İzmir Kiev Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzmir Kiev uçak biletleri

İzmir - Kiev
uçuşları

İzmir’den Kiev’e Uçak Bileti

Kiev Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ukrayna’nın başkenti olan Kiev, doğal güzellikleriyle ve birçok efsanesiyle herkes tarafından merak uyandıran bir şehirdir. Orta çağ döneminde kurulan ve adını üç kardeşin birinden aldığı ileri sürülen Kiev, yaklaşık bin yıllık geçmişe sahiptir. Oldukça ilginç bilgileri bulunan Kiev, yerel dil olarak Ukraynaca kullanır. Ancak zaman zaman halkın Rusça olarak anlaştığını da görebilirsiniz. Rahat bir seyahat için ya da uzun dönem kalacağınız Kiev’de iletişimi güçlendirmek ve kolaylık elde etmek adına Ukraynaca ve Rusça bilmek işinize yarar sağlar. Resmi dil halkın da en çok konuştuğu dildir. Nadiren İngilizce olarak da anlaşıldığına şahit olabilirsiniz.

Ukrayna’nın para birimi Grivna’dır. Saat farkı ise Türkiye ile 1 saattir. Türkiye’den 1 saat geride kullanımları mevcuttur. Doğu Avrupa kenti olarak yerleşen Kiev, kendisine has ılıman ve kara bir iklim tipine sahiptir. Bu nedenle de dört mevsim boyunca gitmek kişilere göre değişken olabilir ancak tüm mevsimlerine dair bilgileri bilmek oldukça önemlidir. Ukrayna’nın başkenti olan Kiev hakkında gitmeden evvel bilinmesi gereken enteresan bilgiler mevcuttur. Bu bilgileri bilerek gittiğiniz takdirde çok daha rahat bir şekilde burada eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

2017 Eurovision şarkı yarışmasına ev sahipliği yapan Kiev, aslında haritada göründüğünden çok daha büyük bir ülkedir. Doğu yakasında Rusya ve Batı yakasında ise Polonya yer alır. Hem Karadeniz hem de Beyaz Rusya ile sınırları da mevcuttur. En çok sınıra sahip ülkeler arasında yer alan Kiev, bu kıtanın en büyük ülkesi olarak bilinir. Dünyaca ünlü yedi UNESCO Mirasına da ev sahipliği yapmaktadır. Bu harikalar arasında Saint Sophia Katedrali, Chersonesos Antik Şehri, Struve Geodetic Arc dikilitaşı ve Karpat kayın ormanları yer alıyor. Gittiğiniz zaman mutlaka görmeniz gereken sayılı yerlerdir. 

Ukrayna Kiev halkı en çok fast food tüketen halk olarak bilinir. Ünlü fast food markalarının birçok firmasının kuruluşu da Kiev’de başlamıştır. Kiev yerli halkı fast food zincirini giderek büyütür ve tüm dünyaya tanıtmaya devam eder. Avrupa’nın tam kalbinde yer alan Kiev’de fast food markaları da en yoğun şubelere sahiptir. Kiev, bir zamanlar Avrupa’nın ekmek fırını olarak da adlandırılırdı. Tarım endüstrisi oldukça gelişmiş olan bu bölgede ekmek ve unlu mamullerin üretimi de oldukça gelişmiştir. Kendilerine özgü tariflerle ürettikleri ekmekler dünyaca tüketilmeye devam etmektedir. Seyahat ettiğiniz zaman mutlaka unlu mamullerinden denemeli ve çeşitli tatlarını yanınıza da almalısınız. Kiev aynı zamanda bir Çernobil ve hayaletler şehri olarak bilinir. Tur ve gezilere katıldığınızda bu tanıma uygun birçok şehri görmüş olursunuz. 

Kiev, dünya üzerinde en fazla kafeye sahip olan şehirlerden birisidir. Hatta bu özelliği ile kişi başına düşen kafe sayı dahi hesaplanır. Butik kafeler, büyük kafeler ve her yiyeceğe özel olarak açılan kafeler tüm yaş gruplarına ve damak zevkine de hitap ediyor. Geçmiş yılları da göz önüne aldığınızda, Kiev, dünyada üretilen en büyük uçağın şehridir. Yaklaşık olarak 640 bin kilo ağırlığa sahip olan dünyanın en büyük uçağı Antonov An-225 Mriya Kiev’de üretilmiştir. 

Avrupa’nın en büyük ordusuna sahip şehirlerden biri olan Kiev aynı zamanda tam bir kayak cennetidir. Daha çok ılıman-karasal iklim tipine sahip olan Kiev’de kış ayları sert geçer. Yoğun kar yağışları kış turizminin canlanmasına olanak sağlar. Karpat dağlarının yer aldığı Kiev’de özel kayak tesisleri mevcuttur. Üç kardeşten birinin adını alarak kurulan Kiev’de 1940lı yıllarda Hitler ve Nazi ordusu savaşa çıkmıştır. Bu savaştan başarıyla ayrılan Kiev en büyük savunmasını yaparak kahraman statüsüne layık görülen şehir unvanını almıştır. 

Kiev halkı tüm kültürel etkinliklerine önem veren ancak en fazla Paskalya Bayramını kutlayan bir halktır. Bu bayramda paskalya yumurtalarını çeşitli renk ve desenlerle süslerler. Aynı zamanda Kiev, bir müzik başkenti olarak da bilinir. Burada eski dönemlerden bu yana müziklere önem verilir ve müzisyenler bir ilham kaynağı ve kültürü olarak kabul edilir. Fiziksel ve kent yaşamı açısından ise Kiev sokaklarında Sovyet kalıntılarına ve mimari yapılarına rastlamak oldukça mümkündür. Özellikle de ikinci dünya savaşı sonrası yapılan heykeller turistik açıdan da önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda bu şehir deniz keyfi yapabileceğiniz sahillere de sahiptir. Yazlık ve kışlık tüm tatil programlarına uygun hava koşulları mevcuttur. İster yaz aylarında ister kış aylarında tatillerinizin tadını çıkarmanıza olanak sağlar. 

Zengin bir kültüre, siyasi tarihe, kültürel tarihe, lezzetli mutfak kültürüne, konaklama olanaklarına, ulaşım kolaylıklarına sahip olan Kiev, tüm mevsimlerde seyahatinizi renklendirmek için sizleri bekler. Ulaşım kolaylığı sayesinde kısa sürede Kiev’e ayak basabilir ve gezilmesi gereken yerlerini aksatmadan gezebilir ve rengarenk anılarla buradan ayrılabilirsiniz. Üstelik Kiev’e vardığınız zaman havalimanında para bozdurmanıza asla gerek kalmaz. Bu konuda herkes size yardımcı olur ve kolaylık sağlar. Eğer pasaport ya da vize sorunu yaşarsanız, pek çok ülkeye göre bu sorunu Kiev’de çözmek daha kolaydır. Yapmanız gereken tek şey uçak biletinizi temin etmek ve bavulunuzu hazırlamaktır.

Kiev’de Gezilmesi Gereken Yerler

Kiev’e gittiğiniz zaman görmeden gelmemeniz gereken pek çok yer vardır. Bu yerlerden ilki Özgürlük Meydanı’dır. Gezilmesi gereken en önemli noktalardan biri olan Özgürlük Meydanı, Maidan Nezalezhnosti olarak adlandırılır. Khresstayhtk caddesi üzerinde yer alan Özgürlük Meydanı, 1990 yılında Ukrayna’nın bağımsızlığını ilan etmesinin ardından miting yapılması amacıyla inşa edilmiştir. O günden bu yana modern tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Oldukça hareketli bir atmosfere sahip olan Özgürlük Meydanı turistler tarafından da sık sık ziyaret edilir. 

Gezilmesi gereken bir diğer alan ise Aziz Sofya Katedrali’dir. Muazzam bir mekan olarak kabul edilen Aziz Sofya Katedrali geniş ve ihtişamlı bir görünüme sahiptir. Şehre gittiğiniz zaman mutlaka gezmeniz ve görmeniz gereken bir yer olan bu katedral, önemli bir şehir sembolü haline gelmiştir. Günümüzde kilise olarak kullanılan Aziz Sofya Katedrali, 11. Yüzyılda inşa edilmiştir. Çok eski bir kökene sahip olmasına rağmen modern tasarımıyla dikkatlerden kaçmıyor. Değeri oldukça yüksek olan bu kilise 1990 yılında UNESCO tarafından dünya mirası olarak kabul edilmiş ve listeye eklenmiştir.

Mariyinsky Sarayı ise Kiev’de yoğun ilgi gören yapılardan birisidir. Gerçek anlamda bir saray görünümüne sahip olan Mariyinsky, ülkenin cumhurbaşkanının tören evi olarak kullanılır. 1744 yılında inşa edilen bu sarayın o dönemdeki sahibi Rus İmparatoriçesidir. 1800lü yıllarda dönemin ünlü mimarlarından biri tarafından yapılan bu saray ihtişamlı eserlerin başında geliyor. Kiev’e gidip de görmeden gelmemeniz gereken Mariyinsky Sarayı, iç savaş dönemlerinde karargah olarak da kullanılmıştır. 

Bağımsızlık meydanına yürüme mesafesinde yer alan Golden Gate ise Kiev şehrinin üç kapısından biri olarak kabul edilir. Oldukça ihtişamlı ve nostaljik bir kültürel esintiye sahip olan Golden Gate sur kapısı olarak bilinir. Eski dönemlerde inşa edilen bir kalenin kalan tek kısmıdır. Dışarıdan görmeniz dahi yeterli olan bu yapı çok boyutlu bir teknikle yapılmıştır. Oldukça gösterişli yapıya sahip olan bir diğer bina ise ulusal opera binasıdır. Mutlaka görülmesi gereken ve içinde yapılan etkinliklere katılarak stres attıran bir yapıttır. 

Masalsı bir tasarıma ve renge sahip olan St. Michael Katedrali ise Aziz Sofya kilisesine yakın bir mesafede yer alır. Masmavi rengiyle herkesin beğenisi kazanan ve altın sarısı kubbeleriyle göğü parlatan bu katedral 1930 yılında Sovyet Rusya tarafından yıkılmış. Ancak savaş sonrası dönemde aslına tabi kalınarak yeniden 60 yıl sonra inşa edilmiştir. Mimari yapıların yanı sıra doğal güzellikleriyle de adından söz ettiren Kiev’de Dinyeper Nehri’ni görmek ufkunuzu açacaktır. Kiev’in tam ortasından geçen bu nehir çok geniş bir açıya sahiptir. Tekne turları yapılan bu nehirde Kiev’i iki taraftan görmeniz mümkündür. Asma köprü tasarımına sahip olan bu nehir kış aylarında buz tutmaktadır. Eksi derecelere inen hava koşulları sonucunda buz tutan nehirde çeşitli akrobat gösterileri yapılır. 

Doğal güzelliklerinin yanı sıra bir de Mağaralar Manastırı’na sahiptir. Kyiv Pechersk Lavra olarak adlandırılan Mağaralar Manastırı, günümüzde ibadet yeri olarak kullanılıyor. Çok eski dönemlerde inşa edilmesine rağmen güncel bir ibadet yeridir. Birçok turistin yanı sıra ibadet etmeye gelen yerli Ortodoks aileler de mevcuttur. Bu manastıra giriş oldukça uygun fiyatlıdır. Görünümü biraz çan kulesine benzer ancak farklı olan kısımları mevcuttur. İçerisinde toplam 18 adet kilise bulunur. Bütün ülkenin en eski ibadet merkezi olarak kabul edilen Mağaralar Manastırı, 3-4 saat içerisinde gezilip bitirilen bir büyüklüğe sahiptir. Bir gününüzü sadece burayı gezmek için ayırabilirsiniz. 

Kiev’in Podil bölgesi ise eski semtlerden birisidir ve hoş görüntüsüyle görülmeye değerdir. Oldukça kibar sokakları, boş yürümeyi sevenler için cezbedicidir. Bu bölge şehrin en modern tasarımlarına sahip kafelerini içerir. Yürüyüş yaptıktan sonra lezzetli kahveler içmek ve bol kremalı tatlılar yemek için bu kafelere giriş yapabilirsiniz. Leziz tatlılarını denedikten sonra Andreas Yokuşunu tırmanabilir ve turistik caddelerde gezintiye çıkabilirsiniz. Bu caddelerde yer alan hediyelik eşya dükkanlarını gezerek sevdiklerinize Kiev hatırası olan hediyelik ürünler alabilirsiniz. 

Kiev Tarihi Hakkında

Kiev şehri Ukrayna’nın hem başkenti hem de coğrafi özellik açısından en büyük kenti olarak bilinir. Bir efsaneye göre Kiev üç kardeşten birinin adını alarak kurulmuştur. Bu kardeşlerin isimleri Kyi, Shchek, Khoriv ve kız kardeşleri Lybid’dir. Dinyeper Nehri’nin iki tarafına kurulan Kiev’in kim tarafından kurulduğuna dair net bir bilgi yoktur. Kaynaklara bakıldığında bazı kaynaklar Hazarlar tarafından kurulduğunu, bazı kaynaklar ise Knezler tarafından kurulduğunu öne sürer. İlk kurulduğu dönemlerde bölgede yerel bir yönetici bulunmazdı ve şehir Hazarlar tarafından inşa edilen kalelerle koruma altına alınırdı. 

Kiev’de Konaklama Olanakları

Kiev’e gideceğiniz zaman öncelikle kaç gün kalmanız gerektiğine net bir şekilde karar vermeniz gerekir. Kalacağınız gün sayısına bağlı olarak önceden otellerde, pansiyon ya da benzeri konaklama alanlarında rezervasyon yaptırmanız gerekir. Acelesi olanlar ya da seyahatini kısa süreliğine yapmak isteyenler için ideal minimal oteller mevcuttur. Şehrin hem merkezinde hem de ilçelerinde onlarca lüks ve modern tasarıma sahip olan oteller mevcuttur. Tek başınıza gittiğiniz takdirde butik otelleri ya da tek odalı pansiyonları son derece uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Ailecek ya da sevdiklerinizle gitmek istediğinizde ise 5 ya da 7 yıldızlı otellere göz atabilirsiniz. Gezinizi tam anlamıyla Kiev’e özgü olarak tamamlamak istediğinizde tarihi ve turistik otelleri de tercih edebilirsiniz. 

Kiev Lezzetleri

Kiev popüler lezzetlere sahip olan bir başkenttir. Buraya gittiğiniz zaman mutlaka kendine özgü lezzetlerini tatmanız yerinde olacaktır. Tüm restoranlarda istisnasız şekilde yerini alan Chicken Kiev, mutfak kültürünün vazgeçilmezleri arasında yer alır. Tavuk filetolardan yapılan bu yemeğin görüntüsü de oldukça estetiktir. Sıcak bir şekilde ve özel sosla servis edilen Chicken Kiev, tereyağı, sarımsak ve taze otların birleşmesiyle çıtır çıtır kızartılıyor. Tavuk filetoların arasına eklenen meze tamamen bu mutfağın bir çıkışıdır. 

Vareniki ise Kiev’e has yarım dair şeklinde hazırlanan bir mantı türüdür. Ancak normal mantılardan ayrılan önemli bir kısmı vardır. Bir çeşit börek olarak da kabul edilen Vareniki, tek bir çeşit olarak yapılmaz. Özel olarak açılan ve şekil verilen mantıların içine vişne, sebze ya da et eklenir. Bu içerikler özel şekilde kavrulur. Mantı tamamen piştikten ve servis tabağına alındıktan sonra tercihe bağlı soslar ve baharatlar ile süslenir. 

Mutlaka tadılması gereken lezzetlerinden bir diğeri ise Borç çorbasıdır. Bu mutfağın vazgeçilmezlerinden biri olan Borç çorbası, geniş bir malzeme içeriğine sahiptir. Kök sebzeler püre haline getirilmeden diri şekilde pişirilir. Tatlandırılması için içine defne yaprakları ve etler atılır. Rengi de son derece iştah açıcı olan bu çorbanın en önemli özelliği ise kendine has ekşiliğinin olmasıdır. Krema ile açılan bu ekşilik tatlı bir ekşiliğe dönüşür. Her damak zevkine uygundur. 

Deruny ise tıpkı Türk mutfağındaki mücver gibi hazırlanan bir yemek türüdür. Görüntüsü ile mücveri andıran ancak içerik olarak farklı olan bir Kiev lezzetidir. Karışımında soğana, sarımsağa ve çeşitli baharatlara yer verilir. Hamur görünümü alması için patates, un ve yumurta kullanılır. Daha sonra yoğun kızgın yağda kızartılır. Çıtır hale geldikten sonra sıcak bir şekilde servis edilir. Soğuk şekilde tüketilen ve en sevilen bir diğer lezzeti ise Kvas çorbasıdır. İçinde salatalık, turp, havuç, patates ve soğanın küp ve ince formlu şekilde doğranmış halleri yer alır. Sıcak yaz günlerinde daha sık tüketilen bu çorba Türk kültüründeki cacığı anımsatır. 

Kiev’de Ulaşım Avantajları

Kiev’e uçakla gittikten sonra şehir içi ulaşımda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Çeşitli ulaşım olanakları sayesinde gitmek istediğiniz her yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Toplu Taşıma Ulaşımı

Ucuz biletler ya da jetonlar alarak toplu taşıma minibüslerine binebilirsiniz. Hem tüm şehir içini dolaşan hem de havadar olan minibüsleri mevcuttur.

Taksi Ulaşımı

Tek başınıza bir yolculuk yapmak istediğinizde havaalanında yer alan taksi firmalarıyla iletişime geçerek taksi ulaşımından faydalanabilirsiniz. 

Tren Ulaşımı

Kiev havalimanından şehir merkezine gitmek için tren ulaşımını da tercih edebilirsiniz. 

İzmir Havalimanı Ulaşımı

İzmir havalimanına gitmek için belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlı olan bu otobüslerin arka havuzları da mevcuttur. Valizlerinizi de rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Metro ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İzmir’den Kiev’e Uçuş Kaç Saat Sürer?

Yolculuk mesafesi 1360 kilometre olan İzmir-Kiev uçuşu yaklaşık olarak 1 saat 56 dakika sürer. Rötarlar olmadığı takdirde ve hava koşulları uygun olduğu zaman maksimum 2 saat içerisinde İzmir-Kiev uçuşunuz tamamlanır. 

İzmir’den Kiev’e Kaç Km Mesafe Vardır?

İzmir-Kiev arası 1360 kilometrelik bir mesafe vardır. Uçuş süresi de kilometreye göre hesaplanır. 

İzmir’den Kiev’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır? 

İzmir’den Kiev’e gitmek istediğiniz zaman uçak biletlerinizi önceden temin etmeniz çok daha kolaylık sağlar. Kış yolculuğu için bahar aylarında, yaz yolculuğu için kışın biletlerinizi almanız uygun fiyatlardan yararlanmanızı sağlar. 

Kiev’de İklim Nasıldır? 

Kiev ılıman ve karasal bir iklim tipine sahiptir. Yazın sıcaklık kendini çok göstermez. Ancak kış aylarında oldukça soğuk bir şehirdir. 

izmir_kiev

Kiev Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

-2 °C

-4 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

İzmir Hava Durumu

09 Aralık 2023

Sun

8 °C

8 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

İzmir çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.169,38TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.301,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

Kiev varışlı yurt dışı uçak biletleri

29.133,65TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis