Las Vegas Londra Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Las Vegas Londra uçak biletleri

Las Vegas - Londra
uçuşları

Las Vegas Londra Uçak Bileti

Londra Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Londra İngiltere’nin başkentidir. Oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Önemli bir dünya kenti olarak kabul edilen Londra’da ilk yerleşim belirtileri ise 2 bin yıl kadar önceyee dayanır. Şehre ilk gelenler Keltler olmuştur. Ancak şehir aslında ismini Romalılar tarafından almıştır. M.Ö. 43 yılında Roma İmp. Şehre hakim iken kente Londonium adını vermişlertir. Bu isim Akan Nehir anlamına gelir. Londonium ismi ile zamanla evrilerek Londra ismine dönüşmüştür. 

Şehrin sahip olduğu uzun tarihi geçmişinin etkisini yakından görmek mümkündür. Özellikle farklı kültürlerle etkileşimleri görmek mümkündür. Dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biridir. 

Roma İmparatorluğu döneminde kent, en önemli şehirlerden biri olmuştur. 5. Yüzyılda imparatorluğun çöküşü sonrasında da 11. yüzyıla kadar Vikingler tarafından saldırılara uğramıştır. Bu nedenle de kent yavaş yavaş terk edilerek şehir harap edilmiştir. Özellikle Birleşik Krallık için son derece önemli olan yapılardan biri Westminster Abbey 960 yılında yapılmaya başlanmıştır. Bu yapının şehirdeki hayatı tekrar canlandırması düşünülmüştür. 

Zamanla şehirde nüfus hızlı bir şekilde artmış ve ticaret de oldukça gelişmiştir. Böylece Londra günümüzdeki durumuna gelmiştir. İngiltere tarihinde VIII. Henry, I. Elizabeth, Victoria olmak üzere önemli kral ve kraliçeler olmuştur. Günümüzde ise İngiltere’de hala monarşi devam etmektedir. Kraliçe II. Elizabeth şu an tahta oturmaktadır. Kendisi Buckingham Sarayı’nda ikamet eder. Sarayın belli bölümleri ise ziyaretçiler için açık alanlardır. 

İngiltere’nin her kıtada topraklarının olmasından ötürü üzerinde güneş batmayan ülke olarak anılmıştır. Londra ise sanayiden finansa, müzikten sanata olmak üzere birçok alanda popüler şehirlerden biridir. Özellikle her yıl Londra’yı görmek için gelen milyonlarca turist yer alır. 

Londra’da Gezilebilecek Yerler

Londra gezilecek yerler noktasında oldukça zengin bir şehirdir. Çok fazla sayıda sanat galerisi, tarihi mekan ve müze bulunmaktadır. Aynı zamanda Londra dünyaca ünlü meydanlarıyla da tanınır. Burada gezip görebileceğiniz çok fazla yer vardır. Ayrıca yapabileceğiniz birçok aktivite de yer alır. Her gününüzün dolu dolu geçmesini isterseniz Londra oldukça doğru bir yerdir. Şehre asla doyamazsınız ve sıkılmazsınız. 

Buckingham Sarayı, 1703 yılında Buckingham Dükü için inşa edilmiş bir yapıdır. 1837 yılında Victoria’nın kraliçe olarak tahta çıkmasından sonra artık kraliyet sarayı olmuştur. Tam olarak 300 yıllık köklü tarihi bir geçmişe sahiptir. İngiliz Kraliyet sarayı kesinlikle Londra geziniz sırasında görmeniz gerekenlerin başında yer alır. 775 odadan oluşan sarayda 19 odası halka açıktır. Bu saray ise Westminster Bölgesinde yer alır. Günümüzde resmi törenler ve önemli etkinlikler için aktif olarak kullanılmaktadır.

London Eye, en çok turisti çeken diğer yerlerden biridir. Londra, kültür, sanat, spor, edebiyat alanlarında birçok görülmesi gereken destinasyona sahiptir. Bunlardan biri de London Eye’dir. Tam anlamıyla eğlenceye bolca yer ayrılmış bir bölgedir. Devasa büyüklükteki dönme dolap ilk olarak gözlem tekerleği olarak tasarlanmıştır. Dünya üzerindeki en büyük üçüncü gözlem tekerliğidir. 

Westminster Sarayı, aynı zamanda House of Parliament olarak da bilinir. Şehrin ünlü saat kulesi olarak bilinen Big Ben’de yer alır. Thames Nehri’nin kıyıların yer alan saray City of Westmisnter bölgesinde yer alır. Günümüzde kompleks halindeki sarayın temelleri ise 1016 yılında atılmıştır. İnşasından sonra da İngiltere hükümdarları için ikamet alanı olmuştur. Ancak 1512 yılında çıkan büyük bir yangından ötürü sarayın neredeyse tamamı harap olmuştur. Saray daha sonrasında tamir edilmiştir. Ardından parlamento binası olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ancak 1834 yılında tekrar bir yangına daha maruz kalır ve saray kullanılamaz hale gelir. 1840 yılında mimar Charles Barry tarafından onarımları başlamıştır. Sarayın yeniden inşası ise tam 30 yıl sürmüştür. 

Tower Bridge, Londra’da mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Burası 1894 yılında kullanıma açılmıştır. Yapımı ise 8 sene sürmüş olup köprünün uzunluğu 283 metredir. Özellikle köprü fotoğraf çekilmek için uğrak noktalardan biri haline gelmiştir. Şehrin de önemli sembolik yapılarından biridir. Hem yayalar hem de araçların geçişlerini yapması için geniş bir yoldan oluşur. 1800’lü yıllara gelindiğinde Londra’da köprüler yer almaktadır ancak bir köprünün daha ihtiyaç olduğuna karar verilir. Bu köprünün inşası için 1877 yılında komite kurulur. Birçok mimar ve mühendis komiteye 50’den fazla tasarım sunar. Ancak hiçbiri kabul edilmez. 1884 yılında Sör Horace Jones tarafından sunulan tasarım komite tarafından hemen onaylanır ve 1886 yılında inşası başlar. 

Londra’nın Tarihi

Londra’nın köklü bir tarihinin olduğunu söylemek mümkündür. Neolitik Çağ ve Bronz Çağ döneminden kalma M.Ö. 1500’lü yıllardan izler bulunmuştur. Aynı zamanda Antik Britonlardan kalma yerleşim katmanları da bulunmuştur. Günümüzde ise turizm açısından oldukça önemli bir şehir olmasıyla birlikte birçok tarihi eseri de beraberinde görebilirsiniz. 

Tower of London, şehrin en özel ve gösterişli, göz alıcı yapılarından biridir. Birçok amaca hizmet etmiştir. Zamanında kraliyet sarayı, çok çeşitli amaçlarla kullanılmıştır. Aynı zamanda Londra Kalesi zamanında birçok acımasız olayları yaşandığı bir yerdir.

Hyde Park, Londra’nın dünyaca ünlü parklarından biridir. Londra büyük bir metropol olsa da şehrin yaklaşık olarak %47’lik bölümü parklardan ve yeşil alanlardan oluşur. Bu yeşil alanların ise birçoğu kraliyet parklarından oluşur. Özellikle şehrin dört bir yanında harika kraliyet parklarına tanıklık edebilirsiniz. Üstelik girişler de serbesttir.

Trafalgar Meydanı, Londra’nın en büyük meydanıdır. Şehirde gerçekleşen kutlamaların da aynı zamanda ilk adresi olarak bilinir. Şehirde yer alan birçok gezi rotasına yürüme mesafesinde ulaşabileceğiniz gibi burası tam olarak otobüs ağının da merkezi konumunda yer alır. Otobüslerin ilk durağıdır. Gece de otobüslerin kalkış noktası olarak bilinir. 

Westminster Abbey, Londra’nın en görkemli yapılardan biridir. Bu bina Westminster Sarayı’nın batı tarafında bulunmaktadır. Aynı zamanda burada birçok Birleşik Krallık hükümdarlarının, Isaac Newton, Charles Darwin gibi önemli kişilere ait mezarları da vardır. Westminster Manastırı olarak anılan bu yapı aslen manastır işlevinde kullanılmamaktadır. Yapının temelleri ise 1042 yılında atılmıştır. İnşaatı ise 10 yıl sürmüştür. Dönemin İngiltere kralı Günah Çıkartıcı Aziz Edward tarafından yaptırılmıştır. Romanesk stilinde tasarlanmıştır. Daha sonrasında ise Kral III. Henry zamanında düzenlemeler, eklemeler yapılarak manastır günümüzdeki halini almıştır. 

Brisitsh Museum, Londra’nın Bloomsbury bölgesinde yer alır. Aynı zamanda Brisitsh Museum dünyanın en geniş ve en zengin müzelerinden bir tanesidir. İçerisinde 13 milyonun üzerinde eser vardır ve insanlık sanatına, kültürüne ve tarihine adanmış önemli bir müzedir. 1753 yılında bilim insanı olan Sör Hans Sloane’in sahip olduğu koleksiyonlarla kurulmuş olan müze zamanla büyüyerek bugünkü haline kavuşmuştur. 

Oxford Street, Londra’da yer alan en popüler ve en kalabalık caddelerden biridir. Günde ortalama olarak bu cadde üzerinden 500 binden fazla kişinin geçtiği düşünülmektedir. Marbe Arch’tan başlayarak Park Lane’e kadar uzanan bu cadde 1,9 km. kadardır. Üzerinde ise 300’den fazla dükkan yer alır. Aynı zamanda Londra halkı için alışveriş noktalarından biridir. Dünyaca ünlü bütün markalara ait mağazalar da bu caddede yer alır. 

Londra Ulusal Galeri, Orta Çağ döneminden 20. yüzyıla kadar uzanan geniş bir zaman dilimini içerisinde barındıran müzedir. Burada sayısız eserler sergilenmekte olup, gezerken inanılmaz anlara tanıklık edebilirsiniz. İçerisinde yer alan eserler oldukça özeldir. Aynı zamanda Ulusal Galeri, resim sanatına ait muhteşem eserlere de ev sahipliği yapar. Müzede eserlerin toplanması ise bamker John Julius Angerstein’e ait koleksiyonun İngiliz Hükümeti tarafından satın alınmasıyla başlamıştır. Ardından ciddi bağışların yapılmasıyla kuruluşundan 10 yıl sonra genişletilerek yenilenmiştir. Yıllar geçtikçe müze çok daha zengin ve özel birçok koleksiyonu barındırır haline gelmiştir. 

Victoria ve Albert Müzesi, tasarım ve süsleme sanatının odak olarak kabul edildiği, göz alıcı bir müzedir. Güney Kensington bölgesinde yer alır. Kuruluş yılı ise 1852 yılıdır. Müzenin temelleri Henry Cole önderliğinde atılmıştır. İçerisinde ise 5 bin yıllık geçmişe sahip olan nesnelerin de bulunduğu koleksiyonlar vardır. Aynı zamanda Birleşik Krallık üzerinde de tasarım ve kültürün hızla gelişimine katkıda bulunmuştur. 

Madame Tussauds Londra, insanların sevgi ve saygısını toplamış olan aynı zamanda güzel işlere de imza atarak hafızalara kazınan Madame Tussauds balmumu heykelleriyle adeta canlı gibi gözükür. Eğlenceli bir şekilde gezebileceğiniz müzede ünlü kişilerin heykelleri ile de fotoğraflar çekilebilirsiniz. Oldukça gerçekçi tasarlanmış olan balmumu heykelleri herkes tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. 

Camden Town, burası dünya üzerinde en kendine has ve sıra dışı atmosfere sahip olan bir destinasyondur. Ziyaret edenleri şaşırtan aynı zamanda heyecanlandıran bir havası vardır. Londra’nın her türlü tuhaflığına ev sahipliği yapar. 

Londra şehrinde çok fazla müze yer almaktadır. Eğer zaman kısıtlaması gibi bir sorununuz yoksa ve modern sanata, tarihe, zanaatkarlığa da ilgi duyuyorsanız Tate Modern kesinlikle öncelik verilmesi gereken yerlerden biridir.

Piccadilly Circus, Londra’nın en işlek ve en hareketli meydanlarından biridir. Hatta Londra’nın hareketli yerleri hakkında araştırma yaptığınızda da ilk sırada yer alır. Shaftesburyy Bulvarı, Regent Caddesi, Piccadilly caddesi olarak üç caddenin birleşimidir. Bu meydanda oldukça neşeli kalabalıkları ve beraberinde tarihi yapıları da görmeniz mümkündür. 

Shakespeare’s Globe, burası Londra’da yer alan bir tiyatrodur. Londra geziniz sırasında yapabileceğiniz en keyifli aktivitelerden biridir. 1599 yılında inşa edilmiş olan bu yapı 1613 yılında bir yangın sebebiyle kül olmuştur. Shakespeare’s Globe Tiyatrosu, birçok Shakespeare oyunlarına da ev sahipliği yapmıştır. Yansından sonra tamamıyla aynı şekilde tekrar inşa edilmiştir. Günümüzde ise meraklılarına aktif olarak hizmet sunar. 

Londra Doğa Tarihi Müzesi, Londra’nın ücretsiz müzelerinden biridir. Londra gezinizde mutlaka görmeniz gereken yerler listesine eklemeniz gerekecektir.

Londra’da Kültürel Etkinlikler

Londra tarihi ve geçmişi ile dolu dolu bir şehir olmasının yanı sıra kültürel etkinlikleri ve festivalleriyle de bir hayli önemlidir. Geziniz esnasında bu festivallerden birine denk gelebilirsiniz. Londra’da düzenlenen festivallerden bazıları: Londra Sanat Fuarı, Carling Cup Fina, St. Patrick’s Day and Festival, The Boat Race, The Virgin London Marathon, Wimbledon Tenis Şampiyonası, Londra Şehir Festivali, Notting Hill Carnival, Pueblo Karnavalı, Strip Poker Dünya Şampiyonası, The Mayos’s Thames Festival, Büyük Nehir Yarışı, BFI London Film Festivali, Lord Mayor’s Show, Londra Geçiti’dir.

Londra’da Konaklama

İngiltere’nin kalbi konumunda olan Londra ülkenin hem idari hem de ticari, turistik anlamında merkezidir. Şehrin önemli bir konuma sahip olması da turizm açısından da büyük bir kitleye hitap etmesine sebep olmaktadır. Londra’nın sahip olduğu otelleri merkez bölgesi başta olmak üzere şehrin çeşitli noktalarına doğru yayılmış durumdadır. Özellikle oteller de başta olmak üzere birçok apart daire de misafirleri için konforlu hizmet sunar. 

Ancak Londra’da konaklama noktasında Avrupa’ya kıyasla daha yüksek fiyatlar ödemek durumunda kalabilirsiniz. Hostel seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Oldukça özenli ve kaliteli hizmet sunarlar. Eğer zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirmek isterseniz de merkezdeki konaklama tesislerini tercih edebilirsiniz. Şehirde çok fazla görülecek yer vardır. Turistik alanların etrafında kalmanız sizlere zamandan da kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ancak Londra’ya gelmeden önce kesinlikle rezervasyon yaptırmanız gerekecektir. 

Londra’nın Lezzetleri

Londra’da yemek için çok fazla alternatif yer alır. Özellikle Londra’da çok farklı mutfak kültürlerine ev sahipliği yapan restoranlar da yer alır. Kozmopolit yapısı olan şehrin aynı zamanda geleneksel İngiliz yemekleri de yaygındır. Her ne kadar şehirde geleneksel yemeklerden uzaklaşma durumu görülüyor olsa da sürekli olarak bir genişleme de söz konusudur. Özellikle şehirde İtalyan, Çin, Amerikan, Meksika ve Hint mutfağı yaygındır. Aynı zamanda şehirde Türk restoranları da mevcuttur. 

Geleneksel İngiliz yemekleri temeli ise patates, et ve sebzeler ağırlıklı olarak hazırlanmaktadır. Özellikle balık yanında patates kızartması göreceğiniz ve İngiliz mutfağının meşhur yemeklerinden olan Fish and Chips şehirdeki bütün restoranlarda yer alır. Balık ve patates ikilisinin yanına ise genelde bezelye koyularak tabak daha da renklendirilir. Tatlı olarak ise Yorkshire adındaki pudingini deneyebilirsiniz. Ancak İngilizler bunu bir tatlı olarak değil yemeğin parçasıymış gibi tüketirler. 

İngiliz Kahvaltısı ise genelde kocaman bir tabakta sunulur ve içerisinde çeşit çeşit yiyecekler olur. Tabağın içerisinde yumurta, domuz eti, sosis, domates, fasulye, tost ve mantar şeklindedir. Hatta geleneksel işletmelerde kahvaltı menüsüne füme ringa balığı ve lapa da eklerler. Şehirde günün hangi saati olursa olsun kahvaltı menüsü sipariş edebilirsiniz. 

Londra’da Ulaşım

Londra ulaşım ağı noktasında oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehirde aktif olarak metro, otobüs, tren, bisiklet ve tur otobüsleri kullanılır. Londra’da ulaşım ise Transport for London TfL şirketi tarafından sağlanır. Bu şirket bir devlet kurumudurve turistlere 24 saat boyunca destek vermektedirler. Eğer Londra’da birkaç günden fazla kalma planınız varsa da TfL şirketine ait Oyster Card’ı kullanabilirsiniz.

Metro ile Ulaşım

Londra’da metro ile ulaşım ağı oldukça geniş bir sisteme sahiptir. London TUBE adındaki Londra Metrosu sabah 5:30’da başlar ve gece yarısına kadar aktif hizmet verir. Şehir 6 zone yani bölgeden oluşur. Bu bölgelerden zone 1 ise merkeze en yakın bölgedir. Zone 6 ise Londra’nın merkezine en uzak bölgedir. 

Otobüs ile Ulaşım

Şehirde otobüs hatları her yere seyahat edebileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca kenfin ünlü iki katlı kırmızı otobüslerine de binebilirsiniz. Otobüsler ise metrolardan farklı olarak gece de hizmet sunar. Eğer gece dışarı çıktıysanız ve taksiye para vermek istemezseniz otobüsleri tercih edebilirsiniz. 

Las Vegas Havaalanına Ulaşım Olanakları

Las Vegas havaalanına ulaşım için şehir merkezinden kalkan taksileri ve otobüsleri değerlendirebilirsiniz. 

Las Vegas’dan Londra’ya Uçuş Kaç Saat Sürer?

Las Vegas’tan Londra’ya aktarmasız olarak uçuş 10 saat sürer.

Las Vegas Londra Arası Kaç Km.dir?

Las Vegas ve Londra arası 8401 kilometredir.

Londra’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Londra’ya yıl boyunca her zaman gitmek mümkündür. Ancak özellikle yaz aylarını tercih ederseniz sizler için daha verimli bir gezi olacaktır. Londra biletlerinizi ise önceden satın alarak daha ucuz seçeneklerden faydalanmış olursunuz. 

Londra’da İklim Nasıldır?

Yağmuru ile ünlü olan Londra’nın iklimi Okyanus iklimidir. Şehirde ılıman ve nemli bir iklim söz konusudur. Yaz aylarında merkezin sıcaklığı ortalama 22 derece civarında olup, iken kış mevsiminde sıcaklık 2 ila 5 derece arasında değişir. 

Londra Hava Durumu

21 Şubat 2024

Sun

28 °C

28 °C

Uçuş süreleri

Londra

İstanbul

3 sa 30 dk

Londra

Ankara

4 sa 35 dk

Londra

İzmir

3 sa 45 dk

Londra

Antalya

3 sa 10 dk

Londra

Gaziantep

5 sa 5 dk

Londra

Adana

4 sa 50 dk

Londra

Tiflis

5 sa 40 dk

Londra

Bakü

6 sa 20 dk

Las Vegas Hava Durumu

21 Şubat 2024

Sun

17 °C

14 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Londra varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.158,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.877,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.158,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.561,05TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.094,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.289,82TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.219,53TRY'den
başlayan fiyatlarla
900,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.643,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.643,16TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis