İzmir Amsterdam Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzmir Amsterdam uçak biletleri

05 Ara 2023

06 Ara 2023

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

İzmir Amsterdam Uçak Bileti

Amsterdam Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’ın geçmişi 13. Yüzyıla kadar dayanır. İlk önce ticaret şehri niyeti ile bu şehir oluşturulsa da daha sonra dünyanın en önemli kentleri arasında yerini almıştır. Hollanda halkı genel anlamda hem ticari hem de ekonomik anlamda diğer kültürler ile kolay bir şekilde kaynaşabilen bir millet olmuştur. Amsterdam halkı ve Amsterdam kültürü ilk günden günümüze kadar açık ve hoşgörülü bir toplum olma özelliklerine sahiptir. Dünyanın dört bir yanından her dönemde Amsterdam’a yeni turist gelir. 

Amsterdam’ı gezerken çok kolay keşfedebilirsiniz. Bu şehir 219 kilometrelik bir alanda kurulmuştur. Yolları odlukça düzdür. Kültür açısından değerlendirildiğinde, Amsterdam ilk sıralarda yer alır. Şehir genelinde 180 farklı kültürden insan yaşar. Milletler karması olarak adlandırılan bu şehirde her milletin dini inançlarına saygı duyulur. 

Amsterdam hem yapısı hem de özellikleri ile diğer şehirlerden oldukça farklıdır. Son derece kozmopolit olan bu şehir, özgür ruhlu yapısı ile dikkat çeker. Sahip olduğu, hayrete düşüren tabiatı ile adeta kedine aşık eder. Amsterdam aynı zamanda Batı Avrupa bölgesinde en fazla ziyaret edilen şehir olma özelliğine sahiptir. Sakinliği ile kendine has bir kültüre sahip olan şehir farklı yaşam tarzı ile de ziyaretçileri kendine hayran bırakır.

Amsterdam’ı keyifli bir şekilde gezmek ve her güzelliği yakından görmek için en iyi tercih bisiklettir. Şehirde bisiklet kültürü son derece yaygındır. Gezerken dokusu kadar havası da sizi büyüler. Kenti yılın her mevsiminde uygun hava koşullarında gezebilirsiniz. Eğer şehrin bütün güzelliklerini görmek için en uygun dönemin ne zaman olduğunu merak ediyorsanız, bu mevsim bahar aylarıdır. Bahar aylarında katılacağınız bir Amsterdam seyahati ile şehrin bütün güzelliklerine şahit olabilirsiniz. 

Amsterdam’ı diğer kentlerden farklı kılan bir diğer özelliği ise bu kentte esrar kullanımının yasal olmasıdır. Kent içerisinde birçok mekanda esrar satılır. Bununla birlikte esrar bazı lezzetlerin içerisine de eklenerek servis edilir. Aşırıya kaçmadığınız sürece menüde yer alan bu lezzetlerden tüketme şansınız vardır. Genelde bu merakı gidermek isteyenler Amsterdam kalabalığının yoğun kısmını oluşturur. 

Hollanda ziyaretiniz sırasında şehirde bulunan laleler dikkati üzerine çeker. Kent adeta laleler ile özdeşleşmiştir. Şehrin farklı bölgelerinde yetiştirilen laleler dünyanın dört bir yanına ticari olarak satılır. Bu sayede şehrin önemli bir gelir kaynağı haline gelmiştir. Hollanda gezinizde mutlaka şehirde yer alan lale bahçelerini ziyaret etmelisiniz. Ülkede her yaştan önemli bir kesimin lale bahçelerinde çalıştığını göreceksiniz. 

Amsterdam sahip olduğu geniş limanı sayesinde deniz ticaretinde önemli bir konumda yer alır. Geniş popülasyona sahip olan kent oldukça zengin bir kültüre de ev sahipliği yapar. Amsterdam’ın yerlisi olmayan çoğu insan sırf halkın sevgi dolu yaklaşımı nedeni ile kente aşık olur ve buraya taşınır. Aynı zamanda Amsterdam, yaşam maliyeti en düşük olan kentlerden birisidir. Bu kentte oldukça uygun fiyatlar ile kaliteli ve renkli bir yaşam sürebilirsiniz. 

Amsterdam’da Nereler Gezilir?

Amsterdam’da gezilecek yerler listesinin başında şüphesiz bu ketin kanalları yer alır. Şehri boylu boyunca saran kanallar size muhteşem bir görsel şölen sunar. Bu kanallar adeta büyülüdür. Sırf kanal turu yapmak için bile Amsterdam’a gidebilirsiniz. Kuzeyin Venedik’i olarak da adlandırılan Amsterdam’da kentin %25’i kanallar ile kaplıdır. Toplamda 100 kilometreyi bulan kanallar 90 ada ve 1.500 köprü içerir.

Turistik anlamda gezilecek yerler arasında Vondelpark ilk sırada yer alır. Bu park 1864 yılında yapılmıştır ve bir grup hayırsever bu parkın yapılmasına önderlik etmiştir. Park içerisinde sayısız ağaç ve bitki topluluğu yer alır. Yaz mevsimlerinde müzik ve dans gibi sayısız etkinlik bu parkta düzenlenir. Park içinde yer alan sayısız heykel, park içine ayrı bir hava ve renk katar.

Amsterdam’ın Tarihi Mekanları 

Tarih açısından son derece zengin olan Amsterdam’da birçok farklı gezme rotası belirleyebilirsiniz. Amsterdam’ın Meydanı bile tarihi yapılardan ibarettir. Dam Meydanı, tarihi yerlerin başında gelir. Kentin kalbi olan meydan şehrin en önemli aktivitelerine ve kültürel etkinliklerine ev sahipliği yapar. Günümüzde belediye binası olarak kullanılan Amsterdam Kraliyet Sarayı, meydanda bulunan en önemli tarihi mekan olarak ilk sıralarda yer alır.

Müze gezmeyi seviyorsanız, tarihi Van Gogh Museum sizin için en iyi seçenek olabilir. Müzeler bölgesinde yer alan Van Gogh Museum kentin en önemli yapıları arasındadır. Müzede bulunan koleksiyon, sanatçının kardeşi tarağından oluşturulmuş ve kronolojik olarak sıralanmıştır. 

Amsterdam tarihi dendiğinde akla ilk gelen yapılar tartışmasız saraylardır. Kent genelinde sayısız saray bulunur. Amsterdam Kraliyet Sarayı bu listede ilk sıradadır. 1648 yılında yapılan bu saray şehrin en önemli simgeleri arasındadır. 

Tarihi ve kültürel mirasa zenginlik katan dini öğeleri gezerek de kentin tarihini ve geçmişini en iyi şekilde tanıyabilirsiniz. Amsterdam’a geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerden birisi de şüphesiz Saint Nicholas Bazilikas’tır. Bu yapı birinci Roma Katolik Kilisesi olma özelliği ile diğer yapılardan ayrılır. 

Amsterdam’ın Kültür Değerleri

Amsterdam kültür açısından son derece değerli ve zengin bir şehirdir. Bu ülkede kültürel anlamda öne çıkan en önemli durum şüphesiz bisiklet kullanımıdır. Şehirde araçtan daha fazla bisiklet kullanıldığına şahit olabilirsiniz. 

Şehrin bir diğer önemli kültürel özelliği öne çıkan mimarisidir. Şehirde eşsiz bir mimari doku bulunur. Binaların her birisi tarih sahnesini andırır ve her biri titiz tasarımlar ile hazırlanmıştır. 

Amsterdam kültürü dendiğinde kentin peynirini es geçmek olmaz. Amsterdam halkı, ülkenin adeta coğrafi işaretli ürünü olan peyniri tüketmeyi çok sever. Bu peynir aynı zamanda bütün Avrupa’ya da gönderilir. 

Amsterdam’da kültür öğesi olarak öne çıkan diğer özellikler, kozmopolit bir yapı olması, eğlence şehri olması, yüzen evleri, iletişimdeki ve ulaşımdaki rahatlığı ve uluslararası bir şehir olması olarak adlandırılabilir. 

Amsterdam’da Nerelerde Kalınır?

Amsterdam dünyada en fazla turist yoğunluğuna sahip kentler arasındadır. Bu nedenle çok geniş konaklama imkanlarına sahiptir. Amsterdam’da nerede kalınır sorusuna yanıt arıyorsanız, büyük kanal etrafında yer alan otellerde harika bir manzara eşliğinde gecenizi geçirebilirsiniz. Burada hem sakin hem de oldukça ışıltılı bir kentte bulunmanın keyfini yaşayabilirsiniz. 

Amsterdam’da bulunan Tarihi Merkez, konaklama imkanları açısından çok geniş seçenekler sunar. Bu bölgede konaklayarak şehrin her yerine kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

Amsterdam’ın neredeyse her yeri 4 ve 5 yıldızlı oteller ile doludur. Muhteşem manzaralar ve bisiklete binen yerli halk ile iç içe zaman geçirmek için bu otelleri tercih edebilirsiniz. 

Amsterdam’ın En Ünlü Yemekleri

Amsterdam’a gideceğiniz zaman burada ne yemeniz gerektiğini mutlaka önceden araştırmalısınız. Burada birbirinden enfes birçok lezzeti tatmadan dönmemelisiniz. Sokakta yemek kültürünün en iyi gerçekleştiği yerlerden birisi de Amsterdam’dır. Burada özellikle hamburger çeşitlerini tatmalısınız. Amsterdam’da lezzet anlamında en öne çıkan lezzetler Broodje Haring’tir. Bir tür sandviç olan bu lezzet bol balık ve turşu kullanılarak hazırlanır. 

Amsterdam’da bir diğer önemli lezzet Bitterballen’dir. Bir tür atıştırmalık olan lezzet birçok Amerikan barında çıtır lezzet olarak ikram edilir. Tarifi oldukça basit olan bu lezzeti Amsterdam’da birçok farklı mekanda tadabilirsiniz. 

Amsterdam halkı patates kızartmasını bol tüketir. Sokaklarda araç içlerinde ellerinde patates kızartması yiyen insanlar görebilirsiniz. Bu lezzetler hazır kızarmış halde bir paket ile servis edilir. Aracınızdan inmeden yol kenarından hamburger eşliğinde patates kızartması alabilir ve yolculuğunuz esnasında tüketebilirsiniz.

Amsterdam’ın Damaklarda İz Bırakan Tatlıları 

Amsterdam’ın tatlı kültürü kendine özgüdür. Burada yiyeceğiniz tatlı lezzetler daha önce yediğiniz hiçbir lezzete benzemez. Stroopwafel, Amsterdam’ın ve Hollanda’nın en önemli tatlı lezzetidir. İki ince gofretin bir arada satıldığı Stroopwafel, yoğun bal ve karamel lezzeti ile ağızlarda dağılır. Kurabiye konseptini bir üst seviyelere taşıyan bu eşsiz lezzet ülke genelinde halk tarafından sevilerek tüketilir. 

Kentte sevilen ve ön plana çıkan diğer önemli tatlı lezzeti ile yağ ile kızartılarak üzerine pudra şekeri eşliğinde servis edilen Oliebollen’dir. Bu lezzet 1600’lü yıllardan itibaren kentin gelenekleri arasında yer alır. Genelde yeni yıl arifesinde tezgahlarda yerini alır. Pankek tüketmeyi seviyorsanız Amsterdam’da Poffertjes adı verilen minik topların tadına bakabilirsiniz. 

Amsterdam’da Kahve Kültürü

Amsterdam, kahve kültürünün en iyi hüküm sürdüğü kentlerden birisidir. Kentin her yerinde kahve durakları ile karşılaşabilirsiniz. Hollanda halkı genel anlamda kahve tüketmeyi çok sever. Bu kültüre eşlik etmek isterseniz günün her saatinde birçok mekanda size sunulan özel kahve ikramlarını değerlendirebilirsiniz. 

Amsterdam’da Ulaşım

Amsterdam’da ulaşım denince akla gelen ilk seçenek bisiklettir. Bu kentte nüfustan daha fazla sayıda bisiklet bulunur. Halka açık şekilde de kullanılabilen bisikletler şehrin her yerine kolay ulaşım sağlar. Her yeri düzlük olan Amsterdam’da bisiklet kullanarak dilediğiniz yere keyifli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Bisiklet kültürünün en yağın olduğu kent Amsterdam’dır. Kent genlinde bisiklet ve yayalar için özel bir yol bulunur. Bu yolların hepsi birbiri ile bağlantılıdır. Bu sayede araçtan daha kolay bir şekilde ulaşım sağlar. Bisiklet dışında tercih edebileceğiniz diğer seçenekler de sizi memnun eder. Trafik kurallarına son derece titiz bir şekilde uyulduğunu kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Yaya önceliği de oldukça fazladır. İsterseniz bisiklet dışında otobüs, taksi ve tramvay gibi seçenekler ile de kentte ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Amsterdam’da taksi ile ulaşım seçenekleri son derece gelişmiştir. Taksi şehrin havaalanından itibaren her yere ulaşım sağlar. Havaalanında indikten sonra hemen bir taksi bulabilir ve ulaşmak istediğiniz adrese kolayca gidebilirsiniz. Taksiler havaalanı ve terminallerin hemen önünde müşterilerini bekler.

Şehirde birden fazla nitelikte taksi bulunur. Arkadaş grubu ile toplu seyahat etmek isteyenler özel taksi seçeneklerini değerlendirebilir. Bu araçlar 4 kişiliktir. Buna ek olarak paylaşımlı taksiler ile de kalabalık bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. 

Amsterdam’a taksi olarak kullanılan araçların hepsi lükstür. Özel araç konforunda seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Taksi ücretlerinizi nakit veya kredi kartı seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. İsterseniz önceden taksi rezervasyon edebilir ve istediğiniz saatte adresinizde olmasını da sağlayabilirsiniz. 

Tren ile Ulaşım

Amsterdam’da demir yolu ulaşımı son derece gelişmiştir. Tren seferleri NS Dutch Railways aracılığı ile düzenlenir. Hem konfor hem de hız açısından ön plana çıkan bir ulaşım türüdür. Tren ile seyahat edebilmeniz için Schiphol Tren İstasyonu’na gitmeniz gerekir. Bu istasyon havaalanının hemen altında bulunur. Terminale ulaştıktan sonra 6 dakika içerisinde istasyona gidebilirsiniz. Tren ile yapacağınız seyahatte 15 dakika içerisinde Amsterdam kent merkezine ulaşabilirsiniz. Trenler 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde hizmet verir. Bu sayede hangi saat olursa olsun trenler ile yolculuk yapabilirsiniz. Trenler 06.00- 00.00 saatleri arası 10 dakika ara ile hareket eder. Bu sayede istasyonda beklemeden vagonlarda yerinizi alabilirsiniz. Gece yarısı ise trenlerin hareket aralığı yarım saattir.

Otobüs ile Ulaşım

Amsterdam’da istediğiniz yere rahat gitmenizi sağlayacak bir diğer seçenek otobüstür. Otobüsler havaalanından şehir merkezine kadar giden uzun bir hat üzerinde çalışır. Otobüs seferleri kentte 15 dakika ara ile çalışır. Bu sayede her yere beklemeden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şehirde gündüz ve gece otobüs tarifesi farklıdır. Gündüz daha ucuza çalışan otobüsler gece saatlerinde daha yüksek fiyatlar ile çalışır. Dilerseniz Amsterdam Card çıkartarak uygun fiyatlar ile yolculuk yapma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Araç Kiralama Seçenekleri

Amsterdam, ulaşım konusunda size birçok rahat edeceğiniz seçenek sunar. Şehir genelinde hizmet veren araç kiralama firmaları terminal ve havaalanında da sizleri karşılar. Şehre indikten sonra dilediğiniz firmadan araç kiralama seçeneklerini kullanarak rahat bir seyahat geçirebilirsiniz. Araç kiralama firmaları lüks araç seçenekleri ile de müşterilerini cezbeden hizmet kalitesine sahiptir. 

İzmir Havaalanına Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes havaalanına şehirde bulunan her ulaşım aracı ile gidebilirsiniz. Otobüs tercih ederseniz ESHOT firması kent merkezi ile havaalanı arasında sürekli sefer yapar. Şehir merkezinden 204 numaralı hatta binerek havalimanına ekonomik koşullarda gidebilirsiniz. 

HAVAŞ otobüsleri İzmir havaalanına gitmeniz için bir diğer seçenektir. Şehir merkezinden geçen HAVAŞ otobüsleri ile dakikalar içerisinde uygun fiyatlar ile havaalanına gidebilirsiniz. HAVAŞ seferleri 24 saat çalışır. Bu sayede karşılıklı hatlar ile kent merkezinden ve havaalanından karşılıklı seyahat edebilirsiniz. 

İZBAN kent merkezinden havaalanına gitmeniz için hizmet veren bir banliyö sistemidir. İZBAN İzmir genelinde 136 kilometrelik hizmet hattına sahiptir. Herhangi bir istasyondan İZBAN trenlere binerek havaalanına ulaşabilirsiniz.

İzmir- Amsterdam Arası Uçak ile Kaç Saat?

İzmir’den Amsterdam’a normal şartlarda 3 saat 45 dakika gibi bir sürede gidebilirsiniz. Hava koşulları uygunsa ve uçağınız aktarma yapmıyorsa 3,5 saatte Amsterdam’a iniş yapabilirsiniz. Olası bir aktarma veya kötü hava muhalefeti uçağınızın ertelenmesine ya da yolculuklarınızın uzamasına neden olabilir. 

İzmir- Amsterdam Arası Kaç Kilometre?

İzmir’den Amsterdam’ın mesafesi 3.196 kilometredir. Bu hesap kara yolu ölçümleri ile hesaplanmıştır. Hava yolu üzerinden gidilecek olan mesafe daha kısadır.

İzmir- Amsterdam Arasında En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İzmir’den Amsterdam’a her gün düzenlenen seferler ile gidebilirsiniz. İki şehrin de ortak özelliği her mevsim uygun hava koşullarına sahip olmalarıdır. Çok sert kış dönemlerinde belki ülkeler arası seyahatlerde gecikmeler meydana gelebilir. Bunun dışında bahar ve yaz mevsimleri başta olmak üzere her mevsimde Amsterdam’a uçabilirsiniz.

İzmir- Amsterdam arası uçak biletini birçok farklı firmadan bulabilirsiniz. Seyahatiniz öncesinde fiyatları takip ederek sizin için en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Amsterdam’ın İklim Özellikleri 

Amsterdam’da genel anlamda deniz iklimi hakimdir. Son derece nemli havası bulunan Amsterdam’da dört mevsim ılıman bir hava geçerli olur. Kent, ülke genelinde olduğu gibi yılın dört mevsiminde de yağış alır. Kış mevsiminde kentte sıcaklıklar 0 derecenin altına kadar düşer. Nadir de olsa kar yağdığı görülür. Yaz mevsiminde ise maksimum sıcaklık 25- 30 derece aralığındadır. Yaz mevsiminde yağış görülmesi kent halkını şaşırtmaz. Amsterdam seyahatinizde mutlaka yanınızda şemsiye ve yağmurluk bulundurmalısınız. Çünkü bu kentte yağmurun ne zaman yağacağı hiç belli olmaz. Çok sert iklim özelliklerinin bulunmaması nedeni ile Amsterdam 4 mevsimde de farklı bir güzelliğe bürünür.

izmir_amsterdam

Amsterdam Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

2 °C

1 °C

Uçuş süreleri

Amsterdam

İstanbul

3 sa 15 dk

Amsterdam

İzmir

3 sa 25 dk

Amsterdam

Ankara

3 sa 35 dk

Amsterdam

Konya

3 sa 50 dk

Amsterdam

Antalya

3 sa 35 dk

Amsterdam

Kayseri

4 sa

Amsterdam

Adana

4 sa 15 dk

Amsterdam

Berlin

1 sa 15 dk

Amsterdam

Paris

2 sa 20 dk

Amsterdam

Diyarbakır

5 sa 5 dk

İzmir Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

12 °C

12 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

İzmir çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.169,38TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.301,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

Amsterdam varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.560,14TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.676,71TRY'den
başlayan fiyatlarla
988,59TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.704,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.860,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.312,17TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.002,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.036,49TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.377,94TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis