Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzlanda Amsterdam uçak biletleri

İzlanda - Amsterdam
uçuşları

İzlanda Amsterdam Uçak Bileti

Amsterdam, ticaret şehri olarak bilinen renkli gece hayatı ile eğlenmeyi severlerin uğrak noktası olan bir şehirdir. 219 kilometrekarelik büyüklüğü ile dümdüz yollara sahip olan Amsterdam’da gezmek oldukça kolaydır. Kendinizi yormadan her bir sokağını keşfedebileceğiniz Amsterdam’da birbirinden eğlenceli aktivitelere katılabilir, farklı kültürleri keşfedebilir ve gezip görülmeye değer doğa harikası yerlerini canlı olarak görme fırsatı elde edebilirsiniz. Amsterdam ülkesinin bu denli kültürel gelişimde olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi şehirde yaşayan insanlardır. Yapılan araştırmalar neticesinde 180 farklı ülkeden insanların yaşadığı bilinir. Her birinin ayrı kültüre sahip olması nedeni ile Amsterdam şehri çok kültürlü bir şehir haline gelmiştir. Farklı yaşam biçimleri, farklı inanışların yer aldığı Amsterdam özgür yapısı ile dünyanın birçok şehrinden oldukça farklıdır. Sahip olduğu bu benzersiz yapısı ile merak uyandıran Amsterdam, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır. Yurtdışına çıkma planı yapan gezginlerin ilk uğradığı noktalardan birisi olan Amsterdam, tarihi dokuları ile de gezip görülmeye değer bir şehirdir. 

Amsterdam’ı ziyaret etmek için en uygun zamanı arıyorsanız; 4 mevsim boyunca kendine has tarzı olan Amsterdam’ı istediğiniz mevsimde ziyaret edebilirsiniz. Her daim renkli ve kalabalık olan Amsterdam’ı uygun fiyatlara gezmek isterseniz bahar mevsimini tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında Amsterdam’a yoğun ilgi gösterilir. Dünyanın dört bir yanından akın akın gelinerek turist sayısı günden güne artar. Yaz mevsiminde de başta uçak biletleri olmak üzere konaklama ücretleri de oldukça yüksektir. Daha makul fiyatlara seyahat etmek için bahar mevsimini tercih edebilirsiniz. Bahar mevsimlerinde hem daha az kalabalık hem de konaklama ücretleri daha düşük fiyatlıdır. 

Amsterdam Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Adalar şehri olarak bilinen Amsterdam, Hollanda’nın başkentidir. Turistik açıdan değerlendirildiğinde en çok turist alan şehirlerden bir tanesidir. 13. Yüzyılın başı itibariyle balıkçı köyü olarak kurulan Amsterdam yıllar geçtikçe kendine değer katmış ve gelişmiştir. Amsterdam’da şehir yerleşmeleri kuruluşundan 1 yüzyıl sonra başladığı bilinir.

Kurulduğu ilk günden itibaren hoşgörü merkezi olarak kabul edilen Amsterdam, kültürlü yapısı sayesinde 1900’lü yıllarda Türkiye’nin en çok turist çeken lokasyonlarından birisi olmuştur. Burada yaşayan insanların birçoğu İngilizce başta olmak üzere; Flemenkçe, Türkçe ve Farsça gibi dilleri konuşmaktadır. Turizm kenti olmasının sunmuş olduğu avantajları ile ulaşım sektöründe de gelişmiş bir şehir olan Amsterdam şehir içi ulaşımda istediğiniz her noktaya kolaylıkla ulaşma fırsatı sunar. 

Amsterdam’da yaşamını sürdüren insanların birçoğu geçimlerini tarım, sanayi, bankacılık ve gemicilik gibi birçok sektörden yana sağlarlar. Turizmden kaynaklı gelir de Amsterdam şehrine büyük katkı sağlar.

Amsterdam’da Gezilecek Yerler

 Seyahat için en renkli noktalardan bir tanesi olan Amsterdam şehri, her noktası ile kendini büyüleyen bir şehirdir. Her sokağında rengarenk atmosferi hissedebileceğiniz Amsterdam’da mutlaka gezip görülmesi gereken belli başlı noktalar vardır. Bu noktaları gezi rotanıza ekleyerek Amsterdam’ı yakından tanıyabilirsiniz. Amsterdam’da mutlaka gezilmesi gereken noktalar şu şekildedir;

Amsterdam Kanalları

Amsterdam denilince akla ilk gelen yerlerden birisi olan kanallar, Vedenik’i andıran yapısı ile muhteşem bir görünüme sahiptir. Tekne turu ile de dolaşabileceğiniz bu kanalları dilerseniz yürüyerek de keşfedebilirsiniz. Amsterdam’da yaklaşık olarak 200’ü aşkın kanal mevcuttur. Bu kanalların her biri UNESCO dünya mirası listesinde olup, devlet tarafından koruma altındadır. Amsterdam’da yer alan kanalların hemen hemen hepsi hem ticari hem de ulaşım alanında büyük kolaylıklar sağlıyor. Sizler de Amsterdam’a geldiğiniz zaman bu kanalların büyüleyici güzelliğini keşfetmek isterseniz bu gezi rotanıza kanalları ekleyebilirsiniz.

Dam Meydanı

Hareketli ve popüler mekanlardan hoşlanıyorsanız Dam Meydanı tam olarak sizlerin isteğine göredir. Amsterdam’ın en önemli meydanlarından bir tanesi olan Dam Meydanı, şehrin merkez konumunda yer almaktadır. Meydanın çevre noktasına konumlanan birçok cafe ve restoran bulunur. Aynı zamanda çeşitli alışveriş merkezleri ile keyifli bir seyahat sunar. Turistik ve tarihi noktalara olan yakınlığı ile herkese hitap eden bu meydan Amsterdam’ın vazgeçilmez rotalarından birisidir. Sizler de seyahat sürecinize de Dam Meydanı’na mutlaka uğramanız gerekir.

Rijksmuseum

Amsterdam’da birçok müze bulunsa da en büyük müze olma özelliği ile öne çıkan Rijksmuseum, eşsiz ve etkileyici bir atmosfere sahiptir. Müze kendi içerisinde farklı alanlara ayrılıyor. Bu alanların bir tanesinde 20.yüzyıldan kalma modern sanat eserlerini barındıran alan bulunur. Altın Çağ kısmında ise; Flemenk ustalarının yapıtlarını keşfedebilirsiniz. Birçok heykel ve eser ile donatılan müze bahçesi, müzenin en etkileyici noktalarından birisidir.

Kırmızı Fener Mahallesi (Red Light District)

Dünyanın birçok farklı noktasından tanınan ve bilinen alanlardan bir tanesi olan kırmızı fener mahallesi, tam anlamıyla adının hakkını veren mahallelerden birisidir. Merkezde bulunan tren istasyonundan, Dam Meydanı’na kadar kırmızı odaların ve dükkanların yer aldığı bu mahallede yetişkinlerin doyasıya eğlenebileceği mekanlar bulunur. Alışılmışın dışında etkinliklerin yer aldığı Kırmızı Fener Mahallesi diğer adı ile Red Light District turistlerin ilgi odağıdır. Özellikle hafta sonlarında yoğun ilgiye maruz kalan bu mahalle Amsterdam’a gelindiğinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir noktadır. 

Vondelpark

Amsterdam’ın en büyük parklarından bir tanesi olan Vondelpark, doğa ile iç içe olmayı severlerin uğrak noktasıdır. Kendinizi cennette hissedebileceğiniz bir yer olan Vondelpark’ta huzur dolu vakit geçirebilirsiniz. Vondelpark içerisinde yapabileceğiniz birçok aktivite bulunur. Park içerisinde bulunan bisiklet parkurlarında bisiklet kullanabilir, doğa yürüyüşüne çıkabilir, paten kayabilir, fotoğraf çekebilir ve kitap okuyabilirsiniz. Bazı günlerde ücretsiz konser de verilmektedir.

Amsterdam Çiçek Pazarı

Rengarenk mis kokulu çiçekleri ile ünlü bir nokta olan çiçek pazarı, insana huzur veren noktalardan bir tanesidir. Amsterdam çiçek pazarının en önemli özelliklerinden bir tanesi su üzerine kurulmuş bir pazar olmasıdır. Bu çiçek pazarı yapılan araştırmalar neticesinde 1862 yılında kurulmuştur. Eski dönemlerde tekneler üzerinde satışlar yapılırken şimdiki dönemlerde turistlerin gezi rotalarında yerini alır. Çiçek pazarına uğramadan Amsterdam gezinizi sonlandırmamanız tavsiye edilir.

Artis Kraliyet Hayvanat Bahçesi

Artis kraliyet hayvanat bahçesi, hem çocukların hem de yetişkinlerin çok sevdiği bir yerdir. Yıl bazlı hesaplandığında her yıl 15 milyonu aşkın ziyaretçi geldiği gözlemlenmiştir. Hollanda’nın ilk hayvanat bahçesi Artis Kraliyet Hayvanat Bahçesidir. Büyük bir alana inşa edilmekle birlikte içerisinde botanik bahçesi de mevcuttur. Yaklaşık olarak 900 ila 1000 arası hayvan türü vardır. Hayvanat bahçesinin içerisinde yer alan bölümler ilgi çekici bölümlerdir. Hayvanlar dünyasını merak ediyorsanız ve Amsterdam’daki büyüleyici atmosferi yakından görmek isterseniz sizler de bu hayvanat bahçesini ziyaret edebilirsiniz.

Kraliyet Sarayı

1648 yılında yapımına başlanan ve Amsterdam’ın en görkemli saraylarından bir tanesi olan Kraliyet Sarayı mutlaka ziyaret edilmesi gereken noktalardan bir tanesidir. Yapıldıktan hemen sonra belediye binası olarak kullanılmış olup sonrasında saraya dönüştürülmüştür. Dam Meydanı’nda yer alan bu nokta şehrin göbeğinde yer alır. Dilediğiniz tüm noktalardan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İç dekorasyonu bilinen sarayların aksine oldukça ihtişamlı ve görkemlidir. Sarayın içerisine konumlanan tüm eşyalar apayrı ve büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Dünyanın dört bir noktasında en güzel saraylardan birisi olarak görünen bu sarayı mutlaka ziyaret etmeniz tavsiye edilir.

Leidseplein

Dam Meydan’ından sonra Amsterdam’ın en ünlü meydanlarından bir tanesi Leidseplein meydanıdır. Canlılığı ve kaliteli restoranları ile öne çıkar. Özellikle gece eğlenmeyi seviyorsanız Leidseplein meydanı tam olarak sizlere uygundur. Meydan çevresinde birçok stand-up gösterileri, tiyatrolar, konserler gibi birçok etkinlik düzenlenir. Sanatsal açıdan da zengin bir bölge olan bu meydan sınırsız eğlencenin adresidir.

Hortus Botanicus

Amsterdam gezilecek yerler listesinde Hortus Botanicus görülmeye değer bir noktadır. Çeşit çeşit bitkilerin yer aldığı bu botanik bahçenin tarihi 1638 yılına dayanır. Amsterdam’ın en eski ve görkemli botanik bahçelerinden bir tanesidir. Sayısı 4000’i aşkın nadir görülen bitki türlerini yakından görebilirsiniz. 

Oude Kerk 

İsminden de anlaşılacağı üzere Oude kerk eski kilise olarak bilinir. Amsterdam’ın en eski kiliselerinden bir tanesi olan Oude Kerk’in 1213 yılında yapıldığı söylentiler arasındadır. O günden bugüne dek birçok restorasyon çalışmasına uğrasa da şuanki görünümünden hiçbir şey kaybetmemiştir. Amsterdam’ın merkez bölgesine bulunan ve ulaşımı oldukça kolay olan Oude Kerk, Red Light District caddesine de yakın konumdadır. İç mimarisi ve eşsiz doğa manzarası ile benzersiz bir görsel sunan Oude Kerk’i ziyaret etmeniz de fayda vardır.

Albert Cuypmarkt

Amsterdam Avrupa’nın en büyük sokak pazarıdır. Yaklaşık olarak 260 standı ile hizmet veren Albert Cuypmarkt, ismini 17.yüzyılda yaşayan ressam Albert Cuyp’dan almıştır. Sokak pazarında hem kendi tarzınıza hem de damak zevkinize uygun birçok seçenek bulunuyor. Kıyafetten, takıya, takıdan bavullara ayakkabılara kadar birçok ürün alternatifi mevcuttur. Albert Cupmarkt sokak pazarı De Pijp noktasıdır. Pazarı gezdikten sonra eğlenceli cafelerinde kahve keyfi yapabilirsiniz.

Ulusal Denizcilik Müzesi

Müze gezmeyi severlerin uğrak noktası olan Ulusal Denizcilik Müzesi, Amsterdam’ın en çok ziyaret edilen noktalarından birisidir. Amsterdam için gezi rotası planlaması yapıyorsanız bu müzeyi de mutlaka ziyaret etmeniz gerekir. 1973 yılında müzeye çevrilmiştir. O günden bugüne dek ziyaretçilerini kabul etmektedir. Müze içerisinde 19 ve 20.yüzyıldan kalma 400 – 450’yi aşkın gemi modeli bulunur. En eski modelleri görebileceğiniz bu müze oldukça büyük ve etkileyicidir.

Amsterdam’ın Tarihi

Amsterdam’ın adı ilk kurulduğu zamanlarda Amstel olarak anılmaktadır. 12. Yüzyılda kurulan bu şehir, eski dönemlerde balıkçı köyü olarak kullanılmıştır. Amsterdam’da Romalılar başta olmak üzere birçok farklı medeniyet burada yaşamıştır. Zamanla değişip gelişerek şimdiki halini alan Amsterdam yaşanılacak en güzel noktalardan bir tanesidir.

Amsterdam Lezzetleri

Amsterdam’ı gezip gördükten sonra yemeklerini de tatmanız tavsiye edilir. Farklı kültürleri barındıran Amsterdam’da dünya mutfağından birçok lezzet bulunur. Amsterdam’a geldiğiniz zaman mutlaka tatmanız gereken lezzetler şu şekildedir;

 • Broodje Haring
 • Bitterballen
 • Kaas
 • Patat
 • Stroopwafel
 • Oliebollen
 • Poffertjes
 • Stamppot
 • Appeltaart
 • Erwtensoep
 • Pannenkoeken
 • Hagelslag
 • Rijsttafel
 • Rookworst
 • Kibbeling

Amsterdam’da Konaklama

Amsterdam’a gelerek uygun bir konaklama seçeneği arayan insanlar nerede konaklanacağını merak ediyor. Amsterdam’a dünyanın dört bir noktasından ziyaretçi gelmesinden dolayı şehirde sayısız konaklama seçenekleri mevcuttur. Özellikle her noktaya yakın olmasından dolayı şehir merkezi sıklıkla tercih edilir. Farklı kategorilerde otel seçeneği bulunmasından dolayı herkesin bütçesine hitap eder. Şehir merkezindeki konaklama seçenekleri ulaşım yönünden avantaj sunmasından dolayı şehir merkezi konaklamaları tavsiye edilir. Dilerseniz kendinize uygun ve şehrin farklı lokasyonlarında bulunan apart ve benzeri noktalarda da uygun fiyatlara konaklama yapabilirsiniz.

Amsterdam’da Kültürel Etkinlikler

Amsterdam, çok uluslu bir şehir olduğu için bu şehirde farklı türden festivaller düzenlenmektedir. Amsterdam’da düzenlenen kültürel etkinlikler şu şekildedir;

 • Lale Festivali
 • King’s Day
 • Hollanda Festivali
 • Vondelpark Açık Hava Festivali

Amsterdam’da Ulaşım

Etrafı kanallar ile bezenmiş Amsterdam birçok farklı ulaşım seçeneği ile seyahatinizin kusursuz olmasına yardımcı olur. Sizler de Amsterdam’da dilediğiniz yerlere kolaylıkla gitmek isterseniz ulaşım seçeneklerini kullanarak dilediğiniz noktalara ulaşabilirsiniz. Amsterdam’da kullanabileceğiniz ulaşım alternatifleri şu şekildedir;

Tramvay

Amsterdam’ın şehir merkezinde gezinizi tamamladıktan sonra şehrin dış noktalarına gidecekseniz eğer en uygun ulaşım aracı tramvay seçeneğidir. Modern tramvay modelleri ile keyifli bir yolculuk sunar. Toplamda 14 farklı hattı bulunan tramvaylar şehrin birçok farklı noktasını gezme şansı verir. 

Metro

Şehir içi ulaşımlarda en çok tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesi metrolardır. Dilediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşabileceğinizden dolayı zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Kentin güneydoğu kısmında kalan yerlere ulaşmanızı sağlayan metro hatları ekonomik fiyat politikasına sahip olmasından dolayı gezmeyi severlerin ilk tercihidir.

Otobüs Tekne

Kanallar ile çevrili bir şehirde otobüs tekne alternatifinin olmaması şaşırılır bir durum olurdu. Hop On Hop Off turları olarak bilinen otobüs teknelerle 24 ve 48 saatlik indi bindi turlar düzenlenmektedir. Bu ulaşım aracının en büyük özelliklerinden bir tanesi inip ziyaret etmek istediğiniz noktada otobüs tekneden inebilir dilediğiniz yeri gezdikten sonra farklı araçlar ile yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Yol boyunca hangi durağın geleceğini öğrenebileceğiniz mobil uygulama mevcuttur. Karşınıza çıkan mekanları görebilir ve sesli rehber hizmetlerinden yararlanarak rol rotanızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Taksi

Konforlu bir yolculuk yapmak isteyenlerin tercihleri arasında taksi sıklıkla tercih edilir. Tramvay seferlerinin sonlandığı durumlarda kullanılan taksiler insanların yoğun olduğu alanlarda bulunur. Taksiler de kendi aralarında farklı modellerde bulunur. Limuzin, bisiklet taksi gibi birçok seçenek mevcuttur.

Araç Kiralama

Amsterdam havalimanına ulaştıktan sonra araç kiralama seçenekleri sıklıkla tercih edilir. İstediğiniz her noktaya ulaşabilmenize imkan tanıyan araçlar ile Amsterdam’ın en ünlü noktalarını gezebilirsiniz. Seyahat süreciniz boyunca araç kiralayarak Amsterdam’ın en ünlü rotalarını keşfedebilirsiniz.

İzlanda Amsterdam Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

İzlanda’dan Amsterdam’a uçak ile seyahat yaklaşık olarak 1 saat 48 dakika sürer.

İzlanda Amsterdam Arası Kaç Kilometredir?

İzlanda Amsterdam arası 1,944 kilometredir.

Amsterdam’a Uygun Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Amsterdam’a uygun ve ekonomik bir bilet almak için belli başlı adımları takip etmeniz gerekir. Bu adımları takip ederek uygun fiyatlı uçak biletine sahip olabilirsiniz. Uygun uçak bileti almak için uygulayacağınız adımlar şu şekildedir;

 • Alternatif rotalar uygun uçak bileti almanızda sizlere büyük oranda destek sunar. Aktarmalı olan uçuşları tercih ederek Amsterdam’a ulaşmanın en kolay ve en ucuz yolunu bulabilirsiniz.
 • Bilet fiyatları gün geçtikçe artan bir politikaya sahiptir. Bu nedenle biletinizi seyahat tarihlerinizden 2 ila 3 hafta öncesinde almaya özen gösterin. 
 • Alternatif havayolları uygun bilet almanızda avantaj sınar. Birkaç tane havaalanının olduğu durumlarda en uygun rotayı bularak uçak biletinizi bu havaalanına alabilirsiniz.

Amsterdam’da İklim Nasıldır?

Amsterdam ılıman bir iklime sahiptir. Kış ayları uzun, soğuk ve yağışlı geçer. 

Amsterdam’a Ne Zaman Gidilir?

Amsterdam’a istediğiniz tüm zaman dilimlerinde gidebilirsiniz. Her daim renkli ve eğlenceli olan Amsterdam’a en uygun zaman bahar aylarıdır. Bahar aylarında Amsterdam’da ılıman bir hava hakimdir. Böylelikle gezinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bahar aylarında diğer zamanlara göre daha az kalabalık olmaktadır. Kış aylarında da ayrı bir güzelliğe sahip olan Amsterdam’ı her mevsim ziyaret ederek buranın en güzel yerlerini keşfedebilirsiniz.

img

Amsterdam Hava Durumu

29 Mayıs 2023

Sun

14 °C

12 °C

Uçuş süreleri

Amsterdam

İstanbul

3 sa 15 dk

Amsterdam

İzmir

3 sa 25 dk

Amsterdam

Ankara

3 sa 35 dk

Amsterdam

Konya

3 sa 50 dk

Amsterdam

Antalya

3 sa 35 dk

Amsterdam

Kayseri

4 sa 35 dk

Amsterdam

Adana

4 sa 45 dk

Amsterdam

Berlin

2 sa 15 dk

Amsterdam

Denizli

4 sa 20 dk

Amsterdam

Kars

5 sa 15 dk

İzlanda Hava Durumu

29 Mayıs 2023

Sun

8 °C

8 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Amsterdam varışlı yurt dışı uçak biletleri

İstanbul - Amsterdam
uçuşları
1.648,15 TRY'den
başlayan fiyatlarla
İzmir - Amsterdam
uçuşları
1.310,54 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Ankara - Amsterdam
uçuşları
1.473,34 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Antalya - Amsterdam
uçuşları
1.100,99 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Konya - Amsterdam
uçuşları
1.564,54 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Kayseri - Amsterdam
uçuşları
1.368,21 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Adana - Amsterdam
uçuşları
2.312,17 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Diyarbakır - Amsterdam
uçuşları
3.554,90 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Denizli - Amsterdam
uçuşları
3.725,77 TRY'den
başlayan fiyatlarla
Batman - Amsterdam
uçuşları
4.369,42 TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis