Lefkoşa Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Lefkoşa varışlı yurt içi uçak biletleri

820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
961,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
725,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.288,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.792,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,06TRY'den
başlayan fiyatlarla

Lefkoşa Uçak Bileti

Lefkoşa Hakkında

Lefkoşa Yavru vatan olarak adlandırılan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti olan şehirdir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti olduğu gibi Lefkoşa şehri Kıbrıs Rum kesiminin de başkenti olarak bilinmektedir. Aynı zamanda dünyada yeşil hat olarak sınırlandırılan ve ikiye bölünmüş tek başkent olma özelliğine sahiptir. Lefkoşa kentinin Kuzey tarafında Türkler hakim iken Güney kesiminde Rumlar hakimdir. Ayrıca yeşil hat sınırının tam ortasında Birleşmiş Milletler barış gücü yer almaktadır. Birleşmiş Milletler barış gücü tarafından kentin güvenliği sağlanır. Ayrıca Lefkoşa şehri Kıbrıs ülkesinin metropol şehirleri arasında bulunmaktadır. Kültür, sanayi, ticaret ve turizm bakımından oldukça önemli bir şehirdir. Üstelik Lefkoşa şehri ülkenin en kalabalık kentidir. Her yıl gerek ticaret gerekse turizm maksadı ile çok fazla ziyaretçi akınına uğramaktadır. Bundan dolayı konaklama olanakları da oldukça fazladır. Lefkoşa şehrinde her yıl düzenli olarak tarihini ve kültürünü yansıtan festivaller düzenlenmektedir. Aynı zamanda yöresel lezzetlerin de tanıtıldığı kültürel etkinlikler de gerçekleştirilmektedir. Lefkoşa şehri mutlaka ziyaret edilmesi gereken şehirler arasında ilk sırada yer almaktadır. Çünkü şehirde birçok tarihi mimari yapı ve gezilebilecek birbirinden eşsiz güzelliğe sahip birçok doğal güzellik bulunmaktadır. Aynı zamanda tarihi mimari yapılar ve mutfak kültürü üzerinde birçok çeşitli kültürün de etkisi bulunmaktadır. Özellikle tarihte şehir üzerinde hakimiyet kuran medeniyetlerin kültürü de mutfak kültürü ve tarihi yapılar üzerinde etkilidir.

Lefkoşa Gezilmesi Gereken Yerler

Lefkoşa şehri tarihte birçok medeniyet ve devletin hakimiyeti altında bulunduğundan dolayı çeşitli kültürel ve tarihi yapılara sahiptir. Bundan dolayı şehirde gezilebilecek birçok tarihi mimari yapı ve doğal güzellik yer almaktadır. Lefkoşa seyahati esnasında ziyaret edilmesi gereken yerlerden biri de Büyük Han yapıtıdır. Büyük Han Lefkoşa şehrinin merkezinde yer almaktadır. Şehirde bulunan önemli tarihi mimari yapılar arasında bulunmaktadır. Osmanlı Devleti tarafından 1572 yılında vali olarak göreve atanan Muzaffer paşa tarafından inşa ettirilmiştir. Bölgenin en büyük hanları arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda büyük Han içerisinde yaklaşık olarak 68 oda ve cami yer almaktadır. Hafta içi her gün ziyaretçi kabul edilmektedir. Ayrıca büyük Han civarında bölgenin lezzetli yöresel yemeklerini de deneyimleyebileceğiniz birçok restoran ve kafeterya da bulunmaktadır. Lefkoşa seyahati esnasında ziyaret edilmesi gereken bir diğer alan ise Arasta Sokak’tır. Özellikle sevdiklerinize hediyelik eşya almak için veya alışveriş yapmak için bir alan arıyorsanız Arasta Sokak oldukça idealdir. Ayrıca Arasta Sokak içerisinde yer alan çarşıyı gezerek halkın günlük yaşamına tanıklık edebilir veya sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Aynı zamanda Arasta Sokak trafiğe kapalı bir şekilde gece geç saatlere kadar canlı kalmaktadır. Bundan dolayı trafiğe kapalı olduğu için kolaylıkla gezebileceğiniz alanlar arasında yer almaktadır. Bedesten de Lefkoşa seyahati esnasında gezilmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Lefkoşa Tarihte birçok medeniyetin hakimiyeti altında kaldığından dolayı çeşitli birçok mimari yapılarda çok çeşitli kültüre rastlanmaktadır. Bedesten yapıtı da çok çeşitli kültüre sahip tarihi mimari yapılardan biridir. Lefkoşa’nın merkezinde bulunan bedesten ilk olarak St. Nicolas kilisesi olarak inşa ettirilmiştir. Gotik bir tarza sahip olan yapıt Lüzinyanların Kıbrıs ülkesi üzerinde hakimiyet sağlaması ile birlikte yapıt üzerinde çeşitli motif işlemeleri yapılarak Venedikliler döneminde Yunan Ortodoks metropolisine sunulmuştur. Ancak Osmanlı Devleti’nin Kıbrıs üzerinde hakimiyet sağlaması ile birlikte yapıt bedesten olarak geliştirilmiştir. Bedesten Osmanlı Devleti’nin ilk dönemlerinde kapalı Çarşı olarak kullanılmaktadır. Ancak günümüzde ülkede gerçekleştirilen çeşitli kültür ve sanat aktivitelerinin yapıldığı merkezlerden biri olarak kullanılmaktadır. Hafta içi her gün bedesten yapıtını ziyaret edebilirsiniz. 

Lüzinyan Evi Lefkoşa seyahati esnasında mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Lüzinyanların şehirde hakimiyet kurduğu dönemlerde inşa edilmiştir. Yapıt yeni Cami Sokak içerisinde yer almaktadır. 1500 yılında inşa edilen Luzinyan evi gotik bir tarza sahiptir. Yapıt içerisinde sadece Luzinyanlara ait izler yer almamaktadır. Lüzinyanlar ile birlikte bölgede hakimiyet sağlayan birçok medeniyetin de izleri yer almaktadır. Perşembe günleri hariç hafta içi her gün ziyaretçi alımı yapılmaktadır. Mevlevi Tekke Müzesi ise Osmanlı döneminden kalma tarihi mimari yapılar arasında bulunmaktadır. Mevlevi tekke Müzesi Girne Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Osmanlı döneminde tekke olarak kullanılmıştır. Teke içerisinde derviş odaları, mutfak, semahane ve misafir odaları yer almaktadır. Ancak 1954 yılından itibaren müze olarak kullanılmaktadır. Lefkoşa şehrinde yer alan Kıbrıs Araba Müzesi de mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Özellikle araba severler tarafından oldukça yoğun ilgi gören bir müzedir. Lefkoşa’da yakın doğu bulvarında yer almaktadır. Müze içerisinde yaklaşık olarak 60’dan fazla spor ve klasik araçlar bulunmaktadır. Ayrıca müze içerisinde 1899 yılında üretilmiş olan crest mobile araç modelinin olması da müzeyi önemli bir yapıt haline getirmektedir. Kumarcılar Han’ı da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Kumarcılar hanı Lefkoşa şehrinin merkezinde yer alan Arap Ahmet Mahallesi içerisinde yer almaktadır. Osmanlılar döneminde yapılan kumarcılar hanı o dönemde buğdayların satılabilmesi için bir Pazar yeri olarak kullanılmaktadır. Ancak günümüzde müze olarak kullanılmaktadır. Derviş Paşa Konağı, Alagadi Kaplumbağa plajı, mavi köşk ve Girne kalesi gibi gezilecek birçok yer bulunmaktadır. 

Lefkoşa Tarihi

Lefkoşa Kıbrıs adasının merkezi bir konumunda bulunduğundan dolayı tarihte de oldukça önemli şehirler arasında yer almaktadır. Lefkoşa coğrafi konumu bakımından önemli bir alana sahip olduğundan dolayı Tarihte birçok medeniyet ve devlet tarafından hakimiyet altına alınmış şehirler arasında yer almaktadır. Roma imparatorluğu, Bizans imparatorluğu, Lüzinyan krallığı ve Osmanlı Devleti gibi birçok medeniyet tarafından şehir hakimiyet altına alınmıştır. Venedikliler döneminde Rönesans’ın gerçekleşmesi ile birlikte Lefkoşa şehrinde birçok yenilik yapılmaya başlanmıştır. Kilise anlayışı yerine ortaçağ anlayışı kent üzerinde hakim olmaya başlamıştır. 9 Eylül 1570 yılında Osmanlılar tarafından Lefkoşa şehri hakimiyet altına alınmıştır. Ayrıca 1192 yılında Lüzinyan krallığı şehri hakimiyeti altına alarak yaklaşık olarak 300 yıl kadar hakimiyet sürmüştür. Ancak bağımsızlık mücadelesi ile halk şehri çeşitli devlet ve medeniyetlerin hakimiyeti altında olmasından kurtararak bağımsızlığını ilan etmiştir. 

Lefkoşa Kültürel Etkinlikleri

Her yıl düzenli olarak Lefkoşa tarihini, kültürünü ve yöresel lezzetlerini tanıtan birçok kültürel etkinlik düzenlenmektedir. Her yıl Mayıs ve Haziran ayları arasında geleneksel olarak Kuzey Kıbrıs Uluslararası Bellpais Müzik Festivali düzenlenmektedir. Festival boyunca birçok sanatçı sahne almakta ve eğlenceli vakitler yaşanmaktadır. Lefke ceviz Festivali her yıl Haziran ayında düzenlenmektedir. Kıbrıs’ın Lefke şehrinde yetişen birbirinden lezzetli ceviz ürünleri tanıtılarak ikram edilmektedir. Kasım ayında ise Lefke Hurma Festivali gerçekleştirilmektedir. Şehrin meşhur hurma mahsullerini tanıtmak, üreticiyi desteklemek, Kıbrıs kültürünü tanıtmak ve tanımak için oldukça önemli bir kültürel etkinliktir. Festival boyunca hurmacıların hurma ağaçlarına tırmanma gösterileri, halk dansları ve birçok sahne gösterileri düzenlenmektedir. Her yıl Ekim ayında uluslararası zeytin Festivali düzenlenmektedir. Kıbrıs ülkesinde yetişen zeytin mahsulünün kültürü yaşatmaya çalışılmaktadır. Ayrıca Kıbrıs tiyatro Festivali her yıl Eylül ayında geleneksel olarak düzenlenmektedir. Çeşitli birçok tiyatro sahnesi tiyatro severler ile bir araya gelmektedir. Mağusa kültür sanat festivali, Güzelyurt portakal Festivali, güzellik yarışması, Mehmetçik üzüm Festivali, Uluslararası altın salkım belgesel film festivali, hellim Festivali gibi birçok kültürel etkinlik düzenlenmektedir. 

Lefkoşa’de Konaklama 

Lefkoşa şehrinde seyahat etmek isteyen bireyler tarafından konaklama imkanları çok fazla merak edilmektedir. Çünkü seyahat esnasında konaklama imkanları oldukça önemlidir. Özellikle Lefkoşa şehrinde her yıl çeşitli sebeplerle birçok turist akın etmektedir. Bundan dolayı da konaklama imkanları oldukça fazladır. Özellikle Lefkoşa seyahatini yaz aylarında gerçekleştiriyorsanız ve uygun bir konaklama imkanı arıyorsanız kamp olanaklarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda her bütçeye uygun otel fırsatları da bulunmaktadır. Yüksek bütçede 5 yıldızlı otellerden düşük bütçeli otellere kadar birçok imkan bulunmaktadır. Bundan dolayı bütçenize uygun otel fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca tek başına seyahat ediyorsanız tek kişilik oda kiralayabileceğiniz apart ve hostel imkanları da bulunmaktadır. 

Lefkoşa Lezzetleri 

Lefkoşa şehri Tarihte birçok medeniyetin etkisi altında kaldığından dolayı mutfak kültüründe de çeşitli birçok medeniyetin mutfak kültürüne ait öğelere rastlamak mümkündür. Ancak damak tadınıza uyum sağlayacak birbirinden lezzetli birçok yöresel lezzet bulunmaktadır. Molehiya Kıbrıs ülkesinde yetişen birer bitki türüdür. Aynı zamanda bitki adını alan yöresel bir yemek çeşididir. Molehiya bitkisi Tavuk ya da Kuzu eti ile birlikte pişirilerek sıcak olarak servis edilmektedir. Kolakas yemeği de şehirde oldukça meşhurdur. Kıbrıs patatesi olarak adlandırılan kola kas ile birlikte havuç ve çeşitli sebzelerin etli veya etsiz olarak pişirilmesi ile sıcak olarak servis edilir. Piruhi Kıbrıs mutfağına ait bir mantı çeşididir. Türk mutfağında yer alan mantı lezzeti ile benzerlik gösterse de şekil ve iç harcı olarak farklılık göstermektedir. Peynirli ve patatesli olmak üzere iki farklı versiyonu bulunmaktadır. Salçalı sos eşliğinde servis edilmektedir. Pilavuna lezzeti kahvaltıların vaz geçilmezidir ve Lefkoşe’ye gidildiğinde mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Görüntü itibarıyla poğaçayı anımsatsa da oldukça farklıdır. İçerisinde lor ve Hellim peyniri bulunmaktadır. Ayrıca isteğe göre Damla sakız da ilave edilmektedir. Hellim böreği de mutlaka denenmesi gereken Lefkoşa lezzetleri arasında yer almaktadır. Özellikle Kıbrıs mutfağında yemeklerde, börek çeşitlerinde ve mezelerde Hellim peyniri çok fazla kullanılmaktadır. Hellim böreği ise tavada kızartılan yufkaların arasına Hellim peyniri katılarak hazırlanmakta ve sıcak olarak servis edilmektedir. Kıbrıs köftesi patates ve kıyma ile hazırlanan harç ile hazırlanmaktadır. Tavada kızartılarak sıcak olarak servis edilmektedir. Özellikle Kıbrıs ülkesinde kahvaltıların vazgeçilmezi olan ceviz reçeli de mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında bulunmaktadır. Ham ceviz ile yapılan reçel çeşidi oldukça lezzetlidir. Girit Usulü Çullama tavuk eti ve milföy hamuru ile hazırlanmaktadır. İster çay eşliğinde ister kahvaltılarda sıcak veya ılık olarak Girit usulü çullama börek çeşidini tadarak eşsiz lezzetini deneyimleyebilirsiniz. Kabak çiçeği dolması şehirde en çok tüketilen lezzetler arasında bulunmaktadır. Şehirde yetişen kabak çiçekleri ile yapılmakta ve sıcak olarak servis edilmektedir. Kleftiko lezzeti de damak tadınıza uyum sağlayacak enfes yöresel lezzetler arasında bulunmaktadır. Oğlak veya Kuzu eti ile birlikte patates ve soğan gibi malzemeler fırında yaklaşık olarak 3 saat pişirilmekte ve sıcak olarak servis edilmektedir. Şeftali kebabı da şehirde tüketilen yöresel lezzetler arasında ilk sırada yer almaktadır. Ülkede oldukça meşhur olan kebaplar arasında bulunan şeftali kebabı sığır eti kuzu veya domuz eti ile birlikte tarçın, maydanoz ve soğan ile karıştırılarak fırın veya ızgarada pişirilmektedir. Stifado ise et ile birlikte soğanların kırmızı şarapta dinlendirilerek pişirilmesi ile hazırlanmaktadır. Ayrıca pişme esnasında tatlı tarçın çubukları ve karanfil de eklenerek hazırlanmakta ve sıcak olarak servis edilmektedir. Kıbrıs tatlısı lezzeti damak tadınıza uyum sağlayacak lezzetler arasında yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda çok fazla meşhur olan Kıbrıs tatlısı görüntü itibarıyla Türk mutfağında yer alan revani tatlısına benzerlik gösterse de oldukça farklıdır. Şerbetli kekin üzerine krema sürülerek çeşitli mevsim meyveleri ile süslenmektedir. Ayrıca Paluze lezzeti de mutlaka denenmesi gereken lezzetler arasında bulunmaktadır. Üzüm muhallebisi olarak hazırlanmakta ve soğuk olarak servis edilmektedir. Üzümlü, limonlu ve vişneli olmak üzere çeşit çeşit versiyonları da bulunmaktadır. Margarina Bulli lezzeti damak tadınıza uyum sağlayacak yöresel lezzetlerden biridir. Tavuk eti, hellim peyniri ve makarna ile birlikte çeşitli baharatlar eklenerek hazırlanmakta ve sıcak olarak servis edilmektedir. Dilifti, Girne Keki, Soğan Bastı ve Kıbrıs pidesi gibi birçok lezzetli yöresel lezzet bulunmaktadır. 

Lefkoşa Ulaşım Olanakları

Lefkoşa havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 23 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Bundan dolayı havalimanından şehir merkezine ulaşım zorluğu yaşanmaması için birçok alternatif sunulmuştur. Otobüs, taksi veya araç kiralama gibi alternatifler arasından birini tercih ederek havalimanından şehir merkezine kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda birçok havayolu şirketi müşterilerinin hızlı bir şekilde Havalimanına ulaşım sağlayabilmeleri ve herhangi bir şekilde mağduriyet yaşamamaları için servis imkanı da sunmaktadır. Hava yolu şirketlerinin sunmuş olduğu servis imkanlarından faydalanarak konforlu bir şekilde havalimanından şehir merkezinden ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım; Şehir merkezi ile Havalimanı arası uzaklık mesafesi oldukça uzun olduğundan dolayı havalimanında şehir merkezine ulaşım sağlanabilmesi için birçok alternatif yöntem sunulmaktadır. Bütçenize uygun bir ulaşım alternatifi arıyorsanız otobüs ile ulaşım imkanından faydalanabilirsiniz. Özellikle bagaj sayınız az ise uygun bütçeli bir ulaşım alternatifi arıyorsanız otobüs ile ulaşım imkanı oldukça uygundur. Üstelik Havalimanı etrafında çeşitli zaman dilimlerinde sefer düzenleyen birçok otobüs firması da bulunmaktadır. 

Taksi ile Ulaşım; Havaalanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için taksiyle ulaşım alternatifinden de faydalanabilirsiniz. Taksiyle ulaşım alternatifini tercih ederek konforlu ve hızlı bir şekilde havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik Havalimanı içerisinde birçok taksi durağı da bulunmaktadır. 

Araç Kiralama ile Ulaşım; Lefkoşa şehrine seyahat esnasında şehir merkezi içerisinde kolaylıkla seyahat edebilmek için ve havalimanından şehir merkezine konforlu ve kısa sürede ulaşım sağlayabilmek için araç kiralama ile ulaşım alternatifinden yararlanabilirsiniz. Üstelik Havalimanı etrafında birçok araç kiralama acentesi de mevcuttur. Her bütçeye uygun araç imkanda bulunmaktadır. Bundan dolayı bütçenize uygun araçları tercih ederek şehir içerisinde konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. 

Lefkoşa’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır? 

Lefkoşa şehrine her yıl gerek turizm gerekse ticaret maksadı ile yerli ve yabancı olmak üzere birçok ziyaretçi seyahat etmektedir. Bundan dolayı Lefkoşa’ya seyahat etmek isteyen bireyler tarafından uygun fiyata uçak bileti ne zaman alınır sorusu çok fazla merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Uygun uçak biletine sahip olmak istiyorsanız hafta sonları ve Pazar günleri bilet rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda seyahat planından biri veya iki hafta öncesinde bilet rezervasyonunu sağlayarak da uygun fiyat güvencesiyle Lefkoşa uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Lefkoşa iklimi Nasıl? 

Lefkoşa’ya seyahat etmek isteyen bireyler tarafından iklimin ve hava durumun nasıl olduğu en çok merak edilen hususlar arasında bulunmaktadır. Lefkoşa şehrinde Akdeniz ikliminin etkileri görülmektedir. Yaz ayları sıcak ve kurak geçerken kış ayları soğuk, rüzgarlı ve yağışlı geçmektedir.

Lefkoşa Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

19 °C

16 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Lefkoşa varışlı yurt içi uçak biletleri

820,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
961,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
944,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
725,80TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.124,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.288,43TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.792,52TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.794,06TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis