Meksika Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Meksika Uçak Bileti

Meksika Hakkında

Meksika, Kuzey Amerika kıtasında bulunan federal bir Cumhuriyet ülkesidir. Latif Amerika kültürünün hakim olduğu bu ülkede İspanyolca dili Meksika aksanı ile konuşulmaktadır. Her bölgenin farklı bir kültürel çeşitliliğinin bulunduğu bu ülke, Maya ve Aztek medeniyetleri için anavatanı olarak kabul edilmektedir. Meksika'da çok sayıda arkeolojik site kalıntıları ve bunların sergilendiği müzeler bulunmaktadır. Amerika kıtasında UNESCO tarafından tanımlanan Dünya Mirası bölgeleri açısından Meksika ilk sırada yer almaktadır. Dünyada ise bu özelliklere sahip 7. ülke olma özelliği bulunmaktadır. Meksika'nın bir diğer özelliği ise hem yağmur ormanlarına hem de çöllere sahip olan dünyadaki sayılı ülkeler arasında yer almasıdır. Devlet tarafından bu ülkede yer alan 2500 civarı farklı canlı türü ve bitkiler koruma altına alınmıştır. Meksika başkenti olan Mexico City ile birikte 32 farklı eyalete sahiptir. Başkent Mexico City'nin dışında bu ülkedeki en önemli yerleşim yerleri arasında Guadalajara, Toluca, Tijuana, Monterrey, Puebla ve Leon yer almaktadır.

Meksika oldukça farklı ve enteresan özelliklere sahip bir ülkedir. Her ne kadar ülkenin resmi dili İspanyolca olsa bile İspanyolca dışında 68 farklı yerli dil konuşulmaktadır. Ülkede herhangi bir resmi din bulunmamaktadır fakat halkın %90'ı Katolik Hristiyan’dır. Bu özellik Brezilya'dan sonra Meksika'yı dünyadaki en büyük ikinci Katolik ülke yapmaktadır.

Mexico City ülkenin başkenti olmakla birlikte Ekvator kuşağında yer almaktadır. Sahip olduğu yüz ölçümü sayesinde sadece Meksika ve Latin Amerika'nın değil aynı zamanda dünyanın en büyük ve en geniş metropolleri arasında yer almaktadır. 16 bölgeye sahip olan bu şehir yaklaşık olarak 250 mahalleye sahiptir. Birçok modern yapının yer aldığı bu şehir aynı zamanda sanatsal ve kültürel açıdan da birçok aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. Bu şehir ziyaret edildiğinde mutlaka şehrin simgesi kabul edilen El Angel de la Independencia ve Aztek piramit kalıntıları yer alan Museo el Templo Mayor, ziyaret edilmelidir. Aynı zamanda dünyadaki en büyük antropoloji müzesi olma özelliğine sahip olan Meksika Milli Antropoloji Müzesi de şehrin önemli noktaları arasında yer almaktadır. Bunun gibi pek çok ziyaret edebileceğiniz önemli nokta Meksika sınırlarında yer almaktadır.

Ülkenin bir diğer popüler ve dünyaca ünlü olan yeri Cancun'dur. Bu bölge aynı zamanda Meksika'nın Karayipleri adıyla da anılmaktadır. Küba ile arasında yalnızca 195 kilometre mesafe bulunan Cancun Maya uygarlığı tarafından yılan yuvası olarak anılmıştır. Meksika'daki en önemli ve en popüler turizm bölgesi olan Cancun Karayipler’e kıyısı bulunan bir bölgedir. Böylece her sene milyonlarca turisti ağırlamayı başarmaktadır. Kayalaşmış beyaz mercanlar ve turkuaz renkli denizi ile popüler olan bu şehir bunun dışında dünyadaki en ünlü piramit kabul edilen ve dünyanın 7. harikası arasında sayılan Chichen Itza şehrine de yalnızca 2 saat mesafede olması nedeniyle de tercih edilen bir turizm bölgesidir. Bunun dışında Meksika'da gezebileceğiniz başlıca şehirler şunlardır;

 • San Cristobal
 • Uxmal
 • Merida
 • Campeche

Meksika’da Gezilmesi Gereken Yerler

Meksika her ne kadar kurak arazilerin ve kaktüslerin yeri olarak bilinse de aslında oldukça zengin ve büyük bir coğrafyada bulunmaktadır. Meksika'da çok sayıda güzellik ziyaret etmeniz gereken yerler arasında bulunmaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz şehirler dışında gezebileceğiniz çok sayıda güzel yer bulunmaktadır.

Kristal Mağarası, olarak adlandırılan bu mağarada yanlış tünel kazan 2 madenci kardeş bir anda devasa kristallerin içerisinde yer aldıklarını fark ederler ve bu mağara bu şekilde ortaya çıkmıştır. 10 metreye kadar uzanabilen ve en ağır kristal çeşitlerinin bulunduğu bu mağarada kendinizi bilim kurgu filmlerinin içinde hissedeceksiniz. Dünya yüzeyinden 300 metre aşağıda gömülü bir şekilde bulunan bu mağaradaki kristallerden bazıları 55 ton seviyesine kadar ağırlığın arttığı kristallerdir. Bu mağarayı ziyaret etmek isteyen kişilerin asidik hava bulunması ve doğal ışığın olmaması nedeniyle özel bir soğutma takımı giymesi gerekmektedir. Aynı zamanda %90 ve üzeri nem oranı bulunan bu mağarada sıcaklık 57 dereceye kadar çıkmaktadır. Mağarayı ziyaret eden kişilerin bu ziyaretleri insan sağlığı açısından en fazla 45 dakika sürmelidir.

Cooper Kanyon ise Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde bulunan Büyük Kanyonun misli misli büyüklüğüne sahip kanyonlar ağından meydana gelmektedir. Bu alanda oldukça fazla biyoçeşitlilik bulunmakla birlikte kültürel tarih yönünden de oldukça zengindir. Bu nedenle sürekli gelişen bir turizm ağına sahip olan bu bölgede kanyonlar arası geçitler bulunmaktadır. Bu kanyonlar arasında bulunan küçük kasabaları kafa dinlemek için kullanabilirsiniz. Bu açıdan oldukça harika bölgeler olan bu kasabalarda tarihi Katolik kiliselerini bulmak da mümkündür. Doğal bir ihtişama sahip kanyonlar arasındaki geçişi buralarda bulunan şelaleler ve kaplıcalar ile harika bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Buralarda yapacağınız yürüyüşlerin yanı sıra ışık kirliliği bulunmaması amacıyla yıldızlar altında kamp yapmak için de oldukça uygun bir bölgedir.

Başkent Mexico City'nin Güney kısmında bulunan kanallar adasındaki Bebek Adası aslında hüzünlü bir geçmişe sahiptir. Bu adada çok sayıda insan yaşamasına rağmen aynı zamanda oldukça korkunç olan yüzlerce oyuncak bebek de bu adada yer almaktadır. Bacakları, kafaları ve göz çukurları kesilerek boşaltılan bu oyuncak bebekler ağaçları süslemektedir. Gün ortasında ve güneş ışığında bile çok rahatsız edici bir görüntüye sahip olan bu ada için fakir bir kızın kayıp ruhuna adandığına dair bir inanış bulunmaktadır. Adanın tamamına oyuncak bebeklerin asılması ise kanallarda yüzerken boğulan bir kızın cansız bedeninin bulunmasının ardından cesedi bulan kişinin kızın ruhunun adada bulunduğunu ve kendisini rahatsız ettiğini söylemesi nedeniyle olmaktadır. Bu kişi kızın ruhunun kendisini rahatsız etmesine engellemek amacıyla adanın her tarafına oyuncak bebekler asmaya başlamaktadır. Daha sonrasında bu sürekli devam eden bir durum haline geldiği için yerel halk arasında böyle bir inanış ortaya çıkmıştır.

Yaklaşık 1000 kişilik bir nüfusa sahip Los Coloradas isimli balıkçı köyünde iri ve ufaklı çok sayıda parlak pembe renkli göl bulunmaktadır. Meksika körfezinin kenarında bulunan bu göller aynı zamanda okyanusa komşu olma özelliğine de sahiptir. Yucatan yarımadasının uç kısmında yer alan bu pembe göller resmen pamuk şekeri andıran bir yapıya sahip olmakla birlikte tuz üretimi için kullanılmaktadır.

Los Coloradas flamingo bu bölgede yaşayan fllamingo, deniz kaplumbağası, timsah ve jaguarlarla birlikte tüm deniz kuşu tarzı hayvanların ev sahipliğini karşılayan bir bölgedir. Bu bölge aynı zamanda Riya Lagertos Biyosfer rezervinin de bir parçası olmakla birlikte 150.000 dönüm civarında bir alana sahiptir. Bu bölge Mayalar tarafından tuz üretimi amaçlı kullanılmıştır. Günümüze gelindiğinde ise hala burada tuz üretimi devam etmektedir.

Meksika’da Oaxaca eyaletinde bulunan Hierve de Agua ise ülkemizdeki Pamukkale'ye çok benzeyen bir jeolojik yapıdır. Oldukça nadir bir oluşum olması nedeniyle Hierve de Agua aynı zamanda sıcak günlerde yüzmek için 2 adet havuza da sahiptir.

Meksika Tarihi

Meksika'nın tarihi, çok eski zamanlara dayanmaktadır. Kuzey Amerika'nın Güney bölgesine doğru uzanan bu ülkede binlerce yıllık bir yaşam dönümü yer almaktadır. Meksika ilk olarak Binlerce yıl önce uygarlıklar tarafından bulunan bir bölgedir. Burada 3000 yıllık süre boyunca çok sayıda farklı uygarlıklar yer almıştır. Meksika'nın 16. yüzyılda İspanyollar tarafından işgal edilmesi nedeniyle Meksika'daki Kızılderililer ve Aztekler adlı uygarlıklar da yer almaktadır. 

1919 senesinde Meksika'daki oldukça köklü olan yerli uygarlıklar ve medeniyetler İspanyollar ile iyi geçinmeye başlamıştır. Böylece Avrupa kültürünü benimseyen bir yapı oluşmuştur. Bu ülke aynı zamanda dünyadaki İspanyolca dilinin en fazla konuşulduğu ülke konumundadır. Yaklaşık 300 yıl boyunca İspanyol İmparatorluğu bünyesinde kalan bu ülke konuştukları dil dışında İspanyolca ve batı kültüründen de etkilenmektedir. Oldukça zorlu ve sıkıntılı bir süreçten sonra 1810 senesinde İspanya'dan ayrılan ve bağımsızlığını ilan eden bu ülke 1846 yılında yaşanan Meksika Amerika Savaşı'nda sahip olduğu toprakların önemli bir kısmını Amerika Birleşik Devletleri'ne bırakmak zorunda kalmıştır. Amerika Birleşik Devletleri'ne bırakılan bu topraklar neredeyse Meksika'nın yarısı kadar genişliğe sahiptir. 19. yüzyılda Fransa tarafından işgal edilen Meksika bu süreçte 2. Meksika İmparatorluğu'nu kurarak 1867 yılına kadar bu rejimin sürmesini sağlamıştır. Yaklaşık 50 sene boyunca devam eden ekonomik kriz ve siyasi kaos 1884 yılında ülkenin başına geçen Porfirio Diaz tarafından düzenlenmiştir. Bu durum aynı zamanda toplum ve ekonominin modernizasyonunun sağlanmasına da neden olmuştur. Porfirio tahttan indirildikten sonra Meksika Devrimi adına başlattığı bu süreç büyük yara almıştır. Meksika dolaşım orduları tarafından ülke nüfusunun onda birinin öldürülmesi ile Meksika Devrimi tamamen son bulmuştur.

Meksika Kültürel Etkinlikler

Meksika çok renkli bir kültüre sahip olduğu için farklı kültürel etkinlikler ve festivaller ile dikkat çekmektedir. Meksika insanının renkli ve hareketli hayatı bu etkinliklere de rastlamaktadır. Eğlenmenin keyfini fazlasıyla sürebileceğiniz çok sayıda festival yılın farklı dönemlerinde Meksika'da yer almaktadır. Özellikle yaz döneminde birbirinden güzel ve eğlenceli çok sayıda aktiviteyi bu ülkede bulabilirsiniz. Eğlenmeyi gerçekten bilen Meksika halkı ülkeyi ziyaret eden turistlere de bu eğlence imkanını fazlasıyla sunmaktadır. Hem eğlenebileceğiniz hem de keyifli vakit geçirebileceğiniz çok sayıda seçenek bu ülkede sizleri karşılamaktadır. Özellikle Başkent Meksika City eğlence alanında ve gece hayatı ile oldukça ünlüdür. Meksika incelendiği zaman en fazla dikkat çeken kültürel etkinlikler arasında şunlar yer almaktadır:

 • Son Jarocho Müzik Festivali
 • México Festivali
 • Festival Uluslararası Cervantino
 • Morelia Uluslararası Film Festivali
 • Ölülerin Günü
 • Veracruz & Mazatlán sınırlarındaki Karnaval
 • Guelaguetza Festivali
 • Fiestas de Octubre
 • Fiesta de Santa Cecilia

Meksika’da Konaklama

Meksika konaklama açısından turizm potansiyelini kaldıracak seviyede bir ülkedir. Yoğun bir şekilde turistler tarafından ziyaret edilen bu ülkede konaklama hiçbir şekilde problem olmamaktadır. Şehir merkezinden kırsal alandaki doğal bölgelere kadar her alanda mutlaka kendinize uygun bir konaklama hizmeti almanız mümkündür. Sadece 5 yıldızlı lüks otellerde değil daha düşük bütçelere de uygun çok sayıda konaklama imkanını Meksika'nın her bölgesinde bulabilirsiniz. Bu açıdan oldukça fazla alternatife sahip olan bu ülkede turistler hiçbir zaman konaklama yetersizliği nedeniyle mağdur olmamaktadır. Turizmin en fazla ve en yoğun olduğu bölgeler de dahil olmak üzere konaklama kapasitesi her zaman yeterli olmaktadır. Bu yüzden Meksika seyahatlerinizde planlama yaparken çok sayıda avantajlı konaklama seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Hem ekonomik açıdan hem de konfor açısından sizi rahat ettirecek çok sayıda konaklama tesisi ülkenin her yerinde sizi beklemektedir.

Meksika Lezzetleri

Meksika lezzetleri ve Meksika Mutfağı denildiği zaman genellikle acı lezzetler ve baharatlar akla gelmektedir. Bununla birlikte Meksika Mutfağı dünyadaki en renkli mutfaklar arasında yer almaktadır. Ülkemizde de çok sayıda meşhur Meksika yemeklerini bulmak mümkündür. Oldukça acı ve leziz olan yemeklerin diyarı olarak bilinen Meksika'da restoranlardan yerel pazarlara ve sokak tezgahlarına kadar uzanan bir yemek kültürü bulunmaktadır. Meksika'da yer alan en farklı yemekler arasında Fajita, Taco, Cajeta, Gazpacho, Quesadilla, Nachos, Enchilada ve Burrito gibi lezzetler yer almaktadır. Diğer taraftan tekila Meksika'nın milli içkisi olarak bilinmektedir. Meksika mutfağındaki özel yemekler sadece Meksika ile sınırlı kalmayarak dünya geneline yayılmıştır. Özellikle Avrupalıların Meksika'ya giriş yapmasının ardından bu lezzet kültürü dünyanın her yerine ulaşmıştır. Aynı zamanda Meksika yemek kültüründe çok sayıda atıştırmalık lezzet de bulunmaktadır. Meksika'nın Kuzey kesimlerine gittikçe birçok farklı et yemekleri sahil kesimine doğru gittikçe balık yemekleri daha fazla tüketilmektedir. Meksika yemek kültürü hem Meksika içerisinde hem de dünya genelinde oldukça popüler olmakla birlikte birçok kişinin gözdesi konumundadır. Meksika'yı ziyaret ettiğinizde birçok farklı lezzeti denemeyi sakın unutmayın.

Meksika Ulaşım 

Meksika'da ulaşım incelendiğinde özellikle başkent Mexico City'de çok yaygın bir metro ağı bulunmaktadır. Bunun dışında metrobüs, minibüs ve otobüsler şehir içindeki birçok bölgeye ulaşım sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Meksika toplu ulaşım ücretleri incelendiğinde birçok ülke ile yapılan kıyaslamada şehir içi ulaşım fiyatları oldukça uygun seviyelerde yer almaktadır. Ayrıca metro hatlarını kullandığınız zaman aktarma noktalarında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ücretsiz bir şekilde aktarmaların metro hattında yapılması nedeniyle ulaşım daha da uygun bir hale geliyor. 

Bunun dışında Meksika'da çok farklı online uygulama ile taksi hizmetlerinden faydalanmanız mümkün oluyor. Online taksi uygulamaları uygun fiyatlı olmakla beraber oldukça güvenilir şehirler arasında da yer alıyor. Güvenli bir şekilde seyahat etmek için misafir olduğunuz otel veya konaklama tesislerinden taksi çağırmasını isteyebilirsiniz. Bununla birlikte yemek için ziyaret ettiğiniz restoranlarda size güvenilir ve uygun fiyatlı taksi bulmak için gerekli yardımı sağlayacaktır. Bunun dışında Meksika ulaşım seçenekleri arasından araç kiralama hizmetini de kullanabilirsiniz. Böylece araç kiralama ile daha hızlı bir şekilde gitmek istediğiniz noktalara ulaşabilirsiniz.

Meksika’ya En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Meksika her zaman turist çekmeyi başaran önemli bir ülkedir. Bu yüzden ziyaretçi sayısı her geçen gün daha fazla artış göstermektedir. Bununla beraber Meksika'da tatil yapmak için hava sıcaklığı açısından en uygun dönem Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları olmaktadır. Fakat Meksika için en uygun uçak bileti satın almak istiyorsanız Ocak ayı en uygun Meksika bilet fiyatlarını bulabileceğiniz dönemdir. Bu şartları ve kriterlere göre Meksika seyahatinizi planlayarak bilet alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Meksika’da İklim Nasıldır? 

Meksika'da iklim nasıldır şeklinde sorulan sorular sonrası bu ülkede iklimin bölgeler arasında değişken özelliklere sahip olduğu görülmektedir. Kuzey bölgelerinde Meksika'da kış mevsimi çok soğuk bir şekilde yaşamaktadır. Güneyde ise kış mevsimi daha stabil sıcaklıklar ile geçmektedir. Yaz aylarında ise ülkenin genelinde sıcaklık ortalaması yaklaşık 25 ile 28 derece arasındadır. Ülkenin çöp olan kısmında sıcaklıklar yaz aylarında 50 derece seviyesine kadar yükselmektedir. Meksika'nın Kuzey kesimleri diğer bölgelere göre çok daha kuru bir iklime sahiptir. Şehrin Güney kısmında aynı zamanda tropikal yağmur ormanlarının bulunması nedeniyle burada daha ılıman ve yağışlı bir Tropikal İklim görülmektedir. Bu nedenle Meksika ülkenin farklı yerlerinde farklı mevsimlerin görüldüğü ve yaşandığı bir ülke olmaktadır.
meksika

Meksika Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

21 °C

20 °C

Uçuş süreleri

Rota bilgisi bulunamadı

Alternatif uçuşlar

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis