İzmir Adana Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzmir Adana uçak biletleri

08 Ara 2023

09 Ara 2023

10 Ara 2023

11 Ara 2023

12 Ara 2023

İzmir Adana Uçak Bileti 

Adana Hakkında 

Adana şehri Türkiye ülkesinde bulunan 81 şehirden biridir. Seyhan Nehri’nin kıyı yamacında ve Toros Dağları’nın güney cephesinde yer alır. En son gerçekleştirilen nüfus sayımına göre Adana şehri yaklaşık olarak 2 milyon nüfustan oluşmaktadır. Adana şehri Türkiye’nin 6. büyük şehri olarak bilinir. Toplamda 15 ilçesi bulunmaktadır. Adana şehri ünlü bir ticaret şehri haline gelmiştir. Ayrıca Adana şehrine en yakın olan şehirlerden biri Mersin’in Tarsus ilçesidir. Tarsus ile Adana arasında yaklaşık olarak 60 kilometre bulunur. Maden bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Maden bakımından Türkiye'nin en zengin 4. şehridir. Genellikle krom, çinko, manganez, Demir ve kurşun maden yatakları Adana şehrinde oldukça fazladır. Adana lezzetli yemekleri ve birbirinden eşsiz güzelliğe sahip olan tarihi mimari eserleri ile birçok turisti çekmeyi başarır. Adana’nın kendine has bir yemek kültürü vardır ve yemekleri oldukça meşhur ve lezzetlidir. Özellikle bıcı bıcı, Adana kebabı ve şırdanı ile meşhur olan şehirlerden biridir. Ayrıca Adana sıcaklığı ile de meşhur bir şehirdir. Yazları sıcak ve kurak geçtiğinden dolayı Adana halkı genellikle denize girerek veya bıcı bıcı gibi serin yiyecekler tüketerek serinlemeye çalışır. Ayrıca Adana da birçok tarihi mimari eser bulunmaktadır. Şehir birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı Adana şehrinde çeşitli birçok tarihi yapısı miras kalmıştır. Ayrıca Seyhan nehrine kurulan barajı ile çok fazla turist çekmiştir. Aynı zamanda İncirlik hava üssü de Adana şehrinde bulunmaktadır. Askeri bakımdan önemli bir yer olan İncirlik hava üssü Adana şehrinde bulunsa da kullanımı ABD'ye aittir. Adana şehri kesinlikle gezilmesi ve görülmesi gereken şehirler arasında yer alır. 

Adana’da Gezilmesi Gereken Yerler 

Türkiye de bulunan Adana şehrinin doğal güzellikleri ve mimari yapısıyla her yıl yüzlerce turist tarafından tercih edilmektedir. Adana merkezinde ve ilçesinde tarihi birçok yapı bulunur. Bundan dolayı Adana da gezilmesi gereken birçok yer mevcuttur. Cumhuriyetin izlerini taşıyan Adana arkeoloji müzesi mutlaka gezilmesi gereken önemli Mekanlardan biridir. 1924 yılında açılan Adana arkeoloji müzesi cumhuriyetin ilk müzeleri arasında yer almaktadır. Açılış sürecinde Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatları ile hazırlanmıştır. Adana arkeoloji müzesinin bahçesinde Hitit dönemine ait önemli eşyalar sergilenmektedir. Ayrıca prehistorik dönemden kalma eserler de bulunmaktadır. Bunun dışında müze sürekli olarak hizmet sağlamaktadır. Tarihe tutkusu olan kişiler için mutlaka görülmesi gereken müzelerden biridir. Ayrıca tarihte Adana şehri birçok medeniyete ve uygarlığa ev sahipliği yaptığından dolayı merkez ve ilçede birçok farklı uygarlığa ait tarihi mimariler görmek mümkündür. Bunun en büyük örneği ise Adana ulu camidir. Adana ulu cami Osmanlı devleti kurulmadan önce Ramazanoğluları döneminde inşa ettirilmiştir. 1600 yılında Ramazan oğlu Halil Bey tarafından Adana Ulu Cami ibadethane olarak inşa ettirilmiştir. Adana Ulu Cami’nin inşaatı 1509 yılından başlayarak yaklaşık olarak 32 yıl sürmüştür. Ayrıca Adana ulu cami Memlük ve Selçuklu mimarisinin de izlerini taşımaktadır. Adana da görülmesi gereken doğal güzelliklerden biri ise Seyhan Baraj Gölüdür. Seyhan Nehri’nin üzerinde yapılan baraj sayesinde şehrin elektrik ihtiyacı karşılanmaktadır. Aynı zamanda şık ve muhteşem bir görüntüye de ev sahipliği etmektedir. Seyhan baraj gölünün ortasında bir sevgi adası bulunmaktadır. Aynı zamanda Baraj Gölü’nün etrafında piknik alanları da bulunmaktadır. Seyhan baraj gölünü ziyaret ederek masmavi nehir etrafında piknik yapabilir veya temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Genellikle turistler dinlenmek maksadı ile Adana şehrinde bulunan Seyhan Baraj Gölünü ziyaret etmektedir. Yılan kale de Adana şehrinde görülmesi gereken tarihi alanlardan biridir. Yılan kale Bizanslılar döneminde inşa ettirilmiştir. Adana’nın doğusunda yer alan Ceylan ilçe merkezine 13 kilometre mesafe uzaklıkta bulunan yılan kale tarihi bir mimaridir. Adana halkı Yılan Kale mimarisini Şahmeran kalesi olarak adlandırmıştır. Rivayete göre Şahmeran’ın bu kalede yaşadığı rivayet olunur. Yılan kalesinden bölgede bulunan tüm kaleler görülmektedir. Adana şehrinde bulunan kazancılar çarşısı da şehrin kültürünü önemli tarihi mekanlardan biridir. Kazancılar çarşısı genel olarak şehirde Bakırcılar çarşısı olarak bilinir. Kazancılar Çarşısı’nda zanaat ve el işçileri bakımından birçok satış yapan dükkan bulunmaktadır. Hediye olarak kazancılar çarşısından birçok alternatifi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Kazancılar Çarşısı’nda Adana’nın lezzetli yemeklerini deneyebileceğiniz birçok restoran ve cafe de bulunmaktadır. 

Tarihi yapılardan biri ise Magarsus antik kentidir. Magarsus Antik Kenti Adana şehrinin Karataş ilçesinde bulunur. Milattan önce 700 yıllarında kurulmuştur. Her ne kadar milattan önce inşa edilmiş bir mimari olsa da günümüzde hâlâ ayakta durmaktadır. Antik kentin içerisinde bulunan amfi tiyatro merkezi mimarinin en gözde yapılarından biridir. Antik kent içerisinde birçok döneme ait izler bulunmaktadır. Deniz, kum ve güneşi seven bireyler için Adana’nın yakıcı sıcağında ziyaret edilecek en gözde yerlerden biri olan Karataş plajı önerilmektedir. Karataş plajı Adana’nın merkezine yaklaşık olarak 50 kilometrelik bir uzaklıkta bulunur. Özellikle tatil maksadı ile Adana şehrini tercih eden turistler tarafından Karataş Plajı tatil maksadı ile tercih edilir. Türkiye’nin en uzun yapıya sahip plajlarından biridir. Karataş plajını ziyaret ederek masmavi suyun tadını çıkarabilir veya güneşlenebilirsiniz. 

Adana’nın Tarihsel Süreçteki Yeri 

Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri olan Adana’nın tarihi yaklaşık olarak 3000 yıl öncesine dayanmaktadır. Adana milattan önce 1. Yüzyıl’da Roma İmparatorluğu’na katılmıştır. Ayrıca Adana Roma İmparatorluğu döneminde en önemli ticaret merkezlerinden biri olmuştur. Adana şehri 14. yüzyılda Türklerin hakimiyetine geçmiştir. Adana ilk olarak 14. Yüzyılda Memluklerin eline geçmiştir. Bu dönemde Orta Asya’dan Adana’ya gelen Türkler verimli toprakları değerlendirerek şehir merkezi olmasına öncülük etmiştir. Adana Yavuz Sultan Selim tarafından Osmanlı Devleti’nin topraklarına katılmıştır. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk ilk Kurtuluş savaşı işaretlerini de Adana şehrinde dile getirmiştir. 1. Dünya Savaşı sırasında dış güçler tarafından Adana şehri alınmaya çalışılmıştır. Ancak Ankara antlaşması ile işgalciler Adana şehrini terk etmiştir. 

1955 yılında ABD ile anlaşma yapılarak İncirlik hava üssü kurulmuştur. İncirlik hava üssü kullanımı ABD'ye aittir. Üstelik günümüzde hala ABD tarafından İncirlik hava üssü olarak kullanılmaktadır. Günümüzde Adana şehri önemli bir yere sahiptir. Gerek Adana şehrinde bulunan madeni zenginlik gerekse İncirlik hava üssü olması sebebiyle önemli bir şehirdir. 

Adana Kültürel Etkinlikler 

Adana da her yıl çeşitli festivaller düzenlenmektedir. Hatta festival dönemlerinde havalimanları ve otogarlar ek seferler ile hizmet sunar. Oldukça eğlenceli ve rengarenk kültürel festivaller turistler tarafından da oldukça ilgi görür. Uluslararası Adana Lezzet Festivali şehir içerisinde 3 gün boyunca şenliklerle sürmektedir. Adana lezzet festivalinde bölgenin yöresel yemekleri tanıtılarak tadıma hazır hale getirilmektedir. Adana'nın kültürel etkinliklerinden biri diğeri ise uluslararası portakal çiçeği karnavalıdır. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı Mart ve Nisan aylarında düzenlenmektedir. Bu aylarda Adana’yı mis gibi kokan portakal çiçeği kokusu sarmaktadır. Karnaval boyunca portakal çiçeği bulunan cadde ve mahallelerde etkinlik alanı oluşturulur. Ayrıca karnavala katılan kişiler tarafından turuncu kıyafetler, şapkalar ve taçlar kombin edilmektedir. Uluslararası portakal çiçeği karnavalında konserler, dans ve alışveriş imkanı sunulmaktadır. Ayrıca yöresel tatları da tatmak mümkündür. 

Uluslararası Adana Altın Koza Film festivali de her yıl düzenli olarak Adana da düzenlenir. Yurt içinden katılımcılar olduğu gibi yurtdışından da birçok katılımcı festivalde yer almaktadır. Adana’nın yöresel lezzetleri için de çeşitli kültürel etkinlikler düzenlenir. Kebap ve şalgam festivali de en büyük örneklerden biridir. Festival boyunca sokaklarda mangallar kurularak kebaplar ikram edilir. Genellikle her yıl aralık ayında düzenlenir. 

Adana Konaklama İmkanları 

Adana hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde tatil maksadıyla en çok tercih edilen şehirler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı da birçok konaklama seçeneği sunulur. Şehir merkezinde her bütçeye uygun oteller bulunur. Yüksek bütçeli beş yıldızlı oteller olduğu gibi uygun maliyetli ve konforlu otellerde bulunmaktadır. Ayrıca uygun maliyetli bir konaklama seçeneği arıyorsanız apart kiralama alternatifini de tercih edebilirsiniz. Yaz mevsiminde kamp yapmak için birbirinden eşsiz güzellikte alanlar bulunmaktadır. Merkez de çeşitli konaklama seçeneği ve oteller olduğu gibi ilçelerde de konaklama imkanları bir hayli fazladır. Ayrıca Adana şehrinde misafirhanelerde bulunmaktadır. 

Adana Lezzetleri 

Adana şehrinin kendisine özel birçok yöresel yemek çeşidi bulunmaktadır. Hatta Adana’nın meşhur bir şehir olmasında yemek lezzetleri de öncü olmaktadır. Analı kızlı yemeği Adana da çok fazla ilgi gören yemeklerin başında gelir. Bulgur, irmik, et ve kıyma ile hazırlanarak baharatla harmanlanan salçalı su ile pişirilip sıcak servis edilen bir yemek çeşididir. Kış mevsiminde Adana şehrinde yüksük çorbası çok fazla tüketilir. Yapımı oldukça zor ve zahmetlidir. Nohut, mantı, kıyma ve et suyu ile hazırlanan çorba nefis bir tada sahiptir. Adana kebap şehir ile özdeşleşen bir yemek çeşididir. Adana denilince akla ilk olarak kebabı gelir. İçerisinde hem dana kıyması hem de kuzu kıyması bulunur. Şişlere geçirilerek mangal üzerinde pişirilir ve lavaş ile servis edilir. Adana ziyareti sırasında mutlaka denenmesi gereken bir lezzettir. Adana yemek kültüründe ciğer kavurması genellikle sabah kahvaltılarında tercih edilir. Kuzu ciğer biber ve baharatlarla özleştirerek hazırlanır. Özellikle son zamanlarda popüler bir şekilde tüketilen dışarıdan da Adana yemek kültürüne ait bir yemek türüdür. Her ne kadar şekil itibarıyla farklı gözüksede lezzet bakımından oldukça güzeldir. Kimyon ve pul biber eşliğinde servis edilir. Şırdan dolması kadar mumbar dolması da Adana şehrinde oldukça meşhurdur. Mumbar dolması Adana'nın yöresel lezzetlerinden biri olarak yer almıştır. İç harcın da bulgur ceviz ve soğan bulunmaktadır.

Fellah köftede Adana lezzetlerinde yer almaktadır. İnce bulgur ile hazırlanan köfteler salçalı sos ve yoğurt ile servis edilmektedir. Adana'nın yöresel lezzetlerinden biri olan avgan pilavı da damak tadınıza uyum sağlayacak lezzetler arasındadır. Pirinç, havuç ve et ile hazırlanan bir pilav çeşididir. Son zamanlarda çok fazla ilgi gören Adana böreği şehrin yöresel lezzetler arasındadır. Adana böreğinin en önemli özelliği ise içerisinde bulunan peynirin çok fazla uzamasıdır. Görünüm bakımından su böreğinin iç harcın da 3 farklı peynir çeşidinin kullanılmasıdır. Adana şehri sıcaklığı ile meşhur bir şehirdir. Bundan dolayı yazın sıcak aylarında serinlemek maksadıyla bici bici tatlısı çok fazla ilgi görür. Özellikle Adana şehrini yaz mevsiminde ziyaret edecekseniz mutlaka denemeniz gereken bir lezzettir. Yaklaşık olarak 7 malzemeden hazırlanır. Vardapit paçası da alternatif yemekler arasında bulunur. Doyurucu olduğu kadar hafif bir meze türüdür. Fasulye, bayat ekmek ve salça ile hazırlanır. Soğuk bir şekilde yemeklerin yanında meze olarak servis edilir. Börülce tarator yemeği de denenmesi gereken lezzetler arasında bulunmaktadır. Adana halkı tarafından acebek tarator olarak anılır. Babagannus lezzeti de Adana şehrini özgü lezzetlerden biridir. Genellikle yemeklerin yanında aperatif olarak veya meze olarak sunulmaktadır. Patlıcan, yoğurt, biber ve maydanoz ile harmanlanarak soğuk bir şekilde servis edilir. Adana'da birçok sokak lezzeti de bulunmaktadır. 

Adana’da Ulaşım 

Adana şehri için birçok ulaşım alternatifi bulunmaktadır. Havalimanlarının tercih ederek Adana şehrinde kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca Adana'da Tren garı bulunduğundan dolayı tren ile de Adana şehrine ulaşmak mümkündür. Adana şehrinde hava yolu ile karayolu aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Havayolu şirketleri Adana şehri için aktarmalı ve aktarmasız birçok sefer düzenlemektedir. 

Otobüs ile Ulaşım 

Adana şehrinde hava limanından indikten sonra havalimanı etrafında birçok otobüs şehir merkezine ve ilçelere sefer düzenlemektedir. Böylelikle otobüsleri tercih ederek rahat ve kolay bir şekilde merkez ilçelere ulaşabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım 

Adana havalimanı etrafında taksi durakları ve hizmet sağlayan taksiler bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlayarak şehir merkezine veya ilçelere kısa sürede konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Tren ile Ulaşım 

Adana şehrine tren ile ulaşım imkanı da bulunmaktadır. Tren bilet fiyatları diğer alternatiflere göre daha uygun maliyetli olduğundan dolayı birçok birey tarafından tren ile ulaşım tercih edilmektedir. Bundan dolayı Adana şehri içerisinde Tren garı bulunduğundan dolayı tren ile şehire ulaşma imkanı bulunmaktadır. 

Araç Kiralama ile Ulaşım 

Adana şehri içerisinde gezmek ve seyahat etmek amacıyla otobüs gibi toplu taşıma araçları kullanılmaktadır. Ancak isteğe bağlı olarak araç kiralama alternatifi de çok fazla tercih edilmektedir. Bundan dolayı Adana şehrinde birçok araç kiralama acentesi bulunmaktadır. Her bütçeye uygun araç kiralama fırsatı mevcuttur. Adana Havalimanı Ulaşımı

Adana şehrinde iki adet havalimanı bulunmaktadır. İncirlik hava üssü ile Adana Şakir Paşa Havalimanıdır. Ancak yolcular için sadece Adana Şakir Paşa havalimanı kullanılmaktadır. İncirlik hava üssü genellikle askeri amaçla kullanılır. Havalimanı Adana şehrinin merkezinde yaklaşık olarak 5 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Ancak havalimanına vardıktan sonra otobüs, taksi veya özel araç ile merkeze kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

İzmir’den Adana’ya Uçuş Kaç Saat? 

İzmir şehrinden Adana’ya seyahat etmek isteyen bireyler hava yollarını tercih ettiğini uçuşun kaç saat sürdüğünü merak etmektedir. İzmir şehrinden Adana şehrine uçuş aktarmasız bir şekilde yapılmaktadır. İzmir-Adana arası uçuş saati yaklaşık olarak 1 saat 25 dakika sürmektedir. 

İzmir Adana Arası Kaç Km? 

Araç ile seyahat halinde İzmir-Adana arası 898 kilometredir. Otobüs veya özel araç ile İzmir-Adana arası seyahat yaklaşık olarak 10 saat 45 dakika sürmektedir. Ancak Havalimanı ile uçuş sağlandığında Adana ile İzmir arasındaki mesafe 739 kilometredir. 

İzmir’den Adana’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır? 

İzmir şehrinden Adana'ya gitmek isteyen bireyler tarafından uygun uçak bileti oldukça avantajlı olmaktadır. Adana'ya seyahat etmeden önce seyahat süresinden yaklaşık 3 hafta önce bilet rezervasyonu gerçekleştirdiğiniz takdirde uygun fiyata uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

Adana’da İklim Nasıl? 

Türkiye ülkesini şehirlerinden biri olan Adana sıcaklığı ile meşhur bir şehirdir. Adana şehri Akdeniz iklim özellikleri taşımaktadır. Bundan dolayı Yaz mevsiminde oldukça sıcak ve kurak geçmektedir. Adana şehrinde yaz mevsimi çok sıcak geçtiğinden dolayı Adana halkı serinlemek maksadıyla denize giderek serinler. Kış mevsimi ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Kış mevsiminde meydana gelen yağışlar genellikle yamaç yağışları olarak yağmaktadır. Genel itibariyle Adana şehri oldukça sıcak bir şehirdir. 

izmir_adana

Adana Hava Durumu

08 Aralık 2023

Sun

14 °C

13 °C

Uçuş süreleri

1 sa 20 dk

Adana

İzmir

1 sa 30 dk

Adana

Antalya

1 sa 10 dk

50 dk

Adana

Ankara

1 sa

Adana

Trabzon

2 sa 15 dk

Adana

Van

2 sa 30 dk

Adana

Muğla

2 sa 25 dk

2 sa 20 dk

Adana

Erzurum

2 sa 20 dk

Adana

Beyrut

1 sa 5 dk

4 sa

Adana

Köln

4 sa 10 dk

Adana

Bakü

3 sa 25 dk

Adana

Münih

3 sa 45 dk

Adana

Dubai

4 sa 45 dk

Adana

Belgrad

3 sa

Adana

Viyana

3 sa 35 dk

5 sa 15 dk

Adana

Bangkok

10 sa 25 dk

İzmir Hava Durumu

08 Aralık 2023

Sun

11 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

İzmir çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.169,38TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.301,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

Adana varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
616,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
918,73TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.486,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.265,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.523,27TRY'den
başlayan fiyatlarla

Adana varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.265,90TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.093,41TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.236,32TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.693,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.847,32TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.774,85TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.684,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
6.549,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
9.054,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.038,31TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis