Kayseri Muğla Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Kayseri Muğla uçak biletleri

Kayseri - Muğla
uçuşları

Kayseri Muğla Uçak Bileti

Hepsiburada Seyahat üzerinden uygun fiyata Kayseri Muğla uçak bileti satın alabilirsiniz. Sistem üzerinden kolayca biletinizi alabilirsiniz. Uçuş rezervasyonunuzu daha önce yaptırırsanız birçok avantajdan da yararlanabilirsiniz. Özellikle biletlerinizi uygun fiyatlı alabilirsiniz. 

Muğla Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Saklı kent olarak tabir edilen Muğla, Türkiye’nin en önemli turizm şehirleri arasında yer alıyor. Masalsı bir şehir olarak adlandırabileceğimiz Muğla’da yeşilin ve mavinin tüm tonlarını bulabileceksiniz. Muğla hakkında bilmemiz gerekenler arasında en dikkat çeken noktaysa; topraklarının hem Ege’de hem de Akdeniz’de yer almasıdır. Türkiye’nin en kalabalık 24. kentidir. 

Muğla’nın deniz kıyılarının toplam uzunluğu 1100 km’yi geçmektedir. O nedenle Türkiye’nin en uzun sahil şeridi Muğla’da yer almaktadır. Muğla; iklimi ve tarihiyle dikkat çekmektedir. Akyaka, Fethiye, Bodrum, Dalaman gibi turistik bölgelere sahiptir. Muğla 2012’de büyükşehir olmuştur. Muğla ekonomisi; tarım ve turizme dayanmaktadır. Muğla, çam balı üretiminde Türkiye’de ilk sırada yer alıyor. 

Muğla’da Gezilmesi Gereken Yerler

Temiz havasıyla, plajlarıyla, tarihi antik kentleriyle, kamp alanlarıyla ve koylarıyla Muğla’da gezilmesi gereken yerler çoktur. Muğla Türkiye’nin en güzel kentleri arasında yer alıyor. Başta Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi ilçeleri olmak üzere köy ve beldeleriyle de her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Muğla aynı zamanda akvaryuma benzer koylarıyla da tatilcilerin gözdesi haline gelmiştir. Muğla’da gezilmesi gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Saklıkent Kanyonu,
 • Kelebekler Vadisi,
 • Muğla Evleri ve Bacaları,
 • Ölüdeniz,
 • Şeyh Cami,
 • Konakaltı Hanı,
 • Akkum Koyu,
 • Bodrum Antik Tiyatrosu,
 • Muğla Uyku Vadisi,
 • Azmak Nehri,
 • Turgut Şelalesi,
 • Şeytan Yalısı,
 • Kızkumu,
 • Bodrum Kalesi,
 • Sarıgerme Plajı,

Muğla denizi dışında kültürel, tarihi birikime sahip bir şehir olarak da dikkat çekiyor. Muğla kent merkezi başta olmak üzere ilçelerinde de pek çok gezilecek yer barındırıyor. Muğla kent merkezinde Osmanlı dönemine ait birçok yapı bulunuyor. 

Muğla’nın Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Muğla tarihe ışıklık eden önemli Türk şehirleri arasında yer alıyor. Muğla’nın tarihi dokuları herkesi kendine hayran bırakır. Muğla Gökova Körfezi’nin yakınlarındaki küçük ovada konumlanmıştır. 6000 sene öncesine dayanan tarihi ve konumlandığı yer itibariyle Muğla çok avantajlı bir şehirdir. Likyalılar zamanında Muğla önemli şehirler arasında yer alıyordu. Muğla Evleri ve Bacaları kentin tarihi dokuya sahip yapılarındandır. Muğla’nın tarihi dokuya sahip yerleri arasında yer alan Şeyh Camii, görkemli duruşuyla dikkat çekiyor. Beyaz-turkuaz renkleri camii daha görkemli gösteriyor. Konakaltı Hanı, Ahşap mimarisiyle Muğla’nın tarihini temsil ediyor. 

Kültürel Etkinliklerin Odağında Muğla Kenti

Muğla, kültürel etkinliklerin odağında bir kenttir. Muğla’nın kültürel etkinliklerine konu olan bir yer olarak Bodrum Antik Tiyatrosu’nu örnek gösterebiliriz. Kentin kültürünü ve tarihini yansıtan diğer yerlerse; Milas Müzesi ve Bodrum Kalesi’dir. 

Kültürel etkinliklerin odağında Muğla kenti, Konakaltı Hanı gibi ahşap mimarilerle çevrilmiştir. Muğla’da Osmanlı sanatını yansıtan çok sayıda yapı vardır. O yapıların içerisinde Kurşunlu Cami’yi örnek gösterebiliriz. Muğla kültürel dokularını;

 • Physkos Antik Kenti, 
 • Letoon Antik Kenti, 
 • Knidos Antik Kenti, 
 • Kaunos Antik Kenti, 
 • Hippokome Antik Kenti,
 • Zeus Karios Tapınağı şeklinde sıralayabiliriz. 

Muğla’da Konaklama İmkanları

Muğla konaklanacak yerler bakımından çok zengin bir şehirdir. Muğla’da konaklama imkanları hem ilçelerinde hem de merkezde toplanmıştır. Muğla’da herkesin bütçesine uygun konaklama yerleri bulmak mümkündür. Lüks otellerden tutunda yarım pansiyon kiralık evlere kadar pek çok konaklama seçeneği mevcuttur. 

Muğla’nın temiz havaya ve denize sahip popüler tatil ilçelerinde dilediğiniz gibi konaklayabileceğiniz yeler bulabilirsiniz. Muğla’ya gitmeyi düşündüğünüz sezondan önce konaklama yerinizi ayarlayınız. Böylelikle daha uyguna konaklayabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırarak yer bulamama sorununu da ortadan kaldırabilirsiniz.

Muğla’da Denenmesi Gereken Lezzetler

Muğla mutfağı zeytinyağı ağırlıklı olduğunu söyleyebiliriz. Muğla sofralarında daha önce hiç rastlamadığınız farklı taptaze otları ve sebzeleri bulabilirsiniz. Ege mutfağını tam olarak Muğla yansıtmaktadır. 

Muğla’da denenmesi gereken lezzetler denildiğinde tarhanayı özellikle tavsiye ediyoruz. Diğer yörelerin tarhanalarının tadından çok farklıdır. Dana etiyle hazırlanan nefis et yemeklerinin tadına doyamayacaksınız. Özellikle ince patates dilimleriyle hazırlanan çökertme kebabına çok bayılacaksınız. Deniz ürünleri de Muğla sofralarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ekşili balık özellikle çok popüler. Keşkek, kaya koruğu, kabak çiçeği dolması da Muğla’nın diğer önemli lezzetlerindendir. Muğla sofralarını tatlılarda süslemektedir. Saray tatlısı, Datça dondurması, Marmaris kurabiyesi Muğla’nın ünlü tatlılarındandır. 

Muğla’da Ulaşım Olanakları

Muğla’da ulaşım olanakları çok gelişmiştir. Muğla’da ulaşım için çoğunlukla otobüsler kullanılıyor. Kayseri’den Muğla’ya uçakla gidenler Dalaman Havalimanı’nda inmeleri gerekiyor. 

Muğla’ya havayoluyla gelmek isteyenler Marmaris’teki Dalaman Havalimanı’nı kullanmak zorundalar. Kayseri’den Dalaman Havalimanı ortalama 3 saat 55 dakika sürmektedir. Muğla’da dünyanın en uzun belediye otobüs hattı bulunmaktadır. O yüzden Muğla ulaşımı en gelişmiş şehirler arasında yer alıyor. 

Taksi ile Ulaşım

Dalaman Havalimanı ile Muğla kent merkezi arasında 98 km vardır. Bu mesafeyi taksilerle kısaltabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım

Dalaman Havalimanı’ndan Muğla kent merkezine otobüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz. Dalaman Havalimanı’ndan Muğla kent merkezine otobüsle ortalama 1 saat 45 dakikada gidebilirsiniz.

Metro ile Ulaşım

Dalaman Havalimanı’ndan Muğla kent merkezine metro hattı bulunmamaktadır. 

Araç Kiralama

Dalaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak Muğla merkezine daha hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz. Dalaman Havalimanı’nda her bütçeye uygun kiralık arabalar bulunmaktadır. Dilediğinizi kiralayıp kentte gezebilirsiniz. 

Kayseri Havalimanı’na En Hızlı ve En Uygun Ulaşım

Kayseri Havalimanı’na hem hızlı hem de uygun fiyatta gidebilmek için belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Kayseri kent merkezinden her 20 dakikaya bir havalimanına otobüs kalkmaktadır. Kayseri Havalimanı’na giderken konforlu bir yolculuk için özel servisleri de kullanabilirsiniz.

Kayseri- Muğla Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Kayseri- Muğla yani Dalaman Havalimanı arası 3 saat 55 dakika sürmektedir. Kayseri’den Muğla’ya gidecekler öncelikle Dalaman Havalimanı’na giderler. Dalaman Havalimanı’ndan çeşitli toplu taşıma araçlarıyla Muğla kent merkezine gidebilirler. 

Kayseri- Muğla Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Kayseri Muğla arası karayolu mesafesi ortalama 810.3 kilometredir. Bu mesafenin D300 ve D330 karayolu üzerinden olduğunu söylemeliyiz. 

Kayseri- Muğla Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Kayseri- Muğla arasında birçok uçuş firması sefer düzenlemektedir. Kayseri Havalimanından Dalaman Havalimanına aktarmasız şekilde uçuş sağlayabilirsiniz. Uçuş firmaları zaman zaman indirimli teklifler sunuyor. O teklifleri değerlendirerek uygun maliyetlerle bilet satın alabilirsiniz.

Muğla’da İklim Nasıldır?

Muğla’da Akdeniz iklimi görülmektedir. Yazlar kurak ve sıcak, kışlarsa yağmurlu ılık geçmektedir. 

kayseri_mugla

Muğla Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

17 °C

17 °C

Uçuş süreleri

Bodrum

Trabzon

2 sa 30 dk

2 sa 35 dk

Bodrum

Samsun

2 sa 15 dk

Bodrum

Van

2 sa 45 dk

Bodrum

Gaziantep

2 sa 25 dk

Bodrum

Batman

2 sa 40 dk

Bodrum

Hatay

2 sa 30 dk

Bodrum

Şırnak

2 sa 50 dk

Bodrum

Mardin

2 sa 40 dk

Bodrum

Erzurum

2 sa 35 dk

Kayseri Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

15 °C

15 °C

Uçuş süreleri

Kayseri

İstanbul

1 sa 15 dk

Kayseri

İzmir

1 sa 35 dk

Kayseri

Antalya

1 sa 15 dk

Kayseri

Lefkoşa

2 sa 45 dk

Kayseri

Ankara

2 sa 10 dk

Kayseri

Bodrum

2 sa 25 dk

Kayseri

Dalaman

2 sa 45 dk

Kayseri

Trabzon

2 sa 50 dk

Kayseri

Van

3 sa 15 dk

Kayseri

Ağrı

3 sa 20 dk

Alternatif uçuşlar

Kayseri çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
624,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.274,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.645,24TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.377,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.025,90TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.584,52TRY'den
başlayan fiyatlarla

Kayseri çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

2.000,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.860,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.703,33TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.226,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.159,05TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.744,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.737,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.866,21TRY'den
başlayan fiyatlarla

Muğla varışlı yurt içi uçak biletleri

443,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
514,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.559,19TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.631,15TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.571,62TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.675,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.419,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.549,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis