Maldivler Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Maldivler varışlı yurt dışı uçak biletleri

7.747,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

Hint Okyanusu'nda konumlanan ve 1.200 adadan oluşan bir devlet olan Maldivler, bir ada ülkesidir. Sri Lanka ve Hindistan arasında bulunan bu ada ülkesinde yalnızca 200 adada hayat bulunuyor. Lüks ve sınırsız konfor sunan otellere de ev sahipliği yapan Maldivler, denizin üzerinden konumlandırdığı bungalow odalarıyla da dikkat çekiyor. Her adada başka bir otelin bulunduğu bu ada ülkesinde, alternatifi bol konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Adrenalin dolu su sporlarında konuklarına sörf, dalış ve köpek balıklarıyla birlikte yüzme gibi seçenekler sunan Maldivler, genellikle balayı çiftlerinin uğrak noktası oluyor. Türk Hava Yolları'nın İstanbul üzerinden direkt uçuş yaptığı Maldivler'e gitmek için vize şartı gerekmiyor. Ayrıca %97'si müslüman olan ada ülkesinde şeriat hukuku uygulanıyor.

Tropikal iklim şartlarının yaşandığı Maldivler yılın her mevsimi ziyaret edilebiliyor. Ancak yaz ayları adanın en yağışlı olduğu zamanlar. Bu nedenle bahar ya da kış aylarında ziyaret etmelisiniz. İstanbul üzerinden 9 saat süren bir yolculukla ulaşabileceğiniz Maldivler, beyaz kumsallarıyla eşsiz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Maldivler’e Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Maldivler'in başkenti Male'dir. Bu şehir yüzölçümü olarak küçük olsa da Maldivler'in en kalabalık bölgesidir. Maldivler için ekonomik anlamda önemli bir bölge olan Male, tsunami tehlikeleriyle karşı karşıyadır. Maldivler'in genel ekonomisi turizme dayalıdır.

Yeni keşifler ve eğlence dolu bir tatil geçirmek isteyenlere Maldivler eşsiz aktiviteler sunuyor. Maldivler’in eşsiz güzellikteki turistik adalarının tümünde 1 ada + 1 otel konsepti uygulanıyor.

Maldivler toplamda 1200 adadan oluşuyor ve bu adalardan yalnızca 400’ünde yerleşim bulunuyor. 400 adada da 200 yerel halk yaşamı ve 200 turistik ada olmak üzere ayrılıyor. Maldivler’de bulunan bazı adalar henüz keşfedilmemiştir. Maldivler’in yerel adaları da turist ziyaretlerine açıktır.

Maldivler’de çok sayıda mercan adası bulunuyor. Maldivler ayrıca çok sayıda atol adı verilen küçük adacıklara da ev sahipliği yapıyor. Bu adacıklar derinliği farklılık gösteren kısmen ya da tamamen kapalı göllerden oluşuyor. Bu atoller arasında yer alan Baa Atöl’ü UNESCO tarafından koruma altına alınmış durumda.

Maldivler’e gitmek isteyenlerin vize almak gibi bir zorunluluğu bulunmuyor. Ülkeye girişte 30 günlük seyahat izni veriliyor. Bu izinde tek şart ise pasaportların en az 6 ay geçerliliğe sahip olması.

Adrenalin tutkunu konuklar için dalgalarla sörf yapmak ve köpek balıkları arasına tüple dalmak gibi sporlar düzenleniyor. Ada hem denizde hem de ada üzerinden zengin bir biyolojik çeşitliliğe sahiptir ve bu çeşitlilik koruma altındadır. Neredeyse yok denecek kadar az suç oranıyla en güvenli ülkelerden olan Maldivler %98 oranında okur yazarlığa sahip ve eğitim sistemi İngilizce.

“Otellerde gazete ve ayakkabı yok.” kuralı bulunuyor. Bunun yanında adadaki birçok otelde 12 yaş altındaki çocuklar kabul edilmiyor. Ailece tatil planı yapıyorsanız bu detay hakkında özel bir araştırma yapmanız gerekiyor.

Maldivler’de Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ada tatilinin en büyük sorunu olan sinek ve böcek tehlikesi Maldivler’de yaşanmıyor. Çünkü adada sık aralıklarla organik ilaçlama yapılıyor. Ülkenin her adasında elektrik alt yapısı bulunuyor ve böylelikle elektronik cihaz kullanımında kolaylık yaşayabilirsiniz. Genel olarak yoğun güneşli bir ada olması nedeniyle Maldivler gezisinde güneş kremini yanınızdan eksik etmemelisiniz. Hint Okyanusu’nda bulunan maldivler tatilinde köpek balıkları hiçbir tehlike içermiyor. Adada hiç köpekbalığı saldırısı yaşanmamış. Bir islam ülkesi olan Maldivler tatilinin başkent Male ziyaretlerinde kıyafet seçimini buna göre yapmalısınız. Adanın yerel para birimi Rufiyaa’dır ancak turistler ABD doları ile ödeme yapabiliyor. Maldivler tatili için aşı zorunluluğu bulunmuyor.

Maldivler’de Yeme & İçme

Maldivler’de dünya mutfağından dilediğiniz lezzeti bulabilirsiniz. Türk yemekleri de yemek istiyorsanız tatilinizi adanın Türk otelinde geçirebilirsiniz. Bu otelde Türk mutfağının her lezzetini ve bunun yanı sıra diğer mutfakların lezzetlerini bulabilirsiniz.

Tamamen bir ada ülkesi olan Maldivler’de daha önce hiç denemediğiniz balık lezzetlerini deneme şansınız da bulunuyor. Maldivler’deki yerel lezzetleri de tatma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Adanın yerel lezzetlerinde Doğu mutfağı, Sri Lanka mutfağı, Hint ve Arap mutfağının etkilerini görebilirsiniz. Adanın yerel lezzetlerine balık, Hindistan cevizi ve çeşitli sebze meyveler hakimdir. Egzotik lezzetler sunan Maldiv mutfağı et ve tavuk lezzetlerine de yer verir.

Adanın yerel lezzetlerinden olan Mas Huni, genellikle kahvaltıda tüketilen çapati ekmeği ile servis edilen bir yemek türüdür. Ton balığı, biber, soğan ve Hindistan cevizi ile yapılan bir salata türüdür. Garudhiya ise adanın en favori lezzetidir. Çeşitli balıklar ve sebzelerden yapılan bir balık çorbasıdır. Kuhi Boakiba, özel günler için hazırlanan bir yemektir. Pirinç, balık, baharat ve Hindistan cevizi ile yapılan bir balık köftesidir. Bu yerel lezzetlerin yanında başkent Male’de sokak yemekleri de bulunuyor.

Bunun dışında birçok balık türü bulunsa da adaya özgü olan balıkların başında ton balığı geliyor. Adada ton balığı lezzetini güneşte kurutulmuş, tütsülenmiş ya da haşlanmış şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca Maldivler çok farklı meyve lezzetlerini tadabileceğiniz bir ada. Male atölü de mutlaka keşfetmeniz gereken lezzetler arasında yer alıyor. Ferahlatıcı bir etkiye sahip olan atöl, turistlerin severek tükettiği içecekler arasında. Kurutulmuş Maldiv balığı da mutlaka denemeniz gereken lezzet arasında yer alıyor. Uzak Doğu mutfağının ön planda olduğu adada Hint mutfağına ait yemek çeşitlerini de bulabilir ve tadabilirsiniz. Adanın pek çok yemeği köri baharatı ile lezzetlendirilerek konuklara sunuluyor. Hint mutfağını seviyorsanız bu yemekleri deneyebilir ve lezzet dolu anlar geçirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Sultan Parkı

Adını ev sahipliği yaptığı saraydan alan parkın çevresinde çok sayıda tropikal ağaç ve kafe bulunuyor.

Cuma Camii

Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Cuma Camii, yontulmuş mercanlarla inşa edilmiş bir yapıdır.

Ulusal Müze

Buda tapınakları ve ejderha figürlerine ev sahipliği yapan müze, adada görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor.

Munnaru Minaresi

300 yıllık bir geçmişe sahip olan minare, tarihi dokusuyla dikkat çekiyor.

Mulee - Agee Binası

Bölgenin Cumhurbaşkanlığı konutu olarak kullanılan 40 yıllık bir binadır.

Maldivler’de Yapılacaklar

Yapılacaklar listesinin başına yerel ada ziyaretlerini ekleyebilir ve farklı kültürler keşfedebilirsiniz. Bunun ardından dalış yapabilirsiniz. Dünyanın en çeşitli ve en güzel su altı yaşamını gözlemleyebilir, rengarenk balık ve mercan türleriyle keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Eğer yükseklik korkunuz yoksa Maldivler’i tepeden keşfetmek için parasailing yapabilirsiniz. Daha dingin bir an yaşamak isterseniz balık tutabilirsiniz. Adada hem gündüz hem de gece balık tutma turları düzenleniyor. Dünyanın en iyi dalgalarını sunan sularda sörf yapabilirsiniz.

Yenileneceğiniz anlar geçirmek için SPA’ya gidebilir, eşsiz dokunuşlarla hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Konuklarına eşsiz gün batımını sunan adada benzersiz gün doğumlarına da eşlik edebilirsiniz. Adanın keşfedilmemiş doğasında fotoğraflar çekebileceğiniz turlara katılabilirsiniz.

Başkent Male’de Yapılacaklar

Male’nin kuzeyinde konumlanan Cumhuriyet Meydanı, şehir merkezinin en yoğun ziyaret edilen yerlerinden biri olarak öne çıkıyor. Meydanda bulunan geniş park alanında, başkent ziyaretinin yaşattığı yorgunluğu atmak için dinlenebilir ve yerel halkı gözlemleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Meydanın etrafında konumlanan dükkanları gezerek hediyelik eşya alabilir ve meydanın kitapçılarını da keşfedebilirsiniz.

Başkent Male’nin en popüler merkezlerinden biri de İslam Merkezi’dir. Cumhuriyet Meydanı’na yakın konumlanan bu merkezi, meydandaki keşfin ardından ziyaret edebilirsiniz. Altın kubbe tasarımına sahip olan İslam Merkezi, aynı zamanda Maldivler’in en büyük camisidir. Turistik olarak ziyaret edebileceğiniz merkezde fotoğraf çekmeniz yasak.

Male’de konumlanan Sultan Parkı, tropikal bitki ve ağaçlar ile dikkat çekiyor. Müzeye de ev sahipliği yapan park, Sultan Sarayı’na ait kalıntıları sunuyor. Bu kalıntılar arasında Ejderha figürlü oymalar, tablolar, antik eşyalar ve Buda tapınaklarından kalma eserler dikkat çekiyor. Salı ve perşembe günleri ziyaretçi kabul eden müze gezisinin ardından Sultan Parkı’nda yer alan restoran ve kafelerde dinlenebilirsiniz.

Yapay ada özelliğine sahip olan Male’nin kuzeyinde konumlanan Hulhumale’ye her gün feribot ulaşımı sağlanıyor. Burayı feribotlar ile şehir ziyaret ederek restoranlarında lezzet keşfi yapabilir ve yapay sahilinde denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Uçuş Bilgileri

Türkiye’den Türk Hava Yolları seferleri ile Başkent Male’ye direkt uçuşlar düzenleniyor. Bu uçuş yaklaşık 8 saat sürüyor. Bunun yanında çeşitli hava yolu firmaları ile de aktarmalı olarak ulaşım sağlanabiliyor. Male yakınlarında konumlanan Hulhule Adası’nda bulunan Male Havalimanı, ülkenin tek uluslararası havalimanıdır. Ülkeye iniş yapan ziyaretçiler, sürat tekneleri ya da deniz uçağı ile otellere gidebiliyor.

Tek bir kara yoluna sahip olan Male Havalimanı, deniz üzerinde inşa edilmiş alanlara da sahiptir. Bu sayede hizmet çeşitliliği olan havalimanı konuklarına konforlu aktarma hizmetleri sunuyor. Havalimanından kent merkezine ulaşım için sunulan farklı opsiyonlar arasında yer alan sürat teknesi, havalimanından başkente 10 dakika gibi bir sürede geçiş yapmanızı sağlıyor. Havalimanı ayrıca 24 saat hizmet veren feribot seferlerine de sahip ve bu feribotlar ile 10 dakikalık bir yolculuk yapmanızı sağlıyor.

Maldivler’e yapılacak yolculuk süreleri; Adana’dan 6 saat 40 dakika, Ankara’dan 7 saat, Antalya’dan 7 saat, Bodrum’dan 7 saat 20 dakika, Gaziantep’ten 6 saat 20 dakika, İstanbul’dan 7 saat 30 dakika, İzmir’den 7 saat 30 dakika, Trabzon’dan 6 saat 30 dakika sürüyor.

Ulaşım

Bir ada ülkesi olan Maldivler, küçük bir yüzölçümüne sahip olduğundan ulaşım son derece kolay. Şehirde 600 adet taksi bulunuyor ve tüm adayı gezmek yürüyerek 1,5 saat sürüyor.

Araç Kiralama

Maldivler ziyaretinizde farklı destinasyonlar keşfetmek ve aynı zamanda tatilinizi daha konforlu kılmak istiyorsanız araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle şehri dilediğiniz an dilediğiniz saatte gezebilirsiniz.

Maldivler’de Alışveriş

Maldivler’in şehir merkezi olan Male’de az sayıda hediyelik eşya dükkanı bulunuyor. Bu dükkanlardan deniz temalı objeler satın alabilirsiniz. Bölgenin alışveriş merkezi olan STO Trade Centre keşfedebileceğiniz bir merkez olarak öne çıkıyor.

Konaklama

Maldivler dünyanın önemli tatil yerlerinin başında geliyor. Otelleri ve otellerde sunulan hizmetler ile büyük beğeni kazanan Maldivler, 1200 ada ve 200 adet de otel ve tesisten oluşuyor. 1 adet ada ve 1 adet otel konseptinde olan Maldivler, konuklarını en iyi hizmetlerle ağırlıyor. Otellerde sunulan imkanlar arasında ücretsiz Wi-Fi, dünya yemekleri sunan restoranlar, yüzme havuzları, SPA merkezleri, DVD oynatıcı, televizyon, bar, sauna, fitness salonu bulunuyor. Otellerin düzenlediği aktiviteler arasında da rüzgar sörfü, kano ile gezinti, tüple dalma, su altı keşfi, su kayağı, tekne gezileri, ada gezileri, jet-ski, yunus balığı gezisi, balık tutma turları, plaj voleybolu, fotoğraf çekme gezileri konuklara keyifli anlar yaşatıyor.

Çay ve kahve makinesinin de bulunduğu odalar, dinlenmek ve keyif yapmak için ihtiyaç duyulan her şeyi sunuyor. Maldivler'deki otel fiyatları birçok kritere göre farklılık gösteriyor. Otellerin büyüklüğü, kumsalda ya da su üstünde olması ve otelin konumu bu kriterlerden bazıları. Bunun yanında her otelde konaklama paketleri farklı şekillerde sunuluyor. Oda + kahvaltı, tam ya da yarım pansiyon ve bunların yanı sıra ultra her şey dahil konaklama alternatifleri fiyatları büyük oranda belirliyor.

Maldivler Turları

Maldivler Deniz Altı Turu: Maldivlerde su üstü güzellikler kadar su altı güzellikler de konuklarına eşsiz anlar yaşatıyor. Bu turlarla denizaltına binerek unutulmaz anlar geçirebilir ve eşsiz güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz.

Maldivler Dalış Turu: Ada dünya üzerindeki en güzel mercan resiflerine ev sahipliği yapıyor. Bu güzellikler ve balıklar eşliğinde yüzme ayrıcalığını yaşayarak unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Maldivler Fotoğraf Turu: Adanın eşsiz doğasını fotoğraflarla ölümsüz kılabilirsiniz.

Maldivler Şnorkel Turu: Dalış yapmayı seviyorsanız şnorkel turlarına katılarak su altı dünyasında keşfe çıkabilirsiniz.

Maldivler Yerel Ada Turu: Maldivler’de bulunan irili ufaklı 200 adayı gezebilirsiniz.

Maldivler Gece Balık Tutma Turu: Her gün düzenlenen balık turlarının bir kısmı gece de yapılıyor. 17.30’dan sonra başlayan gece balık tutma turları yerel teknelerle gerçekleşiyor.

Maldivler Balık Tutma Turu: Dünya üzerindeki çeşitli balık türlerine ev sahipliği yapan Maldivler, balık tutmayı sevenler için eşsiz turlar düzenliyor.

Maldivler Başkent Male Turu: Tatiliniz sırasında yerel haklı gözlemlemek istiyorsanız başkent turuna katılabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Maldivler'e ne zaman gidilir?

Maldivler yılın 12 ayı sıcaktır ve bu özelliğiyle her mevsim ziyaret edilebiliyor.

Maldivler'de neler yapılabilir?

Bembeyaz kumsalları, turkuaz rengi denizi ve tropikal çeşitliliği ile benzersiz bir destinasyon olan Maldivler, su sporları başta olmak üzere konuklarına zengin aktiviteler sunuyor. Siz de kano, rüzgar sörfü, jet-ski, dalış gibi aktivitelere katılarak tatilinize keyif katabilirsiniz. Bunun yanında günbatımı ya da gündoğumunda yapılan yoga seanslarına katılarak huzuru tüm bedeninizde hissedebilirsiniz.

Yerel ada ziyaretlerinin yanı sıra ıssız ada keşiflerine çıkabilir, balık tutma turlarına katılabilir ve başkent Male’yi ziyaret edebilirsiniz. Son olarak dünyanın en önemli SPA merkezlerine ev sahipliği yapan adada, hem ruhunuzu hem de bedeninizi arındıracak masaj seanslarına katılabilirsiniz.

Maldivler için pasaport ve vize gerekiyor mu?

Seyahat başlangıcı itibarıyla en az 6 ay ve üzeri geçerliliği olan pasaport ile seyahat edebilirsiniz. Eğer ilk kez pasaport çıkaracaksanız en az 1 yıl geçerliliği olan bir pasaport edinmeniz gerekiyor. Ülke girişinde konuklara ücretsiz 30 günlük vize hakkı veriliyor. Pandemi dönemi ziyaretlerinde ise ülke girişinin 72 saat öncesinde negatif PCR testinin alınması zorunlu.

Maldivler'de ne yenilebilir?

Maldivler hem otel hem de otellerde sunulan lezzetler bakımından zengin bir adadır. Her kültüre her damak zevkine hitap eden yemeklerin sunulduğu adada dünya mutfaklarının en beğenilen lezzetlerini tadabilir, adanın yerel yemeklerini keşfedebilir ya da Male’deki sokak lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Maldiv Uçak Biletleri Ne Kadardır?

Maldiv uçak bileti fiyatları, Türk Hava Yolları’nın sunduğu hizmet politikasına ve buna ek olarak yolcunun tercihlerine göre belirleniyor. Maldivler’e hava yolu ile ulaşmak isteyen ziyaretçiler, uçuş tarihlerini seçtikten hemen sonra sunulan alternatifleri gözden geçirerek kriterlerine uygun olan seçenekleri tercih edebiliyor. Bilet fiyatları ayrıca koltuk kapasitesine, bagaj özelliklerine, bilet sınıfına göre de farklılık gösterebiliyor.

Maldiv uçak bileti için HES kodu gerekiyor mu?

Maldivler’e uçak bileti satın alırken HES kodu gerekiyor. Hes kodu almak için SMS, e-Devlet uygulaması ve HES uygulamasını kullanabilirsiniz.

maldivler

Maldivler Hava Durumu

04 Aralık 2023

Sun

28 °C

28 °C

Uçuş süreleri

8 sa 35 dk

Alternatif uçuşlar

Maldivler varışlı yurt dışı uçak biletleri

7.747,44TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis