İtalya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Roma varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.606,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.096,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.572,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.875,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.350,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.843,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

İtalya Uçak Bileti

İtalya Hakkında

İtalya yaklaşık olarak 302 bin metre kareye varan bir yüz ölçümüne sahiptir. Haritadaki şeklinden dolayı da birçok kişi tarafından çizmeye benzetilir. Dünyada oldukça önemli olan ülkelerden biridir. Birçok tarihi yapıya ev sahipliği yapmasıyla birlikte büyük bir anlam ifade eder. Hatta 51 UNESCO dünya mirasını da içerisinde barındıran İtalya dünyada bu anlamda rekoru kırmıştır. İtalya Avrupa’nın kültürel anlamda ve tarihine büyük bir katkısı olmuştur. 

Özelikle de Roma İmparatorluğunda İtalya’nın ev sahipliği yaptığı gözler önünde olunca önemli bir merkez haline gelmiştir. Hatta Hıristiyanlık aleminin de en önemli sembolü İtalya üzerinde yer almaktadır. Katolik mezhebin merkezi olan Vatikan’ı da çerçeveler. Tarih boyunca birçok kültürel mirasa sahip olan İtalya popüler bir turist lokasyonu haline gelmiştir.

Toplam 61 milyon nüfusa sahip olan İtalya, Avrupa’da yer alan en kalabalık 4. Ülke konumundadır. Ayrıca dünya siyasetinde de önemli bir konumu vardır. G7, Avrupa Birliği, NATO, OECD gibi kuruluşlar içerisinde yer almaktadır. Gelişmiş ekonomisi ve yüksek yaşam kalitesiyle birlikte dünya üzerinde de gayrisafi milli hasıla sıralamasında 8. Sırada yer alır. Aynı zamanda dünya üzerinde en çok ziyaretçiye ev sahipliği yapan İtalya 5. Sırada turizmde önemli bir yer almaktadır. 

Akdeniz’in harika doğal güzelliği herkesin başını döndürür. Akdeniz içerisinde yer alan İtalya’nın en büyük iki adası Sicilya ve Sardunya’dır. Bununla birlikte ülkenin sınırları da incelendiğinde büyük bir oranı Alp Dağlarından oluşmaktadır. Harika bir doğal güzelliğe ev sahipliği yapan İtalya Alp Dağları çevresinde görülmeye değer kasabalar, kayak merkezleri ve göller barındırıyor. 

Dünyaca ünlü kış turizminin de merkezi olan İtalya birçok ünlünün de durağı haline gelmiştir. Aosta Vadisi, Piedmont gibi popüler bölgelere Trentino ve Veneto da eklenebilir. Toskana da ülkenin en popüler turist noktalarından birisidir. Ülke içerisinde yer alan 20 özerk bölgeden biridir. Hatta İtalyan Rönesans’ı zamanında da başkenti olarak Floransa kullanılmıştır. Tarih boyunca özel tarihi mimarilerle birlikte sanatın da merkezi haline gelmiştir. Sanat ve edebiyatta dünyaya çok önemli isimler kazandırmıştır. 

İtalya’nın şuan ki başkenti ise Roma’dır. Ülkenin tam ortasında yer alır. Yüzyıllardan beri de medeniyetin başkenti olarak kabul görmüştür. Roma içerisinde de dünya üzerinde eşi benzeri görülmeyen birçok tarihi zenginlikler yer almaktadır. 

İtalya’da Gezilmesi Gereken Yerler

İtalya gezilip görülecek yerler açısından oldukça zengin bir ülkedir. Kuzeyinden güneyine nereyi gezerseniz gezin gözünüz tarihin ve sanatın dolgunluğuyla birlikte doyuma ulaşacaktır. Hatta sadece gelişmiş şehirler olarak da düşünmeyin. Birçok doğal güzelliğe sahip harika köyler de yer almaktadır. Alp Dağlarına sahip olması ve yüzyıllardır Roma İmparatorluğu’nun da ev sahipliği yapmasıyla birçok önemli mirası içerisinde barındırmaktadır. Dünyanın en güzel coğrafyalarından birini keşfetmeye başlayabilirsiniz. 

Kızıl Şehir olarak bilinen Bologna İtalya’nın kuzeyinde yer alır. Orta Çağ mimarisine düşkün biriyseniz burada bununla ilgili birçok örneklere rastlayabilirsiniz. Hatta 1088 yılında kurulan Bologna Üniversitesi Avrupa üzerinde yer alan en eski üniversite olarak da yer alır. Piazza Maggiore, Palazzo Comunale, San Petronio Bazilikası yanı sıra Neptün Çeşmesi, Eğik kule, Arekoloji ve Lamborghini müzeleri burayı ziyaret edeceklerin görmesi gereken en önemli noktalarındandır. 

Tarihi liman kenti olan Cenova İtalya’nın Ligurya bölgesinde yer alır. 2004 yılında da Avrupa Kültür Başkenti olarak adını duyurmuştur. Sanatın, müziğin, gastronominin, mimarinin ve kültürün bir sentezi olarak oldukça önemli yerlerden biridir. Hatta Kristof Kolomb’un da doğum yeri olarak bilinir. Burada Via XX Settembre, Piazza San Matteo, Porto Antico ve Avrupa’nın en büyük akvaryumu yer almaktadır.

Tarihle ilgilendiğiniz kadar doğaya da düşkünseniz Cinque Terre İtalya’nın Ligurya bölgesinde yer alan önemli bir yerleşkedir. İçerisinde 5 köy vardır. Masmavi denizi, kayalıklarda yer alan evleri ve harika deniz mahsulleriyle turistlerin çok fazla uğradığı alanlardan biridir. Hatta UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan önemli noktalardan biridir.

İtalya’yı ziyaret ediyorsanız mutlaka duyacağınız bir yer de Como Gölüdür. Dünyaca ünlü bu göl ülkenin kuzeyinde Lombardiya bölgesinde yer almaktadır. Y şeklinde bir yapısı olan Como Gölü hem Milano hem de Bergamo gibi önemli şehirlere de oldukça yakındır. Hatta isterseniz Milano’dan kısa bir tren yolculuğu yaparak Como Gölü’ne ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Kuzey İtalya’da yer alan en önemli şehirlerden biri de Floransa’dır. Toskana bölgesinin de başkenti olan Floransa en önemli ticaret merkezlerinden ve sanat merkezlerinden biridir. Floransa Arno Nehri’nin çevresinde kurulu olup bir dönem İtalya Krallığı için de ev sahipliği yapmıştır. İtalya’da Rönesans’ın doğuşu olan Floransa üzerinde gezilmesi gereken oldukça önemli yerler vardır. Floransa Katedrali, Giotto’nun Çan Kulesi ve Duomo Meydanı gibi. Ayrıca Aziz Giovanni Vaftizhanesi, Santa Croce Bazilikası, Ponte Veccehio görülmesi gerekenler arasında yer almaktadır.

Avrupa’nın moda şehri olan Milano kuzey İtalya üzerinde Lombardiya bölgesinde yer alır. En zengin ve gelişmiş şehirlerinden de biridir. İtalyan şıklığının ve kültürünün en zirve noktası olan Torino, Venedik Roma ve Floransa gibi yerlere de trenle kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Turistler için de Milano önemli gezilecek şehirlerarasında yer almaktadır. 

İtalya’da gezilecekler listenize elbette Pisa kulesini de eklemeniz gerekiyor. Burası turistlerin çok fazla ilgisini çeken bir yapıdır. Eğikliği ile harika fotoğrafların ortaya çıktığı önemli noktalardan biridir. Napoli şehrinin hemen yakınında yer alan Pompei Antik Kentini de ziyaret etmeden İtalya’yı terk etmek istemeyeceksiniz. 

İtalya denildiğinde akla ilk gelen yer elbette Roma’dır. Roma imparatorluğu dönemine ait en önemli tarihi eserleri içerisinde barındırır. Kolezyum, Roma Forumu, Trevi Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Castel Sant’angelo olmak üzere birçok gezip görülecek önemli noktaları vardır. Ayrıca İtalya’ya sevdiklerinizle gidiyorsanız aşıklar şehri Venedik’te de harika turlar sizleri bekliyor olacaktır.

İtalya Tarih

İtalya tarihi ile oldukça eski dönemlere kadar uzanmaktadır. M. Ö 500 yıllara kadar uzanan tarihiyle günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Bu dönemlerde yer almış olan Keltler, ortada Etrüksler, Romalılar ve Rum azınlıkları olmak üzere önemli medeniyet izlerini üzerinde barındırmaktadır. Roma İmparatorluğu’nun asıl kuruluşu M.Ö 595 olarak ele alınır. Roma İmparatorluğu’nun merkezi olarak da Milano o zamanlar kullanılmıştır. 

Milattan Sonraki 774 yıllarında Napoli, Gueta ve Amalfi bölgelerine Müslümanlar tarafından akın olmuştur. Ardından Müslümanlar Scilya’yı fethetmişlerdir. Kısacası İtalya her kültürden izlerin olduğu önemli bir medeniyetin parçasıdır. Derebeylik ve siyasi parçalanmaların yaşandığı 10. Ve 11. Yüzyıllarda Otto başkenti tekrar Roma’ya taşımıştır. Bu dönemlerde Papa ve İmparator arasında geçen savaşlar neticesiyle İtalya içerisinde yer alan diğer şehirler de bir bir bağımsızlıklarını ilan etmeye başlamışlardır. 

Daha sonrasında 12. ve 13. Yüzyıllara gelindiğinde Cenova, Floransa, Venedik ve Milano gibi önemli güçlü devletler ortaya çıkmaya başlamıştır. Rönesans’ın da etkisiyle birlikte 15. Yüzyılda İtalya’da büyük değişimler olmuştur. Hatta bu yıllarda Osmanlı akınları başlayarak Otranto bölgesini almışlardır. 

  1. yüzyılda yaşadığı keskin savaşlarla 17. Yüzyıla gerilemeyle giriş yapmıştır. Napolyon önderliğinde olan Fransızlar İtalya’yı işgal ederek kısa bir dönem hakimiyet kurmuşlardır. Ancak 20 yıl sonrasında kuzeyde İtalya Krallığı tekrar kurulmuştur. Venedik ve Roma’nın da katılmasıyla birlikte İtalya tam bir krallık rejimine dönüşmeye başlamıştır.

Önemli bir tarihi geçmişe ve kültüre sahip olan İtalya dünya üzerinde görülmesi gereken önemli ülkelerden biridir. Birçok medeniyeti içerisinde barındırması ve dünya üzerinde de birçok savaşa girmesiyle siyasi anlamda da önemli noktada olması herkes tarafından görülmeye değerdir.

İtalya Kültürel Etkinlikler

İtalya’da bayramlar ve kültürel etkinlikler her zaman büyük bir öneme sahip olmuştur. Hem ulusal hem de dini olmak üzere birçok etkinlik yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse İtalya’da çok önemli bir futbol maçı olsun o günü tatil sayarlar. Oldukça tutkun bir millettir. Ekibin kazanmasıyla birlikte de inanılmaz zafer şölenleri yer almaya başlar. Bununla birlikte İtalyanlar yeni yılı ve Noel’in gelişini büyük bir şenlikle kutlarlar. Hazırlıkları arasında çok fazla tatil festivalleri ve karnavallar yer almaktadır. Bu şenlikleri görmek için biletlerinizi özellikle bu döneme getirmeniz sizler adına mükemmel bir fırsat olacaktır.

Ülkenin asıl karnavalı ise Venedik Karnavalı oalrak bilinir. Katılmak için binlerce hatta milyonlarca insan dünyanın farklı yerlerinden buraya akın ederler. Harika ve birbirinden ilginç maskelerle festival oldukça uzun yüzyıllardan beri var olmuştur. Popülaritesi ise her geçen yılla birlikte artmaya devam ediyor. Festival aslında katılımcıların da kendini adamış oldukları canlı bir tiyatro sahnesi gibidir. Festival tam olarak 2 hafta sürer. 

İtalya Noto’da yer alan çiçek festivali de bir o kadar renkli ve inanılmaz bir şölen sunar. İçerisinde yer alan eserlerin ölçeği kişilerde inanılmaz bir hayranlık uyandırmaktadır. Cuma ve cumartesi günleri hazırlıkları sürdürülür. Pazar günü ise 122 metre uzunluğunda şehrin ana caddesinde çok fazla çiçekle kaplanmış alanları görebilirsiniz. Binlerce farklı çiçek bir araya gelerek inanılmaz harika görüntülere şahit olabilirsiniz.

Tam bir şarap severseniz de her yıl ekim ayının sonunda ve kasım ayının da başında düzenlenen tadım şenliklerini kaçırmak istemezsiniz. Her bölgeden farklı katılımlar yer alır. Konukların her biri şarapla birlikte inanılmaz geleneksel yemekleri de beraberinde getirir. Danslar, müzikler inanılmaz bir görüntüye tanıklık edersiniz. 

Bunların dışında İtalya’da daha birçok etkinlik ve kültürel festivaller düzenlenmeye devam ediliyor. Gastronomi, sanat, müzik, mimari aklınıza gelebilecek her alanda özel karnavallar ve birbirinden renkli görüntüler her yıl sizleri bekliyor olacaktır.

İtalya’da Konaklama

İtalya’ya ilk defa gidiyorsanız genellikle geleneksel oteller daha çok tercih edilmektedir. Ancak İtalya bunlarla sınırlı değildir. İçerisinde küçük pansiyonlardan yedi yıldızlı otellere kadar çok geniş çaplı konaklama imkanları söz konusudur. Yüzlerce otel seçeneğiyle birlikte kalacak yer sıkıntısı çekmezsiniz. İtalya’da otellerin birçoğu küçüktür ve aile işletmeleridir. Bunlarla birlikte lüks tatil yapmak isteyenler için de otel zincirleri yer almaktadır. 

Otellerinin yanı sıra daha uygun fiyatlı hosteller de mevcuttur. Hostellerde vakit geçirmek sizler için daha avantajlı bir seçenektir. Yerel halk ile daha çok iç içe olmanıza olanak sağlar. Hatta bazı tarihi saraylar ve binalarda pansiyonlara dönüştürülerek bu tarihi dokunun en yakından hissettirilmesi sağlanmaktadır. Fiyatlara genellikle kahvaltı da dahil olmaktadır. 

Bununla birlikte İtalya’da daha rahat bir şekilde sevdiklerinizle sakince tatil yapmak istiyorsanız villa ve apartman da kiralayabilirsiniz. Özellikle de toplu bir grupla geliyorsanız villa ve apartman kiralamak çok daha hesaplı olacaktır. 

İtalya Lezzetleri

İtalya tam bir gastronomi cenneti ülkesidir. Birbirinden farklı kültürlerin içerisinde yer aldığı bu ülkede çok fazla lezzetle karşı karşıya kalacaksınız. Bütün lezzetleri tatmadan İtalya’dan ayrılmak istemeyeceksiniz. Özellikle de İtalya denildiğinde akla ilk olarak o enfes incecik hamurlu İtalyan pizzaları gelir. Her sokak başında dilim pizza satan birçok kafe görebilirsiniz.

Aynı zamanda İtalya hamur işleriyle çok iyidir. Hatta makarna konusunda mastır yapmış bir ülkedir. Pizzalarıyla tanındığı kadar aslında makarnalarıyla da ün salmıştır. Bunlardan biri de lazanyadır. Makarna hamurundan özel olarak yapılan lazanya hamurunun arasında o eşsiz sosla birlikte mükemmel bir lezzet şöleni sizleri bekliyor olacaktır.

Makarna aşığı biriyseniz ve farklı tatlara da her zaman açıksanız İtalya sizler için oldukça doğru bir ülke olacaktır. Penne Arabbiata sarımsaklı ve soğanlı hazırlanan domates sosundaki acılıkla birlikte sizlere güzel bir lezzet sunar. 

Ravioli ise bir çeşit mantı demek doğru olacaktır. Birçok farklı malzeme ile birleştirilerek oldukça değişik lezzetlere dönüştürülmektedir. Etli, peynirli, pesto soslu olmak üzere birçok farklı çeşitlerde ravioli yemeği yemeniz mümkündür. 

Carpaccio ise çok ince dilimlenmiş olan çiğ sığır etidir. Hardal sosu ve limon suyuyla özel olarak servis edilmektedir. Çiğ olması sizleri korkutmasın. Özellikle İtalya’ya gelip carpaccio yemeden dönen kimse yoktur. Alışması oldukça kısa sürer. Son derece lezzetli bir yemektir.

Sabah kahvaltılarının olmazsa olmazı focaccia özel bir İtalyan ekmediğidir. Zeytin, kuru domates, sarımsak, zeytinyağı, kekik ve biberiye ile kombinlenir. İtalya’da güzel bir kahvaltı yapmak istiyorsanız kesinlikle kahvaltı sofranızda yer vermeniz gereken önemli bir lezzettir.

Bir diğer İtalya’nın ikonik yemeklerinden olan risottodur. Özel risotto pirinci ile yapılır. Şarap, tavuk suyu ve mantar gibi özel seçilen lezzetlerle harmanlanarak bir araya gelir. Nişastasının ortaya çıkmasıyla ve içerisinde yer alan parmesanın da tadıyla mükemmel bir lezzettir. İtalya yemekleriyle meşhur olan bir ülke olmakla birlikte tadacağınız birçok lezzeti içerisinde bulundurmaktadır.

İtalya Ulaşım

İtalya üzerinde şehirlerarası ulaşım için çok fazla seçenek yer almaktadır. Otobüs, tren, uçak gibi alternatifler vardır. Özellikle de İtalya içerisinde yer alan ve son derece gelişmiş tren ağı sayesinde de İtalya’nın hemen hemen her noktasına gitmeniz mümkündür. Trenle ulaşmanın mümkün olmadığı noktalara da ekonomik ve hızlı alternatif olarak otobüs, feribot, tekne gibi tercihleriniz arasında yer alabilir.

Trenle Ulaşım

İtalya’da trenle seyahat etmek oldukça ucuzdur. Geniş bir ağa ve hızlı olmasıyla birlikte her bölgede tren bulunmaktadır. Bölgesel trenler genellikle hızlı trenlere göre çok daha ucuz bir seçenektir. Hızlı tren tercihi çoğunlukla uzak lokasyonlar için yapılır. Fiyatı biraz daha yüksek olsa da oldukça tasarruf etmenize yardımcı olur. 

Otobüs ile Ulaşım

İtalya’da bir diğer alternatif ise otobüs kullanımıdır. Otobüsler sizleri şehir içerisinde birçok noktaya kolaylıkla götürür. Otobüs biletlerinizi ise otogarda gişelerden ve otomatlardan almanız mümkündür.

Araba ile Ulaşım

Daha konforlu bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız ve kırsal bölgeleri de görmek istiyorsanız araba kiralamak oldukça mantıklı bir seçenek olacaktır. Sadece Austostrada denen şehirlerarası oto yollar üzerinde ödeme gerçekleştirmeniz gerekecektir. Havaalanından araba kiralayabileceğiniz gibi farklı acentelerden de kiralamanız mümkündür.

İtalya’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İtalya için genellikle aralık, ocak ve kasım ayları en yüksek fiyatlar arasında yer alır. Bu dönemler yılın diğer kalan dönemlerine göre daha yüksektir. En düşük fiyatlar ise ekim, temmuz ve haziran aylarında yer almaktadır. Ancak yine de iyi takip ederek birçok farklı acente üzerinden seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda hiç ummadığınız anlarda oldukça düşük fiyatlı uçak biletlerini bulmanız da mümkündür.

İtalya’da İklim Nasıldır?

İtalya’da iklimsel anlamda çok fazla değişiklik söz konusudur. Kuzey kesimleri daha çok karasal iklime hakimdir. Deniz kenarları ve orta bölgeleri ise tropikal iklim özelliğine sahiptir. Ülkenin güney sahil kesimlerine indiğinizde Akdeniz iklim örtüsüyle karşılaşırsınız. Sıcaklıklar ise kışın 0 dereceye kadar düşer. Ortalama ise 12 derece arasında yer alır. Yazıları ise 20 ila 30 derece arasında hava değişimi gözlemlenmektedir. İtalya içerisinde yer aldığı Alp Dağları neticesiyle de buranın da iklimini çok net bir şekilde hisseder. Bu sebeple de bölgede yaz mevsimi kısa, kış mevsimi ise karlı ve soğuk geçer. 

İtalya

Roma Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

6 °C

2 °C

Uçuş süreleri

2 sa 25 dk

Roma

İzmir

2 sa 50 dk

Roma

Ankara

3 sa 30 dk

3 sa 40 dk

Alternatif uçuşlar

Roma varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.606,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.096,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.572,28TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.875,56TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.350,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.843,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis