İzmir İstanbul Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzmir İstanbul uçak biletleri

04 Ara 2023

05 Ara 2023

1.035,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

İzmir İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli Bilgiler

Türkiye’de nüfusun en yoğun olduğu şehir İstanbul’dur. Asya ve Avrupa kıtasını bir araya getirdiği için stratejik anlamda çok büyük bir öneme sahiptir. İstanbul Türkiye’de eğitim, kültür, sanat merkezi, sanayi, ticaret ve ulaşım gibi alanlarda önemli bir merkezdir. Türkiye’nin göz bebeğidir. Yaklaşık olarak 20 milyon nüfus bu kentte yaşam sürdürür. 

İstanbul’un eski adı Konstantinopolis’tir. Roma İmparatorluğu’ndan itibaren oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Osmanlı Dönemi’nde bu önemli devlete başkent olmuştur. Kentin güzelliği ve tarihi dokusu şarkılara ve şiirlere kadar konu olmayı başarmıştır. İstanbul sahip olduğu bütün güzellikler sayesinde dünyanın da en önemli gezi merkezleri arasında yer alır. Şehirde tarihi anlamda çok ciddi bir hazine bulunur. İstanbul’u gezmeden önce eksik yer kalmaması için detaylı bir plan yapmanız ve rota belirlemeniz gerekir. 

İstanbul Avrupa’nın en önemli kültür merkezidir. Türkiye’nin de en büyük şehridir. İstanbul’u gezmek ve tanımak isteyenler için şehirde birçok farklı seçenek yer alır. Hamam, cami, saray, müze, çarşı açısından bu şehirde sayısız adres bulunur. Hepsini gezemeseniz bile birbirine yakın olan adresleri gezerek gezinizi tamamlayabilirsiniz. 

İstanbul, önemli bir ulaşım merkezidir. Önemli bir aktarma merkezidir. Dünya genelinde birçok ülke arasında köprü görevi görür. Tarihin birçok döneminde İstanbul hep kuşatma altında kalmıştır. Son olarak Osmanlı Devleti’nin kuşatması ile şehrin esaretliği son bulmuştur. İstanbul sokak lezzetleri ile ün kazanmıştır. İçinde deniz bulunan tek şehir olması ile de farklıdır. Şehrin birçok yerinde defalarca yeniden inşaatlar görülmüş ve şehir birden fazla kez yenilenmiştir. 

İstanbul’da Gezebileceğiniz Yerler 

İstanbul, gezilecek yer açısından size sınırsız seçenek sunar. Şehrin neredeyse her bir toprağı ayrı bir güzelliktir. İlk geldiğinizde küçük gibi görünen bu şehir aslında sayısız güzelliği üzerinde barındırır. Şehirde yer alan her bir meydan ve her bir alan turistler kadar yerlilerin de ilgi odağıdır. Gezerken hemen her yerin kalabalık olduğunu görünce şaşırmayın. Bu şehir günün her saati ve yılın her dönemi böyledir. 

İstanbul’da gezilecek yerler arasında ilk olarak görülecek yerler Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’dir. Şehrin en popüler olan bu iki caddesi gençler olmak üzere şehrin önemli bir kalabalığını ağırlar. Taksim Caddesi İstiklal Caddesi ile birleşir. Boylu boyunca uzanan bu caddede sınırsız bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Caddede bulunan restoran ve kafeler size en kaliteli hali ile hizmetlerini sunar. Dilediğiniz bir mekana girebilir ve kendinizi yabancı hissetmeden yiyip içebilirsiniz. 

İstanbul dendiğinde akla gelen önemli meydanlardan birisi de Eminönü Meydanı’dır. Bu meydan balıkçılar ile özdeşleşmiştir. Eminönü’nde deniz kenarında bulunan küçük tekneler ziyaretçilere en taze hali ile balık ziyafeti sunar. Şehrin en meşhur meydanı olan Eminönü, eşsiz bir deniz manzarasına sahiptir. Burada mutlaka manzaraya karşı balık ekmek yemeli ve size sunulan ikramlık turşu sularından içmelisiniz. Eminönü eşsiz Haliç manzarası ile şehirde en iç açıcı yerlerden birisidir.

İstanbul Boğazı, İstanbul’a gitmeden hatta dünyanın en uzak köşesinden bile ismini duyurmuş eşsiz bir boğazdır. Şehrin tam ortasından geçen bu boğaz gemi ticaretinde önemli bir konuma sahiptir. Boğaz üzerinde bulunan 3 farklı gemi, şehrin iki kıyısı arasında ulaşımı sağlar. 32 kilometre uzunluğa sahip olan bu boğaz, boydan boya kıyı şeridi ile İstanbullulara nefes olur. Boğazın etrafı tarihi yalılar ile kaplıdır. Eski dönemlerden günümüze gelen yalılar boğazın manzarasına adeta renk katar. İstanbul ziyaretinizde mutlaka bir boğaz turu yapmalı ve rehber eşliğinde bütün kıyı hakkında bilgi almalısınız. 

İstanbul boğazını gezerken yapabileceğiniz bir diğer harika şey ise Adalar ziyaretidir. Boğazda katılacağınız bir tekne turu ile hem eşsiz manzaranın tadını çıkartabilir hem de İstanbul’da yaşantısı ile farklı bir havaya sahip olan adaları görebilirsiniz. Adalar turunda göreceğiniz 3 adet büyük ada bulunur. Heybeli Ada, Kınalı Ada, Büyük Ada, olarak sıralanan bu adaların hepsinde tekneler 15 dakika durur. İterseniz adaları tek tek gezerek İstanbul’da rüya gibi bir kasaba yaşantısına yakından şahitlik edebilirsiniz. 

İstanbul’da geziniz sırasında bütün gezilecek turistik yerlerin aynı zamanda bir tarihi yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Şehir baştan sona kültürel bir miras şeklindedir. En turistik alanda bile mutlaka bir tarihi bina ya da özellik bulunur. Kendinizi yeşil bir alanda gezerken bir anda bir cami ile karşılaşabilirsiniz. Aynı şekilde bir müze gezerken bir anda deniz kenarında eşsiz bir manzara ile karşılaşabilirsiniz. 

İstanbul’un simge yerlerinden birisi Çamlıca Tepesi’dir. Bu tepe eşsiz manzarası ile dillere destan olur. Bu tepeye çıktığınızda hem yeşilliğe doyabilir hem de şehri kuş bakışı izleyebilirsiniz. Özellikle akşam saatleri muhteşem ve büyülü bir manzara sizi içine çeker. İstanbul’da panoramik bir manzaraya şahit olmak isterseniz, mutlaka Çamlıca Tepesi’ne çıkmalısınız. 

Orman havasının iyi geleceğini düşünüyorsanız Belgrad Ormanı size muhteşem bir rahatlık ve ferahlama sağlar. Şehrin bütün sıkıntılarından ve stresinden uzaklaşmanızı sağlayacak bu alan hafta sonu İstanbullular ile dolup taşar. Sakin zamanda gitmek isterseniz 07.00- 09.00 saatleri arasını tercih edebilirsiniz. Öğleye doğru piknikçiler gelmeye başlar. Akşam olduğunda ise orman dolup taşar.

Müze gezmek ve eğlenmek isteyenler için İstanbul Oyuncak Müzesi ideal bir yerdir. 2005 yılında açılan müzede deyim yerindeyse binlerce oyuncak bulunur. Bu özelliği ile müze eşsizdir. Doğa ile iç içe olmayı seviyorsanız Atatürk Arboretumu ile farklı bir dünyaya gidebilirsiniz. Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan bu yeşil alan bahar mevsiminde rengarenk çiçekler ile dolup taşar. Kış mevsimi geldiğinde ise bu park kartpostalı andıracak mucizevi bir manzaraya sahip olur. Aynı şekilde bir diğer öne çıkan doğal güzellik ise Emirgan Korusu’dur. Burada da lalelerin büyüleyici güzelliğine yakından şahit olabilir ve doğa harikası çiçekleri muhteşem bir konsept içinde seyredebilirsiniz.

Lüksü sevenlerin İstanbul’daki buluşma adresi Nişantaşı’dır. Bu semt şehrin en popüler yeridir. Alışveriş açısından size sayısız seçenek sunar. Bu nedenle turistler şehre ilk gelişlerinde soluğu en önce burada alır. Şehirde lüks ve zarafeti ile öne çıkan diğer önemli yer Bebek’tir. Sahil boyunca boylu boyunca uzanan bu küçük semt, sayısız lüks restoran ve kafeye sahiptir. Burada sahile karşı eşsiz bir manzarada kahvaltı yapabilir ve temiz havada yürüyüşe çıkabilirsiniz. 

Miniatürk, İstanbul’da bulunan en turistik destinasyondur. Burada Türkiye genelinde sayısız şehirden getirilen maketler yer alır. Maketler 1/25 ölçek il özel olarak tasarlanmıştır. 60.000 metrekare alan üzerinde bulunan Miniatürk her gün 09.00- 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

İstanbul’un Geçmişten Günümüze Köklü Tarihi

İstanbul, sayısız millete ev sahipliği yapması nedeni ile sayısız tarihi eser ve önemli kalıntılara sahiptir. Bu tarihi dokuyu şehrin her yerinde görebilirsiniz. Geziniz sırasında kendinizi bir büyükşehirden çok tarihten kalma eski bir kentte gibi hissedebilirsiniz. 

Adeta bir medeniyet şehri olan İstanbul dünyanın en önemli metropolleri arasında yer alır. Şehirde yüzyıllar öncesinden günümüze kadar gelen 3 bin yıllık bir kültürel miras bulunur. Şehirde adeta çağlara meydan okuyan tarihi eserler hem Anadolu hem de Avrupa yakasına eşit olarak dağılmıştır. 

İstanbul’un tarihi dendiğinde akla gelen en önemli yapı tartışmasız Sultan Ahmet Camii’dir. Sahip olduğu çiniler ile dünya genelinde tanınan Cami, Sultan Ahmet Meydanı’nda yer alır. Turistler İstanbul’a geldiklerinde bu camiyi görmeden şehirden ayrılmazlar. Cami günümüzde hala açıktır. 

İstanbul’un tarihini ortaya koyan bir diğer önemli dini mekan Ayasofya Camii’dir. Yakın dönemde ibadet yeri olarak restorasyondan geçen cami günümüzde İstanbul’un en önemli simgeleri arasında zirvede yer alır. Hristiyanların en önemli mabedi olan bu cami İstanbullu tarafından da çok büyük öneme sahiptir. 

İstanbul’da tarihi buram buram yaşamak istiyorsanız mutlaka Yerebatan Sarnıcı’nı gezmelisiniz. Bu sarnıç şehrin en ilgi çeken dokusudur. 140 metre uzunluk ve 70 metre genişliğe sahip olan sarnıç, kendine has ışıklandırılmış yapısı ile de ziyaretçileri tarihin derinliklerine götürür. 

Şehir ziyaretiniz sırasında görmeniz gereken diğer önemli tarihi yapı ve mekanlar; Kapalı Çarşı, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Süleymaniye Cami, Eyüp Sultan Cami, Mısır Çarşısı, Dolmabahçe Sarayı, Aya İrini Kilisesi, Rumeli Hisarı, Ahrida Sinagogu, Yıldız Sarayı, Anadolu Hisarı, Ortaköy Camii, Fatih Cami, Yeni Cami, Pierre Loti Tepesi şeklindedir.

İstanbul’da Her Yıl Düzenlenen Kültürel Etkinlikler 

İstanbul dört mevsim capcanlıdır. Her mevsim olduğu gibi günün 24 saati de kentte etkinlikler bitmez. Şehirde her saat farklı bir kültürel etkinlik düzenlenir. En önemli sanat etkinlikleri, müzik faaliyetleri, sinema ve tiyatro gösterileri şehir halkına kültürel anlamda zenginlik yaratır. Ardı arkası kesilmeyen fuarlar, seminerler yurtdışından sayısız yabancı konuğun katılması ile gerçekleşir. İstanbul ziyaretinize denk gelen tarihlerde mutlaka bir kültürel etkinliğe denk gelebilirsiniz. Şehrin yoğun yapısı size dolu dolu bir aktivite takvimi sunar. 

İstanbul, millet açısından Türkiye karmasıdır. Yurtdışından gelen sayısız vatandaşın yaşadığı bu ülkede Türkiye’den 81 ilin vatandaşları bir araya toplanmıştır. Bu durum kent genelinde 81 ilin bütün adet, gelenek ve göreneklerinin yaşamasını sağlar. Bu anlamda oldukça geniş bir yöresel yelpazeye sahiptir. Şehrin bazı bölgelerinde her hafta Türkiye’nin farklı bir şehrinin tanıtıldığı etkinlik ve aktiviteler düzenlenir. İstanbul’u ziyaret ederken bu tarz yöresel çadırlara uğrayarak daha önce hiç görmediğiniz diğer şehirlerimiz hakkında da önemli bilgilere sahip olabilirsiniz. 

İstanbul’da Konaklama Seçenekleri

İstanbul’da hemen her semtte konaklamak için bir yer bulabilirsiniz. Şehir genelde 5 yıldızlı otelleri ile ön plana çıksa da orta bütçeli misafirler için de oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Şehirde deniz kenarında 5 ve 4 yıldızlı oteller ile güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Nişantaşı civarında tercih edeceğiniz oteller fiyat açısından yüksektir. Konfor olarak beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Buna ek olarak şehrin iç kısımlarında merkezi yerlerde daha uygun fiyatlı otel seçenekleri mevcuttur. Seçeneğin çok fazla olması şehirde ciddi bir rekabet ortamı yaratmıştır. Bu nedenle birçok otele uygun fiyatlar ile giriş yapabilirsiniz. 

Oteller haricinde kentte kiralık ev ve pansiyon gibi seçenekler de yer alır. Sultanahmet başta olmak üzere Taksim, Galata, Beşiktaş gibi merkezi konumlarda bir yerde konaklayarak şehirde istediğiniz her noktaya dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. 

İstanbul’un Ünü Sınırların Dışına Çıkmış Lezzetleri

Ülkeleri gezme fırsatı bulan gezginler, dünyadaki en iyi mutfaklardan birisinin Türk mutfağı olduğunu iyi bilir. İstanbul bu anlamda en klasik Türk lezzetlerini ortaya çıkartmış bir şehirdir. Mega kentte bu lezzetleri layığı ile müşterilerine sunan sayısız mekan bulunur. 

Türk mutfağında sulu yemekler başta olmak üzere çorbalar, salatalar, kebaplar, mezeler, baklavalar yer alır. İstanbul’da hem en lüks yerlerde hem de en küçük işletmelerde aynı lezzetleri aynı kalitesi ile tadabilirsiniz. Şehirde dikkatinizi çekecek bir diğer lezzet konusu ise sokak lezzetleridir. İstanbul sokak lezzetleri açısından oldukça gelişmiştir. Şehrin birçok yerinde herhangi bir restorana girmeden ayaküstü bir şeyler yeme ve atıştırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sokak lezzetleri her daim sıcaktır ve her daim en taze hali ile size sunulur. İç rahatlığı ile bu lezzetleri tadabilir ve birçok lezzetin aşığı olabilirsiniz. 

İstanbul’un sokak lezzetleri arasında kokoreç, midye, nohut- pilav, kumpir, balık ekmek, kumru, boza, dürüm gibi farklı tatlar öne çıkar. Her biri en temiz koşullarda hazırlanarak tezgahlarda size sunulur. Bu lezzetleri menü olarak alabileceğiniz gibi tadımlık olarak da alabilirsiniz. Şehir geziniz sırasında yol kenarında ayakta midye ya da kokoreç yiyen insanlar olduğunu gördüğünüzde şaşırmamanız gerekir.

Türkiye kahvaltı sofrası en zengin ülkedir diyebiliriz. Diğer ülkeler ile kıyaslandığında Türk mutfağında sınırsız bir kahvaltı menüsü ile karşılaşabilirsiniz. Türkler için en keyifli öğünlerden birisi kahvaltıdır. Bu anlamda birbirinden çeşitli kahvaltılıklar sofralarda sergilenir ve en leziz kahvaltı lezzetleri ile sunulur. İstanbul’da kahvaltı için birçok farklı mekan tercih edebilirsiniz. Eğer şehrin tadını doyasıya çıkarmak isterseniz güne iyi bir başlangıç yapmak için deniz kıyısında bulunan kahvaltı mekanlarını tercih edebilirsiniz. 

Türkiye’de yiyebileceğiniz her türlü yemek ve lezzet İstanbul’da da sizi karşılar. Lahmacun, pide, döner gibi et ve tavuk lezzetlerinin yanında birçok farklı ev yemeğini de şehrin birçok farklı noktasında tadabilirsiniz. 

İstanbul’da Ulaşım

İstanbul, Türkiye’de ulaşımın en fazla geliştiği şehirlerden birisidir. Hatta şehrin her geçen gün artan kalabalığına alternatif olarak ek alternatifler yapılmaya devam edilir. Şehir genelinde en fazla tercih edilen ulaşım metrobüstür. Her ilçeye kolay ulaşmayı sağlayan bu raylı araçlar metrolar kadar ilgi görür. Bunun haricinde şehrin her semtinde otobüs, taksi ve kiralık araçlar gibi ulaşım seçenekleri de mevcuttur. 

Otobüs ile Ulaşım

İETT otobüsleri ile İstanbul’un her köşesine ulaşma olanağına sahipsiniz.

Metro ile Ulaşım

Metrolar İstanbul’da ulaşımın önemli bir yükünü alır. Anadolu ve Avrupa yakasında birçok farklı metro hatları bulunur. İstanbul Kart’a sahip olarak dilediğiniz mesafeye ekonomik koşullarda ulaşabilirsiniz. 

Marmaray ile Ulaşım

Marmaray, İstanbul’da şehir içi ulaşımın en iyi alternatifidir. Özellikle Anadolu ve Avrupa Yakası arasında geçiş yapacak yolcular Marmaray ile dakikalar içerisinde yolculuklarını tamamlar. Marmaray, İstanbul’da; Yenikapı, Kazlıçeşme, Bostancı, Sirkeci, Erenköy, Suadiye, Florya, Ataköy, Bakırköy, Söğütlüçeşme, Güzelyalı, Tuzla, İçmeler, İdealtepe, Maltepe, Kartal, Göztepe, Erenköy arasında sefer yapar.

Metrobüs ile Ulaşım

Metrobüs yerli halkın gün içinde iş saatleri başta olmak üzere günün her saati kullandıkları bir ulaşım aracıdır. Metrobüs kullanarak şehirde neredeyse her noktaya gidebilirsiniz. Beylikdüzü, Hadımköy, Avcılar, Bahçelievler, İncirli, Merter, Zeytinburnu, Cevizlibağ, Topkapı, Bayrampaşa, Edirnekapı, Şirinevler, Yenibosna, Okmeydanı, Çağlayan, Zincirlikuyu, Altunizade, Fikirtepe gibi semtlere metrobüs ile ulaşabilirsiniz. 

Tramvay ile Ulaşım

İstanbul’da Avrupa Yakası’nda hizmet veren Tramvay, Kabataş- Bağcılar arasında hizmet verir. İstanbul Kart ya da akbil kullanarak Tramvaya ekonomik ücret ödeyerek binebilirsiniz. Ayrıca Kadıköy ve Taksim’de nostalji tramvaylarını da kullanabilirsiniz.

Taksi ile Ulaşım

İstanbul’da taksi ile ulaşım tahmin edemeyeceğiniz kadar gelişmiştir. Hemen her köşe başında hazır bekleyen bir taksi ile karşılaşabilirsiniz. Taksiler hem kısa mesafe hem de uzun mesafede size hizmet verir. Rahat ve konforlu bir yolculuk için tercih edebilirsiniz. 

Araç Kiralama İmkanı

İstanbul gezinizde kendinize ait özel bir araç isterseniz araç kiralama firmalarını tercih edebilirsiniz. İstanbul’da her semtte çok fazla sayıda araç kiralama firması vardır. Bu firmalar ile iletişime geçerek araç seçeneklerini değerlendirebilir, size en uygun aracı dilediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. 

İzmir Havaalanına Nasıl Gidebilirsiniz?

İzmir’de şehir içi birçok araç sizi dakikalar içerisinde havaalanına götürür. Şehrin otobüs firması olan ESHOT araçları ile güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. İzban ile Aliağa’dan başlayarak en rahat koşullarda havaalanına gidebilirsiniz. 

İzmir İstanbul Arası Uçakla Kaç Saat Sürüyor?

İzmir- İstanbul arası uçak ile 1 saat 5 dakika sürer. Bu süreye uçağın kalkış ve inişte harcadığı zaman dahildir. Direkt uçuş şeklinde binerek ortalama 1 saat içerisinde İstanbul’a inebilirsiniz. 

İzmir İstanbul Arası Uçakla Kaç Kilometre?

İzmir’den İstanbul arası uçuş mesafesi 328 kilometredir. Kara yolu ile bu mesafe 484 kilometre olarak ölçülür. 

İzmir’den İstanbul’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

İstanbul yılın her döneminde sayısız turist alır. Hem yurt içinden hem yurt dışından turistler her dönemde bu şehre gelir. İzmir’den İstanbul’a yılın her gününde sefer düzenlenmektedir. Oldukça yoğun olan iki şehir arası trafikte yaz mevsimlerinde fiyatların bir miktar arttığı görülebilir. Bununla birlikte özel günlerde de koltuk sayısına göre farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. 

izmir_istanbul

İstanbul Hava Durumu

04 Aralık 2023

Sun

9 °C

8 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

İzmir Hava Durumu

04 Aralık 2023

Sun

13 °C

13 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

İzmir çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.169,38TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.301,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.771,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.934,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis