Moldova Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Kişinev varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.925,32TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.454,95TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.082,91TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.009,45TRY'den
başlayan fiyatlarla

Moldova Uçak Bileti

Moldova Hakkında

Doğu Avrupa ülkeleri arasında yer alan Moldova, Rusya ile Ukrayna arasındaki bölgede yer almaktadır. Sovyetler Birliği'nin dağılması sürecinde 1991 senesinde bağımsızlığını ilan eden bu ülke aynı zamanda Avrupa'nın en küçük ülkelerinden biridir. 3.5 milyon nüfusa sahip olan bu ülkede yaklaşık 34 bin kilometrekarelik bir alan bulunmaktadır. Ülke sınırları içerisinden Dinyester ve Prut Nehirleri de geçmektedir. Moldova yönetim sistemi demokratik parlamenter sistem olarak belirlenmiştir. Ülke genelinde çok partili siyaset hakim pozisyondadır. Hem yüz ölçümü hem de nüfus olarak düşük ve küçük bir ülke olmasına karşılık bağcılık ve tarım alanlarında yüksek ihracat rakamlarına sahiptir. Bu durum aynı zamanda ülkenin ekonomisini de önemli ölçüde etkileyen bir durumdur. Moldova sınırları içerisinde yaşayan kişilerin okuma yazma bilme oranı %99 gibi yüksek bir rakamdır. Ülkedeki etnik kökenler araştırıldığında Moldovalı, Rus, Gagavuz Türkleri ve Ukraynalı gruplar görülmektedir. 

Birleşmiş Milletler 1992 senesinde Moldova'nın bağımsızlığını tanımıştır. Moldova'nın yapısı incelendiği zaman tarih boyunca bu ülke pek çok farklı devletin himayesinde kaldığı için tarih ve mimari olarak çok farklı kültürlerin izlerini taşımaktadır. Bu nedenle ülke turizm açısından da önemli bir noktaya gelmiştir. Yaz aylarında aşırı sıcakların olmaması ve yağışsız bir dönem yaşanması nedeniyle ülkenin turistik açıdan misafir ettiği kişi sayısı da oldukça fazladır. Her iki ülke arasında yapılan anlaşma gereği Türkiye vatandaşları sadece yeni kimliklerini ibraz ederek Moldova'ya girebilmektedir. Diğer Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında çok daha ekonomik bir tatil yapma imkanı olması nedeniyle oldukça popüler tatil güzergahları arasında Moldova'da yer almaktadır.

Türkiye'den Moldova'ya gitmek isteyen kişiler için hem karayolu hem de hava yolu ile ulaşım imkanı mümkündür. Fakat yukarıda bahsettiğimiz gibi kimlikler ile Moldova'ya girme imkanının olması havayolu ile aşımın daha popüler hale gelmesini sağlamaktadır. Ülkemizde İstanbul, Ankara ve İzmir üzerinden aktarmasız doğrudan Moldova'nın başkenti Kişinev’e uçuşlar düzenlenmektedir. Ortalama 1,5 saat süren bu yolculuğun ardından Moldova'ya ulaşmak mümkün olmaktadır. Moldova'daki tek havalimanı ülkenin başkenti Kişinev'de bulunmaktadır. Karayolu ile Moldova'ya ulaşmak ortalama 13 saat gibi bir süre almaktadır. Karayolu güzergahı üzerinde bozuk yolların olması konforu olumsuz etkilediği için genel itibariyle hava yolu ile ülkeye giriş mümkün olmaktadır. Ülkenin tek havalimanı olan Kişinev Havalimanı şehir merkezinden 13 kilometre uzaktadır. 

Moldova seyahatiniz sırasında gece hayatının oldukça hareketli geçtiğini bilmenizde fayda var. Moldova'da başta Başkent Kişinev olmak üzere birçok şehirde güneş doğana kadar devam eden eğlenceler ve partilere sıklıkla rastlanılmaktadır. Gece hayatı söz konusu olduğunda başta taverna, pub ve bar gibi gece kulübü tarzı yerler olmak üzere restoran ve kafeteryalarda da gece hayatına yönelik birçok aktivite bulunmaktadır. Bu kadar geniş yelpazede seçeneklerin olması her bütçeye ve eğlence anlayışına uygun seçeneklerin olmasını da sağlamaktadır. Moldova'nın başkenti Kişinev'de canlı müzik bulunan ve daha hareketli olan çok sayıda eğlence merkezi yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Daha sakin ve daha dinlendirici bir tatil arıyorsanız ülkedeki farklı şehirleri de tercih edebilirsiniz. Gece hayatında eğlenmek isteyen kişiler için özellikle Cahul ve Ungheni şehirleri önemli tatil lokasyonları olarak dikkat çekmektedir. Bu bölgelerde çok sayıda eğlence mekanını bulabilirsiniz. Moldova seyahatinizde gezmek için alışveriş merkezleri arıyorsanız neredeyse büyük alışveriş merkezlerinin tamamı hafta içi açık olmaktadır. Akşam 8 saatine kadar açık olan büyük alışveriş merkezleri ziyaretçileri bu şekilde ağırlamaktadır. Tekli mağazaları ve dükkanlar ise haftanın neredeyse her günü geç saatlere kadar açık olmaktadır. Eğer Moldova kültürünü yakından tanımak istiyorsanız sizi yerel kıyafetlerden Moldova yemeklerine kadar birçok alanda ağırlayacak en önemli bölgelerden biri de başkente yakın olan Calea Mosilor pazar yeridir. Bu pazar yerinde dokuma kıyafetlerden oyarak yapılan eşyalara el yapımı çalgı çeşitlerinden yerel tatlara kadar birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bunun dışında Moldova'nın dünyaca ünlü şaraplarını ve brendilerini de birçok farklı yerde satın alabilirsiniz. Moldova'da el dokuması halılarla birlikte yöresel simgelerin bulunduğu kıyafetleri de satın alabilirsiniz. Bu kıyafetler turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Moldova ürünleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Doğu Avrupa ülkelerinde vazgeçilmez bir simge haline gelen Matruşka adı verilen iç içe geçen bebekler de Moldova'nın meşhur hediyelik eşyaları arasında yer almaktadır. 

Moldova Gezilmesi Gereken Yerler

Doğu Avrupa bölgesinde en fazla ziyaret edilen ülkeler arasında yer alan Moldova Sovyetler Birliği'nden ayrıldıktan sonra 1991 yılından bu yana Moldova Cumhuriyeti olarak anılmaktadır. En fakir Avrupa ülkesi olarak anılan Moldova oldukça misafirperver ve dost canlısı bir halka sahiptir. Bu yüzden ülkeye giden turistler her zaman büyük bir hoşgörü ile karşılanmaktadır. Bu ülke II. Dünya Savaşı sırasında büyük hasar görmesine rağmen ülkede bulunan heykeller müzeler ve katedraller iyi bir durumdadır. Ukrayna ve Romanya arasındaki geçiş köprüsü olarak görülen Bu ülkenin birçok gezeceğiniz yeri bulunmaktadır. Moldova'da gezilmesi gereken yerleri incelediğimizde Balkanların güneyinde karalarla çevrili olan bu ülke farklı bölgeleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Kişinev Su Kulesi, eski zamanlarda ana su dağıtım kulesi olarak kullanılırken günümüzde turistlerin yoğun bir şekilde ziyaret ettiği bir müze haline getirilmiştir. 1892 yılında yaptırılan su kulesi en alt katından başlayarak en üst katına kadar uzanan şehrin tarihini ve ülkenin önemli detaylarını semboller halinde sizlere sunmaktadır.

Ulusal Tarih Müzesi ise Moldova'nın en eski müzelerinden biridir. Ülkenin tarih ve kültürünü tanıtmak için en önemli yapılardan biridir. 2. Dünya Savaşı'ndan öncesine uzanan ve çok eski dönemlere ait ülke hakkında tarihi bilgilerin yer aldığı bu müze hafta içi her gün açıktır ve rahatlıkla ziyaret edilebilir.

15 yüzyılda meydana gelen savaşlarda düşmanlara karşı mücadele eden ve büyük kahramanlıklar gösteren 3. Stephen adına savaşlarda elde ettiği başarılar için Stefan Cel Mare Anıtı yaptırılmıştır. Anıtın yer aldığı bölgede 7 hektarlık bir alan üzerinde bulunan park içerisinde onlarca çeşit ağaç bulunmaktadır. Bu ağaçların en önemli özelliklerinden biri 1800'lü yıllardan beri bu anıtın olduğu part içerisinde yer almasıdır. 

Moldova bilimler akademisinin 60 sene önce kurduğu Botanik Bahçe ise binlerce farklı yeşil bitki türüne sahip bir alan olmakla birlikte 72 hektarlık bir büyüklüğe sahiptir. Çok sayıda çiçek çeşitlerine de ev sahipliği yapan bu Botanik Bahçe, şehrin stresinden ve görüntüsünden uzaklaşmak ve doğayla iç içe olmak isteyen kişilerin sıklıkla ziyaret ettiği bir yerdir. 

Moldova sınırları içerisinde resmen cennetten bir köşe olarak adlandırılan Old Orhei, özellikle doğa severler için mükemmel bir yerdir. Doğa severlerin uğrak noktası olan bu bölgede manastır ve arkeoloji müzesinin yanı sıra bir Türk hamamı da bulunmaktadır. 

Rusların dünyaca ünlü şairi Aleksandr Puşkin'in yazlık evi günümüzde Puşkin Müzesi olarak kullanılmaktadır. Sürgün döneminde şairin yaşadığı bu evde birçok şiirini ve kitabını kaleme aldığı bilinmektedir. 1948 senesinde müzeye çevrilen bu ev edebiyat tutumlarını ağırlamaya başlamıştır. 1982 yılında restore çalışmaları yapılarak tekrar ziyarete açılmıştır.

Bender Kalesi, Osmanlı Devleti'nin bu ülkedeki son sınır kalesi olma özelliğine sahiptir. Kalenin kitabesinde yer alan bilgiye göre 1538 yılında yapılmıştır. Osmanlı hakimiyetinde olduğu dönemde kale civarında 4 Müslüman ve 7 gayrimüslim mahallesi ile binlerce ev ve yüzlerce dükkan bulunmaktaydı.

Moldova Tarih

Moldova tarihi günümüzde yer alan Moldova topraklarının olduğu bölgede tarih öncesi dönemlere kadar uzanmaktadır. Beserabia olarak da bilinen bu bölge 1812 senesine kadar Boğdan devletinin doğu kısmını meydana getirmektedir. Bu tarihten sonra Rusya hakimiyeti ile geçen bölge Kırım Savaşı'na kadar Rusya egemenliğinde kaldığı nokta Eflak ile birleşen Boğdan günümüzün Romanya Cumhuriyeti’ni kurdu ve Moldova farklı dönemlerde Rusya ve Romanya arasında gidip geldi. Rusya Kırım Savaşı'nı kaybettikten sonra Moldova'nın bir parçası olan Güney Besarabya, Romanya hakimiyetine girdi. Daha sonra 1878 yılında gerçekleşen Berlin Kongresi sonrası Rusya tekrar bu bölgeyi geri almıştır. Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra ise Romanya bu bölgeyi tekrar eline geçirmiştir. Rusya'nın yaptığı baskılar sonucu 1924 senesinde bu bölge Moldova Özerk Sovyet Sosyal Cumhuriyeti olarak kurulmuştur. Romanya ve Moldova halkı tarih boyunca sürekli etkileşimde kaldığı ve bir arada yaşadığı için her iki ülkenin tarihi birbiriyle bağlantılıdır. Zaten kardeş halk olarak adlandırılan bu bölgede Romanya halkı ve Moldova halkı aynı dili konuşmaktadır.

1939 yılına geldiğinde Nazi Sovyet Paktı'nın imzalanması nedeniyle Sovyetler Birliği, Besarabya tekrar ele geçirmiştir ve bu bölgenin oldukça geniş bir bölümünü Moldova Özerk Sovyet Sosyal Cumhuriyeti ile birleştirmiştir. Almanya 1941 yılında Sovyetler Birliği'ne saldırınca Rusya tarafından Moldova tekrar Romanya'ya verilmiştir. 1944 yılına gelindiğinde ise Sovyetler Birliği tekrar kontrolü ele almayı başarmıştır. Daha sonra 1947 senesine gelindiğinde Prut Nehri ve Dinyester nehirleri arasında kalan Besarabya Bölgesi için Sovyet Rusya tarafından Moldova'nın bugünkü sınırları çizilmiştir. Bölgede tekrar hakimiyeti kurmayı başaran Rusya Moldovalıların Romanya ile bağlantılarını koparmış ardından Kiril alfabesini zorunlu olarak Kullanıma sokmuştur. Diğer taraftan Ruslar ve Ukraynalılar bu ülkede endüstriyel bölgelere büyük göç akımları gerçekleştirmiştir. Rusya'nın uyguladığı politikalar nedeniyle 1950'li yıllarda çok sayıda Romen kökenli işi Orta Asya'ya göç ettirilmiştir. Sovyetler Birliği'nin dağılmaya başlamasının ardından 1991 senesinde Moldova Cumhuriyeti bağımsızlığını ilan etmiştir.

Moldova Kültürel Etkinlikler

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Moldova'nın en büyük ve en önemli şehirlerin arasında başkent olan Kişinev ilk sırada yer almaktadır. Bu yüzden kültürel etkinliklerin ve festivallerin birçoğu bu şehirde düzenlenmektedir. Ülkenin en eski festivallerinden biri olan Gustar Festivali her sene Ağustos ayının bitimine doğru son hafta sonunda düzenlenmektedir. Üzümlerin olgunlaşmasını gerçekleştirdiği zamanda yapılan bu festivalde yöresel yemekleri ve şarapları tatmak da mümkün olmaktadır. Aynı zamanda yerel danslar ve kostümlerde bu festivale renk katmaktadır.

Cahul şehrinin en önemli festivalleri arasında yer alan Nufaru Alb, genellikle yöresel fok danslarının ağırlıklı olduğu bir etkinliktir. Bu festival sırasında el yapımı aksesuarlar ve kıyafetleri de bulabilirsiniz. Her sene Temmuz ayında düzenlenen bu festival yoğun ilgi görmektedir. Pandomim, kukla gösterileri ve tiyatro oyunlarının sokak performansları ile birlikte birleştiği Biteyi Festivali, bu ülkenin tek uluslararası sahne festivalidir. Aynı zamanda Başkent Kişinev Mortisor Müzik Festivali'ne ev sahipliği yaparak hem yerel halk hem de yabancı turistler tarafından ilgi gören ve pek çok müzisyenin konserleri ile renk verdiği bir festivaldir. Bunun dışında Ekim ayında düzenlenen Şarap Festivali ziyaretçilerin beğenisini kazanan bir diğer festivaldir.

Moldova Konaklama

Moldova uygun fiyatları ile birçok turistin ziyaret noktası olduğu için konaklama imkanları da oldukça fazladır. Özellikle Başkent Kişinev’de bulunan oteller ve konaklama tesisleri yoğun ilgi görmektedir. Şehir merkezi de dahil olmak üzere birçok farklı bölgede uygun konaklama tesislerini bulabilirsiniz.

Moldova Lezzetler

Çok sayıda Avrupa yemeklerinin yer aldığı Moldova mutfağında domuz eti ve sığır eti ağırlıklı bir yemek tarzı olmakla birlikte patates, hububat taneleri ve lahana gibi besinlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Moldova'yı ziyaret ettiğinizde pek çok farklı yöresel yemeği bulabilirsiniz. Birbirinden lezzetli bu yiyecekleri ve yemekleri tüketirken yabancılık çekmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Borş deBurechiuşe adındaki bu çorba Moldova'nın geleneksel çorbaları arasında yer almakla birlikte yemek sofralarının en sevilen başlangıç yemekleri arasında yer almaktadır. Bir çorbadan ziyade daha çok ana yemek olarak kabul edilen bu yemek kare şeklindeki mantıya da benzemektedir.

Lahana ruloları ise bizdeki lahana dolmasının Moldova versiyonu olan lahana ruloları içerisinde kıyma ve farklı baharatların yer aldığı muhteşem bir karışımdır.

Şarap konusunda oldukça gelişmiş bir ülke olan Moldova'da turistler Moldova şarapları için yoğun bir ilgi göstermektedir. Hediyelik olarak da satın alınan bu şaraplar arasında en popüler ve en beğenilen türleri Feteasca, Rara neagra ve Busuioaca alba olarak ön plana çıkmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz lezzetlerin dışında Moldova mutfağında Moldova'nın ulusal yemeği olarak kabul edilen mamalica yer almaktadır. Bu yemek aynı zamanda Moldova Romanya ve Gürcistan'ın ortak yöresel yemeği olarak kabul görmektedir. Bunun dışında Moldova mutfağında Chiftele, Tochitura ve Moldova mantısı olarak bilinen Branza gibi özel yemeklerde yer almaktadır.

Moldova Ulaşım 

Moldova'da ulaşım farklı toplu taşıma araçları üzerinden gerçekleşmektedir. Otobüs ve minibüslerin dışında troleybüs kullanımı da yaygın bir şekilde görülmektedir. Hatta troleybüs en ucuz ve en geniş ulaşım ağına sahip bir toplu taşıma türüdür. Başkent Kişinev sınırları içerisinde toplamda 22 adet troleybüs hattı yer almaktadır. Diğer taraftan şehir içerisinde taksi kullanımı da görülmektedir. Troleybüs ve otobüslerin ulaşım ağının dışında kalan bölgelerde ise ülkemizdeki gibi minibüs kullanımı görülmektedir. Aynı zamanda Moldova'da taksi kullanımını da tercih etme imkanınız bulunmaktadır. Taksi kullanılır gerçekleştirmeden önce peşin olarak taksicilerle anlaşmamız daha mantıklı olacaktır. Moldova'nın tek havalimanı olan Kişinev Havalimanı ile şehir merkezi arasında 13 kilometrelik bir mesafe bulunmaktadır. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz taksilerin havalimanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşım için belirlenmiş bir tarifeleri bulunmaktadır.

Moldova'ya en uygun uçak bileti ne zaman alınır?

Moldova'ya yemek kimlikler ile Türk vatandaşlarının girmeye başlamasının ardından bu ülkeye olan yoğun ilgi artış göstermektedir. Bu yüzden birçok kişi Moldova seyahati öncesi en ucuz uçak biletinin ne zaman olduğunu araştırmaktadır. Moldova'ya uçmak için uygun bir uçak bileti arıyorsanız bunun için bileti satın alabileceğiniz en ucuz ay Aralık ayıdır.

Moldova’da İklim Nasıldır? 

Balkanların Kuzey kısmında bulunan Moldova kış aylarında kar yağışının bol olduğu sert bir iklime sahiptir. Aynı zamanda kış aylarında hava oldukça soğuk olmaktadır. Bu nedenle birçok kişi için sıcakların arttığı yaz ayları Moldova seyahati için daha uygun ve daha popüler olmaktadır. Hava sıcaklığının 20 ile 25 derece arasında değiştiği yaz mevsiminde Moldova oldukça eğlenceli ve keyifli bir tatil lokasyonudur. Genellikle Kasım ayında kar yağışının başladığı parasal iklime sahip olan bu ülkede 4 mevsimin belirgin bir biçimde yaşanması mümkündür.

moldova

Kişinev Hava Durumu

05 Aralık 2023

Sun

4 °C

3 °C

Uçuş süreleri

Kişinev

İstanbul

1 sa

Kişinev

Antalya

1 sa 45 dk

Alternatif uçuşlar

Kişinev varışlı yurt dışı uçak biletleri

1.925,32TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.454,95TRY'den
başlayan fiyatlarla
5.082,91TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.009,45TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis