Kuba Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Havana varışlı yurt dışı uçak biletleri

16.380,85TRY'den
başlayan fiyatlarla

Küba Uçak Bileti

Küba Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Başkenti Havana olan Küba Cumhuriyeti, 2022 yılı verilerine göre 11 milyon 314 bin 889 kişiden oluşur. Ülkenin yüzölçümü ise 110.860 kilometrekaredir. Küba, halihazırda sosyalist cumhuriyet ile yönetilmekte ve Karayiplerde yer almaktadır. Bu ülkenin komşuları arasında başta Amerika Birleşik Devletleri, Bahamalar, güneyde Cayman Adaları ve Jamaika, batı kısmında Meksika ve güneydoğusunda Haiti ve Dominik Cumhuriyeti bulunmaktadır. Ayrıca bu ülkenin etrafında Karayip Denizi ve Kuzey Atlas Okyanusu yer almaktadır.

Coğrafi konumundan dolayı 21-30 kuzey enlemlerinde ve 90-00 batı boylamları arasında bulunmaktadır. Ülkenin coğrafi özellikleri arasında 3715’ten daha çok Ada ve Adacık yer almaktadır. Küba’nın adaları güney ve doğu yönünde Antil denizinde yer alırken; ülkede 2 tane nehir bulunmaktadır. Cauto Nehri ve Toa Nehri bu iki nehir olup, ülkenin en yüksek coğrafi noktası 2005 metreyle Turquina Dağı olmaktadır. Bu ülkede pek çok maden yatağı ve ova yer bulunmaktadır. En önemli ovasının ismi ise Sierra Maestra ovasıdır. Bunların dışında ülkede manganez, gümüş ve altın gibi değerli madenler çok büyük alanı kaplamaktadır.

Ülkenin iklim özelliği ise tropikal olup, yıllık ortalama sıcaklığı 26 derecedir. Şehrin en sıcak ayı ağustos olurken; en soğuk ayı ise ocak ayı olmaktadır. Küba, 1898 yılında gerçekleşen İspanyol ile Amerika Savaşı sonrasında İspanya’nın yenilmesi ile imza atılan Paris Antlaşması neticesinde İspanya’dan ayrılmıştır. Tarihler 20 Mayıs 1902 olduğunda ise Küba bağımsızlığını ilan etmiştir. Küba halkının resmi dili İspanyolcadır. Ancak bu dilin dışında Haiti dili, Lucumi dili, Galiçya dili gibi pek çok dil konuşulmaktadır. Küba’nın para birimi ise Küba Pesosudur ve Uluslararası kısaltması CUP’dur. Küba’nın 16 tane şehri vardır. Bu şehirler arasında Havana en büyük şehir konumundadır. 

Küba’da Gezilmesi Gereken Yerler 

Karayiplerin en büyük adası olan Küba hem doğal güzellikleri hem tarihi alanları hem de kültürel mirası ile her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkeye gittiğinizde bir UNESCO dünya mirası olan Habana Vieja ya da Eski Havana’yı ziyaret etmelisiniz. Eski Havana, eşsiz güzelliğe sahip olup, Küba tarihinde en iyi korunan yerlerin başında bulunmaktadır. Arnavut kaldırımlı sokaklarında gezerken Küba’ya özgü olan neoklasik ve barok işlemeli binalara şahit olacaksınız. Küba’nın en ünlü plajı olan Varadero, kuzey kıyılarına kadar açılan ve körüyle anakaraya bağlanan muhteşem bir plajdır. Burada çok fazla otel bulunuyor ve her kesime hitap etmeyi başarmaktadır. Trinidad, UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır. 17. ve 18. Yüzyılda inşa edilen muhteşem binalar görenleri etkilemektedir. Bu sokaklardan geçerken o tarihi dokuya şahit olabilir, bol bol fotoğraf çekilebilir, kilise, müze ve galerilere girebilirsiniz. Guardalavaca, parlak plajlarla çevrilen harika bir plaj destinasyonudur. Burada dalmayı seven insanlar için bol miktarda resif bulunmaktadır. Playa Paraiso, Cayo Largo del Sur, Küba’nın en iyi plajlarından bir diğeridir. Cayo Coco, uçsuz bucaksız denizin karşısında deniz, kum, güneş üçlüsünü doruklara kadar yaşayabilirsiniz. Parque Nacional Vinales, UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunmakta ve ülkenin kuzeyinde yer almaktadır. Yemyeşil vadiler ve tertemiz havada yetiştirilen sebze meyvelerin bulunduğu Parque Nacional Vinales’de yiyecekleri taze taze tadabilirsiniz. Baracoa, Ülkenin en eski şehirlerinden biridir. The Malecon, 1901 de kısmen 1902 de ise tamamen inşa edilmiştir. Küba’nın en ünlü sahil şeridi olan Malecon da yürüyebilirsiniz. Santa Clara’da bulunan müzeleri ziyaret ederek Che’nin kişisel eşyalarını, heykellerini görebilirsiniz. San Pedro del Morro Kalesi, UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan ve 17. Yüzyılın en güzel şekilde korunmuş kalesidir. Peninsula de Zapata, Karayip’lerde bulunan en büyük sulak alandır. Doğaseverlerin bayılacağı bu alanda 150 farklı kuş türü vardır. Remedios, 500 yıl önce kurulmuştur. İki ayrı binadan oluşan bu kilise mutlaka görülmelidir. Küba’da görülmesi gereken diğer yerler arasında Plaza de la Revolucion Havana, Marti’ye ait olan heykel, müze ve anıt ile beraber Che’nin popüler dev portresi şehri süslemiştir. Parque Historico Militar, Küba’nın Havana şehrinde bulunmaktadır. 16. Yüzyılın sonu, 17. Yüzyılın başlarında korsanlardan gelen tehlikeyi azaltmak üzere yapılmıştır. Deniz ve şehir manzarası sunan kalelerin üzerine çıkarak muhteşem manzarayı seyredebilirsiniz. 

Küba’da Tarihi Dokuya Sahip Olan Yerler 

Küba’nın buram buram tarih kokan sokaklarını görmeden ülkeden ayrılmamalısınız. Neredeyse her yapısı UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunmaktadır. Haliyle ülkede gezilip görülebilecek pek çok tarihi alan vardır. Old Havana tarihi noktalarından biri olup, UNESCO Dünya Mirası Listesinde yerini almıştır. Büyük bir titizlikle korunarak günümüze kadar gelen bu yapıda her ne kadar restorasyon çalışmaları yapılsa da yapı tarihi dokusunu kaybetmemiştir. Plaza de la Revolucion, Küba’nın en fotojenik ve en sembolik yapılarından birini oluşturmaktadır. Bu bölgeye gittiğinizde müzeyi ziyaret edebilir ve birbirinden değerli eserlere şahit olabilirsiniz. Kulenin tepesine çıktığınızda ise Havana manzarasını izleyebilirsiniz. Parque Historico Militar da Küba’daki tarihi noktalardan biridir. 16. Yüzyılın sonlarında inşa edilen Parque Historico Militar da askeri hapishane olarak tercih edilen alanı, müzeleri vb. noktaları gezme şansınız var. Castillo de San Pedro del Morro, UNESCO Dünya Listesinde yer alan bir diğer yapıdır. Tarihi 17. Yüzyıla kadar dayanan bu yapıda müze bulunmaktadır. Ayrıca 1.234 metre yüksekliğinde yer alan volkanik kaya harika bir görüntü sunmaktadır. Santa Clara, Küba’da az sayıda bulunan tiyatrolardan birine ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi ve kültürel mekanları ile dolu olan ülkede Santa Clara oldukça davetkardır. Malecon, Küba’da farklı mimari tarz görmek isteyenlere harika bir destinasyondur. Jose Marti Anıtı, Küba’nın ulusal kahramanlarından olan Jose Marti’ye adanan değerli bir anıttır. 109 metre yüksekliğe sahip olan anıtın hemen yanında Jose Marti’nin heykeli de vardır. San Pedro de la Roca Kalesi de Küba’da görülmesi gereken bir yapıdır. Bu yapının inşası 1.638 ile 1.700 yılları arasında bitmiştir. Korsanların baskınına karşı ülkeyi korumak için yapılan kale UNESCO tarafından Dünya Mirasları listesine alınmıştır. Küba’da görmeniz gereken diğer tarihi alanlar arasında Havana Katedrali, La Cabana, La Caridad Tiyatrosu, San Carlos De Borromeo Katedrali yer almaktadır. 

Kültürel Etkinliklerin Adresi Küba 

Küba doğal güzellikleri, tarihi alanları, etkinlikleri ve mutfağı ile her yıl gelen milyonlarca misafirini etkilemeyi başarmıştır. Şehirde gezilip görülmesi gereken pek çok nokta vardır. Bu noktaları keşfederken kafe ve restoranlarında Küba lezzetlerini tadabilirsiniz. Berrak sularında deniz kum güneş üçlüsünü doyasıya yaşayabilirsiniz. Saatler gece yarısını gösterdiğinde ise gece hayatının canlı olduğu Havan şehrindeki mekanlara gidebilirsiniz. Latin müzikleri eşliğinde dans edip, doyasıya eğlenebileceğiniz pek çok mekan vardır. Gece kulübü, bar, disko gibi çeşitli mekanlar herkesin beklentisini karşılayacak niteliktedir. Gece geç vakitlere kadar açık olan mekanlarda hem ailenizle hem de sevdikleriniz ile gönlünüzce doyasıya eğlenebilirsiniz. 

Küba’nın hareketli ve keyifli sokaklarında yürüyüşe çıkabilirsiniz. Bu sokaklarda yer alan mağaza, çarşı vb. yerlerde hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. Küba’da her sene çeşitli festivaller düzenlenir. Bu festivallerin türleri arasında Dans, Bale, Rom ve Puro, Film, Belgesel, Animasyon, Kurgu, Senaryo, Jazz vb. bulunur. Her tarza ve beklentiye hitap edebilecek festivallere denk geldiğinizde çok eğlenebilirsiniz. Bunların dışında ülkede Kuzey Amerika sporları büyük ilgi toplamaktadır. Başta Beyzbol sporu olmak üzere Voleybol, Atletizm, Boks, Basketbol sporları çok yaygındır. İster bu sporları izlemeye gidebilir isterseniz sizde oynayabilirsiniz. Küba’da her köşe başında amatör sokak müziği yapan gruplar yer alır. Değerli bir geçmişe sahip olan Küba müziği, hareketli ve coşkulu eserlerden oluşur. 

Küba’da Konaklama Kolaylığı 

Küba tarihi alanlar, doğal güzellikler, kültürel etkinlikler ve lezzetler bakımından mutlaka görülmesi gereken ülkeler arasında başlarda yer almaktadır. Ülkeye gittiğinizde hiç ayrılmak istemeyecek ve dolu dolu zamanlar geçirebileceksiniz. Ülkeye en az 10 gününüzü ayırarak pek çok yerine şahit olabilirsiniz. Son derece misafirperver olan halk ziyaretine gelen misafirlere pek çok alternatif sunmaktadır. Otellerden evlere, butik otellerden pansiyonlara kadar her beklentiyi karşılayacak seçenek vardır. Ülkede lokal halkın yaşadığı evlerin odaları kiralanmakta olup, çok uygun fiyatlara geldiği için pek çok turist tarafından tercih edilmektedir. 

Ülkenin kalbi olan Havana’da pek çok konaklama tesisi bulunmaktadır. Rengarenk caddelere, hareketli mekanlara ve enerjik mevkilere sahip olan Havana’da hem konaklayabilir hem de gidebileceğiniz yerlere kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu şehirdeki otellerin çoğu lüks kesime hitap etse de düşük bütçeliler için de birkaç alternatif bulunur. Tarihin merkezi olan Trinidad’da hem konaklamak hem de gezmek isterseniz burada pek çok seçenek karşınıza çıkar. 3, 4 ve 5 yıldızlı oteller her bütçeye ve her beklentiye hitap etmektedir. Deniz kenarında konaklamak isteyenler için de pek çok alternatif vardır. Mesela, Varadero, tropikal bir tatil beldesi olarak misafirlerine lüks oteller sunmaktadır. Küba’da bulunan lüks oteller, ülkenin geleneksel yapısını üst safhalara çıkararak kaliteli hizmet verir. Beklentinizi karşılayacak tüm hizmetlerin bulunduğu lüks otellerde konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilirsiniz. Lüks otellerin içerisinde restoranlar, barlar ve peyzaj vardır. Bunun yanı sıra, sauna, açık yüzme havuzu, masaj küveti, spor salonu ve güneşlenme terasları mevcuttur. Küba’nın 3 yıldızlı otelleri ise restoran, bar ve spor salonu gibi hizmetler vermektedir. Bu otellerde keyifli zamanlar geçirebilir ve gideceğiniz alanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Küba’da düşük bütçeliler içinde pek çok alternatif vardır. Televizyon ve klimanın bulunduğu bu oteller genelde şehir merkezinde bulunmaktadır. 

Küba’da Denenmesi Gereken Lezzetler 

Küba mutfağına özgü olan ve tadanların çok sevdiği pek çok lezzet vardır. Çorbalardan tatlılara, sulu yemeklerden hamur işlerine kadar pek çok lezzet mevcuttur. Küba da denemeniz gereken ilk lezzet olan Arroz Con Pollo, ülkede klasikleşmiş yemeklerden biridir. Bu lezzet Latin Amerika’da da sıklıkla tüketilen bir lezzet olup, pirinç, tavuk ve çeşitli baharatların karışımından oluşmaktadır. Bir diğer lezzet olan Shrimps in Coconut Sauce, Küba’da kuşkusuz en çok tüketilen yemeklerden biridir. Deniz mahsullerinden elde edilen yemekte bol miktarda karides bulunmaktadır. Bu yemeğin en lezzetli şekli ise Hindistan cevizi sosuyla yapılan halidir. Shrimps in Coconut Sauce deniz kıyısında bulunan restoranlara uğrayarak tadabilirsiniz. Ajiaco, Küba başta olmak üzere Peru ve Kolombiya’nın da vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Bu lezzetin içerisinde tavuk, mısır, patates, avokado ve çeşitli baharatlar vardır. Yemek son derece hafif ve sağlıklı olduğu için sıklıkla tüketilmektedir. Küba lezzetlerinden bir diğeri de Croquetas’tır. Anavatanı İspanya olan bu tat atıştırmalık olacak boyutta yapılmaktadır. Sebzeli, peynirli ve karidesli çeşitleri olan yemeği tatmadan Küba’dan ayrılmamalısınız. Tamal en Cazuela, Domuz eti, mısır unu ve çeşitli baharatlar kullanılarak hazırlanan bir yemektir. Bu yemeğin içerisinde domuz etinin olduğunu unutmamalısınız. Yuca Fingers, Yuca isminde bir bitkinin patates gibi kızartılarak sosla servis edilmesidir. Küba genelinde çok yaygın olacak bu lezzet genelde alkollü içecekler ile tüketilmektedir. Medanoche, sandviç görünümüne sahip olan bir lezzettir. İçerisinde pek çok lezzetin bulunduğu Medianoche hem çok lezzetli hem de doyurucudur. Küba’da tatmanız gereken diğer lezzetler arasında Ropa Vieja, Churros, Flan, Cubata yer almaktadır. 

Küba Ulaşım Olanakları 

Küba da ulaşım olanakları son derece fazladır. Otobüs, taksi, dolmuş, Bicitaxi, cocotaxi, bisiklet, feribot, kamyon, at arabası, şehir turu otobüsleri, üstü açık otomobiller bu seçeneklerden bazılarıdır. Ulaşım seçeneklerinin fazla olduğu Küba’da araçlar her bütçeye ve beklentiye hitap etmektedir. 

Taksi ile Ulaşım

Küba’da en çok tercih edilen ulaşım araçları arasında taksiler yer alır. Sarı taksilerin çoğu devlete ait olup, Kübalılar tarafından kullanılmazlar, Haliyle bu taksiler genelde turistik mekanların önünde bekler. Ödemek zorunda kaldıkları vergiler fazla olduğu için Küba’daki taksilerin fiyatı çok yüksektir. Ayrıca taksilerde taksimetre bulunmadığından binmeden önce pazarlık yapmak gerekecektir. 

Dolmuş ile Ulaşım

Küba’daki dolmuşlar özellikle Havana’da ulaşımda en çok tercih edilen bir seçenektir. Klasik Amerikan otomobillerine benzeyen dolmuşlar genelde merkezde konumlanırlar. Ters istikamette çok fazla hat bulunduğu için dolmuşlara binerken dikkatli davranmak gerekir. Dolmuşlar diğer Küba dolmuş çeşitlerine nazaran özel araç görevi görmektedir. Bu dolmuşlarda başka bir müşteri bulunmuyorsa taksi hizmeti verirler. 

Otobüs ile Ulaşım 

Küba’da en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri de otobüslerdir. Son derece ekonomik fiyatlara sahip olan otobüsler ile ülke de pek çok noktaya gidilebilir. Ödemesi ile direkt nakit olarak yapılır. 

Bicitaxi ile Ulaşım

Üç tekerleğe ve iki yolcu kapasitesine sahip olan bu özel bisikletli taksiler, Küba’da ulaşımın en önemli ulaşım araçlarındandır. Bu taksiler özellikle Holguin, Camagüey ve Havana’da çok yaygındır. Binmeden önce pazarlık yapmak isabetli bir karar olacaktır. 

Cocotaxi ile Ulaşım 

Üç yolcu kapasiteli motosikletler, sadece turistlere hizmet verirler. Dolayısıyla fiyatları biraz yüksektir. Fiyatı önceden konuşup, gerekirse pazarlık yaparak bu araçları kullanmanız doğru olacaktır. 

Küba’ya Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Türkiye’den ve dünyanın her köşesinden insanların akın ettiği Küba, harika bir gezi destinasyonudur. Ülkeye gitmek isteyenlerin öncelikle bir vize sahibi olması gerekir. Ardından pek çok uçak firması tarafından Küba’ya düzenlenen uçak seferlerinden ihtiyaçlarına hitap eden firmayı seçerek biletini alması gerekir. Birçok firmanın sağladığı seferlerde zaman zaman düzenlenen indirimler takip edilerek daha uygun fiyata Küba’ya uçulabilir. 

İstanbul ile Küba Arası Uçak Seferi Ne Kadar Sürede Gerçekleşiyor?

İstanbul’dan Küba’ya yaklaşık 12 saat 35 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. 

İstanbul ile Küba Arası Gerçekleşen Uçuşlarda Hangi Havalimanı Tercih Edilmelidir?

Küba Karayiplerde bir ada olduğu için Türkiye’den yalnızca uçakla seyahat edilir. Türkiye’den Küba’ya gitmek için ise İstanbul Havalimanını tercih edilebilir. Küba’nın Havana, Holguin, Cayo Coco, Santa Clara ve Varadero gibi noktalara uçan hava yolu şirketleri ile konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. 

Türkiye’den Küba’ya Direkt Uçuş Olan Havalimanı Hangileridir?

Türkiye’den Küba’ya uçuşlar genelde aktarmalı olacak şekilde gerçekleşmektedir. Türkiye’den giden uçak firmaları ise Jardines del Rey Havalimanı, Jose Marti Uluslararası Havalimanı ve Frank Pais Uluslararası Havalimanlarına inmektedir. 

kuba

Havana Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

29 °C

29 °C

Uçuş süreleri

Havana

İstanbul

12 sa 45 dk

Alternatif uçuşlar

Havana varışlı yurt dışı uçak biletleri

16.380,85TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis