İzmir Almanya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzmir Berlin uçak biletleri

3.220,22TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

3.116,03TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Ara 2023

10 Ara 2023

3.407,74TRY'den
başlayan fiyatlarla

11 Ara 2023

11 Ara 2023

3.472,23TRY'den
başlayan fiyatlarla

14 Ara 2023

14 Ara 2023

2.776,32TRY'den
başlayan fiyatlarla

15 Ara 2023

15 Ara 2023

İzmir Almanya Uçak Bileti 

Almanya Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey 

Doğal güzellikleri, tarihi alanları ve kültürel etkinlikleri ile dikkat çeken Almanya, Türkiye’den pek çok kişinin ziyarette bulunduğu bir ülkedir. Almanya’nın başkenti, en gelişmiş ve tarihi anlamda önemli yeri olan Berlin’dir. Ayrıca ülkenin resmi para birimi Euro olup, resmi dili Almancadır. Orta Avrupa’da bulunan Almanya, 357. 387 kilometrekare yüz ölçümüne sahip bir ülkedir. 

Almanya’nın kuzey kısmında Danimarka, Kuzey Denizi ve Baltık Denizi yer alırken; doğu kısmında Polonya ve Çek Cumhuriyeti yer alır. Güney kısmında ise Avusturya ile İsviçre yer alırken, batı bölümünde Fransa, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg yer alır. 2022 verilerine göre Almanya da 90 milyona yakın insan yaşam sürer. Ülkenin üçte biri ormanlık alanlar ile kaplı bir şekildedir. Bunun yanı sıra, geniş ormanların çoğu güneyde yer alır. 

Dünyanın dört büyük ekonomisi arasında yer alan Almanya, Japonya’dan sonra en çok ihracat yapan ülkedir. Ülke endüstriyel üretim, dış ticaret, gıda, otomotiv, hayvancılık, turizm ve tarımda oldukça gelişmiş olup, bahsi geçen durumlar başlıca gelir kaynağı arasında yer alır. Ulaşım ağı son derece gelişmiş olan ülke de toplu taşıma araçları birbirine entegre olduğu için küçük şehirlere bile araçsız gidilebilir. Ulaşımı genelde taksi, metro ve otobüs ile gerçekleştirilir. Shuttle hizmetleri de yolcular tarafından sıklıkla tercih edilen ulaşım araçları arasında yer alır. 

Almanya özenli bir şekilde korunan tarihi noktaları, göz alıcı güzellikte olan katedralleri, geleneksel kent çarşı ve pazarları, müzeleri, Orta Çağ dönemini yansıtan Gotik kasabaları, büyük fuarları, eğlenceli festivalleri ile yıl boyunca ziyaretçi akınına uğrar. Gezilip, şahit olunabilecek yerler bakımından son derece zengin olan Almanya’ya en az 10 günün ayrılması önem arz eder. Almanya’nın turistik özellikleri, kültürel yapısı ve iş merkezleriyle ön plana çıkan her şehrini yakından görmeniz gerekir. 

Almanya‘da Gezilmesi Gereken yerler 

Almanya kültürel dokusu, geniş ormanları, tarihi alanları, doğal güzellikleri, kültürel etkinlikleri, gece hayatı ve eşsiz lezzetleri ile dikkat çeken bir ülkedir. Kıtanın en güçlü ekonomisine sahip olan Almanya, en gelişmiş ve en modern ülkeler arasında ilk sıralarda yer alır. Sanat, kültür, tarih, doğal güzellik denildiği zaman ilk akla gelen ülkelerdendir. Bu nedenle her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilir. 

Almanya gezilecek ve görülebilecek yerler bakımından oldukça zengindir. Bamberg, bir zamanlar imparatorluk şehri olarak bilinir ve ülkenin kuzeyinde yer alır. UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan bu şehirde görülmesi gereken pek çok yer vardır. Tarihi dokusu, görkemli yapıları, mükemmel manzaraları ve iç içe geçmiş su kanalları ile Almanya’nın en turistik lokasyonu sayılır. Bamberg’e gittiğiniz zaman Regnitz Nehrinin ortasında bulunan eski belediye binasını, Bamberg Katedralini, küçük Venedik’i ve taş köprüyü ziyaret edebilirsiniz. 

Almanya’da ziyaret etmeniz gereken bir şehir de Berlin’dir. Almanya’nın hem başkenti hem de en büyük şehri olarak ziyaretçilerine pek çok seçenek sunar. Hareketli gece yaşamı, doğal güzellikleri, sunduğu eşsiz lezzetler bunlar arasında yer alır. Ayrıca şehir her yıl çeşitli parti, konser ve festivaller ile insanlara unutulmaz anlar yaşatır. Brandenburg Kapısı, Checkpoint Charlie ve Kaiser Wilhelm Anıt Kilisesi, Berlin’de mutlaka görmeniz gereken yerler arasında bulunur. Ayrıca Berlin duvarının kalıntılarını içeren East Side Gallery ve Reichtag binası da mutlaka görülmeye değer yerlerin arasında bulunur.

Frankfurt, Almanya’da görülmesi gereken lokasyonlar arasında yer alır. Şehir her yıl onlarca Uluslararası Ticaret Fuarına ev sahipliği yapar. Metropolde yılda ortalama 80 tane sergi ve fuar düzenlenir. Ayrıca yüksek binalar ve mimari yapılar ile göz kamaştırır. Frankfurt’a gittiğiniz zaman alışveriş merkezi olan Hauptwache ve en eski kent merkezi olan Römerberg’i görmelisiniz. Hamburg, Almanya’nın kalabalık ve gelişmiş şehirlerinden bir diğeridir. Kozmopolit yaşam tarzıyla ve muhteşem mimarisiyle dikkat çeken Hamburg’u mutlaka görmelisiniz. Örneğin, St. Michael Kilisesi görülmesi gereken dikkat çekici binalar arasındadır. 

Almanya’da Tarihi ve Kültürel Alanların Çeşitliliği 

Köklü bir geçmişe sahip olan Almanya’da görülmesi gereken pek çok tarihi nokta vardır. Müzeler, kiliseler, katedraller, hanlar, kuleler, kaleler, köprüler, adalar, parklar, duvarlar gibi daha pek çok yer gezilip görülecek niteliktedir. Berlin’de bulunan Brandenburg Kapısı, Almanya da mutlaka görmeniz gereken tarihi yerler arasındadır. 1791 yılında yaptırılan bu anıt, Akropolis’ten ilham alınarak inşa edilmiştir. 

Müze Adası, Berlin’de mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. The Berlin Duvarı, Almanya’nın en turistik ve en tarihi mekanları arasında yer alır. Berlin duvarının birçok bölümü iyi bir şekilde korunmuş ve bazıları renkli grafiti ile kaplanmıştır. Buraya gittiğinizde Berlin Savaş Anıtını ve Berlin Duvarı Sergisini de ziyaret etmelisiniz. 

Köln Katedrali de mutlaka görmeniz gereken tarihi alanlar arasındadır. 56 tane büyük ayağa sahip olan ve 6166 metrekarelik alanı kaplayan katedral, Avrupa da en büyük Katolik kiliseleri arasında yer alır. Ren Nehri de görmeniz gereken yerler arasında bulunur. Çok güzel manzaralar sunan Ren Nehri, Almanya, Hollanda ve İsviçre’den geçer. Nehir boyunca 40 tane kale, 60 Ortaçağ kasabası bulunur. Minyatür Wunderland, en büyük model tren yolu sunan bir yerdir. St. Michael Kilisesi, Almanya’daki kiliselerin arasında eşsiz mimarisi ile dikkat çeken bir kilisedir. 1762 yılında inşa edilen kilise oldukça ünlü olup, mutlaka ziyaret etmeniz önerilir. 

Marienplatz, Saat kulesi, tarihi yapılar, yeni belediye binasını barındıran bir cazibe merkezidir. Birçok yeri görmenize olanak sağlayan Marienplatz’a mutlaka gitmelisiniz. Frauenkirche, ünlü Katolik kiliseler arasında yer alır. 20.000 kişiyi ağırlayan kilise, şehirdeki en popüler kiliseler arasındadır. Gittiğiniz zaman kulelerin basamaklarına tırmanabilir ve kentin silüetinin manzarasına şahit olabilirsiniz. The Black Forest, en büyüleyici ve en muhteşem kara ormandır. 

Kültürel Etkinliklerin Almanya Adresi 

Almanya gece hayatı, festival, parti, şenlik ve konserlerle de fark yaratan bir ülkedir. Almanya’da her gününüzün dolu dolu geçeceğine emin olabilirsiniz. Gün içerisinde doğal ve tarihi alanlara şahit olduktan sonra geceye kafelere, restoranlara, gece kulüplerine, cluplara veya publara giderek devam edebilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarına kadar hizmet veren mekanlarda eğlenceli, hareketli, canlı ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

Daha sakin ve huzurlu mekanlarda zaman geçirmek isterseniz kafe ve restoranlara gidebilirsiniz. Yöresel lezzetlerin sunulduğu mekanlarda hem midenizi şenlendirebilir hem de Almanya kritiği yapabilirsiniz. Almanya muhteşem partilere ve konserlere de ev sahipliği yapan bir ülkedir. O nedenle gittiğiniz tarihlerde düzenlenen konser ve partilere bakarak katılım sağlayabilirsiniz. 

Almanya’da bulunan alışveriş merkezlerine, çarşılara veya cadde üzerinde sıralanmış mağazalara gidebilirsiniz. Eşsiz parçaların sunulduğu merkezlerde hem kendinize hem de sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Almanya da düzenlenen sanat galerine de gidebilirsiniz. 

Almanya’da gerçekleştirebileceğiniz bir etkinliği de Kara Orman sunar. Yoğun ormanlık olan yer, Almanya’nın sıklıkla tercih edilen yerleri arasında bulunur. Burada panoramik manzaraların, kayak yapmanın, lüks spa merkezinin ve Trekking’in tadına varabilirsiniz. Almanya’nın doğal güzelliklerinin tadını çıkarmaya devam etmek isterseniz Zugspitze masifini de ziyaret edebilirsiniz. Deniz seviyesinden 2.950 metre yükseklikte bulunan doğu zirvesi, muhteşem bir şekilde Almanya manzarası sunar. Rugen Adası, Almanya’daki en güzel adalardan biri olup, farklı manzaralar, ormanlar, tepeler, tarım alanları, kumsallar ve lagünlerden oluşur. Buraya giderek pek çok etkinliğe imza atabilirsiniz. 

Almanya‘da Konaklama Seçenekleri

Almanya her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilen ülkeler arasında yer alır. Ülkenin her şehri birbirinden güzel doğal alanlar, etkileyici güzellikte olan tarihi noktalar, eğlencenin doruklarda yaşanacağı gece hayatı, eşsiz lezzetler ile midelerin coşturulacağı yemek ve tatlılar, doğayla huzur bulunacağı ormanlar ve çok daha fazlasını sunar. Haliyle Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından insanlar buraya giderek eşsiz anlar yaşamak ister. 

Almanya ise, ziyaretine gelen yerli ve yabancı turistlere onlarca konaklama seçeneği sunar. Lüks otellerden şehir otellerine, pansiyonlardan ucuz konaklama tesislerine kadar pek çok seçenek yer alır. Lüksünden, keyfinden ve konforundan ödün vermek istemeyen insanlar, Almanya’da lüks otellerde konaklayabilirler. Muhteşem manzara sunan odalar, hizmette sınırın olmadığı kafeterya, spor salonu, kapalı havuz gibi seçenekler tatilinizin muhteşem geçmesine olanak sağlar. 

Almanya bütçesi kısıtlı olan kullanıcılara da birçok alternatif sunar. 3 ve 4 yıldızlı oteller her bütçeye ve her beklentiye hitap edebilecek düzeydedir. Birçok hizmetin de yer aldığı otellerde konforlu bir şekilde konaklama yapılabilir. Almanya’da konaklama tesisleri hem şehir merkezinde hem de ilçelerde yer alır. Şehir merkezinde konaklamak biraz daha maliyetli olsa da her yere kolay bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar. Ulaşım araçlarına daha kolay bir şekilde ulaşabilir ve kısa bir yolculuğun sonucunda gezilecek yerlere ulaşmış olursunuz. 

Denemeniz Gereken Almanya Lezzetleri

Almanya mutfağı hem yöresel hem de Türk mutfağını andıran lezzetler ile dikkat çeker. Birçok lezzeti Türk lezzetlerine benzetebilir, doyurucu ve enfes tatlarıyla mest olabilirsiniz. Almanya’da denemeniz gereken ilk lezzet arasında Bratkartoffeln vardır. Patateslerin ince ince doğranarak hazırlanıp, pastırma ve soğanla karıştırılması ile hazırlanır. Bratwurst, Almanya’ya özgü sosislere verilen bir isimdir. Domuz eti içeren sosisler sokak lezzetlerinin bir parçası olmasının yanı sıra çoğu kafe ve restoranda da yer alır. 

Brezel hem hafif hem de lezzetli olan bir atıştırmalıktır. Un ve maya içeren bu lezzet, Alman birası ile beraber muhteşem bir şekilde gider. Bazı mekanlarda peynir dilimleri ve soğuk etle servis edilen bu lezzeti deneyebilirsiniz. Flammkuchen, İtalyan pizzasını andıran bir lezzet olup, ince açılan hamur üzerine döşenen çeşitli malzemelerle elde edilir. Maultaschen, Stuttgart’ın en popüler yemeğidir. Mantı benzeri olan bu yemek kaynatılarak veya kızartılarak hazırlanır. 

Rote Grütze, Kuzey Almanya da popüler olan bir tatlıdır. Çilek, ahududu ve vişne gibi kırmızı meyveleri kremayla buluşturan bir lezzettir. Bazı kafe ve restoranlarda dondurma ile servis edilen tatlı, tüm yorgunluğunuzu alacak cinstedir. Rouladen, ince ince dilimlenen et ya da dana etiyle sarılan pastırma, hardal, turşu ve soğan ile elde edilen bir karışımdan elde edilir. Vejetaryenler için de farklı çeşitleri bulunan bu yemek mutlaka denenmelidir. 

Schnitzel, Almanya’dan Türkiye’ye ulaşan bir lezzettir. Hemen hemen herkesin bildiği bu lezzet, yumurta ve unla bulanan etten yapılır. Schweinsbraten, sunumu ve lezzeti ille göz dolduran bu yiyeceği mutlaka denemelisiniz. Spatzle, en çok tüketilen yemeklerin arasında yer alır. Nadir rastlanan etsiz yemekler arasında bulunan Spartzle, yumurtalı erişte, soğan ve peynir ile sunulur. Kartoffelsalat, patates salatasını andıran lezzetlerden biri olup, Almanya da çok sevilerek tüketilir. Bu ürün genelde sosis satılan büfelerde yan ürün olarak bulunur. İçerisine hardal, yeşillik ve mayonez katılarak servis edilir. Fischbrötchen, Almanya’da eşsiz bir lezzet tatmak isteyenlerin tercihleri arasında yer almalıdır. Kendine özgü lezzeti ve sunumu ile dikkat çeken bu lezzeti seveceğinize eminiz. Currywurst da Almanya da mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında yer alır. Bunların dışında Schwarzbrot, Schwarzwälder Kirschtorte, Uzak Doğu Yemekleri ve Leipziger Allerlei mutlaka denenmesi gereken Almanya lezzetleri arasında yer alır. 

Almanya’da Ulaşım Alternatifleri 

İzmir Adnan Menderes havalimanından Almanya havaalanına yaklaşık 1 saat 50 dakikanın sonunda konforlu ve keyifli bir biçimde ulaşabilirsiniz. Almanya havaalanlarından şehir merkezine, otele veya herhangi bir yere gidebilmeniz için şehirde pek çok ulaşım seçeneğine başvurabilirsiniz. Her bütçeye ve her beklentiye hitap eden ulaşım seçeneklerinin varlığından söz edilebilir. 

Tren ile Ulaşım

Almanya havalimanına ulaştığınızda tercih edebileceğiniz ilk seçenek tren olabilir. Hem konforlu hem de ekonomik olan bu trenler ile merkeze kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. S5 numaralı trenler şehir merkezine kısa zamanda ulaşmanıza olanak sağlar. 

Otobüs ile Ulaşım

Almanya havaalanına ulaştığınızda tercih edebileceğiniz ilk ulaşım aracı arasında otobüsler yer alır. Otobüsler hem ekonomik hem de kolay ulaşılabilen ulaşım araçları arasında yer alır. 

Havaalanı Ekspresi ile Ulaşım

Almanya havaalanında indiğinizde havaalanı ekspresi araçlarına da yönelebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de konforlu ulaşım araçlarından biridir. 

Özel Transfer ile Ulaşım

Özel transfer araçları da tıpkı diğer toplu taşımalar gibi ekonomik ulaşım araçları arasında yer alır. Havaalanı dışından geçen özel transfer araçları ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. 

Araç Kiralama 

Almanya havalimanına ulaştığınızda araç kiralayabilir ve tatilinizi konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Çeşitli firmalar tarafından size sunulan araç seçeneklerinden bütçenize hitap edeni seçebilirsiniz. Orta segment ve üst segment olarak ikiye ayrılan seçenekler tatil boyunca size eşlik eder. Şehirden ayrılırken arabayı teslim ederek uçağınıza binebilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Almanya havalimanına ulaştığınızda kısa sürede ulaşabileceğiniz bir ulaşım aracı da taksidir. Konfor ve pratiklik açısından öne çıkan bu seçenek ile istediğiniz yere kısa zamanda gidebilirsiniz. 

İzmir Havalimanına En Uygun ve En Kolay Ulaşım Nasıl Gerçekleşir?

İzmir şehir merkezinden havaalanına en uygun giden ulaşım seçenekleri arasında servis araçları ve belediye otobüsleri vardır. Hemen hemen birçok noktadan kalkan bu servis araçları ve otobüsler ile kısa zamanda havaalanına ulaşabilirsiniz. Bunun dışında özel transfer araçları ve İzban raylı sistem ile de hem konforlu hem de ekonomik fiyata İzmir havaalanına ulaşabilirsiniz. 

İzmir ile Almanya Uçuşu Kaç Saat Sürer?

İzmir ile Almanya arası seferler yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürer. İki şehir arasında aktarmalı ve aktarmasız gerçekleşen uçuşlardan ötürü sürede farklılık oluşabilir. 

İzmir ile Almanya Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

İzmir ile Almanya arası mesafe kuş uçuşu olarak yaklaşık 1926 kilometredir. Araçla gidilmek istendiğinde bu mesafe kilometreye 2886 kadar ulaşabilir. Uçak ile hem kısa sürede hem de konforlu bir biçimde ulaşılabilir. 

İzmir ile Almanya Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınabilir?

İzmir ile Almanya arasında yapılan uçuşlar birçok firma tarafından düzenlenmektedir. Uçak firmaları, müşterilerini keyfini ve konforunu düşündüğü gibi bütçesini de düşünerek hareket eder. O nedenle zaman zaman indirim ve kampanyalar yapmaktadır. Siz de uçak firmalarını takip ederek bu indirimlerden haberdar olabilir ve daha ekonomik fiyatlarla uçuş gerçekleştirebilirsiniz. izmir_almanya

Berlin Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

1 °C

0 °C

Uçuş süreleri

Berlin

İstanbul

2 sa 45 dk

Berlin

İzmir

2 sa 45 dk

Berlin

Gaziantep

3 sa 35 dk

Berlin

Antalya

3 sa 10 dk

Berlin

Ankara

3 sa 5 dk

Berlin

Adana

3 sa 30 dk

İzmir Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

8 °C

8 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

İzmir çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.169,38TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.301,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

Berlin varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.593,69TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.651,48TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.068,31TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.884,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.886,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis