Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İstanbul Zonguldak uçak biletleri

İstanbul Havalimanı - Zonguldak Havalimani (ONQ)
uçuşları
629,14 TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Haz 2023

İstanbul Havalimanı - Zonguldak Havalimani (ONQ)
uçuşları
577,74 TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Haz 2023

İstanbul Havalimanı - Zonguldak Havalimani (ONQ)
uçuşları
579,79 TRY'den
başlayan fiyatlarla

11 Haz 2023

İstanbul Havalimanı - Zonguldak Havalimani (ONQ)
uçuşları
579,79 TRY'den
başlayan fiyatlarla

13 Haz 2023

İstanbul Havalimanı - Zonguldak Havalimani (ONQ)
uçuşları
582,56 TRY'den
başlayan fiyatlarla

14 Haz 2023

İstanbul Zonguldak Uçak Bileti

Zonguldak Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Zonguldak, Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biridir. 2022 verilerine göre şehrin nüfusu 589 bin 684 kişidir. Şehrin kuzeyinde Karadeniz, doğusunda Karabük, kuzeydoğusunda Bartın, güneyinde Bolu ve güneybatısında ise Düzce yer alır. Hem batıdan hem de kuzeyden Karadeniz’e kıyısı olan Zonguldak, sahip olduğu liman kenti özelliği bakımından çok önemli ticaret hacmine sahiptir. 

Zonguldak kültürel, tarihi ve doğal güzellikler çok fazla olduğu için şehirde gezilecek ve görülebilecek yerlerin sayısı artar. Bu sebeple, her yıl yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilir. Kendine hayran bırakan dokuları, etkileyen doğal güzellikleri ve çarşıları her seferinde ziyaretçilerini etkilemeyi başarır. 

Zonguldak’a bağlı olan Çaycuma ve Ereğli ilçeleri turistlerin en çok ziyaret ettiği yerler arasında bulunur. İlk yerleşim Milattan Önce 1.200’lü yıllara dayandığı için şehirde taşkömürü ocakları, plajları, mesire alanları, şelaleleri, sahilleri ve geniş yeşil arazileri yer alır. Zonguldak’a en az 4 gününüzü ayırarak bu muhteşem ötesi güzellikleri görebilirsiniz. 

Zonguldak’ta Görülmesi Gereken Yerler 

Karadeniz doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile son derece popüler olan bir şehirdir. Kozlu Ilıksu Kaplıcası, şehirde bulunan doğal güzellikler arasında yer alır. Sularının şifa dağıttığına inanılan Kozlu Ilıksu Kaplıcası mutlaka görülmelidir. İçerisinde sarkıt ve dikitlerin bulunduğu Çayır Köyü Su Mağarası, görenleri adeta büyüleyecek güzelliğe sahiptir. Gökgöl Mağarası, Türkiye’nin en büyük onuncu mağarasıdır. Bu mağarada yürüyüş yolundan giderek Büyük Çöküntü Salonu, Harikalar Salonu, Fosil Giriş, Astım Salonu, Mucizeler Salonunu görebilirsiniz. 

Fetih Çınarları, Danaağzı Tabiat Parkı, Çitdere Tabiat Koruma Alanı da şehirde görülmesi gereken tarihi alanlar arasında yer alır. Zonguldak’ta pek çok tarihi ve kültürel doku da bulunur. Filyos Kalesi, Romalılar dönemine ait olup, hayli büyük taşlar kullanılarak inşa edilmiştir. Teion Antik Kenti, Köprülü Cami, Orhan Gazi Cami, Ereğli Müzesi, Maden Müzesi, Gazi Alemdar Gemisi Müzesi de görülmesi gereken yerler arasında bulunur. 

Zonguldak’ta Tarihi Dokuya Sahip Yerler 

Zonguldak’ta tarihi ve kültürel yapıya sahip olan pek çok nokta vardır. Bu noktalar her yıl yabancı ve yerli turistler tarafından ziyaret edilmektedir. Maden ocakları ile ünlü olan şehirde Gazi Alemdar Gemisi Müzesi, mutlaka görülmelidir. Hem etkileyici hem de öğretici bilgiler sunan müzeleri mutlaka görmelisiniz. Karadeniz Ereğli Müzesi, Çanakçılar Özel Etnografya ve Arkeoloji Müzesi, Gazi Alemdar Gemisi Müzesi de görülmesi gereken müzeler arasında yer alır.

Zonguldak’ta pek çok mağara vardır. Bu mağaralardan ilki olan Gökgöl Mağarası, Fosil Giriş, Astım Salonu, Büyük Çöküntü Salonu, Mucizeler Salonu gibi pek çok kata sahiptir. Mağaranın içerisinde yer alan sarkıt ve dikitlerle meydana gelen güzellileri görmeli ve incelemelisiniz. Sofular Mağarası, İnağzı Mağarası, Cehennemağzı Mağaraları, Cumayanı Mağarası da görülmesi gereken mağaralar arasındadır. 

Kültürel Etkinliklerin Adresi Zonguldak Şehri 

Doğal güzellikleri, tarihi yapıları ile öne çıkan Zonguldak, gece hayatı ile de yerli ve yabancı turistleri etkiler. Yılın her mevsimi ziyaretçi akınına uğrayan şehirde gün boyunca çeşitli yerleri görürken; hava karardığında ister sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebileceğiniz isterseniz gece boyu eğlenebileceğiniz mekanlara gidebilirsiniz. 

Alkollü ve alkolsüz diye seçeneklere ayrılan bu mekanlar aynı zamanda her yaşa ve her bütçeye hitap etmeyi başarır. Bu noktada, daha sakin ve ferah mekanları ziyaret etmek isteyenler kafe, restoran ve canlı müzik olan seçenekleri de değerlendirebilir. Aynı şekilde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilmek için gece kulübüne gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra, festival, şenlik ve konserlere katılarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 

Zonguldak’ta Konaklama Kolaylığı 

Karadeniz bölgesinin en değerli şehirlerinden olan Zonguldak, yılın her mevsiminde turistleri konforlu bir şekilde ağırlamayı başarır. Şehrin hem merkezinde hem de ilçelerinde hizmet veren pek çok otel vardır. İster masmavi denizi gören bir odada isterseniz yemyeşil doğaya karşı bir villa da isterseniz de şehir merkezinde lüks otellerde konaklayabilirsiniz. Zonguldak, her ziyaretçisinin bütçesini ve beklentisini karşılayacak çeşitlilikte konaklama alternatifi sunar.

Zonguldak’ta Denenmesi Gereken Lezzetler 

Batı Karadeniz Bölgesinde bulunan Zonguldak hem doğal güzellikleri hem de tarihi alanları ile dikkat çeker. Bu mükemmel şehir aynı zamanda kendine has yemeklerden oluşan mutfağıyla ünlüdür. Toprakları çok verimli olan şehirde çok çeşitte meyve ve sebze yetiştirilmektedir. Sebzelerinden yapılan leziz yemek tarifleri pek çok şehre de ilham olmayı başarmıştır.

Zonguldak’ta deneyeceğiniz ilk lezzetler arasında tirit yer alır. Halk tiridi, bayramlarda düğünlerde ve çeşitli organizasyonlarda sıklıkla yapar. Hayli doyurucu ve iştah açıcı olan tiridi yemeden dönmemelisiniz. Mantarlı Börek ve Pumpum Çorbası da denenmesi gereken Zonguldak lezzetleri arasındadır. 

Kabaklı Börek, sıradan lezzetlerin yanı sıra kabaklı harçtan yapılır. Bu börek eşsiz damak lezzetiyle birlikte öne çıkar. Kızılcık Çorbası, Bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile bilinir. Beyaz Baklava hem lezzetiyle hem de rengiyle dikkat çeken bir tatlıdır. Yediğiniz tüm baklavalardan farklı olan bu lezzeti tatmadan şehirden ayrılmamalısınız. Ereğli Pidesi, tadına bayılacağınız şahane bir lezzettir. Meşhur Ovmaç Çorbası, Cevizli Ev Makarnası, Pırasalı Mancar, Cevizli Ev Makarnası ve Cevizli Kömeç de tadılması gereken lezzetler arasındadır. 

Zonguldak’ta Ulaşım Olanakları 

İstanbul’dan Zonguldak’a uçakla yaklaşık 50 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Zonguldak Havalimanına ulaştıktan sonra şehir merkezine gitmek için pek çok seçenek sizi bekliyor olacaktır. Bu seçenekler fiyat ve konfor bakımından farklı olsa da sizi kısa zamanda şehir merkezine ulaştıracaktır. 

Otobüs ile Ulaşım

Zonguldak Havaalanından şehir merkezine belediye otobüsleri ile kısa zamanda ulaşabilirsiniz. 

Özel Transfer ile Ulaşım

Zonguldak havaalanında otobüs veya taksi gibi ulaşım araçlarını beklemeden ve konfordan ödün vermeden yolculuk yapmak isterseniz; özel transfer araçlarını tercih edebilirsiniz. 

Araç Kiralama 

Zonguldak havaalanından şehir merkezine veya gideceğiniz herhangi bir yere araç kiralayarak da ulaşabilirsiniz. Lüks ve orta segment’te bulunan araçlar her bütçeye ve beklentiye hitap edebilecek şekildedir. 

Taksi ile Ulaşım

Zonguldak şehir merkezine ulaşımın en hızlı ve konforlu yolu taksilere binmekten geçer. Taksiler, kısa süre içerisinde şehir merkezine veya gitmek istediğiniz noktaya ulaşmanızda yardımcı olmaktadır. 

İstanbul Havalimanına En Uygun Ulaşım Nasıldır?

İstanbul’un şehir merkezinden gerek İstanbul, gerek S. Gökçen havaalanına uygun fiyata giden pek çok seçenek vardır. HAVAİST otobüsleri ve özel transfer otobüsleri bu seçeneklerden yalnızca bir tanesidir. Havalimanına ulaşmak için tercihinize göre araç kiralama ya da taksi gibi araçları da kullanabilirsiniz. 

İstanbul ile Zonguldak Arası Uçakla Kaç Saat Sürer?

İstanbul ile Zonguldak arası uçuş süresi 50 dakika kadar sürer. Bu uçuş aktarmalı ve aktarmasız olarak gerçekleştiği için süre değişebilir. 

İstanbul ile Zonguldak Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

İstanbul ile Zonguldak kuş uçuşu mesafe yaklaşık olarak 579 kilometredir. 

İstanbul ile Zonguldak Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

İstanbul ile Zonguldak arasındaki uçak seferleri pek çok firma tarafından sağlanmaktadır. Zaman zaman yapılan indirimler ve kampanyaları takip ederek ya da günün erken saatlerine yapılan uçuşları tercih ederek ucuz bilet almak mümkündür. 

img

Zonguldak Hava Durumu

08 Haziran 2023

Sun

15 °C

15 °C

Uçuş süreleri

Zonguldak

İstanbul

1 sa

Zonguldak

İzmir

2 sa 5 dk

Zonguldak

Antalya

2 sa 10 dk

Zonguldak

Ankara

2 sa

Zonguldak

Gaziantep

2 sa 40 dk

Zonguldak

Trabzon

2 sa 40 dk

Zonguldak

Adana

2 sa 25 dk

Zonguldak

Bodrum

2 sa 15 dk

Zonguldak

Erzurum

2 sa 45 dk

Zonguldak

Diyarbakır

2 sa 55 dk

İstanbul Hava Durumu

08 Haziran 2023

Sun

18 °C

18 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 30 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Semerkand

4 sa 15 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

2 sa 15 dk

İstanbul

Frankfurt

2 sa 45 dk

İstanbul

Köln

3 sa

Alternatif uçuşlar

İstanbul çıkışlı yurt içi uçak biletleri

İstanbul - Antalya
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - İzmir
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - İzmir
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Trabzon
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Lefkoşa
uçuşları
671,37 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Gaziantep
uçuşları
409,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Trabzon
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Adana
uçuşları
404,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Ankara
uçuşları
402,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Diyarbakır
uçuşları
406,00 TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

İstanbul - Taşkent
uçuşları
2.524,14 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Bakü
uçuşları
1.909,02 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Berlin
uçuşları
1.413,53 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Paris
uçuşları
1.620,09 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Amsterdam
uçuşları
1.648,15 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Bangkok
uçuşları
6.478,09 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İstanbul - Belgrad
uçuşları
1.141,57 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Zonguldak varışlı yurt içi uçak biletleri

İstanbul - Zonguldak
uçuşları
439,32 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İzmir - Zonguldak
uçuşları
873,77 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Trabzon - Zonguldak
uçuşları
1.241,82 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Antalya - Zonguldak
uçuşları
1.037,25 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Zonguldak
uçuşları
1.012,58 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Gaziantep - Zonguldak
uçuşları
1.204,75 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Hatay - Zonguldak
uçuşları
1.196,62 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Samsun - Zonguldak
uçuşları
1.486,20 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Bodrum - Zonguldak
uçuşları
1.529,44 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Adana - Zonguldak
uçuşları
1.193,45 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis