Japonya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Japonya varışlı yurt dışı uçak biletleri

9.313,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
12.064,13TRY'den
başlayan fiyatlarla
29.366,05TRY'den
başlayan fiyatlarla

Doğu Asya’daki en göz alıcı yerlerden biri olan Japonya, kültürü, yiyecekleri ve doğa atmosferi ile çokça turist alan bir ülkedir. Ada ülkesi olarak anılan ülke, gezmeyi seven insanlar için oldukça uygundur. Farklı kültürleri öğrenerek kendi bilgisini geliştirmek isteyen kişiler, Japonya’ya giderek farklı bir gezme deneyimine ulaşır. Dünyanın en yüksek dağı olan Fuji, Japonya’da yer alır. Çok gelişmiş bir ülke olmasıyla öne çıkan Japonya, özellikle teknolojik olarak dünyaya yön verir. Ülkenin mimari yapısı da oldukça ilginçtir ve insanların dikkatini çok çeker. Renkli ve ışıltılı olan şehir hayatı, gezginler için oldukça eğlenceli zaman geçirme fırsatı sunar. Ülkenin kırsalında bulunan alanlar da son derece ilgi çekicidir. Yeşilin binbir tonunun yer aldığı Japonya, insanların birçok beklentisini karşılar. Doğa, kültür ve birbirinden lezzetli yemekler Japonya kültürünün bir parçasıdır. Gezilecek yerler noktasında geniş bir fırsat sunan ülke, siyasi bakımından da oldukça güçlü bir coğrafyadır. Ada ülkeleri arasında en kalabalık yerlerden biri olarak dikkat çeker.

Özellikle Uzak Doğu’ya ilgi duyan kişilerin dikkatini çeken Japonya, ada ülkesi olarak gezginler için büyük bir kaynaktır. Giderek artan turizm hizmetleriyle dikkat çeken ülke, güneşin ülkesi lakabı ile anılır. Oldukça güzel bir coğrafyaya sahip olan ülke, gelişmiş özellikleri ile dünyada en çok tercih edilen yerlerden biridir. Ülke özellikle kültürüyle kullanıcılar için dikkat çekici bir noktada yer alır. Geniş bir turistik imkanı olan Japonya, mabet ve tapınakları ile göz alıcı bir etkiye sahiptir. Adalardan oluşan Japonya, aktif volkanlar bakımından da oldukça zengindir. Gezmeyi seven kişiler için turizm bakımından yüksek keyif veren bölge, kültürüyle insanların ilgisini kazanır. 400 adadan oluşan Japonya, büyük bir ekonomiye sahip olmasıyla da dikkat çeker. Dağlarla kaplı olan ülke, doğasıyla büyüleyici bir etki bırakır. İnsanlar dünyanın dört bir yanından Japonya uçak bileti alarak güvenilir bir yolculuk hizmetinden yararlanabilir. Farklı bir kültürden oluşan ülke, mimari dokusuyla da insanlar için kusursuz deneyim yaratır.

Japonya Uçuş Bilgileri

Japonya’ya dünyanın hemen her yerden hava yolu ile ulaşım mümkündür. Ada ülkesi olan ülke Türkiye’ye uzak bir konumda yer alır. Bu nedenle turistler genellikle uçak yolu ile ulaşımı tercih eder. Oldukça konforlu olan uçaklar, güvenilir bir şekilde ulaşımı sağlar. Uçuş hakkındaki detaylar ülkelere göre değişiklik gösterir. Çok eski bir tarihe sahip olan Japonya, Doğu Asya’nın en çok dikkat çeken ülkeleri arasında yer alır. Bu nedenle ülke dünyanın dört bir yanından turist alır. İnsanlar Japonya’nın kültürünü, tarihi ve yemeklerini büyük bir ilgiyle karşılar. İstanbul ve Ankara üzerinden Japonya’ya direkt ve aktarmalı uçuşlar bulunur.

Turistler kendi konforuna uygun bir uçuş stili seçerek uçak konforundan yararlanabilir. Tokyo, Osaka, Sendai, Dukuoka, Hiroşima, Sapporo, Okinawa, Nagoya şehirlerine Türkiye üzerinden ulaşım mümkündür. Turistler gezmek istedikleri yere ve kültürel etkinliğe uygun bir şehir seçimi yaparak varış noktasını seçebilir. Bu şehirler üzerinden tren aracılığı ile şehir değişikliğini de rahatlıkla yapabilirler. Tokyo uçuşları İstanbul’dan 11 saat 40 dakika, İzmir’den 14 saat 15 dakika, Ankara’dan 14 saat sürmektedir. İzmir’den Osaka kentine ise 14 saat 30 dakika, Ankara’dan ise 14 saat 35 dakika uçuş fırsatları bulunmaktadır.

Japonya’da Gezilmesi Gereken Yerler

Japonya, turistik açıdan birçok insanı çeken bir ada ülkesidir. Başkenti Tokyo’da yer alan Meiji Tapınağı, 70 hektardan oluşan ormanlık bir alan içerisinde yer alır. Çok eski bir tarihe dayanan tapınak, imparator Meiji ve eşi Shoken’in ruhlarına adanmış olan bir yapıdır. Şinto tapınağı olarak anılan yapı, 1915 senesinde yapılmaya başlanmıştır. Beş yıllık bir hazırlık döneminden sonra ortaya çıkarılan tapınak, büyüleyici bir görünüme sahiptir. Tipik bir imparatorluk anıtı olarak dikkat çeken yapı, geleneksel Japon mimari kültürünü ortaya koyar. Nagare zukuri tarzı bir mimari anlayışa sahip olan tapınak, bakır malzemeden yararlanılarak inşa edilmiştir. İkinci Dünya Savaşı esnasında yaşanan hava saldırıları sonucunda tapınak bazı hasarlara maruz kalmıştır. 1958 senesinde yaşanan tahribatı azaltmak ve eski görünümüne kavuşturmak üzere restore edilmiştir. Restore edildikten sonra turistler için ziyarete açık hale getirilmiştir. Ueno Park da Tokyo’da mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. 1873 senesinde kurulan park, kiraz ağaçlarıyla kaplı olmasıyla dikkat çeker. Bahar aylarında oldukça renkli görüntüler yaratan ağaçlar, turistler için iç açıcı bir hava yaratır. Japonya’nın başkenti olan Tokyo üzerinde çok sayıda gezilecek yapı bulunur. Ülkenin en büyük sanat müzesi olan Tokyo Ulusal Müzesi, turistlerin ilgisini çeken kültürel alanlardan biridir. 1872 yılında kurulan müze içerisinde arkeolojik koleksiyonlar bulunur. 110 bin nesnenin içerisinde yer aldığı müze, sanatsal ve kültürel anlamda büyük bir öneme sahiptir.

Japonya’da mutlaka gezilmesi gereken yerlerden biri de Osaka’dır. Osaka’da yer alan tarihsel yapılar, turistlerin büyük ilgisiyle karşılaşmaktadır. 1583 senesinde General Toyotomi Hideyoshi tarafından inşa edilen Osaka Kalesi bu yapılardan biridir. Tarihsel olarak büyük bir önem taşıyan yapı, turistlerin mutlaka gezmesi gereken yerlerden biri olarak dikkat çeker. 1 kilometrekarelik alanı kapsayan kale, 58 metre yüksekliğindedir. 1583 ile 1868 seneleri arasında kale aktif olarak kullanıma açık şekilde hizmet vermiştir. Toyotomi’nin 200 bin kişilik Tokugawa ordusuna geçit vermeyen kale, zamanla şehrin simgesi haline gelmiştir. Kinkakuji isimli yapı da Osaka’da yer alan önemli sembollerden biridir. Budist inancını temsil eden yapı, Rinzai mezhebine aittir. Önemli bir dini sembolü barındıran yapı, 1994 senesinde UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne alınmıştır. 15. yüzyılda yaşanan savaşlar nedeniyle yapı ağır hasar görmüş ve kısa süre sonra aslına uygun bir şekilde yenilenmiştir. Tsutenkaku isimli kule de Japonya’nın önemli turistik merkezlerinden biridir. 1912 senesinde inşa edilen kule, Asya kıtasında yer alan en yüksek ikinci yapı olarak dikkat çeker. Teleferik sistemi ile lunaparka bağlanarak turistler için keyifli zaman geçirme merkezi olarak bilinir. 1956 yılında kule Tachu Naito tarafından yeniden inşa edilerek insanların hizmetine sunulmuştur. Japonya’nın en yüksek dağı olan Fuji, en çok turist alan yerlerden biridir. Aktif olan yanardağ, UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’nde yer alır.

Japonya’da Mutlaka Tadılması Gereken Yiyecekler

Japonya dünyada gezilecek yerleri ile olduğu kadar mutfağıyla da ünlüdür. Birbirinden lezzetli yiyeceklere sahip olan ülke, dünya mutfağını etkileyen tarifler sunar. Turistler Japonya’ya gittiklerinde bu lezzetlerden mutlaka yararlanmaları gerekir. Bu yemeklerin en başında sushi gelir. Sushi tüm dünyada severek tüketilen yiyecekler arasındadır. Oldukça lezzetli bir yapıya sahip olan yiyecek, Japonya’da mutlaka tadılmalıdır. Sushi’nin birçok farklı versiyonu bulunduğu için herkes kendi damak zevkine uygun bir sushi çeşidine kolaylıkla ulaşabilir. Profesyonel şefler tarafından Japonya’da hazırlanan bu lezzet kusursuz bir etki bırakır. Çiğ balık, pirinç ve yosundan elde edilen tarif farklı versiyonlara sahiptir. Miso çorbası da Japon yemek kültüründe en sık rastlanan yemeklerden biridir. Bu çorba günün her saatinde yan öğün olarak yerel halk tarafından tüketilir. Farklı lezzetlerin bir araya getirilmesinden elde edilen lezzet damakta bir şölen yaratır. Soba adı verilen Japon makarnası da turistlerin mutlaka denemesi gereken lezzetler arasındadır. Buğday ve karabuğday unundan elde edilen hamurun noodle şeklinde kesilmesi ile hazırlanır.

Farklı bir teknik ile pişirilen gohan, Japonya’da en çok tüketilen yiyeceklerden biridir. Pirinç pilavı olarak da adlandırılan bu lezzet, farklı ürünlerin eklenmesi ile farklı tarifler oluşturularak hazırlanabilir. Japon yemek kültürünün ana yemeklerinden biri olarak adlandırılan sashimi, çiğ balık olarak da bilinir. Genellikle somondan elde edilen tarif, soya sosu ve wasabi ile servis edilir. Taze bir balıktan yararlanılarak hazırlandığında kusursuz bir lezzet oluşması sağlanır. Eriştenin çorba içerisinde sunulması ile elde edilen ramen, Çin kökenli bir yemek olmasına rağmen Japonya’da da oldukça sık bir şekilde tüketilir. Bu nedenle Japonya seyahatinde mutlaka denenmesi gereken yemekler arasında sayılır. Ülkenin geniş bir bölümünde bulunan tarif, her yörede farklı bir sunuma sahiptir. Gyoza adı verilen içi sebze ve etle dolgulu hamurların kızartılmasıyla elde edilen lezzet, Japonya’da yenilmesi gereken yiyeceklerden biridir. Japonya’nın dünya mutfağında yer edinmesini sağlayan tempura, deniz mahsullerinin ekmek kırıntıları ile harmanlanmasından elde edilir. Oldukça lezzetli bir tarif olan tempura, mantar ve sebze eşliğinde tüketilir.

Japonya’da Konaklama

Japonya’ya giden insanların aklındaki en büyük soru işaretlerinden biri konaklamadır. Konaklama bir yere turist olarak giden kişiler için son derece önemli bir konudur. Japon kültürünü yansıtan mimariler, konaklama ile turistler için keyifli bir hizmet vermektedir. Geleneksel tarzı yansıtan çok sayıda mimari yapı ülke içerisinde yer alır. Kültürü tam anlamıyla hissetmek isteyen kişiler bu yapılarda konaklayarak keyifli bir tatil geçirebilir. Ryokan adı verilen Japon misafirhaneleri, ülke içerisinde oldukça yaygındır. Bu yapılar geleneksel bir Japon evi şeklinde dizayn edilmiştir. Turistler bu mimari tasarımlar içerisinde kültürü yaşayarak hissedebilir. Bu nedenle Japonya’ya gelen turistler genellikle bu konaklama tipini seçerek Futon ve Tatami matları üzerinde uyuyabilir. Minshuku adı verilen Japon pansiyonları da turistler için son derece konforlu seçeneklerden biridir. Bu pansiyonlarda genellikle kahvaltı hizmeti mevcuttur ve Japon aileler tarafından işletilir. Oldukça samimi bir yapısı olan pansiyonlar turistlerin uğrak noktalarından biridir.

Shukubo adı verilen tapınaklarda da konaklamak mümkündür. Budist tapınaklardan oluşan Shukubo’lar birbirinden ayrılan özelliklere sahiptir. Bazı tapınaklar oldukça sade bir tasarıma sahipken bazı tapınaklar ise oldukça lükstür. Turistler kendilerine uygun bir tapınak seçimi yaparak konforlu bir konaklama hizmetinden yararlanabilir. Bu tapınaklarda meditasyon hizmeti de alınabilmektedir. Nara ve Kyoto bölgesinde sık sık yer alan tapınaklar, konaklama fırsatları ile dikkat çeker. Japonya’da bu geleneksel konaklama tiplerinin dışında Avrupa tarzı oteller de mevcuttur. Oldukça modern bir dizayna sahip olan oteller, kullanıcıların alışkanlıklarına uygun şekilde düzenlenmiştir. Farklı şeyler denemekten hoşlanmayan ve konforuna uygun hareket etmek isteyen kişiler otelleri tercih ederek konaklayabilir. Tüm bunların yanı sıra Japonya’da ev kiralama seçeneği de yaygın bir şekilde kullanılır. Japon stiline uygun biçimde döşenen evler, turistlerin özgür hareket edebileceği alanlardan oluşur. Hostel tipi konaklama seçenekleri de ülkede bulunan hizmetlerden biridir. Hostellerde dayanışma ve birlikte yaşam kültürü oldukça yaygındır. Bu kültürden hoşlanan turistler, oldukça uygun olan hostel seçeneğinden yararlanabilir.

Japonya’da Ulaşım

Dünya üzerindeki en gelişmiş ray sistemlerine sahip olan Japonya, ulaşım konusunda trenin en çok kullanıldığı yerlerden biridir. Turistler ülke içerisinde en çok raylı sistemlerden yararlanarak gideceği noktaya rahatlıkla ulaşabilir. Oldukça sistemli bir yapıya sahip olan raylar, hızlı bir şekilde ulaştırma hizmeti verir. Turistler gitmek istedikleri noktaya rahatlıkla ulaşarak gezi keyfinin tadını çıkarabilir. Japonya’da raylı sistemlerin dışında taksi ve otobüs sistemleri de oldukça kapsamlıdır. Raylı sistem tercih etmek istemeyen kişiler otobüs ve taksi hizmetinden yararlanabilir. Bu sistemlerde dünyada olduğu gibi çalışmaktadır. Japan Rail Pass sistemine sahip olan ülke, Japonya içerisinde raylı sistemler ayrıcalığı ile şehirlerarası seyahat imkanı verir. Mizuho ve Nozomi şehirleri hariç ülke içerisindeki diğer yerlere sınırsız gezi hakkı tanır. Bu sayede turistler Japan Rail Pass ile istedikleri şehri kolaylıkla gezebilir.

Japonya’ya diğer ülkelerden uçak ile ulaşım mümkünüdür. Kuzey, Güney Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya’dan Japonya’ya hava yolları aracılığı ile ulaşılır. Oldukça uzak bir bölgede yer alan Japonya, uçak biletleri ile konforlu bir ulaşıma sahiptir. Ülkeye direkt uçak biletleri de aktarmalı uçak biletleri de mevcuttur. Kullanıcılar kendi konfor ve bütçelerine uygun bir bilet seçimi yaparak Japonya’ya ulaşabilir. Şehir içinde birçok ulaşım imkanı bulunan ülke, gezginler için kolaylaştırıcı sistemleri ile dikkat çeker. Hızlı tren sistemleri bulunan Japonya’da ray sistemleri sayesinde ülkenin her yeri rahatlıkla gezilebilir. Bu nedenle ülke çok turist alan bir yapıya sahiptir. Ulaşım konusunda sunduğu uygun rakamlar ile bilinen Japonya, turist olarak gezmek isteyen kişiler için ülke içerisinde pratik çözümler sunar.

Japonya’ya Gitmeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Dünya üzerinde en çok dikkat çeken kültürlerden biri olan Japonya, turistler için merak uyandırıcı bir ülkedir. Japonya’ya gitmeden önce turistlerin bilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bu hususlar dikkate alındığında keyifli bir gezi geçirmek mümkündür. Japonlar oldukça misafirsever ve nazik insanlar olarak bilinir. Bu nedenle ülkeye gitmeden önce herhangi bir çekince duymak gereksizdir. Japonya’da en yaygın dini inançlar Şintoizm ve Budizm olarak bilinir. Bu dinlerin temelinde iyilik ve iyiliği yayma düşüncesi olduğu için insanlar ibadet gereği de iyi düşünce tarzını benimser. Hafta sonu Japonya’da eğlence hayatı son derece hareketli bir hal alır. Eğlenmeyi seven Japonlar, bu günlerde sokaklarda keyifli etkinlikler yapar. Ülke içerisinde hafta içi ise son derece sakin bir şekilde geçer.

Japonya’ya turist olarak giden kişiler İngilizce konuşarak rahatlıkla anlaşabilir. Özellikle Tokyo’da ingilizce ile kolaylıkla iletişim kurulabilir. Metro istasyonlarında bulunan İngilizce yönlendirmeler de turistlerin işini oldukça kolay hale getirir. Japon teknolojisi uzaktan gelen turistler için oldukça şaşırtıcı bir etki yaratır. Dünyanın teknoloji anlamında en gelişmiş ülkelerinden biri olan Japonya, on katlı metro istasyonları ile dikkat çeker. Raylı sistemler konusunda oldukça profesyonel bir hizmet veren ülke, atari salonlarıyla da turistleri şaşırtır. Ülke içerisinde oldukça sık karşılaşılan atari salonları, keyifli vakit geçirmek için birebirdir. Japonya’nın başkenti olan Tokyo’da şehrin mimari yapısı oldukça dikkat çekici bir havaya sahiptir. Turistler Tokyo’da oyuncak bir kentin içindeymiş hissine kapılabilir. Oldukça yüksek binalardan oluşan şehir alışkın olmayan turistler için ilgi çekici bir görünüme sahiptir. Ülkenin kırsalında yer alan bambu ormanlar da turistler için oldukça ilgi çekicidir.

Japonya Gezisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Japonya’ya gitmek isteyen kişilerin merak ettiği birçok soru bulunmaktadır. Bu soru işaretlerinden ilki ve en çok merak edileni uçak bileti fiyatlarıdır. Japonya ada ülkesi olduğu için en kolay ulaşım uçak yoluyladır. Uzak bir mevkide olması nedeniyle de turistler en çok hava yolunu tercih eder. Japonya uçak biletleri 69 gün öncesinden avantajlı fiyatlarla satın alınabilir. Kullanıcılar gidecekleri tarihten çok önce biletlerini satın alırsa oldukça uygun fiyatlar ile karşılaşabilir. Bu nedenle seyahat tarih belli olan turistlerin önceden biletlerini almaları önerilir.

Japonya ile ilgili en çok sorulan sorulardan biri de uçuş saatidir. Gitmek istediğiniz noktaya göre değişiklik gösteren bir konu olan uçuş saati, Türkiye’den 12 ile 14 saat arasındadır. Türkiye’den Japonya’ya; Ankara, İstanbul ve İzmir’den ulaşım mümkündür. Bu şehirlerden Japonya’nın merkez şehirlerinden olan Tokyo ve Osaka’ya uçuşlar mümkündür. Japonya ile ilgili merak edilen konulardan biri de para birimi ve yaşam standartlarıdır. Japonya’da lüks bir tatil geçirmek isteyen kişiler daha fazla para harcayabilir ancak genel yaşam standartları turistleri zorlayacak şekilde değildir. Bu konu tamamen turistlerin tercih ettiği tatil biçimine göre değişiklik gösterir.

Japonya’da Yapılabilecek Aktiviteler

Japonya’da yapılabilecek birçok aktivite bulunur. Turistler bu aktivetelerden yararlanarak oldukça keyifli bir deneyim yaşayabilir. Uzak bir kültürden oluşan Japonya, farklı aktivitelerden hoşlanan kişiler için son derece uygun bir bölgedir. Kimono kiralamak Japonya’da yapılabilecek en basit etkinliklerden biridir. Ülkenin kültürüne ait olan bu giysi, oldukça hoş bir görünüm yaratır. Kimono ile sokaklarda gezerek turistlerin, ülke kültürünü tam anlamıyla yaşayabilmeleri mümkündür. Ryogoku Kokugikan bölgesinde sık sık sumo güreşi düzenlenir. Bu gösterileri izlemek turistler için son derece eğlenceli olabilir.

Japonya’da yapılması gereken en önemli aktivitelerden biri tapınakları gezmektir. Turistler bu tapınakları gezerek ülkenin tarihine ve kültürüne yakından ulaşabilir. Bu nedenle tapınaklarda gezmek ve mümkünse konaklamak herkes tarafından gerçekleştirilmesi gereken deneyimler arasında yer alır. Tapınaklarda isteyen turistler ayinlere katılarak ülkenin dini görüşüne olan saygılarını gösterebilir. Ülkede deneyimlenmesi gereken yerlerden biri olan hamamlar, yıkanmak için son derece keyifli alanlardır. Oldukça temiz insanlar olan Japonlarda hamam kültürü oldukça gelişmiştir. Dünyanın en lezzetli etlerinden biri olan Kobe bifteği, Japonya’da mutlaka denenmesi gereken tatlardan biridir. Bira ile beslenen inekler oldukça lezzetli bir tada sahip olduğu için turistler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanır. Ülke içerisinde müze kültürü de son derece yüksek olduğu için turistler mutlaka müze gezisi yapmalıdır. Müzelerde Japon tarihi, arkeolojisi ve sanatını anlamak mümkündür. Kültürel bir seyahat anlayışı taşıyan kişiler özellikle bu müzeleri gezerek kusursuz bir keyif yaşayabilir.

Japonya’da Araç Kiralama

Japonya içerisinde ulaşım oldukça pratiktir. Şehrin hemen her yerinde bulunan tren rayları şehirler arasında kolay bir şekilde ulaşım sağlar. Bazı turistler tren aracılığı ile değil, özel araç kiralayarak gezmeyi tercih edebilir. Bu nedenle şehir içinde araç kiralama oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Ülkenin hemen her ülkesinde araç kiralama noktaları bulunur. Turistler kolaylıkla araba kiralayarak konforlu bir gezinin keyfini çıkarabilir. Kalabalık bir ülke olması nedeniyle de araç kiralama çok sık tercih edilen bir gezi yöntemi olur. Araç kiralama yöntemi ile şehrin kalabalığından biraz daha uzak kalarak görülmek istenen yerler rahatlıkla gezilebilir.

Araç kiralama konusunda turistlerin işlerini kolaylaştıran ülke, çevrim içi araba kiralama imkanına sahiptir. Turistler gitmeden önce araç kiralayarak uçaktan indikleri anda istedikleri gibi gezme fırsatına erişir. Rezervasyon sistemine sahip olan arabalar pasaport kontrolünden sonra rahatlıkla kullanılabilir. Tokyo, araç park etme alanları bakımından zengindir. Bu sayede turistler gezileri sırasında rahatlıkla araçlarını park ederek konforlu zaman geçirebilir.

japonya

Japonya Hava Durumu

04 Aralık 2023

Sun

10 °C

8 °C

Uçuş süreleri

8 sa 35 dk

Tokyo

Ankara

14 sa 10 dk

Alternatif uçuşlar

Japonya varışlı yurt dışı uçak biletleri

9.313,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
12.064,13TRY'den
başlayan fiyatlarla
29.366,05TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis