Kuala Lumpur Paris Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Kuala Lumpur Paris uçak biletleri

Kuala Lumpur - Paris
uçuşları

Kuala Lumpur Paris Uçak Bileti

Paris Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Paris Fransa’nın başkentidir. Turistler tarafından dünya üzerinde en fazla ziyaret edilen yerdir. Paris’i bu kadar ilgi çekici kılan şeylerden birisi Paris’in simgesi haline gelmiş olan Eyfel kulesidir. Eyfel Kulesi‘nin yanı sıra dünyadaki en önemli sanat eserlerinin ve tablolarının olduğu Louvre Müzesi ve dünya üzerindeki en popüler cadde olan Şanzelize caddesi sayılabilir. Aşıklar şehri olarak bilinmesi de Paris’i hem balayı hem de seyahat için ilgi çekici bir yer yapıyor. Şehrin içerisinden geçmekte olan Seine Nehri’nin etrafında hem tarihi yapılar hem de parklar bulunuyor. Yaz ayları ve bahar aylarında ziyaretçilerin akınına uğrayan Paris’te aşırı derece de yağışlı bir havayla kesinlikle karşılaşmanız mümkün değil. Değişken bir havaya sahip olsa da genellikle hava güneşli oluyor. Nisan ve Ekim ayları arası Paris’i ziyaret etmek ve görmek için en doğru zaman. Paris bir sene de 110 ile 111 gün yağışlı oluyor. Kış aylarında hava soğukluğu -2 dereceye düşebiliyor. Yaz aylarındaki hava sıcaklığı ise 20 ile 25 derece aralığında değişiyor. 

Paris’te Gezilmesi Gereken Yerler

Fransa'da en fazla ziyaret edilen yerlerden biri Paris'tir. Paris adına yazılan birçok kitap, bestelenen şarkı ve çekilen filmler vardır. Çoğunlukla Fransa’yı ziyarete gelen turistlerin ilk hatta çoğunlukla tek ziyaret ettikleri yer olan bu şehrin müzeleri, sanat galerileri, dünyaca ünlü modaevleri, tarihi eserleri ve şık restoranları ile de oldukça meşhurdur. Notre Dame Katedrali, mimarisi ile büyüleyici yapılar arasında Eyfel'den sonra ikinci sırada yer almaktadır. Orta çağa özgü tarzında bir dini yapısı bulunmaktadır. 1163-1334 senesinde inşa edilmiştir. Sen Nehri kıyısında yer almaktadır. Bu Katedral Romalılar ve Keltler tarafından kutsal olarak kabul edilmiştir. Eyfel Kulesi: Gezilecek yerler listesine ilk olarak Eyfel Kulesini ekleyerek, mühendislik harikası bu yapıya şahit olabilirsiniz. Tasarımcısı Gustave Eiffel’dir. 1981-1887 yılları arasında inşaatı yapılmıştır. 1665 basamaktan oluşmuştur, ağırlığı 10.100 ton yüksekliği ise 324.8 metredir. Turistler tarafından ilgiyle ve büyük beğeniyle karşılanan bu yapı romantizmin adresi olarak tanımlanmaktadır. Ancak yerlileri bu yapıtı şehrin kalbine vurulmuş hançer olarak görmektedir.

Disneyland: Paris’e gidince çocuklu ailelerin ilk aklına gelen yerlerden biri Disneyland'dır. 1992 senesinde kurulmuştur. Tüm gününüzü ayırıp ailenizle ya da çocuklarınızla keyifli saatler geçirmeniz mümkündür. Tokyo Disney Resort'tan sonra Amerika Birleşik Devletleri dışında açılan ikinci eğlence parkıdır. Montmartre (Ressamlar Tepesi): Paris’te gezilecekler listesinde olması gereken yerlerden bir diğeri Montmartre’dir. Diğer adı Ressamlar Tepesi'dir. Salvador Dali'den, Picasso'ya birçok ünlü ressamların burada çalışmaları olmuştur. Gerek sessiz atmosferi ile gerekse Resimlere ilham kaynağı olan güzelliği ile herkesi büyüleyen bir yerdir. Şanzelize Caddesi, Paris’tir. Işıltılı ve lüks caddelerinin başında gelen Şanzelize alışveriş tutkunlarının gözde yeridir. 1667 senesinde Marie De Médisis’in fikri ve Andre Le Notre’nin katkılarıyla yapılmıştır. Fransızlar bu yere dünyanın en güzel bulvarı olarak adlandırmaktadırlar. Yerli ve yabancı turistlerin ilgiyle karşıladığı yerlerden biridir. Lüksemburg Sarayı ve Bahçeleri, 1615-1645 senesinde inşaatı yapılmıştır. 19. Yüzyılda bahçeye seralar, tiyatro ve müzik köşesi, arı kovanları, heykeller ve birçok sanat eserleri eklenmiştir. Birçok kişini buluşma ve keyifli vakit geçirme noktası olarak bilinen bu bahçe yalnızca yerlilerin değil turistlerin de ilgisini çekmektedir. Paris’te gezip görebileceğiniz yerlerin listesine Orangerie Müzesi, Moulin Rouge, Orangerie Müzesi, Galeries Lafayette, Hotel de Ville, Louis Vuitton Foundation, Pompidou Merkezi, Sen Nehri'ni ekleyip keyifle kültürel alanların tadını çıkarabilirsiniz.

Paris Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Orsay Müzesi: İçinde 1848-1914 seneleri arasında yapılmış sanat eserleri yer almaktadır. Müzenin en önemli parçaları Empresyonist tablo koleksiyonlarıdır. Bilindik romantik atmosferinin yani sıra sanatı ve tarihi birikimi ile gezginlerini büyülemeye devam etmektedir. Gezi listenize birden fazla müze ekleyip şehrin hem tarihi birimini hem de kültürünü yakından tanıyabilirsiniz. Orsay Müzesinin sergi odaklarını gezerken Monet, Van Gogh ve Cezanne gibi ünlü ressamların birbirinden değerleri eserlerini görmek sizleri de büyüleyecektir. Sacre Coeur Bazilikası, Eyfel'den baktığınızda Sacre Coeur Bazilikası’nın büyüleyici güzelliğini görmeniz mümkün. 1874 senesinde Purusya Savaşında vefat edenlerin anısına 1875-1914 seneleri arasında inşa edilmiştir, çevresi büyük çimler ile çevrilidir. Bizans ve Roma yapılarıyla benzerlik taşıyan dini yapı, ziyaretçilerine “Great Mosaic of Christ Majesty” adlı görenleri kendisine hayran bırakan projesini görme olasılığı sunmaktadır. Versay Sarayı ve Bahçeleri, merkeze yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Başta Louis döneminde gösterişsiz bir köşk olarak inşa edilse de sonrasında 20 bin kişiyi ağırlayacak bir köşk olacak şekilde genişletilmiştir. Sainte Chapelle, Paris’te gezip görülebilecek en zarif eserler arasında bulunmaktadır. 1242-1244 seneleri arasında kutsal emanetlerin güvenle saklanabileceği bir yer olarak yapılmıştır. Pantheon gibi iç süslemeleri bulunan Sainte Chapelle’yu daha dikkatli incelemenizi öneririz. Pantheon: Roma’da bulunan Pantehon'un bir diğer özdeş yapısı da Paris'te bulunmaktadır. Mimarı yapısı ile Paul’s Katedrali ile benzerlik göstermektedir. Louis'in emri işe 1744-1790 senesinde inşaatı yapılmıştır. İnşaatı bitirildikten sonra ise Azize Genevieve’e adanmıştır. Görülmesi gereken tarihi yapılar listenize Les Invalides, Opera Binası (Opéra National de Paris), Yer Altı Mezarları (Catacombs of Paris), Rodin Müzesi (Musee Rodin) gibi diğer muhteşem yerleri eklemeyi unutmamalısınız.

Kültürel Etkinliklerin Odağında Paris

Paris halk festivalleri ve canlı kutlamaları ile meşhurdur. Yılbaşında ve Noel’de farklı enteresan durumlar yaşanır. 21 Haziran, mühim bir müzik tatilinin yapılmış olduğu gündür. Bu faaliyeti dünyanın çeşitli ülkelerinden müzik sevenler büyük bir coşkuyla bekler. Gün boyunca şehir meydanı konser alanlarına döner ve konserler ücretsizdir. Festival boyunca çağdaş elektronik müzikten klasik müziğe ve kayağa kadar değişik tarzların müziğini dinleyebilirsiniz. Bastille Günü ya da Bastille’nin Fırtınası, her sene 14 Temmuz günü kutlanan diğerlerine nazaran daha az enteresan bir kutlamadır. Bu kutlamanın ilki 1789 senesine aittir. Hoş bir askeri geçit merasimi modern kutlamanın mecburi niteliğidir. Gün boyu çok sayıda tiyatro ve müzik gösterileri Paris sokaklarında yapılmaktadır. Tatil mükemmel havai fişekler ile sona erer. Paris’in kültürel hayatı çeşitliliği ve zenginliği ile insanları büyüleyebilir. Bu etkileyici kentte her daim enteresan bir olay oluyor. Metropolün merkezindeyken hemen hemen her saatte bu sanat faaliyetlerine dahil olabilirsiniz, sanat merkezinden konser alanına geçiş yapabilirsiniz, sokak sanatçılarının performansını büyülenerek izlersiniz. Şubat’ın başında, Paris kenti antika ve amatör araç koleksiyoncuları yönünden dolu haldedir. Porte de Versailles’in merkezinde yer alan Retro araç sergileri enteresan kişilerle iletişime geçmenizin yanında, retro araçları de detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Burada, farklı ihtişamlı spor yarışmaları ve şampiyonluk yarışları yapılmaktadır. Üzüm festivallerinde gurmeler meşhur Fransız mutfağı ile şarabın keyfini çıkarır. Sanat merkezleri ve sergileri, dünyanın her coğrafyasından, her kesiminden ve her tarzda sanatçıları etkiler. Ulusal tatiller, konserler, tiyatro gösterileri, sanat performansları, ünlü ve saygın müzik ve festivaller başkentin bütün bu insanları, benzer Fransız tatlarıyla zevkli, ihtişamlı bir faaliyet yapar.

Paris’te Konaklama İmkanları 

Bourse, Le Marais ve Louvre üçlüsü Paris’e ilk defa gelen insanlar için son derece ideal bölgelerden birkaçıdır. Bunun sebebi ise, Paris’in kimliğini ortaya koyan bütün özelliklerin hepsini kendi bünyesinde barındırıyor olmasıdır. İsterseniz Louvre etrafındaki otelleri tercih ederek hem birbirinden önemli ve kıymetli sanat koleksiyonlarına hem de şehrin birden fazla simge yapısına çok yakın mesafede konaklayabilirsiniz. Otelden çıktıktan sonra şehrin birçok yerine de kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehrin çok eski yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Latin Quarter’le güvenli ve son derece huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Sen Nehri’nin hemen sol tarafında bulunan ve en ünlü konaklama bölgelerini oluşturmaktadır. Her iki yer de çocuğu olan aileler için son derece ideal yerlerdir. Latin Mahallesi, en iyi korunmuş yapıya sahip şehrin Antik Roma zamanlarına uzanan köklü tarihi eserlerini adeta özetliyor. Burası hem konforunuz hem güvenliğiniz hem de ruhunuzun dinlenmesi açısından oldukça iyi bir yerdir. Eğer otelinizi buradan bir yerden tutarsanız burada kaldıkça bunu daha iyi anlayacaksınız. Burada bulunan oteller iç ve dış mimarisi ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Buradaki otellerden birinde kaldığınız zaman Romalı döneminden bugüne dek miras kalmış olan hamama, amfitiyatroya ve Pantheon’a kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tabii, tarihi yerleri gezerken Paris Üniversitesi’ni de gezmelisiniz. Latin mahallesi farklı etnik sınıflara ait olan restoranları ve alışveriş yapabileceğiniz birçok mağazayı da bünyesinde barındırıyor. Şanzelize bazı ziyaretçilere göre dünyanın en güzel bulvarıdır. Charles De Gaulle ve Concorde meydanları arası devam eden ihtişamlı cadde, uzun zamandır şehrin en mühim çekim merkezi olmayı devam ettiriyor. Lüks eğlence ve alışveriş yerlerinin büyük kısmı, şehrin bu bölgesinde bulunmaktadır. Açıkça Şanzelize etrafında kalmak için iddialı bütçeye sahip olmanız gerekebilir. Romantizm isteyen balayı çiftleri, bohem tarzı benimsemiş bireyler, tarih ve edebiyat meraklılarını da içerisinde barındıran her tarzdan seyyah, bulvar çevresinde kendisine göre etkinlik fırsatlarını kolaylıkla bulabilir. Buradaki otellerde kaldığınızda yine ulaşım açısında da rahat edersiniz. 

Paris’te Denenmesi Gereken Lezzetler

Kökü orta çağa değin giden Fransız mutfak kültürü, Napolyon zamanı ve Fransız Devrimi’nde şöhret sahibi olmuş ve günümüz biçimine gelmiştir. Dünyaca meşhur kırmızı etten, Rokfor peynirlerine, Bordeaux şaraplarından deniz ürünlerine, Kruvasandan Creme Brule, Baget ekmeğinden salyangoza değin epey çeşitli, yelpazesi geniş bir yemek kültürü vardır. Bu yemeklere zengin yapan ve bir sanat yapıtını andıran, büyüleyici ve hoş sunumlara sahip olmalarıdır. Fransız mutfağı ülkenin farklı yerlerine göre değişkenlik göstermekle beraber Paris’te tüm bu mutfak kültürünün bir arada gittiğiniz mekanlarda bulabilme imkanınız vardır. French Onion Soup Fransız lezzetlerinin başında gelen bilhassa Paris’te son derece meşhur olan soğan çorbasını Işıklar kenti Paris’i ziyaret ettiğiniz zaman mutlaka denemelisiniz. Soğan ve et suyu ile yapılmaktadır ve üzerine çoğunlukla peynir serpilir. Epey lezzetli olan bu çorba, en çok kış mevsiminde sizin içinizi ısıtır ve açlığınızı bastırmanızı sağlar. Fransız mutfağı dendiği zaman akla ilk gelen yiyecekler arasında makaron bulunmaktadır. Bu renkli ve sevimli kurabiyeler oldukça lezzetli ve hoş görünümdedirler. Kruvasan: Paris’te sabah erken saatlerde bir pastaneye uğrarsanız, henüz girmeden gelen enfes kokusu sizi büyüleyecektir. İnsanlar sabah saatlerinde bu enfes tatları alarak yürüyüşlerini yapar ve gününün keyifli olmasına olanak sağlamaktadır. Bugünlerde artık epey çok sayıda fırın bu enfes lezzeti yapmak yerine dondurulmuş biçimde satmaktadır. Fransa’nın peynirleri de ünlüdür.. Paris’e ziyarete gittiğiniz zaman her güne bir peynir türü koysanız dahi peynir türlerinin hepsini tüketemeyeceğinizi bilmelisiniz. Duck confit, yöresel açıdan patates yatağında servis edilen ördek göğsüyle yapılan çok spesiyal bir lezzettir. Kemiksiz ve epey lezzetli olan bu ördek göğsü tuzla marine edilerek buğulanır. Değişik ve lezzetli bir tat deneyimlemek isterseniz bu yemeği mutlaka denemelisiniz. Paris’e yolunuz düşerse Steak Frites, Paris-Brest, Çikolata, Crepe, Rum Baba ve Escargots’u mutlaka tatmalısınız. Paris’in enfes tatları damaklarda unutulmayacak lezzet bırakır. Damak zevkinize hitap eden birçok yemeği keyifle yiyebilirsiniz. 

Paris’te Ulaşım Olanakları

Paris’te bulunan en büyük havaalanı Charle De Gaulle olup,şehir merkezine 30 kilometre mesafede bulunmaktadır. Öbür havaalanı Onry’se kentin 18 kilometre kadar güneyinde bulunmaktadır. Paris’te en çok tercih edilen ulaşım yolu metrodur. Devasa büyüklüğü olan metro 300 istasyona ve 16 hatta sahiptir. Sabaha doğru 5’i 20 geçe hizmet vermeye başlayan metro seferleri, gece saat bir çeyreğe kadar devam etmektedir. Yarım kilometrede bir metro istasyonuna rastlayabilirsiniz. Paris’in en meşhur olan başka yerleşkesi de Banliyölerdir. Bu yere trenler ulaşım sağlayabilirsiniz. Paris’te bir yerden bir yere ulaşmak isterseniz en kullanışlı ve iyi yöntem metrodur. Yanınızda bir metro haritası bulundurmanız yolculuğunuzu kolaylaştıracaktır. Metro kadar olmasa da otobüsler de epey kullanılmaktadır. Tatil ve pazar günleri birkaç hat hizmet vermemektedir.

Taksi ile Ulaşım

Rahatınıza düşkünseniz taksi sizin için en doğru ulaşım aracı olacaktır. Hem rahat hem de hızlı olan bu ulaşım yolu sizi istediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaştırabilir. 

Otobüs ile Ulaşım

Metro kadar popüler olmasa da yoğun bir şekilde kullanılan otobüsler gayet kullanışlı bir ulaşım aracıdır. Pazar günleri ve tatil günlerinde birkaç hat hizmet vermemektedir. 

Metro ile Ulaşım

Paris’te en yaygın kullanılan toplu taşıma olan metroların 16 hattı ve 300 istasyonu vardır. Gece geç saatlere ve sabahın çok erken saatlerine değin hizmet veren metrolar en kullanışlı ve iyi yöntemler arasında başta yer almaktadır. Tatiliniz kolaylaşsın isterseniz bir metro haritası seyahatinizi epey kolaylaştırır. 

Araç Kiralama

Eğer rahat ve konforlu bir biçimde yolculuk etmek istiyorsanız belirli firmalar ile anlaşarak kiraladığınız gün süresince istediğiniz yere istediğiniz zaman kolay, rahat ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Kuala Lumpur Havalimanına En Hızlı ve En Uygun Ulaşım

Süre sınırı olduğundan dolayı havalimanında yer- yön bulmakta zorluk çeken, valizi çok olduğu için seyahatte taşıtlarda çok geçiş yapmak istemeyenler hatta valizlere yardım edecek birinin olmasını isteyenler veya çoklu grup şeklinde yolculuk ederek masraf bölüşmek isteyenler özel transferi tercih edebilirler. Kuala Lumpur havalimanına kent merkezinden ulaşımda taksi alternatifi Taksimetre olan taksiler ve standart fiyatta olan havalimanı taksileri olarak ikiye ayrılır. Hangisini seçip ulaşım sağlayacağınız sizin tercihinize kalmış bir durumdur. 

Kuala Lumpur Paris Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Kuala Lumpur ve Paris arasında yolculuk uçakla yapılırsa uçuş 13 saat 1 dakika sürmektedir. Bu aktarmasız, rötarsız ve hava şartlarının düzgün olduğu zaman geçerli yalnızca havada geçmiş doğrudan uçuş süresidir. 

Kuala Lumpur Paris Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Kuala Lumpur ve Paris arasındaki kuş uçuşu uzaklık 10424 kilometredir. 

Kuala Lumpur Paris Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Eğer uygun uçak bileti almak istiyorsanız seyahatinizden 4-6 hafta öncesinde biletinizi almalısınız. Ayrıca hafta içi belirli günlerde ve erken saatlerde uçak bilet fiyatlarını kontrol ederseniz uygun fiyatlısını bulmanız olanaklıdır.
Paris Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

26 °C

26 °C

Uçuş süreleri

3 sa 10 dk

Paris

İzmir

3 sa 25 dk

Paris

Ankara

3 sa 40 dk

Paris

Antalya

3 sa 50 dk

4 sa 50 dk

Paris

Adana

4 sa 40 dk

Paris

Kayseri

4 sa 30 dk

Paris

Bodrum

4 sa 10 dk

4 sa 55 dk

Paris

Sivas

4 sa 35 dk

Kuala Lumpur Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

25 °C

24 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Paris varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.676,66TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.592,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.184,70TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.053,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.708,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.866,21TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.593,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.604,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.723,46TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.530,76TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis