İzmir Elazığ Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzmir Elazığ uçak biletleri

02 Ara 2023

03 Ara 2023

04 Ara 2023

05 Ara 2023

10 Ara 2023

İzmir Elazığ Uçak Bileti

Elazığ Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Doğu Anadolu Bölgesi’nde Harput Kalesinin eteklerine kurulan Elazığ, 4.000 yıllık geçmişi olan bir şehirdir. Pek çok kültüre ve uygarlığa ev sahipliği yapan şehir, günümüzde de tarihi yapısını korumaya devam etmektedir. 588 bin 088 kişilik nüfusa sahip olan şehir son derece büyük ve gelişmiştir. Şehrin yüz ölçümü toplamda 9.153 kilometrekaredir ve deniz seviyesinden olan yüksekliği 1.067 metredir. Anadolu Mezopotamya arasındaki kervan yollarının güzergahında bulunan şehir, bu özelliği bakımından çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Arıcak, Keban, Maden, Alacakaya, Baskil, Palu, Ağın, Kovancılar, Sivrice ve Karakoçan olmak üzere şehrin 11 adet ilçeye sahiptir. Özellikle Doğu Anadolu Bölgesinin en hızlı gelişen ili olarak, çevresindeki dev barajlardan dolayı günümüzde yarımada olma unvanını da kazanmıştır. Sahip olduğu değerli su kaynaklarıyla Elazığ, Türkiye için önemli bir enerji üretim merkezi olmuştur. Elazığ şehri tarihi açıdan oldukça eski ve köklü bir yapıya sahiptir. 

MÖ 20.yüzyıllara kadar dayanan tarihiyle bilinen bu şehir, eski Harput’un devamı sayıldığından Harput dönemiyle beraber ele alınmıştır. Elazığ merkezine yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta yer alan Harput, 4.000 yıllık tarihiyle ilk yerleşim yeri olarak bilinmektedir. Bunların dışında Elazığ şehrinin ekonomisi ticarete, tarıma ve sanayiye dayalıdır. Şehirde ve çevresindeki ovalar çok az olsa da toprakları oldukça etkili ve verimlidir. Elazığ’a Keban Barajı inşa edildikten sonra bu toprakların büyük bir kısmı sular altında kalmıştır. Bu sebeple şehirdeki faaliyetlerin çoğu sanayi ve ticarete bağlı gelişmeye başlamıştır. Şehirde yetiştirilen ürünler arasında nohut, sarımsak, şekerpancarı, fasulye, arpa, buğday, soğan ilk sıralarda yer almaktadır. Aynı zamanda şehirde kayısı, ceviz, armut, kavun, üzüm, dut, çilek ve ceviz ise yetiştirilen meyveler arasında bulunmaktadır. Elazığ şehri maden bakımından da son derece zengin olan ildir. Şehirden bakır, krom simli kurşun ve betonit gibi değerli madenler çıkartılmaktadır. Elazığ tarihi ve kültürel alanlarının dışında doğal güzellikleriyle de dikkat çeken bir şehir olduğu için her yıl binlerce misafir ağırlamaktadır. 

Elazığ’da Görülmesi Gereken Yerler

Doğu’nun İncisi olarak anılan Elazığ, farklı medeniyetlerin etkisiyle çeşitlenen kültürü ve tarihten kalan güzellikleriyle dikkat çeken bir şehirdir. Aynı zamanda birbirinden şahane ve etkileyici güzelliğe sahip olan doğal alanları ve tarihi değerleriyle şehirde gezilip görülebilecek pek çok nokta bulunmaktadır. Kaleler, kaplıcalar, göller, müzeler, kayak merkezleri, parklar, şelaleler, kanyonlar, çarşılar gibi daha pek çok seçeneğe sahip olan Elazığ mutlaka görülmelidir. Hazar Gölü, şehirde bulunan doğal güzelliklerden bir tanesidir. Mavi ile yeşilin bütünleştiği harika bir ortam sunan göl, çevrede yaşayan insanlar deniz hasretini gidermeyi başarmaktadır. Girişi ücretsiz olan Hazar Gölü, tüm ziyaretçilerine sodasız, tuzsuz ve berrak suyunda yüzmenin keyfini yaşatmaktadır. Hazarbaba Kayak Merkezi, kışın Elazığ’a gidenlerin mutlaka gitmesi gereken bir merkezdir. Harput kalesi, şehrin bir simgesi olup, Urartular zamanından kalmıştır. Eğri Minareli Camii olarak da bilinen Harput Ulu Camii, Mansur Baba Türbesi, Meryem Ana Kilisesi, Kurşunlu Cami, Arap Baba Meclisi ve Türbesi, El Emeği Göz Nuru Çarşısı, Şefik Gül Kültür Evi de Harput’ta bulunan değerler arasındadır. Bunların yanı sıra; Elazığ Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesi şehre gidildiğinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir diğer yerdir. Elazığ’ın geçmişi ve bölgenin arkeolojik tarihi hakkında bilgi veren eserleri burada görebilirsiniz. Golan Kaplıcaları Elazığ Karakoçan ilçesinde bulunuyor ve bölgenin en önemli yeraltı zenginliğini oluşturmaktadır. Her sene yerli ve yabancı misafirlerin akın ettiği alanı siz de ziyaret edebilirsiniz. Keban Baraj Gölü ve Çırçır Şelalesi, Saklıkapı Kanyonu, Kara Leylek Kanyonu, Elazığ Kültür Park, Tarihi Kapalı Çarşı ve Bakırcılar Çarşısı, Tarihi Palu Bölgesi, Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Elazığ’ın doğal alanlarını gezerek doyasıya fotoğraflar çekebilir, eşsiz güzellikler içerisinde oturabilir ve sevdiklerinizle kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Dünya’nın en geç doğal şelalesi olan Çırçır Şelalesi de mutlaka görülmelidir. Yalnızca yaz aylarında buz tutan ve şehrin en önemli turizm kaynağı olan Harput Buzluk Mağarası da mutlaka görülmelidir. Elazığ’daki kaplıcaları görmeden şehrinize dönmemelisiniz. Şehirde kültür ve doğa turizmi son derece geliştiği için termal turizm de oldukça gelişme göstermiştir. Şifalı kaplıca sularının eşliğinde sağlıklı ve kaliteli zamanlar geçirmek için Karakoçan Kolan Kaplıcası ve Ağın Kaplıcasını ziyaret edebilirsiniz. 

Elazığ’da Tarihi ve Kültürel Alanlar 

Doğu Anadolu bölgesinde köklü ve eski bir geçmişe sahip olan Elazığ, tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Haliyle bu medeniyetlerin kültürü, yaşayış biçimi ve mutfağı şehre geçmiştir. Harput kalesi, şehrin bir simgesi olup, Urartular zamanından kalmıştır. Eğri Minareli Camii olarak da bilinen Harput Ulu Camii, Mansur Baba Türbesi, Meryem Ana Kilisesi, Kurşunlu Cami, Arap Baba Meclisi ve Türbesi, El Emeği Göz Nuru Çarşısı, Şefik Gül Kültür Evi de Harput’ta bulunan değerler arasındadır. Bunların yanı sıra; Elazığ Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesi şehre gidildiğinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir diğer yerdir. Elazığ’ın geçmişi ve bölgenin arkeolojik tarihi hakkında bilgi veren eserleri burada görebilirsiniz. Elazığ’da bulunan Tarihi Palu Bölgesi, Murat nehrinin kıyısında bulunan ve şehir merkezine yaklaşık 75 kilometre mesafede bulunmaktadır. Bu bölgede Hititler, Hurriler ve Urartular yaşam sürmüştür. Bunun yanı sıra, Palu bölgesi tarih açısından oldukça önemli bir yere sahip olup, görülmesi gereken bir yerdir. Palu Bölgesinde Bizans Kilisesi, Urartu Kaya Kitabesi, tarihi camiler, Palu konağı, Tarihi Palu Köprüsü bulunmaktadır. Şehirdeki tarihi kapalı çarşı ve bakırcılar çarşısı da mutlaka gezilmesi gereken yerdir. 1928 yıllarından beri hizmet sunan çarşılar, 2013 yılında tarihi dokunun orijinalliğine hiç müdahale edilmeden yaptırılmıştır. Çarşıyı gezebilir, kendinize ve sevdiklerinize anlamlı hediyelerden satın alabilirsiniz. 

Aynı zamanda yöreye özgü yemek ve tatlılardan tadarak midenizi şenlendirebilirsiniz. Elazığ’ın orcik adındaki cevizli sucuklardan, menengiç kahvesi olarak anılan Çedena kahvesi, Ağın leblebisinden mutlaka tadılmalıdır. Bunların dışında yorgunluğunuzu atmak için bir yere oturarak dibek kahvesi içmelisiniz. Elazığ’ın geçmişten günümüze kadar eskimeyen güzelliği olan Saklı kapı Kanyonu, Baskil ilçesine bağlı olan Akuşağı Köyü’nde yer almaktadır. 9 milyon yıllık geçmişe sahip olan bu kanyon, 2019 yıllarında keşfedilmiş bir harika doğasını oluşturmaktadır. Bu kanyon doğal oluşumuyla dikkat çeker. Elazığ’ın yeraltı zenginliklerinden bir diğeri olan Galon Kaplıcaları, Peri Çayı’nın yanında yer almaktadır. Her sene yerli ve yabancı misafirler tarafından ziyaret edilen bahsi geçen noktalar mutlaka görülmelidir. Elazığ Arkeoloji ve Etnografya müzesi de tarihi eserleri barındıran bir müzedir. 30 Nisan 1965 yılında Alacalı Mescit de Harput müzesi olarak kurulmuştur. Keban ve Karakaya barajlarının kazısı yapıldığında ortaya çıkan eserlere ev sahipliği yapmıştır. 1982 yıllarında müzede bulunan tüm eserler yeni binaya taşınmıştır. Müzede 5 bin tane Etnografik, 15 bin tane de arkeolojik eser sergilenmektedir. 

Elazığ’da Yapılabilecek Aktiviteler 

Doğu Anadolu’nun incisi olan Elazığ şehir doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel alanları, plajları ve kayak merkezleri ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Şehirde gezilecek ve görülebilecek yerlerin çeşitliliği misafirlerin kaliteli zamanlar geçirmesini sağlarken; sunduğu gece hayatıyla da onları etkilemektedir. Gece kulüpleri, fasıl, canlı müzikler, disko, bar, meyhane, pub, gibi hizmet sunan mekanlarıyla dikkat çeken bu şehir hem genç grubuna hem ailesiyle gelen insanlara şahane anlar yaşatmaktadır. Elazığ’a gittiğinizde ister bu noktalarda sabahın ilk ışıklarına kadar isterseniz de gece yarısına kadar eğlenebilirsiniz. Dilerseniz cafe, restoran, canlı müzik, sıra gecesi gibi birbirinden güzel alternatiflerinde bulunduğu yerlere gidebilirsiniz. Aynı şekilde her sene düzenlenen çeşitli festival, konser veya şenliklere de katılım sağlayabilirsiniz. Tiyatro, müzik, yeme içme, sinema gibi organizasyonların düzenlendiği festivaller de gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Aynı şekilde belirli tarihlerde yapılan ve değerli sanatçıların geldiği konserlere de katılım sağlayarak Elazığ’ın tadını çıkarabilirsiniz. Elazığ’ın Sivrice ilçesinde yer alan ve macera dolu deneyim sunan Hazar baba Macera parkına da gidebilirsiniz. 2020 yılında faaliyete açılan ve atraksiyon aktiveler sunan bu parkta Zipline deneyimi yaşayabilirsiniz. Yükseklik korkunuz bulunmuyorsa eğer kollarınızı açarak kendinizi rüzgar ile buluşturabilirsiniz. Bu parkın içerisinde farklı oyun bölümleri, dev salıncaklar, motor sürücüleri için parkurlar ve daha pek çok eğlenceli etkinlik yer almaktadır. Bunların dışında şehrin merkezinde yer alan çarşılara, alışveriş merkezlerine veya diğer mekanlara giderek hem kendinize hem yakınlarınıza hediyeler alabilirsiniz. 

Elazığ’da Konaklama İmkanları

Doğal güzellikleri, tarihi alanları, dağ ve gölleri, kayak merkezi ve daha pek çok alanıyla gezi destinasyonu olan Elazığ, her yıl yerli ve yabancı turistlerini ağırlamayı başarmaktadır. Dilerseniz şehir merkezinde dilerseniz günübirlik deniz havasında bir tatil sunan Hazar gölü çevresinde olup göle sıfır konaklama seçeneklerinideğerlendirebilirsiniz. Özellikle kış aylarında Hazarbaba Dağı çevresinde konaklama tesisleri rağbet görmektedir. Kış tatili yapmak isteyenler için konaklama tesislerinde ya da şehir merkezinde bulunan herkese hitap edebilecek otellerde konaklayabilirsiniz. Otel, butik otel, pansiyon gibi alanlarda bütçenize ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hareket edebilirsiniz. Elazığ’daki konaklama yerleri siz değerli misafirlere bol sayıda hem seçenek hem de avantaj sunmaktadır. Bu şehirde konaklama mekanı seçerken bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir yer bulmanız hiçte zor olmayacaktır. Dilerseniz şehir merkezinden dilerseniz Hazar gölü çevresinde dilerseniz de kayak merkezi çevresinden bir yer tutabilirsiniz. Elazığ konforundan ve kalitesinden hiç ödün vermek istemeyen misafirlerine; aynı zamanda bütçelerini hiç zorlamak istemeyen turistlere hesaplı oteller sunmaktadır. 

Elazığ’da Denenmesi Gereken Lezzetler

Elazığ mutfak kültürü, Türk ve Osmanlı mutfağının izlerini taşıyan envai çeşitliliğe sahiptir. Elazığ mutfağında tarihi tam Oğuzlara kadar dayanan Kara Kavurma, Tutmaç, Umaç, Anamaşı gibi yemekler vardır. Coğrafi özelliklere, yörede yetişen ürünlere ve iklime göre şekillenen yemek çeşitliliğinin çoğu Elazığ’a aittir. Yani Elazığ mutfağı 150-200 tane yemek çeşidine sahip olan son derece zengin ve köklü bir mutfaktır. Elazığ’a gittiğiniz zaman günün istediğiniz her saatinde istediğiniz yemeği yiyebilir, eşsiz lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz. Bu şehirde her öğünün farklı bir ismi vardır. Örneğin, öğün saatlerinden birkaçı kuşluk ve yatsılık isimlerini içermektedir. Elazığ’ın yöresel lezzetlerinden bir tanesi olan ve genelde başlangıç yemeği olarak tercih edilen Harput Çorbası, soğuk tüketilmektedir. Özellikle yaz aylarında daha sık içilen çorbanın lezzeti çok güzeldir. Ayrıca bu çorbanın bir diğer ismi ayran aşıdır. Lobik Çorbası ise içerisinde börülce bulunan lezzetli mi lezzetli bir çorbadır. Çorba kategorisinde bulunsa da Elazığ halkı tarafından ana yemek olarak tüketilebilen çorbanın içerisinde nohut, kuru fasulye, buğday gibi çeşitli lezzetler bulunmaktadır. Elazığ yöresine ait olan ve çok sevilerek tüketilen bir lezzet de Gömbe yemeğidir. Bu yemek bazı yörelerde cevizle bazı yörelerde ise kıymayla yapılıyor ve tüketenler çok sevmektedir. İşkembe dolması Elazığ da kibe dolması olarak adlandırılmıştır. Doğu Anadolu bölgesindeki bütün illerin meşhur yemeği olan bu lezzetli dolma, işkembe severlerin daha çok seveceği bir tada sahiptir. Bu lezzeti mutlaka yemeli ve Elazığ gezisinden öyle ayrılmalısınız. Alışılmış içli köftelerin aksine Elazığ da yapılan içli köfte çok farklıdır. Elazığ’ın yöresel yemeklerinden bir tanesi olan bu köftenin özel bir sunumu da vardır. Çünkü bu lezzet yoğurtla servis ediliyor ve özellikle yerli halkı tarafından çok sevilerek tüketilmektedir. Elazığ’da deneyeceğiniz başka lezzetler arasında Sırın, Balak Gazi Böreği, Kuzu Tandır, Kurut, Kurutlu çorba, Kaburga, Pirpirim (Semizotu) Boranı gibi lezzetler vardır. 

Elazığ’da Ulaşım Olanakları 

İzmir’den Elazığ’a 1 saat 50 dakika içerisinde varırsınız. Elazığ gezisi için tercih edebileceğiniz pek çok ulaşım seçeneği vardır. Elazığ havalimanından şehir merkezine veya gitmek istediğiniz herhangi bir alan için karşınıza çıkacak çeşitli ulaşım olanakları vardır. Bu ulaşım olanakları ise fiyat ve konfor bakımından birbirinden farklıdır. Fakat bütçenize uygun olan ulaşım yöntemini de bulmanız mümkündür. Araç kiralama, taksi, servis otobüsleri gibi seçenekler ile tatil keyfinize başlayabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Elazığ’daki havalimanları ile şehir merkezi arasında yaklaşık olarak 12 kilometre vardır. Ulaşım yöntemlerinden taksiyi seçtiğiniz zaman yaklaşık 15 dakika içerisinde şehir merkezine gitmiş olursunuz. Ancak taksi, bütçesi kısıtlı olan geziciler için çok tercih edilen bir yöntem değildir.

Servis Otobüsleri ile Ulaşım

Elazığ havalimanından şehir merkezine giden belediye otobüsü bulunmaktadır. Yalnızca havalimanına giden özel servis otobüsleri de vardır. Daha uygun fiyatlı bir araç ile ulaşım yapmak isterseniz eğer servis otobüslerini tercih edebilirsiniz. 

Araç Kiralama 

Elazığ havalimanında araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve güvenilir firmaların verdiği araç kiralama hizmetiyle orta kaliteli veya lüks arabalardan kiralayabilirsiniz. Havaalanına indiğiniz zaman araç kiralayarak istediğiniz yere kısa sürede konforlu bir biçimde ulaşabilirsiniz. Kiralık araçları tatil yapacağınız süre zarfında kullanabilir, ardından teslim edebilirsiniz. 

İzmir Havalimanına En Hızlı ve En Uygun Ulaşım Nasıldır? 

İzmir havalimanına en uygun ve en hızlı şekilde giden ulaşım aracı belediye otobüsleridir. Eshot firması, İzmir kent merkezi ile İzmir havaalanı arasında karşılıklı olacak şekilde otobüs seferleri düzenlemektedir. 200 numaralı Mavişehir- havaalanı, 202 Cumhuriyet meydanı ile havaalanı veya 204 numaralı Bornova metro- havaalanı otobüsleri ile havalimanına ekonomik fiyatlara ulaşabilirsiniz. 

İzmir- Elazığ Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

İzmir ile Elazığ arası uçuş süresi 1 saat 50 dakika sürer. Bu uçuş aktarmalı veya aktarmasız bir şekilde gerçekleşebileceği için verdiğimiz süre değişebilir. 

İzmir- Elazığ Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

İzmir ile Elazığ arası karayolu mesafe yaklaşık olarak 1.302 kilometredir. Ancak kuş uçuşu olarak bu mesafe 1.067 kilometreye kadar düşmektedir. 

İzmir ile Elazığ Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Çeşitli firmalar İstanbul ile Elazığ arası uçuş seferleri düzenlemektedir. Aktarmalı ve aktarmasız düzenlenen bu seferlerde uygun fiyatlı biletlerden almak mümkündür. Firmaların sunduğu avantaj dikkate alınarak en uygun zamanda bilet satın alınabilir. 

Elazığ’da İklim Nasıldır?

Elazığ’da karasal iklime sahip olan bir şehirdir. Yani şehirde yazları sıcak ve kurak geçer. Kışları ise soğuk ve yağışlı şekilde geçer. Elazığ’ın çevresinde bulunan baraj gölleri, zaman zaman iklimi olumlu etkileyebilmektedir. izmir_elazig

Elazığ Hava Durumu

02 Aralık 2023

Sun

9 °C

9 °C

Uçuş süreleri

Elazığ

İstanbul

1 sa 40 dk

Elazığ

Ankara

1 sa 15 dk

Elazığ

İzmir

2 sa 25 dk

Elazığ

Antalya

2 sa 20 dk

Elazığ

Muğla

2 sa 30 dk

Elazığ

Dalaman

2 sa 25 dk

Elazığ

Adana

2 sa 15 dk

Elazığ

Çanakkale

2 sa 35 dk

Elazığ

Konya

3 sa 5 dk

Elazığ

Ordu

2 sa 25 dk

İzmir Hava Durumu

02 Aralık 2023

Sun

19 °C

18 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

İzmir çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.169,38TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.301,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

Elazığ varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.436,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.601,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.621,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.450,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.679,42TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.741,98TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.079,79TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis