İzmir Hatay Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzmir Hatay uçak biletleri

1.249,01TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

1.489,85TRY'den
başlayan fiyatlarla

16 Ara 2023

16 Ara 2023

2.435,37TRY'den
başlayan fiyatlarla

02 Oca 2024

02 Oca 2024

1.250,40TRY'den
başlayan fiyatlarla

05 Oca 2024

05 Oca 2024

2.024,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Oca 2024

10 Oca 2024

İzmir Hatay Uçak Bileti

Hatay Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hatay tam anlamıyla kardeşliğin ve birlik beraberliğin sembolü olan bir ildir. Türkiye’nin de en güneyinde yer alır. Akdeniz Bölgesi’nin doğu kıyılarında bulunur. Nüfus olarak da ülkemizin en kalabalık 13. Şehri olarak bilinir. Merkez ilçesi Antakya başta olmak üzere, İskenderun, Dörtyol, Reyhanlı, Samandağı, Arsuz, Belen, Kırıkhan, Defne, Altınözü, Erzin, Payas, Hassa, Yayladağı olmak üzere 15 adet ilçesi vardır. Nüfus olarak en yoğun ilçesi Antakya’dır. En az nüfusu ile Kumlu yer alır. 

Burası İnsanlığın ilk yerleşim yerlerinden biridir. Hatay’da çok fazla farklı kültürlerle karşılaşmanız da mümkündür. Özellikle farklı inanışların da bir arada bulunduğu Hatay önemli bir konuma sahiptir. Bölge üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda M.Ö 100 bin ile 40 bin yılları arasına ait buluntulara rastlanmıştır. Aynı zamanda Tunç Çağı’ndan itibaren de Akat Beyliği’nin hakim olduğu topraklar içerisinde bulunur. M.Ö 17. Yüzyılda ise Hititler yerleşmiştir. 

Daha sonrasında bölge üzerinde Urartu, Asur ve Perslerin de hakimiyeti yer almıştır. Makedonya Kralı İskender’in de Anadolu’yu ele geçirmesiyle birlikte Makedonların hakimiyeti altında da yer almıştır. İskender’in ölmesiyle birlikte Hatay zamanında Makedon Generaller arasında paylaşılmıştır. Asya İmparatorluğunu kurmakla meşgul olan Birinci Selevkos’un oğlu da Hatay civarında Antakya kentini kurmuştur. 

M.Ö 300 senesinden beri 26 yıl boyunca Asya İmparatorluğunun başkenti olarak görev yapmış olan Antakya, Roma ve İskenderun’dan sonra dünya üzerinde yer alan en büyük üçüncü şehri sayılmıştır. Daha sonrasında Roma İmparatorluğu’nun eline geçen bu bölge M.S 395 yılında imparatorluğun ikiye bölünmesiyle Bizanslılar tarafından alınmıştır. Yaklaşık oalrak 243 sene kadar Bizans ve Sasaniler arasında el değiştirip durmuştur. Antakya Hıristiyanlığın da dini merkezidir. 877 yılında Tolunoğulları’nın hakimiyetine girmiş olup daha sonrasında Ihşitler ve Hamdaniler tarafından işgale uğramıştır.

Haçlı Seferlerinin düzenlenmesiyle de 1268 yılında konumunun da önemiyle Memlukler tarafından ele geçirilmiştir. Yavuz Sultan Selim 1516 yılında fethetmiştir. Antakya önceden Halep’e bağlı bir sancak olarak kabul görmüştür. Sonra ise kaza olarak yönetime girmiştir. I. Dünya Savaşı sonrasında da İngilizlerin İşgaliyle Antakya, Fransızların eline geçmiştir. 4 Temmuz 1938 ise Hatay, Türk ordusu tarafından alınarak 1939 yılında tekrar Türkiye’nin ili olmuştur. 

Hatay’da Gezilebilecek Yerler

Hatay üç büyük dinin hoşgörü içerisinde yaşandığı önemli merkez noktalarından biri olmuştur. Tarihi güzellikleri ile, yaylaları, kaplıcaları ve plajlarıyla da kendisine hayran bırakmaktadır. Aynı zamanda UNESCO tarafından da barış kenti olarak seçilmiştir. Bu kentte geçmiş dönemlere ait birçok önemli eser yer almaktadır. Yaz aylarında deniz, kum ve güneş üçlüsünün en keyifli yaşanacağı illerinden biridir. 

Hatay Arkeoloji Müzesi, özellikle tarihe meraklılar için oldukça keyifli yerlerden biridir. Burada Antakya üzerinde bulunana eserler sergilenir. Dünyanın en büyük ikinci mozaik koleksiyonuna da ev sahipliği yapar. Müzedeki zenginliklerden bazıları başta Antakya olmak üzere Samandağ, Narlıca, Güzelburç üzerinde gerçekleştirilen kazılardır. Müze içerisinde sikke koleksiyonu da yer alır. Bu koleksiyon dünyada üçüncülüğe sahiptir. Mozaik ve sikkenin dışında müzede Hitit döneminde Roma’ya ve Helenistik dönemden Bizans’a kadar çok farklı eserler yer almaktadır. Tam olarak 35 bin eser bulunur. 

Habib-i Neccar Cami, Hatay üzerinde görmeniz gereken önemli dini yapılardan biridir. Anadolu üzerinde kurulmuş olan ilk camidir. Habib-i Neccar cami hem Müslümanlar hem de Hıristiyanlar için büyük bir yeri vardır. 636 yılında Hz. Ömer’in hilafet döneminde inşa ettirildiği düşünülmektedir. Bizanslar bölge üzerinde işgale başladıklarında bu camiyi kiliseye dönüştürmüşlerdir. 13. Yüzyılda ise Baybars’ın tekrar bölge üzerinde hakimiyet kurmasıyla kilise cami işlevine tekrar döndürülmüştür. Cami’nin en zaman yapıldığı hakkında net ve kesin bir bilgi yoktur. Ancak 19. Yüzyılda yaşanan depremlerden ötürü zarar görmüştür. Bu nedenle de yeniden yapılmıştır.

Samandağ yolu üzerinde yer alan bir tepe üzerine inşa edilen Aziz Simeon Manastırı görülmeye değer bir eserdir. Manastır günümüze kadar bütünlüğünü koruyamamıştır. Ancak kalıntıları kalmıştır. Rüzgar güllerinin de eşlik etmesiyle görkemli bir manzaraya sahiptir. Kurucusu olan Sain Smeon çeşitli manastırlardan eğitimler aldıktan sonra dünya üzerinde bulunan bütün nimetlerden arınmak ve Tanrı’ya daha yakın olmak için burayı inzivaya çekilmek adına kullanmıştır. Ölümünden sonra ise derdine çare arayan Hristiyanların ziyaret merkezi olmuştur. 

  1. Pierre Kilisesi, Hatay’ın dinler şehri olarak görülmesindeki önemli tarihi yapılarından biridir. Burası Asi Nehri’nin batısında yer alır. Hac Dağı’nın eteklerine oyulmuş olan ve Hristiyanlık tarihinde de oldukça önemli bir yere sahip dini mekandır. Hatta Hz. İsa’nın da 12 havarisinden birisi olarak kabul edilen Aziz Petrus, Hristiyanlık dinini yaymak için burada cemaat ile toplantıları yaptığı kabul edilmektedir. Cemaat ise ilk kez Hristiyan olarak burada adlandırılmıştır. Aziz Petrus, papa olarak kabul edildikten sonra da kilise Katolik inancını dünya üzerinde yayılmasında merkez kabul edilir.

Hatay’ın Tarihi

Hatay Anadolu üzerinde en eski yerleşim yerlerinden biri olarak bilinir. Yöre üzerinde tarihi yaşam bulguları ise M.Ö 100 bin yıl kadar geçmişe uzanır. Yapılan kazı çalışmaları sonucunda da bölgede paleolitik, neolitik, kalkolit dönemlerden kalma kalıntılarına ve tunç çağına ait yaygın yerleşim yeri olduğuna dairizlere rastlanmıştır. Burada Amik Ovası’nda Çatal Höyük, Tel Tainat, Tel Cüdeyde ve Tel Atçana’da da ilk tunç çağı yerleşim yerleri tespit edilmiştir. Mimari kalıntılar ile de bunu kanıtlar niteliğe sahiptirler. Hatta bu kalıntılar eskiden yaşamış olan beylikler hakkında da günümüz bilim insanlarına ışık tutar niteliktedir.

Birçok tarihi oluşumu ve yerleşim yeriyle birlikte gezip görmeniz gereken önemli noktalara sahiptir. Titus Tüneli, Roma İmparatoru olan Vespain tarafından yaşamı tehdit eden sel ve taşkınlıkları engellemek adına yaptırılmıştır. Bu tünelin inşasına M.S 69 yılında başlanmıştır. Bitişi ise İ.S 81 yılında Roma İmparatoru’nun oğlu olan Titus tarafından gerçekleştirilmiştir. Burası tamamen bir dağ içerisinde oyulan tüneldir. İnşaatı sırasında lejyonlar ve kölelerin çalıştığı söylenir. Hatta tünel bu dönemden kalma kalıntılar ile doludur. Roma su mühendisliğinin de en önemli eserlerinden kabul edilir. Tünelin denize bakan tarafında kaya mezarları yer alır. Şehri sel baskınlarından korumak adına yapılmış tam 1.380 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğinde, 7 metre yüksekliğe sahip bir eserdir. 

Beşikli Mağara, Titus Tüneli’nden sonra hemen yakınında yer alan Roma döneminden kalma bir eserdir. Seleukeia Pieria adında antik kentine ait olan en önemli eserlerden biridir. Burası tamamen bir kaya üzerine oyularak yapılan tarihi bir mezarlıktır. Mezarlık içerisinde toplam 12 adet olmak üzere kaya mezarı yer alır. Aynı zamanda kaya mezarları içinde de Beşikli Mağarası en ünlülerinden biridir. Taş sütunları, kemerleri ve taş merdivenleri ile dikkat çeken bir mimarisi vardır. Ancak içerisinde yer alan bu mezarların kimlere ait olduğu hakkında kesin bir bilgi yoktur. 

Payas Kalesi, Hatay’a 70km uzaklıkta yer alır. Hatay’da Dörtyol ve İskenderun ilçeleri arasında yer alan konumdadır. Burası başta Bizans olmak üzere birçok uygarlığa ve kültüre ev sahipliği yapmıştır. Aynı zamanda Payas, Yavuz Sultan Selim’in Mısır seferi sırasında Osmanlı Egemenliğine giren bir tarihi yapıdır. Bu dönemlerde Hac Yolu üzerinde olan Palas Kalesi çok daha önemli bir yere sahip olmasına sebep olmuştur. Payas Kalesini ilk olarak Haçlılar yapmış, Osmanlılar ise kaleyi yıkarak yeniden inşa etmişlerdir. Aynı zamanda içerisinde cami, hamam ve ihtiyaç sahipleri için de imarethane gibi yapılar yer alır. 4 köşeden ve 8 kuleden oluşur. Özellikle kalenin işçiliği ve yapımı sırasında kullanılan malzemeler kapsamında da Osmanlı eseri olduğunu anlamak oldukça kolaydır. Sokullu Mehmet Paşa tarafından inşa ettirilmiştir. Kalenin yapımına 1567 yılında başlanmış olup, inşaat 1571 yılında bitmiştir. Osmanlı Devleti, yapımından sonra kaleyi tersane ve lojistik merkezi haline getirmiştir. Payas sadece bir kale olarak değil kervansaray ve liman olarak da Osmanlı döneminde büyük bir öneme sahiptir.

Kapılı Değirmenli Şelale, Hatay’da yer alan ve 75 km kadar uzaklıkta bulunana Dörtyol ilçesindedir. Amanos’un eteklerinde bulunan bir doğa harikasıdır. Burası geçmişte yaşanan bazı terör olayları sebebiyle gizli kalan şelalesiyle gün yüzüne çıkmıştır. Keşif gezileri sonucunda Amanoslar Çevre Derneği üyeleri tarafından keşfedilmiş doğal bir güzelliktir. Köydeki dere içinde de birçok şelale yer alsa da içlerinden en önemlisi Kapılı Değirmenli Şelale olmuştur. Yaklaşık olarak 15 ila 20 metre yükseklikten dökülmektedir. Civar köyde yaşayan halk ise şelalenin döküldüğü uçurum kenarında tahıllarını öğütmek için bir değirmen yapmışlardır. Şelaleyi gezerken bir yandan değirmeni de görmeniz mümkündür. İlk haliyle hala sağlam durmaktadır. 

Hatay Kaplıcaları da son derece meşhur illerden biridir. Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları Hatay’ın 38 km kadar uzağında yer alan Kumlu ilçesi civarında yer alır. Bu kaplıcalarda bol miktarda klorür olsa da içerisinde toksit maddeler yoktur. Suyunda ise sağlığa faydalı sayısız mineral yer alır. Aynı zamanda bu kaplıcanın şifalı su bakımında benzeri Hindistan’da da vardır. Bölgede yer alan en iyi kaplıcalardan biri olarak kabul edilir. Bu kaplıcaların birçok hastalığa da iyi geldiği söylenir. Boyun fıtığı, eklem ağrıları, cilt hastalıkları olmak üzere birçok rahatsızlık için şifa olmaktadır. Türkiye’den ve yurt dışından pek çok misafir bu şifalı sulara gelmeye devam etmektedir.

Hıdırbey Musa Ağacı, Hatay’da 60 km uzaklıkta yer alır. Burası tam anlamıyla tarih kokan bir alandır. Efsaneleri ile de nesilden nesle aktarılmıştır. Bu efsanelerden biri de Hıdır Bey Musa Ağacıdır. Efsaneye göre Hz. Hızır ve Hz. Musa köy yakınlarında yer alan Musa Dağına çıkmak için karar verirler. Daha sonrasında Hz. Hızır ve Hz. Musa burada mola verirler. Hz. Musa ise su içmek isterken asasını burada bırakır. Su içtikten sonra da yollarına devam ederler. Asayı orada unuttuklarını fark eder ve geri dönerler. Döndüklerinde ise asanın filizlendiği görürler. O günden beri de ağaç Musa Ağacı olarak bilinir. Yaşının ise 2 bin ve 3 bin arasında olduğu düşünülüyor. Çapı 7,5 metre kadardır. Dışarıdan çevresi ise 20 metredir. Ağaç yükseklik olarak 16 metre kadardır. Son derece büyüleyici bir görüntüsü vardır.

Hatay’da Kültürel Etkinlikler

Eğer Hatay’da yer alan kültürel etkinlikleri de göz önünde bulundurursanız çok farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Akçalı yumurta bayramı olarak bilinen bu şenlik Hatay’da yer alan en eski adetlerden biridir. Her yıl mart ayının son günü Arsuz ilçesinde düzenlenir. Amaç birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının güçlenmesidir. Yemek ikramları yapılır. Çeşitli gösteriler ile oldukça renkli bir etkinliktir.

Evvel Temmuz Festivali, her yıl adından da anlaşılacağı üzere temmuz ayında gerçekleşir. Samandağ ilçesinde olan bu festival bir hafta boyunca sürer, Çeşitli paneller, gösteriler ve konserlerle birlikte coşkulu anlara şahitlik edersiniz. Uluslararası Antakya Film Festivali her yıl aralık ayında düzenlenir. Festival içerisinde en iyi kısa filmlere, belgesellere, filmlere yer verilir. Türk sinemasında da emek vermiş olan sanatçıların katılımıyla çok daha keyifli olmaktadır. Dörtyol belediyesi tarafından her yılın aralık ayında İlk Kurşun Kültür, Sanat ve Turunçgiller Festivali düzenlenir. Bu festivalde Dörtyol ilçesinin tanıtımı yapılır. Aynı zamanda ilçede yetişen narenciyenin de önemi vurgulanır. Bunların haricinde çeşitli gösterilerle konserler de yer almaktadır.

Hatay’da Konaklama

Akdeniz Bölgesi üzerinde en güzel şehirlerden biri olan Hatay tarihi, kültürü ve dünyada adını sıkça duyurmuş olan keyifli mutfağı ile kesinlikle görülmesi gereken önemli illerden biridir. Misafirlerine unutulmayacak anlar armağan eder. Hatay’da oteller noktasında merkezi tercih edebilirsiniz. Şehir içerisinde konaklamak için Antakya’da veya İskenderun’da yer alan otellerde kalmanız mümkündür. Bunların haricinde bütçenize uygun olacak şekilde pansiyon, butik otel tarzı yerleri de tercih edebilirsiniz.

Hatay Lezzetleri

Farklı din ve mezheplerle birlikte her zaman hoşgörü içerisinde yaşamış olan Hatay kozmopolit bir dokuya sahiptir. Aynı zamanda her damağa hitap eden eşsiz bir mutfağı vardır. Dillere destan olan Hatay mutfağı içerisinde çeşitli sulu yemekleri kebaplar, mezeleri tatlılar yer alır. Özellikle şehirdeki lezzetleri denemek için sadece 2-3 gününüzü vermeniz gerekecektir. 

Hatay mutfağında sebze yemeklerinde çok fazla et, soğan, domates kullanımı vardır. Aynı zamanda salça ve baharat da eşsiz parçalarından biridir. Kahvaltılarda ise hem tuzlu hem de tuzsuz peynirler, zeytin ve salçalı sos eşlik eder. Bunun dışında çay yanında tuzlu yoğurt yenir. Bu da yöredeki geleneksel alışkanlıklardan biridir. 

Oruk, şişperek çorbası, ekşi aşı çorbası, zahter salatası, ıspanaklı borani, kağıt kebabı, tepsi kebabı, künefe, sürktür, biberli ekmek, kömbe, mütebbel, muhammara, humus ve fellah köftesi olmak üzere daha onlarca lezzet sizleri bekliyor olacaktır.

Hatay’da Ulaşım

Zengin bir tarihi dokuya sahip olan Hatay her yıl binlerce kişiyi şehirde ağırlamaya devam etmektedir. Hatay’da ulaşım için otobüsler ve minibüsler kullanılmaktadır. Aynı zamanda daha da rahat bir şekilde ulaşım sağlamak isterseniz taksi ve araç kiralama seçeneklerini de kullanabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

Otobüsle ulaşım Kent Kart kullanarak gerçekleşmektedir. İstediğiniz birçok lokasyona otobüs sayesinde varabilirsiniz. Aynı zamanda görmek istediğiniz tarihi yerlere de kolayca ulaşmanız mümkündür.

Minibüs ile Ulaşım

Minibüs ile ulaşımı tercih ederseniz eğer daha çok civar ilçelere gitmek için kullanılır. Eğer civar illerin güzelliklerini keşfetmek isterseniz minibüsler sizler için kolay bir tercih olacaktır.

İzmir Havaalanına Ulaşım Olanakları

İzmir Havaalanına ulaşım için İzmir Belediyesi’nin de düzenlemiş olduğu seferleri kullanabilirsiniz. Bunun için 200-202 ve 204 numaralı otobüsleri tercih edebilirsiniz. Böylece hem ekonomik hem de kısa sürede varış sağlamış olursunuz. Tren ile de ulaşım mevcuttur.

İzmir’den Hatay’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

İzmir’den Hatay’a 1 saat 35 dk. gibi bir sürede ulaşmanız mümkündür.

İzmir Hatay Arası Kaç Km?

İzmir ve Hatay arası 1083 km mesafeye sahiptir.

Hatay’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Hatay hangi mevsim olursa olsun ziyaret için oldukça uygundur. Yaz tatilinizi de burada keyifle yapabilirsiniz. Eğer uyguna uçak bileti yakalamak isterseniz de önceden rezervasyon işlemleri yaparak daha karlı bir yolculuk yapabilirsiniz.

Hatay’da İklim Nasıldır?

Hatay ilinde Akdeniz İklimi vardır. Senede birkaç gün sadece kar yağışı görülür. Antakya, Dörtyol, İskenderun, Samandağ ilçeleri genel olarak kış aylarında çok fazla yapış alır. Yaz aylarında ise oldukça sıcak ve kurak geçer. Yayladağı iç kesimlerinde ise iklim kıyı bölgelerine göre daha serttir. 

izmir_hatay

Hatay Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

15 °C

15 °C

Uçuş süreleri

İzmir Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

9 °C

9 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

İzmir çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.169,38TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.301,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

Hatay varışlı yurt içi uçak biletleri

845,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
722,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.601,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.134,63TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.749,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.509,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.759,65TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.557,13TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.031,04TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis