Londra Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Londra varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.158,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.877,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.158,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.155,85TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.094,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.219,53TRY'den
başlayan fiyatlarla
900,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.643,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.643,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.663,97TRY'den
başlayan fiyatlarla

Londra Uçak Bileti

Londra Hakkında Bilinmesi Gerenler

Birçok kişi tarafından gezilecek yerler arasında tercih edilen Londra, gezi turlarından bireysel seyahate kadar birçok seçenekte gidiş rotası oluşturuyor. Tarihi oldukça eski olan şehir birçok mekana ev sahipliği yapmaya devam etmektedir. Turizmin hep canlı olduğu Londra’da gezilecek yerler oldukça fazladır. Bu sebeple de ziyaret edenler için gezilecek birçok önemli yer mevcuttur. Her zaman eski bir tarihe sahip olan şehir, aynı zamanda fark yaratan bir kaliteye de hakimdir. Geniş bir öğrenci nüfusuna da sahip olan Londra, aynı zamanda 110 bin öğrencisi ile 2014-2015 yılında yapılan araştırmaya göre dünyanın en büyük öğrenci nüfusunu bulundurur. 

Modern bir şehir olmasının yanında kozmopolit çerçevede gelişmiş olan birçok uyruktan kişi ile kültürel aktarım imkanı tanımaktadır. Her zaman gezi için talep görmesi ile birlikte nüfusu yaklaşık olarak 8.825 milyon olarak bilinmektedir. Kalabalık bir şehir olmasının yanında İngiltere’nin de başkenti olan Londra, tarihi ve eşsiz doğası ile birlikte görülmeye değer önemli yerler arasındadır. Bu sebeple de birçok ülkeden ziyaretçi akınına uğrayan şehirlerarasında gelir. 

Londra’da Gezilecek Yerler

Londra, gezilebilecek birçok alanı içerisine alarak kültürel mirası geniş bir şehirdir. Her ziyaretçisi için aktarımını yaptığı geniş bir kültüre sahiptir. Tarihi binaları ve eşsiz müzeleri ile gezi için en çok tercih edilen yerler arasındadır. Birçok kişi tarafından gidilmesi gereken önemli yerlerden biri olan Londra, temiz bir sahili ve eğitim alanında da kendini aşmış bir başkenttir. Bu sebeple de gezi için Londra’yı seçenler geniş bir kültürel dokuya sahip olan şehre hayran kalmaktadır. 

Tarihi dokusu ile yüzölçümünün neredeyse yarısına yakın bir alanı yeşillikler ile kaplıdır. Temiz bir doğa alanı ve bakımlı beach tercihleri ile tatil için görülmeye değer şehirlerden biridir. Londra’ya gidenler için görülmesi gereken en önemli tarihi mekanlardan biri de Londra Kalesi’dir. Her zaman gezi için çevrilen rota da birçok kişinin merak edeceği yerler de mevcuttur. Görülmesi gereken tarihi yerler ise, Londra Kalesi, British Müzesi, Windsor Sarayı, Buckingham Sarayı, Aziz Paul Katedrali, Thames Nehri, Westminser Sarayı, Hyde Parkı, Tower Bridge olarak sayılabilir.

Londra, gezi rehberi için belirlenen en önemli şehirlerarasında gelir. Her zaman seyahat etmek isteyen birçok kişi için kapılarını açan Londra, kendine hayran bıraktıran bir kenttir. Küçük ve renkli evleri ile denize yakın bulunan mevkide tertemiz bir doğaya sahiptir. Sahillerde yer alan istiridyeciler ve berrak bir denize sahip tertemiz bir görünüm arz eder. Sörf yapmak isteyen kişiler için de oldukça önemli bir dalga boyu mevcuttur. Denizin dalgalı olması ile sörfçülerin uğrak yeri haline gelmiştir. 

Londra’nın Tarihi

Büyük Britanya’ya bağlı olan ve Kuzey Atlantik Okyanusu’nda mevcut olan 100 adet adaya sahiptir. Londra’da Neolitik ve Bronz çağdan izler bulunması ile birlikte önemli bir geçmişi bulunur. Yaklaşık olarak 2 bin yıl kadar önce Romalılar tarafından kurulduğu bilinmektedir. M.Ö 1500’lerden izlerin bulunması ile tarihi süreci gözler önüne serer. Eski modern yapıdaki mimari örneklerin mevcut olması ile birlikte tarihi yapılara birçok örnek verilebilir. Londra’nın tarihi eserleri birçok önemli müzede sergilenmektedir. Bu sebeple de turizm açısından ziyaret eden birçok kişinin olması da ekonomisine katkı sağlar. 

Londra’nın Tarihi Yerleri

Londra, tarihi birçok mekana sahip olması ile tercih edilecek önemli bir yerdir. Kum ve engebeli tepeleri ile macera severler için görülmesi gereken birçok önemli alana sahiptir. Tarihi mekanlar arasında kiliseler, saraylar ve müzeler baş sırada gelir. 

Londra, M.Ö 43 yılında Londinium olarak adlandırılmıştır. Önemli bir tarihi geçmişe sahip olan Londra’ya dünyanın her tarafından ziyaretçiler gelmektedir. Köklü bir tarihe sahip olan Londra, turizm açısından oldukça geniş bir tarihi olması ile birlikte, adının anlamı “Akan nehir” olarak bilinmektedir. 

Londra, dünyanın en büyük finans merkezleri arasında gelir. Bu sebeple de ekonomik kalkınması ile de önemli bir istihdam ve çalışma alanına sahiptir. Londra aynı zamanda eğitim yeri olarak da bilinmektedir. Kaliteli bir eğitim sistemine sahip olmasından dolayı rahatça seçim yapabileceğiniz üniversiteleri mevcuttur. 

Master seçenekleri ise 1 yıl gibi kısa bir süreçte bitmesinden dolayı yüksek lisans düşünen kişiler tarafından da tercih edilir. Londra en kalabalık 4. şehir olması ile birçok kültürü de içerisinde barındırır. Tarihi mekanları arasında en çok görülmek için tercih edilen ve turist akınına uğrayan yerler ise, katedral, kule, saraylar ve müzeler olmaktadır. Eğitim için de üniversitelerin gezilerek tercih açısından fayda sağlayabileceği düşünülür. 

Londra’nın Dünden Bugüne Kültürel Gelişimi

Londra’daki kültürel gelişimi çerisinde finans ve sanat ağırlıklı bir bölge olduğu da bilinmelidir. Şehir merkezinde hukuk firmaları ile Euston’da yüksek eğitim merkezi mevcuttur. Gezi planınızın bir parçası olan Londra’ya ziyaret için yolculuk yapmak için birçok sebep gelişebilir. Bazı kişilerin amacı eğitim olması iken bazı kişiler ise sadece gezi amacıyla ziyaret etmek isteyebilir. Bu sebeple de görebileceğiniz birçok önemli yeri mevcuttur. Bu sebeple de eğitim şehri olarak bilinen Londra’da öğrenci nüfusu oldukça fazladır. Kültürel gelişime tanıklık eden şehir aynı zamanda farklı uyruktan birçok ülke vatandaşını da ağırlamaktadır. 

Londra’da Konaklama 

Geniş bir gezi alanı ve konaklama imkanı ile tercih edilen Londra, tarihi yapıları ile denize karşı tatil imkanı da sağlamaktadır. Her mekanı ile kendi kültürünü tanıtan aynı zamanda farklı kültürleri de içerisinde bulundurarak kozmopolit bir yaşam döngüsü içerisindedir. Londra, birçok şehir arasında İngiltere’nin en kalabalık şehri olarak bilinir. 

Gezilecek birçok şehrin mevcut olması ile İngiltere’nin başkenti olan Londra’yı ziyaret ederek farklı bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz. Geniş yüzölçümü ve tatil alanları ile farklı mekanların bulunduğu birçok yere sahiptir. Bu sebeple de görülmeye değer birçok tarihi yapı ve tertemiz doğaya sahip olan Londra, konaklama için tercih edilen şehirlerin başında yer alır. 

Birçok restoran, cafe ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile bilinir. Şehirde uygun maliyette konaklama imkanları mevcut iken lüks konaklama seçenekleri de oldukça fazladır. Manzaralı oteller ve tarihi yapıların mevcut olması ile birlikte görülmeye değer eşsiz bir şehirdir. Ulaşımda oldukça rahat olan şehir, toplu taşıma ile kısa mesafede ulaşım imkanı tanır. Turistik mekanların oldukça fazla olduğu şehirde görülmeye değer birçok yapı vardır. 

Londra’da Bilinmesi Gereken Lezzetler

Londra’dabulunan sokak lezzetleri ile beraber birçok restoranın mevcut olması da turistlerin ilgisini çeken önemli bir detaydır. Tadılması gereken birçok kendine has lezzetlere sahip olan Londra, İngiliz kahvaltısı ve Fish& Chips tercihi oldukça fazladır. İngiliz mutfağında kendi kültürünü taşıyan yemekler haricinde Hint mutfağı ve daha birçok ülkeye ait mutfak da mevcuttur. Bu sebeple de geniş bir kültür harmanlaması ile turistlerin geniş çapta bir lezzet pınarına şahit olma imkanına sahiptir. En çok tercih edilen yemekleri ise scotch egg, steak and kidney pie, yorkshire puding, Shepards pie, İngiliz kahvaltısı, eccles cake gibi yemek çeşitleri, İngiltere’nin kendine has kültürünü yansıtmaktadır. Fakat uluslararası mutfak standardı da oldukça yüksek bir ülkedir. Bu sebeple de seyahat edenlerin tercih edebileceği geniş çaplı bir yemek listesi ve mekan seçeneği mevcuttur. 

Londra’ya Ulaşım

Londra, birçok kişinin hayalini süsleyen önemli şehirlerden biridir. Uçak, ulaşımın kısa sürede olması ile en çok tercih edilen vasıtalardan biridir. Kara yolu ulaşımı ise, hava yolundan biraz daha uzun mesafede yer aldığı için yolculuk süresi de uzamaktadır. Deniz yolu ulaşımı ise feribot seferleri ile sağlanmaktadır. En çok tercih edilen ulaşım olarak feribot seferleri, Fransa ile oldukça fazla tercih edilen seyahatleri kapsamaktadır. Uygun fiyat aralıkları ile uçak seyahati ise ön planda yer alır. 

Londra’da Şehir içi Ulaşım Seçenekleri

Birçok ulaşım imkanı tanıyan Londra metrosu dünyanın en eski demirağına sahip ulaşım aracıdır. Londra, 2021 yılı itibari ile en kalabalık şehri olarak bilinir. Bu sebeple de birçok kişinin tercih rehberinde yerini alır. Londra dünyada merkezi konumda olan önemli şehirlerden biri olmaktadır. Farklı sektörleri bulundurmakla beraber moda, finans, sanat, ulaşım, medya, ticaret, eğitim, sağlık ve daha birçok alanda gelişmiş önemli şehirlerden biridir. 

Londra’da vesait olanağı taksiler, tren, metro, otobüs ve vapur ile ulaşım imkanı oldukça gelişmiştir. Birçok kültüre ev sahipliği yapması ile birlikte şehir içinde ulaşım imkanı sağlayan Londra, metropol bir şehir olma özelliğindedir. Kozmopolit yapısı ile birçok kültür kavramını bir arada barındırır. İngiltere’nin başkenti olan Londra’da şehir içindeki seyahatin hızlı bir şekilde akması ile yaşayan kişiler için günün her saatinde ulaşım imkanı mevcuttur. Bu sebeple de şehri gezen ziyaretçiler için ulaşım seçenekleri oldukça geniş açıdan ele alınır.

Şehrin en büyük aktivitelerini kaçırmamak için, önceden bilet alımı oldukça önemlidir. Hepsiburada Seyahat uçuş planı ile ulaşım her zaman kolaylık sağlar. Bu şekilde resmi tatil ve özel günler gelmeden bilet alımı için tarih tercihi yapılmalıdır. Her zaman ziyaret edilebilecek olan Londra’ya uçuş için mevsim geçişlerine özel indirimler de mevcuttur. Bu sebeple de bilet tarihlerini önceden belirleyip almak ve yer ayırtmak ziyaretçilerin uygun maliyette bilet bulmalarını kolaylaştırır. 

Metro ile Ulaşım

Londra’nın ulaşımdaki vesaitler arasında Londra metrosu en eski tarihe dayanan önemli toplu taşımalar arasında yer alır. 1863 yılında inşa edilen metro Metropolitan Railway olarak adlandırılmıştır. Diğer adıyla Metropolitan Demiryolu olarak da bilinir. Metro yapılmadan önce at arabalarının mevcut olması ile trafik bir hayli yoğun ilerlemekteyken, metronun trafik kaosuna çözüm sağlaması en önemli gelişmelerden biridir. Gelişmiş teknoloji ile bu durum yerini metroya bırakmıştır. 

Londra metrosuna resmi adı ile Underground olarak isim verilmiştir. Metronun 11 durak 270 istasyonda seyir halinde gittiği belirlenmiştir. İlk zamanlarda buharlı trenler çalışmaktayken zamanla yerini metroya bırakmıştır. Hesaplara göre metro, 1 yıl içerisinde 1.34 milyar yolcuyu taşır. Turistlerin ve Londra halkının yaygın olarak kullanım sağladığı bir ulaşım aracıdır. Şehirde belirli alanlarda halen kömür dumanının atılması amacı ile havalandırmalar yapılmıştır. Şehirde yer alan en önemli ulaşım aracı olarak bilinir. 

Hava yolu ile Ulaşım

Farklı ülkelerden yolculuk yapmak isteyenlerin tercih ettiği hava yolu ile Londra’ya seyahat etmek oldukça kolaydır. Mesafe olarak her yere yakın olan şehrin aynı zamanda 5 hava alanı mevcuttur. Bu sayede kısa sürede ulaşım sağlanmaktadır. 

Londra’da En Uygun Ulaşım Tercihleri

Londra’ya gitmek isteyen birçok kişinin merak ettiği konulardan biri de uçuş haritası ve gezi rotasında ki ulaşım imkanıdır. Bu sebeple de ulaşımda tercih edilen uçuş imkanı kısa sürede seyahat için gidiş sağlar. Birçok yere kolaylıkla götüren Hepsiburada Seyahat uçuş imkanı sağlayarak her yere kısa sürede gezi rotası çizilebilir. 

Ulaşım tercihi her zaman uçak ve gemi olmakla beraber, aynı zamanda tren yolculuğu da ulaşım için oldukça önemli alternatifler arasındadır. Hem ekonomik hem de kısa süren bir yolculuk imkanı tanır. Türkiye ile Londra arasında ki uçuş mesafesi ise 3065 km olarak hesaplanmıştır. Her ülkeden gidişat değişim gösterdiği gibi aynı zamanda belirtilen güzergahın 700 km olduğu da bilinmektedir. 

Ekonomik bir ulaşım için tercih edilen vesaitler ise uçak ve tren seçenekleridir. Aynı zamanda şehir içerisine mevcut olan ve devlet kurumuna bağlı olarak hizmet veren metro, otobüs, tren ve bisiklet en yaygın ulaşım araçlarıdır. Ulaşım sağlanırken şehir içerisinde mevcut olan her alana kısa sürede gidiş imkanısağlanır. Bu sayede trafik kaosu yaşamadan kolay bir akış halinde olan yolların gezi sırasında seyahat edenler için kolaylık sağlaması önemlidir. 

Londra Uçak Bileti En Uygun Fiyata Ne Zaman Alınır?

Yurtdışı seyahatleri arasında en sık tercih edilen Londra için uçak bileti resmi tatillerin olmadığı zamanlarda ileriki bir tarih için alınırsa uygun maliyete gelmektedir. Bu şekilde erken rezervasyon ekonomik açıdan da oldukça önemlidir. Birçok turist için belirlenen zaman seyahat sürecinden 1-2 ay kadar öncedir. Hem uygun hem de rezervasyon için yer ayırtmış olursunuz hem de uygun maliyette bilet alarak ekonomik bir seyahat imkanı sağlayabilirsiniz. Kalabalık seyahatlerde ise bu durum oldukça uygun bir maliyette gezi imkanı tanır. Bu sebeple de bilet alımında önemli bir detaydır. 

Londra İklimi ve İlk Kez Gidenler İçin Bilinmesi Gerekenler

Londra iklimi, ilk kez giden seyahat severler için önceden bilinmesi gereken bilgiler arasındadır. Yağmuru ile ünlü olan şehir aynı zamanda okyanus iklimi özelliklerine sahiptir. Yaz aylarında dahi yağmurlu olabilen şehir 22 derecedeyken, kış aylarında ise 2-5 derece arasındadır. Bu sebeple de seyahat etmek isteyenlerin soğuğa karşı şehre göre giyim sağlaması dikkat edilecek ayrıntılardan biridir. İlk kez gidecek olanların bilmesi gereken diğer önemli detay ise, şehirde yaygın olarak kullanılan bisikletlerdir. Yolculuk için bisiklet ile mesafeleri kat etmek mümkündür. Hem böylelikle kolay bir seyahat imkanı sağlanmış olur, hem de seyahat için ekonomik bir tasarruf örneğidir. Avrupa kıtasında yer alan Londra, iklimi ve yaşam alanları ile gezi severler için farklı kültürleri de sunmaktadır. Hem iklimi hem de kültürel gelişimi ile birçok seyahat sever tarafından tercih edilen önemli şehirlerden biridir. Londra’ya seyahat etmek isteyen kişilerin gidebileceği birçok mekan ve farklı kültürleri tanıma şansı mevcuttur. 

Tercih edilen oteller ise konaklamak için uygun maliyetli olmasının yanında ekonomik açıdan beklentileri de karşılayan bir şehirdir. Bu sebeple de gezi esnasında sabah saatlerinde İngiliz kahvaltısı ile öğle saatlerinde tercih edebileceğiniz sokak lezzetleri ile doludur. Farklı kültürleri bünyesinde barındırdığı için dünya mutfağından da örnekler bulmanız mümkündür. 

İngiltere’nin başkenti olan Londra’da gece hayatını sevenlere göre eğlence mekanları için birçok seçenek mevcuttur. Jazz-Blues veya Rock severlerin keyif alacağı mekanlarda bulunur. Şehrin hareketli mekanları ile geç saatlere kadar eğlenmek isteyenlerin memnun kalacağı birçok alternatif mevcuttur. Bu sayede de İngiltere’ye gelip Londra’yı ziyaret edenler için kaçırılmayacak birçok önemli detay vardır. Sadece eğlence yerleri değil aynı zamanda kültürel ve sanatsal etkinlikler de önem kazanmaktadır.

londra

Londra Hava Durumu

06 Aralık 2023

Sun

27 °C

27 °C

Uçuş süreleri

Londra

İstanbul

3 sa 30 dk

Londra

Ankara

4 sa 35 dk

Londra

İzmir

3 sa 45 dk

Londra

Antalya

3 sa 10 dk

Londra

Gaziantep

5 sa 5 dk

Londra

Adana

5 sa 10 dk

Londra

Tiflis

5 sa 40 dk

Londra

Bakü

6 sa 20 dk

Alternatif uçuşlar

Londra varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.158,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.877,27TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.158,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.155,85TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.094,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
3.219,53TRY'den
başlayan fiyatlarla
900,68TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.643,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.643,16TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.663,97TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis