Kharkiv Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Kharkiv Uçak Bileti

Kharkiv Hakkında 

Kharkiv Ukrayna’nın başkenti değildir ancak başkentten sonraki ikinci büyük şehirdir. Tarihi izlerini taşıyan, oldukça ilgi çekici bir şehirdir. 17. yüzyıl civarlarında bugünkü haline yakın olmaya başlamıştır. 20. yüzyılda Ukrayna Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti'ne başkentlik yapmıştır. Kharkiv şehri birçok yere de komşudur. Örnek verecek olursak kuzeyde Rusya, doğuda Luhanks Oblastı, batıda Poltava Oblastı ve kuzeybatıda Sumy Oblastı’ndan bahsedilebilir. Ayrıca bu şehrin 27 tane ilçesi bulunmaktadır. Şehir Ukrayna'nın temel endüstri, kültür ve de eğitim merkezlerinden biri sayılmaktadır. Özellikle sanayi sektörü bu bölge de daha çok askeriyeye uygun ürünler ve makine sanayisi üzerine eğilmiştir. Yüzlerce sanayi şirketini şehir bünyesinde barındırmaktadır. Bu sanayilerden bazıları dünya devi olan fabrikalardır. 1930 civarlarında başlamak üzere bu zamana kadar süregelen vakitte tank üretiminin liderliğini yapmaktadır. Bunun dışında şehrin birçok farklı önemli noktası bulunmaktadır. En önemli noktalarından biri de Avrupa'nın en büyük üçüncü Özgürlük Meydanı olarak bahsedilen alandır. Şehir Ukrayna'nın kuzeydoğusunda yer almaktadır. Tarihsel olarak incelendiği zaman ana şehir kabul edildiği eski Ukrayna bölgesinde yer almaktadır. Şehrin en yüksek noktasının denizden yüksekliği 202 metre olmaktadır. En alçak noktası ise -95 metre civarlarında olmaktadır. 

Kharkiv’de Gezilmesi Gereken Yerler

Kharkiv, farklı kültürlere sahip olduğundan dolayı içinde gezilecek birçok yer bulunmaktadır. Aynı zamanda şehirde, mevcut mimari yapısı sayesinde birçok dikkat çekici yapı da bulunmaktadır. Şehir mimari açıdan gelişmiş bir yapıya sahiptir denilebilir. Mimari eskiden beri önem verilen bir alan olmaktadır. Bu bağlamda birçok tarihi turistik yer de bulunmaktadır.

Şehirdeki hayvanat bahçesi gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerden bir diğeridir. Çok çeşitli hayvanların bulunduğu bu hayvanat bahçesini, açık olduğu zamanlarda gelerek keyifle ziyaret edebilirsiniz.

Bir diğer gezilmesi gereken yerlerden biri olan Kharkiv Dolphinaium, hayvanlarla içli dışlı olabileceğiniz masmavi sulara sahip olan bir akvaryumdur. Bünyesindeki hayvanları sadece bir türle sınırlı değildir. Burası birçok farklı çeşitteki su canlısıyla da kkarşılaşabileceğiniz bir yerdir. Şehri ziyaret edenler tarafından gezimesi tavsiye edilen yerlerdendir.

Diğer taraftan Water park Jungle da, kesinlikle denemeniz gereken bir eğlence merkezidir diyebiliriz. Bu su sporları merkezinde bir çok farklı şekilde kaydırak bulunmaktadır. Uzunlukları ve biçimleri değişen bu kaydırakları kullanarak eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bu su sporları merkezinin farklı birçok aktivitesi de bulunmaktadır. Kendinize uygun olanları değerlendirmeniz tavsiye edilmektedir.

Maxim Gorky Central Part, Eğlencenin nabzını tutan bir merkezdir. Hızlı tren, teleferik ya da dönme dolap gibi bir çok alet bulunmaktadır. Bu eğlence aletlerin yanı sıra restoranlar ya da spor sahaları da bulunmaktadır. Doğal güzellikler olarak da göller bulunmaktadır. Kısaca Maxim Gorky Central Part için eğlence ve doğal güzelliklerin bulunduğu bir merkez denilebilir.

Derzhprom, şehirde ziyaret edilen tarihi bir yer olarak öne çıkmaktadır. Özgürlük Meydanı'nda devlet dairelerine ev sahipliği yapmaktadır. Sade ve çok odalı bir yapıya sahiptir. Bir çok daireye ev sahipliği yapan konstrüktivist mimari örneği olan tarihi bir binadır. Şehrin mimari zenginliğini yansıtan en önemli yapıtlardan biridir ve Şehri ziyaret eden Turistler tarafından mimari yapısı son derece ilgi çekici bulunan bir tarihi binadır.

Özgürlük Meydanı, Şehrin önemli yerlerinden biridir. Ukrayna'nın en geniş meydanıdır. Avrupa'nın ise en geniş üçüncü meydanı olarak sayılır. Meydanın ismi birçok kez değişmiştir. Meydanın ana parçası olan ve meydanın batı kısmında bulunan heykeller çevreyi sınırlandırmaktadır. Meydan yaklaşık olarak 700 metre uzunluğundadır. 100 metre civarında ise bir genişliğe sahiptir. Bu meydan turistlerin çokça ilgisini çekmektedir. Genelde ziyaretlerde Uğranılan bir yer olmaktadır. Avrupa geneline bakıldı zaman da önemli bir yer olarak dikkat çekmektedir.

Mimari yapıdan çok zengin olan bu şehrin mimarisine değer katan bir Ortodoks kilisesinden bahsedebiliriz. Bu kilise Blahovishchens’kyy Katedral’dir. Burası son derece önemli bir kilisedir diyebiliriz. Yapı çok eski dokunuşlara sahip bir mimari eserdir. Kilise Bizans tarzı işlemelere ve çan kubbeye sahiptir.

Tüm bunların dışında Şehirde gezebileceğiniz birçok müzeler bulunmaktadır. Bu müzeleri araştırarak ilginizi çekenlere rehber ile gezi düzenleyebilirsiniz.

Kharkiv Tarihi

Bir Zamanlar Osmanlı sınırları içinde olan Kharkiv, tarihin her döneminde birçok farklı kültüre ev sahipliği yapmıştır. Dikkat çekici bir tarihi geçmişe sahip olan şehirde tarihin ilk izleri dört bin yıl öncesine kadar dayanır. Ukrayna kültürünün en net göründüğü şehirlerden biri olan Kharkiv 1654 yılında kurulmuştur. İlerleyen yıllarda ise coğrafi olarak Rusya’ya en yakın şehirlerden olması sebebiyle Sovyet döneminde ilk işgal edilen yerleşimlerden olmuştur. Bu işgal 1917 yılında gerçekleşmiş ve şehir 1935 yılına kadar Ukrayna Sovyet Sosyalist Cumhuriyetinin başkenti olmuştur.

Kharkiv Ulaşım 

Şehir Ukrayna'nın önemli bir ulaşım merkezidir. Önemli bir ulaşım merkezi olduğundan dolayı ulaşım birçok farklı araçlar sayesinde sağlanmaktadır. Toplamda şehirde 29 tane istasyon bulunmaktadır. İstasyonların yanı sıra üç farklı şehir içi hattı içeren toplu taşıma sistemine de sahiptir. Bu toplu taşıma sistemi 1975 yılından bu yana faaliyet gösteren bir yapıya sahiptir. Ulaşımın merkezi olması nedeniyle sistemli bir toplu taşıma sağlamaktadır. Bu toplu taşımayı daha çok otobüs, tramvay ve özel minibüsler sayesinde sağlamaktadır.

Havayolu

Harkov şehri günde yaklaşık olarak 20 uçuşla yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Yolcu taşımacılığı alanında fazlaca hizmet vermektedir. Harkov Uluslararası havalimanı uluslararası statüde bir havalimanı olmaktadır. Yurtdışına seferler olduğundan dolayı şehrin ulaşımı gelişmiştir. Ukrayna'nın diğer havaalanlarına göre daha çok ve yeterli kapasiteye sahiptir. Aynı zamanda havaalanları şehir merkezlerinde ve şehir sınırları içerisinde yer almaktadır. Uçuşlarda iç hat ve dış hat seferleri ile yolcu taşınmaktadır. Yaz sezonunda Türkiye'nin birçok yazlık şehrine uçuşlar da bulunmaktadır. Havaalanı sivil hava yolu şirketine de hizmet vermemektedir. 

Tren

Şehrin ilk demir yolu bağlantıları 1970 yılı civarlarında kurulmuştur. Kuzeyden gelmekte olan ilk trenin şehre gelmesiyle hat açılmıştır. Birkaç ay sonra da hattı çoğaltarak geniş kapsamlı demir yolu trafiğine başlamıştır. İkinci dünya savaşı sırasında yaşanan tahribatın ardından Kharkiv yolcu treni istasyonu yeniden inşa edilmiştir. Bu inşa etmenin sonrasında ikinci Dünya Savaşı'nda tahrip edilen alanların onarımının yanı sıra istasyon ağları daha da genişletilmiştir. Ardından zamanla yeni tren yolu istasyonlarının inşası da yapılmıştır. Kharkiv şehri Ukrayna'nın ulaşım merkezi olduğundan dolayı yurtdışına düzenli tren seferleri yapılmaktadır. Bölgesel trenler, köyleri ve yakın kasaba bölgelerine de bağlanmaktadır.

Metro

Metro hatlarının şehirde son derece sistemli bir şekilde planlaması yapılmıştır. Kentin hızlı ulaşım sistemleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. İstasyonlar üç farklı hat içererek inşa edilmeye başlanmıştır. Aynı zamanda toplu taşıma ile 12 milyon yolcu taşınmaktadır. Bu rakamda ulaşın daha çok toplu taşıma ile oldu anlamına gelmektedir. Aynı zamanda 12 milyon ortalama bir değer olmaktadır. Dışarıdan gelen nüfusla birlikte bu sayı sıklıkla değişmektedir.

Otobüs

Toplu taşımalar Kharkiv şehrinde son derece büyük bir öneme sahiptir. Tramvaylar, troleybüsler, özel minibüsler ya da toplu taşımanın diğer araçları kentin ulaşımı için etkin ve önemli araçlardır. Kent Ukrayna'nın önemli ulaşım merkezlerinden biri olduğundan dolayı toplu taşıma konusunda son derece gelişmiştir. Birçok merkezin kesişimi olması nedeniyle de şehirde ulaşım önemli bir yer tutmaktadır. 10 milyon civarı yolcu bu şekilde taşınmaktadır.

Otomobil

Kharkiv ulaşım açısından rahat bir şehirdir. Ukrayna'nın önemli ulaşım merkezlerinden biri olması nedeniyle kişisel otomobiller de kullanılmaktadır. Toplu taşıma ve kişisel araçların fazlaca kullanılması ile rahat bir iletişim ve ulaşım sistemine sahiptir.

Kharkiv Kültürel Etkinlikler

Şehir 1.430.880 civarındaki bir nüfusa sahiptir. Ukrayna'nın kültür, eğitim, bilim, endüstri ya da taşımacılık merkezlerinden biri olmaktadır. Merkez olması dolayısıyla bir çok kültür etkileşimin de yaşandığı bir şehirdir. Bu etkileşimler dolayısıyla renkli ve çeşitli kültürlerin harmonisini doğurmuştur. Dini kültür açısından caddeleri ve meydanlarının yanı sıra katedraller de görülmeye değer yerlerdir. Mimari açıdan çok farklı yapılara sahip bir kent olarak öne çıkmaktadır. Ortodoks katedrali olan Annunciation katedrali burada bulunmaktadır. Mimari açıdan ve dini önemi açısından önemli bir katedraldir denilebilir. Katedralin yapımına ve mimarisine kültürü açısından geleneksel figürler eklenmektedir. Bu eklemeler sayesinde son derece göz dolduran bir mimariye sahip olan katedral oldukça önem verilen bir yapıdır. Aslında katedral ilk haliyle korunamamıştır. Ancak yine de güncel hali ile oldukça dikkat çekici bir yapı özelliğine sahiptir. İlk olarak yapılan katedral 17. yüzyılda yapılmıştır. Bu katedral ahşap olduğundan dolayı çıkan yangın sonucunda tamamen yanmıştır. 

Şehrin kültürel yapısının yanı sıra gece hayatında son derece zevkli ve renkli aktivitelere sahiptir. Ülkenin belirlemiş olduğu legal sınırlar içerisinde birçok etkinlik yapabilirsiniz. Gece kulüplerinden barlara pek çok mekan bulunmaktadır. Bütçenize uygun olan en popüler mekanları inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Şehrin gece hayatı oldukça renklidir denilebilir. Birçok meşhur kulübü ya da barı bulunmaktadır. Legal sınırlar içerisinde istediğiniz barları tercih ederek eğlenebilirsiniz.

Su sporları açısından gelişmiş bir yerdir. Su sporları merkezine giderek istediğiniz kaydıraktan kayıp eğlenceli bir süreç geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bu su sporları birçok farklılık sağladığı için herkese hitap etmektedir. Gideceğiniz merkezlerde su sporları haricindeki farklı aktiviteleri de gerçekleştirebilirsiniz. Bu tür merkezlerde birçok farklı etkinlik bulunmaktadır.

Kharkiv Lezzetleri

Şehir farklı kültür birleşiminden oluştuğu için çok çeşitli damak tadına sahip lezzetler içermektedir. Borshch Çorbası görünüşü itibari ile son derece cazip bir çorba olmaktadır. Doğu Avrupa'nın meşhur bir çorbası olarak bilinir. Bölgede mutlaka karşılaşacağınız bir lezzet olarak öne çıkmaktadır. Çoğu yerde farklı olarak isimlendirilir. Farklı malzemelerle oldukça çeşitli bir şekilde yapılabilmektedir. En sık karşılaşılan hali ise kırmızı sıvı halidir. Mutfak açısından çok farklı bir yere sahip olan bir çorbadır.

Hamburger her yerde olduğu gibi burada da meşhur bir lezzet olmaktadır. ABD özgü gibi görünse de dünya çapında da tüketilen bir yiyecek olarak bu bölgede de yaygın biçimde tüketilir. Bu mutfakta farklı yorumları ile hamburger sunumları mevcuttur. Et konusunda oldukça gelişmiş bir şehir olduğu için hamburger konusunda da başarılı bir iş çıkardıkları görülür. Özellikle belli mekanlar oldukça meşhurdur ve gidenler tarafından mutlaka önerilir. Siz de gitmeden önce araştırarak doğru restoranı bulabilirsiniz.

Pelmeni, yemeği ise benzer yemek kültürlerine sahip bölgeler arasında ortak bir yemek olarak öne çıkar. Mantı ile aynı şekilde hazırlamaktadır. Un su yumurta ve isteğe göre baharatlarla karıştırarak bir hamur elde edilmektedir. Daha sonra bu hamur istenen kalınlıkta açılmaktadır. İçerisine etli bir harç yapılmaktadır. İsteyenlere özel sebzeli harçlar da mevcuttur. Bu harçlar belirli boyutlarda kesilmiş olan hamurları doldurularak farklı bir şekilde kapatılıp suda pişirilmektedir. Yemek kültüründe çok özel bir yere sahip olan pelmeni yemeği yoğurtla ya da yoğurtsuz olarak servis edilmektedir. Üzerine baharat serpilebilir ya da yağ yakılabilir.

Vareniki, mantıya benzeyen bir lezzet olarak öne çıkan bir diğer lezzettir. Hamur su yapısı ve yapılış aşaması aynı zamanda servis şekliyle mantıyı andırmaktadır. Kharkiv mutfağı içinde gelen turistlere servis edilen yemeklerden biridir. Üzerine eklenen ekşi krema ise bu hamurla birleşerek çok farklı bir lezzet oluşturmaktadır.

Kiev tavuğu farklı bir usul ile yapılmış bir aperatiftir. Hafif ve kalorisi az olan bu yemek lezzet arayanlar için çok uygundur. Tadanlar için farklı duyguları bir arada bulunduran bir tabak oluşturmaktadır. Daha çok tavuk sarma gibi bir yapısı da bulunmaktadır. Etrafı galetaya bulanmış çıtır bir tavuk olarak servis edilmektedir. Yanında humus da servis esnasında tercih edilmektedir. Dereotu ve tereyağı ile servis aşamasında son dokunuşlar yapılarak eşsiz bir aroma yakalanmaktadır. Yağ ile tavuğun sulu yapısının eşsiz bir buluşması olmaktadır.

 Sufle bir çok yörede tercih edilen bir tatlıdır. Ağır ve çikolata içeren bir tatlıdır. Yoğun tatlı ihtiyaçlarını karşılamada birebir olan bu tatlı Kharkiv mutfağında da Avrupai tatlıların başında gelmektedir. Daha çok kış aylarında tercih edilmektedir. Ağır ve çok kalori içeren yapısı aynı zamanda sıcak olarak servis edilen biçimi ile kışa uygun bir tatlı olmaktadır. Sıcak ve yoğun bir aroması olduğundan dolayı daha çok kahveyle tüketilmektedir. Çikolata haricinde birçok malzemeyle yapılmaktadır. Örnek verecek olursak beyaz çikolata ya da sufle ile yapılan tarifleri de meşhurdur.

Birçok farklı dondurma çeşidi de yaz aylarında bu mutfağın vazgeçilmez tatlarından biridir. Sunum esnasında yapılan farklılıklar ve dondurma içeriğindeki ekstra malzemeler ile çokça tercih edilen bir tatlı olmaktadır.

Şehirde ayrıca farklı sokak lezzetleri meşhur bir yere sahiptir. Bu meşhur sokak lezzetlerinden istediğinizi tercih ederek deneyebilirsiniz. Aynı zamanda restoranlara özel birçok farklı yemek de bulunmaktadır. Çorbasından içeceğine deneyebileceğiniz bir şok farklı alternatif bulunmaktadır.

Kharkiv’e En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Şehirde birçok havalimanı bulunmaktadır. Uluslararası olan bu havalimanları çokça yolcu taşımaktadır. Bu yolcuların araştırarak uygun uçak biletini bulmaları çok olası bir durumdur. Şirketlere bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Aynı zamanda aktarmalı olmayarak yapılan uçuşlar daha uygun'a gelmektedir. Total fiyatı değerlendirerek bütçenize uygun alışveriş yapabileceğiniz birçok farklı kuruluş bulunmaktadır. Devamlı olarak takip ederek avantajlardan faydalanabilirsiniz. Uçak bileti fiyatlarını kıyaslayan birçok acente bulunmaktadır. Çok fazla uçak bileti ve fırsat olduğundan dolayı bu tarz acentelerden faydalanmak sizin için kolaylık olacaktır.

Aktarmasız uçuşlar çok daha uygun olduğundan genelde tercih edilmektedir. 2022 yılı itibari ile Türk Hava Yolları, Kharkiv şehri yönüne aktarmasız olarak uçabilecek tek hava yolu olmaktadır. Bu nedenle Türkiye'den yapılacak olan uçuşlarda genellikle tercih edilmektedir.

Kharkiv’de İklim Nasıldır?

Kharkiv şehrinin iklimini inceleyecek olursak Kışların soğuk ve kar yağışlı olduğu görülür. Bu nedenle kışları sert geçer yazları ise sıcak ve nemli karasal iklime sahiptir. Mevsimler ortalama sıcaklıklar ise ocak ayında -5° civarlarındadır. Temmuz ayında ise 20° civarlarındadır. Ortalama yağış ise temmuz ve haziran aylarında yoğunlaşmaktadır. Bakıldığı zaman Ukrayna genelindeki hava şartlarına yakın bir iklime sahip olduğu söylenebilir.

Kharkiv Hava Durumu

22 Eylül 2023

Sun

15 °C

15 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis