Moskova Türkiye Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Moskova İstanbul uçak biletleri

7.642,34TRY'den
başlayan fiyatlarla

02 Ara 2023

02 Ara 2023

6.581,45TRY'den
başlayan fiyatlarla

03 Ara 2023

03 Ara 2023

7.265,72TRY'den
başlayan fiyatlarla

10 Ara 2023

10 Ara 2023

27.867,91TRY'den
başlayan fiyatlarla

30 Ara 2023

30 Ara 2023

13.686,56TRY'den
başlayan fiyatlarla

01 Oca 2024

01 Oca 2024

Moskova Türkiye Uçak Bileti 

Türkiye Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Türkiye, her yıl on milyonlarca turist ağırlayan ve turizm açısından gelişmiş bir ülkedir. Plajları, doğal manzaraları, tarihi güzellikleri, yemek kültürü ve gece hayatı ile turistleri kendine hayran bırakmaktadır. Türkiye’nin %97’si Asya’da kalırken, % 3’lük kısmı Avrupa kıtasında yer almaktadır. Dolayısıyla Türkiye hem Asya hem de Avrupa yakasında toprağı olan bir ülkedir. Bunun yanı sıra, Artemis Tapınağı dünyanın 7 harikasından biri olarak Türkiye’de yer almaktadır. Türkiye’nin başkenti Ankara ve metropol şehri ise İstanbul’dur. İstanbul’un en popüler bölgeleri arasında yer alan Kapalıçarşı’da şehrin en önemli yerlerinden bir tanesidir. Ülkenin nüfusu ise 84 milyon olarak kaydedilmiştir. Türkiye’nin bayrağı ay yıldızlı bayraktır ve rengi kırmızıdır. Türkiye kozmopolit bir yapıya sahip olduğu için farklı milletlerden kişiler de yaşamaktadır. Aynı zamanda, ülkede 82.000 civarı camii bulunmaktadır. İncir, fındık, çay gibi ürünlerin üretiminde Türkiye dünyada birinci sırada yer almaktadır. 

Ülkenin en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul’da 39 ilçe yer almaktadır. Aynı zamanda, İstanbul Türkiye’nin en fazla ilçesine sahip olan illerinden bir tanesidir. Türkiye kuzeybatıda Bulgaristan ile Batıda ise Yunanistan ile komşudur. Kuzeydoğuda Gürcistan, Doğuda Ermenistan, Azerbaycan ve İran ile sınırı olan Türkiye’nin Güneydoğu’da ise Suriye ve Irak ile komşudur. Marmara Denizi, Karadeniz, Akdeniz, Ege gibi önemli denizlere sahip olan Türkiye, iki adet önemli boğaza da sahiptir. Çanakkale ve İstanbul boğazları ticari bir geçiş yolu olduğundan dolayı, boğazların Türkiye için önemi büyüktür. Aynı zamanda, Türkiye köklü bir tarihe sahip olan ülkelerden bir tanesidir. Avrupa ve Asya kıtalarının kavşak noktası olan bu ülke, önemli bir jeostratejik güce de sahiptir. Dolayısıyla Dünya siyaseti açısından Türkiye büyük bir öneme sahiptir. 

Türkiye’de Gezilmesi Gereken Yerler

Türkiye ‘de gezilip görülmesi gereken birçok tarihi yapı, doğal güzellik ve benzeri detaylar yer alır. Ülkeyi karış karış gezdiğinizde, göreceğiniz manzaralara siz de inanamayacaksınız. Türkiye’yi gezmeye Güneydoğu Anadolu bölgesinden başlarsanız, Adıyaman’da yer alan Kahta ilçesini ziyaret edebilirsiniz. Kommagene Krallığı’nın yer aldığı bu il milli parklarıyla da meşhurdur. Eğer doğayı seviyor ve doğayla baş başa kalmak istiyorsanız, Amasra’yı ziyaret edebilirsiniz. Karadeniz’in şirin bir kasabası olan Amasra, sakin bir tatil yeridir. Ulubat Gölü ise Bursa’da yer alan doğal güzelliklerden bir tanesidir. Türkiye’nin Ege Bölgesinde yer alan Şirince köyü, İzmir ilinde yer almaktadır. Ege’de bir Rum köyü olan bu yer, zeytinlikler ve şeftali bahçeleriyle çevrilidir. Kültür şehri olan İstanbul ise Türkiye ziyaretinizde mutlaka gezmeniz gereken bir yerdir. Aynı zamanda, İstanbul’un tarihi güzelliklerini de ziyaret etmeden ülkeden ayrılmamalısınız. İstanbul’da ise Sultanahmet cami, saray koleksiyonları müzesi, Soğukçeşme sokak, Galata Mevlevi müzesi Kız Kulesi, yoros Kalesi, Panorama 1453 tarih müzesi, Beylerbeyi sarayı, İstanbul oyuncak müzesi, Aydos ormanı gibi gezilmesi gereken birbirinden eşsiz mekanlar bulunmaktadır. İzmir’de Artemis Tapınağı, Meryem Ana Evi, Ayasuluk Kilisesi günümüze kadar ulaşan kutsal yerlerdir. Kaleiçi, Düden Şelaleleri, Sapadere Kanyonu, Antalya Müzesi, Perge Antik Kenti, Konyaaltı Plajı, Kurşunlu Şelaleleri Antalya’ya ait gezi merkezleridir. Marmara Bölgesinde yer alan Bursa ilinde tarihi bir köy olan Cumalıkızık ise mutlaka görmeniz gereken yerlerden bir tanesidir. bu köyde Osmanlı mimarisi hakimdir. 

Kaplıca severler ise Oylat Kaplıcalarını tercih edebilirler. Şifalı sulara sahip olan Oylat Kaplıcaları orman içinde bir mekandır. Türkiye, adalarıyla da meşhur olan bir ülkedir. Bu nedenle, Gökçeada’yı gezilecekler listesine mutlaka eklemelisiniz. Zeytinli ’de dibek kahvesi içip Hristo’nun tatlılarını da bu adada tadabilirsiniz. Türkiye’nin bir diğer ucunda yer alan Tortum Şelalesi ise doğal güzelliklerden bir tanesidir. Erzurum ilinde yer alan bu şelalenin suyu elektrik üretiminde de kullanılmaktadır. İzmir ise ülkemizde mutlaka gezmeniz gereken tarihi bir şehirdir. Sörf sporu yapmak isterseniz, Alaçatı ilçesini değerlendirebilirsiniz. Yine Ege Bölgesinde yer alan Muğla ilindeki Köyceğiz de termal kaplıcalarıyla meşhur olan bir yerdir. Ülkenin dört bir yanında doğal güzellikler ve tarihi yapıtlar yer almaktadır. Tarihi Sinop Cezaevi ’de bu yapıtlardan bir tanesidir. Selçuklular zamanında yaptırılan bu cezaevi, 1997 yılında siyasi mahkumların gönderildiği bir yer olmuştur. Turistik yerleri gezmekten hoşlanan bireyler ise Datça, Ölüdeniz, Marmaris, Bodrum, Alaçatı, Akçay gibi yerleri ziyaret edebilirler. 

Türkiye Tarihi Dokusu 

Türkiye’deki, tarih öncesine ait bilinmekte olan ilk insan yerleşimi Paleolitik çağdır. Anadolu’da kültürün eski temsilleri ise Taş Devrine dayanmaktadır. Paleolitik çağa ait olan eserler ise Anadolu’ya dağılmış haldedir. Şu anda Ankara’daki Anadolu Medeniyetler Müzesinde birçok eser sergilenmektedir. Antalya’da ise Arkeoloji Müzesinde diğer eserler sergilenir. Tunç Çağı uygarlıkları ise Anadolu’da M.Ö. 1. Bin yılın ortalarında ortaya çıkmıştır. Anadolu’da kültürün en eski temsilleri orta ve doğu kesimlerinde yer alan arkeolojik alanlarda yer almaktadır. Burdur’da ise hayvan kemikleri ve fosillere rastlanmıştır. Ülkenin topraklarını oluşturan bölgenin tarihi ise Türkiye Tarihi olarak bilinmektedir. Türkiye tarihi ise Anadolu’nun ve Doğu Trakya’nın tarihini içermektedir. Daha önce ise siyasi anlamda farklı olan bu iki bölge M.Ö. 2. yy.da Roma’nın kontrolü altına girmiştir. Sonunda ise Bizans’ın çekirdeği haline gelmiştir. Osmanlı Devleti zamanından önceki zamanlar için ise Türk halkları tarihi başlamıştır. Şimdiki Türkiye Cumhuriyetini oluşturmuş olan toprakların tarihi arasında da bir ayrım yapılması doğru olacaktır. Ülkemizin bazı bölümlerinin ise Selçuklu tarafından fetih edildiğini söyleyebiliriz. Selçuklu zamanından bu yana ülkenin tarihi Selçuklunun Orta Çağ tarihini oluşturmaktadır. Osmanlı Devleti’nin İstanbul’u fethetmesi ile orta çağ kapanmış ve yeni çağ başlamıştır. 

Osmanlı Devleti, Oğuzların Kayı Boyundan olan Türklerin kurduğu bir İmparatorluktur. Kayıların ise Anadolu’ya gelişleri hakkında tam olarak kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Osmanlı Devleti’ni Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman Bey kurmuştur. Kayılar, 1230 yılında Harzemşah ile çalışan Anadolu Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubad’a yardımcı olmuştur. Bu yardım ise savaşın kazanılmasına olanak sağlamıştır. Alaaddin Keykubad aldığı yardımdan dolayı, Kayı Boyu’na Karacadağ’ı yurt olarak vermiştir. Karacadağ ise Bilecek-Kütahya illerinin sınırının birleştiği yerde yer almaktadır. Başlangıçta ise Kastamonu’daki Çobanoğulları Beyliği’ne bağlı olan Uç beylikleri kurulmuştur. Ertuğrul Gazi tarafından kurulan bu beylikler, Söğüt, Domaniç ve Ermeni Derbenti bölgelerine yayılarak ülkedeki gaziler toplanmaya başlamıştır. 1299 yılı Osmanlı Devleti’nin, 1923 yılı ise Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş yılıdır.

Türkiye’de Nerede Kalınır?

Türkiye, 7 bölgeye ayrılan bir ülkedir. Bu ülkede nerede kalacağınızı seçmeniz için öncelikle gezeceğiniz mekanların olduğu bölgeyi tercih etmeniz gerekecektir. Karadeniz, Marmara, İç Anadolu, Ege, Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ülkede kalabileceğiniz bölgelerdir. Bu bölgelerdeki iller ise konaklamak için tercih edebileceğiniz yerlerdir. Konaklama alanını tercih etmek için ülkeye geliş amacınız da son derece önemlidir. İş ya da tatil amaçlı olarak konaklayabileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Ülkenin en güzel yanı, her bütçeye hitap eden konaklama seçeneklerine yer veriyor olmasıdır. İsteğe bağlı olarak tatil köylerini tercih ederek muhteşem tatiller yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, özel müşterilere hizmet veren butik oteller de tercih edebileceğiniz bir diğer konaklama alternatifidir. Türkiye’de gezilebilecek birçok tatil noktası bulunmaktadır. Bu nedenle, ülke genelinde konaklama kalitesi yüksek olan yerleri bulabilmeniz mümkündür. Türk otellerinin gelişmiş olması, farklı bütçelere hitap etmesi ve ülkenin dört bir noktasında konaklama alternatifinin varlığı, turistleri cezbeden detaylar arasındadır. Genel olarak, otellerde hizmette sınır olmadığı için lüks ya da 5 yıldızlı otellerde muhteşem hizmetler alabilirsiniz. 

Türkiye’de konaklayacağınız otellerde İngilizce iletişim kurmak da son derece kolaydır. Birçok tatil merkezinde ise Almanca, Fransızca, Rusça, Çince ve Arapça konuşan personel bulunmaktadır. Konaklayacağınız yeri seçerken konum bilgisini de göz önüne almanız gerekecektir. Genellikle, Türk otellerinde havalimanı transfer hizmetleri de verilmektedir. Ayrıcalıklı olan bu hizmetlerden yararlanmak için kalmak istediğiniz şehre karar vermeniz yeterli olacaktır. Bu ülkede, her şey dahil otel konaklamaları da yer almaktadır. Bazı otel konaklama merkezleri, aktiviteli, 7/24 açık menü, restoranlar, barlar ve buna benzer hizmetler de sunmaktadır. Genellikle, tatil amaçlı olarak Ege Bölgesi’nde yer alan tatil merkezleri ve beldeleri tercih edilmektedir. Yabancı turistler tarafından da tercih edilen Bodrum, Ölüdeniz, Marmaris, Kuşadası, Çeşme, Dikili, Ayvalık, Alanya, Side gibi ilçeler, tatil yapmak amacıyla ülkeye gelenleri cezbetmektedir. Bunun yanı sıra, kültür turuna İstanbul’dan başlayabilirsiniz. İstanbul’da yer alan konaklama alanları, bu anlamda hizmet alabileceğiniz yerlerdir. Ancak tarihi bir tur yapmak için ülkeye geliyorsanız, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu gibi bölgelerdeki illerde yer alan konaklama alanlarını gözden geçirebilirsiniz. 

Türkiye’deki Kültürel Etkinlikler 

Türkiye, farklı kültürlere tanıklık etmiş ve etmekte olan bir ülkedir. Bu nedenle, ülkede yapılan birçok festival ve kültürel etkinlik bulunmaktadır. Türkiye’de düzenlenen tiyatro, dans, kültür-sanat ve film festivalleri son derece renkli geçmektedir. Özellikle, Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa ve Antalya gibi büyük şehirlerde uluslararası çapta festivaller düzenlenmektedir. Düzenlenen festivallerin ortak olarak yapıldığı şehir ise İstanbul’dur. Dans adına yapılan İstanbul Uluslararası Dans Festivali yılın farklı aylarında yapılabilmektedir. 23 Nisan Dans günleri ise Ankara’da düzenlenen bir kutlamadır. İstanbul Uluslararası Çağdaş Dans ve Performans Festivali yine İstanbul’da düzenlenen sanatsal bir etkinliktir. Dans severlerin yanı sıra, film tutkunları da Adana Altın Koza Film Festivali’ne katılım sağlayabilirler. Film festivalleri, Ankara ve Antalya’da da gerçekleştirilen etkinliklerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra, Bursa İpekyolu Film Festivali ise Bursa ilinde düzenlenen film etkinliğidir. Türkiye’de farkındalık adına yapılan Engelsiz Filmler Festivali de son derece renkli geçmektedir. Sanat tutkunlarının ilgisini çekecek olan Uluslararası İstanbul Müzik Festivali, İstanbul Caz Festivali, Rock’n Coke, Ankara Uluslararası Müzik Festivali de katılım sağlayabileceğiniz etkinliklerden bir kaçıdır. 

Müziği tam anlamıyla ruhunuzda hissedeceğiniz Uluslararası Alanya Caz Günleri, Bozcaada Caz Festivali, Neon Uluslararası Saykadelik Müzik ve Sanat Festivali de Farklı illerde düzenlenen müzik adına yapılan etkinliklerdir. Uluslararası çapta düzenlenen Nilüfer Müzik Festivali de Bursa’da yılın Eylül ayında düzenlenen bir kutlamadır. Genellikle, festivaller ve etkinlikler şehri olarak bilinen İstanbul’da Radar Live ve Rumeli Hisarı Konserleri gibi etkinlikleri görebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Zeytinli Rock Festivali, EÜTT Tiyatro Günleri, Devlet Tiyatroları Sabancı Uluslararası Tiyatro festivali de sanat tutkunlarını ilgilendirecek etkinliklerdir. Türkiye ziyaretiniz sırasında ODTÜ Tiyatro Şenliği, Boğaziçi Amatör Tiyatrolar Şenliği gibi etkinliklere de katılmalısınız. Türkiye’de baharın kutlandığını ise Nevruz Bayramı kapsamında yapılan kutlamalarda görebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Ayvatlar Yörük Şenliği, Atatürk Kültür ve Sanat Festivali, Kırkpınar Güreşleri ve 13 Kare Sanat Festivali de farklı alanlarda gerçekleştirilen etkinliklerdir. 

Türkiye’nin Yöresel Lezzetleri

Türkiye seyahatinizde en fazla seveceğiniz durum, yöresel yemekler olacaktır. Ülkedeki yöresel yemekler, Türk mutfağının tadına doyulmaz lezzetleridir. Birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemekleri, Türk mutfağında görebilirsiniz. Ülke ile özdeşlemiş olan yemekler, yüzlerce yıllık geleneklere dayanmaktadır. Zengin tarihi ve kültürel birikimlerle yoğurulmuş olan Türkiye lezzetleri, milyonlarca turistin de ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Türkiye ziyaretinizde öncelikle, Kebap lezzetini tadarak başlamalısınız. Kebap yemeği, etten yapılan ve farklı yörelerde farklı şekillerde hazırlanan bir lezzettir. Ülkenin meşhur yemeklerinin başında Mantı da gelmektedir. Türk mutfağında yapılan mantı yemeği, oldukça lezzetlidir. Hamurun içi kıyma ile doldurulup yoğurt ve sos ile tatlandırılan bu yemek, yiyenlerin tadı damağında kalacak bir lezzete sahiptir. Meşhurlaşmış bir yemek olan Lahmacun da farklı yörelere özgü olarak da pişirilebilmektedir. Hamur üzerine kıyma harcı hazırlanarak fırında pişirilen bu yemek, ayran ile harika bir tada bürünmektedir. Türkiye’nin meşhur hale gelmiş tatlılarından olan Baklava ise fıstık ya da ceviz ile hazırlanan bir lezzettir. Gaziantep yöresine ait olan bu tatlı, farklı yörelere özel olarak da pişirilebilmektedir. 

Köfte de kebap gibi çeşitleri olan bir yemektir. Ülkemizde İzmir Köftesi, İnegöl Köftesi, Trabzon Akçaabat Köftesi ve Tekirdağ Köftesi gibi farklı köfteler pişirilebilmektedir. Osmanlı mutfağından günümüze kadar gelen Hünkar Beğendi yemeği ise evlerde ve lokantalarda sık pişirilen bir saray yemeğidir. Zeytinyağlı sarma ise yine Osmanlı mutfağından günümüze kadar gelen bir yemektir. Asma yaprağından hazılanan sarma, farklı şekillerde hazırlanabilmektedir. Pide ise yine milli ancak illere göre pişirilen bir hamur işidir. Karadeniz Pidesi genellikle meşhur olsa da farklı illerde de pişirilen Pideleri mutlaka denemelisiniz. Bunun yanı sıra, Döner, İskender gibi yemekleri de Türkiye ziyaretinizde tadabilirsiniz. 

Türkiye’deki Ulaşım Olanakları

Türkiye’de ulaşım, otobüsler, toplu taşıma araçları, minibüsler, tramvay, metrobüs, İETT araçları, havayolu ulaşım araçları, tren gibi araçlar ile sağlanabilmektedir. 

Tren İle Ulaşım: Türkiye’de havalimanı sayısı bir hayli fazladır. Buna bağlı olarak, bazı havalimanlarından tren aracılığıyla ulaşım sağlanabilmektedir. İstanbul gibi büyük illerde bu alternatife yer verilmektedir. 

Otobüs İle Ulaşım: Türkiye’deki havalimanlarında genellikle en uygun ulaşım aracı otobüslerdir. Otobüsler, genellikle havalimanından inen yolcuların iniş saatlerine uygun olarak kalkmaktadır. 

Araç Kiralama: Türkiye’de hizmet veren hemen hemen her havalimanında araç kiralama hizmeti verilmektedir. Rent A Car firmaları bu anlamda hizmet alabileceğiniz işletmelerdir. 

Taksi İle Ulaşım: Türkiye’nin hangi havalimanında olursanız olun, taksileri kullanarak hizmet alabilmeniz mümkün olmaktadır. Günün her saati taksiler yolculara ulaşım noktasında hizmet vermektedir. Taksilerden hangi saatte olursa olsun ulaşım noktasında destek alabilmeniz mümkündür. 

Moskova Havalimanına Ulaşım

Moskova’da otobüs, tren, taksi ve özel transfer araçlarıyla havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Moskova’da toplamda 5 havalimanı bulunmaktadır. Domodendovo, Zhukovsky, Ostafyevo, Sheremetyevo ve Vnukovo olmak üzere bu havalimanları sıralanabilir. Sıralanan bu havalimanlarına ise genellikle en çok kullanılan bu ulaşım araçlarıyla ulaşılabilir. 

Moskova’dan Türkiye’ye Uçuş Kaç Saat Sürer?

Moskova’dan ülkemize ortalama uçuş süresi 2 saat 11 dakika sürmektedir. Uçakla direkt aktarmasız uçuş süresi bu şekilde olsa da aktarmalı uçuşlarda uçuş süresi farklılık gösterir. 

Moskova’dan Türkiye Kaç Kilometredir?

Moskova’dan İstanbul’a kilometre bazında gidebileceğiniz mesafe 1757’dir.

Moskova’dan Türkiye’ye En Uygun Uçak Bileti Ne Zaman Alınır?

Moskova ve İstanbul arası uygun fiyatlara uçmak için Pazar günü bilet rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Uçak biletinin uygun fiyatlı olması için havayolu şirketlerinin yaptığı indirim ve kampanyaları da takip edebilirsiniz.


İstanbul Hava Durumu

02 Aralık 2023

Sun

19 °C

18 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Moskova Hava Durumu

02 Aralık 2023

Sun

-4 °C

-4 °C

Uçuş süreleri

Moskova

İstanbul

3 sa

Moskova

Antalya

4 sa 20 dk

Moskova

Ankara

4 sa 20 dk

Moskova

Adana

5 sa 20 dk

Moskova

İzmir

4 sa 25 dk

Alternatif uçuşlar

Moskova çıkışlı yurt dışı uçak biletleri

1.995,10TRY'den
başlayan fiyatlarla
9.825,82TRY'den
başlayan fiyatlarla
12.530,98TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.771,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.934,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis