Kıbrıs Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Kıbrıs varışlı yurt içi uçak biletleri

820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
961,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
725,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.288,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.792,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,06TRY'den
başlayan fiyatlarla

Kıbrıs Uçak Bileti

Kıbrıs Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kuzey Kıbrıs Adası Akdeniz üzerinde yer alan ve Türkiye’nin en güneyinde olan bir adadır. Bağımsızlığını sadece Türkiye kabul etmiştir. Başka bir ülke tarafından henüz Kuzey Kıbrıs bağımsızlığı kabul edilmemektedir. Hatta Birleşmiş Milletler ve Avrupa Konseyi’ne göre de Kuzey Kıbrıs Türkiye’nin işgali altında olduğuna inanılıyor. Aynı zamanda ülke bağımsızlığını ilan ettiği günden beri Türkiye tarafından da ekonomik, siyasi ve askeri alanlarda desteklenerek yardımcı olunuyor.

Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti çok büyük bir yerleşim alanı değildir. 3.355 km kareye sahip bir yüz ölçümü vardır. Nüfusu ise yaklaşık olarak 400 bin kişidir. Kuzey Kıbrıs’ta ekonominin en büyük gelir kaynağı ise turizm ve eğitim sektörleri üzerinden sağlanır. Ayrıca Kuzey Kıbrıs’ta yer alan 5 yıldızlı oteller, plajlar, güzel havası, kumarhaneleri olmak üzere birçok turistin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Özellikle de Türkiye üzerinden ziyaretçisi bir hayli fazladır.

Lefkoşa 45 bin kişilik nüfusuyla birlikte ülkenin başkenti olarak bilinir. Ancak yine de ülke üzerinde daha çok turistler tarafından ziyaret edilen liman şehri olan Girne’dir. Gezilecek yerleri ve kültürel farklı yapılarıyla birlikte sizleri eşsiz bir gezinti beklediğini söylemek mümkündür.

Kıbrıs’ta Gezilebilecek Yerler

Kıbrıs üzerinde gezebileceğiniz çok fazla alan mevcuttur. Her birinin de farklı dokusuyla birlikte büyülenmeye hazır olun. Ülkenin sahip olduğu farklı etnik yapı, kültür ve tarihle birlikte bütün bunların izlerine gezip göreceğiniz lokasyonlarda rastlayacaksınız. Özellikle Kıbrıs’ta yer alan ve en romantik yerlerinden olan Love Bridge doğal oluşumlu bir kayalıktır. Bu köprü insan eli değmen doğal süreçlerle birlikte oluşumunu tamamlamıştır. Balayı çiftlerinin harika fotoğraflar çekmek için sıkça uğradığı yerlerden biridir.

Gavur Taşı adı verilen yer Limassol sahil yolunda yer alır. Buraya aynı zamanda Afrodit kayalıkları adı da verilmektedir. Bunun bu şekilde günümüze gelmesi Yunan mitolojisinde önemli figürlerden olan aşk tanrıçası Afrodit’in burada doğduğuna inanılmasından kaynaklıdır. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok turistin de uğradığı noktalardan biridir.

Bir diğer önemli yerlerden biri de Barış ve Özgürlük Müzesi ve Anıtı yer alıyor. Burası Kıbrıs Barış Harekatı’nda yer almış olan alay komutanı, subay ve erlerin anısına düzenlenmiştir. Daha sonra müzeye çevrilmiş bir evden ve birçok bölümden oluşmaktadır. Müze içerisinde 7 oda yer almaktadır. Her bir odada farklı tarihi olaylar gelişimleriyle birlikte anlatılmaktadır.

Kıbrıs Tarihi ve Klasik Motor Müzesi Ralli yarışmalarının şampiyonu olan Dimis Mavropoulos tarafından açılmıştır. Limassol bölgesinde yer alan önemli bir müzedir. Dimis’in 70’ten fazla klasik araç koleksiyonu bu müze içerisinde yer almaktadır. Her yaştan kesime hitap etmesiyle birlikte sıkça ziyaret edilen alanlardan biridir.

Kıbrıs Modern Sanat Müzesi 2018 yılında açılmış olan ve oldukça önemli eserlerin sergilendiği bir müzedir. Burada geçici ve kalıcı koleksiyonlar olmak üzere farklı salonlar yer alır. Aynı zamanda fotoğraf, heykel koleksiyonu gibi de sergi salonları yer almaktadır. Konferansları, sinevizyon alanları olmak üzere birçok etkinlik alanı da müze içerisinde yer almaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi yerleşkesi alanında bulunan Kıbrıs Araba Müzesi’nde de inanılmaz araçlar sizleri bekliyor olacaktır. 19. ve 21. Yüzyıllar arasında kullanılan klasik, spor arabaların birlikte aynı yerde sergilendiği müzelerden biridir. Hatta dünya üzerinde tek olan 1899 model Crest Mobile burada sergilenmektedir.

Halk Sanatları Müzesi Girne Limanı üzerinde bulunan ve aynı zamanda 18. Yüzyıldan kalma olan bir Kıbrıs evidir. Ayrıca bu müze geçmiş zamanlarda Kıbrıs halkının nasıl güzel evlerde yaşadığının da bir göstergesidir. İçerisinde ise halkı temsil eden birçok farklı eşyalara yer verilmiştir. Oymalı çeyizler, tığ işleri, el sanatları gibi geleneksel eşyaların sergilenmesi yapılmaktadır.

Pierides Müzesi bulunduğu konum yine Pierides ailesine ait olan evdir. Pierides ailesi tarafından oluşturulan koleksiyonları içeren ve minimal bir müze olarak halka açıktır. Oldukça görülmeye değer eşyaların içerisinde yer aldığı bilinir. Toplanan eserlerin her biri özel araştırmalar ile bulunmuştur.

Leventis Galerisi Kıbrıs’ın Başkenti Lefkoşa’da yer alan önemli bir sanat galerisidir. Müze içerisinde 17. Yüzyıldan ve 20. Yüzyıldan izlere rastlanır. Paris koleksiyonu, Yunan Koleksiyonu ve Kıbrıs Koleksiyonu olmak üzere ayrı kategoriler mevcuttur. İçerisinde 800’den fazla eser sergilenmektedir.

Kıbrıs denildiğinde akla gelen bir diğer yer Olimpos Tepesidir. Burası ülkede yer alan en yüksek noktalardan biridir. İçerisinde yer alan meyve bahçeleri ve vadileriyle birlikte eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Ağaçların arasından da gökyüzünün mükemmel güzelliği ile vakit geçirmek istiyorsanız ve temiz havayı seviyorsanız kesinlikle uğramanız gereken önemli lokasyonlardan biridir.

Kuzey ve Güney Lefkoşa’nın birbirine bağlanmış olduğu uzun yol, uzun bir caddedir. Burada yan yana ve karşılıklı olarak sıralanmış birçok ünlü mağazaya rastlamanız mümkündür. Ayrıca uzun bir alışverişten sonra bir kafede çay ve kahve molası verebileceğiniz keyifli bir caddedir.

Kıbrıs denildiğinde plajlarının güzelliği akla gelir. Bunlar arasında yer alan ve en ünlülerinden biri olan Nissi Plajı yerli ve yabancı turistler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Adını ise Nissi Adası’ndan almış olup sahilden yürüyerek basitçe ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ailenizle birlikte sakin bir tatil planı kurduysanız bunun için de en uygun noktalardan Biri olan Latsi Plajı’dır. Oldukça sakin bir plajdır. Tertemiz denizi ve berrak sularıyla birlikte yaz sıcaklarında mükemmel bir tatil avantajı sunar.

Kıbrıs’ın Tarihi

Kıbrıs’ın tarihsel gelişimi oldukça eski dönemlere kadar uzanmaktadır. Venedik Cumhuriyeti hakimiyeti sürmüştür. Bu hakimiyet 26 Şubat 1489 yıllarında başlamıştır. Bu dönem içerisinde yer alan Lüzinyan Kralı, Katerina Kornaro adında Venedik soyuyla hayatını birleştirmiştir. Kral öldüğünde de ülke Venediklilere kalmıştır. 

Fetihlerden önce Kıbrıs Doğu Akdeniz kıyılarında Osmanlı Devleti’ne ait olan gemilere akın yapmaya başlamıştır. Bu nedenle 2. Selim döneminde ve Lala Mustafa komutasında yer alan ordu ile bir donanma düzenlenmiştir. 1571 yılında Mağusa’nın fethedilmesiyle birlikte Osmanlı’ya geçmiştir. 

Daha sonrasında 1925 yılında Kıbrıs Kraliyet Kolonisi olarak ilan edilmiştir. Gördüğünüz üzere içerisinde birçok medeniyetin yerleşmiş olduğu bir ülkedir. Bununla birlikte görülmesi gereken de birçok değere sahiptir. 

Özellikle Kıbrıs denildiğinde tarihi yerler arasında Girne Kalesi gezilip görülmesi gereken bir yerdir. Bizanslılar tarafından inşa edilmiştir. Kalenin ilk kalıntıları ise Roma dönemine aittir. Lüzinyalılar tarafından da genişletilen bu kale, Venediklilerin ve Osmanlıların da dokunmasıyla inanılmaz bir mimariye sahip olmuştu. 

Kıbrıs Müzesi aynı zamanda Kıbrıs Arkeoloji Müzesi çok önemli bir yere sahiptir. Burası ülkede yer alan en eski ve aynı zamanda en büyük arkeoloji müzelerinden biridir. Lefkoşa’da yer alır. Kıbrıs’ın Neolitik Çağ dönemlerinden Erken Bizans dönemine kadar olan bütün gelişimleri içerisinde gezerken görmeniz mümkün olacaktır.

Girne İkon Müzesi aslında Archangelos Mihail kilisesi olarak bilinirmiş. Ancak 1990 yılına gelindiğinde Eski Eserler ve Müzeler Dairesi tarafından restore edilmiştir. Daha sonrada şu anki olduğu konuma yani müze konumuna getirilmiştir. Müze içerisinde 19. Yüzyıla ait olan eski kiliseden kalma ikonlar yer alır. 

Batık Gemi Müzesi Girne Kalesi’nin içerinde bulunan önemli bir yerdir. Dünya üzerinde en eski batık gemilerinin yer aldığı bir sergidir. Her yıl çok fazla ziyaretçi çekmesiyle bilinir. Gemiden bulunan birçok farklı kanıtlar ile müze olarak ziyaretçilere sunuluyor.

Mavi Köşk aslen İtalyan asıllı bir Rum ailenin evidir. Şu an günümüzde müze olarak faaliyete geçirilmiştir. Paulo Paolides’in enteresan hayatı ve gizemli köşk hakkında anlatılan efsaneler oldukça meşhur bir yere sahiptir. Bu köşk zamanında silah kaçakçılığı yapmak için kullanılan bir merkez halinde yer alırmış. Hatta köşk içerisinde kaçış için birçok tüneller mevcuttur ve görülmeye değer daha birçok ilginç detaya yer verilmektedir.

Güzelyurt Doğa ve Arkeoloji Müzesi iki bölümden oluşur. Burası ilk olarak 1979 yılında ziyarete açılmıştır. Alt katında doğa bölümü yer alır. İçerisinde Kıbrıs’ta bulunana yerli ve göçmen kuşlara yer verilir. Aynı zamanda böcek, yılan, balık türleri olmak üzere birçok canlıya rastlayabilirsiniz. Üst katı ise arkeolojik kalıntıların yer aldığı kesimdir. Neolitik çağdan kalma önemli eserler kronolojik sıralarla birlikte müzede sergilenir.

Kıbrıs’ta Kültürel Etkinlikler

Kıbrıs tam bir turist mekanı olduğu için her yaz inanılmaz festivaller ve kültürel şenlikler düzenleyerek keyifli anlara şahitlik ettirir. Eskilerde panayır olarak bilinen bu geleneksel eğlenceler artık günümüzde festival olarak adlandırılmaya devam ediyor. Genel olarak bölgeler içerisinde yer alan ürünlerin veya etnik yapıların adını taşıyan festivaller yer alır. Festivaller içerisinde kurulan birçok küçük büfe tarzı yerlere rastlayabilirsiniz. Buralarda Kıbrıs’a özgü olan lokma, Şam işi, kebap ürünleri satılır. 

Geleneksel Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellpais Müzik Festivali her yıl ülkede Mayıs ve Haziran aylarında büyük bir coşkuyla düzenlenmektedir. Aynı zamanda Haziran ve Temmuz ayları arasında da Mağusa Kültür Sanat festivaline yer verilmektedir. Lefkoşa’da yer alan Türk Belediyesi her yıl Eylül ayında geleneksel olarak Kıbrıs Tiyatro festivali düzenlemesi yapar. Ayrıca Girne Belediyesinin de her yıl Ekim ayında düzenlemiş olduğu Uluslararası Zeytin Festivali de oldukça meşhurdur. Bu festivalde Kıbrıs’ta yer alan kutsal ağaçların ve zeytin kültürünün etkisini yaşatmaya çalışırlar.

Lefkoşa Türk Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve her yıl Eylül ayında düzenlenen Avrupa’nın İncisi Güzellik Yarışması da birçok kişi tarafından keyifle takip ediliyor. Bir diğer Kuzey Kıbrıs’ın köklü festivalleri arasında yer alan Güzelyurt Portakal Festivali de düzenlenir. Bu festival Haziran ve Temmuz aylarında gerçekleşir. Kıbrıs üzerinde festival kültürü oldukça gelişmiştir. Bu etkinliklerin en önemlisi ise Haziran ve Temmuz ayında gerçekleşen İskele Festivalidir. 

Mehmetçik Üzüm Festivali, Uluslararası Altın Salkım Belgesel Film Festivali Ağustos aylarında gerçekleştirilmektedir. Kıbrıs’ın en önemli ürünlerinden biri de hellimdir. Bunun için de Ağustos ve Eylül aylarında Hellim Festivali düzenlenir.

Kıbrıs’ta Konaklama

Kuzey Kıbrıs plajları olsun, doğal güzellikleri ve temiz alanları, tarihi yapılarıyla öne çıkan tatil merkezleri arasında önemli bir yere sahiptir. Ülke içerisinde harika lüks otellerin bulunduğunu söylemek mümkündür. Özellikle de yaz aylarında dünya üzerinden birçok bölgeden milyonlarca turist bu ülkeye akın ediyor. Ayrıca bunların yanında sizlere uygun fiyatlı kalacak yerler sunan gayet şık oteller, butik oteller, hosteller yer almaktadır. 

Kıbrıs gezilecek yer bakımından çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Fazla alternatif sunmasıyla özellikle gezilecek yerlere yakın konumlardan kalacak yer bulmak önemlidir. Bunun için Girne, Lefkoşa ve Gazimağusa tercih edilebilir şehirlerdir. Doğal güzellikleri, tarihi değerleri ve kültürleri ile birlikte eşsiz bir deneyim yaşamanıza imkan sağlar. Aynı zamanda her ne kadar tarihi ve gezilecek alanlarıyla çok fazla alternatif sunsa da gece hayatını da geride bırakmamalısınız. Mükemmel bir gece hayatı sunan özel bir ülkedir.

Kıbrıs’ta kalacak yer noktasında endişeniz olmamalıdır. Oteller ziyaretçileri ağırlayabilecek kapasitelerdedir. Ziyaretçilerine de çok fazla seçenek sunar. Alternatif bölgelerden ev kiralaması dahi yapabilirsiniz. Eğer ailenizle daha güzel ve keyifli bir tatil geçirmek istiyorsanız villa benzeri konaklama tesislerinde çok daha rahat hareket edebilirsiniz. 

Kıbrıs Lezzetleri

Tarih boyunca Kıbrıs bulunduğu coğrafyadan ötürü birçok kültürün etkisi altında kalmıştır. Kıbrıs mutfağı da bu anlamda bütün bu kültürlerden etkilenmiş olup ürünler ortaya çıkarmıştır. Ayrıca Türk mutfağından ve Rum mutfağından olmak üzere de esintiler görebilirsiniz. Şeftali kebabı, pilavuna, keçi peyniri hellim kızartması, reçeller, meyve şekerlemeleri olarak birçok keyifli yiyecekleri vardır.

Kıbrıs’ta yer alan en ünlü meze çeşitleri arasında cacık, humus, fava, turşu, salata, zeytinler, hellim peyniri gibi birçok mezeler mevcuttur. Özellikle Kıbrıs kökenli olan hellim peyniri bu kültürde önemli bir yere sahiptir. Genelde ızgara üzerinde veya yağsız tavada kızartılarak tüketilen bir peynirdir. Ayrıca ülke içerisinde önemli ihraç ürünleri arasında yer alır.

Kıbrıs denildiğinde bir başka meşhur tat molehiyadır. Bu lezzet sadece Kıbrıs’ta ve Nil kıyılarında yetişen ve nane kokusunda reyhan otu görüntüsüne sahip biraz bamya tadında olan bir ottur. Kuzu eti veya tavuk etiyle sulu yemek olarak ikram edilir. Ülkede sık tüketilen ilginç bir başka sebze de kolokas olarak bilinir. Geleneksel bir kış yemeğidir. Patates türünde bir bitki olmasıyla bilinir. Hatta patatesten çok daha tatlıdır. Görüntüsü de kerevizi andırır. Bol limon ve kereviz sapıyla pişirilerek lezzetli bir yemeğin ortaya çıktığını göreceksiniz.

Aynı zamanda Kıbrıs’a özgü olan güveç türü yemekler de yer alır. Küp kebap adında kuzu etiyle yapılan ve birçok sebzeyle de birleştirilen uzun süreli pişen bir yemektir. Hatta kuyu kebabı olarak bilinir. Lalangı adında bir başka geleneksel yemekle karşılaşabilirsiniz. Sıcak veya soğuk yenilebilir. Tavşan suyundan hazırlanan mayalı bir hamur hazırlanır. İçerisine de tavşan eti koyulur.

Nar Böreği Kıbrıs’ta çok sık yapılan ve çok sevilen bir börektir. Bir tür tatlı olan nar böreği, lor peyniri ve çiçek suyu adında portakal yağından yapılan şekerle karıştırılarak en sonunda yağda kızartılır. Oldukça eşsiz bir lezzete sahiptir. Hatta Kıbrıs’ta birçok meyveden macun yapıldığını da görebilirsiniz. 

Kıbrıs’ta Ulaşım

Akdeniz iklim örtüsüne sahip olan ülke üzerinde birçok yerden ziyaretçi gelmektedir. Bu durum hem mevsimsel olsun hem de insanlar olsun trafiğe etki eden bir olaydır. Kış aylarında genellikle toplu taşıma seferleri çok daha az sefer gerçekleştirir. Ancak yaz aylarında bu durum daha fazladır. Taksi, şehir içi ve şehirlerarası otobüsler kullanılarak istediğiniz birçok noktaya gidebilirsiniz.

Şehir İçi ve Şehirlerarası Özel Otobüsler ile Ulaşım

Kuzey Kıbrıs üzerinde tarihi yerleri görmek istiyorsanız ve ulaşım anlamında da kolayca erişmek için şehir içi ve şehirlerarası düzenlenen özel otobüs seferlerine katılabilirsiniz. Ülkede yer alan otobüsler kış aylarında saat başı hareket ederken, yaz aylarında 20 dakika da bir kalkış gösterir.

Şehir İçi ve İlçeler Arası Dolmuşlar ile Ulaşım

Kuzey Kıbrıs üzerinde şehir içi ve ilçeler arasında kolayca ulaşım yapmak önemli bir yere sahiptir. Özellikle turist olarak geliyorsanız ve gezilecek yerlere ulaşmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Kıbrıs’ın bütün yerleşim yerlerine belli saat aralıkları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kıbrıs’a En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Akdeniz İkliminin yer aldığı Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret etmek her mevsimde uygundur. Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında ciddi bir sıcaklık söz konusudur. Bu nedenle deniz tatili yapmak isteyenler için Mayıs, Haziran, Eylül ve Ekim ayları daha uygun olacaktır. Bu aylarda bilet fiyatlarını Hepsiburada Seyahat üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda rezervasyon yaptırarak çok daha uyguna bilet almanız mümkündür.

Kıbrıs’ta İklim Nasıldır?

Kuzey Kıbrıs makro iklim sınıflandırması içerisinde yarı kurak konumundadır. Aynı zamanda ülkede Akdeniz’den kaynaklı olarak yaz mevsimi sıcak ve kuru geçer. Kışları ise bu durum değişir. Daha ılık ve az yağışlı bir hava durumu seyreder. Kuzey Kıbrıs’ta yıllık ortalama hava sıcaklığı 19 derece olarak belirlenmiştir. Yıl boyunca ülkede en sıcak ay ise Temmuz ayıdır. Gündüz saatlerinde 37 ila 40 dereceye kadar artan ciddi bir sıcaklık söz konusu olur. Yağışlar ise Ekim ve Mart aylarında başlar. En yağışlı ayı Aralık ayıdır. 

kibris

Kıbrıs Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

16 °C

15 °C

Uçuş süreleri

Lefkoşa

İstanbul

1 sa 30 dk

Lefkoşa

Ankara

1 sa 15 dk

Lefkoşa

Adana

50 dk

Lefkoşa

Antalya

50 dk

Lefkoşa

İzmir

35 dk

Lefkoşa

Hatay

2 sa 30 dk

Lefkoşa

Gaziantep

1 sa 15 dk

Lefkoşa

Samsun

2 sa 15 dk

Alternatif uçuşlar

Kıbrıs varışlı yurt içi uçak biletleri

820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
961,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
725,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.288,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.792,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,06TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis