Muş İstanbul Uçak Bileti

Uçak Biletin

Burada

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

flight-0
flight-1
flight-2
flight-3

Hepsifly Turizm Seyahat Acentası Belge No: 13238

Muş İstanbul uçak biletleri

1.707,75TRY'den
başlayan fiyatlarla

02 Ara 2023

02 Ara 2023

1.696,20TRY'den
başlayan fiyatlarla

07 Ara 2023

07 Ara 2023

1.707,75TRY'den
başlayan fiyatlarla

08 Ara 2023

08 Ara 2023

1.490,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

09 Ara 2023

09 Ara 2023

1.490,60TRY'den
başlayan fiyatlarla

11 Ara 2023

11 Ara 2023

Muş İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık, en büyük şehirlerinden biridir. Asya ve Avrupa kıtasında toprağı bulunan bir metropol olarak, Dünya üzerinde ünlenmiştir. Geçmişten günümüze kadar pek çok uygarlığın beşiği olan şehir, tarihi ve turistik yerler bakımından zengindir. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen şehri olmasının yanı sıra; 15 milyonluk nüfusuyla en gelişmiş şehirdir. Ekonomi, kültür, sanat ve tarih alanlarında gelişim gösteren şehir pek çok iş adamına da ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda şehir en değerli suyollarının birine de ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul, Karadeniz ile Ege’yi birbirine bağlayan Boğaziçi’ne; aynı zamanda Marmara Denizini içine alan bir yarımadayla konumlanmıştır. İstanbul boğazının 3 tane gerdanlığı olan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü vardır. Bu köprüler Asya ve Avrupa kıtasını birbirine bağlayarak kıtalar arası geçişi kolaylaştırmaktadır. 3 köprü manzarasıyla hem yerlilere hem de turistlere eşsiz ve büyüleyici bir görünüm sunar. İstanbul doğal bir liman olarak geçmişten bugüne kadar dünyanın en verimli ticaret limanı olmuştur. Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarının kesiştiği noktada bulunması sebebiyle İstanbul diğer şehirlerden daha üstündür. Metropolde doğal güzellikleriyle büyüleyen, tarihi ve kültürel yapısıyla göz kamaştıran pek çok alan vardır. Bu alanlar arasında müzeler, saraylar, anıtlar, kaleler, camiler, köşkler, parklar ve daha fazlası bulunmaktadır. 

İstanbul’da Gezilmesi Gereken Yerler 

İstanbul, tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehirdir. Her yıl çok sayıda yerli ve yabancı misafir şehrin güzelliklerine şahit olmak için ziyaret etmektedir. İstanbul’da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında parklar, camiler, hamamlar, camiler, saraylar, müzeler, sahiller gibi daha pek çok tarihi, kültürel ve doğal güzellik bulunmaktadır. Camiler arasında bulunan Süleymaniye Camii, Fatih Camii, Sultan Ahmet Camii, Ayasofya camii başta olmak üzere ziyaret edilebilecek pek çok cami vardır. Müzeler arasında ise Yerebatan Sarnıcı, Aya İrini Müzesi, Sakıp Sabancı Müzesi, İstanbul Oyuncak Müzesi, İstanbul Modern Sanat Müzesi başta olmak üzere gezilmesi gereken birçok müze vardır. Bunların dışında İstanbul’da görülebilecek ve şahit olunabilecek pek çok mekan bulunmaktadır. İstanbul’un en popüler meydanlarından bir tanesi olan Taksim Meydanı kutlamalarda dikkat çeken bir meydandır. Bu meydanda çeşitli restoranlar, kafeler, mağazalar, seyyar satıcılar bulunmaktadır. Hem alışveriş yapmak hem eşsiz lezzetleri tatmak hem de İstanbul’a şahit olmak isterseniz; Taksim Meydanını gezebilirsiniz. 

Taksim’i gezdikten sonra İstiklal Caddesini de görmelisiniz. Dizi ve filmlerin çekildiği, adına şarkıların yazıldığı cadde yeme içme mekanlarından mağazalara kadar pek çok dükkan vardır. Rumeli Han, Yapı Kredi Kültür Merkezi, Galatasaray Lisesi, Emek Sineması, Suriye Pasajı gibi önemli ve değerli yerler İstiklal Caddesine gidildiğinde mutlaka görülmelidir. İstanbul’a gittiğiniz zaman görmeniz gerekenler arasında bulunan bir yerde Eminönü’dür. Burası özellikle nişanlanacak ve evlenecek kimselerin, özel günlerinde kullanacakları malzemeleri almaya geldikleri yerdir. Eminönü’ne gittiğinizde kesinlikle uğramanız gereken bir yerde Galata Kulesidir. Galata kulesine çıkabilir, İstanbul’u bir de yukarıdan izleyebilirsiniz. Oradan sahile yürüyerek martılara simit atabilir, balık ekmekçilere uğrayarak karnınızı doyurabilirsiniz. İstanbul’un tarihi ve turistik sokaklarında pek çok restoran alternatifi bulunmaktadır. İster yemek yemek isterseniz kahve içmek için buraya da girebilirsiniz. Film ve dizilere ev sahipliği yapan Kapalıçarşı; alışveriş yapmak isteyenlere veya tarihi yapısına şahit olmak isteyenler içinde harika bir adrestir. Dünya’nın en büyük üstü kapalı çarşısı olan Kapalıçarşı; yaklaşık 4 bin tane dükkan bulunmaktadır. Burada ister kilim, halı alabilir isterseniz baharat veya yiyeceklerden satın alabilirsiniz. Ziyaret edilmesi gereken bir yerde Ayasofya’dır. Bizans döneminde inşa edilen ve 1453 yılında İstanbul’un fethiyle cami olarak kullanılmaya başlayan yapıt, 2020’den bu yana cami olarak kullanılmaya devam etmektedir. Mimari başyapıt olarak bilinen bu yapıt, İstanbul’a gidildiğinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. İstanbul’da görülmesi gereken bir yer de Topkapı Sarayı’dır. Çok değerli olan sarayda devlet işleri için ayrılan dairelerin dışında park, bahçe ve avlular da vardır. Burada bulunan İstanbul kitaplığı da mutlaka görülmelidir. Bu kitaplığa şehrin hafızası ismi verilmekte olup, içeriğinde yer alan padişahların kıyafetleri, padişahların portreleri ve silahlar; ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. 

Süleymaniye Camii, Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan mimari bir şaheserdir. 400 yılı aşkın süredir İstanbul’da bulunan bu Camii, adeta Türkiye ve İstanbul için bir güç simgesidir. Bir diğeri olan Sultan Ahmet Camii, 45 metre uzunluğuna sahiptir. İstanbul’da 1617 yıllarından bu yana kadar gelen yapı mutlaka görülmesi gereken bir değerdir. Sultan Ahmet Camisinin hem dış mimarisi hem de avlusu görülmesi gereken pek çok detay içermektedir. Aynı zamanda içerinde 20 binden daha fazla çini bulunmaktadır. İstanbul gibi büyük ve tarihi mekanlarıyla zengin olan bir şehirde gezilecek yerler bitmemektedir. Görülmesi gereken adreslerden biri de Sultan Ahmet Meydanı’dır. Meydana özellikle acıktığınız zamanlarda giderseniz o eşsiz ve sıra dışı köftelerden yiyebilirsiniz. Bu meydan ismini, aynı isimdeki camiden almaktadır. 1616 yılında inşa edilen Sultan Ahmet Camii dışında gezilecek ve görülebilecek pek çok mekan vardır. Gülhane parkı, Ayasofya ve Topkapı sarayı gibi değerli yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Bu değerli yapıların dışında Miniatürk, Çamlıca Tepesi, Nişantaşı, Dolmabahçe Sarayı, Eyüp Sultan Camii, Ahrida Sinagogu, Anadolu Kavağı, Bağdat Caddesi ve Moda, Laleli Taşhan, Yıldız Sarayı, Pierre Loti Tepesi, Florya Atatürk Deniz Köşkü, Haydarpaşa Garı da İstanbul ziyareti sırasında mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

İstanbul’un Tarihi Dokuya Sahip Yerleri

İstanbul doğal güzelliklerinin yanı sıra; tarihi ve kültürel dokularıyla da dikkat çeken bir şehirdir. Çünkü bu şehir zamanında Bizans, Osmanlı ve Antik Roma olmak üzere 3 farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bundan dolayı yüzyıllardır sanatın, kültürün, mimarinin ve politikanın merkezi haline gelmiştir. En kalabalık ve en büyük şehir olan İstanbul, yüzyıllar öncesine dayanan birbirinden değerli ve anlamlı eserleri bünyesinde barındırmaktadır. Mimarinin ve sanatın başyapıtları olarak bilinen eserler İstanbul’un hem Avrupa hem de Asya kıtasında yer almaktadır. Saraylardan görkemli camilere, müzelerden köşklere kadar pek çok büyüleyici eser İstanbul’un merkezinde yer almaktadır. Bu eserlerden ve önemli yapıtlardan biri olan Ayasofya Camii, İstanbul’daki en değerli yapıtlardan biridir. Bizans döneminde kilise olarak tercih edilen; daha sonra katedral olarak kullanılan Ayasofya, büyüleyici tasarımı ile başyapıtlar arasında bulunmaktadır. Süleymaniye Camii, Kanuni Sultan Süleyman tarafından inşa ettirilen harika bir eserdir. 400 yılı aşkın süredir İstanbul’da bulunan bu Camii, adeta Türkiye ve İstanbul için bir güç simgesidir. Bir diğeri olan Sultan Ahmet Camii, 45 metre uzunluğuna sahiptir. İstanbul’da 1617 yıllarından bu yana kadar gelen yapı mutlaka görülmesi gereken bir değerdir. 

Sultan Ahmet Camisinin hem dış mimarisi hem de avlusu görülmesi gereken pek çok detay içermektedir. Aynı zamanda içerinde 20 binden daha fazla çini bulunmaktadır. Görkemli yapısı, dikkat çekici kubbesi ve renkli çinileriyle görenleri büyüleyen cami mutlaka görülmelidir. Osmanlı döneminin muhteşem güzellikteki eseri olan Topkapı Sarayı da ziyaretçilerin mutlaka görmesi gereken yerler arasındadır. Sarayburnu’nda yer alan yapıt, Osmanlı döneminde 400 yıl kadar idari merkez olarak tercih edilmiştir. Ayrıca 1478 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından yapılmıştır. Saray içerisinde o dönemde yaşayan padişahların araç gereçleri, eşyaları, Hz. Yusuf’un cübbesi, Hz. Musa’nın asası, Hz. Davud’un kılıcı gibi önemli eşyalar yer almaktadır. İstanbul’da en çok ziyaret edilen bir alan olan Kapalı Çarşı, 1960 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmıştır. Dünya’daki en eski ve en büyük alışveriş merkezi olan bu çarşı, İstanbul’un tarihi mekanlarını görmek ve alışveriş yapmak isteyenler için popülerdir. Yıldız Sarayı, Çırağan Sarayı, Yedi Kule Zindanları, Mısır Çarşısı, Yerebatan Sarnıcı, Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Aya İrini, Fener Rum Erkek Lisesi, Haydarpaşa Garı, Kız Kulesi, Mihrimah Sultan Külliyesi, Bulgar Sveti Stefan Kilisesi, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı ve Beylerbeyi Sarayı gibi değerli alanlar mutlaka görülmesi gereken tarihi alanlardandır. 

Kültürel Etkinliklerin Odağında İstanbul 

Tarihi yapısıyla ve doğal güzellikleriyle herkesi büyüleyen İstanbul’da etkinliklerde çok çeşitlidir. Etkinlikler yerli ve yabancı turistlerin beklentisini karşılayabilecek düzeydedir. Gün içerisinde Sarayları, müzeleri, köşkleri, sahilleri, park ve bahçeleri gezdikten sonra akşamları ne yapacağız diye düşünüyorsanız; İstanbul’un gece hayatına çıkabilirsiniz. Şehrin hem Asya hem de Avrupa kıtasında bulunan mekanlara giderek gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Kafe, restoran gibi mekanların dışında Boğaziçi ve İstanbul Boğazı bile oturup izlemek için harika bir görünüme sahiptir. İstanbul’un gece hayatı son derece renkli ve hareketli bir çeşitliliğe sahiptir. Özellikle Taksim, İstiklal Caddesi ve Tünel İstanbul, gece hayatına akmak isteyenler için çok kaliteli mekanlara sahiptir. Son derece zengin ve renkli gece hayatı olan metropol, her zaman turistleri şaşırtmayı başarmaktadır. Bar, gece kulübü, disko gibi hareketli ve renkli mekanlara gidip gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Bunun dışında her sene düzenlenen konserlere, tiyatrolara ve festivallere katılarak kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. İstanbul’da kalacağınız her tarihe uygun bir etkinlik bulabilirsiniz. Ya da katılmak istediğiniz etkinliklere göre önceden bilet alabilirsiniz. Örneğin, İstanbul açık hava konserleri binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayarak pek çok etkinliğe ev sahipliği yapabilmektedir. Bu tarz etkinliklere katılarak pek çok seçenekten yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde sergi, resim, moda, yemek tiyatro, müzik, gibi daha pek çok alanda düzenlenen festivallere de giderek hem eğlenceli hem de kaliteli bir İstanbul gezisi geçirebilirsiniz. 

İstanbul’da Konaklama İmkanları

İstanbul’da tarihi alanlardan doğal güzelliklere kadar gezip görülebilecek pek çok nokta bulunmaktadır. Yüzölçümü bakımından epey büyük olan şehri birkaç gün gezebilmeniz ve konforlu bir şekilde zaman geçirebilmeniz için şehirde konaklama imkanları çok çeşitlidir. Pek çok alternatife sahip olan konaklama yerleri, çeşitli fırsatlar ve uygun fiyatlar sunabilmektedir. Beklentiniz ve bütçeniz doğrultusunda zengin ve modern bir bölgede kalabileceğiniz gibi; tarihi bir alanda veya denize yakın konumda da kalabilirsiniz. Fiyatlar dönemsel olarak değişiklik gösterebilse de her bütçeye ve her beklentiye karşılık verebilmektedir. İstanbul’un Beşiktaş Ortaköy, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar gibi semtlerinde konaklamanız için pek çok seçenek vardır. Turistik alanlara yakınlığı ve kolay ulaşımıyla çeşitli avantajlar sunan bu semtlerde konaklayarak keyifli ve konforlu zamanlar geçirebilirsiniz. 

İstanbul’da Denenmesi Gereken Lezzetler

İstanbul’un mutfağı son derece zengin çeşitliliğe ve lezzete sahiptir. Yemekleri genelde koyun, kuzu ve dana etinden yapılmakta olup son derece lezzetlidir. Etli yemeklerin yanı sıra, zeytinyağlı sebze yemekleri, kuru fasulye,nohut, börek çeşitleri, tatlı çeşitleri, pirinç ve bulgur pilavı gibi eşsiz lezzetler sunmaktadır. İstanbul’un büyüleyici sokaklarını ve doğal güzelliklerini gezerken acıktığınız noktada mutlaka balık ekmek yemelisiniz. İstanbul’un manzarasına karşı sunulan balık ekmekler, çok lezzetlidir. Bunun dışında geziniz esnasında seyyar satıcılara denk gelebilirsiniz. Seyyar satıcılardan midye, çiğköfte, köfte ekmek alarak eşsiz lezzetin tadına varabilirsiniz. İster geziniz esnasında alarak yiyebileceğiniz ister ana yemek olarak tüketebileceğiniz bir lezzet de Sarıyer börektir. Son derece lezzetli ve çıtır çıtır olan böreklerle midenizi şenlendirebilirsiniz. İstanbul halkının çok severek tükettiği bir lezzet de uykuluktur. Genelde bahar aylarında tüketilen bu lezzet etten yapılıyor ve tadı fazlasıyla övülüyor. İstanbul’a kış aylarında giderseniz mutlaka boza içmelisiniz. İstanbul’un ev yemekleri yapan pek çok restoranı bulunmaktadır. Bu restoranlarda lezzetli ev yemeklerinden tadabilirsiniz. Bu yemeklerin dışında çok sevilerek tüketilen Ali Nazik Kebabı, Hünkar Beğendi, Lahmacun, Çökertme kebabı gibi lezzetleri tadabilirsiniz. 

İstanbul’da Ulaşım Olanakları 

Muş’tan İstanbul’a 1 saat 20 dakika gibi bir sürenin sonucunda ulaşmış olursunuz. İstanbul ziyareti sırasında kullanabileceğiniz çeşitli ulaşım araçları vardır. Havalimanından şehir merkezine ya da başka bir yere gitmek istediğiniz de karşınıza çeşitli ulaşım olanakları çıkacaktır. Bu ulaşım seçenekleri ise fiyat ve konfor bakımından birbirinden farklıdır. Ancak bütçenize ve beklentinize uygun olan ulaşım yöntemini de bulmanız çok kolaydır. Tramvay, Taksi, otobüs, özel araç gibi seçenekler ile İstanbul’da konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

İstanbul havalimanından şehir merkezine giden çeşitli otobüs seferleri vardır. Otobüs ile geçen süre 1-1 buçuk saati bulabilmektedir. 6 farklı hat güzergahına sahip olan otobüsler ile daha uygun fiyata şehir merkezine ulaşabilmeniz mümkündür. 

Araç Kiralama 

İstanbul havaalanında araç kiralayarak da İstanbul gezisi yapabilirsiniz. Çeşitli firmaların verdiği araç kiralama hizmeti ile orta segment veya lüks arabalardan kiralayabilirsiniz. Havaalanına indiğiniz zaman araç kiralayarak istediğiniz yere kısa zamanda konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu araçları tatil bitimine kadar kullanarak dönüşte teslim edebilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

İstanbul’daki havalimanları ile şehir merkezi arasında yaklaşık olarak 100 kilometrelik mesafe vardır. Ulaşım yöntemlerinden taksiyi seçtiğiniz takdirde, 1, 1 buçuk saat içerisinde şehir merkezine gitmiş olursunuz. Ancak taksi, bütçesi kısıtlı olan geziciler için pek tercih edilmemektedir. 

Muş Havalimanına En Uygun Ulaşım Nasıldır? 

Muş havalimanına en uygun ulaşım araçları arasında özel transfer araçları bulunmaktadır. Yaklaşık 18 kilometre süren yolculuk özel transfer araçlarıyla çok uyguna gelecektir. Ancak daha konforlu ve hızlı yolculuk yapmak isteyenler taksiyle de gidebilirler. 

Muş- İstanbul Arası Uçuş Kaç Saat Sürer?

Muş ile İstanbul arası uçuş süresi yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir. Bu uçuş aktarmalı veya aktarmasız bir şekilde gerçekleşebileceği için süre değişebilir. 

Muş- İstanbul Arası Mesafe Kaç Kilometredir?

Muş ile İstanbul arası karayolu mesafe yaklaşık olarak 1.306 kilometredir. Ancak kuş uçuşu olarak bu mesafe 1.131 kilometreye kadar düşmektedir. 

Muş- İstanbul Uçak Bileti En Ucuz Ne Zaman Alınır?

Muş ile İstanbul arasındaki uçak yolculuğu çeşitli firmalar tarafından düzenlenmektedir. Aktarmalı ve aktarmasız düzenlenen bu yolculuklarda uygun fiyatlı biletlerden almak mümkündür. Firmaların sunduğu avantajları ve anlık indirimleri dikkate alarak en uygun zamanda bilet satın alabilirsiniz. 

İstanbul’da İklim Nasıldır?

Anadolu ve Avrupa kıtalarına ev sahipliği yapan İstanbul, Akdeniz ve Karadeniz arasında yer aldığı için geçiş iklimine sahiptir. Marmara Bölgesinde en fazla yağış alan şehirlerin başında yer almaktadır. Dört mevsimi yaşayan İstanbul’da yıl boyu en düşük sıcaklık -11’i bulurken; en yüksek sıcaklık ise 40 dereceyi bulabilmektedir. Muş

İstanbul Hava Durumu

02 Aralık 2023

Sun

19 °C

18 °C

Uçuş süreleri

İstanbul

Antalya

1 sa 5 dk

İstanbul

İzmir

1 sa

İstanbul

Trabzon

1 sa 35 dk

İstanbul

Lefkoşa

1 sa 30 dk

İstanbul

Gaziantep

1 sa 30 dk

İstanbul

Adana

1 sa 20 dk

İstanbul

Ankara

55 dk

İstanbul

Diyarbakır

1 sa 40 dk

İstanbul

Ordu

1 sa 25 dk

İstanbul

Van

2 sa

İstanbul

Taşkent

4 sa 20 dk

İstanbul

Bakü

2 sa 40 dk

İstanbul

Amsterdam

3 sa 20 dk

İstanbul

Paris

3 sa 25 dk

İstanbul

Londra

3 sa 50 dk

İstanbul

Roma

2 sa 25 dk

İstanbul

Tahran

1 sa

İstanbul

Frankfurt

2 sa 55 dk

İstanbul

Köln

3 sa

İstanbul

Aşkabat

3 sa 40 dk

Muş Hava Durumu

02 Aralık 2023

Sun

2 °C

2 °C

Uçuş süreleri

2 sa 10 dk

Muş

Ankara

1 sa 30 dk

Muş

Bursa

1 sa 55 dk

Muş

İzmir

2 sa 45 dk

2 sa 35 dk

Muş

Bodrum

2 sa 45 dk

Muş

Konya

3 sa 25 dk

3 sa 20 dk

2 sa 40 dk

Muş

Samsun

3 sa 50 dk

Alternatif uçuşlar

Muş çıkışlı yurt içi uçak biletleri

461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
716,87TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.426,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.621,99TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.667,22TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.018,61TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.856,77TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.770,02TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.977,16TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt içi uçak biletleri

442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
442,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla
431,76TRY'den
başlayan fiyatlarla
461,57TRY'den
başlayan fiyatlarla

İstanbul varışlı yurt dışı uçak biletleri

2.682,84TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.410,06TRY'den
başlayan fiyatlarla
4.263,35TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.771,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.098,04TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.019,00TRY'den
başlayan fiyatlarla
7.294,67TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.560,92TRY'den
başlayan fiyatlarla
2.428,86TRY'den
başlayan fiyatlarla
1.934,73TRY'den
başlayan fiyatlarla

Merak Edilenler

01

Uçak bileti almak için neden Hepsiburada Seyahat'i tercih etmeliyim?

02

Nasıl uçak bileti satın alabilirim?

03

Uçuşumdaki bagaj hakkım ne kadardır?

04

Bagajımda bulunması yasak olan maddeler nelerdir?

05

Esnek bilet nedir?

06

Promosyonlu bilet nedir?

07

Çocuklar için bilet almalı mıyım?

08

PNR kodu nedir, ne işe yarar?

09

Havaalanında nasıl check-in yapabilirim?

10

Online check-in nedir? Nasıl yapabilirim?

11

Biletime nasıl ulaşırım?

12

Faturam ne zaman gelir?

13

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?

14

Satın aldığım uçak biletini iptal edebilir miyim?

15

Satın aldığım uçak biletini nasıl değiştirebilirim?

16

Biletimi başkasına devredebilir miyim? / Biletimde isim değişikliği yapabilir miyim?

17

Hangi ödeme seçenekleri ile bilet alabilirim?

18

Kredi kartı puanlarım ile ödeme yapabilir miyim?

19

Taksitle alışveriş yapabilir miyim?

20

Ödeme ekranında / ödeme aşamasında sorun yaşıyorum

21

Ek bagaj, yemek siparişi gibi ek hizmetleri nasıl satın alabilirim?

22

Uçuşlarım için vizeye ihtiyacım var mı?

23

Vizem olmadan vize isteyen bir ülkeye bilet alabilir miyim?

24

Kimlikle seyahat edebileceğim ülkeler var mı?

25

Resmi tatiller hangi günlere denk geliyor?

26

Hava yolu seyahatlerinde yolcu haklarım nelerdir?

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01


Aklınıza takılan bir soru mu var?

Çağrı Merkezimizi ara

0850 252 40 01

Yurt İçi Uçuşlar

Yurt Dışı Uçuşlar


https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-7ddb1a28-71b5-454a-b52a-d186c649a671.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-e79a8fff-7c22-471f-9bd5-fea5cce1ed54.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-31325c2f-1e5d-4bec-a7ce-95107b344638.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ea4a557-abe1-4e65-bebe-18d4922147ed.webp
Hepsiburada
hepsijet.svg
hepsiburada_market.png
hepsipay.svg
hepsiglobal.svg
https://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-153bb5fc-60ac-475b-b7ad-aef0c00150a3.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-a62bf53d-f5da-458e-91c4-a8cda9adbf0b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b65d82-13cb-4c02-9a31-2445223430f9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-1f357460-6694-4bc4-b23c-dc681de97979.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-8ebc3812-2d33-4e8b-85a7-48e6536f917b.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-04b24cb1-8308-4349-8c3f-adcc64dd2888.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f8f54c6c-7d09-49d7-ae50-90f842daf455.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-4029e21c-6d00-4705-a73e-d476563fe7c7.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-6dfbc935-6a31-4b4a-9ff8-a49012d3c9a9.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-63bcf082-0a43-4b80-a0b3-981a4dbb0168.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-f53a635d-1fdf-429b-970c-683bd0a42e9e.webphttps://images.hepsiburada.net/hepsifly/fly/fly/d/e-b25b7950-d1dc-469f-9031-9905af2e79f5.webp

Her şey ayağına gelsin! © Copyright 1998 - 2023 D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

etbis
iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Pe-Tur Turizm Seyahat Acentası ve Ticaret A.Ş. (IATA Kodu: 8822861) tarafından gerçekleştirilmektedir.

iata

hepsiburadaseyahat.com üzerinde yapılan uçak bileti işlemlerini gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet sunmaktadır.

etbis