İzmir Van Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

İzmir Van uçak biletleri

05 Ara 2023

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

09 Ara 2023

İzmir Van Uçak Bileti

Van Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Van, Doğu Anadolu Bölgesi üzerinde yer alır. Aynı zamanda Türkiye’nin nüfus bakımından da en kalabalık 19. İli olarak bilinir. Şehir toplam yüz ölçümü olarak 21.334 km kare olarak Türkiye’nin en büyük 6. Şehri olmuştur. Ayrıca TÜİK verilerine göre de 1 milyondan fazla nüfusa sahiptir. Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan en kalabalık şehirlerden biridir. Hatta Van hakkında Doğu’nun Paris’i gibi tabirlerin kullanıldığına da tanıklık edebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük gölüne sahiptir. Van Gölü tam olarak doğal güzellikleriyle herkesi büyüleyen bir yerdir. Etrafı volkanik dağlarla çevrilidir. Çöküntü durumundadır. 

Başkale, Çaldıran, Erçiş, Tuşba, Muradiye, çatak, Gürpınar ilçeleri başta olmak üzere Van’ın 13 adet ilçesi vardır. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Tarihi, doğası ve kültür turizmi açısından oldukça önemli bir konuma sahiptir. 2014 yılında da alınan bir kararla Büyükşehir statüsüne ulaşmayı başarmıştır. Van dünya üzerinde yaşamın başladığı en eski şehirlerden biridir.

Van’ın tarihi M.Ö 5000’li yıllara kadar dayanır. Özellikle Van’da yer alan Tilkitepe ve Ernis Mezarlıklarında yapılan kazı çalışmalarında Kalkolitik, Tunç ve Demir Çağı’na ait olmak üzere birçok kalıntıya rast gelinmiştir. Van, konumu ile tarihin eski dönemlerinden beri çeşitli medeniyetleri bağrında barındırmış bir şehirdir. 

M.Ö 2000 yılında bölge üzerinde ilk devlet Hurriler tarafından oluşturulmuştur. Hurriler, Hititler ile aynı çağda yaşamışlardır. Hurriler’in hakimiyetinin zayıflamaya başlamasından sonra bu bölge üzerinden yavaş yavaş Urartular hakim olmaya başlamıştır. M.Ö 900’lü yıllara gelindiğinde ise başkentleri Tuşba olan Urartu Devleti tam 247 yıl olmak üzere bu topraklarda hüküm sürmeyi başarmıştır. Urartu Krallığı’nın sonu ise, İran üzerinden gelen Medler tarafından gerçekleşmiştir. Medler’de bölge üzerinde bir süre hakimiyet kurduktan sonra M.Ö 322 yılına kadar Persler bölgeye yerleşmişlerdir. 

Makedonya Kralı olan İskender Pers İmparatorluğu’nu yok etmiş ve daha sonra bölgede Makedonların, M.Ö 88 yılına kadar ise Partların olmak üzere egemenliği süregelmiştir. İlerleyen süre zarfında Romalılar ve Sasanilerden sonra Bizans hakimiyetine geçen Van uzun süren savaşlara da sebep olmuştur. 

644 yılında Müslümanlar bu bölgeyi fethetmişlerdir. Böylece Van İslam topraklarına katılmıştır. Rum, Ermeni, Türkmen, Selçuklu, Safeviler olmak üzere bölge 1458 yılında Sultan Süleyman’ın döneminde Osmanlı İmparatorluğu’na girmiştir. 

Birinci Dünya Savaşı döneminde Ruslar 1915 yılında Van’ı işgal etmiştir. Bu dönemde bölge halkının büyük bir bölümü başka yerlere göç etmek zorunda kalmışlardır. 1918 yılına gelindiğinde ise artık harabe olmuş Van tekrar geri kazanılmıştır. Erek Dağı’nın eteklerine tekrar kurulmuştur. Her ne kadar şehirde yer alan tarihi yapıların büyük bir kısmı yıkılmış olsa bile kalıntıları günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. 

Van’da Gezilebilecek Yerler

Dünya üzerinde yaşanan en eski topraklardan biri olan Van, sadece tarihi güzellikleriyle değil aynı zamanda eşsiz doğasıyla da ziyaretçileri için nefes kesici anlara şahitlik eder. Van yüzlerce yıl boyunca birçok devletin ve medeniyetin ev sahibi olma özelliğini taşımaktadır. Bütün bunların izini şehirde görmeniz mümkündür. O dönemlere ait eserlerle birlikte tarihi keşfe çıkabilirsiniz. Ayrıca Van Gölü üzerinde tekneyle nefis bir tur yapabilirsiniz. Şehrin sembol simgelerinden olan bir gözü mavi bir gözü kehribar rengi veya yeşil olan Van kedisini de görmeden Van’dan ayrılmayın. 

Van Kalesi şehrin ikonik yapılarından biridir. M.Ö 9. Yüzyılın ortalarında Urartu Kralı olan Birinci Sarduri tarafından yaptırılmıştır. Van Şehir merkezinden uzak değildir. Yaklaşık 5 km kadar kadar uzaklıkta yer alır. Kale içerisinde Menua ve İkinci Sarduru kaya mezarları, Sardur Burcu, Analı Kız Açıkhava Tapınağı olmak üzere önemli noktalar yer almaktadır. Kaleyi ziyaret ederken yanında yer alan Van Evini de görmeden ayrılmayın.

Şehrin en önemli simgesi Van Kedisidir. Buna ithafen de şehrin giriş yerine Van Kedisi Heykeli inşa edilmiştir. İranlı Heykeltıraş Cafer Necibi tarafından vücuda getirilen eser, 5,5 metre yüksekliği ve güzelliği ile yerel halk tarafından da çok fazla beğeni ve ilgi toplamıştır. 

Tarihi Van Evleri günümüze kadar gelmeyi başarmış olan önemli yerleşkelerdendir. Geleneksel Türk evlerinin özelliklerini tam anlamıyla içerisinde barındırır. Bu evlerin, 1915 tarihindeki Ermeni İsyanının ve büyük Van yangını sonrasında inşa edildiği bilinir. Evler taş, kerpiç, ahşap malzemelerin kullanılmasıyla yapılmıştır. Şehir içerisinde yer alan en önemli miraslardan biridir. 

Van’da İpekyolu ilçesi yer alır. Burada bulunan Cumhuriyet Caddesi ise şehirdeki en kalabalık ve en işlek caddelerden biridir. Aradığınız bütün mekanlara burada ulaşabilirsiniz. Özellikle de Cumhuriyet Caddesi yaz aylarında akşam serinliğinde yürüyüş için tercih edilen alanlardan biridir. 

Van Müzesi şehrin önemli bir diğer noktalarından biridir. İçerisinde önemli eserlerin sergilendiği ve kesinlikle görülmesi gereken noktalardandır. Bölgede yapılan çalışmalar sonucund Urartu Çivi yazılı zafer stelleri, Akkoyunlu ve Karakoyunlulara ait olan koç, koyun şeklinde hazırlanan mezar taşları olmak üzere birçok veriye ve kalıntıya ulaşılmıştır. Bunların hepsi Van Müze Müdürlüğünde korunmaya devam ediliyor.

Akdamar Anıt Müzesi, aynı zamanda Akdamar Kilisesi olarak da anılan bir yerdir. Ermeni Vaspurakan Kralı olan I. Gagik Ardsurini tarafından inşa edilmiştir. Her sene bu adaya gerek yerli , gerekse yabancı olmak üzere birçok gezgin ziyarete gelmektedir. Çok fazla talep olan bu müzeye motor ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Van Urartu Müzesi bölge üzerinde gerçekleşen kazı çalışmalarında elde edilen çivi yazılı eserler, saraylar, kaleler, su kanalları olmak üzere bölgede yaşadıklarının kanıtıdır. Yaşadığımız çağa kadar gelen bu eserler 16 farklı sergi salonu olmak üzere Urartu Müzesi’nde sergilenmeye devam ediyor. Müze içerisinde dönemin oldukça önemli tarihi belgelerine ve yazıtlarına da yer verilmiştir. Aynı zamanda sergi salonları haricinde konferans salonları, çocuk atölyeleri gibi ekstra yerler de vardır.

Van’ın Tarihi

M.Ö 13 ve 7. Yüzyıllarda bölge üzerinde Urartuların hakimiyeti uzun süre devam etmiş olan Van’da, günümüze kadar gelen izlerini açık ve net bir şekilde görmek mümkündür. Şehirde Urartular, Ermeniler, Osmanlılar, Bizanslılar, olmak üzere birçok medeniyetten izler bulunuyor. Bütün bu izler günümüz tarihine kadar gelmiş olmakla beraber oldukça önemli bir yere sahiptir. 

Van’da gezip görebileceğiniz birçok tarihi doku yer alıyor. Bunlardan biri de St, Bartholomeus Kilisesidir. Kilisenin tam olarak yapıldığı zaman dilimi bilinmiyor. Ancak M.S 3. veya 4. Yüzyıllarına ait olduğu düşünülmektedir. Ayrıca kilise havari Bortholomeus’un mezarının üstüne yapıldığı için de oldukça önemli yerlerden biri olarak karşınıza çıkar.

Adır Adası üzerinde yer alan Adır Kilisesi büyük tarihi değerleri barındıran bir yapıdır. Ayrıca ada üzerinde aynı zamanda şapel ve manastır olmak üzere ayrıca yapılarda yer almaktadır. Adır Kilisesi kayıtlarda 1605 yılında yapıldı olarak gözüküyor olsa da 1305 yılında yapıldığı düşünülüyor. Van geziniz esnasında Van Gölü üzerinde yer alan bu adaya uğrayarak keyifli bir gezi sağlayabilirsiniz.

Van 7 Kilise Manastırı aslında adında geçtiği üzere 7 kiliseden değil iki grup halinde beş kiliseden oluşmuş bir tarihi yapıdır. Bu yapıda Çan kulesi, Jamatun, kütüphane vardır. Aynı zamanda Manastırın günümüze kadar gelmiş kiliselerinden biri de St. Sophia’dır. 8. Yüzyıla aittir. Bir kısmı yıkılmış olsa bile hala ziyaretçilere açıktır.

Etkileyici yapılara yer vermeye devam eden Van’da Şeytan Köprüsü adı altında görmeniz gereken bir yapı daha vardır. Bu yapının kim tarafından ne zaman yaptırıldığı bilinmeyen bilgiler arasındadır. Tahminlere göre 13. Yüzyılda İlhanlı hükümdarları tarafından bu köprünün yaptırıldığı söylenir. İki kaya arasında kurulan bu yapı yüzyıllar önce yapılmış olmasına rağmen hala sağlamlığını korumaya devam ediyor. 

Hurkan Köprüsü tarihten kalan bir diğer önemli yapılardan biridir. Bu köprünün inşasının 17 ve 18 yüzyıllarda yapıldığı düşünülmektedir. Osmanlı etkisinin yoğun olduğu bu dönemlerde önemli bir görev üstenmiştir. Ayrıca günümüzde çok fazla turistin ziyaret noktalarından biridir.

Van’da birçok tarihi cami de yer alıyor. Bunlardan biri de Kaya Çelebi Camiidir. 17. Yüzyıl eserlerinden olan bu cami iç ve dış mimarisiyle görenleri etkisi altına alıyor. Bu cami tek şerefeli ve kapılarında bitkisel, geometrik motifler yer alır. 1993 yılından sonra restorasyon çalışmaları gerçekleştirilip ibadete açılmıştır.

Selçuklu Devleti Döneminde yapıldığı düşünülen Ulu Cami’in, 14. Yüzyılda inşa edildiği zannedilmektedir. Ancak günümüze kadar varlığını ne yazık ki koruyamamıştır. Camiden geriye yalnızca hayli tahrip olmuş minare ve duvarlar kalmıştır. 

Yine Selçuklu döneminden kalma Halime Hatun Kümbeti önemli tarihi yapılardan biridir. Konik bir yapıda olan bu yapının aynı zamanda kubbesi de vardır. Yapımında kesme taşlar kullanılmıştır. Yapının gövdesi on iki kenarlı şeklinde planlanmıştır. 

Zernek Kalesi aslen altın toprak anlamına gelir. Burada Zernek Beyine ait köşk yer almaktadır. Yöneticiler için özel olarak tasarlanan kalelerden biridir. Kale hakkında günümüze gelen net bilgiler yoktur. Kalenin büyük bir bölümü yıkılmış olsa da görülmeye değer bölümleri de yer almaktadır.

Van’da Kültürel Etkinlikler

Van seyahatinizin güzel ve keyifli geçmesini istiyorsanız iyi bir düzenleme gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda geziniz sırasında farklı deneyimlerle de hayatınızda yeni ufuklar kazandırmak isterseniz Van’da düzenlenen etkinliklere katılım gösterebilirsiniz. Bu etkinliklerden biri olan Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali her yıl Mayıs ayının sonunda düzenlenir. Bu festival Van Gölünde yer alan inci kefali balıklarına özgüdür. Festival son derece renkli sahnelere ev sahipliği yapar. İnci Kefalin neslini korumak adına farkındalık yaratan önemli bir festivaldir.

Emrah ile Selvi Kültür Sanat Festivali, Van’da yer alan Erciş ilçesinin korunması aynı zamanda tanıtılması ve değerlerinin de öne çıkması adına her yıl Haziran ayının ikinci haftası düzenlenen festivallerden biridir. Bu festivalde Aşık Emrah ile Selvi’nin hikayelerine yer verilir. Ünlü sanatçıların da festivale eşlik etmesiyle birlikte keyifli anlara tanıklık edersiniz.

Van’da her yıl Mayıs ayının sonunda düzenlenen Kanispi Bal, Ceviz ve Doğa Festivali Çatak ilçesinin tarihi ve kültürel dokusunu en iyi şekilde tanıtan festivaldir.

Erçek Gölü Flamingolar Göç Festivali her yılın eylül ayında gerçekleşir. Burada birçok sayıda flamingoyu bir arada görme fırsatınız olur. Nesli tükenmekte olan kuş türlerinden biridir. Bu nedenle farkındalık yaratılması adına oluşturulan festivallerdendir.

Akdamar Adası Ayin Törenleri, Van’da yer alan Akdamar Adası üzerinde bulunan Akdamar Kilisesi’nde her yıl Eylül ayında düzenlenir. Bu törenlere hem yurt içinden hem de yurt dışından gelen misafirlerin büyük bir ilgisi vardır. 

Van’da Konaklama

Doğu Anadolu Bölgesi üzerinde yer alan ve en güzel şehirlerden biri olan Van hem tarihi hem de kültürel miras noktasında oldukça geniştir. Van Gölü, Van kedisi, Kaleleri, kahvaltıları olmak üzere seyahat severler için eşsiz bir deneyimin tadına vardırır. Şehir merkezinde yer alan otelleri genellikle turistlerin çok fazla tercih ettiği noktalardır. Böylece gitmek istediğiniz yerlere de kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Van Gölü yakınlarında da konaklayabileceğiniz oteller mevcuttur. 

Daha uygun bir konaklama alanı istiyorsanız bunun için apart otelleri veya ev kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Otellerde ek ücret ödemesi yaparak havaalanına transfer işlemlerinizi de oldukça iyi bir şekilde sağlarlar.

Van Lezzetleri

Van, oldukça zengin bir yemek kültürüne sahip şehirdir. Her damak zevkine uygun lezzetlerle karşılaşmanız mümkündür. Doğu Anadolu Bölgesine ait olan ve en büyük şehirlerinden olan Van, farklı mutfakların bir araya gelmesiyle birlikte eşsiz bir lezzet haritası oluşturmuştur. Van denildiğinde akla ilk olarak Van’ın meşhur kahvaltısı akıllara gelir. İpek Yolu üzerinde yer alan Van kahvaltı kültürünün oluşmasında büyük bir rol oynamıştır. Bu kültür de tarihten günümüze kadar değişmeden gelmeyi başarmıştır. 

Van kahvaltısı sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurt dışı üzerinde de bir hayli meşhur kahvaltılardan biridir. Avrupa’nın hemen hemen birçok şehrinde Van kahvaltı sofraları görebilirsiniz. Bu kahvaltının temel özelliği ise bütün ürünlerin doğal malzemelerden hazırlanıyor olmasından kaynaklıdır. Van balı, süt, kaymak, tereyağı, otlu peynir, murtuğa, kavut gibi farklı birbirinden leziz ürünler yer alır. Taş fırınlarda pişirilen lavaş ekmekleriyle servis edilir. Unutulmaz bir kahvaltı deneyimi yaşarsınız.

Van’ın kendine özgü kültürel anlamda önemli lezzetli yemekleri vardır. Et ve sebze ağırlıklı tüketim mevcutken hamur işleri de son derece önemlidir. İklim şartları da göz önüne alındığı için şehirde hayvancılık yaygındır. Bu nedenle et ve süt ürünleri de bol miktarda yer alır. Van Gölü’nde yetişen inci kefali de yörenin en lezzetli balıklarındandır. Tandırda pişirilen inci kefali en ünlü yemekleri arasında yer alır.

Viril, mercimek, kavurma ve salça ile hazırlanan Van’ın yöresel çorbalarından biridir. Erçiş yöresine ait olan ayran aşı ise yemek öncesi sofralarda bulunan oldukça keyifli lezzetler arasında yer alır. Aynı zamanda mercimek ve sarımsaklı yoğurtla hazırlanan sengeser, kavurmalı uşgun ekşilisi, kurut köftesi, murtuğa, kaşık tatlısı, helise, çılış pilavı, ciğer köftesi, borani, erik kızartması yöreye özgü tatmanız gereken birbirinden harika lezzetlerdir.

Van’da Ulaşım

Van Doğu Anadolu Bölgesi’nde en kalabalık şehir unvanına sahip olmasıyla birlikte şehir içi ulaşımları da oldukça iyi bir şekilde gelişmiştir. Van kentinde genellikle minibüs, belediye otobüsü, özel halk otobüsü ve taksiler ulaşım için tercih edilmektedir. 

Otobüs ile Ulaşım

Van’da son yıllarda belediyenin de çalışmaları sonucunda seferler oldukça sıklaşmıştır. Şehir içi ulaşım noktasında da son derece kolaylık sağlar. Aynı zamanda tarihi mekanlara gitmek isterseniz de sizleri rota üzerine ulaştırır. Belvan Kart kullanımıyla Van’daki özel ve belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

İzmir Havaalanına Ulaşım Olanakları 

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından ESHOT firması İzmir kent merkeziyle havalimanı arasında belediye otobüsü seferleri düzenlemeleri gerçekleştirir. 200 numaralı Mavişehir ve Havalimanı otobüsünü, 202 numaralı Cumhuriyet meydanı ve Havalimanı, 204 numaralı Bornova Metro ve Havalimanı otobüslerini ulaşım için kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

İzmir’den Van’a Uçuş Kaç Saat Sürer?

İzmir’den Van üzerine 2 saat 5 dakika olmak üzere uçuşlar yer alır. Ancak aktarmalı uçuşlarda bu süre zarfı daha da uzayabilir. Aynı zamanda kötü hava koşulları nedeniyle de rötar yapma durumları söz konusu olabilir.

İzmir Van Arası Kaç Km?

İzmir ve Van arası 1777 km kadar uzaklığa sahiptir.

Van’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Van’a gitmeyi planlıyorsanız bölgenin iklim şartlarını da göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Van, karasal iklime sahiptir. Bu nedenle karlı gün sayısı da bir hayli fazladır. Kış turizmi de oldukça önemlidir. Ancak tarihi eserleri de rahatça gezmek istiyorsanız yaz aylarını tercih edebilirsiniz. Uyguna bilet almak adına önceden rezervasyon seçeneklerinden faydalanmayı unutmayın.

Van’da İklim Nasıldır?

Van’da karasal iklim hakimiyeti söz konusudur. Kışları sert ve oldukça uzun geçer. Özellikle şehirdeki çok yüksek bölgelerde kışları daha da sert geçer. Kışları 150 güne yakın 0’ın altında dereceli havalar vardır. Yazları ise kuraktır. 

izmir_van

Van Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

-2 °C

-2 °C

Uçuş süreleri

2 sa 10 dk

1 sa 40 dk

2 sa 25 dk

2 sa 10 dk

2 sa 40 dk

1 sa 5 dk

2 sa 40 dk

2 sa 55 dk

2 sa 50 dk

3 sa 25 dk

İzmir Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

11 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

İzmir çıkışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.558,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.092,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.131,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.964,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.349,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.169,38TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.011,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.301,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla

Van varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.434,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.379,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.632,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.707,31TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis