Kanada Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Kanada varışlı yurt dışı uçak biletleri

10.801,49TRY'den
başlayan fiyatlarla

Kanada Uçak Bileti

Kanada Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kanada Amerika’nın kuzey kıtasının yarısını kaplayan bir ülke konumundadır. Dünya geneline bakıldığında Rusya’dan sonraki en büyük ikinci ülkedir. Başkenti Ottawa’dır. Kanada’da hem İngilizce hem de Fransızca olarak iki resmi dil hakimdir. Bununla birlikte dil şehir ve eyaletlerdeki resmi işlerde yine farklılık göstermektedir. Uzak Doğu’dan en çok göç alan ülke konumundadır. Bu nedenle Çince konuşanların sayısı da bir milyona ulaşmıştır. 

İklim olarak Alaska’ya yakın olduğu için soğuk bir ülkedir. Toronto’nun iklimi daha da soğuktur. Yazın en yüksek sıcaklık 20-30 derecedir. Kışın ise -15 ve -25’leri görebilir. Her ne kadar ülke soğuk olsa da insanları o denli sıcak bir ülkedir. Kanada için kullanılan bir ifade olan “Mars kadar soğuk ülke” ifadesinin çıkış olayı 1947 yılında Yukon’da kayıtlara geçen ısısının -63 derece olmasıdır. Neredeyse Mars ile aynı ısıya sahiptir. Bu orada yaşayan öğrencilerin eğitim yaşamlarını biraz zorlamaktadır. Ülkenin yürüttüğü çalışmalar ise onların bu zorlu süreçlerini kolaylaştırmak adınadır. 

Kanada dünya genelinde en hızlı gelişen ülkeler arasında ilk sırada yer alır. Modern bir hayat anlayışına sahip olan ülke insanı istediği yaşam standartlarına sahiptir. Ekonomik koşulları refah düzeyinde olduğu için günlük yaşamda sakinlik ve huzur atmosferini hissedebilirsiniz. İnsanların bu sakinlikleri ve mutlulukları ülkenin adını daha çok duymanıza neden olur. 

Kanada, Suudi Arabistan ile Venezüella’dan sonra en çok petrol rezervine sahip üçüncü ülkedir. Ayrıca ülke dünyanın en büyük yüzölçümüne sahiptir. Bu geniş yüz ölçümüne olabildiğince ağaç dikilmiştir. Buradan çıkışla ağaç devleti olarak da bilinir. Bu yüzölçümü içinde birçok göl de mevcuttur. Neredeyse dünyadaki toplam göllerinden daha fazla göle sahiptir. Kanada da doğada sahipsiz kedi ya da köpek bulunmaz. Sincaplar, kazlar, rakun ve ördekler şehir hayatında karşınıza her an çıkabilir. Son derece doğal ama bir o kadar da modern yaşama sahip olan bir anlayış hakimdir. 

Ülkede ırkçılığa yer yoktur. Aksine sosyal ilişkiler son derece kuvvetli ve sağlamdır. Eşcinsel evliliğin olduğu ülkelerin başında gelir. İnsanlar arasında kültürel ve cinsel ayırım yoktur. Birbiri ile iletişim halinde iken isimleri ile hitap edilir. Misafirperver bir toplumdur. Akşam yemeklerinde kalabalık masaların, birbirleri ile ev ziyaretleri yapmaları Türk kültürü ile benzerlik göstermektedir. 

Kanada Tarihi Yerler

Tüm dünyada bulunan 7’den 70’e her insan tarafından bilinen Niagara şelalesi gideceğiniz ilk yerlerden biri olmalıdır. Bununla birlikte Kanada’nın Alberto eyaletinde bulunan dinozor eyalet parkı UNESCO Dünya Mirası listesinde yer almaktadır. Dünyanın en büyük dinozor mezarlıkları olarak bilinen bölge haline gelmiştir. 

Gastown şehrin bilinen en eski yerleşim yerlerindendir. Birçok tarihi yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Popüler turistik nokta olarak görülmektedir. Kanada tarihinde gerçekleşmiş pek çok olaya tanıklık eden meydanda restoranlar, gece kulüpleri ile doludur. Nitobe Anıt Bahçesi Japon felsefesi ve mistik atmosferi ile doğa harikası olarak tasarlanan bahçede, lotus çiçekleri ile renklendirilmiştir. Dr.Sun Yat-Sen Klasik Çin Bahçesi özel bitkiler ile bezenmiştir. Dengeli ve sembolik olarak bir araya getirilmiş olan bahçe Taiz felsefesinden esintiler barındırmaktadır. 

Ve bir muhteşem yapı daha ile orta çağ kalesini anımsatan Casa Loma şu an müze olarak ziyaretçilere kapılarını aralamıştır. 100 odası ve onlarca banyosu bulunan kalenin tünelleri ve ahırları da son derece ilgi çekicidir.

Kanada’da Görülmesi Gereken Yerler

Yüzölçümü ile dünyanın en büyük konumuna sahip ikinci ülkedir. Bu nedenle ormanlık alanları ve doğal güzellikleri ile kendine hayran bırakmaktadır. Ayrıca göl sayılarının fazla olması da bir başka güzel yanıdır. Niagara şelalesi sizi büyüleyen bir başka güzelliktir. Doğal yaşam alanlarının yanı sıra parkları çok geniş alanlara konuşlandırıldığı için yürüyüşler yapabilir, bisiklete binebilirsiniz. Yapılan bu parklar size tüm imkanlarını sunmaktadır. Niagara şelalesi Kanada’nın Ontario eyaletinde bulunur. Birçok filme konu olmuştur. Marilyn Monroe Niagara adlı filminde o dönemlerde gündemde büyük ilgi toplamıştır. Ayrıca Superman ve Karayip Korsanları filmine de ev sahipliği yapmıştır. Bu devasa şelale 12 bin yıllık bir geçmişe sahiptir. Bu nedenle eğer Kanada’ya gidecek iseniz mutlaka listenin başında yer alması ve gidilesi bir yerdir. Gökkuşağının ve Niagara şelalesinin birleşmesi ile ortaya çıkan manzara eşsiz bir güzelliğe ev sahipli yapmaktadır. 

Dünyanın en uzun caddesi Kanada’da yer alan Yonge Street, 1790’lı yıllara ait bir geçmişi vardır. Cadde Guinness rekorlar kitabına adını yazdırarak dünyanın en uzun caddesi unvanına sahip olmuştur. Aracınızla 40 dk. süren bu yolculuğu, yürüyerek 9 saatte tamamlayabilirsiniz. Bu uzun caddede yok yoktur. Alışveriş, yemek, eğlence gibi ihtiyacınız olan tüm alanları bulabilirsiniz. 

Quebec City Kanada’da yer alan ve Fransızca konuşulan eyaletlerden biridir. Eyalette bulunan mimari yapı 1600 yıldır ayakta durmayı başarmıştır. Burada sokaklar ve caddeler büyük bir özenle korunmuştur. Şehir Arnavut kaldırımları ile meşhurdur. Burada bulunan Frontenac Şatosu’nu da mutlaka ziyaret etmelisiniz. Stanley Park’ı 1886 yılında kent parkı ilan edilmiştir. Bu parkta bisiklete binebilir, yürüyüşler ve piknikler yapabilirsiniz. 

Kanada’da bulunduğunuzda Manitoba eyaletinde Churchill şehrinin o eşsiz doğal güzelliğine yakından tanıklık etmelisiniz. Kutup ayılarının yaşadığı yerleri de görebilirsiniz. Bu bölgenin turizme katkısı büyük olduğu için şirketler tarafından yılın belli dönemlerinde buraya turistik geziler düzenlenmektedir. Yılın Ekim ve Kasım aylarında balinaları, Temmuz ve Ağustos aylarında ise Baykuşları görebilirsiniz. Hayvan cenneti olarak adlandırılan bu bölgede yağmur kuşunu da Mayıs ve Ağustos aylarında görebilirsiniz. 

Kanada Ulaşım Olanakları

Kanada toplam yüz ölçümü 7.000 kilometreye yakındır. Bir bölgeden diğer bir bölgeye gitmeniz araç ile 7 gününüzü alırken aynı yolu uçakla 7 saatte alabilirsiniz. Ulaşım olanakları bakımından şehir merkezlerinde ulaşım sistemi daha çok gelişmiştir. Birçok eyalette ulaşım ağları sabah saatlerine kadar hizmet vermektedir. Otobüs ulaşımı ile başlayan toplu taşımalarda metro ve taksi de yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca özellikle belirtmek gerekir ki taksi ücretleri oldukça uygundur. 

Kanada’da ulaşım olarak kara, hava, deniz yollu ulaşımlar kullanılır. Yani hava koşullarına göre tasarlanmış ulaşım araçları vardır. Dileyen bisiklet ile de ulaşım sağlayabilir. Toronto-Vancour arasındaki mesafede tren yolu kullanılır. Toplu taşıma ücretlerinde öğrencilere ve yaşlılara indirim yapılmaktadır. 

Havayolu

Tüm büyük kentlerin seyahat ihtiyacını karşılayacak havalimanı bulunur. Hem iç hem de dış hatlar bulunur. Hava ulaşımı ise 300’den fazla havalimanı bulunur. Bu havaalanında uluslararası ulaşım çok az yer alır.

Tren

Kanada’nın eyaletleri birbirlerine trenle bağlanır. Tren biletlerinizi çoğunlukla internet üzerinden satın alıyorsunuz. Bu işlemi de erken tarihlerde yaparsanız daha ekonomik olacaktır. 

Metro

Kanada’da çok büyük bir metro ağı bulunan üç şehir vardır. Bunlar Toronto, Montreal, Vancouver’dir. Olumsuz hava olaylarından etkilenen otobüs ve tramvaylara oranla daha hızlı bir ulaşım sağlar. 

Otobüs

Otobüsler oldukça yaygın olarak tercih edilir ve trene oranla daha uygun olarak görülür. Özellikle küçük kasabalarda otobüs kullanım oranı çok yüksektir. Şehirlerarasındaki uzun mesafeler ve buzlu yolların olmasıyla sizin için en uygun olanı tren olabilir. Her şehrin kendi bölgesine ulaşım sağlamaktadır. Bazı şehirlerde tramvay da mevcuttur. Şehirler ve kasabalar fiyat bakımından farklılık gösterir. 

Feribot

Kanada kıyı bir kesime hakim olması nedeniyle hem halkın hem de araçların taşımacılığı feribotlarla yapılır. Britanya Kolumbiya’sı gibi bölgelerde daha sık kullanılır.

Otomobil

Kanada’da bir başka ülkede alınmış ehliyetin geçerlilik süresi altı aydır. Hali hazırda bulunan ehliyetinizi kullanmadan önce gerekli izinleri ve yasal koşullar kontrol edilir. Ülkede uzun mesafe araç kullanımları hava koşulları dikkate alındığında sorun olabiliyor. Bu nedenle aracınızla gitmek yerine araç kiralama şirketlerine yönelebilirsiniz. Bunun için belli bir bütçe ayırmanız gerekecektir. Ancak yine dikkat etmeniz gereken bir başka husus trafik kurallarının oldukça sert olduğudur. Çünkü trafik cezaları ücretleri ülkede oldukça yüksektir. 

Kanada Kültürel Etkinlikler

Kanada’nın Bloedel Çiçek Konservatuarında, 500’den fazla bitkinin yanı sıra 100’den fazla kuşla birlikte kutlamalar yapılır. Eğlenmek isteyenler için Calaway Park ilk yer olarak ziyaret edilmelidir. Muttart konservatuarı üçgen biçimindeki yapıları çok dikkat çekici özelliktedir. Büyük bir botanik bahçe içinde yer alan konservatuar, bitki tutkunlarının da sıklıkla ziyaret ettikleri yerler arasındadır. Edmonton hayvanat bahçesi şehirdeki tüm canlıların bir arada bulunduğu alan konumundadır. 350 türden farklı hayvan yaşamaktadır. Royal Ontario müzesi Kanada’nın en mükemmel ve en muazzam müzelerinden biridir. Oldukça seçkin bir koleksiyona sahip olan müze, dünya üzerinde birçok seçkin sergilere kapılarını bir süreliğine açmaktadır. 

Toronto Adaları’na feribot ile yolculuk yapabilirsiniz. Kürek, yelken ve yüzme gibi açık hava sporlarını gerçekleştirebilirsiniz. Kanada’nın buz tutan göllerinde de dilerseniz buz hokeyi oynayabilir, patenle kayabilirsiniz. Ontario Gölü 202 km uzunluğundadır. 2007 yılında Unesco tarafından dünya Mirasları Listesine eklenmiştir. 1832 yılına ait olan en eski kanal sistemidir. 

Kanada Konaklama Olanakları

Kanada’ya seyahat için gittiğinizde mutlaka 2 veya 3 ay öncesinden rezervasyon yaparak daha ekonomik yerler bulabilirsiniz. Toronto bölgesi şehir bölgesidir. Ulaşımı kolay ve her bütçeye konaklama imkanı sunar. Yorkville ise ekonomik gücü daha yüksek olarak bilinen bölgedir. Bu nedenle bu bölgede lüks oteller ve beraberinde mağazalar yer alır. Fashion District şehir merkezine ulaşım kolaylığı nedeniyle tercih edilmektedir. Harbourfront bölgesi göl kenarında konumlanmaktadır. Manzaralı odaları ile lüks otellerin beraberinde lüks apartlar ya da daireler olarak da görülür.

Ülke genelinin ekonomik gücü yüksek olduğu ve yaşam şartlarının en üst seviyede olduğu bir ülke olan Kanada’da oteller de aynı ölçüde artış gösterecektir. Konaklayacağınız bölgeye göre bütçenize en uygun oteli veya apartları tercih edebilirsiniz. Kimi bölgelerin yalnızca havaalanına yakınlığı haricinde hiçbir artısı olmadığı ve buna karşılık aynı fiyatlar belirlendiği için dilerseniz araç kiralayıp şehir merkezinde konaklama imkanına erişebilirsiniz. 

Kanada Lezzetleri

Kanada’da yiyecek ve içeceklere çok önem verilir. Yiyecek pahalı değildir bu nedenle daha taze ve sağlıklı yiyeceklere rağbet edilir. Bunlar arasında Somon balığı en meşhur yiyecekler arasındadır. Kanada halkı yemekle birlikte alkol tüketimi yapan bir ülke olduğu için sport barlar daha yaygındır. Kapanış saatlerine kadar ızgara çeşitleri sunulmaktadır. 

Kanada’da tüm dünya mutfağına ait lezzetleri bulabilirsiniz. Ancak Uzak Doğu mutfağı daha çok talep gördüğü için bu lezzetlerin hakimiyeti daha fazladır. Ülke çok fazla göç almasından dolayı her kültürden insanla tanışmanız ve her yemeği bulmanız oldukça kolaydır. Kanada klasiği olarak Tim Hortons kahve zinciri ile ülkenin tamamında karşılaşabilirsiniz. 

Dünyanın ilk ananaslı pizzası Kanada’da bulunmuştur. Kanada’ya has olan Poutine kızarmış patateslerin üzerine lor peyniri eklenmesiyle elde edilen lezzeti her sokakta görebilirsiniz. Beaver Tails ise hamur üzerine çikolata sosu, karamel sos ve diğer tatlı ürünleri ile süsleyerek elde edilen tatlı çeşididir. Canada Strata pastırma üzerine süt ve peynir birleştirilerek elde edilen lezzet çeşididir. Bannock tuzlu tüketilen ancak pudra şekeri, meyveler ile yapılmaktadır. Saskatoon Berry Pie böğürtlenli turta olarak ifade edebiliriz. Bu lezzetin tadına bakmadan dönmemeye özen göstermelisiniz. 

Ginger Beef, biftek etleri şeritler halinde kesilerek, susamlı sos ya da börülce ile kızartılır. Pate Chinois kıyma, kremalı mısır ve patatesin buluşması sonucu ortaya hem görünüşü hem de lezzeti ile en beğenilen lezzetler arasındadır. Halifax Donair lezzeti bizdeki dönere benzeyen bir lezzete sahiptir. Sığır eti, domates, soğan-sarımsak ve sosla birleştiğinde bu lezzeti dürüm şeklinde tüketmeye başlayabilirsiniz. 

Butter tarts klasik Kanada lezzetleri arasındadır. İçinde ceviz ve üzümle size enerji dopingi veren bu lezzetin tadına bakmalısınız. Nanaimo bars olan bu üç katlı lezzetin altında ceviz, kok, ortasına krema ve en üstünde de çikolata eritilmiş olarak servis edilir. Kanada simgesi olan akçaağaç şurubunu tatmadan gelmemelisiniz. Aslında ülkenin kıyı kesimlerinde deniz ürünleri tüketilmektedir. Bunlar; somon, morina, turna’dır. Ülkenin iç kesimlerinde ise kırmızı et tüketilmektedir. Bu kırmızı etler de av hayvanlarından oluşur. 

Kanada’da Yapılacak Olan Aktiviteler

Kanada’ya gittiğinizde buz hokeyi maçlarını izleyebilirsiniz. Kış mevsiminin yoğun ve oldukça sert geçmesi nedeniyle kayak, buz pateni gibi kış sporlarını yapabilirsiniz. Kayak sizin için bir tutku ise dünyanın en popüler kayak merkezi olan Banff’ta kayak yapma şansını değerlendirmelisiniz. Ayrıca hem açık hem de kapalı yüzme havuzlarını, tenis kortlarını ücretsiz kullanabilirsiniz. 

Dünyanın en gelişmiş ülkelerin başında gelen Kanada’da Miles Kanyonun doğaya olan etkisine yakından tanıklık edebilirsiniz. Vancour Antropoloji Müzesi’nde insanların gelişimine etkilerini dikkatli bir şekilde inceleyebilirsiniz. Jasper Milli Parkı’nda oluşan buzulları direkt olarak izleyebilirsiniz. Niagara Şelalesi’nin heyecanına ortak olabilirsiniz. Nil nehrinde botla turlara katılabilirsiniz. 

Rainbow Köprüsü üzerinde yürüyüş yapabilirsiniz. CN Tower dünyanın en yüksek 2. Kulesidir. 553 metre uzunluğundaki şehrin simgesidir. Kulede yürüyüş yapabilirsiniz. Sadece Kanada’nın değil dünyanın bir simgesi halindedir. Montreal botanik bahçede bitkilerden yapılan dev heykeller vardır. Bu ilginç heykellerin eşsiz olduğunu göreceksiniz. Ana yolda sırayla farklı bin bir çeşit bitkileri görebilir, ormana geçiş yapabilirsiniz. İsterseniz göl kenarında manzara eşliğinde kitap okuyabilirsiniz. 

Capilano asma köprüde bir yürüyüş gerçekleştirmeye cesaretiniz varsa hemen denemelisiniz. Nehir üzerine kurulan asma köprünün yüksekliği 70 metredir. Halatlara tutunarak karşıya geçerken adrenalin yaşamak isteyenlere büyük bir aktivite diyebiliriz. Tek bir ülkede tüm dünya milletlerini ve lezzetlerini keşfe hazır mısınız? O halde Toronto’da Çin, İtalyan, Fransa ve Hint gibi birçok topluluklarına has olarak yapılan mahalleler de görebilirsiniz. Farklı kültürlere ait olan lezzetleri tadabilir, hediyelik eşyalar temin edebilirsiniz. 

Kanada Ucuz Uçak Bileti

Dünyanın en gelişmiş ülkesi olan Kanada, Türk vatandaşlarından vize talep etmektedir. Geçerli bir vizeniz varsa Avrupa ya da Amerika üzerinden aktarmalı olarak ülkeye geçebilirsiniz. Bu mükemmel ülkeyi keşfetmek için Hepsiburada Seyahat.com adresinden uygun bilet seçeneklerinden birini temin edebilirsiniz. 

İstanbul Kanada Arası Uçak Seferi Ne Kadar Zamanda Gerçekleşir?

Kanada ile Türkiye arasında zaman farkı 7 saattir. Bu saat dilimini dikkate alarak İstanbul-Kanada arası uçak yolculuğu tahmini olarak 5 veya 5 buçuk saat olarak belirleyebilirsiniz. 

İstanbul-Kanada Arası Uçuşlarında Hangi Havalimanlarını Seçebilirsiniz?

Türkiye için Atatürk, Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanlarını kullanabilirsiniz. Kanada içinse St.Hubert, Montreal Mirabel, Pierre Elliott Trudeau, Ottawa Macdonald, Buttonville Muni, City Centre, Lester B Pearson, Downsview, Vancouver, Calgary Havalimanlarını kullanabilirsiniz. 

Türkiye’den Kanada’ya Direkt Uçuş Olan Şehirler Hangileridir?

Türkiye’den direkt uçuş olan Kanada şehri Toronto’dur. 

kanada

Kanada Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

-2 °C

-5 °C

Uçuş süreleri

Ottawa

İstanbul

10 sa 5 dk

Alternatif uçuşlar

Kanada varışlı yurt dışı uçak biletleri

10.801,49TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis