İzmir Trabzon Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzmir Trabzon uçak biletleri

05 Ara 2023

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

09 Ara 2023

İzmir Trabzon Uçak Bileti 

Trabzon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Trabzon Karadeniz’in incisi olarak tanınır. Eşsiz doğal güzelliklere sahip olan Trabzon ili nefesleri kesmektedir. Her mevsim yağışlarıyla meşhurdur. Aynı zamanda şehir birçok farklı türden de bitki çeşidiyle donatılmış haldedir. Trabzon’un oldukça zengin bir orman örtüsüne sahip olması da elbette şehirdeki en belirgin geçim kaynaklarından birini de sağlamaktadır. Sert bir iklim türüne sahip olduğu için farklı türlerden ekonomik faaliyetlere de açık değildir. 

Şehirde bazı bölgeler geçimini tarım ile sağlar. Bazı bölgeler ise hayvancılıkla bunu sürdürür. Önemli geçim kaynakları arasında da en fazla balıkçılık yer alır. Aynı zamanda fındık çay, yaş sebze ve meyveler sayesinde de yıl içerisinde birçok ithalat ve ihracatlar gerçekleşmektedir. Bunların haricinde Trabzon jeolojik olarak da birçok farklı kaynağı bir arada bulundurmaktadır. Kısacası sizlere doğanın mucizevi özelliklerini sergiler. 

Vadileri, yamaçları, akarsuları ve gölleri ile birlikte oldukça zengin bir şehirdir. Karadeniz iklimi hakimiyeti vardır. Bu nedenle de kışın kıyılar ve kıyıya yakın alanlar çok yağışlı geçer. Orta ve yüksek bölgelerde ise kar daha yaygın bir şekilde görülür. Yaz aylarında da yağışlarla birlikte nem de oldukça yüksektir.

Trabzon’da tam olarak 18 adet ilçe vardır. Yaklaşık olarak da şehrin 800 binden fazla nüfusu vardır. Ayrıca Cumhuriyet döneminden itibaren olmak üzere, eğitim ve öğretime en çok destek veren şehirlerden biri olarak okullaşma oranı da yüksektir. Trabzon Teknik Üniversitesi sayesinde de genç nüfus oranı her geçen gün yükselmeye devam etmektedir. Böylece şehir her saat dinamikliğini korumaktadır.

Kültür varlığını ise el sanatlarında da konuşturmayı başarmıştır. Trabzon’a özel telkâri ve bakır işi objeler olmak üzere, özel yapım bıçakları, altın ve gümüş teller ile sarılarak yapılan kazaziye işi kolyeler, küpeler, bileklikler ve tespih püskülleri oldukça meşhurdur. Birinci Dünya Savaşı döneminde de şehirde 50’den fazla kazaz sanatı üzerinde hizmet veren dükkan var olmasına rağmen günümüzde bu sayı oldukça sınırlı kalmıştır. El dokuma işi de her daim canlılığını korumayı başarmıştır.

Trabzon’da kuşaklar, şallar, peştamallar, başörtüler olmak üzere birçok farklı yöresel kıyafetle tanışabilirsiniz. 

Zengin bir liman kenti olmasıyla birlikte Trabzon, mutfağı ile de ön plana çıkan bir şehirdir. Aynı zamanda günün her saatinde de farklı tatları ve deneyimlemenize yardımcı olacak zengin içeriğe sahiptir. Kısacası Trabzon’a tatil için gelecekseniz bu anlamda geniş bir kültürel etkileşimle beraber deneyim yaşamış olacaksınız.

Trabzon’da Gezilebilecek yerler

Trabzon geziniz sırasında birçok gezip görebileceğiniz ilgi çekici noktasının yer aldığını söylemek mümkündür. Özellikle de ziyaretiniz belirlediğiniz sürenin üzerine dahi çıkabilir. Çünkü oldukça keyifli bir serüven sizleri bekliyor olacaktır. Birçok dönem için ev sahipliği yapan şehir kiliseleri, camileri, hanları ve çarşıları ile tam anlamıyla harikalar şehridir. 

Eğer Trabzon’a gelirseniz Atatürk Köşkü ziyaret etmeniz gereken önemli noktalarından biridir. Burası aslında Kostantin Kabayanidis’in 1890 yılında yaptırdığı bu bina yazlık amaçlı olarak inşa edilmiştir. İçerisinde Avrupa ve Batı Rönesans mimarisinin etkilerini yakından görmek mümkündür. Aynı zamanda Gazi Mustafa Kemal de 1934 ve 1937 yılları arasında her zaman bu köşkte kalmıştır. Köşk şu an günümüzde müzeleştirilmiştir. Müze içerisinde 19. Yüzyılın sonu ve 20. Yüzyıla ait olmak üzere mobilyalar, porselenler, halılar yer alır. Atatürk’e ait olan tablolardan oluşan da 344 adet eser bulunmaktadır.

Zeytinlik caddesi üzerinde yer alan ve şu anda da Tarbzon müzesi olarak hizmet veren konak 1900’lü yılların başlarında aslında Banker Kastaki Teophylakts tarafından konut olarak yaptırılmıştır. Konağın mimarisi hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak İtalyan olduğu düşünülmektedir. Çünkü kullanılan malzemelerin birçoğu İtalya üzerinden getirilmiştir. Konak Kostaki’nin iflası ile Nemlioğlu ailesine geçer. Daha sonrasında da milli mücadele yılları içerisinde karargah binası olarak kullanılmıştır. Şu an ise Trabzon Müzesi’ne çevrilmiş olarak hizmet vermektedir. İçerisinde arkeolojik eserler, orijinal halı, etnografik eserler sergilenmeye devam etmektedir.

Trabzon’da yer alan Ayasofya Kilisesi Geç Bizans kiliselerinin en güzel ve en ilgi çekici mimari örneklerinden sayılmaktadır.. Fatih Sultan Mehmet’in şehri fethetmesiyle birlikte bu eser camiye çevrilmiştir. Daha sonrasında 1. Dünya Savaşı döneminde de depo, hastane ve cami olarak kullanımı sürdürülmüştür. 

Trabzon tarihi boyunca her zaman Doğu Karadeniz bölgesi üzerinde en zengin bakır yataklarına sahip şehirlerden biri olmuştur. Bakırın işlenmiş olduğu birçok bakırcılık atölyeleri de burada yer alır. Bu atölyelerde işlenen bakırlar, bronz ve pirinçten üretilen birçok kap, kacak, bakraç gibi ürünler ise eskiden kalma geleneğini sürdürmeye devam etmektedir. Bugün ise Bakırcılar Çarşısı’nı ziyaret ederek geleneğe şahitlik edebilirsiniz. Hatta sevdiklerinize ve evinize harika bakır parçalar da satın alabilirsiniz.

Zigana Dağları’nın eteklerinde yer alan ve aynı zamanda 1300 metre rakımda bulunan Hamsiköy’ün ismiyle sizleri yanıltmasına izin vermeyin. Aslında bu köy hamsisi ile ünlü değildir. Tam aksine sütlacı ile ünlü bir köydür. İsmi ise Arapça 5 anlamına gelen hamseden gelir. Kısacası köyün aslında orijinal ismi Hamsköy veya Hamseköy olarak bilinir. Oldukça temiz havasıyla birlikte eşsiz sütlacıyla da herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. İneklerinin bol yağlı sütlerinde ve içerisine de bir tutam tuz ile hazırlanan bu eşsiz lezzeti yerinde denemeden ayrılmak istemezsiniz.

Çal Mağarası dünya üzerindeki mevcut mağaralar arasında en uzun ikinci mağara olarak kabul edilmektedir. İçerisi sarkıtlarla ve dikitlerle dolu bir mağaradır. Aynı zamanda içerisinden bir dere akar. Üzerinde de tarihi bir kaleye ev sahipliği yapar. Eşsiz bir doğal görünüme sahiptir. 

Trabzon’un Tarihi

Şehrin genel olarak tarihi geçmişine bakacak olursanız son derece sürükleyici olduğunu göreceksiniz. Trabzon’un tam olarak 4 bin yıllık tarihi bir geçmişi vardır. Aynı zamanda da birçok farklı kültüre ev sahipliği yapmıştır. Bu şehir Kanuni Sultan Süleyman’ın da doğum yeridir. Kentin içerisindeki en eski yerleşim yerinin bir masa görünümüne sahip olması sebebiyle şehrin adı eski Yunancada Trapezo kelimesinden geldiği söylenir. 

Koloniler ile başlayan yerleşimler daha sonra da kavimler olarak devam etmiştir. Aynı zamanda Kimmerler, Büyük İske nder ve Romalıların da hüküm sürmüş olduğu Trabzon toprakları, 1. Bayezid ile Osmanlı topraklarına katılmıştır. Roma ve Bizans dönemlerinde ise Trabzon başkent olarak kullanılmıştır. Daha sonralarında da Fatih Sultan Mehmet öncülüğünde şehir komple kuşatılarak kazanılmıştır. 

Roma Dönemi içerisinde de Trabzon hakkında birçok kitabe zengin kent olarak söz etmiştir. 16. Yüzyılda da merkezi Batum esas alınmıştır. Böylece eyalete dönüşmüştür. Birçok savaşa da tanıklık eden şehir Cumhuriyet döneminde de Mustafa Kemal Atatürk’ün ziyaret ettiği şehirler arasında yer almıştır. 

Bununla birlikte Trabzon bu eşsiz tarihiyle, denizi ve coğrafyası ile sizlere pek çok özel mevki de sunmaktadır. Bunlardan biri de Ortahisar’da yer alan ve aynı zamanda Tabakhane ve Zağnos vadileri arasında yüksek kaya kalitesine sahip zemine inşa edilmiş olan Trabzon Kalesini de görmeden geçmeyin. Kale günümüze kadar korunarak gelmiştir. Şehir surları Trabzon’un en eski yapılarındandır. Bugün ise surların en eski bölümünün tarihinin M.Ö 4. yüzyıl Roma Dönemine kadar uzandığı tespit edilmiştir. 

Sümela Manastırı ise Trabzon dendiğinde akla gelen ilk ikonik yapılardan biridir. Sert dağlar ve gürül gürül akan dereler arasında yer alır. İmkansız bir yamaca yapılmıştır. Denizden 1150 ve vadiden ise 300 metre yüksekte yer alır. Burası aslen Rum Ortodoks manastır ve kilise kompleksi olarak bilinmektedir. İlk olarak 13. Yüzyılda yapılmaya başlanmış olan bu yapı zamanla yeni bölümler içerisine eklenerek 1923 yılına kadar aktif bir şekilde kullanılmıştır. Çok uzun süren zorlu bir restorasyondan sonra 2021 yılında ziyarete açık konuma gelmiştir.

Yine aynı şekilde Sümela Manastırı ile aynı vadi üzerinde yer alan ve M.S 270 yılında kurulmuş olduğu düşünülen bir Vazelon Manastırı yer alır. Bu manastırın Yahya Peygamber için adanmış olduğu düşünülmektedir. Anadolu’nun ilk manastırlarından biridir.

Trabzon’da Kültürel Etkinlikler

Trabzon renkli kültürü, tarihi ve insanıyla birlikte aynı zamanda kültürel etkinlikler noktasında da bir hayli geniş bir içeriğe sahiptir. Eğer Trabzon’u ziyaret edecekseniz bilin ki hem tarihini tanımaya hem de kültürel etkinliklerine zaman asla yetmeyecektir. Son derece derin ve güzelliklerle bütünleşen bir şehirdir. Bahar Bayramı olan Hıdırellez aynı zamanda Şalpazarı- Acısu olarak da Mayıs ayının ilk Pazar günü kutlanır. 

Aynı zamanda yine mayıs ayı içerisinde düzenlenen Mayıs yedisi Yürüyüşü de yer alır. 18 mayıs’ta düzenlenir. Harmantepe Şehitleri Anma Günü , Şalpazarı Ağasar Kültür Şenliği, Sultan Murat Şehitleri Anma Günü, haziran ayında düzenlenen etkinliklerdir. Temmuz ayında ise deniz eğlenceleri, Hamsiköy ve Civar Köy Sütlaç Festivali, , Demirkapı Soğuksu Şenlikleri, Soğuksu Şenlikleri, Dede Korkut Boğaçhan Kültür ve Sanat Festivali, Tonya Zere Yayla Şenliği Hırsafa Karadağ Şenlikleri, Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halkoyunları Festivali Karadağ Yaylası Şenlikleri, olmak üzere şehirde daha birçok farklı etkinliklere yer verilmektedir.

Tamamen kültürel yapısını hala en iyi şekilde koruyan şehir etkinlikleri açısından kendi kültürünü yansıtmaktadır. Sizlere hem modern hem de etkili bir eğlenceli ortam sunmaktadır. Keyifli bir tatilin parçası olarak Trabzon’un kültürel etkinliklerine de dahil olmayı unutmamalısınız. 

Trabzon’da Konaklama

Trabzon’da nerede kalıyor olursanız olun gözünüzü açtığınızda sizleri yeşilin her zaman farklı bir tonu karşılamış olacaktır. İsterseniz şehir merkezinde, isterseniz Sürmene ilçesinde ya da Uzungöl’de konaklayın. Trabzon’un her bir yerinde ayrı güzelliklerle birlikte olacaksınızdır. Eğer şehir merkezi üzerinde konaklarsanız tüm çevre yerlere hakim olma şansınız yüksek olacaktır. Bu çevrede yer alan oldukça kaliteli otelleri tercih edebilirsiniz.

Burada hangi konaklama seçeneğini tercih ederseniz edin, şehir içerisinde huzurlr, güvenli ve konforlu bir şekilde keyifli bir tatil geçireceğinize emin olabilirsiniz. Aynı zamanda Trabzon geziniz sırasında ayrıcalıklı bir konaklama seçmek isteyen varsa Uzungöl’de yer alan bungalov evlerini de tercih edebilirler. Farklı bir atmosfere sahip olmasıyla birlikte sizlere keyifli birçok konaklama alanı sunar. 

Trabzon Lezzetleri

Trabzon sadece doğası ve tarihi ile gözleri boyamaz. Aynı zamanda sizleri kendisine hayran bırakacak bir mutfağa da sahiptir. Balık çeşitlerinden et yemeklerine tatlılardan, hamur işlerinden sebze yemeklerine kadar damak tadınıza en uygun seçenekleri burada bulabilirsiniz. 

Özellikle gün için en güzel öğünlerden biri de şüphesiz kahvaltıdır. Trabzon’da kahvaltı sofralarında olmazsa olmazlarından biri mıhlamadır. İsterseniz şehir merkezinde isterseniz de Uzungöl manzarası karşısında olun. Kısacası Trabzon’da nereye giderseniz gidin mıhlama sizi takip edecektir. Mısır unu, tereyağı ve Trabzon peyniri ile hazırlanır. Kahvaltılar için olmazsa olmaz lezzetlerden biridir.

Öğle yemekleri dışında aynı zamanda kahvaltılarda da tüketilen bir diğer yemek ise kıymalı kapalı pidedir. Şehirde birçok nokta üzerinde Trabzon’a özgü lezzetlerin olduğu her yerde karşılaşmanız mümkündür. Eğer gezerken kent meydanına yakınsanız civarlardaki en güzel kıymalı kapalı pideleri yiyebilirsiniz. Ayrıca buralara kadar gelmişken de Akçaabat köftesini de yemeden dönmek istemezsiniz. 

Eğer et seven biri değilseniz sizler için harika çeşit çeşit balıklar da vardır. Balık severler için de kente tam olarak hamsi cenneti demek doğru olacaktır. Hamsi ile yapılan birçok farklı yemeğe sahiptir. Şehir merkezinden uzakta daha güzel ve manzaralı bir yerde yemek yemek isterseniz de Uzungöl’de yer alan restoranları ziyaret edebilirsiniz. Şehir aynı zamanda vejetaryenler için de birçok lezzete yer vermektedir. Mısır yarması, pirinç, Pırasa, pazı, ve hamsi ile yapılan sarambula. Trabzon’un ünlü ve lezzetli yemeklerinden olan karalahana çorbası ile pazı çorbası ve yaz aylarında çok sık tercih edilmektedir.

Tatlı olarak ise Trabzon’a gelmişseniz unutmayın ki Trabzon hurması son derece meşhurdur. Daha sonrasında pepeçurayı’da deneyimleyebilirsiniz. Hamsiköy sütlacı ve Laz böreğiyle de Trabzon’a ait en önemli tatlıları yemiş olacaksınız. 

Trabzon’da Ulaşım

Trabzon’da ulaşım son derece rahat ve konforludur. Turizm açısından da oldukça önemlidir. Otobüs, minibüs, taksi olmak üzere temel ulaşım araçları vardır.

Otobüs ile Ulaşım

Otobüslerle birlikte Trabzon’da şehir merkezinde istediğiniz noktalara oldukça rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Otobüslerde TAKKart adı verilen bir sistem kullanılmaktadır. Belediye otobüsleri olduğu gibi özel halk otobüsleri de vardır. Otobüslerin çoğu aynı zamanda sahil yolunu kullanmaktadır. Böylece bir yandan istediğiniz yere giderken bir yandan da Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini seyretmenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Minibüs ile Ulaşım

Minibüs ile ulaşım ise daha çok ilçeler ve köyler arası ulaşımda sıklıkla kullanılır. Eğer Trabzon’un eşsiz köylerini ve ilçelerini ziyaret etmek isterseniz makul fiyatlarla seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İzmir Havaalanına Ulaşım Olanakları

İzmir havaalanına ulaşım noktasında İzmir Büyükşehir Belediyesi şehir içi seferler düzenlemektedir. 200 numaralı olan Mavişehir ve Havalimanı ve 202 numaralı Cumhuriyet Meydanı- Havalimanı, 204 numaralı Bornova Metro- Havalimanı otobüslerini kullanarak rahatça intikalinizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz taksi ile de ulaşım sağlamanız mümkündür.

İzmir’den Trabzon’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

İzmir’den Trabzon’a aktarmasız uçuş süresi 1 saat 50 dakika civarındadır. Eğer aktarmalı uçuşları tercih ederseniz bu süre daha da uzayabilir. Aynı zamanda hava koşulları sebebiyle rötarlı uçuşlarda gecikmeler yaşamalar mümkündür. Bunları da göz önünde bulundurmalısınız. 

İzmir Trabzon Arası Kaç Km?

İzmir ve Trabzon arası tam olarak 1416 kilometre olarak belirlenmiştir.

Trabzon’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Trabzon Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biridir. Trabzon için hangi mevsimi tercih ederseniz edin sizlere her zaman farklı bir deneyim kazandırmış olacaktır. Yaz için de olsa kesinlikle yanınızda şemsiye ve yağmura uygun kıyafetler getirmeyi de unutmayınız. 

Tüm bunları da göz önünde bulundurarak farklı hava yolu şirketlerinden uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca önden rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha uygun fiyatlar ile uçuşlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. 

Trabzon’da İklim Nasıldır?

Trabzon nemli bir iklime sahiptir. Hatta yıl içerisinde nem oranları %99 gibi yüksek rakamlara çıkmaktadır. Yıllık şehirdeki ortalama yağış miktarı ise 800-859 kg/m2 olarak belirlenmiştir. Denizden İç kesimlere doğru yağmur oranları da artış gösterir. En az yağmurun olduğu aylar ise temmuz ve ağustostur. En çok kar ise şubat ayında görülür. 

izmir_trabzon

Trabzon Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

13 °C

13 °C

Uçuş süreleri

Trabzon

İstanbul

1 sa 35 dk

Trabzon

Ankara

1 sa 15 dk

Trabzon

İzmir

2 sa 5 dk

Trabzon

Antalya

1 sa 50 dk

Trabzon

Bursa

1 sa 35 dk

1 sa 10 dk

Trabzon

Adana

2 sa 15 dk

Trabzon

Gaziantep

2 sa 25 dk

Trabzon

Van

1 sa 10 dk

Trabzon

Dalaman

3 sa 10 dk

İzmir Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

9 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

İzmir çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.169,38TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.301,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

Trabzon varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.377,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
504,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.366,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.307,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis