Mardin İzmir Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Mardin İzmir uçak biletleri

05 Ara 2023

06 Ara 2023

07 Ara 2023

08 Ara 2023

09 Ara 2023

Mardin İzmir Uçak Bileti 

İzmir Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Ege’nin incisi olarak adlandırılan İzmir, Türkiye’nin üçüncü büyük şehri konumundadır. Ege bölgesinde deniz kıyısında bulunan şehir, İzmir Körfezi üzerine kurulmuştur. 4 milyon 455 bin 294 kişilik nüfusa sahip olan şehir son derece kalabalıktır. Yüzölçümü düşünüldüğünde ise Türkiye’nin 23. büyük şehri olan İzmir’in batı kısmında Ege Denizi ve Adalar yer alır. Ayrıca şehir Ege Denizinin çevresinde bulunan ve Atina’dan sonra gelen 2. büyük şehir unvanına sahiptir. Uluslar arası düzeyde ünlü fuar merkezlerine, limanlara ve festivallere ev sahipliği yapan son derece modern bir şehirdir. Doğal, kültürel ve tarihi zenginlikleri, güçlü turistik potansiyeli ve pek çok değeriyle İzmir; Ege’nin en büyük kenti olan Efes ve Bergama’ya sahiptir. Son derece çağdaş, gelişmiş ve işlek olan şehrin doğal güzellikleriyle büyülenmek, tarihi alanlarına şahit olmak için gezebilirsiniz. İzmir’in batısında yer alan masmavi ve berrak denizi, termalleri, plajları ve çeşitli etkinlikleriyle her zaman adını duyurmaktadır.

 Bunların yanı sıra, özgün köyleri ve etkileyici güzelliğe sahip olan tatil kasabalarının yanı sıra; İzmir’in sıra dışı bir yanı vardır. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi olan İzmir; Alsancak, Bostanlı, Konak, Karşıyaka gibi yerleşim yerleriyle harika bir yaşam sunmaktadır. İzmir’in çok köklü ve eski yerleşim yeri İzmir Höyüğüdür. Günümüzde Foça ve Çandarlı, ilk yerleşim yeri olma özelliği taşıyan yarımadalar olarak tespit edilmiştir. Bunların dışında büyükşehir unvanına sahip olan İzmir, bünyesinde bulundurduğu değerli üniversiteleriyle de gençlere kapı açmaktadır. Ayrıca şehir 1971 yılında Akdeniz Oyunlarına 2005 yılında ise Dünya Üniversiteler Oyununa ev sahipliği yapmıştır. İzmir’in kent merkezinde ve ilçelerinde düzenli olarak gerçekleştirilen kültürel ve sanatsal etkinlikler yerli ve yabancı turistlerin gözdesidir. Sizde şehri doğal güzelliklerine, tarihi alanlarına ve çeşitli etkinliklerine şahit olmak için ziyaret edebilirsiniz. 

İzmir’de Görülmesi Gereken Yerler 

İzmir, Ege’nin en güzel şehirlerinden biri olan ve her yıl yerli ve yabancı olmak üzere milyonlarca turisti ağırlayan bir şehirdir. Doğal alanları, masmavi koyları, antik kentleri, şirin kasabaları ve manzaralı tepeleriyle misafirlerine harika gezi destinasyonu sunan bir şehirdir. Geçmişteki en büyük komutanlar arasında bulunan Büyük İskender, şehir için pek çok kez mücadele etmiştir ve Smyrna’nın rüyalarına kadar girdiği söylenir. Dolayısıyla İzmir tarihi ve kültürel bakımdan da son derece zengin olan bir yerdir. Bu zenginlikler arasında Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Efes Antik Kenti, Eski Foça, Konak Meydanı, Şirince, Sığacık, Birgi Köyü, İzmir Doğal Yaşam Parkı, Gündoğdu Meydanı, İzmir Saat Kulesi, Dikili, Karaburun, Ildırı Köyü, Balçova Teleferik, Tarihi Asansör, Seyirtepe, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, ve Alaçatı yer almaktadır. Antik şehirlerden biri olan Efes’i, en ünlü plajları bulunduran Çeşmeyi ve Alaçatı’yı, en renkli ve sevimli köylerinden bir tanesi olan Şirince’yi mutlaka ziyaret etmelisiniz. İzmir’in en büyük ilçesi olan Konak’a gitmeli ve Konak’ta bulunan Saat Kulesi, Pasaport İskelesi, Alsancak Garı, Kızlarağası Hanı, Borsa Binası, Tarihi Havagazı Fabrikasını gezmelisiniz. Saydığımız alanları Konak’ta gezerek kendinizi tarihten bir yolculuğa çıkmış gibi hissedebilirsiniz. 

Deniz, kum, güneş üçlüsünü en güzel şekilde yaşamak için İzmir’in en iyi tatil beldesi olan Çeşme’ye gidebilirsiniz. Çeşme kaliteli sularından ve renkli limanlarından dolayı tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuştur. Çeşme Kalesi, Çeşme Müzesi Osmanlı döneminden kalma Kervansarayları ve şifalı ılıcalarıyla size muhteşem bir tatil deneyimi yaşatan Çeşme’de Aya Yorgi Plajı, Ilıca Plajı Pırlanta Plajı, Altınkum Plajı gibi en ünlü olan plajları keşfedebilirsiniz. Alaçatı, Çeşme beldesinin en turistik alanı olmakla beraber Türkiye’nin su sporları ve rüzgar sörfü ile ünlü olan bir merkezidir. Alsancak, Urla, Kordon, Foça, Seferihisar da İzmir’de görülmesi gereken semtler arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en popüler köylerinden olan Şirince Köyü, geçmişten günümüze kadar kendi kültürünü korumayı başarmıştır. Dolayısıyla hem yerli hem de yabancı turistlerin en çok görmek istediği yer olmuştur. İzmir’in en iyi tarih hazinelerinden olan Meryem Ana Evi’ni ve Efes Antik Kent Müzesini gezme şansı sunan Selçuk ilçesi de mutlaka ziyaret edilmelidir. Dünya’nın en büyük açık hava müzeleri arasında yer alan Selçuk, Antik Çağlardan Osmanlı dönemine kadar çoksayıda medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İzmir’deki doğal güzelliklerin ve tatillerin bir numaralı alanı olan Karaburun Yarımadası, büyüleyici güzelliği ile Bodrum Plajı, Mimoza Plajı, Kuyucak Plajı, Akvaryum Plajı gibi berrak plajlara sahiptir. Son olarak şehre gittiğinizde Değirmendere Şelalesi, İnciraltı, Özdere, Karagöl Tabiat Parkı, Yeni Foça, Delikli Koy, İzmir Kültür park, Mordoğan ve Gümüldür de görmeniz gereken değerli bölgeler arasındadır. 

İzmir’de Kendine Hayran Bırakan Tarihi Doku

Yıllar boyunca farklı medeniyetlerin yaşam sürdüğü İzmir, her bir medeniyetin kendi izlerini ve kültürünü şehrin atmosferiyle birleştirdiği harika bir şehirdir. Anadolu topraklarının batı kısmında ve İzmir körfezinin dip kısmında yer alan İzmir, Türkiye’nin Batı dünyasına açılan kapısıdır. Tarihi 8.500’lü yıllara dayanan şehrin dört bir yanından geçmişten iz görmek mümkündür. Tarihi Kemeraltı Çarşısı ve Konak Meydanı İzmir’de tarihi yapıların çok olduğu bölgelerdir. Dünya’nın en eski ve en büyük çarşılarından biri olan Kemer altı Çarşısı, 1650 ila 1670 yıllarında denizin doldurulmasıyla oluşturulmuştur. İzmir’de ticaretin merkezi olan ve içinde hanlar, sahaflar, bedestenler, antikacılar ve baharatçılar bulunduran Çarşıda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. 

Tarihi alanlar arasında bulunan ve uzun yıllar Pergamon Krallığı’nın merkezi kabul edilen Bergama, tüm dünyadan tarih ve arkeoloji meraklılarını kendine çeken bölgedir. Birbirinden etkileyici ve eşsiz güzellikteki tarihi hazineleriyle dikkat çeken Bergama, adeta açık hava müzesi konumunda yer alır. İzmir’in en iyi tarih hazinelerinden olan Meryem Ana Evi’ni ve Efes Antik Kent Müzesini gezme şansı sunan Selçuk, mutlaka ziyaret edilmelidir. Dünya’nın en büyük açık hava müzeleri arasında bulunan Selçuk, Antik Çağlardan Osmanlı dönemine kadar onlarca medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İzmir’deki tarihi alanlar arasında bulunan bir diğer yerler ise Basmane Oteller Sokağı, Basmane Garı, Ayavukla Kilisesi, Beth İsrael Sinagogu, Yalı Camii, Milli Kütüphane ve Elhamra Sineması, Kızlarağası Hanı, Kestane Pazarı Camii, Şadırvan Camii, Agora, St. Polikarp Kilisesi, Kültürpark, Etnografya Müzesi ve Arkeoloji Müzesi, Kadifekale, Salepçioğlu Camii ve Pasaport İskelesi’dir. 

Kültürel Etkinliklerin Adresi İzmir 

Doğal alanları, şirin kasabaları, manzaraları, antik kentleri ve meydanları ile dikkat çeken İzmir her yıl yerli ve yabancı turistlerini ağırlamaya devam edmektedir. Özellikle yaz mevsiminde turistlerin uğrak noktası olan şehir gece hayatının da en hareketli ve renkli olduğu yerdir. Alaçatı, İzmir’in en canlı olan bölgelerinden bir tanesidir. Çeşme de bulunan Alaçatı da pek çok ev, semt, mor çiçekli taş sokak, mekan, şirin butikler ve gece kulüpleri yer almaktadır. Gün içerisinde doğal güzellikleri görüp, tarihi alanlara şahit olduktan sonra gece kulüplerinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz. İzmir’de renkli ve hareketli noktaların birçoğu Konak ve çevresinde yer almaktadır. Sevdiklerinizle doyasıya yiyip içmek ve sabahlara kadar dans etmek için enerjiniz kalırsa İzmir’in size sunduğu bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Gece olduğunda sizin beklentinize ve eğlenme biçiminize hitap edecek mekanlara gidebilirsiniz. Konak ve Alsancak mutlaka gitmeniz gereken mekanları bünyesinde barındırmaktadır. Canlı müzikler, rock barlar, caz kulüpleri, gece kulüpleri, diskoları fasıl mekanlarını ve karaoke barlarını keşfedebilirsiniz. Bu mekanların dışında İzmir’de düzenli olarak gerçekleştirilen konser ve festivallere katılabilirsiniz. Sokak Tiyatroları Festivali, Yöresel Yemekler Festivali, Şiir Günleri ve Denizle Buluşma Şenlikleri ve Börklüce Festivali ve daha pek çok şenliğe katılabilirsiniz. Böylece İzmir geziniz esnasında kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. 

İzmir’de Konaklama Kolaylığı 

Eşsiz doğası, manzarası ve tarihi alanları ile misafirlerine muazzam bir deneyim yaşatan İzmir, yediden yetmişe herkese dokunmayı başarmaktadır. Şehre özgü doku ve kültürle gezi yapmak istediğinizde bölge içinde bulunan çeşitli konaklama fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Hem şehir merkezinde hem de çevre beldelerde yer alan pek çok alternatif her beklentiyi karışılmaktadır. Konforlu ve lüks oteller, pansiyonlar, butik oteller, evler ve apartlar her beklentiye ve her bütçeye cevap vermektedir. Şehirde yer alan 4 ve 5 yıldızlı oteller, kullanıcısına tatille beraber pek çok alternatifi bir arada sunmaktadır. İzmir’de daha uygun fiyatlı konaklama yeri arayanlar için pansiyonlar bulunmaktadır. Bu pansiyonlar hem çok konforlu hem de daha ekonomik fiyatlara konaklamak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. İzmir’deki konaklama yerleri şehrin merkezinde, Saat Kulesi’nin bulunduğu Konak ilçesindedir. Bunların dışında Karşıyaka, Gaziemir ve Balçova gibi ilçelerinde uygun fiyatlı konaklama yerleri bulunmaktadır. Deniz kum güneş üçlüsünün keyfini doruklarda yaşatan şehirde her bütçeye uygun seçenekler vardır. 

İzmir’de Denemeniz Gereken Lezzetler

İzmir doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla dikkat çeken bir şehir olmasının yanı sıra, Ege ve Akdeniz mutfağından izler taşıyan yemekleriyle de anılan bir şehirdir. Birbirinden lezzetli ve eşsiz tatlar sunan İzmir’in hem Türkiye’de hem de Dünya mutfağında yeri bambaşkadır. İzmir mutfağına Levantenlerin, Yahudilerin, Boşnakların ve Arnavutların çok büyük bir etkisi olmuştur. Şehrin balık ve deniz ürünleri bakımından harika bir menüsü vardır. Balık köftesi, Sardalya buğulaması, Tuzda lagos, Subye yumurtası güveci, Midye dolması, Dilbalığı şleto şiş, Asma yaprağında barbunya, Midye kızartması, Kağıtta sardalya, papalina balığından yapılan Papalina tavası ve Kefal balığıyla hazırlanan Kakavya gibi enfes lezzetleri vardır. İzmir, kokoreci ile de ünlü olan bir şehirdir. Eğer sizde bir kokoreç severseniz bu lezzeti İzmir’de denemeden dönmemelisiniz. İzmir’in kokoreç konusunda farklı bir lezzet sunmasının nedeninin kimyon olduğu düşünülmektedir. Ayrıca, içerisine katılan süt tozu ve çeşitli baharatlar da kokorece farklı bir lezzet katmaktadır. 

Şehrin meşhur yemeklerini deneyebileceğiniz çeşitli kafe ve restoranlar vardır. İzmir’deki bazı mekanlar Dünya mutfağından lezzetleri barındırırken bazıları şehrin meşhur lezzetlerini içermektedir. İzmir mutfağı denildiğinde ilk akla gelen lezzetler arasında bulunan Boyoz, genelde sabah kahvaltılarında yenilen bir hamur işidir. Boyoz eşliğinde haşlanmış yumurta, yeşillikler ve çay harika bir lezzet bombası olacaktır. Dolayısıyla İzmir’e gittiğinizde Boyoz’u denemelisiniz. Bir diğer İzmir lezzeti olan Kumru, içerisinde sucuk, kaşar peyniri, biber, domates, salam, mayonez, tulum peyniri ve ketçap içermektedir. Damağınızda tadı kalacak ve hep yemek isteyebileceğiniz bu lezzeti deneyebilirsiniz. İzmir’in en güzel lezzetlerinden bir tanesi olan Bomba, bol çikolatayla yapılan ve tek başına tüm tatlı ihtiyacınızı karşılayabilen bir lezzettir. Bomba, kurabiye gibi görünse de bir kurabiyeden çok daha fazlasını sunmaktadır. İzmir kahvaltılarda sıklıkla tüketilen lezzetlerden bir tanesi de pişidir. Türkiye’nin pek çok şehrinde tüketilen bu lezzet İzmir’e özgü bir yiyecektir. İzmir’deki diğer lezzetler arasında ise gevrek, söğüş, İzmir köftesi, İzmir tulum peyniri, ızgara balık, asma yaprağın da barbunmeze, şevketi bostan, damla sakızlı kurabiye, kopanisti peyniri yer almaktadır. Sizde İzmir’e yolunuz düştüğünde bu lezzetleri tadabilir, midenizi şenlendirebilirsiniz. 

İzmir’in Birbirinden Lezzetli Tatlıları 

İzmir yemekleriyle ünlü olduğu kadar tatlılarıyla da fark yaratan bir şehirdir. En meşhur ve sıklıkla tercih edilen bir tatlı olan İzmir Bombayı çok seveceğinize eminiz. Bir diğer lezzet olan ve şerbetli tatlıların en güzeli olan Lokma, aslen bir İzmir tatlısıdır. Hamurdan elde edilen bu lezzet kızartılır ve bol bol şerbetlenir. İzmir’in her sokağında bu lezzeti bulabilir ve tadabilirsiniz. İzmir’in en değerli ve en lezzetli tatlılarından biri de Şambali tatlısıdır. Bu lezzeti İzmir’in Sokak köşelerinde ve seyyar satıcılarında sıklıkla görebilirsiniz. İzmir’e gittiğinizde bu tatlıyı tatmadan asla dönmemelisiniz. İzmirlilerin yemeklerden sonra tükettiği Lokma ve Zülbiye tatlısını da tüketebilir, eşsiz lezzete doyabilirsiniz. 

İzmir’de Ulaşım Olanakları 

Mardin’den İzmir’e 1 saat 30 dakika süren bir yolculuğun sonunda varmış olursunuz. Bu noktadan sonra İzmir gezisi için kullanabileceğiniz çeşitli ulaşım araçları vardır. İzmir Adnan Menderes Havalimanından şehir merkezine ya da başka bir yere gitmek istediğiniz de karşınıza çeşitli ulaşım olanakları çıkacaktır. Bu ulaşım seçenekleri ise fiyat ve konfor bakımından birbirinden farklıdır. Ancak bütçenize ve beklentinize uygun olan ulaşım yöntemini de bulmanız çok kolaydır. Taksi, dolmuş, minibüs, halk otobüsü ve tramvay gibi seçenekler ile İzmir’de keyifli ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanından şehir merkezine giden çeşitli otobüsler vardır. Otobüs ile geçen süre 30 dakikayı bulabilmektedir. 

Tramvay ile Ulaşım 

Adnan Menderes Havaalanından şehir merkezine gitmenin en kolay ve hızlı yollarından biri de İzban trenleridir. Bu trenlerin hareket ettikleri durak terminalin hemen dışında yer almaktadır. 

Taksi ile Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havaalanı ile şehir merkezi arasında yaklaşık 30 dakikalık bir mesafe vardır. Ulaşım yöntemlerinden taksiyi seçtiğiniz takdirde, 20 dakika içerisinde şehir merkezine gitmiş olursunuz. 

Araç Kiralama 

İzmir Adnan Menderes havaalanından şehir merkezine ulaşabilmek için araç kiralayabilirsiniz. Çeşitli firmaların verdiği araç kiralama hizmeti ile orta veya lüks arabalardan kiralayabilirsiniz. Havaalanına indiğiniz zaman araç kiralayarak istediğiniz yere kısa zamanda konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Mardin Havalimanına En Uygun Ulaşım Nasıldır? 

Mardin havaalanı şehir merkezinden 20 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Haftanın her günü iç hat uçak seferleri ile eş zamanlı olarak göre harekete geçen özel servis otobüsleriyle şehir merkezine uygun fiyata ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde merkeze gitmek için minibüslere veya toplu taşıma araçlarına da binebilirsiniz. 

Mardin- İzmir Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Mardin- İzmir uçak yolculuğu yaklaşık 1 saat 30 dakika civarında sürmektedir. Bu uçuş aktarmalı veya aktarmasız bir şekilde gerçekleşebileceği için süre değişebilir. 

Mardin- İzmir Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Mardin ile İzmir karayolu mesafe yaklaşık olarak 1.432 kilometredir. Ancak kuş uçuşu olarak bu mesafe 1.198 kilometreye kadar düşmektedir. 

Mardin ile İzmir Uçak Bileti En Ucuz Olarak Ne Zaman Alınır?

Mardin ile İzmir arasındaki yolculuklar çeşitli firmalar tarafından düzenlenmektedir. Aktarmalı ve aktarmasız düzenlenen bu yolculuklar için uygun fiyatlı biletlerden almak mümkündür. Firmaların sunduğu avantajları ve anlık indirimleri dikkate alarak en uygun zamanda bilet satın alabilirsiniz

mardin_izmir

İzmir Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

10 °C

10 °C

Uçuş süreleri

İzmir

İstanbul

1 sa 5 dk

1 sa 55 dk

İzmir

Ankara

1 sa 10 dk

İzmir

Adana

1 sa 25 dk

İzmir

Gaziantep

1 sa 40 dk

İzmir

Mardin

2 sa

İzmir

Van

2 sa 5 dk

İzmir

Trabzon

1 sa 55 dk

İzmir

Antalya

1 sa 5 dk

İzmir

Lefkoşa

1 sa 20 dk

İzmir

Amsterdam

3 sa 40 dk

İzmir

Berlin

3 sa

3 sa 15 dk

İzmir

Bakü

2 sa 45 dk

İzmir

Münih

2 sa 45 dk

İzmir

Paris

3 sa 45 dk

İzmir

Stuttgart

3 sa

İzmir

Köln

3 sa 15 dk

İzmir

Hamburg

3 sa 20 dk

İzmir

Viyana

2 sa 30 dk

Mardin Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

12 °C

12 °C

Uçuş süreleri

Mardin

İstanbul

1 sa 50 dk

Mardin

İzmir

2 sa 10 dk

Mardin

Ankara

1 sa 25 dk

Mardin

Antalya

1 sa 45 dk

Mardin

Adana

2 sa 25 dk

Mardin

Samsun

3 sa 20 dk

Mardin

Bodrum

2 sa 40 dk

Mardin

Konya

3 sa 5 dk

Mardin

Trabzon

2 sa 40 dk

Mardin

Kayseri

3 sa 20 dk

Alternatif uçuşlar

Mardin çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
714,74TRY'den
başlayan fiyatlarla
704,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.621,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.693,95TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.693,95TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.957,12TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.902,63TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.013,47TRY'den
başlayan fiyatlarla

Mardin çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

4.753,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,26TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla
303,25TRY'den
başlayan fiyatlarla

İzmir varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.296,51TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.656,61TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.437,74TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.280,72TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.457,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.655,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.093,40TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.519,60TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.678,71TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis