İzmir Gaziantep Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzmir Gaziantep uçak biletleri

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

09 Ara 2023

10 Ara 2023

İzmir Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Hakkında Bilinmesi gerekenler

Halk arasında çoğunlukla kısaca Antep denildiğini daha sık duyarsınız. Şehrin asıl adı Gaziantep’tir. Türkiye’de Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunur. Aynı zamanda tarihi bir şehir olması sebebiyle her yıl çok sayıda ziyaretçinin tercih noktalarından biridir. Bulunduğu bölge en iyi şekilde gelişmiştir. Ayrıca bazı kişiler Gaziantep için “Doğunun Paris’i” der.

Geçmiş zamanlarda da Gaziantep İpek Yolu üzerinde yer alan önemli geçiş noktalarından biri olmuştur. Buna ek olarak böylece kent üzerinde de zengin bir kültürel mirasın kaldığını söylemek mümkündür. Aynı zamanda şehir sadece tarihi yapılarıyla da ünlü değildir. Farklı kültürlere de ev sahipliği yapmasıyla dikkat çeker. Bunlara ek olarak şehirde oldukça iyi bir yemek kültürü de vardır. Hatta namı tüm dünyada üzerinde de yayılmıştır. Hatta Gaziantep de bu anlamda gurme gezileri de düzenlenir.

Gaziantep’in yakınlarında yer alan Dülük, şehirde yer alan en eski kentlerden biridir. Arkeolojik kazılar sonucunda Paleolitik dönemden kaldığı bilinir. Romalılar, Dülük yakınlarında Antiochia ad Taurum adında bir yerleşim yeri kurmuştur. Burası Gaziantep’te bilinene en eski kentlerden biri olarak kayıtlara geçmiştir. Şehrin köklü tarihi içinde Selçuklular, Memlüklüler, Dulkadiroğulları ve Osmanlı İmparatorluğu vardır. 

Gaziantep aynı zamanda Birinci Dünya Savaşıyla da dönem içerisinde bir sancak konumunda olmuştur. Mondros Mütarekesi sonrası Osmanlı Devleti son bulmuş,. Anadolu içerisinde de tam anlamıyla bir kurtuluş mücadelesi başlamıştır. Bu zaman diliminde de önce İngilizlerin daha sonra da Fransızların işgallerine maruz kalarak oldukça büyük bir mücadeleye sahne olmuştur. Çete adı verilen yapılanmayla da savunmalara geçmiştir. Tarih içerisinde en şanlı direnişlerden birine sahne olmasıyla Antep, kurtuluş mücadelesinde başarılı olmuştur. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk tarafından da “Gazi” unvanı verilmiştir. 1987 yılına gelindiğinde de büyükşehir unvanını kazanmıştır.

Gaziantep 2016 yılından beri UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı içerisinde ülkemizi gastronomi alanında temsil etmektedir. Gaziantep mutfağının 6 bin yıldan fazla bir geçmişi vardır. Uluslararası çapta da değer gören bu mutfak koruma altına alınan en önemli kültürel miraslardan biridir. Bu topraklarda cilalı taş devrinden beri yerleşim olduğu teyit edilmiştir. Bu nedenle de yöresel anlamda yemekler ve yemek kültürü son derece gelişmiştir. Gaziantep İpek ve Baharat Yolları olmak üzere önemli kervan geçiş yolları üzerinde de yer almıştır. Bu nedenle de mutfağı daha çok zenginleşerek günümüzdeki son halini almıştır.

Kentte bulunana birçok han, hamam, imarethaneler, kervanlar için önemli konaklama alanları olmuştur. Ticari amaçlarla da gelen birçok insana ev sahipliği yapmıştır. Aynı zamanda İran, Hindistan ve Çin’e kadar uzanan da oldukça büyük bir yemek kültürüne sahiptir. Böylece bütün bu bilgileri ve deneyimleri harmanlayarak Gaziantep Mutfağına dahil etmişlerdir. Güneydeki Arap Kültürü de buna dahil olmuştur. 

Gaziantep’te Gezilebilecek Yerler

Köklü bir geçmişe kapı açan Gaziantep şehri tarihi yapıları, antik kentleri ve müzeleriyle her yıl birçok turisti şehirde ağırlamaya devam etmektedir. Taş zeminlerden oluşan dar sokakları gezerken de bir yandan bakırcılar çarşısından gelen bakır sesleriyle içli dışlı olursunuz. Bunların haricinde çağlar boyunca birçok değişikliğe uğrasa da hala ayakta duran mimarisine de tanıklık etmiş olursunuz.

Gaziantep’e geldiyseniz özellikle tarihi Antep Evleri görmeniz gereken yerlerden biridir. Burası şehir merkezinde yer alan dar sokaklardan oluşan bir bölgedir. Genellikle yüksek duvarların arkasında yer alır ve dış mekanlardan da mümkün oldukça soyutlanmış bir tasarıma sahiptir. Avlulu yapılar olarak karşınıza çıkmaktadır. Aynı zamanda evlerin ikinci katında sokağa doğru olarak yapılmış olan konsol çıkışları bulunur. Bunlara da köşk denir. Burada işlemeli taşlara, çiçekliklere ve ortasında yer alan Gane adı verilen havuzlara rastlamanız mümkündür.

Bakırcılar çarşısı Gaziantep’in şehir merkezinde yer alır. Eski saray caddesi üzerinde bulunur. Tam olarak 500 yıllık bir geleneği hala yaşatan önemli rotalardan biridir. Bakır’ın geçmişi yüzyıllar öncesine dayanır. Birçok alet ve eşya yapımı devam etmektedir. Sanatı ise Gaziantep’le birlikte günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmiştir. Bakır ustaları sabah erken saatlerde dükkanlarını açar ve işlerine başlamaktadır. Ayrıca Bakırcılar Çarşısı Osmanlı döneminde de önemli ticaret merkezlerinden biri olmuştur. 

Gaziantep’te farklı dönemlere ait 5 tane bedesten yer alır. Bunlardan biri Zincirli Bedesten ve diğeri de Kemikli Bedestendir. Her ikisi de günümüze kadar varlığını sürdürmeyi başarmış iki yerdir. Gaziantep Bedestenleri sayısı zamanla ikiye düşmüş olsa da oldukça değerli noktalardadır.

Belkıs Zeugma Antik Kenti, Gaziantep’in Nizip ilçesinde yer alır. Birecik Baraj Gölü kenarında yer alan önemli antik kentlerden biridir. Tam olarak 21 bin hektarlık bir arazi üzerinde bulunmuştur. Burası Zugma’dan Straboni Plinius ve birçok daha farklı antik yazar tarafından bahsedilmiş kentlerden biridir. Aynı zamanda Büyük İskender’in generallerinden olan Selevkos Nikator da M.Ö 300 yılında, İskender’in Fırat’ı geçmiş olduğu yerde kendi adına ait Selevkeia ad Euphrates adında antik kendi kurmuştur. Daha sonrasında da bu kentin karşına da eşi Apameia’nın adıyla ikinci başka bir kent kurmuştur. Burada ikiz kenti bir köprü ile birbirine bağlamıştır. 

2011 yılından beri Zeugma Mozaik Müzesi ziyarete açık müzelerden biridir. Gaziantep’te yer alan bu müze dünya üzerinde ikinci en büyük mozaik müzesidir. Dünyada hayli üne sahip olan Çingene Kızı mozaiği de burada sergilenmektedir.. Adeta sürekli gözleri sizleri izliyor gibi bir hissiyat vermektedir. Müze hem teknolojik olarak hem de mimari olarak dünya üzerinde önde gelen müzelerden biri olma ayrıcalığına sahiptir.

Gaziantep Kalesi şehrin merkezinde yer alır. Oldukça ihtişamlı bir yapıdır. Alleben Deresi’nin güney kenarında yer alan bu kale 25 metre yüksekliğe sahiptir. Hemen herkesin dikkatini çekecek bir görünümü vardır. Ne zaman ve kimler tarafından yapıldığı hakkında ise herhangi bir net bilgi söz konusu değildir. Çeşitli efsaneler de yer alır. Yaklaşık olarak 6 bin yıllık bir geçmişe sahiptir. 

UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Geçici Listesinde yer alan Yesemek Açık Hava Müzesi de bu kentte bulunmaktadır. Burası M.Ö 2000 ve M.S 800 yılları arasında yakın doğuda yer alan en büyük taş ocaklarından ve heykel atölyelerinden biri olmuştur. Burada taşlardan oluşan birçok eser de yer alır. Sfenksler, kapı aslanları ve oturan aslanlar gibi daha birçok farklı mimari esintiye rastlamanız mümkündür.

Gaziantep’in Tarihi

Gaziantep oldukça eski bir tarihe geçmişe sahip olmasıyla bilinir. Şehrin güzelliği ve tarihi dokusu gezilmesi ve görülmesi gereken yerler listesini kabartmaktadır. Bu şehir için birkaç günden fazlasını ayırmanız gerekecektir. Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi tam anlamıyla Gaziantep’i en iyi şekilde yansıtan müzelerden biridir. Müze içerisinde Antep savunmasında oldukça önemli bir yeri olan Şahin Bey, Karayılan ve ilk Antep şehidi olan Şehit Kamil’e ait bal mumu heykelleri yer alır. Bu müzenin giriş katı yerinde de kent maketini görebilirsiniz. Buradan şehir merkezine ait birçok yeri inceleyebilirsiniz. Geniş bir kent arşivine sahiptir. 

Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi, şehrin en köklü geçmişi olan mahallelerinden Bey Mahallesindeki tarihi Antep evlerinden birinde hizmet vermektedir. Bu müzede 17. Yüzyıldan günümüze kadar gelmiş olan oyuncak tarihinin en gözde örnekleri sergilenir. 

Türkiye’de yer alan en geniş alana sahip olan hayvanat bahçesi unvanıyla Gaziantep Hayvanat bahçesi büyük bir doğal habitat sunmaktadır. Hatta dünya sıralamasında da bu genişliğiyle dikkat çeker konumda yer almaktadır. Türkiye’nin ilk safari parkı da bu bölgede yer almaktadır. Bu park içerisinde arazi aracıyla birlikte gezebileceğiniz ve aynı zamanda birçok doğal yaşam ile hayvanları da beraberinde göreceğiniz yollar vardır. Dünyanın da farklı yerlerinden birçok misafiri ağırlamaya devam etmektedir.

Tarihi Tahmis Kahvesi, Gaziantep’te yer alan ve 1635 yılından beri faaliyet gösteren yerlerden biridir. Türkiye’nin de en eski kahvehanelerinden biri olmasıyla tanınır. Bugüne kadar birçok restorasyon işleminden geçmiştir. Yine de orijinalliğini ve mimarisini korumaya her zaman devam etmiştir. 

1885 yılında Halep Valisi olan Cemil Paşa emriyle yapılan Şire Hanı halktan alınan vergiler sonucunda ortaya çıkmıştır. Hatta vergi veremeyenler hal inşaatında görev almıştır. Çalışamayanlar ise de han bitimine kadar gelerek dua etmişlerdir. Osmanlı mimarisine ait en güzel ve dikkat çekici örneklerinden biri olarak kabul edilir. Şire Hanı tam olarak 7500 metrekarelik bir alanda kuruludur. Çevre illerin de en büyük kervansaraylarından biridir.

Gaziantep İslam Bilim Tarihi Müzesi, Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılmıştır. İslam kültür coğrafyasında önemli yeri olan Gaziantep bu müze içerisinde bilimsel faaliyetlerin, keşiflerin ve icatların sergilenmesiyle birçok ilki içerisinde barındırmaktadır.

Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Gaziantep Kalesi’nin civarında yer alır. Burası Tarihi Göğüş konağı olarak da bilinir. 1904 yılında yapılmıştır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk Turizm Bakanlarından olan Ali İhsan Göğüş’ün de doğduğu evdir. Ailenin de kararıyla burası müze olarak çevrilmiştir. Türkiye’de açılan ilk mutfak müzesidir.

Gaziantep’in Dülük Köyü ve Çevresinde Türkiye’nin de hala yaşanılan en eski antik kentlerinden biri olan Dülük Antik Kenti bulunmaktadır. Bu kent içerisinde 30 bin ve 40 bin yıl önce yaşamış olan uygarlıklara ait kalıntılar yer almaktadır. 

Dünyada eşi benzeri olmayan Gaziantep Kastelleri yapıları kesinlikle görülmesi gereken yerlerdendir. Bunlar birçok işlevi olan yapılardan bazılardır. Aynı zamanda sadece Türkiye üzerinde yer alır. Türk mimarisinin de oldukça önemli ve eşsiz yapılarından biridir. Uzun yıllardır dikkatten kaçsa da artık günümüzde çok fazla ziyaretçisinin olduğu yerlerden biridir. 

Rumkale Fırat Nehri ile Merzimen Çayı arasında bulunan noktalarda yer alır. Aslında bir yarımadanın üzerinde olduğunu söylemek mümkündür. Oldukça yüksek kayalarla örtülü bir tepeden oluşur. Tarihi önemli kalelerden biridir. Antik çağlardan günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. 

Gaziantep’te Kültürel Etkinlikler

Gaziantep tam anlamıyla kültürün var olduğu şehirlerden biridir. Özellikle gezilerinizi de buna uygun zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirirseniz sizler için çok daha keyifli olacaktır. Uluslararası Gaziantep Opera ve Bale Festivali, Uluslararası Göç Filmleri Festivali, Yedi Bölge Yedi İklim Halk Oyunları Festivali, İslahiye Üzüm ve Biber Festivali, Gaziantep Uluslararası Gastronomi festivali, Uluslararası Antepfıstığı Kültür ve Sanat festivali, Teknofest, Kültür Sanat Nar ve Yöresel Kurutmalık Festivali önemli festivallerden sadece bazılarıdır.

Özellikle de her yıl Gaziantep Büyükşehir Belediye tarafından düzenlenen Antep Fıstığı Kültür Festivali sayesinde Antep Fıstığını tüm dünyaya tanıtılmaktadır. Bu anlamda ekonomik değer olarak da artırım sağlanmış olmaktadır. 

Gaziantep’te Konaklama

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan en kalabalık ve yoğun bölgelerinden biridir. Aynı zamanda bunların dışında şehirde birçok tarihi eserin yer alması ve birçok medeniyete de ev sahipliği yapmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu bağlamda da birçok otel, apart, butik otel gibi konaklama imkanları yer alır. Bunların dışında kiralık ev, kiralık oda ve kamu misafirhanelerini de kullanabilirsiniz. 

Şehir merkezinde kalmak isterseniz de birbirinden lüks 4 ila 5 yıldızlı oteller de bulunmaktadır. Genel olarak iş adamlarının daha çok tercih ettiği lokasyonlardır. Ancak yine de Gaziantep şehir merkezinde konaklamak sizlere tarihi eserlere ulaşım noktasında da kolaylık sağlamaktadır. 

Gaziantep Lezzetleri

Köklü tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Gaziantep kültürel zenginliklerin yanı sıra oldukça zengin bir mutfak kültürüne de sahiptir. Hatta Gaziantep mutfağının ünü sadece Türkiye’de değildir. Aynı zamanda dünyaya da yayılmış şekildedir. Şehir kültüründe yer alan 200’ün üzerinde de yemek çeşidi vardır. Ayrıca sadece yemekleri değil kurutulmuş gıdaları da oldukça meşhurdur. Kurutulmuş patlıcan, domates, biber gibi malzemelerden yapılan yemekleri de kesinlikle demeniz gerekir.

Gaziantep’te kahvaltı anlayışı da oldukça değişkendir. Klasik bir Türk kahvaltısı yoktur. Burada kahvaltılarda yöresel Beyran çorbası çokça tüketilen gıdalardan biridir. Diğer kahvaltı alternatifleri ise kuzu ciğer kebabı ile bol kaymaklı, şekerli ve çekilmiş Antep fıstıkla yapılan katmerdir. 

Yöresel ev yemekleri arasında olan ve bayram sofralarını da süsleyen lezzetlerden biri de yuvarlama olarak bilinir. Gaziantep’e özgü bir yemektir. İçerisinde kıyma, dana eti, nohut, irmik, pirinç ve yoğurt vardır. Oldukça da doyucu bir yemektir. Bir diğer meşhur yemeklerden biri de şiveydiz yemeğidir. İçerisinde sarımsak, kuzu eti, süzme yoğurt ve nohut vardır. Farklı lezzetlere her zaman açık biriyseniz Firik pilavı da oldukça keyifli yemeklerden biridir.

Gaziantep’in lahmacunu dahi kendine özgü olarak yapılır. Diğer illerden farklı olarak içerisinde sarımsak ve sebze yer alır. Gevrekliği de ön planda olan bir diğer özelliğidir. Hatta Gaziantep dendiğinde birçok kebap çeşidi de akıllara gelir. Yenidünya, , elma, patlıcan, sebze, ekşili, ayva, firenk, kabak, simit, mantar, kazan, Kilis, yoğurtlu, ayvalı olmak üzere 32 farklı türden kebap yapılır. Aynı zamanda Gaziantep’te soğan ve sarımsak da her zaman özel bir yere sahip olmuştur.

Gaziantep’te Ulaşım

Gaziantep’te şehir içi ulaşımda halk ve belediye otobüsleri aktif olarak kullanıma açıktır. Minibüsler, tramvay ve taksiler de tercihler arasındadır. Şehirde otobüsleri genellikle sarı ve mavi renkli olarak görebilirsiniz. Bunlar Halk otobüsleridir ve belediye tarafından işletilir. Gaziulaş adı verilen bir sistem vardır. Aynı zamanda Kart 27 ile araçlara biniş sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Şehri en iyi şekilde gezmenin yollarından biri de otobüsleri kullanmaktır. Otobüslerle hemen hemen her noktaya kolay bir şekilde varış sağlar ve şehri daha iyi keşfedersiniz. 

Tramvay ile Ulaşım

Oldukça keyifli ulaşım araçlarından biri olan tramvay Gaziantep ilinde çok fazla kullanılan toplu taşıma araçlarından biridir. Trafiğe takılmadan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İzmir Havaalanına Ulaşım Olanakları

İzmir Havaalanına ulaşım için İzmir Belediyesi’nin ESHOT firmasıyla gidebilirsiniz. İzmir şehir merkezi ile havalimanı arasında çalışan otobüslerine binebilirsiniz. 200 numaralı ve 204 numaralı olan araçlara binebilirsiniz.

İzmir’den Gaziantep’e Uçuş Kaç Saat Sürer?

İzmir üzerinden Gaziantep’e uçuşlar 1 saat 40 dk kadar sürer. 

İzmir Gaziantep Arası Kaç Km?

İzmir ve Gaziantep arası tam 1145 km kadardır.

Gaziantep’e En Uygun Uçak Bileti Ne zaman Alınır?

İzmir ile Gaziantep arasındaki yolculuklar çeşitli firmalar tarafından düzenlenmektedir. Aktarmalı ve aktarmasız düzenlenen bu yolculuklarda uygun fiyatlı biletlerden almak mümkündür. Firmaların sunduğu avantajları ve anlık indirimleri dikkate alarak en uygun zamanda bilet satın alabilirsiniz

Gaziantep’te İklim Nasıldır?

Hem Akdeniz hem de karasal iklimin özelliklerine rastlanan Gaziantep’te yazlar sıcaktır, kışları da soğuktur. Özellikle de hava sıcaklıkları konusunda haziran-eylül arası aylarda çok yüksek sıcaklıklar gözlenir. Bu nedenle sonbahar ve ilkbahar da gezinizi ayarlamanız sizler için daha uygundur. Bunun için de önceden biletlerinizi ayırtarak çok uygun seçeneklerle seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

izmir_gaziantep

Gaziantep Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

10 °C

10 °C

Uçuş süreleri

Gaziantep

İstanbul

1 sa 35 dk

Gaziantep

İzmir

1 sa 50 dk

Gaziantep

Ankara

1 sa 5 dk

Gaziantep

Antalya

1 sa 30 dk

Gaziantep

Lefkoşa

1 sa 20 dk

Gaziantep

Trabzon

2 sa 20 dk

Gaziantep

Çanakkale

2 sa 25 dk

Gaziantep

Dalaman

2 sa 15 dk

Gaziantep

Muğla

2 sa 20 dk

Gaziantep

Samsun

2 sa 5 dk

İzmir Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

13 °C

11 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

İzmir çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.169,38TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.301,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

Gaziantep varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.375,45TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.340,44TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.541,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.439,20TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.013,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.674,87TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis