Kayseri Antalya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Kayseri Antalya uçak biletleri

1.600,22TRY'den
başlayan fiyatlarla

20 Şub 2024

20 Şub 2024

1.807,22TRY'den
başlayan fiyatlarla

21 Şub 2024

21 Şub 2024

1.807,14TRY'den
başlayan fiyatlarla

22 Şub 2024

22 Şub 2024

1.807,14TRY'den
başlayan fiyatlarla

25 Şub 2024

25 Şub 2024

1.205,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

01 Mar 2024

01 Mar 2024

Kayseri Antalya Uçak Bileti

Antalya Hakkında

Türkiye’nin turizm başkenti olarak kabul edilen Antalya, genellikle yaz turizmi açısından meşhur olsa da kış turizmine yönelik birçok faaliyeti de bünyesinde barındıran bir şehirdir. Antalya'nın her yerinde hem tarihi hem de doğal güzelliklerin yer aldığı pek çok gezilecek yeri bulabilirsiniz. Antalya'da 600 kilometreden fazla uzanan birbirinden harika detayları görebileceğiniz bir sahil şeridi bulunmaktadır. Antik kentlerden doğal güzelliklere kadar pek çok farklı yerin bulunduğu Antalya’da, aynı zamanda plajlar ve mağaralar da ziyaret edilen yerler arasında başı çekmektedir. Bunun dışında Antalya’da tarihi eserler ve antik kentler de bulunmaktadır. Kısaca ifade etmek gerekirse, turizm cenneti Antalya; sadece deniz, kum ve güneşten ibaret değildir.

Antalya'da Gezilmesi Gereken Yerler

Antalya'da gezilmesi gereken yerler oldukça fazladır. Antalya’yı ziyaret ettiğinizde gezebileceğiniz yüzlerce farklı yer ve seçenek bulunmaktadır. Antalya doğal güzelliklerinin yanı sıra mavi bayrak almış plajlar ve eşsiz koylar ile birçok kişiyi memnun edecek potansiyele sahiptir. Bunun dışında Antalya’da antik kent gibi turistik yerler de oldukça fazla ziyaretçi almaktadır. Alanya, Kaş, Belek, Kalkan gibi birçok yer Antalya’nın turist çeken önemli bölgeleri arasında yer almaktadır.

Antalya'da mutlaka gezip görmeniz gereken başlıca yerler şunlardır:

 • Kaleiçi, 
 • Düden Şelalesi, 
 • Kurşunlu Şelalesi, 
 • Konyaaltı, 
 • Hadrian Kapısı, 
 • Yivli Minare, 
 • Karaalioğlu Parkı, 
 • Antalya Müzesi, 
 • Yat Limanı, 
 • Antalya Aquarium
 • Antalya Aqualand Dolphinland
 • Saat Kulesi
 • Atatürk Evi
 • Tünektepe Teleferik Tesisleri

Antalya’nın Tarihi

Antalya tarihi çok eski zamanlara kadar ulaşan bir şehirdir. Eski çağlara kadar uzanan bir tarihe sahip olan Antalya, bugüne kadar birçok farklı medeniyetin önemli şehirlerinden biri olmayı başarmıştır. Bizans döneminde piskoposluk merkezi olarak anılan Antalya, daha sonra Türkler tarafından ele geçirilerek büyük bir gelişmeye imza atmıştır. Tarihi dokusu oldukça güzel ve hoş olan Antalya, yaklaşık 4000 yıldan bu yana insanların yaşadığı bir bölgedir. Olympos ve Side Antik Kentleri bu durumu en iyi şekilde gözler önüne seren bölgeler olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Antalya, ünlü seyyah Evliya Çelebi’nin seyahatname eserinde yer verdiği bir şehirdir.

Antalya çok eski çağlardan bu yana sahip olduğu doğal güzellik nedeniyle her zaman gözde olan şehirler arasında yer almıştır. Bu durum Antalya için günümüzde de devam etmekle beraber birçok kişi Antalya’yı yılın her mevsiminde ve her döneminde ziyaret etmektedir.

Antalya Kültürel Etkinlikler

Antalya'da yılın her döneminde hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı kültür ve sanat etkinlikleri düzenlenmektedir. Sene boyunca devam eden bu etkinlikler konferans ve panellere kadar uzanan oldukça geniş bir yelpazede insanlara sunulmaktadır. Bununla birlikte konserler, tiyatro oyunları ve sinema gösterileri gibi çok sayıda etkinlik yine Antalya'da düzenlenmektedir. Antalya Film Festivali, bu etkinlikler arasında en popüler olanlarından biridir. Bunun dışında yaz sezonunda ve bayramlarda düzenlenen konserler de oldukça ilgi gören kültürel etkinlikler arasında yer almaktadır. 

Antalya'da kano ve rafting gibi su sporları da yapabileceğiniz birçok farklı bölgede bulunmaktadır. Ayrıca Antalya’da Konyaaltı gibi turistik bölgelerde denize girerken aynı zamanda Saklıkent'te kar ve kayağın keyfini bir arada yaşayabilirsiniz. Antalya’da birçok farklı kültürel etkinliği kendinize uygun seçenekler arasından değerlendirerek tercih edebilirsiniz. 

Antalya Konaklama

Antalya konaklama hizmetlerinin en iyi verildiği şehirler arasındadır. Milyonlarca turisti sene boyunca ağırlayan Antalya’da bu şekilde farklı bölgelerde konaklama imkanları oldukça gelişmiştir. Antalya'nın en uzak noktasında bile rahat ve konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Antalya'da konaklamak istediğinizde her bütçeye uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Ayrıca uluslararası standartta hizmet veren çok sayıda konaklama tesisi Antalya’da yer almaktadır. 

Bununla birlikte özellikle spor takımlarını ağırlayan Antalya, sahip olduğu tesisler ile her kesime özel hizmet vermektedir. Kış aylarında futbol takımlarının yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği Antalya, aynı zamanda bu takımların idman yapabileceği ve konaklayabileceği tesisleri bir arada sunmaktadır. Bununla birlikte Antalya konaklama seçenekleri birçok seminer ve söyleşi gibi aktivitelerde de önemli bir rol oynamaktadır.

Antalya’nın Lezzetleri

Antalya lezzetleri de en az Antalya’nın tarihi, doğal ve turistik güzellikleri kadar önemli bir yere sahiptir. Akdeniz mutfağının önemli kısmını içeren Antalya mutfağı, birçok kişinin damak tadına uygun lezzetli bir mutfak olarak bilinmektedir. Antalya mutfağının içinde Yörüklere ait yerel lezzetler olduğu gibi Afrika ve Arap ülkelerine ait lezzetler de bulunmaktadır. 

Antalya denildiği zaman ilk olarak köfte, piyaz ve kabak tatlısı üçlemesi akla gelmektedir. Bunun dışında kahvaltıda yenilen bir lezzet olan Hibeş adlı meze, Antalya mutfağının gözdeleri arasında yer almaktadır. Bunun dışında Alanya bohçası, Arap kadayıfı, Toros salatası, Finike muz tatlısı gibi özel lezzetler Antalya mutfağının vazgeçilmezleri arasında bulunur. Bunun yanında aşık testi kebabı, taratorlu tekir tava, Gökçesu pilavı ve kabak çiçeği dolması gibi birbirinden farklı ve efsane lezzetler yine Antalya mutfağında yer almaktadır.

Antalya Ulaşım 

Antalya ulaşım yönünden gelişmiş büyük bir şehirdir. Yaz aylarında daha aktif bir turizm olmasına rağmen yılın diğer aylarında da farklı aktiviteler için hizmet veren bir şehir olması nedeniyle ulaşıma bu şehirde önem verilmektedir.

Antalya Tren

Antalya'da tren ile ulaşım olmasa da raylı sistemler bazı bölgelerde kullanılmaktadır. Antalya'nın farklı bölgelerini birbirine bağlayan bir tramvay hattı bulunmaktadır.

Otobüs 

Antalya havalimanından şehir merkezine belediyenin sağladığı otobüsler ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Her bölgede Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin otobüslerini bulmak ve bunlarla seyahat etmek mümkündür.

Taksi

Antalya taksi kullanımının oldukça yoğun olduğu bir şehirdir. Sürekli ziyaretçi ağırlaması nedeniyle bu ziyaretçilerin kullandığı toplu taşıma araçlarının dışında taksiler de ulaşım için tercih edilmektedir.

Araç Kiralama

Antalya araç kiralama hizmetlerinin her zaman yoğun olarak kullanıldığı bir şehirdir. Bu kadar yoğun ziyaretçi akınına uğrayan bir şehirde birçok farklı araç kiralama firması ve noktasının olması normaldir.

Kayseri Havalimanı Ulaşımı

Kayseri havalimanına ulaşmak için birçok farklı alternatifi kullanabilirsiniz. Size en uygun alternatifi değerlendirerek Kayseri Havalimanı’na kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kayseri şehirlerarası otobüs terminali ile havaalanı arasında gerekli ulaşımı sağlayan özel firmaların otobüsleri bulunmaktadır. Bu servis otobüslerinin dışında belediye tarafından da toplu taşıma otobüsleri Havalimanı’na ulaşımı sağlamaktadır. Ayrıca şehir merkezinden kalkan havalimanına gitmekte olan otobüslere aktarma yapma imkânınız da bulunmaktadır. Bunun dışında taksi ve özel transfer hizmetlerini de tercih edebilirsiniz. Ortalama yarım saat içerisinde şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Kayseri'den Antalya'ya Uçuş Kaç Saat?

Kayseri'den Antalya’ya uçuş, direkt uçuşlarda 80 dakika civarında bir sürede tamamlanmaktadır. Kayseri ve Antalya arasındaki uçuş mesafesi yaklaşık 470 kilometredir.

Kayseri'den Antalya Kaç Km?

Kayseri'den Antalya’ya arasındaki güzergâh karayolu ile alındığı zaman yaklaşık 600 km civarındadır. Karayolu ile Kayseri’den Antalya’ya gelmek istediğinizde yaklaşık 8 saatlik bir karayolu yolculuğu yapmanız gerekiyor.

Kayseri'den Antalya'ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Kayseri'den Antalya’ya en uygun uçak bileti, cumartesi gününe ait uçuşlarından seçilebilir. 

kayseri_antalya

Antalya Hava Durumu

20 Şubat 2024

Sun

15 °C

15 °C

Uçuş süreleri

Antalya

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 40 dk

Antalya

Adana

1 sa 5 dk

Antalya

Van

1 sa 50 dk

Antalya

Lefkoşa

50 dk

Antalya

Ankara

1 sa 5 dk

Antalya

İzmir

1 sa 10 dk

Antalya

Gaziantep

1 sa 15 dk

Antalya

Samsun

1 sa 35 dk

Antalya

Trabzon

1 sa 45 dk

Antalya

Moskova

3 sa 25 dk

Antalya

Taşkent

4 sa 10 dk

Antalya

Berlin

3 sa 20 dk

Antalya

Bakü

2 sa 50 dk

Antalya

Amsterdam

4 sa 5 dk

Antalya

Bişkek

4 sa 50 dk

Antalya

Paris

4 sa 10 dk

Antalya

Köln

3 sa 45 dk

Antalya

Stuttgart

3 sa 25 dk

Antalya

Viyana

2 sa 50 dk

Kayseri Hava Durumu

20 Şubat 2024

Sun

8 °C

8 °C

Uçuş süreleri

Kayseri

İstanbul

1 sa 15 dk

Kayseri

İzmir

1 sa 35 dk

Kayseri

Antalya

1 sa 15 dk

Kayseri

Lefkoşa

2 sa 45 dk

Kayseri

Ankara

2 sa 10 dk

Kayseri

Bodrum

2 sa 25 dk

Kayseri

Dalaman

2 sa 45 dk

Kayseri

Trabzon

2 sa 50 dk

Kayseri

Van

3 sa 15 dk

Kayseri

Ağrı

3 sa 20 dk

Alternatif uçuşlar

Kayseri çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.274,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.289,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.377,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.791,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.584,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.905,00TRY'den
başlayan fiyatlarla

Kayseri çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

2.000,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.860,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.703,33TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.226,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.129,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.999,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.737,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.125,65TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

Antalya varışlı yurt dışı uçak biletleri

6.055,47TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.818,18TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.117,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.367,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.393,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.761,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.289,29TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.458,50TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.390,39TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.279,77TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis