında gelen bu güzide kent çok iyi korunmuş tarihsel mirası, doğal güzellikleri ve büyüleyici çevre mimarisi ile gören herkese adeta şapka çıkarttırıyor. İstanbul’dan sık sık kalkan çeşitli firmalara ait uçaklar aracılığıyla rahatlıkla ziyaret edilebilecek olan bu kente özellikle son yıllarda ilgi giderek artıyor. İstanbul - Üsküp uçak bileti fiyatları tarih aralığı ve biletin ne kadar önceden alındığına göre değişse de yurtdışı seyahati kapsamında oldukça uygun nitelikte fiyatlar olarak öne çıkar. Türkiye’den giden ziyaretçilerin Balkanlar’da ortak kültürel mirası gözlemleyebilmek için de fırsat bulabildiği bu seyahat oldukça ilgi çekici ve eğlenceli olacaktır. Antik Makedonya, Dardania, Roma, Bizans, Bulgar, Sırp, Osmanlı, Yugoslav egemenlikleri altında uzun yıllar varlık göstermiş olan Üsküp şehri Balkanlar’da gelmiş geçmiş bütün kültürlerin bir arada gözlemlenebildiği, birçok döneme ait özgün mimari yapıların gözlemlenebildiği eşsiz bir kent olma özelliği taşıyor.

Balkanların İncisi Makedonya’nın Her Anlamda Merkezi Üsküp Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Üsküp Makedonya’nın başkenti olmasının yanında her anlamda en büyük ve en gözde şehridir. Bütün bölge içinde de en gelişkin kentlerden biri olma özelliğindeki Üsküp ekonomik ve kültürel anlamda gelişkin bir merkez olma iddiası taşır. Yaklaşık 6000 yıllık bir tarihe sahip olan ve Vardar Nehri yatağında kurulu Üsküp şehri birçok medeniyetin kesiştiği önemli bir kavşak noktasıdır. Tarihsel olarak Roma ve Bizans hükmünde uzun yıllar kalmış olan Üsküp ardından Bulgar, Sırp, Osmanlı, Yugoslav devletlerine bağlı olarak da yönetilmiştir. 1992’den itibaren Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nin başkenti olarak idare edilen kent Balkanlar’da iki önemli merkezin yani Atina ve Belgrad’ın tam ortasında kendisi de bir merkez olma hüviyetine sahip olarak varlık gösteriyor. 700 bine yaklaşan nüfusuyla Balkanlar için hiç de az olarak değerlendirilmeyecek sayıda sakini bünyesinde barındıran kent gelişkin bir metal endüstrisine ve ayrıca tekstil, dericilik ve kereste sektörlerinde öncü niteliğe sahiptir. Üsküp aynı zamanda kültür sanat alanında önemli bir merkez olmakla birlikte, oldukça canlı bir sosyal yaşantıya da sahiptir. Turizmin de son yıllarda giderek geliştiği ve kentin temel kaynaklarından biri olarak öne çıktığı gözlemlenmektedir.

Yolunuz Üsküp’ten Geçtiğinde Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Üsküp uzun ve etkileyici bir tarihe sahiptir. Dolayısıyla Üsküp’e iz bırakan ve kent sakinlerinin geçmişiyle ortaklaştığı çok sayıda kültür söz konusudur. Üsküp’e gidenler farklı kültürlere ev sahipliği yapan kent içinde göz alıcı güzelliğe sahip merkezlerden biri olarak Türk Çarşısını gösterirler. Gerçekten de 500 yıla yakın Osmanlı yönetiminde kalmış Üsküp’te özellikle İstanbul’dan gidenlerin ilgisini çekecek çok sayıda Osmanlı mirası bulunmaktadır. Şehrin Vardar’ın yatağına kurulu olduğunu söylemiştik. Vardar’ın iki yakasını birleştiren Fatih Sultan Mehmed dönemi eserlerinden biri olan Taşköprü de mutlaka gezilip görülmesi gereken yerler arasında sayılıyor. Makedonya denince akla ilk gelen isimlerden Büyük İskender’in mirasını ise kentte bulunan Arkeoloji Müzesi’nde gözlemleyebilirsiniz. Bölgenin en etkileyici müzelerinden bir tanesi Kuzey Makedonya Arkeoloji Müzesi olarak dikkat çekiyor. Kent merkezinde kısa yürüyüş güzergahlarında bile mutluluk verici bir tasarıma sahiptir. Üsküp’te Makedonya Meydanı heybetli İskender heykeliyle akşamüzerleri tüm ziyaretçiler için büyüleyici bir görsel şölen sunuyor. Çok iyi korunmuş bir kaleye sahip Üsküp’te surlar üzerinde gezintiye çıkabilir ve böylece coğrafyaya hakim bir yükseklikten çevreyi izleyebilirsiniz. Kentin etrafında Matka Kanyonu, Vodno Dağı, Kalkandelen Şehri gibi gezip görülmeye değer başka turizm merkezleri de mevcuttur ve gezginler tarafından çoğunlukla günübirlik olarak ziyaret edilmektedir. Bunlar arasında özellikle Matka Kanyonu için daha uzun süre ayırmanız özellikle tavsiye edilmektedir. Yürüyüş yolu ya da vadi boyunca uzanan kanyon üzerinden kanolarla yapılacak bir gezinti ile Matka Kanyonu’nun tadına varacaksınız. Şehre yaklaşık 20 dakika kadar yakın bir mesafede, Türkiye’deki Safranbolu’ya çok benzeyen şekilde dönem mimarisiyle tasarlanmış, Makedonska Selo(Makedon Köyü) açık hava gezinti alanına uğramak da ziyaretçiler tarafından güzel bir aktivite olarak değerlendiriliyor.

Üsküp 6000 Yıla Varan Tarihi İle Adeta Bir Açık Hava Müzesi Gibi

MÖ 4000 yılı yani neolitik çağdan bugüne Üsküp Vadisi’nde insan yerleşimleri kurulmuştur. Arkeologlar tarafından sürdürülen çalışmalarda Üsküp Kalesi’nde bu yönde kalıntılara rastlanmıştır. Milattan önce 3. yüzyıldan itibaren Makedonya hükmüne giren kent uzunca bir süre Romalıların Makedonya’yı mağlubiyete uğratması ile beraber Dardania adındaki Roma eyaletinin merkezi haline gelmiştir. Daha sonra Bizans egemenliğinde gelişimini sürdüren kent 6. yüzyılda büyük bir depremle yerle bir olmuştur. Bu tarihten itibaren adeta yeni baştan inşa edilme süreci başlar. Ancak bu yeniden inşa süreci yıkıntılar üzerinde gerçekleşmemiş, şehri bugünkü yerine taşımıştır. Bu ikinci Üsküp de Bizans’ın en gelişkin ve bayındır kentlerinden biri olarak öne çıkmıştır. 10. yüzyıldan 14. yüzyıla kadar Bizans, Bulgar ve Sırp hanedanları arasında devamlı el değiştiren şehir 1392 yılında Osmanlı egemenliğine girmesiyle 500 yılı aşkın süre idari olarak istikrara kavuşmuştur. 1689 yılına değin kesintisiz ve süratle gelişen kent Balkanların gözdesi haline gelmiş iken bu tarihte Avusturya ordusunun kenti ele geçirip kısa sürede yağma ve talana başvurmasıyla Üsküp büyük zarar görmüştür. Osmanlı son döneminde Kosova vilayet merkezi olarak varlık gösteren Üsküp, Balkan Savaşları neticesinde Sırp egemenliğine girmiştir. Bu tarihlerde kentteki Türk ve Müslüman nüfus Anadolu’ya göç etmeye başlamıştır. 1. Dünya Savaşı’nda Bulgar kontrolüne savaş bitiminde ise Yugoslav Krallığına bağlı kalan kent 2. Dünya Savaşı’nda yine aynı güçler arasında gidip gelse de sonunda kurulan Yugoslavya Sosyalist Federal Cumhuriyeti’ne bağlı özerk Makedon Cumhuriyeti başkenti olarak uzun süreli istikrara kavuşmuştur. Tarihindeki ikinci büyük depremden de büyük zarar alan kent 1963 yılında büyük oranda yıkılmış ve yeniden inşa edilmek zorunda kalmıştır. 1992’de Yugoslavya’nın dağılmasıyla Üsküp bağımsız Kuzey Makedonya devletinin başkenti olarak varlığını sürdürmektedir.

Üsküp’teki Tatiliniz Boyunca Dahil Olmak İsteyeceğiniz Kültürel Etkinlikler

Kuzey Makedonya’nın kültürel manada da merkezi olan Üsküp kenti sakinlik, huzur ve dinginliğin tadını çıkarmak isteyenlerin birinci adresi olsa da tercih edenler için hareketli ve ilgi çekici bir gece hayatına da sahiptir. Kent içinde ziyaretçilere olağanüstü güzellikte yürüyüş rotaları barındırmasıyla da göz dolduran bir atmosfere sahiptir. Yılın belli dönemlerinde birçok etnik grup ve ulusun bir arada yaşadığı Üsküp’te kültür festivallerine rastlayabilirsiniz. Sırpların, Arnavutların, Türklerin, Makedonların ve birçok başka grubun da yöresel kıyafetlerle danslarını sergileyip mutfaklarını tanıttığı, oyunlar oynadıkları festivaller boyunca medeniyetlerin beşiği Üsküp’ün barındırdığı miras tüm ziyaretçiler için şaşırtıcı bir zenginlik taşıyor. Üsküp çevresindeki Tetovo gibi daha küçük yerleşimlerde ya da çevre köylerde, geçmiş medeniyetlere ait mimari yapılara rastlamak mümkün olduğu gibi bugün Kuzey Makedonya içinde azınlık konumunda olan, farklı kimliklerden insanların çoğunlukta oldukları köylerde devam etmekte olan geleneksel festivaller de Üsküp’ün bin bir çeşit renklerini ziyaretçilere sergiliyor. Kuzey Makedonya’ya gitmişken Ohrid ve Manastır kentlerine de yapılacak olan seyahatlerin sonunda ziyaretçiler bu şirin Balkan ülkesini geride bırakmakta zorlanacak kadar çok seviyorlar. Çok renkli bir içki kültürüne de sahip olan Üsküp’te eğlenceli, bol müzikli ve ölçülü bir gece hayatı da turistlerin ilgisini çekiyor. Konaklama için şehir merkezindeki otelleri ya da ev kiralama yolunu tercih etmiş ziyaretçiler için gece hayatının bir parçası olmak, müzikle bezeli Üsküp sokaklarını geç saatlere değin deneyimlemek daha kolay hale gelmiş oluyor.

Üsküp’te Kolay Ve Hesaplı Konaklama İçin Ne Yapmalı

Üsküp gezisi için ziyaretçiler genellikle kent merkezinde bütçe dostu ve konforlu seçenekler bulabilmektedir. Otel ya da pansiyon seçeneklerinin yanında günübirlik kiralanabilir ev seçenekleri de Üsküp ve Kuzey Makedonya genelinde oldukça yaygındır. Kentin turizme dönük özel bir yönelim ve gelişimi söz konusu olduğu için özellikle son yıllarda kent merkezinde oldukça yüksek kalitede konaklama seçenekleri bulabilmek giderek daha kolay hale gelmiştir. Temiz, estetik, konforlu, güvenilir otel ve ev seçeneklerine yönelebileceğiniz Üsküp’te kaç gün kalacağınıza ve tatil planınıza göre en uygun fiyatlarla konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kentte gezilip görülecek turizm merkezlerine yakınlıklarıyla da dikkatinizi çekecek konaklama mekanları klima, wifi gibi olanakları da taşıyorlar. Olağanüstü bir kent manzarası ya da hareketli sokaklara açılan merkezi lokasyonları ile dikkat çeken otelleri, kiralık evleri ve apartları seyahatiniz öncesinde inceleyerek buralardan yerinizi ayırabilirsiniz. Bir tatil planlaması sırasında en önce yapılması gerekenler arasında sayılabilen konaklama rezervasyonu, seyahatin geri kalan kısımlarını planlarken de kritik öneme sahip olduğu için önceliklidir. Bütün bir gezi rotasını konaklama merkezlerine göre planlamak ziyaretçiler için konfor ve kolaylık anlamına gelmektedir.

Üsküp’te Seyahatiniz Boyunca Tatmaktan Keyif Alacağınız Lezzetler

Gezginler için gittikleri yerlerde en büyük problemlerden biri yeme içme konusunda rahat edememek ve gezi süresince neredeyse aç kalarak seyahatlerini noktalamak oluyor. Fakat Balkan seyahatleri yeme içme konusunda daha seçici olabilen gezginler tarafından neredeyse sıfır risk barındıran seyahatlerdir. Türkiye’deki mutfak kültürüyle oldukça benzer örnekler bulunabilecek Balkan mutfağının ve özellikle de Makedon mutfağının birbirinden lezzetli yemekleri Türkiye’den gidenler için çoğunlukla bir uyum problemi yaratmaz. Bir kere Trakya’dan başlayarak Balkanların önemli her durağında özel tariflerle özgün bir reçeteye sahip köftelerden söz etmeden geçemeyiz. Üsküp’te mutlaka tatmanız gereken lezzetlerin başında Üsküp köfte yer alır. Birbiriyle rekabet halinde çok köklü lokantalarda tadına bakabileceğiniz bu muhteşem lezzeti sakın kaçırmayın. Garanti karın tokluğu isteyenler için kuru fasulye de Üsküp’te bize hiç de uzak olmayan en güzel yemekler arasında sayılabilir. Kent merkezinde yöresel Makedon yemeklerinden tadabileceğiniz oldukça şık ve güvenilir birkaç büyük restoranı da vaktiniz olursa mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bunun yanı sıra kent merkezinde farklı dünya mutfaklarında ustalaşmış ve zaten aşina olduğunuz lezzetlere yönelmek isterseniz tercih edebileceğiniz seçenekler sunan restoranları da bulabilirsiniz.

Üsküp’te Gezinti Esnasında En Rahat Ulaşım Olanakları

Üsküp ziyaretçileri genellikle bütün Makedonya için de bir gezi planlaması yaparlar. Makedonya yüzölçümü açısından küçük bir ülke olsa da gezilip görülmesi önerilen turistik merkezleri oldukça dağınık ve geniş bir alana yayılmış olarak bulunurlar. Kuzey Makedonya ziyaretçileri Havaalanını merkez alarak yaptıkları seyahat planlamasını gözetip bir araç kiralama yoluna giderlerse en rahat seçeneğe yönelmiş olurlar. Hesaplı fiyatlarla kiralayabilecekleri bir araç sayesinde kent merkezine 25 dakikada varabilecek olan ziyaretçiler için hızlandırılmış bir Üsküp turu yapabilmek de oldukça kolay hale gelecektir. Bunun dışında 30-40 dakikalık periyotlarla Üsküp Havaalanı’ndan kent merkezine kalkan shuttle ve otobüs seçenekleriyle de 40-50 dakikalık süre zarfında Üsküp’e varılabilir. Ohrid gibi başka turizm merkezlerine de servis hizmetinin verildiği havaalanında, belirlediğiniz seyahat rotasına en uygun seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz. Uçaktan indiğinizde ulaşım için yerel para birimi olan Makedonya Dinarından belli bir miktar yanınızda bulundurmanız içinizi rahat ettirecektir. Taksi gibi hizmetlerden Euro para birimi ile de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Ulaşımı

Üsküp’e seyahat edecek yolcular için İstanbul’dan uçaklar İstanbul Havalimanı üzerinden havalanmaktadır. Bir diğer adıyla 3. Havalimanına gitmek isteyen toplu taşıma yolcuları Avrupa yakasından oldukça yaygın şekilde ve en sık olarak da Mecidiyeköy’den kalkan İETT otobüslerini tercih edebilirler. Bunun yerine İstanbul’un bütün merkezlerinden İstanbul Havalimanına ekspres seferler düzenleyen Havaist taşıtları da tercih edilebilir. İstanbul Havalimanı’na kadar kat edilen mesafeye göre ücretlendirme yapılan bu seçenekler içinde kullanıcılar kendi seyahat önceliklerine göre karar verebilirler. Hususi araçla havalimanına gitmek isteyen yolcular için İstanbul Havalimanı 24 saat kesintisiz olarak otopark hizmeti vermektedir. Toplu taşıma için de özel araç kullanımı için de özellikle yurtdışı seyahati planlıyorsanız mutlaka dikkat etmeniz gereken konu havaalanına giriş saatiniz olmalıdır. Check-In yaptırdıysanız uçuş saatinden 1 saat kadar önce havaalanında olmak gönül rahatlığı ile yolculuğu beklemek için ideal zamanlama olacaktır. Online Check-In yapılmadığı durumlarda ise yurtdışı uçuşlarında en az 2 saat önce havaalanında olmak sorunsuz bir uçuş için oldukça önemlidir.

İstanbul- Üsküp Arası Uçak Seyahati Ne Kadar Sürüyor?

İstanbul Üsküp arası uçuşlar aktarmasız olarak 1 saat 25 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Aktarmalı seçenekler Orta Avrupa üzeri 30 saati aşan sürelerde seçeneklerle sunulsa da aktarmasız seferler oldukça sık yoğunlukta kalktığı için İstanbul’dan gelen Üsküp ziyaretçilerinin en sık tercih ettiği seferler bunlar oluyor. Uçak yolculuğunu çok acil yapması zorunlu olmayan, planlanabilir uçuşlarda 1 saat 25 dakikalık seçenek elbette daha cazip olarak değerlendiriliyor.

İstanbul’dan Üsküp Kaç Kilometre Mesafededir?

İstanbul ve Üsküp arası mesafe karayoluyla Selanik üzeri rotayla 811 kilometre olarak ölçülmektedir. Arabayla 10 saati bulacak yorucu bir yolculuk yerine kuş uçumu 609 kilometre olarak ölçülen havayolu mesafesinin 1 saat gibi kısa bir sürede kat edilmesiyle gezmeye, görmeye, eğlenmeye daha çok vakit ayırabilmek mümkün olabiliyor. Günübirlik hızlandırılmış turlar yapmanın bile mümkün olduğu seyahat planlamalarına yorgunluk değil neşe ve mutluluk damga vuruyor.

İstanbul Üsküp Arası Uçak Bileti En Uygun Fiyatlarla Ne Zaman Alınabilir?

İstanbul Havalimanı çok sayıda havayolu şirketine ev sahipliği yapıyor. Dünyanın her yerine çeşitli rotalardan avantajlı uçuş seçenekleri bulabileceğiniz çok geniş bir pazar söz konusudur. Üsküp uçuşları için birden çok firmanın uçuş seçenekleri mevcuttur. Firmaların avantajlı fiyatlarla piyasaya sunduğu biletler arasında aktarmalı ya da aktarmasız uçuş seçeneklerine bütçeniz ve tercihlerinize göre karar verebilirsiniz. Tatil planlamanızı daha erken yaparsanız oldukça uygun fiyatlara bilet bulabilmek mümkün iken biraz geç kaldığınızda da hiç zorlanmadan, fahiş olmayan fiyatlarla bilet bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Geç kalmadan bu harika seyahat fırsatı için yerinizi ayırtın ve verdiğiniz parayı son kuruşuna kadar hak eden olağanüstü bir tatil için hazırlıklarınızı yapmaya başlayın.

Üsküp’te İklim Nasıldır?

Yaz kış nemli astropikal iklimin hakim olduğu Üsküp’te hava sıcaklığı ortalama 27-28 derecede seyreder.istanbul_uskup

Makedonya Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

-4 °C

-4 °C

Uçuş süreleri

Üsküp

İstanbul

1 sa 30 dk

Üsküp

İzmir

1 sa 20 dk

Üsküp

Ankara

2 sa 30 dk

İstanbul Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

8 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
656,89TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

3.693,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.534,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.869,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.762,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

Makedonya varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.713,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.489,33TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis