Londra İstanbul Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Londra İstanbul uçak biletleri

5.756,50TRY'den
başlayan fiyatlarla

06 Ara 2023

06 Ara 2023

5.756,50TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

5.417,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

14 Ara 2023

14 Ara 2023

16.373,48TRY'den
başlayan fiyatlarla

20 Ara 2023

20 Ara 2023

16.373,48TRY'den
başlayan fiyatlarla

21 Ara 2023

21 Ara 2023

Londra İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

İstanbul, şiirlere, romanlara, şarkılara konu olan tarih ve kültür mozaiği bir kenttir.. Asya ve Avrupa kıtaları üzerinde kültürel ve tarihi dokusu ile göz kamaştıran sarayları, camileri, köşkleri ve parkları keşfetmek son derece heyecanlıdır.. Eski adı Bizans ve Konstantiniye olan İstanbul, geçmişten günümüze birden fazla medeniyeti bünyesinde barındırmıştır. Şehir, geçmişten bugüne dek pek çok imparatorluk ve kayser tarafından yönetilmiştir. Bunun yanı sıra üç medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık, kültürel açıdan en zengin ve en ekonomik şehirlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin Kuzeybatısında bulunan İstanbul, Marmara ve de Boğaziçi kıyısı boyunca, Haliç’i saracak bir biçimde kurulmuştur. Tam bir kıtalararası şehirdir. İstanbul şehrinin batısındaki sınırlarını İstanbul surları oluşturmaktadır. İstanbul’un toplamda 39 ilçesi vardır. Büyükşehir Belediyesi ile beraber toplamda 40 tane belediye bulunmaktadır. Dünya üzerinde en eski şehirlerden biri olarak bilinmektedir. İstanbul 330-395 seneleri aralığında Roma, 395-1204 seneleri Bizans 1204-1261 senelerinde Latin, 1261-1453 senelerinde tekrardan Bizans, 1453-1922 senelerinde ise Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmıştır. Son zamanlarda ardı ardına ortaya çıkarılan eserler sayesinde insanlık tarihi açısından oldukça önemli bilgilere sahip olunmuştur. Mağaralardan çıkarılan taş aletler sayesinde ilkel insanların izlerinin 400 bin sene öncesine dayandığı da ortaya çıkmıştır. İstanbul, 1923 senesinde Başkentin Ankara’ya taşınması ile başkent olma özelliğini kaybetmiştir. Ancak Türkiye’nin eğitim, sanat, kültür, turizm, ulaşım, ticaret merkezi olma özelliğini hiç kaybetmemiştir. İstanbul’un nüfusu ise 15.840.900’dır. 

İstanbul’da Gezilmesi Gereken Yerler

İstanbul’a yolu düşen kişilerin kesinlikle görmeleri gereken saraylar, müzeler, camiler, hamamlar, çarşılar, caddeler ve daha birden fazla tarihi dokuya sahip yerleri vardır. Sultanahmet Meydanı, İstanbul’daki gezilerin ilk noktasıdır. Bunun yanı sıra Sultanahmet meydanının etrafında birden çok otel bulunuyor. Roma İmparatorluğu’nun burada hüküm sürdüğü senelerde hipodrom olarak değerlendirilen meydan, Bizans İmparatorluğu’nun egemenliğindeyken herkes tarafından at meydanı diye bilinirmiş. O zamanlarda yerli halk, bu meydanda toplanır ve eğlenceler düzenlermiş. Günümüzde ise hala o dönemden kalıntılar görülebiliyor. Bu kalıntılarda Obelisk, Örme Dikilitaş ve Yılanlı Sütun gibi dikilitaşlar kullanılımıştır. Günümüzde de Sultanahmet Meydanı’ndaki çekilen resimlerde yerini alıyor. Sultanahmet Camisi de İstanbul’a gelenlerin gezmesi gereken yerler arasında yer alıyor. İstanbul’da merkezi bir yere gitmek, eğlenmek, alışveriş yapmak istiyorsanız Taksim meydanına gitmelisiniz. Taksim meydanına gittiğiniz de Cumhuriyet Anıtı’nı ziyaret ederek burada fotoğraf çektirebilirsiniz. Cumhuriyet Anıtı’nın tarihi ise 1925 senelerine kadar dayandığı bilinmektedir. Taksim meydanından sonra ise hemen devamındaki İstiklal caddesine de uğrayabilirsiniz. Beyoğlu’nun sıklıkla tercih edilen ve günün her saati ışıkları yanan İstiklal caddesinde yemek yiyebileceğiniz mekanlar, pasajlar, mağazalar son derece popülerdir. İstiklal caddesini doyasıya gezdikten sonra da sizi büyülü görünüşüyle Galata Köprüsü bekliyor olacaktır. Galata Köprüsünün uzunluğu yaklaşık 490 metredir. Galata Köprüsü Türkiye’deki en çok ziyaretçisi olan ve en fazla beğenilen yerleri arasındadır. İstanbul’u kısa süre içinde gezip her yerini görmeniz mümkün değildir. İstanbul’dayken Eminönü, Mısır Çarşısı, Eyüp Sultan Camii, Süleymaniye Camii, Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Yıldız Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Aya İrini Kilisesi, Laleli Taşhan, Çamlıca Tepesi, Florya Atatürk Deniz Köşkü, Moda, Belgrad Ormanı, Fenerbahçe Parkı, Emirgan Korusu, gibi yerleri gezerek hem tarihi iliklerinize kadar hissedebilir hem de İstanbul’un büyüsüne bir daha kapılabilirsiniz. İstanbul’u bir kere ziyaret eden kişiler tekrar tekrar gelmek istemektedirler. Yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapan şehir herkesi etkisi altına alımaktadır.

İstanbul Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

Dünya üzerinde önemli bir yere sahip olan İstanbul, birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Tarihi ve kültürel açıdan çok zengin olan şehrin tarihi dokuya sahip yerleri hala göz bebeği gibi korunmakta ve yaşatılmaktadır. Adeta bir açık hava müzesi gibi olan İstanbul’da ziyaret edebileceğiniz saymakla bitirilemeyecek kadar çok tarihi yer vardır. Yerebatan Sarnıcı, Bizans döneminden günümüze dek ulaşan son derece değerli yapılardandır. 532 senesinde İmparator Justinianus tarafından inşa ettirilmiştir. Yerebatan Sarnıcı, o dönemlerde halkın ve sarayın su ihtiyacını gidermek için kullanılırmış. İstanbul’un fethedilmesinden sonra bile bir süre buradan su kaynağı kullanımına devam edilmiştir. Stoa Bazilikası geçmiş dönemlerde sarnıcın üzerinde olduğu için Bazilika Sarnıcı ile suyun içerisinden çıkan sütunlar nedeniyle Yerebatan Sarayı diye bilinmekteymiş. Yaklaşık 140 metre kadar uzunluğa sahip ve 70 metre genişliği olan Sarnıcın en gizemli eseri de Medusa Başıdır. Sarnıcın kuzeybatısında bulunan iki adet sütunun alt kısmında olan heykeli Roma Dönemindeki en mühim ve en değerli eserlerinden bir tanesi olarak biliniyor. Ancak bu eserin buraya nasıl geldiğine dair hiçbir bilgi bulunmuyor. İstanbul’da tarihi iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir başka yerde Dolmabahçe Sarayı’dır. Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının son bulduğu bu saray Türkü halkı için ayrı bir yere sahiptir. Bu sebeple de Dolmabahçe Sarayı, şehrin gezilecek yerleri arasındaki en değerli yerlerden bir tanesidir. 1856 senesinde Sultan Abdülmecit tarafından yaptırılmıştır. Sultan Abdülmecit bu sarayın son derece Avrupai tarza sahip olmasını istemiştir. Bunun yanı sıra sadece ve sadece güzelliklerle donatılmasını istemiştir. 26 tane salon, 285 adet oda, 68 tuvalet ve 6 hamamın bulunduğu bu sarayın yapımı son derece maliyetli olmuştur. Sultan Abdülmecit bu sarayı o kadar çok özenerek yaptırmış ki şu an da İstanbul’un üçüncü olarak en büyük sarayı halini almıştır. Ancak bu sarayda sadece ve sadece 5 sene kadar oturabilmiştir. Sultan Abdülmecit’ten sonra gelen diğer padişahlar tarafından ise çeşitli şekillerde kullanılan bu saray, Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu ilk zamanlarda yeni devletin ve yeni dönemin modern yüzü olarak yıllarca hizmet etmiştir. 

İstanbul’daki çok eski tarihi yapılardan bir tanesi olan Ayasofya, İstanbul’un en önemli eserlerindendir. Bizans’tan önceki zamanda kilise olarak hizmet veren Ayasofya, Bizans’tan sonra katedral olarak hizmet vermeye başlamıştır. Osmanlı İmparatorluğu’nun 1453 senesinde İstanbul’u fethetmesiyle beraber camiye çevrilmiş ve 1934 senesinden 2020 senesine kadar müze olarak kullanılmış, 2020 yılından sonra ise tekrardan cami olarak kullanılmaya başlamıştır. Tarihi Osmanlı Dönemine dayanan bir diğer önemli yapı ise Topkapı Sarayı’dır. Topkapı Sarayı İstanbul’da Sarayburnu’ndadır. Osmanlı İmparatorluğunda 400 sene boyunca yönetim merkezi olarak kullanılmıştır. Topkapı Sarayı’nı 1478 senesinde Fatih Sultan Mehmet inşa ettirmiştir. İstanbul’da tarihi dokuya sahip daha birçok yer bulunmaktadır. İbrahim Paşa Sarayı, Kapalı Çarşı, Aya İrini, Bulgar Sveti Stefan Kilisesi, Yedi Kule Zindanları, Haydarpaşa Garı, Adile Sultan Kasrı, Hıdiv Kasrı, Yoros Kalesi, Aya Yorgi Manastırı gibi tarihi yerleri de İstanbul’a geldiğiniz de ziyaret edebilirsiniz. 

İstanbul Kültürel Etkinlikleri

İstanbul’da yapabileceğiniz etkinlik sayısı oldukça fazladır. Oldukça renkli ve canlı gece ve gündüz hayatı ile yerli ve yabancı gezginlerine unutulmaz ve heyecan verici bir imkan sunmaktadır. İstanbul tarihi yapıları dışında birçok müzik, tiyatro ve film festivallerine de ev sahipliği yapıyor. 80’i aşkın müze ve galerileriyle birlikte turistlerin vazgeçilmezlerinden biri haline geliyor. Gece hayatını ve canlı sokakları tercih edenlerin Beyoğlu’na, Galata ve Taksim’e gidip görmeleri gerekir. 

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfının nisan ayında düzenlediği İstanbul Film Festivali büyük bir ilgi görmektedir. Beyoğlu Belediyesince düzenlenen Beyoğlu Sahaf Festivali her yıl eylül ayında yapılır. Dünyanın başkenti konumunda olan İstanbul’da yapılan Caz Festivali, dünyaca ünlü sanatçılarını temmuz ayının ilk haftasında ağırlar. İstanbul Shopping Fest her yıl haziran ayında yapılmaktadır

İstanbul Konaklama İmkanları 

Yaz kış demeden hem yerli hem de yabancı turistlerin akınına uğrayan İstanbul’da konaklama imkanı son derece rahattır. Eğer merkezi bir yerde konaklamak istiyorsanız Beşiktaş semti sizin için oldukça uygun bir yer olabilir. İstanbul Ortaköy ise deniz kenarındaki konumu, etkileyici sokakları, yeme içme mekanları ve alışveriş yerleri sayesinde buraya gelenlerin en fazla tercih ettiği yerlerden bir tanesidir. Taksim ise sizi her konuda tatmin eder. Kültürü, yeme ve içme, eğlence mekanları gibi sayılmayacak kadar etkinlikleri olan bu yer günün her saati aktiftir. Sultanahmet’in içerisinde bulunan müzeler, mimari yapıtlar, yeme içme ve alışveriş için son derece doğru bir seçim olacaktır. Bütçenize göre pansiyonlar ve apartlar oteller de bulunmaktadır İstanbul’un hem merkezi hem de doğaya yakın yerlerinde bütçenize uygun konaklama yerlerini rahatlıkla bulabilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Günlük veya dönemlik olarak ev ve oda kiralama gibi alternatiflerden de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul’da daha minimal ve doğayla iç içe olan kamp alanlarını da tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da Denenmesi Gereken Lezzetler

Osmanlı İmparatorluğunda da farklı bir öneme sahip olan İstanbul Mutfağında denediğiniz lezzetleri bir daha unutamayacaksınız. Kahvaltı mekanlarından, kafe ve restoranlara kadar uzanan yeme içme mekanları ve geniş yemek kültürüne sahip İstanbul mutfağı her yönüyle iştah açmaktadır. Eminönü’nde Balık Ekmek ve Boğaz’da balık ekmeğin lezzeti ve keyfi bir başka oluyor. Bu lezzete hiçbir yerde rastlamayazsınız.Sokak lezzetlerini sevenlerin ilk uğraması gereken yerlerden biri kesinlikle Eminönü'dür. Balık ekmeğe lezzet katan hiç şüphesiz sadece usta eli değil deniz manzarası ve eşsiz atmosferidir. Buraya kadar gelmişken orada bulunan meşhur turşu dükkanlarına uğramadan olmaz.Kuzguncuk’ta Acıbadem Kurabiyesinin tadına bakmalısınız. Yalnızca lezzetleriyle değil renkli evleri, tarihi yerleri de görülmesi gerekenler arasındadır. İstanbul’un geleneksel lezzetleri arasına girmeyi başaran ve 1883 senesinde meşhur olan Kanlıca Yoğurdu günümüzde hala popülerliğini korumaktadır. Zaman geçse de lezzetinden ödün vermeyen bir yiyecek olmaya devam etmektedir. Simit ve çay, Trabzon ve Ankara’nın meşhur ve vazgeçilmez simitlerine birebir rakiptir. Kıtır kıtır, bol susamlı simidinizi tüketirken simit aşığı İstanbul martılarını es geçmemelisiniz. Atıştırmak istediğinizde, mideniz kazındığında akla ilk gelen gevrek simittir. Kahvaltı sofralarınızı da simit ile taçlandırmayı unutmamalısınız. Peynir- domates, kaşar-salam ikilileri ile de lezzetine lezzet katmaktadır. Sizde en yakın fırından ya da sokak satıcılarından en çıtır simidi seçip atıştırabilirsiniz. Sultanahmet bölgesinde köfte çeşitleri oldukça meşhurdur. Meşhur olan lezzetlerden bir diğeri ise Ortaköy’de bulunmaktadır. Ortaköy semtinde kumpir en çok tercih edilen lezzetler arasında yer almaktadır. Fırında pişmiş patatesin içerisine birçok meze, kaşar peyniri, garnitür, Rus salatası ve mısır eklenerek yapılmaktadır. Sarıyer böreği İstanbul seyahati esnasında mutlaka denenmesi gereken enfes lezzetler arasında bulunmaktadır. Kıymalı, patatesli, ıspanaklı ve peynirli börek çeşitleri mevcuttur. Genellikle kış aylarında İstanbul’da geçmişte en çok tüketilen içeceklerden biri de bozadır. Boza gelenekleşen bir içecek olarak hala İstanbul’da varlığını devam ettirmektedir. İstanbul’un vefa semtinde hazırlanan boza içeceği oldukça lezzetli ve meşhurdur. Boza içeceği özellikle kış aylarında tüketilerek hastalığa karşı korunmak için birebirdir.

İstanbul’da Ulaşım Olanakları

İstanbul’da özel ve belediyeye ait birçok ulaşım imkanı bulunmaktadır. Dolmuşlar, otobüsler, metro hatları, minibüsler, tramvaylar ve taksiler gibi rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz araçlar bulunur. Ancak İstanbul’da çok fazla trafik vardır. Bir yere gitmek istediğiniz zaman bir saat önceden yola çıkmalısınız. İstanbul havalimanına gitmek içinde yine birden fazla seçenek bulunuyor. Metroyla, otobüsle, taksiyle, dolmuşla, kiraladığınız özel aracınızla, rahatlıkla hiç zorluk çekmeden havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir içindeki otobüsler 10-15 dakikada bir duraklardan geçiyor. İstanbul’daki ulaşım açısından tek sorun trafik demek doğru olur. Kalabalık bir şehir olduğu ve çok fazla turist geldiği için şehir son derece kalabalıktır. Ancak ulaşım konusunda sıkıntı çekmezsiniz. 

Taksi ile Ulaşım 

İstanbul’da çok fazla taksi bulunmaktadır. Ancak çok kalabalık bir şehir olduğu için taksi bulmakta biraz zorlanabilirsiniz. Havaalanının çıkış kapılarının önünde bekleyen ticari taksiler ve havaalanı işletmelerinin taksileri bulunmaktadır. Havaalanı taksileri ile yolculuk yapmak istiyorsanız İstanbul’a gitmeden önce arayıp taksi ayırttırmanız gerekmektedir. 

Otobüs ile Ulaşım 

Hem İstanbul havaalanında hem de şehrin her noktasında otobüs ile çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’da birçok noktada otobüs durakları bulunmaktadır. Duraklardan ise otobüsler kısa aralıklarla geçmektedir. İstanbul’da gitmek istediğiniz hemen hemen her noktaya otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Metro ile Ulaşım

Hemen hemen şehrin birçok noktasına ulaşım sağlayan metro ile istediğiniz yere hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Havalimanına da isterseniz metro ile gitmeniz mümkündür. Hem hızlı hem de daha uygun fiyatlıdır. Üstelik trafik gibi bir derdiniz de olmaz. Havalimanı da dahil şehrin birçok yerine metro hattı kurulmuştur. Metro insanlara ulaşım yönünden rahatlık sağlayan ulaşım aracıdır. 

Araç Kiralama

İstanbul’dayken araç kiralama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezsiniz. Araç kiralama şirketleri sizlerin bütçesine ve tercihine göre istediğiniz aracı ayağınıza kadar getiriyor. Bu sayede İstanbul’da gezerken ulaşım sorunu yaşamazsınız. İstanbul’un birçok yerinden araç kiralama şirketleri ile anlaşarak hem zevkinize hem bütçenize uygun araç kiralayabilirsiniz. 

Londra Havalimanına En Hızlı ve En Uygun Ulaşım Nasıldır?

Londra havalimanı ile şehir merkezi arası en hızlı ulaşım aracı ekspres trenidir. Ekspres treni sabah saat 05:00 ile gece 23:45 saatlerinde hizmet veriyor. Her on beş dakikada bir tren kalkıyor. Trenin son durağı da Londra’nın merkezinde bulunan Paddington İstasyonudur. Paddington istasyonundan otobüs veya metroyla şehrin istediğiniz yerine ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Londra İstanbul Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Londra ile İstanbul arasındaki uçuş 3 saat 35 dakika sürmektedir. Bu mesafe aktarmasız uçuşlar için geçerlidir. Aktarmalı uçuşlarda ve uçağın rötar yapması gibi durumlarda süre artmaktadır.

Londra İstanbul Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Londra ile İstanbul arası uçuş mesafesi aktarmasız 2504 kilometredir. Bu mesafe aktarmalı uçuşlarda daha da artmaktadır. 

Londra İstanbul Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Bilet almak için en uygun zaman Salı günüdür. Salı günleri indirimli olarak uygun fiyata bilet bulabilirsiniz. Biletinizi çok erken veya çok geç zamanda alırsanız daha fazla ücret ödeyebilirsiniz. Gitmek istediğiniz tarihten 1-2 ay önceden bilet alırsanız biletiniz daha uygun fiyata gelecektir. Bunun yanı sıra eğer bilet almak istediğiniz tarih 1-2 hafta ileride değilse biletinizi günün en erken saatlerine alabilirsiniz. Sabah hava aydınlanmadan kimse yola çıkmak istemediği için sabahın erken saatlerindeki alacağınız bilet diğer saatlere göre daha uygun fiyata gelir. Londra

İstanbul Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

9 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Londra Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

27 °C

27 °C

Uçuş süreleri

Londra

İstanbul

3 sa 30 dk

Londra

Ankara

4 sa 35 dk

Londra

İzmir

3 sa 45 dk

Londra

Antalya

3 sa 10 dk

Londra

Gaziantep

5 sa 5 dk

Londra

Adana

5 sa 10 dk

Londra

Tiflis

5 sa 40 dk

Londra

Bakü

6 sa 20 dk

Alternatif uçuşlar

Londra çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.167,36TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.753,01TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.797,03TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.622,09TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.771,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.934,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis