Makedonya Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Makedonya varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.713,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.489,33TRY'den
başlayan fiyatlarla

Makedonya Uçak Bileti 

Makedonya Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Makedonya Güney Doğu Avrupa'da bulunan bir ülkedir. Balkan ülkeleri arasında bulunmaktadır. Makedonya ülkesi 1991 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir. Makedonya ülkesinin resmi adı Kuzey Makedonya ülkesi olarak geçmektedir. Makedonya ülkesinin başkenti Üsküp’tür. Ülkenin başkenti olan Üsküp Vardar nehri üzerine kuruludur. Ayrıca Makedonya ülkesinin başkenti olan Üsküp bölgenin ekonomisi açısından da oldukça stratejik bir öneme sahiptir. Aynı zamanda Makedonya ülkesi çok yapılı medeniyete sahiptir. Ülkenin bankalarda bir kıyısı bulunmaktadır. Kuzey bölgesinde Sırbistan ve Kosova, batı bölgesinde Arnavutluk ve Güney bölgesinde Yunanistan ülkeleri bulunmaktadır. Makedonya ülkesinin Ohri şehri çok sayıda turist çekmektedir. Ayrıca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Makedonya ülkesinin Ohri kenti Osmanlı döneminden de tarihi izler taşımaktadır. Makedonya ülkesi doğa turizmi bakımından oldukça ilgi görmektedir. Ormanları ve dağları bakımından zengin bir ülkedir. Mavrovo kasabası doğa turizmi açısından eşsiz bir kasabadır. Ayrıca Makedonya ülkesi kış turizmi için de uygun bir ülkedir. Özellikle son zamanlarda kayak sporları için Makedonya ülkesi çok fazla tercih edilmektedir. Her yıl birçok turist tarafından Makedonya ülkesi ziyaret edilmektedir. Makedonya ülkesi hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde çok fazla turist çekmektedir. Ayrıca son zamanlarda kış turizminin en çok rağbet gören ülkeleri arasında yer almaktadır. 

Makedonya ülkesinde birçok kanyon, şelale ve ormanlık alanlar bulunmamaktadır. Ayrıca Makedonya ülkesi geçmişte birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. En uzun, Osmanlı devleti himayesinde kalmıştır. Bundan dolayı gerek Osmanlı mimari eserleri gerekse mutfak kültürü bakımından Osmanlı ile benzerlikleri bulunmaktadır. Ayrıca Yugoslavya ile de birçok benzer izleri bulunmaktadır. Özellikle çok yapılı kültüre sahip bir ülke olduğundan dolayı yemek kültürü de oldukça zengindir. Ayrıca Makedonya ülkesinde her yıl çeşitli festivaller ve kültürel etkinlikler yapılmaktadır. Genellikle Makedonya ülkesinde de yılbaşı gibi özel günler kutlanmaktadır. Ancak yılbaşı gibi özel geceler dışında da farklı festivaller düzenlenmektedir. Her yıl düzenlenen festivallere birçok ülkeden katılımcılar katılmaktadır. Makedonya Mustafa Kemal Atatürk’ün eğitim gördüğü ülkelerden de biridir. Üsküp, Bitola ve Ohri kentleri en meşhur şehirleri arasında bulunmaktadır. Ülke içerisinde gezilecek birçok tarihi ve eğlenceli mekanlar yer almaktadır. Bundan dolayı seyahat planlarınız arasında Makedonya ülkesine mutlaka yer vermelisiniz. Ayrıca birçok kültürle etkileşim içinde bulunduğundan dolayı damak tadınıza uyacak yemek lezzetlerini de kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Makedonya’da Gezilmesi Gereken Yerler 

Makedonya ziyaretinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisi başkent Üsküp’tür. Üsküp'ün bir diğer adı ise Skopje olarak geçmektedir. Üsküp tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı şehir içerisinde birçok tarihi mimari yer almaktadır. Müzeler, çeşmeler ve köprüler bakımından birçok tarihi yapı bulunmaktadır. Taşköprü, sveti kaplıcalar çarşısı ve eski Türk çarşısı gibi tarihi mimariler Üsküp şehrinde yer almaktadır. Bitola kasabası da Makedonya ülkesinde bulunmaktadır. Bitola şehri eski zamanlarda Osmanlı Devleti’nin Toprakları içerisinde bulunmaktaydı. Bitola şehri konsoloslar şehri olarak bilinmektedir. Genellikle Osmanlı devleti zamanında diplomatik işlerin yapıldığı şehirdir. Bu şehir içerisinde birçok Türk Camisi bulunmaktadır. Ayrıca 18. yüz yıldan kalma birçok eser de hala canlılığını korumaktadır. Bitola şehrinde 18 yıldan kalma geleneksel evler bulunmaktadır. Ayrıca Bitola şehrinde kafe ve restoranlar da mevcuttur. 

Prilep şehrinde ise tarihten kalan birçok manastır ve kilise bulunmaktadır. Kruşevo kasabası ise Makedonya tarihi açısından önemli bir yeri bulunmaktadır. Özellikle Makedonya halkı bağımsızlık kazanmak için Kruşevo kasabasında toplanmıştır. 

Makedonya’daki üç büyük parktan en büyüğü olan Mavrovo Milli Parkı ülkede en çok turist çeken alanlardan biridir. Özellikle kayak yapmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmektedir. Kış tatili için doğa harikası bir alandır. Ayrıca bu alanda uzun ormanlık alanlar, kanyon ve şelaleler de bulunmaktadır. Pelister Milli Parkı, Mavrovo Milli Parkından sonra ülkenin en eski ve 2. Büyük parkıdır. Bitola yakınlarında yer almaktadır. Ormanlık alanıyla meşhur olan parkın içerisinde birçok türde hayvan bulunmaktadır. Bu hayvanlar arasında kurt, kara geyik, ayı, keklik ve kartalı sıralayabiliriz. Pelister Milli Parkını ziyaret ederek hayvan çeşitlerini görebilirsiniz. 

Stobi arkeolojik alanlardan biridir. Arkeolojik bölgeleri gezmeyi seven bireylerin mutlaka görmesi gereken alanlar arasında yer almaktadır. 7. Yüzyılda Paeonia yerleşim yerinde Stobi kenti kurtulmuştur. Tarihi izler taşıyan mimari bir yapıdır. 

Gevgelija yani Gevgeli kasabası Yunanistan sınırındadır ve Makedonya seyahati sırasında mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Gevgelija adeta bir eğlence dünyasıdır. Bu alan her yıl turistler bakımından çok fazla ilgi görmektedir. Gece kulüpleri, eğlence merkezleri, kumarhaneler, konser mekanları ve oteller bu kasabada çok fazla bulunmaktadır. Ayrıca kükürtlü hamamlar ve spa merkezleri de bulunmaktadır. Gevgelija adeta Makedonya’nın Las Vegas’ı olarak anılır. 

Tikveş gölü de Makedonya sırasında mutlaka gezi planlarınızın arasında bulunması gereken bir yerdir. Yamaç paraşütü ve dağ bisikleti gibi sporlar için genellikle Tikveş gölü tercih edilmektedir. Makedonya ülkesinde gezilebilecek birçok alan ve tarihi izlerin bulunduğu şehirler bulunmaktadır. Özellikle Osmanlı devleti himayesinde çok fazla bulunduğundan dolayı bölgede birçok cami bulunmaktadır. Ayrıca Bizans ve Roma döneminden kalma kilise ve manastır da tarihi mimari eserler arasında yer almaktadır. Ülke sadece tarihi mimari eserler barındırmakla kalmaz ayrıca şehrin belli bölgelerinde eğlence merkezleri bulunmaktadır. Şehir içerisinde birçok kafe ve restoran bulunduğundan dolayı bölgenin yöresel tatlarını kolaylıkla tadabilirsiniz. Gevgelija bölgesi eğlence merkezi olarak bilinen en meşhur bölgeler arasında bulunmaktadır. Özellikle ülkenin eğlence merkezlerini gezmek istiyorsanız kesinlikle bu bölgeye seyahat etmelisiniz. Tarihi mimari yapıları dışında Gevgelija bölgesinde birçok turist bulunmaktadır. Ayrıca bu kasabada Osmanlı kültüründen kalma birçok hamam da yer almaktadır. Özellikle kükürtlü hamam mekanlarını tercih ederek güzel vakitler geçirebilirsiniz. 

Makedonya Tarihi 

Makedonya stratejik konumu itibariyle birçok medeniyetten etkilenmiş bir ülkedir. Ayrıca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Özellikle Akdeniz bölgesi’nde bulunan medeniyetlerden çok fazla etkilenmiştir. Milattan önce ve milattan sonra belli bir dönem Roma İmparatorluğu’nun etkisi altında kalmıştır. Bundan dolayı Makedonya ülkesinde Bizans’a ve Roma İmparatorluğu’na ait birçok tarihi yapı bulunmaktadır. Roma İmparatorluğu’nun ardından Makedonya Osmanlı Devleti’nin etkisi altında kalmıştır. Osmanlı Devleti’nin hakimiyeti yaklaşık olarak 542 yıl sürmüştür. Çok uzun süre Osmanlı Devleti’nin hakimiyeti altında kaldığından dolayı Makedonya ülkesinde birçok alanda Osmanlı’nın izleri bulunmaktadır. Bitola ve manastır şehirleri İttihat ve Terakki partisinin en önemli merkezleri haline gelmiştir. 

Mustafa Kemal Atatürk eğitiminin bir kısmını Makedonya ülkesinde tamamlamıştır. Makedonya ülkesi 1991 yılında bağımsızlığını kazanan ülke haline gelmiştir. Makedonya Yugoslavya Sosyalist Cumhuriyetinden ayrılarak bağımsızlığını kazanmıştır. Ayrıca Makedonya 1993 yılında Birleşmiş Milletlere üye olmuştur. Bu esnada Makedonya ve Yunanistan arasında isim krizi yaşanmıştır. Bundan dolayı da NATO, Avrupa Birliği ve Avrupa konseyi tarafından Makedonya’ya eski Yugoslav Cumhuriyeti adı layık görülür. Makedonya tarihinde birçok uygarlığın himaye altında olması ile bilinen ülkelerden biridir. Ancak milliyetçilik duygusu ile bağımsızlığını kazanmıştır. 

Makedonya Kültürel Etkinlikler 

Her yıl düzenli olarak birçok festival Makedonya ülkesinde düzenlenmektedir. Taksirat Festival en çok katılımcının bulunduğu festivaller arasında yer almaktadır. Taksirat festivallerinde birçok müzik grubu bir araya gelmektedir. Her yıl Kasım ayında gerçekleşmektedir. Ayrıca festival süresi 7 gün sürmektedir. 

Manaki Kardeşler Film Festivali de en çok rağbet gören kültürel etkinlikler arasında bulunmaktadır. Ayrıca dünyanın en eski film festivalidir. Her yıl düzenli olarak Bitola şehrinde Eylül ayında festival gerçekleşmektedir.

Galicnik Düğün Festivali kültürel etkinlikler arasında bulunmaktadır. Her yıl temmuz ayında düzenli olarak gerçekleşmektedir. Aziz Peter gününde geleneksel bir düğün törenidir. Galicnik Düğün Festivali yaklaşık olarak 3 gün boyunca devam eder. Yerel kıyafetleri eşliğinde dans edilir ve yemekler yenir. 

Ohri Yaz Festivali de Makedonya’da gerçekleştirilen kültürel etkinlikler arasında bulunmaktadır. Düzenli olarak her yıl 12 Temmuz ve 20 Ağustos tarihleri arasında düzenlenir. Her yıl dünyadan yüzlerce önemli müzisyenler bu festivale katılmaktadır. 

Balkan Folklor Festivali de her yıl düzenli bir şekilde yapılan festivaller arasında yer almaktadır. Balkanlar ve komşu ülkelerden katılım ile çeşitli folklor gösterileri sergilenir. Dans ve şarkı yarışmaları yapılır. Ayrıca sergi ve seminer faaliyetler de görülmektedir. Balkan Folklor Festivali Makedonya ülkesinin Ohri kentinde yapılmaktadır. 

Makedonya’da Konaklama Fırsatları 

Makedonya seyahat planı oluştururken en önemli noktalardan biri de konaklama fırsatları olmaktadır. Seyahat sırasında konaklama en önemli etkenlerden biridir. Ancak her yıl Makedonya ülkesinde birçok turist geldiğinden dolayı ülke birçok konaklama imkanı tanımaktadır. Özellikle ülkenin merkezi olan Üsküp en çok tercih edilen kentler arasında bulunmaktadır. Üsküp’te ve diğer birçok şehirde uygun maliyetli otel bulmak oldukça kolaydır. Her bütçeye uygun otel imkanı mevcuttur. 

Otel fiyatları oldukça uygun maliyetlidir. Ayrıca konaklama bakımından birçok kamp yeri de bulunmaktadır. Uzun bir süre Makedonya ülkesinde kalmayı planlıyorsanız uygun fiyatlı olarak ev kiralayabilirsiniz. Makedonya'da hem yüksek bütçeli hem de düşük bütçeli birçok konaklama fırsatı bulunmaktadır. Ayrıca her bütçeye uygun pansiyonlar ve apartlar da bulunmaktadır. 

Makedonya Lezzetleri

Makedonya ülkesi geçmişte birçok uygarlığın ve devletin hakimiyeti altında bulunduğundan dolayı çeşitli medeniyetlere ait yemek kültürleri bulunmaktadır. Ancak Osmanlı devleti hakimiyeti altında uzun müddet kaldığından dolayı yemek kültüründe çoğunlukla Osmanlı devleti yemek kültürüne benzemektedir. Özellikle sabah kahvaltılarında meze olarak tercih edilen ajvar damak tadınıza uyum sağlayacak bir mezedir. Patlıcan, közlenmiş biber ve baharatlarla hazırlanmaktadır. Ayrıca şişe ile satışa sunulduğundan dolayı Makedonya’dan kolaylıkla alabilirsiniz. Makedonya lezzetlerinden en meşhur lezzetlerinden biri ise Boşnak böreğidir. Ispanaklı, peynirli ve patatesli olmak üzere çeşit çeşit türü bulunmaktadır. Damak tadınıza uyacak bir lezzettir. Cevapi Makedonya’nın yöresel yemeklerinden biridir. Ayrıca Makedon kebabı olarak bilinir. Dana veya koyun kıymasından yapılmaktadır. Mangal ile pişirilerek salata eşliğinde servis edilir. Ayrıca cevapi kebapları porsiyon olarak değil adet olarak satışa sunulmaktadır. Kachamak lezzeti ise mısır unu kavurarak tereyağ eklenmesi sonucu hazırlanır. Krema veya yoğurt eşliğinde servis edilir. Oldukça lezzetli bir mezedir. 

Kaymaçina enfes bir tada sahip olan bir tatlı çeşididir. Süt, yumurta ve şekeri muhallebi haline getirerek karamelle buluşması ile birlikte servis edilir. Makedonya’da mutlaka tadılması gereken lezzetlerden biridir. Makedon çorbası et suyu içerisine mevsimsel sebzelerin eklenerek hazırlandığı bir çorba çeşididir. Ancak Makedon çorbası alışılmışın dışında daha koyu bir kıvama sahiptir. Ayrıca içerisinde birçok sebze ve vitamin barındırdığından dolayı kış mevsiminde de çok fazla tercih edilen çorbalar arasında bulunmaktadır. Mekitsi kökü Bulgaristan’a dayanan ve Makedonya’da da çok fazla sevilerek tüketilen lezzetlerden biridir. Küçük küçük hazırlanan hamur işleridir. Polneti piperki adeta bir Makedonya usulü dolmadır. Normal biber dolmasından bir farkı olmamasına rağmen tek farkı dış kısmının yumurta ve ekmek kırıntıları ile bulunarak fırınlanmasıdır. Shopska Makedon usulü bir salata çeşididir. Lahana, domates, marul ve havuç gibi mevsimsel taze sebzelerden hazırlanmaktadır. Tavce Gravce yemeği kuru fasulyenin farklı bir türüdür. Kuru fasulye üzerinde lezzetli bir köfte ile sunulur. Damak tadınıza mutlaka uyacak lezzetler arasında bulunmaktadır. 

Pita lezzeti de Makedon börek çeşitlerinden biridir. Hem göze hitap eden hem de oldukça lezzetli olan pita börek türünün birçok çeşidi bulunmaktadır. Cevizli ve pırasalı pita böreği en çok tüketilen çeşitler arasında bulunmaktadır. Koranik Makedonya Bayram sabahlarının vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Koranik Yugoslav böreğinin çeşididir. Makedonya ülkesi birçok medeniyetin etkisi altında kaldığından dolayı bu yemek çeşidi de medeniyet kültürleşmesinden dolayı uzun yıllardır ülkede yapılan bir börek çeşididir. Yapımı oldukça zahmetli ve zordur. Hamur iki avuç içine sığacak büyüklükte alınır. Hazırlanan her hamur yaklaşık olarak 20 santim çapında açılarak yağlanır. Yağlanan 5 hamur üst üste koyulur. 5’li gruplar halinde hazırlanan hamurlar tekrardan incecik bir şekilde açılır. Ayrıca saçta büyük bir hamur pişirilir. Saçta pişirilen hamur kırılarak pişirilmemiş olan hamurun içerisine serpiştirilir. İç kısmına Bir miktar ceviz serpilir. Tepsinin alt ve üst kısmı kalın hamurlarla kapatılır. Tüm işlemlerin ardından fırınlanarak servise hazır hale getirilir. 

Makedonya’da Ulaşım 

Makedonya ülkesinde yaklaşık olarak 2 adet Havalimanı bulunmaktadır. Üsküp Havalimanı ve Ohri Havalimanı en çok kullanılan havalimanları arasında bulunmaktadır. Üsküp Havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 23 kilometredir. Bundan dolayı Makedonya ülkesini ziyaret etmek isteyen bireyler Havalimanı’ndan merkeze veya diğer ilçelere nasıl ulaşım sağlayacaklarını merak etmektedir. Otobüs, araç kiralama ve gibi birçok imkanı ulaşım için kullanabilirsiniz. 

Otobüs ile Ulaşım 

Havalimanı etrafında birçok toplu taşıma aracı ve otobüs bulunmaktadır. Otobüs yolculuğu ile Üsküp Havalimanı ve şehir merkezi yaklaşık olarak 30-40 dakika sürmektedir. Otobüsler Havalimanı seferlerini günde 7 ila 10 kere düzenlemektedir. Otobüs ile ulaşım yolunu tercih ederek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım 

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için taksi alternatifini de kullanabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile şehir merkezine ulaşmak uzun süre aldığından dolayı bireyler genellikle taksi veya özel araç ile şehir merkezine gitmeyi tercih etmektedir. Terminal binası içerisinde kolaylıkla taksi bulma imkanına sahip olabilirsiniz. 

Araç Kiralama ile Ulaşım 

Makedonya ülkesini her yıl birçok turist ziyaret ettiğinden dolayı ülke genelinde araç kiralama acentesi bir hayli fazladır. Ayrıca yolculara kolaylık sağlanması bakımından da Havalimanı terminalleri içerisinde araç kiralama acenteleri bulunmaktadır. Bütçeye uygun düşük bütçeli veya yüksek bütçeli araç kiralama fırsatı bulunmaktadır. 

Makedonya’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır? 

Makedonya seyahati planlayan bireyler tarafından en uygun uçak biletinin ne zaman alınacağı da merak edilen hususlar arasında bulunmaktadır. Birçok havayolu şirketi Makedonya ülkesinde aktarmalı ve aktarmasız uçuş sağlamaktadır. Havayolu şirketlerinin bilet fiyatlarını inceleyerek en uygun bilete sahip olabilirsiniz. Ayrıca Makedonya seyahati öncesinde bir iki ay öncesinden bilet rezervasyonu yapıldığında uçak biletine daha uygun bir fiyat ile sahip olabilirsiniz. 

Makedonya’da İklim Nasıl? 

Makedonya'da genellikle kıtasal iklim görülmektedir. Kış mevsimi soğuk ve nemli geçmektedir. Yaz mevsimi ise sıcak ve kurak geçer. Her ne kadar birçok ülkede İlkbahar sıcak geçse de Makedonya ülkesinde ilkbahar sonbahardan daha soğuk geçmektedir.

makedonya

Makedonya Hava Durumu

22 Şubat 2024

Sun

2 °C

2 °C

Uçuş süreleri

Üsküp

İstanbul

1 sa 30 dk

Üsküp

İzmir

1 sa 20 dk

Üsküp

Ankara

2 sa 30 dk

Alternatif uçuşlar

Makedonya varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.713,94TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.413,90TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.489,33TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis